Hiele gedreven mens met echte winnaarsmentaliteit Kritiek op McEnroe SpoorPtTV EK indoor in schaduw WK Karlsruhe stunt tegen München Larsson onder het mes AZC rond met Petrovic Degradatie Dekker na nederlaag WOENSDAG 15 FEBRUARI 1989 PAGINA 17 ROTTERDAM (GPD) - Joop Hiele staat in de voetbalwereld bekend als een ongedurige en luid ruchtige jongeman, die op een ongezouten manier zijn mening pleegt te ven tileren. In de precies drie maanden dat dokter Dirk Stellinga de doelman van Feyenoord onder behan deling heeft, heeft hij hem echter leren kennen als een ruwe bolster met een zeer blanke pit. „Ik heb nog nooit iemand ontmoet die zo argwanend is als Joop Hiele", zegt de ortho pedisch chirurg. „Hij heeft een hartgrondige he- kei aan ziekenhuizen en dokto ren en hij is als de dood voor ope reren, maar desondanks heeft hij zich perfect gedragen. Ik heb nog nooit een patiënt gehad die zo precies heeft gedaan wat ik heb hem gezegd had. Hiele denkt goed na over de dingen waar hij mee bezig is. Hij is slim en heeft meer in zijn mars dan menigeen denkt. Ik ben zeer onder de in druk gekomen van z'n discipline. Hij heeft me geen moment pro beren te manipuleren. Ik heb nooit een stok nodig gehad om hem in een bepaalde richting te drijven. Ik neem m'n petje af voor Hiele. Hij is een zeer gedre ven mens met een echte win naarsmentaliteit". Als Dirk" Stellinga maandag het groene licht geeft, maakt Joop Hiele de volgende avond zijn rentree in de wedstrijd tus sen de reserves van Feyenoord en FC Den Haag. Er zijn dan op de kop af honderd dagen verstre ken sinds hij op 13 november in de wedstrijd Feyenoord-Ajax in botsing kwam met zijn ploegge noot Paul Nortan. Gezien de aard van de blessure de achterste kruisband van zijn rechterknie was flink beschadigd en het kap sel in de buitenachterhoek was kapot mag van een wonder baarlijk snel herstel gesproken worden. „Het plezierige is", zegt Dirk Stellinga, „dat we geen en kele tegenslag hebben gehad. We liggen precies op schema. Dat komt doordat Hiele zich nauw keurig aan de voorschriften heeft gehouden en de revalidatie-oefe- ningen onder leiding van fysio therapeut Aijen Frudiger goed heeft uitgevoerd". Geen reactie Stellinga heeft de knie van Hiele gistermorgen voor het laatst be keken en kunnen constateren dat de doelman geen enkele reac tie heeft gekregen op de specifie ke keeperstraining, die hij sinds vorige week donderdag weer on dergaat. „Er zit geen vocht in de knie en de stabiliteit van het ge wricht is prima. Hiele moet al leen een andere manier van op staan leren. Dat is om het gebied rond de oude wond te sparen". Het snelle herstel is niet alleen plezierig voor Hiele zelf en voor Feyenoord, maar ook voor het Nederlands elftal. „In theorie is het mogelijk dat Hiele op tijd fit is voor de wedstrijd tegen West- duitsland op 26 april", zegt Stel linga, „maar we sturen er niet op aan. De knie van Hiele is belang rijker dan het Nederlands elftal". Het voornaamste obstakel op Hiele's weg naar een volledige come-back lijkt op dit moment zijn Poolse collega Henryk Bole- sta'. Met zijn bekende bravoure heeft Hiele al uitgeroepen dat de Pool straks op de reservebank kan gaan zitten, maar het zit hem beslist niet lekker dat Feyenoord voor zo'n korte tijd een buiten lander heeft aangetrokken. Gezond Dirk Stellinga vindt het een 'ge zonde zaak' dat Joop Hiele zich een beetje tegen de Pool afzet. „Ik zou er zelf ook een moeite mee hebben als er bij mij in het ziekenhuis een orthopedisch chi rurg bijkwam. Naarmate het uur U nadert, zal Hiele steeds luid-, ruchtiger worden. Zo zit-ie nu eenmaal in elkaar. Hij moet in zijn drang om terug te keren ech ter niet gaan overdrijven, want dan krijgt-ie ruzie met mij en dat zou doodzonde zijn. Rob Jacobs begrijpt gelukkig heel goed wat er in Hiele omgaat. Hij neemt hem mee naar de uitwedstrijden, hij zet hem op de bank, hij vraagt hem om advies en