L 76 7 de vlietstede b.v. PROPER GOEDHART VASTGOED BOUWKAVEL AAN DE RIJN kl? DE KONING S Den Haan Den Hoon Do In alle huizen thuis LEIDEN OEGSTGEEST Wist u: makelaardij in onroerende goederen I b.v. makelaardij o.g. I M «ws ril |TS ria |TS s^M ril iTs s1 ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)161400 ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED0NR0ERENDG0E0 ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED OEDONROERENDGOED Gelegen midden in het Hollandse Landschap tussen de boerderijen ligt het buurtschap "De Meye". Het betreft hier een hoekwoning type 2 onder één kap, bouwjaar cira- ca 1910, gelegen aan vaarwater welke een open verbinding heeft met de Rijn en de Nieuwkoopse Plassen, alleen kleine plezierboten kunnen bij de woning komen. Parkeren op eigen terrein. Indeling: keuken 2.50x2.50, douche-toilet woonkamer 5.20x3.50, slaapkamer op de begane grond 3.00x2.10. Op de 1 e etage: slaapka mer 3.00x5.00 met dakkapel. Het geheel dient gerenoveerd te wor den! Vrije Vestiging. Vraagprijs 89.000,- k.k. Oude Wetering - Veerstraat 27 5 Jaar jonge woning met zonnige tuin en mogelijkheid voor carport, goed geïsoleerd, betonnen verd. vloeren, vrij uitzicht aan de voorzij de. Ind.: hal, toilet met fonteintje, woonkamer met tuindeur, ged. open keuken, met afzuigkap en dubbele spoelbakken. Tuin op het westen met stenen berging. 1e etage: drie slaapkamers 4.60x3.10/3.50x2.00/3.50x2.60 cm, bad kamer met douche, toilet, wastafel. 2e etage: zolderkamer met div. aansl. Leeg in overleg. Vraagprijs voor deze goed onderhouden woning is 179.000,- k.k. Roelofarendsveen - Brederodelaan 11 Unieke hoekwoning Rustig gesitueerde woning welke iets verspringt en waar u niet zo snel een tweede van zult vinden, dit met name door zijn leuke aparte indeling en afwerking. Het bouwjaar van deze woning is 1972, in 1987 is de woning geheel gemoderniseerd. De begane grond is voorzien van plavuizen vloer met vloerverwar ming, fraaie open haard, luxe aanbouwkeuken, KELDER MET STAHOOGTE, car-port/garage, zonnige tuin, 1e drie slp.kamers, badkamer, 2e hobbyruimte, grote slp.kamer met 2 dakkapellen, veel berging. Om een goede indruk van deze woning te verkrijgen dient u deze van binnen te gaan bekijken. Bel nu voor een vrijblijvende afspraak. Vraagprijs 219.000,- k.k. Herenweg 32 Rijnsaterwoude Tel. 01721-9973 - 071-313527 Ook zaterdag tussen 10 en 4 uur. Gelegen tussen Bodegraven en Zwammerdam. Schitterend uitzicht over de polder en over de Rijn. Totale grondoppervlakte ca 1300m*. Prijs 395.000,- k.k. Telefoon (03487) 1744, Oosteinde 32, Waarder. BENNEBROEK In een pittoreske omgeving tussen de drie grote steden in bieden wij te koop aan een lieflijk klein huisje dat zich be vindt in een meer dan uitstekende staat van orderhoud. Het huis is gelegen direct nabij winkels en openbaar vervoerver- bindingen met de grote steden. Ook de uitvalswegen zijn zeer gemakkelijk bereikbaar. Van de op het zuiden gelegen tuin gaat een oase van rust uit, als je bedenkt toch in de Randstad te wonen. De woning bevat de volgende indeling: woonkamer met serre (zuid), keuken, toilet, entree, studeer- IslaapkamerIe Verd.: overloop, twee slaapkamers, badka mer met douche, wastafel en toilet, vrijstaande stenen ber ging- r sfeervolle woning bedraagt NOORDWIJK AAN ZEE Dit in zeer goede staat van onderhoud verkerende parterre appartement met binnenplaats en schuurtje heeft de volgen de indeling: royale entree, L-vormige woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, toilet en badkamer met douche. Het apparte ment bevindt zich dicht bij strand en zee. Vraagprijs f 164.000.- kk. Makeloars o.g. en assurantiekantoor Den Haan, DeCrent 2. 2202 EK Noordwijk Tel. 01719-19206' Fax: 01119-10427 ^GUDDH uo(l uooh ueciuoo Herensingel 14. 