Kagia blijft met kater zitten Hazerwoudse Boys profiteert van misstap TAYV en Valken Nieuw paard van Heins steelt show Urntas snoept WSB punt af Oegstgeest scoort tweemaal in slotminuten FC Lisse rijp voor degradatie PAGINA 16 SPORT MAANDAG 27 FEBRUARI 1989 Zesde plaats Indoor Brabant DEN BOSCH (GPD) - De ou de meester onderging zijn vuurdbop zoals van hem mocht worden verwacht. Als een don derslag bij heldere hemel pre senteerde Johan Heins de jong ste belofte van de Nederlandse springsport aan het grote pu bliek bij Indoor Brabant. Bui ten mocht dan het laagste drukgebied sinds eeuwen heersen, in het hart van de Bra banthallen in Den Bosch werd de euforie tot grote hoogte op geschroefd. Zes jaar na zijn af scheid liet Johan Heins eens te meer zien een vakman te zijn. Olympic Panther debuteerde op wereldniveau met een fraaie zesde plaats. In het kielzog van erkende toppers als Ludo Phi- lippaerts, Ludger Beerbaum en Thomas Fruhmann. „Het is veel sneller gegaan dan ik had verwacht", bekende bonds coach Henk Nooren bij de ver rassende start van de tweede helft van het indoorseizoen. Perestrojka in paardesport DEN BOSCH (GPD) - De Sov jetunie zorgde voor een primeur bij Indoor Brabant door een dressuuramazone en een springruiter naar de wereldbe kerwedstrijden te sturen. De Russische afvaardiging slaagde uitstekend in haar opdracht zich te etaleren voor het oog van alle belangrijke paardesport-bonzen uit Europa. Victor Poganovsky, met een springfout gedeeld ne gende in de wereldbekerwed strijd, moest de handelaren zelfs als vliegen van zich afslaan. Emi- le Hendrix was uiteindelijk de gelukkige en legde het paard Izum vast. De Russen kwamen naar In- door Brabant om sponsors te in teresseren - zodat buitenlandse trips mogelijk worden - en om contacten te leggen omtrent een wereldbekerwedstrijd in. Mos kou. De perestrojka dringt dus ook in de paardesport door. Voor de ruiters en amazones was dat dringend nodig, want tot nu toe was er nooit geld beschikbaar voor buitenlandse wedstrijden. Enige zekerheid of de .grootse plannen doorgaan, hebben Poga novsky en de zijnen dan ook niet. De verkoop van Izum bracht in elk geval weer wat geld in het laadje. Vierde plaats Van der Geest LEIDEN - Ellen van der Geest is tijdens internationale short-track wedstrijden in Brugge als vierde geëindigd. De Zoeterwoudse schaatster reed het afgelopen weekeinde een constant toernooi. Op de 500 en 1000 meter behaalde zij vierde plaatsen terwijl, ze op de 800 meter een derde plaats bereik te. Alleen op de 1500 meter kwam de 18-jarige schaatsster niet met de allerbesten mee getuige haar ze vende plaats op die afstand. Bij het clubklassement bezette het Leidse IHCL een derde plaats. Alleen de ruiter, die op 41-jarige leeftijd bezig is met een razend snelle rentree, stond nergens van te kijken. „Ik heb het paard nu drie maanden en eigenlijk heeft Panther nooit verkeerd gespron gen. Bij de één komt het snel, bij de ander niet". Het moet het oog van de meester zijn geweest, dat het beste uit het paard heeft gehaald. Want voor de overgang naar de stallen in De Wijk gold Olympic Panther als een talènt, maar wel één met een gebruiksaanwijzing. „Blijkbaar past hij goed bij me", stelt Heins. „Maar vergeet niet dat Olympic Panther een uitstekende opleiding heeft gehad. Misschien was het net mijn ervaring geweest, die de rest heeft gedaan". Sinds zijn derde levensjaar is Panther in het bezit van de stichting het Ne derlands Olympiade Paard (NOP) en is de acht-jarige bestemd voor de top. Het duo Velstra-Van Bins- bergen toonde zich uitstekende kooplieden, door de talentvolle springer voor 14.000 gulden te ko pen. Inmiddels is Panther het veel voudige waard. Wankelend Voor de Nederlandse equipe komt Heins als geroepen. In