hij was er maandagmorgen ook bij toen ik de knie van Hiele opnieuw be keek. Dat is psychologisch heel goed gezien". Dirk Stellinga (45) is clubarts van Excelsior. In het Sint Fran- ciscus Gasthuis werkt hij in een maatschap met Ben van de Bosch, de clubarts van Feye noord. Dat Stellinga en niet zijn compagnon Hiele heeft behan deld, heeft twee redenen. Toen Hiele werd geveld, was Van de Bosch met vakantie en boven dien is Stellinga gespecialiseerd in de problematiek van achterste kruisbanden. Een paar jaar gele den heeft hij ook Henk van Goo- zen behandeld, die er nog erger aan toe was dan Joop Hiele. Bij de aanvaller van Excelsior was de achterste kruisband volledig afgescheurd en daarom was een operatie onvermijdelijk. Bij Joop Hiele heeft Stellinga steeds het gevoel gehad dat een operatie niet nodig zou zijn. „Het feit dat de knie niet meteen dik werd, was een aanwijzing dat er binnen in het gewricht weinig aan de hand was. Dat wat kapot was, zat aan de buitenkant". Operatie Zekerheid dat Hiele niet geope reerd hoefde te worden, had Stel linga pas na zes weken. „Na drie weken stonden de kansen nog fifty-fyfty. Voor alle zekerheid had ik al een datum vastgesteld voor de operatie, maar zo ver is het gelukkig niet gekomen. Ik had toen al de overtuiging dat de band en het kapsel door de be handeling zouden herstellen". Stellinga heeft van het begin af aan open kaart gespeeld met Hie le. „In de eerste dagen heb ik ont zettend veel met hem gesproken. Ik heb hem duidelijk gemaakt wat er aan de hand was en hem voortdurend voorgehouden, dat het alleen in orde zou komen als hij precies deed wat ik van hem verlangde. Mijn opvatting is dat een patiënt moet weten waar hij aan toe is. Als er onzekerheid bij hem bestaat, krijg je de zoge naamde medical shopping. Dan gaat hij bij anderen z'n heil zoe ken. Ik heb al gezegd dat Hiele erg argwanend is. Door zijn vraagstelling te veranderen pro beerde hij er steeds weer achter te komen of het wel zeker was, dat hij weer kon gaan voetballen en dat hij niet voor joker op die slee lag. Daarin was hij heel slim". Dirk Stellinga staat in de voet balwereld bekend als een dokter die zijn patiënten graag in het gips zet. In dit geval vond hij dat echter niet de juiste methode en gaf hij de voorkeur aan de 'dyna mische oefenslee.' Daarmee kan het onderbeen in de juiste stand geïmmobiliseerd worden, terwijl het been toch heel langzaam in beweging blijft. Het voordeel daarvan is ddt er een doorstro ming blijft in, wat hij noemt, de Feyenoord-doelman Joop Hiele wordt geblesseerd dragen. weke delen. Het enige vervelen de is dat de patiënt voortdurend op zijn rug moet blijven liggen. Stellinga begreep dat Hiele daar moeite mee zou hebben. „Daarom heb ik hem in het begin streng aangepakt. Ik weet dat Hiele in de eerste dagen zijn been wel eens naast de slee heeft ge legd, maar later heeft hij zich stipt aan de voorschriften gehou den". MUNCHEN (DPA/SID) - Karls ruhe SC heeft gisteravond voor een grote sensatie gezorgd door in München herfstkampioen Bayern München uit het Westduitse beker toernooi te kegelen. De beslissing viel zes minuten voor het einde toen Bogdan de vierde treffer van Karlsruhe maakte. Daarmee be paalde hij de eindstand op 4-3 voor de bezoekers. In de kwartfinales ontmoet Karlsruhe Borussia Dort mund. Voor beide teams was de beker wedstrijd het eerste duel na een tien weken, durende winterslaap. Karlsruhe liet al in de beginfase zien niet voor een nederlaag naar München te zijn gereisd. Na acht minuten lag de bal al achter Au- mann, die bij een vrije trap van Karlsruhe als versteend op de lijn bleef staan en kansloos was bij de kopbal van Hermann. De bezoekers hadden slechts vier minuten plezier van de snelle voorsprong. Grahammer speelde Wohlfarth in de ruimte aan. De spits ontdeed zich van zijn bewa ker en passeerde de doelman van dichtbij. De treffer werd door de spelers