Sovjet-coach geheimzinnig Schapers en Noah weer ronde verder Visser gebrand op wereldtitel SpooTTV Europees schaatskampioen: 'Nieuwe ronde, nieuwe kansen' Cruijff slaat bod Milan af /sluiter7::" Clough krijgt zware boete VRIJDAG 10 FEBRUARI 1989 SPORT PAGINA 15 WK moet schaatsen kleur geven OSLO (GPD) De wereldkampioenschappen allround in Oslo en sprint in Heerenveen zullen de schaatssport de ko mende twee weken weer wat kleur moeten geven. Na de la wine aan wereldrecords in de vorige winter en vaak mee slepende medaillejacht in Calgary, is het opvallend, hoe moeizaam dit fletse na-olympische seizoen zich voortsleept. Zelfs Leo Vissers Europese titel, drie weken geleden behaald in Gö- teborg, heeft weinig weerklank ge vonden en de matheid, die momen teel als een klamme deken over het schaatsen ligt, nauwelijks kunnen wegnemen. Rijders eri rijdsters klagen steen en been over hun post-olympische depressie, raken geblesseerd of melden zich ziek af. Bovendien is de publieke belang stelling flauwer dan ooit. In de schaatswereld wordt daar om ook getreurd om het feit, dat het WK allround niet in het Bislett- stadion kan worden gehouden. De circa 1500 Nederlanders en duizen den Scandinavische bezoekers, met de bejaarde Noorse koning Olav traditiegetrouw in hün mid den, hadden in het roemrijke bouwwerk eindelijk voor een sfeer volle ambiance kunnen zorgen. Aangezien het momenteel dooit in Noorwegen, ligt er geen (natuur lijs in de schaatstempel, waardoor het titeltoernooi is verplaatst naar het armzalige kunstijsbaantje Val- le Hovin. Bislett lag er gisteren grauw en verlaten bij, wachtend op zijn nieuwe klanten: atleten en voetballers in plaats van schaat sers. Het 'Wembley' van de schaatssport zou dit weekeinde voör het laatst in 75 jaar dienst doen als ijsstadion. In al die jaren groeide het uit tot een ware schaatsarena, waarin bij voorbeeld Kees Verkerk en Ard Schenk grote triomfen vierden. Het tweetal denkt er met nostalgie aan terug. Schenk: „Doodzonde, dat er niet meer geschaatst wordt in Bislett. Er heerste altijd een heel aparte sfeer. Ik weet nog wel, dat er op de kruising een geweldig kabaal werd gemaakt. Wat me ook nog bijstaat is de deskundigheid van het pu bliek". Verkerk: „Ik vind het ook jammer dat Bislett verdwijnt. De toekomst is echter aan de indoor- hallen. Daar zullen ze in Noorwe gen ook mee moeten beginnen in verband met de Winterspelen in Lillehammer in 1994. Als men te lang wacht met het bouwen van een ijshal, is het schaatsen hier he lemaal voorbij. Het is nu al op ster ven na dood". Karlstad De enkele Noor, die nog wel in het schaatsen is geïnteresseerd, zet zijn geld het komende weekeinde op Geir Karlstad. De stayer uit Lil- leström werd in Göteborg derde, hetgeen hem zijn eerste medaille als allrounder opleverde. Dat had hij evenwel vooral te danken aan de magere bezetting van het deel nemersveld. Gustafson meldde zich toen af met een voedselvergif tiging en Hadschieff was na een oogholte-ontsteking te zwak om optimaal te presteren. Tijdens het wereldkampioen schap is het rijtje favorieten ten op zichte'van het EK aanmerkelijk uitgebreid. Naast titelverdediger Eric Flaim en Europees kampioen Leo Visser, die als één van de wei- nigen wel een gemotiveerde iii- druk maken, komen Tomas Gust afson, Michael Hadschieff bei den verklaarden gisteren hersteld te zijn en Gerard Kemkers in aanmerking voor de ereprijzen. Met enige spanning wordt tevens uitgekeken naar het WK-debuut van Michael Spielmann. De 18-jari- ge junioren-wereldkampioen .is door de DDR-leiding dit seizoen bewust gespaard voor het