3 3 3 3 3 3 3 3 7 klinisch chemisch analist m/v Robert-Fleury Stichting Zelfstandige funktie voor kommerciële talenten a. pïeterse A. PIETERSE aluminium b.v. bestaat ruim 8 jaar en groeit gestadig. DOCUMENTALIST (E) VAKftTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Robert-Fleury Stichting. Dat is de nieuwe naam van het algemeen psychiatrisch ziekenhuis, ont staan door fusie van het psychiatrisch centrum Schakenbosch in Leidschendam en de Ursula Kliniek in Wassenaar. De aktiviteiten worden op de bestaande lokaties voortgezet. In de nieuwe opzet beschikt de Robert- Fleury Stichting over ruim 650 bedden. In het laboratorium van de lokatie Leidschendam ontstaat per I maart 1989 een vakature voor een In het betrekkelijk kleine, goed uitge ruste en gedeeltelijk geautomatiseerde laboratorium verricht een team van 6 analisten, gevarieerde klinisch-chemische, haematologische en immunologische on derzoekingen in een plezierige werkom geving. Het analistenteam werkt nauw samen met de aan het centrum Schakenbosch verbonden internist, huisarts en klinisch chemicus. Funktie-eisen: - HBO/HLO-diploma - enige jaren praktijkervaring - ervaring in het werken met HPLC strekt tot aanbeveling - grote mate van zelfstandigheid Arbeidsvoorwaarden: - werkweek van 36 uur vrije dagdeel in overleg te regelen - werktijden van 08.00-16.30 i - salaris minimum f 2.268,50, maximum f 3.170,62 bruto per maand, inklusief een toeslag voor het ADV-recht (FWG.40) Alle informatie over deze funktie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw E. Reijngoudt, hoofd laboratorium, tele foon 070-20 92 52, toestel 473. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 maart 1989 richten aan de heer H. Hensen, hoofd personeelszaken. Robert-Fleury Stichting. Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Tel. 070-20 92 52. dagelijks de nieuwste vakatures via de banenlijn arbeidsbureau leiden BEL 071-120844 dag en nacht bereikbaar Internationale handelsonderneming in hotelbenodigdhe den zoekt met spoed: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER M/V Voor de (geautomatiseerde) fakturering, voorraadadmini stratie en andere administratieve werkzaamheden. Leeftijd 18-25 jaar. Heb je de opleiding HAVO gedaan met Engels en ben je in het bezit van een typediploma, solliciteer dan schriftelijk met cv.: Intros B. V. to.v. Astrid de Lange, Industrieweg 72, 2382 NX ZOETERWOUDE Luba Uitzend Buro Turfmarkt 11, Leiden Tel. 071-149745 Winkelhof 9, Leiderdorp Tel. 071-415055 Alle funkties zijn m/v 3 Boekhoudkundig medewerker Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een boekhoudkun dig medewerker. Heb je ervaring in deze richting en ben je in het bezit van een MBA-diploma, neem dan snel kontakt met ons op. Ervaring met een PC is een pré. Deze funktie is voor zeer lange tijd. Medisch sekretaresse Bij een organisatie in Leiden kunnen wij per direkt een medisch sekretares se plaatsen. Wij zijn op zoek naar ie mand vanaf 23 jaar met administratie ve werkervaring, kennis van de medi sche terminologie en het tekstverwer kingspakket WordPerfect. Deze funk tie is voor 32 uur per week voor zeer lange tijd. Verkoper Voor een komputerbedrijf in de omge ving van Leiden zijn wij op zoek naar iemand die ervaring heeft in het ver kopen van software. Leeftijd onge veer 30 jaar, opleiding op HBO-nivo. Interesse, kom snel bij ons langs. Typiste visietekst Met spoed zoeken wij een part-time typiste Visietekst voor een groot be drijf in de omgeving van Leiden. Werktijden 8.30 uur-12.30 uur. Leef tijd 25-35 jaar. Goede kennis van de Engelse taal is belangrijk. Deze funk tie is voor langere tijd. Bel snel voor meer informatie. Kassière Voor een bouwmarkt in Leiden zoe ken wij een part-time kassière voor de middagen van 13.00-18.00 uur. Leef tijd vanaf 18 jaar. Deze funktie Is voor langere tijd. Kom snel bij ons langs voor meer informatie. Ervaren verpleeghulp/ bejaardenverzorgster Voor een bejaardenverzorgingstehuis in de omgeving van Leiden zoeken wij een ervaren verpleeghulp of bejaar denverzorgster die van aanpakken weet. Deze funktie is voor onbepaal de tijd. Alle diensten. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. N. V. H. Desseaux is één van de grootste en suksesvolste tapijtfabrieken van Europa. Omzet ca. 250 miljoen. Moderne produk- tiebedrijven - slagvaardige verkoop organisaties in binnen- en buitenland. Dynamisch management, ruim 1.000 gemotiveerde medewerkers. Toonaan gevend. Met sukses worden nieuwe pro- dukten ontwikkeld, nieuwe markten geopend. Uitdagend. Drie produkt- groepen: textiele vloerbedekking bestemd voor de konsument - geleverd via de detail handel tapijt bestemd voor kantoren, hotels, scholen etc. Vaak speciaal ontworpen kunstgras voor sport en rekreatie (hockey, voetbal, tennis, etc% Desso Projektgroep Nederland is één van de suksesvolste verkoop organisaties binnen de Desso- organisatie. De groep houdt zich bezig met de verkoop via de vak- handel van tapijt aan kantoren, scholen, hotels, overheidsinstel lingen, enz. Door de krachtige groei is