van Karlsruhe hevig aange vochten. Op het moment dat Wo hlfarth de bal ontving, stond Weg maan buitenspel. De grensrechter hief zijn vlag omhoog, maar de ar biter keurde het doelpunt goed. De aardige openingsfase kreeg geen vervolg. Beide ploegen ble ven na de doelpunten angstvallig opereren. Pas tegen het einde van de eerste helft kwamen er weer kansen. Karlsruhe nam opnieuw de leiding. Hermann passeerde Au- mann voor de tweede keer, maar enkele minuten later was de stand weer gelijk door Wegmann. Tennis-directeur Jordan weerlegt aantijgingen Elf minuten na de rust dachten dé 7000 verkleumde toeschouwers in het Olympia-stadion dat de thuisploeg de wedstrijd definitief onder controle had. Wegmann zet te Bayern op voorsprong. Karls ruhe legde zich echter niet bij een voortijdige beslissing neer. De ploeg van Winfred Schafer, die door de scheidsrechter in de twee de helft voor zijn onophoudelijke commentaar op de leiding naar de bijna lege tribunes werd verwezen, plaatste in het laatste kwartier een succesvolle demarrage. Invaller Heisig zorgde een kwar tier voor het einde voor de onver wachte gelijkmaker, na een blun der van doelman Aumann. Zes mi nuten voor het slotsignaal maakte Bogdan de sensatie compleet door een vrije trap van Harforth af te ronden. WASHINGTON (AFP) Hamilton Jordan, directeur van de Associatie van Tennis Professionals (ATP) en inspirator van de nieuwe opzet van het toernooiencircuit, heeft John McEnroe in de jongste editie van het blad Tennis Weekly van repliek gediend. De Amerikaanse tennisser uitte op 20 januari tijdens de open Australische titelstrijd in Melbour ne kritiek op de plannen van de ATP, die volgend jaar ge stalte moeten krijgen. Volgens McEnroe had de leiding van de spelersvakbond bij het op stellen van de plannen te weinig overleg gevoerd met de topspelers, onder wie hijzelf. Voorts klaagde McEnroe er over, dat het aantal toe komstige toernooien niet minder wordt en dat de spelers volgens hem zelfs nog vaker dienen op te draven. Met name stoorde hij zich aan het feit, dat er twee belangrijke toernooien in een week op het pro gramma staan en aan het negeren van befaamde invitatie-toernooien. „De beweringen van McEnroe kloppen absoluut niet", zegt Jor dan in Tennis Weekly. „Niet alleen de beste spelers van de wereld, maar ook vele anderen zijn voort durend bij de ontwikkeling van de plannen betrokken geweest. Ik heb persoonlijk van de zomer de hoogst geklasseerde spelers ge sproken. John McEnroe was nota- bene de eerste, die ik over het pro ject heb geconsulteerd. Lendl en Agassi heb ik thuis opgezocht. Nog voor de open Amerikaanse kam pioenschappen waren zeven van de beste tien spelers van de wereld op de hoogte. Bovendien blijf ik permanent met de spelers in con tact, telefonisch en schriftelijk." DEN HAAG (ANP) - Grote ge beurtenissen plegen hun schaduw vooruit te werpen. Het twintigste toernooi om de Europese indoor kampioenschappen atletiek, dat zaterdag en zondag in de vernieuw de Houtrusthal in Den Haag wordt gehouden, ontkomt ook niet aan die wet. Den Haag zal moeten leven in de schaduw van de tweede strijd om de wereldtitels op overdekte banen, die van 3 tot en met 5 maart in Budapest wordt gehouden. Met 478 deelnemers uit 27 landen behoeven de organisatoren voor de kwantiteit niet vrezen. Kwalitatief ligt het op een aantal van de 24 on derdelen, die op het tweedaagse programma staan echter anders. Zo verschijnt de wereldrecordhou der polsstokhoogspringen indoor (6,03) en in de open lucht (6,06 m) Sergei Boebka niet bij de Europese titelstrijd. Drie dagen later komt de Rus echter wel in actie in Houtrust Sport, bij de wedstrijd die in het kader van de reeks van tien grote internationale indoor ontmoetin gen, de z.g. Big ten", wordt ge houden. Voor Boebka is een derge lijke wedstrijd financieel aanmer kelijk interessanter dan de Europe se titelstrijd, waar alleen de eer