de bloeien de jaren zeventig nam de voorma lig Europees kampioen (Wenen, 1977)'zijn collega's op sleeptouw, nu kan hij voor het lichtjes wanke lende keurcorps van Henk Nooren een belangrijk steuntje in de rug zijn. Van de succesvolle Seoul- combinaties is alleen nog het duo Lansink-Felix van de partij. Rob Ehrens is Sunrise kwijt en haalt voor de wereldbekerfinale in Tam pa good-old Oscar Drum van stal. Jan Tops moet voortaan verder door het leven zonder zijn Doreen. En gevreesd wordt dat de paarden van Wout-Jan van der Schans (Olympic Treffer) en Wiljan Laar akkers (Up to Date) voorlopig niet op hun oude niveau terugkeren. Het lijkt erop dat de rode jas net op tijd uit de motteballen is gehaald. Het eerste grote doel voor Heins is het Europese kampioenschap in Rotterdam en daar lijkt hij klaar voor. „Al weet ik natuurlijk nog niet alles van het paard. Ik hoop de komende weken zo hecht mogelijk met hem te worden en dan kijken we verder". In het spoor van Heins liet Albert Voorn weer even zien ook zonder het superpaard Winnipeg uit de voeten te kunnen. Hij moest zijn gewaagde aanval op de recordtijd van de Belg Philippaerts bekopen met een laatste plaats in de barra ge, maar veroverde toch weer kost bare wereldbeker-punten. Voor Philippaerts betekende zijn razen de rondgang de tweede overwin ning op rij. Opnieuw verdrongen de kopers zich rond Darco, maar de 25-jarige Belg was vastbesloten. „Er wordt veel voor geboden, maar de eigenaar wil niet verkopen en zal ook niet verkopen". In Londen ging de jongeman uit Genk zege vierend het kerstreces in, in de fraaie hoofdrubriek van Indoor Brabant liet hij als eerste starter al le rivalen zand happen. Ludger Beerbaum, de ryzige Duitser, deed dat door een slippertje in de barra ge bijna letterlijk. trouwde namen weer voor in het veld opdoken. „Ik bespeur nauwe lijks verschil met vroeger", vond Heins dan ook. De gevierde ruiter voelde zich zelfs al zo thuis, dat hij in de barrage voor de kortste route durfde te kiezen. „Olympic Panther moet het toch leren", zei Heins ferm. Achter de schermen van het vro lijke concours werd ondertussen verder gebroed op plannen van Paul Schockemöhle om het prij zengeld fiks te verhogen. De mach tigste paardenhandelaar van Duits land vindt een hoofdprijs van 60.000 gulden een schijntje en zoekt met Ion Tiriac naar mogelijk heden om dat bedrag naar twee ton op te trekken. In 1990 wil Schoc kemöhle zijn plannen bij enkele Duitse concoursen gestalte geven. „Toppaarden zijn zo duur, dat de mogelijkheden om geld te verdie nen verbeterd moeten worden", al dus Schockemöhle. Of de wereld bond en de organisatoren van con coursen daar blij mee zijn, interes seert hem niet. „De bonden moe ten maar eens in beweging ko men", vindt hij. NOORDWIJKERHOUT - Kop loper WSB en Unitas kwamen als enige ploegen van de vierde klasse A in actie. Het aantrekke lijke duel eindigde uiteindelijk in een verrassend gelijkspel: 2-2. In het begin van het duel lever den de snelle counters van de Noordwijkerhouters enig gevaar op voor het doel van Unitas-doel- man Jilles van de Broek. Zo zag deze in de tiende minuut een kopbal van Theo Nulkes maar net over gaan. In de 16de minuut werd een goede pass van John Jansen op Berend van der Lin den door Peter Moesman onder schept. Hij speelde de bal echter verkeerd terug op de uit zijn doel gekomen Van de Broek: 1-0. Een kwartier voor de pauze schoot WSB-er Dirk Rietmeijer de bal bij het uitverdedigen tegen Jan Kromwijk op. Deze plaatste de bal daarop naar de vrijstaande uitblinker Wally Gallert, die aan dezelfde Kromwijk de kans bood fraai gelijk te maken: 1-1 Na de pauze probeerde WSB de gesloten Unitas-gelederen op nieuw te doorbreken. Al snel moest Peter Moesman op de doellijn als reddende engel