toernooi in Oslo. Na zijn indrukwekkende optreden in november tijdens de Dynamo-cup en de Wereldbeker wedstrijden in West-Berlijn mocht Spielmann rust nemen om zijn energie te bewaren voor het WK allround. Daarom was hij ér in Gö teborg niet bij. Vraag is, welke rijders de Sovjet- coach Sergei Martsjoek inschrijft. Gistermiddag na aankomst in Oslo deed Martsjoek geheimzinnig over de deelneming van Nikolaj Goelja- jev. Hij was in eerste instantie slechts als reserve aangewezen, maar de Russische delegatie heeft Oranje oefent tegen li VS en Rijnsburg LEIDEN - Het Nederlands elf- tal komt naar Leiden en Rijns- I burg om zich voor te bereiden op de belangrijke kwalificatiewed strijden voor het Wereldkam pioenschap voetbal. Zondag hoofdklasser UVS fungeert op zaterdag 22 april in de Kikker polder als tegenstander van Oranje. Op 26 april ontvangt Ne derland in de Rotterdamse Kuip het elftal van de Bondsrepubliek Duitsland. Een maand later, op zaterdag 27 mei, is zaterdag eersteklasser Rijnsburgse Boys -opponent van de manschappen van bonds coach Thijs Libregts. Oranje reist daarna naar Helsinki voor een ontmoeting met Finland op 31 mei. hem inmiddels wel op de startlij st gezet. „Ik weet niet of hij rijdt", mompelde Martsjoek chagrijnig na een tien uur durende reis vanuit In zeil. Problematisch Oud-wereldkampioen Goeljajev reageerde luchtiger. „Natuurlijk rijd ik. Alleen mijn lange afstanden zijn problematisch. Ik heb nog geen tien kilometer gereden dit jaar. Dat is me veel te lang", aldus Goeljajev, die zeker wel van de par tij is bij het sprint-WK in Heeren- Het vermoeden bestaat, dat de Russen een spelletje spelen om de Noren te sarren. Vorig seizoen za ten de Vikingen Goeljajev flink ROTTERDAM (ANP) - Bij de één ging de vuist omhoog, bij de ander verscheen ander maal een grote glimlach op het gezicht. Beiden waren ze verheugd, Michiel Schapers en Yannick Noah. Het tweetal bereikte donderdag de laatste acht in het Grand Prix-tennis- toernooi in Rotterdam. Schapers door een, vooral in de eerste set, indrukwekkende winst op de Westduitser Patrick Kühnen, Noah door een simpele overwinning op de Zweed Christiaan Bergström. Een triest afscheid van het fameuze ijs-en atletiekstadion Bislett in Oslo. Het 'Wembley' van de schaatssport zou dit weekeinde voor het laatst in 75 jaar dienst doen als decor voor de WK, maar het zachte weer in de Noorse hoofdstad Oslo maakt dat onmogelijk. Er is geen (natuur)ijs, slechts een paar bevroren plassen. De schaatsers moeten uitwijken naar de kunstijs baan. (foto ANP) achter zijn vodden, nadat bekend was geworden, dat hij met Stein Krosby een anabolen-handeltje had opgezet. De Sovjets zijn nog al tijd boos over de openlijke be schuldigingen uit Noorse hoek. Wellicht proberen zij hun gasthe ren nu in het hol van de leeuw op stang te jagen met de onverwachte inschrijving van 'drugshandelaar' Goeljajev. Het zou niemand verba zen, als hij op het laatste moment onder het mom van een blessure of ziekte wordt teruggetrokken. VAIL (AFP) - Een dag na de dubbelslag op de Super-G voor vrouwen hebben de Oostenrijk se mannen bij de wereldkam pioenschappen ski in Vail, Colo rado, de eerste en tweede plaats opgeëist in de reuzeslalom. Rudolf Nierlich zegevierde voor Helmut Mayer. Het brons was voof titelverde diger Pirmin Zurbriggen uit Zwitserland. De grote ster van de wereldkampioenschappen twee jaar geleden gaat dit keer zonder titel naar huis terug. Olympisch kampioen Alberto Tomba stelde zwaar teleur. In de Oostenrijk slaat dubbelslag eerste manche miste de Italiaan bijna een poortje, verloor snel heid