Quick Boys weer in balans Rijnsburg verliest hoofd in Spakenburg Noordwijk profiteert van malaise bij RKAVIC: 5-1 Heemskerk uit veld gestuurd Zwak FC Lisse pakt toch punt Katwijkers krabbelen ondanks puntverlies weer overeind Leiden blijft in goede spoor Zege bij Duno brengt Katwijk weer aan kop SPORT PAGINA 17 NOORDWIJK - Noordwijk is het tweede deel van de competi tie niet onverdienstelijk begon nen. Op het gelijke spel tegen koploper Rijnsburgse Boys liet d^ ploeg van trainer John Eel- man zaterdag een ruime 5-1 over winning op RKAVIC volgen. De Noordwijkers doen er echter ver standig aan geen conclusies te verbinden aan de winst op de als voorlaatste geklasseerde forma tie uit Amstelveen. Daarvoor was de tegenstand van RKAVIC te pover. De orga nisatie in de defensie leek ner gens naar en ook bij de inzet van de Amstelveners kunnen vraag tekens worden geplaatst. In de week voorafgaand aan het duel met Noordwijk lieten vier spe lers de clubleiding weten dat ze hun heil binnenkort bij het Ou- derkerkse OSDO zullen zoeken. De vier verlangen kennelijk te rug naar Ruud van Leuffen, de oud-trainer van RKAVIC die bij die club in dienst treedt. De re den van hun vertrek is het moge lijke aanblijven van Dirk Spits, de huidige trainer van RKAVIC. Somber Die zit inmiddels met de gebak ken peren. "In deze samenstel ling en met deze instelling vlie gen we eruit", sprak de oefen- meester somber. "Ik moest tegen Noordwijk vier basisspelers mis sen van wie er twee langdurig uitgeschakeld zijn. Er zat maar één wisselspeler in de dug out. Die had al gespeeld in het tweede en kwam pas aanzetten toen we allang waren begonnen. Omdat we een gebrek aan keepers heb ben, zat er niet eens een reserve doelman op de bank. Dat zijn toch dingen die niet kunnen in de eerste klasse..." Ook Noordwijk had zorgen. Het kon niet beschikken over Ivan Hermans die aan zijn knie is geopereerd en zeker tot maart in het gips zit. Leonard van Utrecht was eveneens afwezig vanwege een blessure en Timo Gerlof, die weinig had kunnen trainen, was wisselspeler. Met René van Hensbergen als laatste man, An- dries Wendt rechts op het mid denveld en Pieter Hazenoot als tweede man in de voorste lijn naast Geert Jan Bakker kwam Noordwijk na een kwartier op voorsprong. Spits had daarvoor al doodsangsten uitgestaan, om dat zijn verdediger Peter Kalse een bloedende hoofdwond op liep. Hij werd langdurig behan deld en kon uiteindelijk met een flinke pleister doorspelen. Ver in de tweede helft zou hij worden vervangen door de inmiddels op, adem gekomen Guus Turken- burg. Verrassend Het Noordwijkse doelpunt kwam op naam van Bakker die na een corner van Hazenoot zo vrij als een vogeltje voor doel man Michel Zitvast stond. Op de kopbal van de Noord wiiker moest de sluitpost het antwoord schuldig blijven. Vijf minuten la ter kwam RKAVIC verrassend langszij. Jan Albert Veldhuizen, die opponent Jack Manuputty diverse keren de baas was, mocht in buitenspelpositie door gaan en verschalkte Dick Dort- mundt. Nog voor de pauze druk te de thuisploeg het betere veld spel uit in een voordelige marge van twee treffers. In een onover zichtelijke situatie zorgde Jos Smits met een achterwaartse kopbal voor 2-1. Kees van den Heuvel keerde zijn inzet nog, maar de grensrechter had gecon stateerd dat hij dat achter de doellijn had gedaan. Hij vond in arbiter Van Egdom een mede stander. Opeens keek iedereen aan Noordwijkse kant een stuk vrolijker. In de 42ste minuut werd het zelfs 3-1 toen de goed spelende Hazenoot voorberei dend werd van Wendt en Bakker afrondde. Glans In de tweede helft verscheen Noordwijk met Kees Marbus voor de niet geheel fitte Kees Smit binnen de lijnen. Het wei nig wilskrachtige RKAVIC pro beerde tegen