op treden bij een inzet van Paul Warmerdam op een inmiddels verlaten doel. In de 65e minuut had de thuisclub meer succes. Een door Theo Aanhaane snel genomen cornerbal belandde in een wirwar van Unitas-spelers, waarbij ditmaal George Moes man van de verwarring profiteer de: 2-1. WSB leek het verder wel te geloven, maar kwam van een koude kermis thuis. Een kwartier voor tijd werd de ploeg met de neus op de feiten gedrukt toen Janus van der Linde de bal snoeihard achter de kansloze Jo han van der Berg schoot: 2-2. Ter Leede haalt uit tegen HOV LEIDEN In de interregionale klasse heeft Ter Leede zaterdag uitgehaald tegen HOV: 6-0. Het tweede team van Ter Leede speel de een belangrijke wedstrijd tegen KMD: 1-1. Oegstgeest boekte in de eerste klasse een monsterzege. Het werd 9-0 tegen Maasdijk. Valken '68 ondervond geen tegenstand van Woubrugge (7-1). VROUWEN VOETBAL Ter Leede stond al voor de pauze stond het 4-0 door treffers van Ma rion van der Ploeg (2x), Els Schoon en Bianca Vonk. Schoon miste nog een penalty, die werd toegekend na een handsbal van HOV. Ook in de tweede helft kwamen de gasten niet in de buurt van het Sassen- heimse doel. Jenny van der Mark tekende via een kopbal voor de vijfde treffer en Annet Berendonk bepaalde uit een vrije trap de eind- KMD v V- r.- "-V - Rick Curfs van Oegstgeest (rechts) probeert Erik Wijnhout (Kagia) te omspelen. Henk Snaterse) LEIDEN - Dankzij een be nauwde 2-1 zege op De Sleu tels heeft lijstaanvoerder Voorschoten de kleine voorsprong op het achter volgende Oegstgeest, dat in de laatste vijf minuten een 4-2 zege op Kagia bewerk stelligde, kunnen handha ven. De trip van Ter Leede naar Zwammerdam werd een genoeglijk uitje: de Sas- 'show-jumpers;. John Whitaker liet senheimers stelden met 0-4 Droomschimmel zijn droomschimmel Milton als een helicoptertje stijgen en lan den, terwijl ook de andere ver duidelijk orde op zaken. Voorschoten - De Sleutels 2-1 VIERDE KLASSE ZAT. Ondanks de welkome zege was oefenmeester Leo Holl maar matig te spreken over de spelopvatting van de streekgenoot. „De Sleutels was duidelijk voor één punt geko men. Op het genante af bleven ze bal op de keeper terugspelen". Een benadering die (begrijpelijk) in Leidse ogen meer dan logisch was. De overigens weer sterk op dreef zijnde Leidse doelman Rob Groe nendijk hierover: „Wij hoefden het spel niet te maken. Het was juist de bedoeling om het Voorschotense spel te ontregelen". Met die spel wijze en met de stevig ingrijpende Peter Boot op de Voorschotense LEIDEN - Hazerswoudse Boys is in het afgelopen week einde de grote winnaar gewor den doordat de 'kleintjes' in de afdeling onverwacht uitpak ten. SVOW versloeg nummer twee, TAW, met 1-2, en ZLC hield met dezelfde cijfers num mer drie, Valken '68, onder de duim. De lijstaanvoerder zelf bleef met een ruime 3-0 zege de baas over Woubrugge. AFD. LEIDEN ZAT. ZLC - Valken 68 2-1 De in Valkenburg woonachtige Renzo Candido was pijnlijk genoeg voor Valken de man die voor ZLC de score opende. In de tiende mi nuut na rust schoot de 44-jarige ve teraan de eerste deuk in het toch al wankele zelfvertrouwen van de be> zoekers. Het geloof in eigen kun nen is al weken zoek bij de Valken burgers en het geroutineerde ZLC buitte dat handig uit. Hoewel Val ken zich gaandeweg de wedstrijd wat sterker toonde dan de tegen strever was de thuisclub gevaarlijk in de counter. In de verdediging van de Leidenaars toonde Piet van Ha] zich weer een degelijke sluit post en lag Valken-spits Albert de Haas aan de ketting bij de sterk spelende Wim véin Gessel. Na de 2- 0 van Ton Kamphues kwam De Haas na een tuimeling in straf schopgebied toch in beeld door zelf de toegekende penalty achter Van Hal te schieten. KRV - Alphia 0-2 Het vierpuntenduel besliste Al