bij het voorkomen van een valpartij en kon vanaf de vijftien de plaats nooit meer in de buurt van het erepodium komen. Tom- ba werd uiteindelijk zevende. Rudolf Nierlich was waarlijk superieur. Hij was in twee man ches bijna twee seconden sneller dan Mayer, voor skibegrippen i_ dat reusachtig veel. Zelfs de op een Luxemburgse licentie skiën- de Marc Girardelli had geen ver weer tegen zijn beide landgeno ten. Hij werd vierde. De 22-jarige Nierlich werd in Vail niet als een kanshebber op een medaille beschouwd. Hij stónd in de skiwereld bekend als een brokkenpiloot. In januari van dit jaar behaalde hij in Schl- adming (Oos) zijn eerste wereld bekertriomf op de reuzeslalom. In de vorm van zijn leven doet hij in het weekeinde ook een gooi naar de slalom-wereldtitel. In de vroege uren van de vierde dag van het evenement kwamen nog drie spelers verder. De Australiër Darren Cahill door winst op de Duitser Saceanu, de Amerikaan Marty Davis door een zege op de Mexicaan Lavalle en de Westduit ser Riglewski door de Fin Rahnas- to te verslaan. De duizenden toeschouwers in het goed bezette Sportpaleis Ahoy' kregen donderdag een uitstekende gelegenheid, voorzover zij niet in het VIP-dorp verbleven, het ver schil te zien tussen de Fransman Yannick Noah en de Nederlandse trots Michiel Schapers. De enige overeenkomst is hun beider'lengte. Het aantal verschillen is groot, maar ook interessant. Noah is de 'home-made' tennisser, die het racket in zijn handen kreeg en daarna de wereld kon veroveren. Een speler ook die het in principe in zich heeft alles en iedereen te ku- nen verslaan. Schapers is het perfecte voor beeld van de 'self-made' man. Ta lent is hem niet vreemd, maar slechts door keihard werken heeft hij zich kunnen ontplooien tot een goede tennisser. Hij moet er veel voor doen om zich langzaam om hoog te werken. Noah is ook de perfecte atleet. Ie mand die zich op het eerste oog nauwelijks om spierkracht druk hoeft te maken. Een keer een ge wicht optillen doet zijn spieren enorm ontwikkelen. De Fransman maakt de vreemdste bokkespron- gen op het veld, die bij een ander de botten zouden doen breken. Zijn acties in het gewonnen duel tegen de Zweed Bergström getuig den weer van dat atletische vermo gen. Alsof het niets is springt hij bijna een meter uit stand omhoog. Schapers oogt daarbij als een houten klaas. Hij is minder wend baar, weinigen zullen hem ooit een duik naar de bal hebben zien ne men. De grootste sprong die hij in het duel tegen Kühnen nam was toen hij de partij had gewonnen. Hij kwam echter nauwelijks over de bal heen. Het was een van de weinige mommenten ook waarop de Ne derlander zijn emoties liet blijken. Gedurende de hele wedstrijd speelde hij uiterst gecontreerd en stoorde hij zich aan het rumoerige publiek noch aan zijn opponent. Ook toen de Westduitser een prachtige bal sloeg, wendde Scha pers het gezicht af en nam het ver- lies zoals het kwam. Noah zou in een zelfde stuatie anders hebben gereageerd. Hij zou met een grote glimlach op zijn gezicht de handen op elkaar hebben gebracht. De Fransman zou ook anders inge sprongen zijn op het gedrag van het publiek. Hij zou het zeker heb ben opgemerkt en daar opmerkin gen over hebben gemaakt. Het zijn allemaal gevolgen van de speler die de techniek heeft meegekregeh en de tennisser die talent bij zich zelf ontdekte en daar keihard aan ging werken. Beide methoden blijken te werken. Het optreden van Schapers was op het eerste oog niet minder dan dat van Noah een uur eerder. De Nederlan der speelde tegen de Westduitser Kühnen een bijkans perfecte eer ste set. En dat