De twijfels van Marcel Tolsma Cooman snelt naar nieuwe wereldtitel SpooTTV Marcel Loosveld naar Dallas UVS'er maakt morgen heroptreden tegen oude club Wilhelmus Atlete wil weer doorgaan met indoor-atletiek Bilozertsjev stopt met turnen ZATERDAG 4 MAART 1989 SPORT PAGINA 17 ZOETERMEER - De voetballer Marcel Tolsma vindt zichzelf niet misstaan in de hoofdklasse. Op de momenten dat de 23-jarige UVS'er glorieert op de kortge schoren grasmat, schaart hij zich zelfs onder de beste amateur voetballers van Nederland. Maar de buitenwacht kent ook een an dere Marcel Tolsma. Een speler die soms met zijn ziel onder zijn arm loop, de ene voet nauwelijks voor de andere kan zetten en niet bepaald een geïnspireerde in druk maakt. Op die momenten verafschuwt Tolsma zichzelf. De Zoetermeer- der doet niets liever dan weke lijks uitblinken, maar 'vreemde' krachten nagelen hem op onge regelde tijden muurvast aan de grond. De groepscoördinator bij een groothandel in wandbekle- ding beseft dat hij daarmee zijn medespelers en trainer geen dienst bewijst. Hij onderkent dat zijn clubgenoten tijdens de wed strijd soms de wanhoop nabij zijn. Dat hij zichzelf niet altijd in de hand heeft, is voor Tolsma een bron van ergernis en meer dan eens aanleiding voor een grondig zelfonderzoek. "Ik praat er vaak over", zegt Tolsma. "Sommigen verwijten me dat ik teveel over het spelletje nadenk. Ze vinden me een pieke- raar. Maar zo zit ik nu eenmaal in elkaar. Ik ben zelden tevreden over mijn prestatie. En als ik een keer slecht heb gespeeld, maak ik mezelf allerlei verwijten. Waarom ik zo nodig de hele wed strijd heb moeten wandelen. Dan zit het, zoals dat in de voetballerij heet, tussen mijn oren. Tegen mijn wil ben ik dan niet vooruit te branden. En bij UVS kan ik niemand de schuld geven. De velden zijn uitstekend en de or ganisatie is perfect". "Het is een pure mentaliteits kwestie", weet de 'patiënt'. Het is de nadrukkelijk wil van Tolsma om van de kwaal af te komen. Daarom speelt hij met de ge dachte om zich te laten behande len door een haptonoom. Niet al leen bij profs, maar inmiddels ook ingeburgerd bij met zichzelf tobbende amateurs. "Als dat de door Rob Onderwater oplossing is, stap ik morgen naar zo'n haptonoom toe. Ik heb er al les voor over om een oplossing voor het probleem te vinden. Zelfs het spelen in zo'n lange sli dingbroek, die je tegenwoordig ziet. Ik hoor daar allerlei positie ve verhalen over. Als het helpt, ga ik met zo'n ding spelen". FC Den Haag Zijn 'handicap' was overigens geen reden voor het vertrek by FC Den Haag, nu ruim twee sei zoenen geleden. Vijf jaar, waar van drie als bezitter van een A- contract, maakte hij dienst uit van de spelershuishouding van de profclub uit de Residentie. "Ik werd het slachtoffer van de trainerswissel Baan/Van de Meent. Van de Meent zag het niet in mij zitten en ik moest gaan". Teleurgesteld meldde Tolsma zich by vierdeklasser DWO, plaatsgenoot van DSO, de club waar hij als pupil was begonnen. "Achteraf gezien heb ik een gro te fout gemaakt om bij DWO te gaan voetballen. Ik was een be paald niveau gewend en dat vind je natuurlijk niet bij een vierde klasser. Maar na FC Den Haag had ik mijn buik vol van het voet ballen. De laatste jaren waren een ramp. Ik had weliswaar een A-contract, maar speelde zelden in het eerste. Dan hang je er ei genlijk maar een beetje bij. En ik vond mezelf te goed voor het C- team. Ik ben echt gek van het Marcel Tolsma glijdt langs zijn tegenstander: "Ik missta niet in de hoofdklasse". (toto Loek Zuyderduin) spelletje, maar was het plezier kwijt. Daarom koos ik voor een vierdeklasser. Puur voor de lol". Slechts één seizoen hield Tols ma het uit bij DWO, dat met hem het