Scylla tevreden over opening Handbalshow van Foreholte Heiden kwelgeest voor LZ Seriese bevestigt haar judofaam Stam en Meijer in schaatssprintploeg Vekemans en Oostingin Europa Cup Magere resultaten bij recordwedstrijden Hagenaar velt vonnis in Leidse waterpoloderby LEIDEN Nadat de eredivisie al enkele weken geleden uit de startblokken was gegaan moch ten nu ook de mindere goden de eerste happen nemen uit de com- petitiekoek. Vooral de vrouwen van Comtest/Scylla waren tevre den over de smaak: een 6-4 winst op 't Zand. De vrouwen van Do- cos deelden de punten met Am- sterdam'78, en de mannenafde- ling van deze club stuurden SVE naar huis met een 7-3 nederlaag. TAFELTENNIS De nieuwe opzet, welke vanaf deze competitiehelft van start is gegaan, heeft ervoor gezorgd dat Scylla en Docos elkaar niet meer tegen komen in de eerste divisie. De beide ploegen zijn ingedeeld in de twee verschillende groepen die de eerste divisie nu kent. De Reyneveld pakt twee limieten voor titelstrijd LEIDEN - Guydo Reyneveld was gisteren de meest opvallende zwemmer tijdes de kring B-wed strijden te Waddinxveen. Reyne veld, lid van De Zijl/LGB, behaalde twee overwinningen en tevens twee A-limieten. Hij deed dit bij de jongens onder de veertien jaar op de 100 meter vlinderslag (1.14.9) en op de 100 meter vrije slag (1.04.0) ZWEMMEN Gerco Steenbergen, uitkomend voor Katwijk, zwom naar een pri ma tijd op de 100 meter vlinderslag in 1.18.0. Achter Reyneveld eindig de hij op de tweede plaats. Steen bergen zwom exact de tijd, beno digd voor 'promotie' naar dè A- klasse. Ingeborg Hocks van LZ1886 deed het goed op de 100 meter vrije slag voor meisjes onder de tien jaar. Haar 1.26.9 was eveneens een A-tijd. Ook Aijan Pont van de Wa tervrienden leverde een dergelijke prestatie. Bij de jongens onder de tien zwom hij 1.28.2. Eerste plaatsen, maar geen A-li mieten, werden behaald door Rayymond van der Hoeven en Pauli Venekamp, lid van De Zijl- /LGB. Van der Hoeven deed dit op de 100 meter schoolslag (1.36.6) en Venekamp op de 200 meter wissel- salg in 2.44.2. In Waddinxveen stond tevens een A-nummer op het programma, de 200 meter wisselsalfg onder de veertien jaar. Bianca Hoeks be machtigde een derde plaats in een persoonlijk record van 2.37.8. De broers Dennis en Mark Schouten komen aardig in vorm voor de Win terkampioenschappen. Dennis werd eerste in 2.24.2 en Mark derde in 2.27.2. WIELRENNEN - De sectie toer fietsen van de KNWU heeft ir. J. A. van Oosten (Westervoort) tot zijn nieuwe voorzitter gekozen. In de nieuwe structuur van de KNWU zal Van Oosten deel uit maken van het Uniebestuur. T aekwondoka' s bezorgen Leiden eerste plaats LEIDEN - Sportvereniging Leiden is gisteren eerste gewor den biuj de Westnederlandse kampioenschappen voor sport scholen. De taekwondoka's van Gerard van der Berg grossier den in het Universitair sport centrum in eerste prijzen. Rem- co van der Klauw, Alexander Sanders, Roy Scorba, Ronald de Tombe, Simon Heshusius, en Johan Blansjaar bezorgden hun vereniging zes overwinnin gen. Kees Kunst (tweede) en Jürgen Pickhoff (derde) lever den eveneens een bijdrage aan de hoge klassering van Leiden. Taekyon Zoetermeer werd tweede, Taekgeuk uit Lisse ein digde op de derde plaats. altijd wat speciale ontmoeting Scylla versus Docos is dus even in de ijskast gezet. De Scylla-equipe verscheen ongewijzigd in het strijdperk. De opponent heette 't Zand: de pro movendus uit de tweede divisie, en naar alle waarschijnlijkheid dus een te nemen obstakel. Voor al Heidi de Haas ervaarde de te genstander als een wat lastige vlieg. Met redelijk groot gemak werkte de Noordwijkse haar par tijtjes af en kwam eigenlijk ner gens in de problemen. Teamge noot Judith Lepelaar had ook geen