1135.000,— Geheel gerenoveerd en prima onderh. woonhuis met flinke achtert., achterom en gunstige ligging aan de singel met vrij uitzicht. Indel.: Gang, toilet, L-woon- kamer met plavuizen, open haard en opensl. deuren, doorloop naar keuken en nieuwe schuur met de C.V.- k9tel en geiser. 1e et.: Ruime overl., douchecel met wastafel, voorkamer met dakkapel en kast, achterkam. met dakkapel, kast en laddertrap naar geïsoleerde zolder. Wagnerplein 126. 7 89.000,- 4-kamerflat, gel. op de 7e et. in gebouw met lift, C.V.- blok, bergingen en ruime parkeergel. Gunstige ligging vlakbij winkels en uitvalswegen. Indel.: Hal, woon- kam. met doorloop naar zijkam., balkon, grote en klei nere kamer, badkam. met ligbad, toilet en keuken. Zijlsingel 29. f 118.000,- Karakteristiek singelhuisje met ruim uitzicht en centra le ligging. Goed onderh. en voorz. v. C.V. en zonnige achtert. m. schuur. Indel.: Gang, trapkast, toilet, dou checel, woonkam. m. open haard, open keuken. 1e et.: Overt., flinke kest, achterkam. en voorkam., bei den met dakkapel, kast en wastafel. Javastraat 2 rustig gel. woningen met diepe, zonnige achtertuin (Z), schuur en achterom. Indel.: Hal, woonkamer met kasten, doorloop naar ruime keuken, portaaltje met toilet en deur naar de tuin. 1e et.: Overl. met wastafel, 2 achterkam., voorkam. met douchecel, veel ingeb. kasten en bergzolder. Javastraat 5/ 119.000,- Javastraat 35 f 115.000,- MAKELAARDIJ 071 -17 51 51 GEVERSSTRAAT 63 OEGSTGEEST,, G Corantijnstraat 8 Netjes onderhouden 4-ka- mer hoekappartement ge legen op de 3e etage met vrij uitzicht, balkon vóór op het zuiden. Tevens balkon aan de achterzijde. Ind.: hal, woonkamer, keuken, 2/3 slaapkamers, badka mer met douche en was machine-aansluiting, toilet en diverse vaste kasten. Servicekosten 90,- per maand. Gaskachelverwar ming. Vraagprijs 75.000,-k.k. G Jan Vossensteeg 13b Unieke moderne topmai- sonnette met gesloten en tree en kelderberging. Ge heel vrij dakterras plm 25 m2 met mooi uitzicht over het centrum en geen inkijk. Incl. woonk. met open mod. keuken, hal en toilet. 1e etage: ruime slaapk. met wastafel en mod. douche. Eigen c.v. en w.w. geiser, isolatie en dubb. glas. Ser vicekosten 51,- p.m. zo te betrekken. W-k.k. VO Apollolaan 486 3/4-kamerappartement ge legen op de 8e etage, bal kon op het zuiden, kelder berging. Indeling: hal. luxe open keuken met appara tuur, 2 slaapkamers, grote woonkamer met vouw wand. mooi betegelde dou che en toilet. Veel vaste kasten. Servicekosten 360,- per maand. Vraagprijs 127.500,- k.k. Clarensteeg 24. Leuk hoekhuisje in stads centrum met plaats en tuin tje. Ind.: hal, ruime woonka mer. keuken, toilet-douche, slaapkamer beneden. 1e etage: grote zolder met ra men, waarop kamers ge maakt kunnen worden. 85.000,- k.k. VG Apollolaan 564 Mooi gelegen 3/4 ka- merapp. op bovenste etage in de laagbouw met lift, kel derberging, evt. huur gara ge beschikbaar. Ind.: hal, gang, 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet, zeer mooie luxe keuken, grote woonkamer, zonnig balkon, veel kastruimte, c.v.-gas, blokverwarming, elec. boiler, wateronthar der, horren, zonwering, vloerbedekking. Servicekosten incl. stook kosten 350,- p. mnd. Vraagprijs 155.000,- k.k Vrije vestiging Gemeente garantie mogelijk V Richard Wagneriaan 61 Perfect onderhouden he renhuis met vrij uitzicht, voor- en achtertuin ZW, achterom en dubbele gara ge. Ind.: hal, gang, kelder berging, toilet, grote woon kamer en open haard en luxe half open keuken. 1e etage: badkamer met lig bad bij de ouderslaapka mers, aparte douche voor b.v. de kinderen. 2e etage: 4e slaapkamer met dakka pel. Veel bergruimte en ka mertje voor c.v.-ketel, boiler en wasmachine. Ged. dubb. glas. Vraagprijs 298.000,- k.k. V Veurseweg 215 Landelijk gelegen woonark "Cupido". Indeling: woon kamer, keuken, hal, slaap kamer, douche en toilet. Telefoonaansluiting, elec- tra, water. Buitenberging, meetbrief aanwezig. Vreagpril* 52.500,- v.o.n. Vrije vestiging G Leidseweg 530 Eengezinswoning met voor- en achtertuin, stenen berging (geen achterom). Ind.: gang. toilet, moderne keuken, grote woonkamer, bijkeuken annex douche. 