kampioenschap naar de der deklasse bewerkstelligde. "Ik wilde liever prestatiegericht be zig zijn. Toen Ruud de Groot vroeg of ik bij Wilhelmus kwam voetballen, had ik weinig tijd no dig om na te denken. Kijk, de hoofdklasse heeft toch een aar dig niveau. Wat dat betreft was voetballen voor Wilhelmus voor mij een verademing". Mentaliteit Niettemin overheersen de slech te herinneringen aan het verblijf in Voorburg, dat slechts één sei zoen duurde. "Het is in de eerste plaats een slecht georganiseerde vereniging. Dat begon me al snel tegen te staan. Maar wat me het meest irriteerde was de mentali teit die er onder de spelersgroep heerste. Ik ben een voetballer die hard spel verafschuwt, maar bij Wilhelmus denken de meesten precies het tegenover gestelde. Bij bosjes werden de spelers van Wilhelmus vorig jaar geschorst. Ze gingen enorm tekeer. Elle boogstoten en zo. Halverwege het seizoen heb ik De Groot mijn vertrek al aangekondigd". Tolsma voerde gesprekken met RVC en Rynsburgse Boys, maar koos op aanraden van Ruud de Groot voor UVS. Hy is er zijn oefenmeester nog steeds dankbaar voor. "Deze club waar deert zijn selectiespelers. De ver zorging is uitstekend. In alle ge ledingen is de vereniging goed georganiseerd. In mijn carrière heb ik dat nog niet meegemaakt. Een voetbaldier als ik voelt zich hier thuis. Wat dat betreft denk ik dat ik een blijvertje ben, al is in de voetballerij niets zeker. Er kan morgen wel weer een prof club op de stoep staan, maar het is zeer de vraag of ik weer het be taalde voetbal instap. Ik heb bij FC Den Haag leergeld betaald. De combinatie werk en amateur voetbal is denk ik voor mij het beste". Onevenwichtig Volgens Tolsma behoort UVS by de top vyf van de hoofdklasse A. "En dan denk ik niet direct aan de eerste drie plaatsen. Plaats nummer vier of vijf, zo hoog schat ik UVS in. De ploeg speelt nog te onevenwichtig om aan spraak te maken op een titel. Uit stekende wedstrijden laten we te vaak door slechte volgen. En dat wordt afgestraft. Handhaaf je het gehele seizoen een gelijk niveau, dan kom je ver. Neem Blauw Wit. Dat is heus geen wonderploeg, maar ze verliezen nauwelijks. UVS is daar voorlopig nog niet aan toe. Als deze spelersgroep bij elkaar blijft, dan verwacht ik over twee jaar een kampioen schap". Vooralsnog wacht morgen het gevecht met Wilhelmus. Een confrontatie die by beide hoofd klassers gevoelig ligt. De meeste duels tussen de rivalen werden gekenmerkt door onvriendelijk heden. "Vorig jaar was dat niet opzienbarend, want toen had Wilhelmus problemen met elke club. Dit seizoen ligt het anders. Er zijn spelers van Wilhelmus naar UVS (Tolsma, Hevel, Van Berkel en Kling, red.) en dat geeft extra spanning. Vooral voor de wedstrijd kijk je elkaar toch een beetje vreemd aan". De eerste ontmoeting tussen de streekgenoten (door UVS met 3-0 gewonnen) werd ontsierd, door een rode kaart van Marcel Tolsma. De 'linkspoot' trapte na en handelde daarmee in strijd met zijn karakter. "Verschrikke lijk, dat ik me zo heb laten gaan", treurt de voetballer over het inci dent. "Ik wilde Arthur Dijkstra, een voetballer die ik om zijn har de spel verafschuw, voorbij en omdat hij wist dat ik sneller was, t stak hij zijn elleboog uit. Toen maakte ik een trappende bewe ging". Het kostte Tolsma vier duels. Sinds die met rood bekeurde aanvaring speelde hij geen wed strijd meer. IJs en weder dienen de maakt hij morgen weer zijn heroptreden voor de Leidse ploeg, die Jan Hevel daarentegen (drie duels schorsing) moet mis sen. "Ik had verwacht dat het Wilhelmus slecht zou vergaan na mijn vertrek. Maar ik moet trai ner Cor Pot een compliment ma ken. Hij heeft er een aardige ploeg van gemaakt. Daarom ver wacht ik een open strijd. Maar ik BUDAPEST (GPD) Kussen van Henk Kraaijenhof, champagne van Daan Spanjersberg en het Wilhelmus met een toegift. Eind goed, al goed. Nelli Cooman wilde gisteravond in Budapest een punt zetten achter haar internationale loopbaan op de 60 meter. Maar de prolongatie van haar wereldtitel bracht de 24-jarige Rotterdamse aan het twijfelen. „Dit is zo'n lekker gevoel. Ik denk dat ik nog maar even doorga met indoor-atletiek". 