op het spel staat. Voor enkele nummers is de in schrijving minimaal. Dat geldt vooral bij de vrouwen. Voor de 400 en 800 meter zijn slechts respectie- GÖTEBORG (TT) - Ajax-verde- diger Peter LarsSon wordt van daag in het ziekenhuis van Göte- borg geopereerd aan de rechte- renkel. Hij is daardoor de rest van het seizoen uitgeschakeld. Hij mist daardoor ook de kwalifi catiewedstrijd voor het wereld kampioenschap van Zweden te gen Polen, op 7 mei. Larsson raakte op 4 december in een competitiewedstrijd van Ajax geblesseerd. Sindsdien kwam hij niet meer in actie. Zijn blessure betekent een zware tegenslag voor de Zweedse ploeg, leider in groep 2. Ook de andere centrale verdediger Glenn Hysen zal op 7 mei ontbreken. De oud-PVS'er is voor twee interlands geschorst. velijk acht en tien inschrijvingen binnen. Uitermate weinig belang stelling bestaat voor de 3000 meter, waarop slechts vijf atletes zijn in geschreven. Daar tegenover staat dat voor het verspringen 25 atleten zijn gemeld. Dat aantal is dermate groot dat de organisatie overweegt een kwalificatie te houden. Door het strakke tijdschema is daar nau welijks gelegenheid voor. Vrijdag middag in de technische vergade ring zal daarover een beslissing worden genomen. Bij de mannen, waar dertien on derdelen op het programma staan, verdedigen zeven kampioenen van Budapest (1988) hun Europese ti tel. Het zijn: Linford Christie (Eng, 60 m), Nikolai Razgonov (Sov, 200 m), David Sharpe (Eng, 800 m), Ales Hoffer (Tsj, 60 m horden), Frans Maas (Ned, ver), Patrik Sjö- berg (Zwe, hoog) en Remigius Ma- chura (Tsj, kogelstoten). Bij de vrouwen staan elf titels op het spel. Vijf kampioenen van 1988 proberen die titel te prolongeren. Van hen hoopt Nelli Cooman voor de vijfde achtereenvolgende maal de snelste op de 60 meter te wor den. Andere titelverdedigsters zijn: Doina Melinte (Roe, 1500 m), Elly van Hulst (Ned., 3000 m), Stef- ka Kostadinova (Bul, hoog) en Claudia Losch (BRD, kogel). Onderschreven Volgens Hamilton hebben spelers als Wilander, Edberg, Becker, Cash, Agassi en Noah de plannen van de ATP volledig onderschre ven. „Een enkeling is het mis schien niet eens met een detail van het nieuwe schema", aldus Jordan, „Maar het gehele project geeft een zo exact mogelijke weerspiegeling van de wensen van de alle spelers, die steeds hebben geweten waar ze aan toe zijn." Jordan bestrijdt ook de in Australië geventileerde opvatting van McEnroe, dat het nieuwe toer- nooischema niet deugt. Volgens de ATP-directeur zijn ook in dit op zicht de wensen van de meeste spe lers, die langer vakantie willen hebben, gehonoreerd in het sys teem, dat eenvoudiger van opzet is. „Het project is nog niet perfect, maar het is een aanzienlijke verbe tering ten opzichte van voorgaande jaren. Over het geheel genomen zijn de reacties zeer positief'. Jordan onthult in Tennis Weekly ook enkele toekomstplannen op langere termijn. „Eerst moesten we de veranderingen doorvoeren, nu moeten we verder kijken naar ver beteringen van het systeem en de infrastructuur aanpassen aangaan-* de de contacten met toernooidirec- ties, spelers, sponsors en het pu bliek." Volgens Jordan zijn de eerstvol gende doelen: het instellen van een comité, dat zich bezig houdt met het organiseren van het circuit, het zoeken naar nieuwe geldschieters en het openen van onderhandelin gen over wereldwijde verzorging van televisiebeelden. Hoofdsponsor Jordan geeft in het tennisblad toe, dat er nog geen hoofdsponsor is ge vonden voor het nieuwe circuit. Volgens hem is de ATP evenwel in staat gedurende een paar jaar uit ei gen bronnen de benodigde gelden op tafel te brengen als dit nodig mocht blijken. Het bestuur van de Europese Tennis Associatie (ETA) heeft in middels te kennen gegeven op kor te termijn een gesprek te willen met ATP-vertegenwoordigers. In een buitengewone vergadering van ALPHEN AAN DEN RIJN - Het heeft lang geduurd, maar