klagen over haar eerste par tijtjes in het nieuwe jaar. Haar LEIDEN - Opgewarmd door een zinderende slotfa se in het vrouwenduel De Zijl/LGB-LZ'86 kon het massaal opgekomen Leids publiek zich ook verheugen op een aantrekkelijke con frontatie tussen de manne lijke collega's van beide zwemverenigingen. Span nend omdat De Zijl/LGB de laatse weken aan kwaliteit heeft ingeboet door het ver trek van Alex en Stanvan Belkum wat zich uitte in te leurstellende resultaten te gen Het Ravijn en Rotter dam, terwijl LZ'86 aan vormstijging manifesteerde die echter niet tot de brood drie winstpartijtjes kostte mis schien iets meer zweetdruppel tjes, maar waren daarom zeker niet minder waard. Sophia Vaal- burg haalde weliswaar alles uit de kast, maar moest aan het eind toch verwerken nul punten te hebben gescoord. Bij de vrouwen van Docos ont brak Agelique van den Bos. Van af heden zal zij het tweede team versterken. Het overblijvende trio, Olden, Bröcker en Heijnen, sloegen tegen Amsterdam'78 de helft van alle potjes naar winst. Vooral Anja Heijnen leverde een nodige punten winst heeft geleid. De voorspelling dat de nummer vijf van de nationale competitie, De Zijl/LGB, een zware dobber zou hebben aan de rode lantaarndrager LZ'86 werd bewaarheid. Met de in de eerste confrontatie opgelopen 8- 17 nederlaag nog in het achter hoofd en met de gedachte niet voor de tweede maal voor het Leidse thuispubliek af te gaan was de for matie van coach Hans Parrel er op gebrand een goed resultaat neer te zetten. Met gemengde gevoelens zal Hans Parrel na afloop op het scorebord hebben gekeken want hoewel de 9-7 nederlaag zeker ver dienstelijk mag worden genoemd miste LZ zaterdavond een kans voor open doel door De Zijl/LGB niet met een nederlaag af te sche pen. Los van alle sentimenten was ook De Zijl/LGB er echter alles aan gelegen dit treffen in winst om te zetten. Met nog een zwaar pro gramma voor de boeg was kwalifi catie voor de play off s nog uiterst onzeker. Een overwinning op stad genoot LZ was voldoende zich bij de top van Nederland te scharen. Die overwinning kwam er hoewel het tot diep in de laatste periode duurde eer LZ definitief het hoofd moest buigen voor de ploeg van Frits Welling. Vooral Hagenaar Anton Helden bleek in de slotfase een kwelgeest die door de foutenlast van de LZ verdedigers plots een ongekende vrijheid genoot. Bij de stand 6-6 brak dan ook het hoofdstuk van de ex-international Heiden aan. Ver moeid geraakt door het slopers- werk op de midvoorpositie schoot de LZ defensie te kort bij het af stoppen van de geblokte Hagenaar, die een beslissend aandeel 1n de score had door maar liefst driemaal op rij een goal te fabriceren. Voor LZ de genadeklap. Zelfs Jan Teske kon niet verhinderen dat LZ voor de zoveelste keer een nederlaag moest incasseren. De weer in gena de aangenomen doelman stak in een supervorm en hield door een knap optreden zijn ploeggenoten drie perioden in de race. Heel lang zelfs leek LZ in dit duel, dat niet in schoonheid stierf maar wel enige bekoring kende, de evenknie van -De Zijl/LGB dat wel vaak een voor sprong veroverde maar vooralsnog de wedstrijd geen beslissende wen ding kon geven. LZ'86 bleef goed in het spoor en even hing er zelfs een verrassing in de lucht toen Michel van der knap visitekaartje af door drie maal te zegevieren. Ook taaie ve terane Judy Wlliams werd door Heijnen op de overwinningslijst toegevoegd. Bröcker en Olden zorgden beiden voor één punt. „Een reëele uitslag", aldus trai ner Ed Fallaux. Vooruitblikkend denkt hij nu al te kunnen stellen dat de strijd om het kampioen schap gestreden zal worden tusen Noordkop, Amsterdam'78 en Docos zelf. In dat kader leek een puntendeling op het Amster damse team voorspelbaar. De