1e Etage: 3 slaapkamers, waarvan één met wastafel. C.V.-gas (nieuwe ketel, v.-combi). O,- k.k Vrije vestiging Gemeente garantie mogelijk. Gemeentelijk monument. VG Sir Winston Churchilllaan 25 Mod. 2/3 kamer topapp. met lift, kelderberging en balkon op het zuid. met uit zicht op het Treubplein in het hartje van het dorp. Ind.: hal, woonkamer 6x4.4 m met mod. luxe open keuken met app. Bad kamer met ligbad, toilet, wasmachineaansl., slaap kamer met kasten. Vlizo- trap naar zolder. Dubbel glas. C.V.-gas blokverwar ming. Servicekosten incl. 80,- van stookkosten 200,- per maand. Vraagprijs 159.000,- k.k. Vrije vestiging Gemeente garantie mogelijk Krimkade Woonark "de Wastobbe" zonder ligplaats! Grote woonark met beton nen bak in prima staat, voorzien van alle comfort, zoals cv-gas, douche, w.c., aansluiting riool met pomp, licht en water. Ind.: bijkeu ken, moderne keuken, dou che, toilet, ruime woonka mer, 2 slaapkamers, kraip- bergkelder. Vraagprijs 75.000,- v.o.n. VG Donklaan 5 Gemod. eengezinswon. met voor- en achtertuin, grote schuur, achterom. Ind.: gang, toilet, woonka mer met parketvloer, open haard, mod. keuken met app. 1e Etage 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, 2e toilet en aparte douche, vaste trap naar zolder met dakkapel, ber ging. C.V.-gas en boiler. Dubbel glas, dakisolatie. Gunstige ligging bij station Vraagprijs 179.000,- k.k. Vrije vestiging Gemeente garantie mogelijk V Papelaan West 202-204 Groot hoekpand, dubbel woonhuis met erf en tuin, alsmede voormalige bak kerij. Ind.: winkel, woonka mer, gang, toilet, keuken, 2 slaapkamers, bakkerij en schuur. 1e etage: 2 grote slaapkamers, kleine slaap kamer, douche, apart 2e toilet, balkon, vaste trap naar zolder, waarop slaap kamer, veel bergruimte, vaste kasten. Het pand heeft ged. bedrijfsbestem- ming. Dit mag evt. gewij zigd worden in woonbe stemming. VG J.W. Frisolaan 1/111 3/4-kamer topappartement met lift, kelderberging, 2 balkons. Ind.: hal, keuken, douche, toilet, ruime kamer en suite. 2 slaapkamers, vaste kasten, voorzetra men, luxaflex, c.v.-gas blokverwarming. ^Service- kosten ƒ1600.- per jaar. Stookkostenvoorschot &raar 115.000,-k.k. ZOETERWOUDE-DORP VG Burg. Wapstraat 30 Leuk 3-kamer appartement met berging nabij uitvals wegen. Berging op beg.grond aanwezig. Het appartement ligt op de 1e etage, keuken, badkamer met douche en toilet, c.v.- blok. Boiler voor warm wa ter. schuifpui, balkon. Vraagprijs 79.000,- k.k. VG Kievit 7 Unieke "puntwoning" met voortuin aan watertje gele gen. Ind.: hal, woonkamer met open keuken, halletje achter en toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met douche. 2e etage: zol derkamer met berging, c.v.- gas, badgeiser. Vraagprijs ƒ98.000,- k.k. VG Ambachts herenweg 92 Goed onderhouden woon huis met voor- en achter tuin, stenen berging en achterom. Ind.: hal, toilet, T-vormige woonkamer, keuken, 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet, vaste trap naar zolder met zolderka mer en dakkapel, doka-ber ging, nieuwe C.V.ketel, dubbelglas beneden, extra wand tegen geluidshinder aangebracht. Vraagprijs 175.000,- Vrije vestiging Gemeente garantie mogelijk dat Makelaardij de Vlietstede niet half maar geheel op basis van het no cure-no pay systeem opereert? dat dat impliceert dat u bij ons NOOIT advertentie-, publicatie- of andere kosten betaalt maar uitsluitend het wettelijk vastgestelde courtage-tarief bij een geslaagde transactie? dat onze actieve aanpak een succes vol resultaat waarborgt en daarom re gionale faam geniet? dat uw vertrouwen de bekroning van onze inspanning is? De Vlietstede makelt meesterlijk; bel voor een deskundige en volledige aan- en/of verkoopbegeleiding. ZOETERWOUDE- ZUIDBUURT V Zonnegaarde 49 Leuk gelegen, goed onder houden semi-bungalow met garage, geschakeld gelegen aan verkeersarm plantsoen. Voor- en achter tuin pal op het zuiden. C.v.