beter weten in ach ter één tegen één te spelen, maar resultaat leverde die speelwijze niet op. Het waren daarentegen Wendt en de voor Manuputty in gevallen Gerlof die van de gebo- de ruimte profiteerden en de overwinning van Noordwijk nog wat extra glans gaven: 5-1. RKAVIC kwam na de pauze niet verder dan een inzet van Thieu Heuyeijans die door Van Hensbergen van de doellijn werd gehaald. De Amstelveners Kalse en Heuyerjans kregen een waar schuwing van Van Egdom. Eelman verklaarde dat de overwinning zijn ploeg moed gaf voor de rest van het seizoen. "We kijken weer omhoog", zei hij. "Als we straks meekrijgen wat we in de eerste competitiehelft hebben tegengehad, is er nog veel mogelijk. Voorlopig kijk ik naar de vierde plaats. En mis schien zit er nog wel meer in". CHRIS HARTMAN SPAKENBURG - Koplopen is een vak apart. Daar kwam Rijnsburgse Boys zaterdag in Spakenburg achter. Tegen de plaatselijke middenmoter had de lijstaanvoerder van de eer ste klasse A zelfs aan een goedkoop verkregen voorsprong niet genoeg om de wedstrijd tot een goed einde te brengen. Met een 2-1 nederlaag en een voortijdig weggestuurde Dick Heemskerk verliet de aangeslagen brigade van Arie Kurver het vissersdorp. Kurver zelf had eerder al van een achteruitgang gebruik gemaakt. De trainer, die de wedstrijd nood gedwongen vanaf de tribune volg de (zijn straf beloopt nu nog één duel), had vooral moeite met de tweede helft van de geelzwarten. „In de eerste helft spelen we die gasten weg. Na rust gaan we ver volgens hopeloos in de fout. Ik wijt dit puur aan hautain gedrag. Weer stand kun je verwachten als je aan de leiding staat. Als je daar niet te gen kunt, ben je voor mij geen top- ploeg". In Spakenburg dachten ze daar wat anders over. Het komt niet vaak meer voor dat op het veld van de laaggeklasseerde buur van het trotse IJsselmeervogels aantrekke lijk voetbal wordt gespeeld. En voor Spakenburgse begrippen ge beurde dat zaterdag bij tijd en wijle wél. Trainer Henk Hofstee dichtte in de euforie van de eerste thuis overwinning Rijnsburgse Boys meer kwaliteiten toe dan het tegen Spakenburg etaleerde. De Rijnsburgers (zonder de van een vakantie genietende Wim Hooymans) stichtten namelijk slechts bij vlagen gevaar. Dat kwam voornamelijk van Ron Carli, die al na vier minuten uit één van de vele hoge Rijnsburgse voorzet ten snoeihard op de paal kogelde. Gijs Collé stond klaar voor de re bound, maar ook hij kreeg de bal niet in het net. In de rest van de eerste helft zag het er niet naar uit dat RB serieuze problemen met de thuisclub zou krijgen. Weliswaar overschreed Spakenburg een enkele keer de middenlijn, maar enige lijn viel in de aanvallen van de blauwwitte 'ze bra's' nauwelijks te ontdekken. In een onoverzichtelijke situatie maaide de felle Melrik Beukers in de achtste minuut grandioos over de bal heen. Na ruim een half uur bracht de spits Arian van de Groep fraai in stelling, maar ook deze Spa kenburger miste. In de tussentijd had ook Rijns- burg kansen gekregen (Carli, Mar tin de Louw), maar nog niet ge scoord. De warrig leidende scheidsrechter Metz, die in een vroeg stadium van de soms grim- LISSE - Als de thuiswedstrijd te gen Kennemerland als graadmeter dient voor de tweede helft van het seizoen dan ziet het er somber uit voor FC Lisse. De koploper van de tweede klasse-C mocht na een zeer slecht gespeelde wedstrijd blij zijn dat het tegen de degradatiekandi daat nog een punt aan zijn totaal kon toevoegen. In de eerste seizoenhelft liet het thuisresultaat van Lisse ook al te wensen over maar het publiek werd tenminste op attraktief en soms kwalitatief hoog voetbal ge trakteerd. Zaterdag was daar even wel geen sprake van. Lisse leek aanvankelijk een mak kelijke middag te krijgen. Al