hoofdmacht van Docos, nu uitkomend in de derde divisie, is Zeeuw kort voor net verstrijken van de tweede periode LZ zelfs op een voorsprong zette. De Zijl/LGB stelde echter juist op tijd orde op zaken door op de zwakke plekken (foutenlast Ruud Muusse en Bob Brebde) van LZ de nadruk te leg gen. Frits Welling dicteerde zijn man schappen dan ook juist daar ge bruik van te maken. Tot 6-6 bleef iedereen nog in het ongewisse over de uiteindelijke winnaar. Maar toen in de laatste periode de fysie ke superioriteit van De Zijl/LGB de overhand kreeg wat trouwens ook tot enige schermutselingen leidde, was het rap gedaan met het laatste restje weerwerk van LZ. De tegentreffer van Frans van der Brink zo'n tien seconden voor tijd deed daar niets meer aan af. Donkere wolken pakken zich sa men boven het hoofd van coach Hans Parrel die alleen nog Rotter dam als mede degradatiekandidaat heeft. Niet alleen kommer en kwel voor LZ'86 dit weekeinde want coach Hans Parrel deelde na afloop mee dat hij er nog een jaartje aan vast knoopt bij LZ'86. De alom ge waardeerde trainer die aanbiedin gen van De Zijl/LGB en AZC van de hand wees gaat hiermee zijn zes de seizoen in. Of dat in de hoofdklasse is of eer ste kiasse zal de toekomst uitwij zen. Bij een terugkeer naar de eer ste klasse komt in ieder geval een einde aan de jaarlijkse derby. En misschien is Anton Heiden daar PARIJS (AFP) - Op de slotdag van het internationale judotoer nooi in Parijs heeft Angelique Se- riese haar faam bevestigd. De Olympische en Europese kampioe ne in het zwaargewicht won in de finale van de Westduitse judoka Claudia Weber, al lukte het haar niet een beslissend voordeel te boeken. De jury wees Seriese aan als winnares. De leerlinge van ex- bondscoach De Korte baande zich overtuigend een weg naar de fina le. Natalina Lupino (Fra), Daina Quisado (Cub) en Zvetlana Tomo- va (Bul) werden door Seriese op ip- pon verslagen. Marion van Dorssen veroverde op de slotdag een bronzen medaille in de categorie tot 72 kilogram. In de strijd om de derde plaats won ze met een vol punt van de Italiaanse Erica Baroncini. Van Dorssen werd uit de finale gehouden door de Japanse favoriete Yoko Tanabe, die ook de Belgische Ingrid Bergh- geneei vernieuwd en verjongd. De 'oude hap' verdween, of werd teruggezet naar het tweede team. De nieuwe lichting liet in haar debuut zien het allemaal best wel aardig te vinden. Tegen SVE leek vooral Sascha van Weeren zich als een vis in het water te voelen. Hij had geen zin in verlie zen, en verzilverde al zijn partij en. Michel van der Kooy ging slechts één keer onderuit, en Jas per Wallaart leverde één punt. Het dubbel werd nipt gewonnen, waardoor de jonge Leidse ploeg na afloop tevreden in de kantine een limonade kon gaan drinken. WOUTER LANGEVELD wel debet aan. Met Leidse senti menten hield hij zaterdagavond geen rekening, per slot van reke ning is zijn woonplaats Den Haag. Doelpunten De Zijl/LGB: Anton Heiden 3, Mark van Belkum 2, Edwin Redegeld 2, Marco Kerk vliet en Paul Belt. LZ'86: Michel van der Zeeuw 2, Wilco van der Zeeuw, Rene van der Zeeuw 2 en Ruud Muusse en Frans van der Brink. Katwijk heeft het topduel in de tweede klasse tegen'De Dolfijn met 12-7 verloren. Gehandicapt door het ontbreken van Arco Guyt en Age Seinstra, die niet op zondag spelen ging het in de derde periode mis. Martin Jonker en Ronald Heemrood zaten toen al op de kant met drie persoonlijke fouten. Van 5-4 werd het 9-4 en was de beslis sing al gevallen. De Katwijkers staan nu vier punten achter. Vivax kon het niet redden tegen De Gouwe. Al na het eerste spel- deel stond het 0-4 en was de wed strijd voor de Oegstgeestenaren verloren. In de derde klasse een ne derlaag voor DKD. WZK was met 13-4 