phia duidelijk in zijn voordeel. Met dank aan Jan Martens, die zich de vrije rol die hij kreeg toebedeeld meer dan waard toonde. Al voor rust werd de eindstand bereikt. Eerst reageerde Martens attent op een vrije trap van Ronald van Wie- ringen en daarna bracht de samen werking tussen Ab Vergunst en Peter Verheul hem in een kansrij- ke positie. KRV daarentegen stelde teleur. De enige kans kreeg Maar ten van de Oever, die zijn inzet ech ter door Danny Kleijnenburg op de lijn zag gekeerd. TAVV - SVOW 1-2 De Ter Aarse vice-koploper was maar weinig te spreken over de spelopvatting van SVOW, dat er een superverdedigende houding op nahield. Daar kon TAW slecht tegen, maar SVOW-trainer Menno Gileam zat er niet mee. „Wij zijn geen kampioenspretendent", hield hij voor, „en bovendien hebben we de puntjes hard nodig". De TAW- achterhoede bood de helpende hand, want bij de openingstreffer van Bert de Vries verkeek de laatste lijn zich grandioos op een verre trap. Dat was ook bij de 0-2 van Peter van Santen het geval. De tegentreffer van Mario Verzaal kon daar niets meer aan veranderen. Hazerswoudse Boys - Wou brugge 3-0 Een schitterende vrije trap van Edwin de Jong zette de Boys al vroeg op 1-0, waarddor Woubrugge de kluts kwijtraakte. De bezoekers liepen daarna wat ontredderd rond. Een combinatie tussen Bert Poot en Kees van Tol werd door De Jong met een tweede treffer afge sloten en een strafschop hielp de koploper aan 3-0. Koen Warnau werd tijdens een solo-actie neerge legd en Sjaak van Dorp verzilverde het arbitrale cadeautje. SVLV - MVKV 0-5 Het is lang geleden dat MVKV het zoet van zo'n grote overwin ning smaakte. Liefst vijfmaal trof- door de 2-0 fen de Katwijkers het Voorscho- De sinds kort tense doel en bovendien misten ze nog legio kansen. Nadat Hans Brussee de eerste twee doelpunten voor zijn rekening had genomen, werd Voorschotenaar Theo Sau- nier (twee boekingen) door de zwak leidende arbiter Swart ver wijderd. Een strafschop van Kees van Rijn en treffers van Martin Oudshoorn en Marcel van Huisste- Srërblüft, wanTz'éker' den maakten het quintet vol. GWS - Abbenes 4-3 Voor de zevende keer vari het sei zoen moest Abbenes in de laatste minuut het hoofd buigen. De Sas- senheimers Wim van der Meij (2x) en Gijs van der Meij (strafschop) hielden samen met de tegenstan ders Peter Kattenberg (twee straf schoppen) en Marco Troost de zaak tot 3-3 in evenwicht. Dat werd ver stoord door Alfred van der Plas, die in de gevreesde laatste minuut Ab benes met een kopbal de das om deed. Meerburg - LSW 2-1 De wintersport heeft beide ploe gen weinig goed gedaan, want Meerburg noch LSW kon niet met de volledige basiself aantreden. Het overwicht van Meerburg in de eerste helft werd onderstreept met een treffer van Bram van Zwieten, die direct na rust werd gevolgd Danny van Aerde. veer voor LSW uit komende Edwin Heespelink bracht nog wat leven in de brouwe rij, maar Meerburg gaf daarna geen krimp meer. angel Hein de Graaff leek er 37 mi nuten lang geen vuiltje aan de lucht. Tot groot genoegen van Holl werden de bezoekers in de 38e mi nuut gestraft voor de in zijn ogen negatieve speelwijze, toen Kees Hulsebos een doorkopbal van Roel Veloo tot doelpunt verlengde (1-0). Na de doelwisseling kreeg De Sleu tels een enorme kans om de balans weer te herstellen. Met de wind mee werd een verre trap van Groe nendijk door Voorschotenaar Jan de Graaff verkeerd beoordeeld, waardoor zijn ploeggenoot Rob de Jonge tegen Eric de Haas aan de noodrem moest trekken. De daar opvolgende strafschop van Sjaal? Steenbergen werd stopte doelman Jos Loose. De misser van Steen bergen had grote gevolgen voor de Vlietploeg. Even later tekende Hulsebos voor 2-0 en hoewel B001 de spanning met een kopbal terug bracht (2-1) baatte een