na ne gen minuten werd de 1-0 bejubeld toen een afstandsschot van Jan Broekhuizen via een hobbel in het gras over de vergeefs graaiende Kennermerland-doelman Sjors Linck in het doel terecht kwam. De gasten rekenden op een pak slaag en beperkten zich tot het zo ver mo gelijk wegtrappen van de bal. Lisse voelde er kennerlijk niks voor om dat gebrek aan zelfvertrouwen met doelpunten af te straffen en liet zich meeslepen in het bedroevend slechte spel van de tegenstander. In de vijfde minuut na rust kwam de verdiende gelijkmaker op het scorebord. Na een vrije trap van linksbuiten Allen Varkevisser toornde spits Gerard Kamyon hoog boven de Lisse-defensie uit en liet met een kopbal Lisse-goalie Paul Veenboer kansloos. Binnen twee minuten leek Lisse orde op zaken te stellen. Een voor zet van John Vermeulen op rechts werd door Leon van der Zwet met een hakballetje verlengd waarna Gerard van Rooyen zijn ploeg weer op voorsprong bracht. Een minuut later was Van der Zwet dichtbij de beslissing maar zijn halve omhaal trof net geen doel. De Lisse verde diging gaf in feite de voorsprong uit handen. Na een vermeende overtreding op Kamyon binnen de 16 meter legde scheidsrechter Tump de bal op de stip waarvan daan Kamyon zelf het vonnis vel de: 2-2. In het resterende kwartier van de wedstrijd bleef een slotoffensief van Lisse uit zodat de koplopers na het eindsignaal met een kater af dropen. JAN BROUWER DE KONING WORSTELEN - De Utrechtse wor stelaar Van Hulst is zondag in IJs* selstein Nederlands kampioen vrije stijl geworden in de zwaarste klasse. De superzwaargewicht won in de eindstrijd van de Amsterdam mer Struijs. In de categorie tot 100 kilogram zegevierde diens clubge noot Bakker. Hercules Amsterdam leverde met Kops ook de nieuwe kampioen in de klasse tot 90 kg. KATWIJK - Evenals de na tuur kenmerkten de ver richtingen van Quick Boys zich zaterdagmiddag door grilligheid. Tussen de grau we mistflarden en felle zon nestralen door bewoog Kat- wijks 'trots' zich lange tijd hartverwarmend, maar ook 'vrieskou' verwekkend slecht over het met 2500 toe schouwers omzoomde Nieuw-Zuid, sfeervol de cor van de, naar later bleek, smaakvolle topper tegen Heerjansdam. Met de 1-1 uitslag werd Quick Boys althans op papier weinig wij zer, maar de indruk dat het Kat- wijkse elftal na een periode van malaise eindelijk weer eens een voldoende haalde, vergoedde veel, zo niet alles. De belangstellenden hadden er zaterdag rond kwart voor vijf zelfs een kletterend ap plaus voor over. Dit seizoen een zelden voorkomend verschijnsel, want eerder werden in de duinpan louter afkeurende klanken ge hoord. Het voert te ver om te conclude ren dat Quick Boys weer als topper kan worden beoordeeld. Daar was de prestatie tegen de huidige kop loper te wisselvallig voor, maar in elk geval speelde de ploeg weer met het hart. In de eerste 25 minu ten deed de blauwwitte brigade weer even denken aan de voorbije seizoenen, waarin dan wel geen ti tel werd geincasseerd, maar wél kwaliteit werd geboden. De terug- keer van de 'aanvallende' Plassen, Mart en Leen, droeg er zaterdag in belangrijke mate toe bij, dat Quick Boys het zeer kritische thuisfront sinds lange tijd weer aan zich kon binden. Naderhand constateerde Van der Zee terecht "dat het allemaal wel wat beter kon", maar over het algemeen toonde de naar IJssel meervogels vertrekkende" trainer zich content over de prestatie van zijn gereviseerde team. Immers, de winterpauze had de Amsterdam mer aangegrepen het in de eerste competitiehelft ontspoorde elftal weer in het gareel te krijgen. Het 'verversen' van de voorhoe de (Rob Kraan, Theo van Rijn en - fV-4' Gert Aandewiel in kansrijke positie in het strafschopgebied v geslaagde poging om een