0 De Koning vraagt: Assistent H.EA.D. (m/v) -Jje^Cfumterds commercieel assistent (m/v) medewerker aktiviteiten m/v Ervaren secretaresse die projecten in de gezondheids zorg ondersteunt ïföl Electromonteurs met goede voornemens Randstad heeft volop werk J. G. v.d. Mey b.v. ERVAREN ADMINISTRATEUR (M/V) VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKATUBES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VflKflTURES VAKATURES I Bibliotheek medewerker Bij een bibliotheek van een overheidsinstelling te Leiden kunnen we een herintreedster plaatsen, die liefst enige ervaring heeft met bibliotheekwerkzaamheden. De funktie is voor halve dagen (de ochtenden). Verder bestaan de werkzaamheden uit enig typewerk met behulp van de tekstverwerker, filen, archiveren en andere voorkomende administratieve werkzaamheden. Tekstverwerkster Voor een ervaren tekstverwerkster, die in ieder geval goed overweg kan met Visietekst en halve dagen wil gaan werken, hebben we een baan in het centrum van Leiden voor langere tijd. Kennis van het Macintosh systeem strekt tot aanbeveling. Boekhouder MBA Een uitdaging voor een ervaren boekhouder op MBA-niveau bij een bedrijf te Zoeterwoude. Het betreft een leidinggevende funktie, waarvoor uiteraard de capaciteiten bij de kandidaat aanwezig moeten zijn. De werkzaamheden bestaan uit het bijhouden van de gehele boekhouding. Voorkeur gaat uit naar een kandidaat in de leeftijd van 25- 35 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur ^1* uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33. 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143. chareuterie - delicatessen Les Chanterels BV In Hazerswoude is binnen enkele jaren uitgegroeid tot een vooraanstaande importeur/groothandel in exclusieve vleeswaren, delicatessen, salades en sauzen. Via een eigen verkoop- en distributieorganisatie levert het bedrijf door geheel Nederland. Als gevolg van onze expansie zijn wij op korte termijn op zoek naar een Die rechtstreeks aan de sales manager zal rapporteren en waarvan verwacht wordt dat hij/zij zelfstandig in staat zal zijn de commerciële afdelingen Inhoud te geven waarbij vooral cijfermatige analyses alsmede de trends in verkoopontwikkeling tot het werkterrein behoren. Daarnaast behoort ook het direktie-secretariaat tot het takenpakket van de aan te stellen functionaris. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die: minimaal een middelbare opleiding hebben geno ten bijv. MEAO-CE enige Jaren ervaring hebben in een soortgelijke funktie en bij voorkeur bekend zijn met automatische gege vensverwerking Daartegenover bieden wij: een zelfstandige en verantwoordelijke funktie bin nen een snelgroeiende onderneming een inspirerend werkklimaat arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn in over eenstemming met de zwaarte van de funktie vkuntu Les Chanterels bv aisJIaa Aktiviteiten-centrum voor lichamelijk gehandicapte volwassenen te Leiderdorp zoekt een In "Gading" vinden 45 lichamelijk gehandicapte volwassenen over dag mogelijkheden tot velerlei vormen van aktiviteiten als zinvolle dagbesteding. De aktiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooiing van de deelnemers en hun (re)integratie in de maat schappij. Taken - het opzetten en begeleiden van creatieve aktiviteiten. met name gericht op textiele werkvormen; - daarnaast in voorkomende gevallen het opzetten en begeleiden van aktiviteiten gericht op houtbewerking en fotografie; - hulp bieden bij andere aktiviteiten en bezigheden zoals verzorging en hulp bij het eten; - deelnemen in diverse overlegorganen en het leveren van een aktieve bijdrage op het gebied van organisatie en beleid. Vereisten: - een afgeronde HBO-opleiding (mikojel of gelijkwaardig); - aantoonbare methodische kwaliteiten; - een minimum aanstellingsleeftijd van 25 jaar; - enige ervaring in het uitvoerend werk met de doelgroep. Overige informatie; De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, minimaal I 2.712,41 en maximaal f 3.592,74 bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek. Meer informatie over deze funktie kunt u op werkdagen telefonisch inwinnen tussen 09.00 16.00 uur bij Cees Swarte (hoofd) of Gerti van Vree (waarnemend hoofd), telefoon; 071 - 410 444. "Gading" wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandi capten Noordelijk Zuid-Holland. De Stichting beheert nog 12 andere voorzieningen in de regio. Er werken ongeveer 350 mensen. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afdeling PZ van het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 140,2333 AH LEI DEN. tno zoekt voor de afdeling Administratieve Ondersteuning van Projecten (adop) van het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg (nipg) te Leiden een secretaresse/administra tief medewerker (m/v) t.b.v. de sector Epidemiologie en Bedrijfsgezondheidszorg. Taakstelling van deze functie is tweeledig, namelijk enerzijds secretariële werkzaamheden, zoals verzorgen van corresponden tie, typen van rapporten, bijhouden van agenda's, regelen van afspraken en anderzijds administratieve werkzaamheden t.b.v. projectactiviteiten, zoals assisteren bij de organisatie van enquêtes en interviews, opzetten en bijhouden van registratie systemen, maken en bewaken van tijdsplanning. Werkomgeving is de afdeling adop die voor 70 wetenschappelijk onderzoekers (merendeels sociaal wetenschap pers en medici) de secretariaats- en administratieve werkzaam heden verzorgt. Dit werk wordt uitgevoerd door 8 secretaressen/ administratief medewerkers, gelocaliseerd op verschillende secretariaten (van 1 a 2 medewerkers). Zij verzorgen ieder een bepaalde onderzoekssector. Vereist is een havo/vwo-diploma, bij voorkeur aangevuld met een secretariële en/of administratieve opleiding. Tevens hebt u ervaring in het werken met tekstverwerkende apparatuur, met name met "WordPerfect". In verband met de zwaarte van de functie is enige jaren ervaring in een soortgelijke functie onontbeerlijk. Informeren/solliciteren: Mevrouw W Knipscheer, hoofd van de afdeling adop, telefoon (071) 17 86 56 vertelt u graag meer over de inhoud van deze functie. Uw sollicitatie kunt u - met vermelding van nummer ld-1631-14 - richten aan: Personeelsdienst tno-locatie Leiden, Postbus 945, 2300 ax Leiden. Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg TNO TNO Research voor de praktijk Wie wil een zelfstandige baan bij Westinghouse Electrotechniek en Instru mentatie BV? Vanuit de vestiging Delft voeren wij in de regio Zuidwest Nederland installatie opdrachten uit, op het gebied van de electro- en instrumer.tatietechniek in de industrie en utiliteitsbouw. Omdat wij hier succesvol in zijn, kunnen wij in ons team versterking gebruiken. Wat gaat u doen? U werkt zelfstandig of in teamverband aan onderhouds-, nieuwbouw- en renovatie-werkzaamheden. Dit houdt in dat u electrotechnische installaties realiseert in kantoren en industriële bedrijven. Wat wordt er van u verwacht? Wij verwachten van u minimaal een LTS-E diploma, aangevuld met een VEV- opleiding en 2 jaar praktijkervaring. Uw leeftijd ligt tussen de 22 en 28 jaar. Welkom Wij bieden een goed salaris, winstdeling, 24 vakantiedagen, 13 roostervrije dagen, reiskosten- en reistijdenvergoeding, studiekostenregeling. Heeft u be langstelling, bel dan voor een sollicitatieformulier 075-123132. Of schrijf naar Ron Vermeulen, afdeling Personeel Organisatie, Westinghouse Electrotechniek en Instrumentatie BV, Postbus 60,1500 EB Zaandam. "Prinsenhor in Leidschendam is een gecombineerd verpleeghuis met een afdeling dagbehandeling. Het verpleeghuis doet tevens dienst als centrum voor reactivering. Van de verpleegafdelingen zijn er 3 voor psychogeriatrische- en 5 voor somatische patiënten. Op elke afdeling verblijven 34 bewoners. Ter ondersteuning van het Hoofd economische administratieve dienst (Head) roepen wij sollicitanten op die vooral op het gebied van uitbreiding automatiseringsmogelijkheden een actieve bijdrage kunnen leveren. r 28 30 uur per week. In een klein team verzorgt de economische/administratieve dienst alle ins en outs met betrekking tot het verwerken van financiële gegevens. Het Head heeft o.a. als taak de verdere uitbreiding van toepassii.gen van automatische informatievoor ziening te coördineren. Deze functie van assistent Head bevat globaal de volgende taken: - assisteren van het Hoofd econ./adm. dienst, vooral waar het betreft de interpretatie en analyse van wensen op het gebied van automatisering. - het opstellen van programma structuren en informeren van de gebruikers hiervan. - meedenken en meewerken aan de verdere ontwikkeling van de automatische informatievoorziening. - vervangen van de salaris administrateur. - in teamverband mede uitvoeren van de voorkomende werkzaamheden op de financiële administratie. Voor deze functie achten wij het van belang dat kandidaten beschikken over: - minimaal een middelbare beroeps opleiding zoals MEAO, aangevuld met relevante opleiding (en); - ervaring op het gebied van automa tiseringstoepassingen; - ervaring op het gebied van financiële administratie is een pré; - dienstverlenende instelling; - flexibiliteit ten aanzien van het werk. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO. voor het ziekenhuiswezen. Inschaling zal geschieden in FWG schaal 45 (maximaal f 3.690,- op fulltime basis). Voor meer informatie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer Th. Zwerts, hoofd economische/ administratieve dienst, telefoon 070-209201, toestel 143. Schriftelijke sollicitaties te richten a. afdeling personeels zaken van Verpleeghuis "Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam? idam^ VERPLEEGHUIS PRINSENHOF LEIDSCHENDAM kantoor Data-typisten Voor een bedrijf in Leiden zoeken we ervaren data-typisten voor de avonduren die beschikken over een hoge typevaardigheid en die affiniteit hebben met tekstverwerkers. Informatie bij Meta Dijkstra of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse Voor een bedrijf in Leiden zoeken we een directie-secretaresse die de dagelijkse secretariële werkzaamheden zal behartigen. Zij zal komen te werken vooi een adjunct-directeur bij een dynamisch bedrijf. Leeftijd: tot 25 jaar. De functie is voor een lange periode. Informatie bij Meta Dijkstra of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief medewerkers Bij een instelling in Leiden kunnen wij gemotiveerde mensen van 20 tot 23 jaar met een MAVO-diploma plaatsen. Het betreft een full-time administratieve baan in een jong team. Informatie bij Gérard Beck of Saskia Görtz, tel. 071-14 22 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Typisten Zeer regelmatig hebben wij werk voor ervaren typisten WordPerfect en DisplayWrite III. Het betreft zowel full-time als part-time banen. Mensen met een goede typevaardigheid kunnen via ons opleidingscentrum een cursus voor deze programma's volgen. Informatie bij Gérard Beck of Saskia Görtz, tel. 071-14 22 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. gezondheidszorg Bejaardenverzorgende In een bejaardenverzorgingstehuis in de omgeving van Leiden kunnen wij een bejaardenverzorgende plaatsen voor een lange periode. De werkzaamheden bestaan uit het geven van de totale zorg aan de bewoners. Het betreft een full-time baan met wisselende diensten. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46. Leiden, Boommarkt 3A. A-verpleegkundigen Wij hebben zeer regelmatig banen voor A-verpleegkundigen met of zonder specialisatie, in en om Leiden. Het betreft full-time en part-time banen. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46. Leiden, Boommarkt 3A. Verpleeghulpen Voor een bejaardenhuis in Leiden zijn wij op zoek naar 2 verpleeghulpen die per direct beschikbaar zijn. Het zijn banen voor een lange periode. Naast het verzorgen van bewoners behoren ook huishoudelijke taken tot de werkzaamheden. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas. horeca Keukenhulp Zeer regelmatig hebben wij werk voor ervaren keukenhulpen. Het werk bestaat uit het klaarzetten van de maaltijden, algemene keukenwerkzaamheden en het schoonmaken van de keuken. Het betreft banen die variëren van een paar uur per week tot enkele weken full-time werk. Informatie bij Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Instellingskok Wij zoeken met spoed een gediplomeerde instellingskok die voor enkele maanden in wisselende diensten wil werken. Er wordt ook om het weekend gewerkt. Ervaring in het bereiden van dieetmaaltijden is vereist. Informatie bij Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Natuurlijk zijn mannen èn vrouwen welkom. Bel de banentijn: 071-14 18 45. 24 uur per dag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen. ir randstad uitzendbureau VLEESWARENFABRIEKEN is een concern bestaande uit meerdere ves tigingen dat vlees en vleeswaren produ ceert, verwerkt, importeert en exporteert Voor onze hoofdvestiging in Sassenheim zoeken wij een: die in staat is de verantwoordelijkheid te dragen over de gehele administratie en na een inwerkperiode leiding kan geven aan een klein team medewerkers(sters). Voor deze leidinggevende en goed gehonoreerde functie den ken wij aan een man of vrouw met: M.E.A.O. of M.B.A.-diploma enige jaren ervaring in een administratieve functie, liefst in de groothandelssector of transportsector en duidelijk lei dinggevende capaciteiten affiniteit tot administratieve automatisering grote werkinzet en verantwoordelijkheidsgevoel goede contactuele eigenschappen een leeftijd tussen 25-35 jaar Als u geïnteresseerd bent, schrijft u dan een brief, met een uitge breid curriculum vitae, aan: J. G. van der Mey b.v. Hoofdstraat 20 2171 AT Sassenheim ter attentie van dhr. A. C. van der Geer

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 28