'Zoals gebruikelijk verbaasde Nelli Cooman op de eerste dag van de wereldkampioenschappen de bui tenwacht. Alom werd aan haar ge twijfeld. De veelbesproken wisse ling van de wacht, echtgenoot Hans Fiere maakte eind vorig jaar als trainer plaats voor Henk Kraaijenhof, zou haar geen goed hebben gedaan. Cooman was dik ker en dus trager geworden. Het gevolg van een gewijzigde trai- _ningsaanpak en andere eetge woonten: friet met mayonaise in plaats van spierversterkende kost. Laatste woord Bij gebrek aan tegenstand sleepte de houdster van het wereldrecord ,(7,00 seconden) twee weken gele den in Den Haag nog net haar vyf- de Europese titel in de wacht. Maar vier dagen later liep zij op dezelfde Houtrustbaan tegen haar eerste ne derlaag in twee jaar op. Zij werd de pas afgesneden door Alice Brown en zocht prompt haar uitvlucht in een bilblessure. De critici en cynici riepen meteen in koor dat Cooman zich bij voorbaat wenste te excuse ren voor verlies van haar wereldti tel. Maar in Budapest had Cooman weer eens het hoogste en laatste Oranje-spelers willen inspraak EINDHOVEN (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal willen in de toekomst meer inspraak bij de door de KNVB af te sluiten com merciële contracten rond Oranje. Een afvaardiging van de Oranje- raad, onder wie Ronald Koeman en '|Adri van Tiggele, besloot gisteren jten huize van Hans van Breukelen in Leende eenzijdig door de bond getekende contracten voortaan niet meer te erkennen. Naar Karei Jansen, die de spe- lersraad namens het secretariaat van de Vereniging Van Contract Spelers (WCS) bijstond, meedeel- t de zal de Oranjeraad de KNVB van de eis tot mede-ondertekening op de hoogte brengen. „De spelers willen zich meer als een echt mana gement profileren. Daartoe is ook besloten contact op te nemen met een sportmarketingbureau. Een haam is nog niet gevallen. Bij het afsluiten van een contract met de een of andere firma diende de KN VB tot nu toe een tweezijdig be lang, dat van de bond en dat van de spelers. De Oranjeraad wil nu zelf voor de eigen belangen opkomen." woord. Via 7,17 seconden in de se rie en 7,09 in de halve finale, spurt te zij naar goud in 7,05 secondèn. Daarmee was zij éénhonderdste se conde langzamer dan vorig jaar, toen in de Hongaarse hoofdstad de Europese titelstrijd werd afge werkt. Voor Henk Kraaijenhof aan leiding om fijntjes op te merken dat zijn voormalige pupil „geweldi ge vorderingen" maakt. Op weg naar de prolongatie van de wereldtitel indoor op de 60 meter, liep Nelli Cooman giste ren voor de twaalfde en dertien de keer een tijd van 7,10 seconden of sneller. De 24-jarige Rotter damse atlete kan terugzien op het volgende rijtje tijden op de 60 meter: 7.00 Madrid 23-02-1986 (EK) (tevens wereldrecord) 7.01 Lievin 22-02-1987 (EK) 7.02 Lievin 22-02-1987 7.04 Budapest 06-03-1988 (EK) 7.05 Budapest 03-03-1989 (WK) 06-03-1987 23-02-1986 07-02-1988 08-03-1987 7.06 Indianapolis (series WK) 7.07 Madrid 7.07 Karlsruhe 7.08 Indianapolis (WK) 7.09 Budapest 03-03-1989 7.10 Piraeus 03-03-1985 (EK) 7,10 Sindelfingen 05-02-1988 7,10 Budapest 06-03-1988 „Nelli moest zo nodig en andere trainer omdat haar echtgenoot vond dat ze nog te weinig progres sie boekte. Ik moet toegeven dat er nu inderdaad iets is