te sterk. Sassenheim won met 6-5 van Woerden. De vrouwen van LZ en De Zijl- /LGB vochten een spannend duel uit. Lange tijd leek LZ'86 aan het langste eind te trekken maar in het laatste fluitsignaal (volgens velen erna!) trok De Zijl/LGB met 6-5 toch nog aan het langste eind. WIM SIERA. mans al had uitgeschakeld. Eerder had Van Dorssen gewonnen van Katarina Hakansson, met moeite, en Laurence Sionneau, overtui gend. Bij de mannen had Nederlands kampioen Ben Spijkers (86 kg) pech al in de tweede ronde tegen de sterke Fransman Fabien Canu de mat op te moeten. De Nijmegenaar bood de Franse wereldkampioen goed partij, maar werd door een omstreden beslissing van de jury naar de herkansing verwezen. Daarin versloeg Spijkers de Itali aan Giorgio Vismara met yuko. Zijn hoop op een medaille ver dween met de Japanner Masao Mu- rata, die door scheidsrechter tot winnaar werd verklaard. In de fina le leed Canu een gevoelige neder laag tegen zijn landgenoot Pascal Tayot, die onlangs pas overstapte naar het middengewicht. Anthony Wurth (-78 kg) zag op LEIDEN - Foreholte gaf gisteren in Voorhout weer een show weg. DSVD werd na een pittig verweer in de eerste helft, rust 11-5 voor Fo reholte, na rust volledig stukge- speeld: 28-10. De ontknoping van de competitie in de eerste divisie A zal naar alle waarschijnlijkheid al plaatsvinden op 26 februari, als in Voorhout medekoploopster VZV op bezoek komt. ZAALHANDBAL De vrouwen van HVS bleven met het Goudse Vires et Celeritas aan de kop van de ranglijst in de derde divisie door Saturnus Ridderkerk in Ridderkerk met 10-14, rust 4-6 te kloppen. De mannen van Saturnus moeten de eerste plaats op de rang lijst van de derde divisie G sinds gisteren weer delen met DWS. De Leidenaars verloren in Krimpen met 10-13 van de Treffers. Foreholte speelt sterker dan in de eerste helft van de competitie. Tot $ie conclusie moet zelfs de meest kritische kijker komen na de wedstrijd tegen DSVD. Natuurlijk vierde de breakout weer hoogtij maar DSVD werd gisteren niet al leen stukgespeeld op de breakout. Het collectieve aanvalsspel van de Kecskemethy brigade met voort durende positiewisselingen en in dividuele doorbraken is van eredi- Opvallend is daarbij dat alle speelsters scoren. Kecskemethy kon zich veroorloven zijn bankzits- ters veelvuldig aan bod te brengen, al hield hij wel steeds een troef, Maijan Bult of Christine Knigge in het veid om als dat nodig zou blij ken enkele zoden aan de dijk te zet ten. Het bleek nauwelijks nodig want na de 11-5 ruststand scoorde Foreholte in alle mogelijke samen stellingen tot 19-5 voordat ook de handbalsters uit Deurningen weer eens met de handen omhoog terug mochten lopen. Christine Knigge besloot het treffen met een brea kout na een persoonlijke onder schepping, 28-10. Ellen Warmerdam, Elly van Leeuwen, Conny van der Werf, Mo nique Gijsman en Marian Mens hadden Foreholte toen al op een straatlengte voorsprong gezet. Maijan Bult en Christine Knigge zijn grote vaste waarden in het Fo- CALGARY (ANP) - Herma Meyer en Marieke Stam zullen door Eg- bert van 't Oever worden voorge dragen voor een plaats in de sprint- ploeg, die op 24 en 25 februari in Heerenveen zal deelnemen aan de wereldtitelstrijd. Van 't Oever had van de Begelei dingscommissie Kernploegen (BCK) opdracht aan de hand van de prestaties op de korte afstanden van beide rijdsters in de wereldbe kerwedstrijden in Butte en Calgap' te beoordelen of Meijer en Stam in aanmerking kwamen voor een plaats in de WK-ploeg. In de ogen van Van 't Oever heb ben beide kernploegleden ruim schoots aan de voorwaarden vol daan. Meijer is officieus nationaal recordhouder op de 500 meter met 40,53 seconden, een tyd die zij 14 dagen geleden in Calgary verwe