terwijl zijn opponent eerder indruk had gemaakt door de Tsjechoslowaak Miloslav Mecir te verslaan. Het sterkste punt van Schapers' De welbewust gekozen underdog positie drie weken geleden in Göte borg, waar hij EK-favoriet Gerard Kemkers vooral in mentaal opzicht afblufte, maakt aan de vooravond van de wereldkampioenschappen allround in Oslo plaats voor een zelfverzekerder („ik voel me sterk") opstelling. De eerder geda ne uitspraak dat hij „normaal ge sproken toch niet tegen Eric Flaim op kan, hij is denk ik niet te ver slaan", blijkt ineens op een misver stand te berusten („zo heb ik het niet gezegd"), terwijl Visser het exacte moment van afscheid straks mede laat afhangen van de stand van zaken zondagavond. „Stel dat ik wereldkampioen word, dan kan ik me indenken dat ik zeg: waarom zal ik verder nog doorgaan Want ik weet nu al dat ik dan in de World Cup daarna (met de finales op 18 en 19 maart in Heerenveen, red.) slecht voorbe reid aan de start kom. Temeer daar ik het klassement al verziekt heb", aldus de Nederlands kampioen. Eén ding staat in elk geval vast: Visser stopt met wedstrijdschaat- sen zo gauw zijn pilotenopleiding in het Limburgse Geleen begint. Revanche Of de tweevoudig olympisch me daillewinnaar na de studie nog op OSLO (GPD) Leo Visser heeft meermalen laten blijken dat het huidige schaatsseizoen voor hem al niet meer stuk kan. Zijn heilige doel was Europees kampioen worden en die eerste grote titel heeft hij inmiddels ook binnen. „De rest is slechts mooi meegenomen", aldus de 23-jarige Haastrechter, die volgende maand zijn schaatsen minstens anderhalf jaar lang in de kast houdt. Nuchter realisme of valse bescheidenheid? Het lijkt op het laatste, want Visser heeft inmiddels „genoeg informatie over mezelf en die ziet er vrij pret tig uit". het ijs terugkeert, blijft een vraag teken. De enige drijfveer zouden de Winterspelen van 1992 in Al- bertville kunnen zijn, om revanche te nemen op het „vreselijke baai moment" in Calgary, toen Tomas Gustafson hem op de vijf kilometer alsnog het goud afsnoepte. Dit weekeinde treft Visser zijn Zweed se plaaggeest, wegens ziekte ab sent tijdens het EK, voor het eerst op hoog niveau. Met Flaim, Had schieff, het Oostduitse talent Spiel mann, Karlstad en Kemkers als an dere potentiële WK-kandidaten op Valle Hovin krijgt het mondiale schaatsen dus eindelijk weer wat broodnodige allure. Volgens Leo Visser valt het met die hevige bloedarmoede in het mannenschaatsen echter wel mee. Hoewel de top zo smal is als een glij-ijzer, wil de Haastrechter van geen EK-devaluatie of WK-op- waardering weten. „Een titel is een titel, de concurrentie maakt mij geen zak uit", zegt Visser fel. „Stél dat Flaim met driehonderdste punt verschil wereldkampioen wordt, is hij dan een grotere ster dan ik met mijn 1,6 punt voorsprong in Göte borg? Onzin, ik denk dat ik op het EK beslist tijden heb neergezet die mijn titel genoeg flair geven". De „alternatieve" allrounder voelt zich daarom al tevreden, zijn seizoen mag reeds geslaagd wor den genoemd. Wat niet wegneemt dat de even stoïcijnse als wils krachtige Visser „wel degelijk ge- brand is" op de mondiale heer schappij. In Göteborg kwam de fel begeerde afscheidstaart op tafel, in Oslo kan hij de slagroom, en kaar sen aanbrengen. „Nieuwe ronde, nieuwe kansen", constateert Vis ser, daarbij verwijzend naar het WK van vorig jaar, toen hij „niet eens in de buurt van Flaim kwam. Maar dit is Medeo niet". ROME (GPD) Johan Cruijff heeft de afgelopen week een aanbod om met ingang van volgend seizoen trainer van AC Milan te worden afgesla gen. Dat heeft