alles wijst er nu toch op dat AZC/Tarvo er in zal slagen om de al lang en breed aange kondigde komst van Zoran Petrovic waar te maken. Een delegatie van de Alphense waterpoloclub, die in januari tijdens de Challenge Cup te Amersfoort al goede sier met de Joegoslaaf maakte, vliegt vandaag op en neer naar Belgrado om het contract te laten tekenen. Volgens manager Wim Arlman, die ruim een maand met de nog studeren de Petrovic onderhandelde, lijkt alles nu echt in kannen en kruiken. "De afspraken zijn gemaakt, nu moet hij alleen nog tekenen en zijn amateur verklaring overhandigen. We gaan er zelf voor naar Joegoslavië. Dat geeft aan dat we er alle vertrouwen in hebben dat het nu eindelijk rondkomt". Petrovic, die al twee keer naar Nederland kwam, krijgt een halfjarig con tract met een optie voor twee jaar voorgeschoteld. Als het aan AZC ligt zal de 28-jarige Joegoslavische oud-international waarschijnlijk zaterdag al kunnen debuteren in de topper tegen Polar Bears. De mogelijkheden zijn met de KNZB al doorgesproken. "Er lijken geen bezwaren te bestaan", al dus Arlman. AZC wil Petrovic, de felbegeerde center, dit seizoen al in actie laten ko men om hem speelgerechtigd te krijgen voor de Europa Cup van volgend jaar. De Alphense club gaat er vooralsnog vanuit dat zij zich daar ook voor zal weten te plaatsen. "Met Petrovic er bij moeten we zeker kampioen kunnen worden", denkt Arlman hardop. de ETA op 7 februari in Zürich heb ben de voorzitters van de 22 aanwe zige nationale tennisbonden een resolutie aangenomen, die is over gebracht aan Jordan. Ook Ruurd de Boer, de nieuwe voorzitter van de Koninklijke Ne derlandse Lawn Tennis Bond (KNLTB) was daarbij aanwezig. Namens de ETA zullen drie man met de ATP onderhandelen: voor zitter Heinz Grimm uit Zwitser land, Ron Presley (voorzitter Britse tennisbond) en Olie Bergström (voorzitter Zweedse bond). De ETA wil in het gesprek met de ATP komen tot een aantal pro cedure-afspraken. Over vier pun ten maken de Europeanen zich de meeste zorgen. Zo vindt men de op de kalender van 1990 gereserveer de data voor de eerste ronde van het toernooi om de Davisbeker on gelukkig gekozen (direct aanslui tend op de Australische titelstrijd). Voorts vragen de Europese tennis bonden zich af wie na dit jaar de Challenger- en Satelliettoernooiën gaat beheren. De Boer heeft in ver band met deze problematiek zit ting genomen in een werkgroep. Opleiding De derde vraag heeft betrekking op de opleiding en erkenning van officials als scheidsrechters en lijn rechters, die momenteel nog be rust bij de Internationale Tennis Federatie (ITF). Tot slot hebben met name de Scandinavische lan den er bij het bestuur van de ETA op aangedrongen het ongenoegen kenbaar te maken over het feit, dat er in het circuit van 1990 naast Jo hannesburg een tweede toernooi in Zuidafrika wordt gehouden (Kaap stad). Dit in afwijking van de gel dende ITF-resolutie, die geen twee de toernooi in dat land toestaat. De drie onderhandelaars van de ETA zullen op 14 en 15 april tijdens de Algemene Vergadering in Nicosia verslag uitbrengen. WIJK BIJ DUURSTEDE - Centre Court heeft gisteren in Wijk bij Duurstede een einde gemaakt aan het verblijf in de eredivisie van de vrouwen van Dekker Squash. Het met twee invalsters uitkomende Dekker Squash verloor met 3-1. De vrouwen van LSRC sloten de com petitie in de eerste divisie af met een alleszins verdienstelijke pun- tendeling tegen Westvliet. Bijna had Karin Swiers tegen Willy van der Akker nog voor een overwin ning gezorgd. Bij een 1-2 achter stand in games kwam zij in de vier de game sterk terug van 0-5 naar 5-5 om daarna met enkele onnodige missers met 5-9 te worden geklopt. De degradatie van Dekker Squash uit de eredivisie naar de eerste divisie betekent dat de ploeg uit Warmond volgend seizoen te genover LSRC zal komen te staan. Als Dekker Squash in dezelfde sa menstelling blijft spelen als