- gas. Ind.: entree, hall, gang met toilet, ruime L-vormige woonkamer met open haard, ruime berging, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, dou cheruimte, vliering. Vraagprijs 325.000,- k.k. keihof gelegen goed onder houden 2-kamerapparte- ment met berging, lift en voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, ruime woonk. met groot zonneterras, keuken, tussenhal, toilet, badk. met ligb., ruime slaapk. Service kosten 92,- per maand. Vraagprijs 105.000,- k.k. Florijn 43 Zeer goed onderhouden 2 kamer-appartement vlak bij het winkelcentrum Winkel hof. Voorzien van C.V.-gas (combi). Fietsenberging. Ind.: entree, gang, toilet, slaapkamer met grote dou cheruimte, woonkamer met half open keuken, balkon, extra: z.g.a.n. stoffering. Vraagprijs 109.000,- k.k. Vrije vestiging Fax 01717-7806 Voor de met een V gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Lijnbaan 1 Leiderdorp Tel. 071-414401* Leidseweg 37 Voorschoten Tal. 01717-4684/7142 LD 11-02-'89 MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN LD 11-02-'89 NIEUW IN VERKOOP Oegstgeest, Lelielaan 5. Goed onderhouden 4-kamer- appartement gelegen op de 3e woonlaag met vrij uitzicht op het Molentje. Gelegen nabij winkelcentrum. Ind.: en tree, woonkamer met parketvloer, witte keuken met gas- kookplaat en aansl. wasapp., badkamer met douche, 3 slaapkamers, toilet. De douche en het toilet zijn opnieuw wit betegeld. De flat is goed onderhouden en wordt C.V.- gas verwarmd. Oplevering direkt. 108.000,- k.k. Oegstgeest, Queridolaan 5. Super geïsoleerd woon huis met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Het dak, de muren, de vloeren, alles is geïsoleerd. De ramen hebben 3-dubbel glas. Ligging in moderne wijk nabij win kelcentrum en scholen. Inl.: entree, gang, toilet, woonka mer, open keuken, trapkast. 1e et.: overloop, badkamer met douche, wastafel en toilet, voorkamer, 2 achterka mers. 2e et.: overloop, berging, 1 kamer met dakkapel. Het hele huis is modern gestoffeerd (luxaflex, kurk, lichte kleuren). Het huis is gebouwd in 1985, c.v.-gas verwarmd en uitstekend onderhouden. Recent buiten geschilerd. Oplevering in overleg 185.000,- k.k. Oegstgeest, Johan Wagenaariaan 6. Halfvrijstaande hoekwoning met vrijstaande stenen garage, fraai aange legde tuin met veel privacy en achterom. Ind.: entree, hall, garderobe, toilet met fontein, zitkamer met open haard, grote moderne woonkeuken, incl. alle app., werk- kast. 1e et.: overloop, 2 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, toilet met fontein, moderne badkamer met lig bad, wastafel en aansl. wasapp. 2e et.: vaste trap. over loop, 1 kamer met dakkapel? berging, stookruimte. Het huis wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas, is uitstekend onder houden en vrijwel geheel voorzien van isolerende begla zing. Bouwjaar 1981. Oplevering in overleg. 285.000,-k.k. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan 154. Rustig gelegen drive-in woning met voor- en zonnige achtertuin (ZW) in de nabijheid van scholen en sportvelden. Het huis wordt c.v.-gas verwarmd en is goed onderhouden. Bouwjaar 1973. Ind.: vestibule met ggrderobekast, gang met trap kast, toilet, studeerkamer met schuifpui naar zonneterras en tuin, inpandige garage met berging. 1e et.: overloop, L-vormige woonkamer met open haard, aan voor- en achterzijde balkon, keuken. 2e et.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en dubbele wastafel, apart toilet. Ople vering in overleg. 295.