Katwijks doelpunt te voorkomen. i Heerjansdam. Leo van der Weijden (8) en doelman Kopanicki ondernemen t LEIDEN In de competitie blijft Leiden goed presteren. Zaterdag stuurde de ploeg van Hennie Bee- renfenger SVPTT met' 4-0 naar huis. Door deze overwinning blij ven de Leidenaren aan de kop van de ranglijst in de derde klasse A. RCL deelde met JAC. In de openingsfase stichtten de 'postbodes' enig gevaar maar Lei den had in Peter Selier een uitste kende doelman die zich niet liet passeren. Rob Bink zorgde voor het eerste Leidse gevaar maar zag zijn schot over het doel verdwij nen. In de 30e minuut was het wel raak. Kanbier zette zijn tegenstan der op het verkeerde been en schoot met veel effect de bal achter keeper Wietze Fabriek. Na rust domineerde Leiden maar de gecreërde kansen waren aan Ruud Boot, Klaas Dekker en Rob Bink niet besteed. Pas vijf minuten voor tijd slaagde Arjan Wilting, na voorbereidend werk van uitblinker Kanbier, erin om de beslissing te brengen. In de slotminuten zorg den Rob Bink en Ruud Boot er nog voor dat Leiden uitliep naar 4-0 overwinning. Voor RCL had er in de uitwed strijd tegen JAC meer ingezeten dan de uiteindelijke 1-1 stand. Toch was RCL-trainer Theo de Waard na afloop niet ontevreden over zijn ploeg. De Leiderdorpers hadden een uur lang met veldspe- ler Pierre van Gemerden als doel man moeten spelen omdat de oor spronkelijke goallie, Ron Sinteur, met een uit de kom geraakte Schou der moest afhaken. 'Daardoor moest ik het hele team omzetten. Als je na afloop dan toch een punt hebt kun je tevreden zijn'. Sezgin Capri opende voor rust de score voor de Leiderdorpers met een schuiver. Na de thee kwam de thuisploeg dank zij een discutabele treffer op gelijke hoogte. Kees Varkevisser werden bedankt voor hun diensten), het terughalen van de loopsterke middenvelders Dennis-Jan Mieras en Arie van Duyn (ten koste van Jaap van Duyn) alsmede het weer instellen van de 4-4-2 taktiek moesten Quick Boys weer terug in balans brengen. De oefenresultaten (1-1 tegen FC Den Haag, 5-2 winst op IJssel meervogels) wezen al voorzichtig in de richting van de stijgende vorm, die tegen Heerjansdam defi nitief gestalte kreeg. Hoewel hij vanwege een dijbeen blessure voortijdig afhaakte, toon de Leen van der Plas zich ingeno men met zijn prestatie. Vier maan den was de 22-jarige spits buiten beeld geweest. Met de eveneens uit de gratie geraakte naamgenoot Mart blies Van der Plas anoniem zijn partijtje mee in het tweede. Dat deed hij trouwens op eigen ver zoek. "Ik kon geen bal meer raken. Ik liep aan het begin van het sei zoen echt te balen en dat was aan mijn spel te merken. Toen ben ik naar de trainer gestapt en heb hem gevraagd of hij mijn naam wilde schrappen voor het eerste". Tijdens de 'winterse' oefenperio de trad Leen van der Plas weer uit de vergetelheid. "Van der Zee wil de het weer met mij proberen. Mart en ik draaiden als een trein in twee en dat was hem kennelijk niet ont gaan". In de (gewonnen) oefenwed strijd bij IJsselmeervogels rekende Van der Plas tot zijn blijdschap de finitief af met een vervelende pe riode. "Niet alleen met mij, maar met het hele elftal gaat het weer een stuk beter. Ik ben blij dat we weer met twee spitsen spelen. Dan ben ik niet zo plaatsgebonden op rechts. Ook andere jongens, zoals Dennis-Jan Mieras en Gert Aande wiel, komen in dat systeem beter tot hun recht. Het is allemaal een stuk verrassender". Het bleek zaterdag tegen Heer jansdam, dat na het eerste fluitsig naal van arbiter Heil werd over rompeld. Vooral vanaf de linker flank sneed de Katwijkse ploeg ge makkelijk door de defensie van de tegenstander, die zich mocht excu seren voor de afwezigheid van het trio Rijken, Van der Berg en Ver- weij. "Bijna de