in deze competitie lijkt het verloren gega- ne terrein op slag weer te zullen worden heroverd. LSRC zal daar weinig aan kunnen veranderen. Evenmin als de overige eerste divi sionisten. Maar in de eredivisie ko men en daar dan blijven maakt ver sterking nodig. „We zijn er mee bezig" wilde Liz Weare, aanvoerster van Dekker Squash gisteren wel kwijt. In één adem voegde zij eraan toe dat als Dekker Squash niet zo hardnekkig door het blessurespook zou zijn achtervolgd de degradatie zeker zou zijn voorkomen. Gisteren ont brak bij de ploeg uit Warmond be halve Dominique Fleur, ook nog vaste reserve Nolly Bennink. Mary Gillies, nog steeds niet geheel her steld van een kuitblessure, moest zodoende op de eerste plaats aan treden tegen de sterke Herma Flo- rissen. Zij bood haar handicap ten spijt kranige tegenstand. Game- winst zat er natuurlijk niet in. Ook de beide invalsters, Cathy Pollard en Janke van der Veen, hadden geen verweer tegen respectievelijk An Regout en Diny Neuteboom. Tweemaal 3-0 voor Centre Court. Maar Liz Weare sloeg voor naar team terug. Op de tweede plaats spelend gaf zij Eeljo Kuile met 9-5, 9-0, 9-3 een regelrecht pak slaag. Bij de vrouwen van LSRC beten Janna van Duyn en Kitty Klaassen de kop van de wedstrijd tegen Westvliet af met twee overwinnin gen. Janna van Duyn klopte Dolly van der Heyden met 9-2, 9-7 en 9-3 maar Kitty Klaassen moest er erg hard voor knokken tegen Laura Visser. In de eerste confrontatie had de nummer drie van de ploeg uit Leidschendam een matchpunt verknald tegen de snelvoetige Kit ty Klaassen. Het leek erop dat zij haar revanche zou binnenhalen toen zij op een 2-0 gamevoorsprong kwam, 1-9, 8-10 maar Kitty Klaas sen hanteerde steeds meer de drop als wapen en daar bleef de lange speelster van Westvliet het ant woord tenslotte op schuldig, 9-5, 9-7 en 9-3 voor Kitty Klein. Karin Zwiers leek door de tech nisch sterke Willy van der Akker te zullen worden weggespeeld. De Leidschendamse nummer twee kwam op 9-1 en 5-0 in de tweede ga me. Om toen te worden gestuit door de vechtlust van Karin Swiers die de tweede game met 9-6 in winst omzette. Na 3-9 in de derde game leek zij bij 2-5 in de vierde ga me weer voor een stuk vuurwerk te gaan zorgen toen zij de score gelijk trok, 5-5. Maar dat kostte teveel kracht en Willy van der Akker won tenslotte toch nog onbedreigd, 9-5. De sterspeelster van Westvliet, Dieneke Kool no 16 op de nationale ranglijst was te sterk voor Claire Vreling die geen game kon maken, 0-3. Het gelijke spel bracht LSRC op de zesde plaats van de ranglijst in de eerste divisie 1. Een goede klas sering voor de Leidse debutantes in deze klasse. FRANK BONTE FIFA komt terug op ban stadion ZÜRICH (Reuter) - De FIFA zal het besluit om het voetbalstadion van Limassol te sluiten voor het houden van internationale wed strijden na afsluiting van een on derzoek in heroverweging nemen. De bond deed het stadion maandag in de ban. „Het is duidelijk dat het stadion niet voor altijd dicht kan blijven", verklaarde een woord voerder van de FIFA gisteren. Men verwacht, dat het onderzoek eind maart afgerond zal zijn. WOENSDAG 19.00-??.?? SKY: De meeste kabelnet ten geven van dit tijdstip Eurosport door. De programma's hiervan zijn niet be kend. 20.00-23.45 BRT 2: Sportavond: met o.a. een programma over de Belgische Eve rest Expeditie 1988, het Belgisch kam pioenschap Alpine-skiën en een verslag van de voetbalwedstrijd Porlugal-België in de voorronde van het wereldkam pioenschap in Italië in 1990. 21.45-22.00 Super World News: met o.a. sport. 21.45-22.30 Ned 3: Studio Sport. 22.40-23.20 Did 2: Die Sport-Reportage: met handbal (WK-kwalificatiewedstrijd Westduitsland-Noorwegen in Belfort) en de Europese Liga tafeltennis (Westduits- land-Zweden in Elsenfeld). 22 45-23.45 RAI UNO: Mercoledi Sport: magazine. John McEnroe. (archieffoto anp)

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17