slotoffensie: De Sleutels niet meer. Oegstgeest - Kagia 4-2 De nederlaag tegen Oegstgeest was voor Kagia-trainer Rob Sut- torp na afloop van de verloren par tij maar moeilijk te verwerken. „Ik zit met een kater. We hebben ons van onze beste kant laten zien en toch verloren". En het begon nog wel zo goed. Al in de vierde minuut verraste Kagia Oegstgeest met een treffer van Marco van de Ham na een vrije trap van Richard Trom- pert. De Voscuylbewoners leken kwartier lang hadden de bezoekers het bes te van het spel. Tot Willem Jan Pott Hofstede in het Lisserbroekse strafschopgebied 'gestrekt' ging en Joris van Benten vanaf de kalkstip de gelijkmaker binnenschoot. Toen nam Oegstgeest het initia tief over, wat werd benadrukt door Ed Strijk die een schitterde voorzet van Pott Hofstede tot doelpunt promoveerde. Nog vlak voor de rust herstelde Richard Trom pert het evenwicht toen hij een door doelman Frits Bleichrodt gekeerde inzet alsnog tegen de touwen liep (2-2). De wedstrijd, die na rust van minder niveau was, werd beslist in de laatste vijf minuten door trèffers van Han Willem Kotterman en Pott Hofstede. Het enige wapenfeit waarop de Suttorp-brigade nog kon bogen was de knal op de paal van Trompert. Zwammerdam - Ter Leede 0-4 De Sassenheimse aanvoerder Jo han Verloop typeerde het verschil van vier doelpunten als volgt. „Ei genlijk was dat niet eens genoeg. Het moesten er eigenlijk tien zijn". Waarmee de zwakke tegenstand van de Zwammerdammer staart- ploeg voldoende'is duidelijk ge maakt. Toch kwam Ter Leede, zon der Jan van Harskamp en Willem Pieter Keuning, pas in de 35e mi- nuut op 0-1 door een actie van Ro nald Vonk die Marco Verbree een niet te i missen kans bood. Ook na rust speelde zich het spel volledig op Zwammerdams grondgebied af maar ditmaal met meer succes. Vonk, John Kroese en Eric Gros- man maakten het werk, waarvoor Verbree in de eerste helft de basis had gelegd, verder af. Asonia - SIZO 2-5 (vierde A West I) Op een goed bespeelbaar veld behaalde SIZO in de uitbeurt een regelmatige zege op het zich maar matig verwerende Asonia. De thuisclub kwam desondanks toch nog tot twee treffers waarvan één uit een strafschop. Klaas Jan Vijn (3x) en Peter Boll (2x) stelden daar echter vijf tegenover. EHS - SMS 2-5 (vierde klasse B West I) Met name de middenlinie van SMS had in het begin wat moeite met het spel, maar toen dat een maal in orde was liep het gesmeerd bij de Venneper ploeg. De Haar lemmers troffen tweemaal het SMS-doel, maar Gerard Griffioen (2x), Michael van de Weide (2x) en Theo van Rijn (strafschop) stelden de winst voor SMS veilig. i vol ledig aan elkaar gewaagd. Zowel in de eerste als in de tweede helft ga ven beide ploegen geen terrein prijs en het grootste deel van de wedstrijd werd op het middenveld afgewerkt. Na de rust scoorde de Wateringse Mirjam Sleijster de openingstreffer. Maar Ter Leede liet zich niet op de kop zitten. Tien minuten voor het laatste fluitsig naal trok Mary Pelgrim de stand na een mooie solo gelijk. Ter Leede! had bij winst de koppositie op de ranglijst kunnen overnemen van Valken '68. De Valkenburgse vrou-l wen hebben voorlopig de leiding, met 20 punten uit 12 wedstrijden. Ter Leede staat op 1919 punten uit 11 wedstrijden. Oegstgeest ondervond geen te genstand van Maasdijk. Voor de Oegstgeestse vrouwen scoorden respectievelijk Anja van Borssum (5x) en Annelies Oskam, José van der Beek en Wil van der Voort. I Ook Valken '68 had weinig moei te met tegenstander Woubrugge. Marlies van Egmond (4x) en Mar jan Boogert (3x) brachten de bal in het doel. Tina Buntsma redde de eer voor Woubrugge. Kees van Klink maakt wind tot zijn bondgenoot LEIDEN Van de streekatleten hebben Kees van Klink en Erik Bakker zich als blikvangers tijdens de Nederlandse