veranderd, maar dan niet ten goede". Kraaijenhof was echter wel zo sportief om Cooman gisteravond onmiddellijk te feliciteren met haar tweede wereldtitel. De lange Groninger stond met haar trai ningspak klaar toen de wereldkam pioene triomfantelijk van de baan stapte. Met drie kussen en de wel gemeende felicitaties werd de vre de getekend. Perfecte race „Natuurlijk doet het me wat dat Nelli hier heeft gewonnen", sprak de trainer, die als coach van Merle- ne Ottey een vergeefse poging had gewaagd om Cooman van de troon te stoten waar hij haar twee jaar eerder op had geholpen. „Het is niet mijn gewoonte om iemand te feliciteren omdat die een pupil van mij heeft verslagen. Maar Nelli is een geval apart. We hebben bijna zeven jaar met elkaar opgetrokken. Dan ontstaat een band die niet bin nen een half jaar verslijt. Ze heeft een perfecte race gelopen en daar wens ik haar van harte geluk mee". Meer nog dan door de Jamai- caanse Merlene Ottey (Kraaijen hof: „Ze heeft zichzelf dit jaar van 7,13 verbeterd tot 7,10 en dat stemt tot tevredenheid") en de Ameri kaanse Gwen Torrence werd Cooman in Budapest in de weg ge zeten door een geïrriterde bilspier. Een 'dwarsligger' die er wel dege lijk was en die de theatrale sprint ster zichzelf niet inbeelde. Fysio therapeut Daan Spanjersberg: „Nelli mankeerde echt wat. Door overbelasting bij de starttraining was irritatie ontstaan bij een spier onderin de linkerbil". Wrijven Een intensieve behandeling (Span jersberg: „Een kwestie van goed wrijven en aangepaste oefeningen doen") leverde Cooman dus de we reldtitel op en kostte haar medi sche begeleider een fles champag ne. Spanjersberg: „Dat Nelli vet is geworden, slaat dus nergens op, zo heb ik zelf geconstateerd. Ze is een stuk sterker geworden. Haar spier massa is flink toegenomen. Alleen bij Nelli tekenen de spieren niet zo. Daardoor lijkt het alsof ze vetter is geworden". „Ik ben echt dolblij dat het ach ter de rug is", haalde het sterretje van de eerste WK-dag opgelucht adem. „De druk was zo verschrik kelijk groot dat ik twee dagen niet heb kunnen eten van de misselijk heid. Ik sta nu vijf jaar aan de top en dan krijg je het gevoel dat ieder een je wil pakken". Torrence en Ottey wilden dat zelfs dolgraag. De recente zege van de in Budapest afwezige Brown, die zich niet voor de WK had ge kwalificeerd, hadden hen echter zand in de ogen gestrooid. On danks een matige start verliet Cooman als eerste de startblokken om tussen de twintig en zestig me ter naar eigen zeggen „als een beest" te lopen. Torrence, tweede in 7,07 seconden, en Ottey, derde in 7,10, verbijsterd achter zich la tend". Einde Het zoet van de fraaie overwinning smaakte haar zo goed, dat Cooman haar eerder aangekondigde af scheid van de 60 meter het liefst nog even wil uitstellen. „De aan dacht zal worden verlegd naar de 100 meter, maar ik weiger te herha len dat ik geen grote indoorwed- strijden meer zal doen. Ik ben blij dat de EK en de WK voortaan niet meer in hetzelfde jaar worden ge houden. Dardoor is de druk min der groot omdat de mentale belas ting wordt gespreid. Voor mij aan leiding om te zeggen dat dit niet het einde is. Hoewel, in ander opzicht is dit natuurlijk het absolute ein de". JAAP VISSER Juichend gaat Nellie Cooman over de finishlijn aan het einde van de 60 meter, die haar opnieuw goud oplever de. Mariene Otley (links) uit Jamaica werd derde, de Amerikaanse Gwen Torrence (rechts) tweede. foto epa> BUDAPEST (GPD) - Rob van de Klundert wilde in Budapest de nodige internationale erva ring opdoen om vervolgens wat toeristische attracties mee te pik ken. De 22-jarige Brabander had verwacht dat zijn eerste optre den op het grote internationale podium beperkt