zenlijkte. Op dëzelfde dag bracht WIELRENNEN De Belg Roland Liboton heeft zaterdag in het Bel gische Sint-Martens-Bodegem een internationale wielerveldrit ge wonnen vóór zijn landgenoot Dan nie de Bie en de Nederlander Hen- nie Stamsnijder. Zijn tijd was 1 uur 12 minuten. Reinier Groenendaal, Huub Kools en Frank van Bakel eindigden als 15e, 16e en 17e. BOKSEN - De Zuidafrikaan Brian Mitchell heeft zaterdag de wereld titel in het zwaarveder (WBA) be houden. In Capo dórlando (Sicilië) won hij door interventie van de scheidsrechter in de 8ste ronde van de Italiaan Salvatore Bottiglieri. dezelfde manier de doorgang ver sperd. Hij verloor in de herkansing op beslissing van de Fransman Marcel Pietri. In zijn eerste partij en, tegen Leonardo Thibau (Bra) en Daniel Duquesnoy (Fra), maak te Wurth een sterke indruk. De Amerikaan Jim Morris was in de derde ronde echter een maatje te groot. Gooitke Marsman veroverde za terdag de bronzen medaille in de klasse tot 61 kilogram. In de halve finale verloor ze op ippon van Ca therine Fleury uit Frankrijk, de la tere winnares. Marsman had ge wonnen van Anita Kiraly (Hon) en Hideko Sugimura (Jap). De andere Nederlandse deelnemers waren minder succesvol. Bij de vrouwen verloor Chantal Han in de eerste ronde van de klasse tot 66 kilogram van de Britse Sandra Greaves. Bij de mannen was het toernooi na een ronde afgelopen voor Meddy Mug (tot 71 kilo). De Noor Bergnann reholte team maar niemand zal wil len betwisten dat de uitblinkster gisteren keepster Anita Seur was met haar sublieme keepen en niet in het minst haar maatpasses op de breakout. De vrouwen van HVS kregen van Saturnus'72 een vandaag niet zo vaak meer gehanteerde 6-0 de fensie tegenover zich. Maar on danks de absentie van van Lenie van der Bosch, geblesseerd, en een niet fitte Ank van der Bosch wer den er in de eerste helft, rust 4-6, en direct na de hervatting zoveel ga ten in de Ridderkerkse muur ge schoten dat de Saturnus coach ten slotte besloot toch maar weer over te schakelen op een agressieve 5-1 verdediging. Het schieten van de HVS-aanval bleef weliswaar bene den de maat naar de mening van coach Tjits de Groot maar defen sief werkte alles naar behoren. HVS bleef dus duidelijk in de meerderheid en won met 10-14. De strijd om het kampioenschap bij de vrouwen in de derde divisie G zal nu een aangelegenheid wor den van HVS en Vires et Celeritas uit Gouda. Gisteren won Vires met 14-7, rust 8-2 van HW'70. Vooral op de breakout. HW'70 dat na de rust beter speelde kon de achter stand niet meer goedmaken. Te genover de vijf Voorschotense tref fers plaatste Vires er zes. De mannen van Saturnus stuit ten in Krimpen op een werkelijk fantastische keeper. Alleen hij be zorgde de Leidse ploeg de 10-13 ne derlaag. Vrije kansen op de brea kout, Nico Mooren, op de cirkel, Hans Blansjaar en na individuele doorbraken, Don Olsen werden ge woon gepakt: Saturnus begon ove rigens veelbelovend met een 4-0 voorsprong-. Toen kreeg de Tref fers-keeper zijn vorm te pakken en die hield hij tot wanhoop van de Leidse handballers tot het einde toe vast. De vrouwen van Oase kwamen heel dicht bij Ancora, rust 4-9, eind stand 13-15, maar dat was net niet genoeg voor een verrassende over winning. Die zou de ploeg uit Oud Ade een stevig eind op weg hebben geholpen in de strijd om aan de dreigende degradatie te ontkomen. Drie gemiste strafworpen beslisten de wedstrijd ten gunste van het Rotterdamse Ancora. FRANK BONTE Marieke Stam haar persoonlijke re cord op de sprint terug tot 41,01. Door de voordracht van Meijer en Stam komt de BCK in een nete lige situatie. De commissie heeft vijf rijdsters voor vier plaatsen. Christine Aaftink en Anita Loor- bach zijn zeker van een startbewijs door