gehele verdediging, maar dat gaf mijn ploeg geen recht zo slecht te spelen in de eerste helft. Het leek wel of ze met ski's aan liepen te voetballen", kritiseer de trainer René Vermunt het spel van zijn ploeg. Voorhoede Daarmee deed de na een seizoen al weer vertrekkende oefenmeester de tegenstander tekort. Heeijans- dam, met verreweg de beste voor hoede van de eerste klasse binnen de gelederen, wist zich geen raad met het op volle kracht toerende Quick Boys, dat evenwel vergat naar het doel van Kopanicki op te stomen. Gert Aandewiel, Floor van Duyn en Arie van Duyn hadden de openingstreffer binnen bereik, maar het drietal weigerde te sco ren. En zorgde daarmee ongewild voor een terugval, die bijna de sastreuze gevolgen had. Geholpen door de blunderende doelman Van der Niet kreeg Frans de Visser na een verkeerde uittrap vrije doorgang, maar de behendige spits mikte tot opluchting van de sluitpost naast. Tien minuten voor de pauze beoordeelde Van der Niet een hoekschop verkeerd en stelde daardoor Leo van der Weijden in de gelegenheid 0-1 te scoren. Dit maal schoot scheidsrechter Heil de onzekere poortwachter evenwel te hulp. De leidsman had, als een van de weinigen trouwens, een overtre ding geconstateerd. Halverwege de tweede helft, na dat Leen van der Plas het veld had geruimd ten feveure van Theo van Rijn en Mart van der Plas op de lat had geschoten, geschiedde het 'kwaad' dan toch. Leo van der Weij den maakte zijn reputatie als goal- tjesdief waar door de bal na een vloeiende één-twee met De Visser langs Van der Niet te transporte ren: 0-1 en Quick Boys was niet voor de eerste keer dit seizoen een tegenvaller rijker. Het siert de mentaliteit van de Katwijkers dat de strijd niet werd opgegeven. Quick Boys gooide zijn hele ziel en zaligheid in de jacht op de ge lijkmaker, die pas vijf minuten voor tijd zijn beslag kreeg. Aan de basis stond Theo van Rijn, de 'afge dankte' spits die in een alles of niets-spelletje uitstekend tot zijn recht komt. De boomlange pin- chhitter legde de bal panklaar voor Mart van der Plas, die van dichtbij doeltreffend uithaalde: 1-1. Bijna beleefde het in vervoering gebrachte publiek nog de winnen de Katwijkse treffer, maar de kop bal van Arie van Duyn suisde net langs de verkeerde kant van de paal. Aan de andere kant ontsnapte Quick Boys aan een nederlaag, (foto Loek Zuyderdula) toen Erik van Buren vanaf de zes tienmeterlijn de bal het kruis in joeg. Hans van der Plas zorgde er met een uiterste krachtsinspan ning voor dat er ditmaal na afloop geen fluitconcert, maar applaus vanaf de tribunes klonk. ROB ONDERWATER mige wedstrijd Léon Vonk wegens vasthouden had genoteerd, stak Rijnsburgse Boys onverwacht de helpende hand toe. Hij legde de bal op de stip, toen Hans Zwaan zich vastliep op Van de Groep. De ro buuste spits nam zelf de beloning voor zijn actie in ontvangst door doelman Wim van 't Veld met een hard ingeschoten strafschop kans loos te laten: 0-1. Hierna sloeg de vlam in de pan. Tijmen Beekhuis werd geboekt voor een trap tegen De Louw, de Rijnsburger die zelf herhaaldelijk met Metz in de clinch lag. Het pu bliek probeerde hem met veelvul dig boegeroep aan een boeking te 'helpen', maar zover kwam het niet. De Louw haalde de rust onge schonden en verscheen na de thee niet meer binnen de lijnen. „Achteraf beschouwd niet zo'n gelukkige wissel", vond Kurver na afloop. „De Louw moest tegen zichzelf in bescherming worden genomen, maar was ook één van de actiefste spelers". De komst van Wim Driebergen (evenals Hennie Koet op disciplinaire gronden bui ten de basis gehouden) in het elftal beviel met name Fred Bodaan slecht. Van de betrouwbare voor- stopper van voor de rust was in de tweede helft niets meer te beken nen. Ook