hij gisteren in de Gazzetta dello Sport verklaard. „Cor Coster is vorige week bij Milan geweest om over de contractver lenging van Van Basten en Gullit te praten. Toen Berlusconi hoorde dat Marco er nog niet voor voelde, deed hij het voorstel om mij naar Milaan te halen. Het ging om een hoger bedrag dan ik bij Barcelona verdien (dus meer dan de naar verluidt drie miljoen gulden per jaar die hij bij Barcelo_- na incasseert, red.). Coster heeft me gebeld, maar ik heb hem gezegd dat ik het in Barcelona naar mijn zin heb. Geld is ook niet alles", aldus Cruijff, die in Barcelona werd geïnterviewd door een journalist van de grootste Italiaanse sportkrant en deze zou hebben toevertrouwd dat het al de twee de poging van Berlusconi was om hem binnen te halen. Ook over Marco van Basten, die hij graag aan het eind van dit seizoen een jaar voordat zijn contract bij Milan afloop naar Barcelona zou ha len, laat Cruijff zich weer zonder remmingen uit. „In Milaan is hij niet ge lukkig. Hij kan daar best goed spelen en scoren, maar de emoties ontbre ken er die een club als Barcelona wèl heeft. Hij heeft die nodig om opti maal te kunnen presteren, zoals ik die ook nodig had. Hij lijkt op mij. Hij is de enige in wie ik mij kan herkennen". Over een eventuele overgang naar AC Milan op een later tijdstip laat Cruijff.zich positief uit. „Milan is een van de weinige clubs waar ik ooit nog weieens zou kunnen werken. De spelstijl bevalt me en ik bewonder Berlusconi. Ik houd ervan om maar met één man te maken te hebben. Maar ik zou niet bij een club kunnen werken waar men zich onmenselijk zou gedragen door een speler tegen zijn zin aan zijn contract te houden. Ik hoop dat Berlusconi doet zoals PSV met Gullit heeft gedaan: ondanks een doorlopend contract de mogelijkheid bieden om van club te veranderen", - aldus Cruijff in een nieuwe poging om Van Basten, na Ronald Koeman, voor zijn club binnen te halen. Afgelopen zondag nog verklaarde de Milan-spits overigens ervan uit te gaan zijn nog anderhalf jaar durende contract in Italië uit te dienen. ADVERTENTIE Sportcomplex "Morsch 11" Smaragdlaan V.V. LEIDEN Zaterdag a.s. aanvang 14.00 ui 3* klasse KNVB LEIDEN - SCHILDERWERKEN BV 071-120666 Parodie Want de weersomstandigheden in de Noorse hoofdstad mogen dan verre van optimaal zijn (gisteren re gen en de thermometer dik boven nul), zo'n parodie als in Alma Ata is bij voorbaat uitgesloten. Toen was er sprake van een gecombineerd zomer- en winterkampioenschap, met temperatuurverschillen van dertig graden. Bovendien heeft Visser in de begeleidingssfeer nau welijks reden tot klagen. In tegen stelling tot de „Van Gennip-clan", die ongeveer in gewapende vrede leeft met de vrouwenkernploeg, gaan de „secondanten" van Visser - Hein Vergeer, ook voor het geven van tv-commentaar in Oslo, sport arts Frank Nusse en trainer Arie Koops - in volstrekte harmonie om met de KNSB-bonzen. Bondscoach Ab Krook roept waar nodig zelfs de hulp in van Koops, die echter niet in actie hoeft te komen als Loukas Patsoulas het ijs opkrabbelt. De in Schiebroek geboren en getogen Griek heeft een eigen trainer en manager en is met onder andere een beste 1500- metertijd van 2.31.5 nu al de risee van het WK. Tot ergernis van Leo Visser, die het „een slechte zaak ADVERTENTIE Waterpolowedstrijd Zijl L.G.B.- L.Z.'86 zaterdag 11 februari zwembad De Zijl aanvang 19.15 uur. u aangeboden door: GRAFISCH TEKSTVERWERKJNGS8W0 Joop Borghoowt L»9« R.|i>d.