zou blijven tot de series van de 200 meter. Tot zijn eigen verbazing wandelde de 'stille kracht' van de Nederland se atletiekploeg op de WK indoor echter in één keer door naar de fi- »nale. In de series liet Van de Klun dert de Franse favoriet Bruno Marie-Rose zijn hielen zien en scherpte hij zijn nationale in-, doorrecord met éénhonderdste seconde aan: 21,27 seconden. In de halve eindstrijd wilde het iets minder vlotten met de biologie student; maar zyn derde plaats in 21,36 seconden betekende toch kwalificatie voor de finale. „En daar had ik dus beslist niet op gerekend", kon Van de Klun- Goed resultaat voor verrassende Van der Klundert op 200 meter dert nog lachend opmerken, hoe wel hij in de finale zesde en laatste werd. Door diskwalifica tie van de Braziliaan Robson da Silva schoof hij uiteindelijk nog een plaatsje op, maar met 21,55 seconden moest hij een volle se conde toegeven op de Britse win naar John Regis. Van de Klundert had echter de pech dat hij in baan één moest lo pen en zich dus door twee nauwe bochten moest zien te wringen. „Achteraf is de schade nog mee gevallen. Er zat gewoon niet meer in", legde de nuchtere zui derling zich bij zijn nederlaag Rob Druppers deed hetzelfde, maar in zijn geval had er meer in gezeten dan uitschakeling in de halve finale van de 800 meter. „Maar ze weigerden om mij op kop te laten komen en daardoor moest ik mijn race afstemmen op anderen. Dat ligt my gewoon niet. Ik heb tot drie keer toe ver geefs geprobeerd om buitenom op kop te komen en dat heeft zo veel kracht gekost, dat ik in de slotfase net iets te kort kwam". De 60 meter horden mannen was gisteren in Budapest met drie Olympische medaillewin naars van Seoul kwalitatief het beste bezet. Olympisch kam pioen Roger Kingdom won in 7,43 seconden. De Brit Colin Jackson, die in Seoul ook tweede werd, pakte het ziver en de Sov jet-atleet Igor Kazanov het brons. Tony Campbell, de Ame rikaan die in Zuidkorea het brons veroverde, kwam met 7,86 op de zesde en laatste plaats bin- DALLAS (ANP) - Voor voetballer Marcel Loosveld heeft de olangs gehouden wereldtitelstrijd in de zaal meer opgeleverd dan een zilve ren medaille. De 26-jarige Limbur ger is rond met de profclub Dallas Side Kicks uit de M^jor Indoor Soccer League van de Verenigde Staten. Voor het Amerikaanse avontuur, dat voorlopig vier maan den duurt, geeft hij zijn vaste baan bij de gemeente Maastricht op. Loosveld was tijdens het toer nooi om het wereldkampioen schap in Nederland een van de wei nige smaakmakers van Oranje. De spits scoorde vijf maal, onder meer in de met 1-2 verloren finale tegen Brazilië. De technicus kreeg daar op een uitnodiging om bij Dallas te trainen. Na een verblijf van ruim twee weken vond de clubleiding dat hy een verbintenis verdiende. De Side Kicks, een samenraapsel van nationaliteiten - onder meer Colombianen en Brazilianen - staan derde in de hoogste Ameri kaanse klasse. De club is vrijwel ze ker van deelneming aan de play offs en trekt gemiddeld ruim 10.000 toeschouwers. Loosveld hoopt na dit seizoen het contract te verlen gen. Zijn baan in Nederland verliest hij. Onbetaald verlof bleek niet mo gelijk. „Ik ben jong en wil best een gokje wagen", zegt Loosveld vanuit een hotel in Dallas, waar hij voorlopig woont. Hoeveel hij gaat verdienen, wil hy niet zeggen. „Maar ik heb niets te klagen." Het Amerikaanse zaalvoetbal, waarin de boarding wordt ge bruikt, is volgens Loosveld niet te vergelijken met het Nederlandse: „Het is bikkelhard, net ijshockey. In Nederland zag ik het wel eens op televisie. Toen dacht ik: dat kan myn moeder ook. Maar na twee mi nuten ben je helemaal kapot. Dan wordt de hele ploeg gewisseld." Loosveld hoopt morgen al mee