dringend versterking nodig. Projektadviseur (rayon Noord-Holland) Krijgt na een gedegen inwerk- periode de kommerciële verant woordelijkheid over een rayon. Bezoekt relaties zoals architekten, opdrachtgevers en vakhandel,initieert nieuwe kontak ten,boekt sukses. Uitstekende kontaktuele eigenschappen zijn vanzelfsprekend vereist. Flair en doorzettingsvermogen eveneens. Een middelbare vooropleiding en een meerjarige verkoopervaring in een vergelijkbare funktie vor men een goede basis. Kan bij Desso rekenen op daadkrachtige ondersteuning. Verwacht en krijgt naast een prima salaris, aantrek kelijke regelingen t.a.v. auto, telefoon, werkgeversbijdrage ziektekostenverzekering en pen sioen. Schrijf uw bondige sollicitatiebrief naar: Tapijtfabriek H. Desseaux N.V., ter attentie van mr A.W. van Moorsel, Postbus 6 (Molenweg 81), 5340 BD Oss. Tel.: 04120-67911. vraagt t.b.v. de directie Financieel-Economische Zaken 2 medewerkers werkeenheid (v/m) voor de hoofdafdeling Administratieve Zaken, afdeling Financiële Administratie (38 uur per week) Binnen de afdeling Financiële Administra tie zijn een vijftal werkeenheden onder gebracht waarvan de medewerkers zijn belasl mei alle voorkomende financieel- administratieve en verificaliewerkzaam heden, die t.b.v. één ol meer beleids directies verricht dienen te worden. Taak: het preventiel controleren en betaalbaar stellen van betalingsverzoeken en zorg dragen voor de volledigheid van de opbrengslverantwoording voor een specifiek aantal toegewezen staf- en beleidsdirecties; hel verrichten van de controle op voor genomen bestedingen voor een om vangrijk/gecompliceerd verzorgings gebied t.l.v. de begroting (huidig dienst jaar, meerjarenbegroting) van hel ministerie; - hel samenstellen van hel deeloverzicht maandelijkse liquiditeitsplanning, hel bewaken van de administratieve budgettaire ruimle en analyseren van de afwijkingen lussen liquiditeitsplanning en realisatie en rapporleren over bevin dingen aan het hoofd van het Bureau; het uitvoeren van repressieve controles; het maken van analyses lussen prog nose van de uitgaven en middelen en de uiteindelijke realisatie (factfinding); - zorgdragen voor de afwikkeling/verreke ning van openstaande voorschotten in de ruimste zin van de voorschot ver strekking; - hel geven van voorlichting en begelei ding aan de beheerseenheden van beleidsdirecties bij de invoering van nieuwe procedures en "opvoeden" m.b.t. geconstateerde procedurefouten; - deelnemen in werkgroepen/testteams; - hel deelnemen aan het werkeenheden- overleg (per groep van medewerkers lungeert 1 medewerker bij toerbeurt als coördinator). Vereist: MBO-niveau; - kennis van geautomatiseerde gegevens verwerking; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. ■Salaris: max. 13.641,- bruto per maand Telelonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer RA L. Adegeesl, hoold Financiële Administratie, onder nr. 070-792828 Schriftelijke s onder vermelding van vacaturenummer £-5-2-36 binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. richten aan hel ministerie van Landbouw en Visserij, Departementale Personeels dienst, Postbus 20401, 2500 EK 1s-Gravenhage. ALUMINIUM bv Wij maken op ambachtelijke wijze aluminium puien in iedere maat en uit voering. Tevens worden onze produkten door eigen vakmensen gemonteerd. Een veilig en gerust gevoel voor onze opdrachtgevers. Wij zoeken zowel voor de fabricage als voor de montage op het werk vak mensen. Is dit een uitdaging voor je, en wil je meewerken in een jong en enthou siast team, bel dan even voor een afspraak. Produktieweg 32, 2382 PC Zoeterwoude, tel. 071-890387. Swets Subscription Service is een divisie van Swets 8c Zeitlinger B.V. en richt zich op het leveren van wetenschappelijke tijdschriften aan bibliotheken over de hele wereld. Een belangrijk onderdeel van deze service is het verzamelen en up-to-date houden, met behulp van geavanceerdee computersystemen, van de informatie betreffende circa 80.000 wetenschappelijke publikaties komende uit de hele wereld. Voor dit onderdeel zoeken wij een: Zijn/haar taken zullen bestaan uit: - bewaken en uitbreiden van titelinformatie die nuttig is voor de bedrijfs voering of voor informatieverstrekking aan bibliotheken, - systematische opslag van deze informatie in een reeds bestaande data base, - invoer van gegevens via beeldschermen. Onze eisen zijn: - opleiding op middelbare school niveau, aangevuld met een vak opleiding, - interesse in het werken met geautomatiseerde systemen, - passieve en aktieve beheersing van tenminste één van de moderne talen, - leeftijd tot circa 35 jaar. Wij bieden: - een goed gehonoreerde funktie in een dynamische en sterk inter nationaal gerichte omgeving. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Swets Zeitlinger BV, Ffeereweg 347, 2161 CA Lis se. Voor inlichtingen betreffende deze vakature kunt u bellen met de heer H. Mintjes, telefoon 02521 - 35111. Heereweg 347,2161 CA Lisse Telefoon 02521 - 35111 Telex 41325 Fax 02521 -15888

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 20