de vervanging van Collé door Koet baatte weinig. Handig Spakenburg profiteerde handig van de mindere organisatie aan Rijnsburgse kant. Een overtreding van de matig op dreef zijnde Johan de Kroon op invaller Harold Teske» betekende de inleiding van het Spakenburgse herstel. Die vrije trap ging nog voorlangs. Maar in dezelfde minuut kwam een voorzet van Dick Morren bij Beukers te recht, die met een fraaie kopbal doelman Jan Blankespoor passeer de: 1-1. De gasten hadden nog een half uurtje om de overwinning in de wacht te slepen. In plaats daarvan viel het doelpunt aan de andere kant. Weer was Beukers er bij be trokken. De linkerspits legde de bal prachtig klaar voor de mee op gekomen Dick Vermeulen, die Blankespoor over zijn zachte schuiver zag heenduiken: 2-1. Spakenburg stond op zijn kop en Rijnsburg verloor prompt zijn hoofd. Eerst duwde Fred Arroyo, die bij het doelpunt niet vrijuit ging, Beekhuis net buiten het straf schopgebied omver. Via de hand van Blankespoor verdween de vrije trap van de ontketende Beu kers over het doel. Toen Dick Heemskerk even later de wild in komende Teske over zijn bol 'aai de', slingerde Metz hem daarvoor op de bon. Het verhaal dat de Rijns burgse verdediger met woord en gebaar bij de arbiter ging halen (Metz: „Hij heeft me weggeduwd"), leverde hem daarbij nog eens een uitsluiting op. Zo liep de wedstrijd, ondanks een hartverwarmend slotoffensief, voor Rijnsburgse Boys nog slech ter af dan Kurver vreesde. „Ik re ken op een dubbele boeking voor Heemskerk", hoopte de oefen- meester wellicht tegen beter weten in. Onderwijl al bezig met zijn don- derspeech voor vanavond. „Want dit Spakenburg stelde natuurlijk geen moer voor. Als je kampioen wilt worden, moet je in zulke wed strijden toch ten minste een punt pakken". TIM BROUWER DE KONING VOLLEYBAL - Oeralotsjka Sverdlovsk heeft gisteren in Brus sel de Europese volleybalbeker voor landskampioenen bij de vrou wen veroverd. In de finale wonnen de Russinnen met 3-1 van Teodora Olimpia Ravenna. De setstanden waren 11-15,17-15,15-4,15-5. Derde werd Dynamo Berlin, dat met 3-1 CSKA Sofia versloeg. LEIDEN - Katwijk heeft in de uitwedstrijd tegen Duno geen steek laten vallen. Met een 1-3 overwinning deed de ploeg van Arie Lagendijk goede zaken. Omdat concurrent Capelle een punt verspeelde kwam Katwijk weer alleen aan de leiding in de tweede klasse B. Katwijk speelde zaterdag een solide partij tegen degradatie kandidaat Duno. Na een ope ningsfase waarin beide partijen elkaar aftastten nam Katwijk het initiatief. Al in de 15e minuut re sulteerde dat in een treffer voor de kustbewoners. Een corner van Marco van der Plas werd ve- lengd door voorstopper Cees Guyt en Piet van Duyn stond op de juiste plaats om 0-1 in te kop pen. Duno probeerde wel wat terug te doen maar behalve een kans venbode liftte, stichtten de Hage naars weinig gevaar in de ope ningsfase. Een verdedigings- foufje van Adri Nijgh was er de bet aan dat Duno vlak voor rust toch op gelijke hoogte kwam. Katwijk nam na de hervatting het heft weer in handen en kreeg loon naar werken. Een voorzet van Fred Eysberg bereikte Arie van Beelen die bij de tweede paal de bal via het houtwerk inkopte. Duno legde zich niet zonder meer bij een nederlaag neer en gooide alle ballen hoog voor het doel in de hoop dat de gevaarlij ke spits Ruud Schaap toe kon slaan. De aanvalsdrift bracht een verwaarlozing van de verdedi ging met zich mee. Katwijk pro fiteerde daar tien minuten voor het eindsignaal van toen Piet van Duyn zijn man uitspeelde en de bal voorgaf aan de gereedstaan- Cees IJspelder, die de bal de Kees Kraayenoord die het over het doel van Teun van Duy- karwei afmaakte: 1-3

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 17