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 159. Geheel ge moderniseerde vrijstaande villa met rondom tuin en oprij laan naar de vrijstaande garage. Ind.: zij-ingang, grote fraaie hal, met marmeren vloer en imposant trappenhuis, toilet, trapkast, moderne woonkeuken (wit) met alle appa ratuur, grote woonkamer met open haard, parketvloer en erker. 1e et.: prachtige bordestrap, overloop, toilet, bad kamer met ligbad, douche, bidet en wastafel, 3 slaapka mers, garderobekasten, 2 balkons. 2 et.: recent geheel verbouwd, 1 grote kamer met dakkapellen, bergkamer, badkamer met douche, wastafel en toilet. Het huis ver keert zowel in- als uitwendig in een uitstekende staat van onderhoud en is grotendeels voorzien van isolerende be glazing. Verwarming d.m.v. c.v.-gas. Oplevering in over leg. 795.000,- k.k. Leiden, Groenesteeg 60. In de binnenstad gelegen monumentale tussenwoning met kleine tuin, achterom en houten schuur. Ind.: entree, grote woonkamer met keu kenblok, aangebouwde badkamer met toilet en zitbad. 1e et.: vaste trap, achterkamer, grote zolderruimte met vlie ring. Het pand wordt verwarmd d.m.v. gaskachels en dient gerenoveerd te worden. Oplevering in overleg. ƒ65.000,- k.k. Lelden, Koninginnelaan 71. Hoekherenhuis met voor- en zijtuin (achtertuin zuid 16 m. diep), achterom en hou tens schuur. Het pand is voorzien van een c.v. gasinstal latie en verkeert in redelijke goede staat van onderhoud. Indeling: entree, gang, kelderkast, toilet, moderne keu ken met apparatuur, kamer en suite met open haard (8.65x3.90) en aangebouwde serre (2.30x4.02), zomede een erker aan voorzijde. 1e et.: 3 kamers, overloop, bad kamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet, balkon. 2e et.: vaste trap, overloop, zolderruimte met weritelraam, voorkamer met dakkapel. Oplevering ca. 1 juli 1989. 260.000,- k.k. Lelden, Klaproos 22. Groot, zeer. goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (Z), garage en 2 par keerplaatsen op eigen terrein. Rustige ligging in ver keersarme straat. Ind.: entree, hall met plavuizenvloer, toilet, binnendoorgang naar garage, U-vormige woonka mer met open haard en niveauverschil, luxe open keuken inkl. app.. 1e et.: overloop, ouderslaapkamer met eigen badkamer met ligbad, wastafel en bidet, 3 kamers waar van 2 met balkon, badkamer met douche, wastafel en toi let. 2e et.: zolderrruimte, 1 kamer met balkon. Het huis is c.v.-gas verwarmd en gedeeltelijk voorzien van isoleren de beglazing. Oplevering in overleg, 368.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 9-12. Tel. 071-170741. FAX 071-155608. TELEX 39320. 's Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur. NVMÏ Geachte lezers, Ondanks alle zorg en aandacht die aan advertenties in deze krant wordt besteed gaat er een enkele keer iets fout. Neem in dat geval omgaand kontakt met ons op. Wij zullen u dan een goede oplos sing bieden. Voor gevolgen van het niet, niet op tijd of onjuist plaatsen van advertenties zijn wij echter niet aansprakelijk. Evenals voor fouten in telefonisch opgegeven adver tenties: of fouten ontstaan door onduideijk handschrift. Advertenties in deze krant dienen qua vorm, inhoud en uitvoering aan bepaalde voorwaarden te voldoen. Wij behouden ons daarom het recht voor om adverten ties te weigeren, zonder verplicht te zijn de reden op te geven. Brieven onder nummer worden uitslui tend afgegeven op vertoon van de origne- le kwitantie met volgnummer. Niet afgehaalde brieven worden na een maand vernietigd. Auteursrecht. Het op enigerlei wijze ge bruik maken van advertentiemateriaal, of enig ander werk van uitgeversmij. Leidsch Dagblad b.v. is niet toegestaan. Studioprodukten, al dan niet in rekening gebracht blijven eigendom van de uitge ver, tenzij schriftelijk anders is overeenge komen. Directie uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. 071-161400.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 32