te doen in het duel met Los Ange les, maar hij wacht op vrijgave van de KNVB. Die komt, als zijn Ne derlandse clubs Bouwfonds (zaal) en Caesar (veld) toestemming ge ven voor de overgang. De clubs hebben het recht, een vergoedings som voor Loosveld te vragen. MOSKOU (DPA) De Europees- en wereldkampioen turnen Dimitri Bi lozertsjev heeft aangekondigd te stoppen met de wedstrijdsport. Dat meldde het blad Sovjetski Sport gisteren. „Ik ben het zat", gaf de 22-jarige Bilozertsjev als kernachtige toelichting op zijn besluit. Bilozertsjev wordt gerekend tot de succesvolste turners uit de historie. Zes keer werd hy wereldkampioen bij de jeugd, tien keer behaalde hij een Europese seniorentitel (in 1983 en 1985) en zevenmaal veroverde hij een individuele wereldtitel algemeen of op een toestel (1983 en 1987). Boven dien maakte hij in 1987 deel uit van het Sovjetrussische team, dat in sport paleis Ahoy' in Rotterdam wereldkampioen werd. Bilozertsjev zal voortaan als coach optreden van CSKA Moskou. ZATERDAG 10.03-11.20 Did 1: Sportschau. 12.00-13.00 SKY: Eye on Sport. 12.55-15.35 Did 2: WK Skiën Noordse Combinatie: reportages vanuit Lathi (schansspringen en 30 km. voor da mes). 12.55-16.30 Ned 3: Studio Sport: ver slag van de WK schaatsen sprint dames en heren in Heerenveen. de WK hand bal heren in Parijs en de NK zwemmen. 13.15-18.05 BBC 1: Grandstand: met boksen, voetbal, paarderennen in Pun- chestown, hockey in Crystal Palace, Worldcup zwemmen, basketbal, tussen- n uitslagen. Sabato Sport: magazine. 18.00-18.55 Did 1Sportschau: met o.a. Bundesliga-voetbal. 18.00-02.00 SKY: Eurosport sportpro gramma's: diverse reportages, zowel rechtstreeks als opgenomen. 18.15-18.20 BBC 1: Sport. 19.00-21.20 RTL Anpfiff: met o.a. Bundesliga-voetbal. 19.25-20.00 Ned 2: Veronica Sport: met Sport Kort, snooker uit Rotterdam, een verslag van een ijshockey-wedstrijd, beelden van de tafeltennisshow tussen Pourcart en Secretin en een demonstra tie van de vechtsporten Nunchaku en karate. 19.35-20.00 Did 3: Sport im Westen. 21.46-22.30 Neö 3: Studio Sport. 21.50-23.10 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.20-22.35 BBC 1: Sport. 22.45-23.15 BRT 1Sport op Zaterdag. 00.00-00.40 BBC 1: Boksen: voorbe schouwing op het wereldkampioen schap zwaargewicht tussen Mike Tyson en Frank Bruno in Las Vegas. 03.20-05.30 Did 1ARD-Sport extra: ti telgevecht om de WK boksen zwaarge wicht in Las Vegas (Mike Tyson-Frank Bruno). ZONDAG 12.00-13.00 SKY: International Motor Sports. 12.55-17.15 Ned 3: Studio Sport: ver slag van de WK schaatsen sprint dames en heren in Heerenveen, de WK hand bal heren in Parijs en paardesport (In- door Brabant) 14.00-18.10 RAI UNO: Domenica in: ge varieerd programma en sportnieuws. 16.00-16.45 BBC 1: Boksen: wereld kampioenschap zwaargewicht in Las Vegas tussen Mike Tyson en Frank Bru- 1&27-18.10 Did 2: Die Sport-Reporta ge: met de WK Skiën Noordse Combi natie (verslag van de 50 km. heren in Lathi). 17.35-17.45 Ned 3: Sportuitslagen en W5. 18.05-19.05 BBC 2: Rugby Special. 18.10-18.40 Did 1Sportschau: met o.a. WK boksen zwaargewicht tussen Mike Tyson en Frank Bruno. 18.10-18.55 RAI UNO: 90 Minuto: voet balmagazine. 18.30-19.00 Super: World Sport Spe cial. 18.55-20.00 RAI UNO: WK Skiën: Noordse Combinatie. 19.00-20.00 Ned 3: Studio Sport I. 19.30-19.45 Did 3: Sport im Westen. 19.45-20.30 BRT 1Sportweekend. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 20.10-20.25 Ned 3 Studio Sport 2. 22.00-22.15 Did 2: Sport am Sonntag. 22.05-00.00 RAI UNO: La Domenica Sportiva: magazine. 22.25-23.10 RTL Finale. 23.45-00.30 BBC 1Boksen: WK zwaar gewicht tussen Mike Tyson en Frank Bruno.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17