kampioenschap pen veldloop ontpopt. Op de door de harde wind uiterst onherbergza- me draf- en renbaan in het Lim burgse Landgraaf stormden zij naar uiterst eervolle klasseringen bij senioren respectievelijk junio- Van Klink kwam gisteren bij de mannnen uiteindelijk terecht op een 14e plaats en was daarmee, af- I gezien van Aart Stigter die zich als vierde kwalificeerde voor de we reldkampioenschappen in het Noorse Stavanger, de snelste streekatleet. „Ik liep zeer gemak kelijk", aldus de atleet van De Ba taven. „Ik heb me tijdens de ge deelten dat we tegen de harde wind inliepen steeds verscholen in een groep en wanneer ik dan wind mee had versnelde ik en liep naar een volgend groepje toe. Zodoende kwam ik op de 14e plaats terecht", aldus de atleet uit Weteringbrug. Erik Bakker kwam bij de junio ren uit op de vierde plaats. „Ik vond de wedstrijd behoorlijk zwaar. Dat was voornamelijk te wijten aan de harde wind. Ik heb me dan ook lange tijd schuil gehou den in een groep van een man of tien. In de slotfase ben ik uit dat groepje weggesprongen en zo doende op de vierde plaats terecht gekomen. Ik ben wel teveren al hoewel ik het jammer vindt dat ik na een vierde plaats op de NK in door nu weer net naast de prijzen val" treurde de Spartaan-atleet. Frank van Wijngaarden is tij dens een wedstrijd over 15 kilome ter die gisteren in Oss werd gehou den als tweede gefinisht. De atleet van AV Rijnsoever uit Katwijk moest alleen John Vermeule voor zich dulden. Van Wijngaarden leg de de 15 kilometer af in 48.06 waar mee hij: een minuut achterbleef bij Vermeule. In dezelfde race werd Cees van Maanen (De Bataven) zes de in een tijd van 49.58. Michelle Parmentier zegevier de in de halve marathon van Gouda. De Leidse atlete die uit komt voor de Rotterdamse Road Runner Association legde de ruim 21 kilometer af in 1 uur 31 minuten en 47 seconden. Dorresteijn naar MVKV LEIDEN - MVKV is vrijwel ver zekerd van een nieuwe trainer. Jan Dorresteijn, oud-trainer van Kagia, is van plan de technische leiding van de Katwijkse afde lingsclub op zich te nemen. MVKV had ook contacten met Arie Jonker, maar de trainer van Valken '68 geeft de voorkeur aan Katwijk, waar hij als jeugdtrai ner aan de slag kan. LEIDEN - Voor FC Lisse zal het eersteklasserschap in de landelijke jeugd na de 3-0 nederlaag tegen Hollandia nu wel spoedig verleden tijd zijn. Zeker nu UW en Quick H een 1-1 deling overeen kwamen. De afdaling geldt niet voor Quick Boys, dat zich ondanks het 2-0 ver lies tegen Telstar al in veiligheid heeft gesteld. DWV-Roodenburg en Ajax-UVS werden afgelast. LANDELIJKE JEUGD Hollandia - FC Lisse 3-0 Als de Lissenaren een kans heb ben gehad om het vege lijf te red den dan was het wel tegen het toch waarlijk niet sterke Hollandia. In dit duel, dat onder leiding van arbi ter Broertjes stond, kon Lisse vrij wel geen vuist maken, maar ook Hollandia was niet best op dreef. Dat de 0-0 in die eerste peride werd behouden was vooral te danken aan het uitstekende verdedigende werk van Maarten Alders en Jacco Möhlmann. Het duo kon echter niet verhinderen dat de thuisclub uiteindelijk uitliep naar 3-0, waar bij. invaller-doelman Dennis Len zen bij de derde treffer niet vrijuit ging. Telstar - Quick Boys 2-0 De Katwijkers kwamen tegen het matig spelende Telstar goed voor de dag. Ben Dijkdrent en Jan Jeroen Schaap kregen wat moge lijkheden, maar een afstandschot zette Quick Boys halverwege de eerste helft op achterstand. Na de hervatting verkregen de bezoekers' een overwicht, maar de Telstar-go alie was een sta-in-de-weg voor Wilco van Duyn, Dykdrent en ook weer Schaap. In de slotfase veroor zaakte Gert Jan van Klaveren een strafschop, waardoor de 2-0 neder laag een feit werd.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 16