hun eerste en tweede plaats op de nationale titelstrijd. Loor- bach werd daar tweede mede door absentie van de zieke titelhoudster Ingrid Haringa. De Amsterdamse politie-agente, die met Aaftink tot de sprintkerpploeg behoort, komt wel in aanmerking voor deelne ming aan het toernooi in Heeren veen. ROTTERDAM (ANP) - Johan Ve kemans en Menno Oosting zijn op genomen in de Nederlandse ten- nisploeg, die van 8 tot 12 maart in Ostrava uitkomt in de Európa Cup wedstrijden. De twee zijn door Stanley Franker geselecteerd op grond van hun uitstekend optre den in het dubbelspel van het toer nooi in Rotterdam. Zij bereikten daar de halve finales. Het team voor Ostrava bestaat uit Michiel Schapers, Huub van Boeckel, Men no Oosting en Johan Vekemans. was te sterk voor hem. Pieter Smit (tot 95 kilo) versloeg in de ope ningsronde Ivan Todopov (JS1) met yuko, maar verloor van de Fransman Fournier, later omhan gen met goud, op ippon. In de her kansing won hij van Yamasaki (Jap), maar werd uitgeschakeld voor de prijzen door Traineau (Fra). TT Amsterdam uitgeschakeld BUDAPEST (ANP) - De tafelten nissers van TT Amsterdam zijn in de vierde ronde van het toernooi om de Europa Cup II uitgescha keld door Budapest Postas. De Hongaren wonnen in eigen huis met 5-3. Alle winstpunten van TT werden gemaakt door Skylet An drew. BONN (SID) De recordregen bij de kortebaanwedstrijden van Bonn is ditmaal uitgebleven. Eén beste wereldprestatie en drie Eu ropese records vormden een oogst, waarvoor het traditionele record- festival zich in andere jaren ge schaamd zou hebben. De gebruikelijke na-Olympische inzinking manifesteerde zich by al le zwemploegen, maar in het bij zonder bij de Nederlandse afvaar diging. Alleen de uit Denise Weerd, Manon Masseurs, Inge de Bruijn en Diana van der Plaats bestaande estafette-ploeg liet een succesje aantekenen: op de ongebruikelijke Eerste plaats schaatser Bliek LEIDEN - Bij de Zuidhollandse sprintkampioenschappen voor C- junioren is de jeugdige schaatser Marcel Bliek uit Sassenheim als eerste geëindigd. Pascal Vergeer uit Warmond en Peter Grimbergen uit Rijnsburg eindigden respectie velijk als tweede en derde. De Rijnsburgse Henriëtte Vooys ver overde bij de D-meisjes een tweede plaats terwijl bij de jongens Gert- Jan Nooteboom (Rijnsburg) op de derde plaats eindigde. 4x50 meter vrije slag werd de ploeg gedeeld eerste met de Bondsrepu bliek. Individueel viel Diana van der Plaats in de prijzen: tweede op de 100 meter vrije slag in 55,62 ach ter de Oostduitse Friedrich in 55,25. Ondanks de afwezigheid van de vijfvoudige Olympische kampioe ne Kristen Otto was de DDR bij de dames veruit de sterkste. Susanne Börnike leverde met 2.22,92 op de 200 meter schoolslag een beste we reldprestatie. Daniele Hunger was het snelst op de voor het eerst in het programma opgenomen 100 meter wisselslag. Twee van de Europese records waren voor Nick Gillingham. De 22-jarige Britse schoolslagspecia list bracht in series en finale de Eu ropese toptijd van de 200 meter te rug tot 2.09,81. Alleen de Canadees Victor Davies was twee jaar gele den in het Frankenbad nog sneller: 2.08,82. Het derde Europese record werd op de derde dag een prooi van Nils Rudolph. De DDR-zwemmer schroefde de toptijd van de 50 me ter vlinderslag op tot 24,31 secon den. Trouwens ook de 100 meter vlinderslag was goed bezet. De Ca nadees Thomass Ponting won in 53,12 seconden; een tijd die slechts 28 honderdsten van een seconde verwijderd is van de wereldtopper van Pablo Morales. - v Mare van Belkum legt geld afwacht. schot in de wedstrijd tegen stadge noot LZ. Bob Brebde probeert te blokken, terwyl Zyl-speler Edwin Rede- (foto Loek Zuyderduln).

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 18