|k M - 2315 JV le*J t»l:07)-2247S3-fi:07t-22; vindt dat een joker zo veel onver diende aandacht krijgt". „Je zal maar tegen hem loten, hij heeft zelfs nog nooit een vijf kilo meter gereden. Dat mag eigenlijk niet. Het is natuurlijk krom dat ie mand met een lompe bril en een centenbak, ik zeg nu maar wat, meer commerciële waarde heeft en aandacht krijgt dan bijvoorbeeld de nummer twaalf van het toer nooi". Over aandacht gesproken, de belangstelling voor en de vreug de over de verrichtingen van Leo Visser zijn niet meer zo uitbundig in diens woonplaats als voorheen, terwijl Patsoulas maandag op Schiphol hoe dan ook een warm welkom wacht. „Ach, Haastrecht is natuurlijk het meest verwende schaatsdorp van Nederland", lacht Visser, doe lend op de twee Europese- en we reldtitels van plaatsgenoot Hein Vergeer. „Qua opvolging zit er even een gat nu, het kan geen feest blijven. Ja, het wordt binnenkort stil in Haastrecht". optreden was dat hij Kühnen geen moment de kans gaf tot een herha ling van dinsdag. Hy greep in die eerste fase elke gelegenheid aan zijn tegenstander onder druk te zetten. Schapers kreeg in de gaten dat de tweede opslag van zijn oppo nent rijp was voor een snelle gang naar het net. Kühnen wist niet goed wat te doen. De 6-0 zege kon echter nauwelijks herhaald wor den. Dat gebeurde ook niet. De twee de set leverde meer tegenspel van de Westduitser op. Schapers hield het zelf op een wat minder agres sieve houding van zichzelf, maar het andere optreden van Kühnen speelde ook een rol. Hij serveerde in iedere geval beter en hield daar mee Schapers in ieder geval meer achterin. „Dat was mijn grote fout in de tweede set. Ik speelde te wei nig agressief, had meer naar het net moeten komen. Vooral zijn tweede opslag was daar rijp voor." Vooral in de slotase van de tweede reeks liet Schapers daartoe mogelijkhe den liggen. Zowel op 5-3 als 6-5 kreeg hij kansen de opslag van Kühnen te doorbreken. Angst, en het nog niet gewend zijn aan zijn nieuwe spelwijze, voorkwamen een snellere beslissing. Nu liet de Rotterdammer het aankomen op de tie-break. Daarin deed hij het wel goed. Agressie is het enige middel zo'n extra game te veroveren. Kühnen begreep dat niet. De druk die Scha pers toen uitoefende was het juiste middel. Met 7-2 maakte de Rotter dammer een einde aan het treffen. Slechts een ding vond hij zelf jam mer: „Dat ik het pubiek in de twee de set niet voldoende heb kunnen amuseren." Tegen de Zweed An ders Jarryd krijgt hij een derde kans. Solo Jusdado CHICLANA (ANP) Na een solo- tocht van 122 kilometer door een miezerige regenbui heeft de 21-jari- ge Spanjaard Juan Carlos Jusdado de tweede etappe van de Ronde van Andalusië gewonnen. Hij door brak tussen Puerto Panuz en Chi- clana de gezapigheid in het peloton met zijn agressieve ryden. De wekker ging pas af toen de voorsprong van de vluchter zeven tien minuten bedroeg. De resteren de afstand naar de eindstreep was te kort om hem nog te pakken te krijgen. De greep naar de lei derstrui van de Italiaan Fabio Bor- donali mislukte, Jusdado werd wel gehuldigd als etappewinnaar met een minuut en twintig seconden voorsprong. LONDEN (GPD) - Engelands meest kleurrijke voetbalmanager, Brian Clough van Nottingham Fo rest, is als gevolg van zijn geweld dadige optreden na afloop van het bekerduel tegen Queens Park Ran gers hard aangepakt door het be stuur van de Football Association. De FA legde Clough gisteren een recordboete van 5000 pond (onge veer 20.000 gulden) op. Bovendien mag Brian Clough zich tot het ein de van dit seizoen niet meer langs de zylijn van het veld ophouden, wat betekent dat hij voorlopig op de tribune moet zitten. Clough haalde zich de woede van de FA op de hals, toen hij na afloop van de gewonnen bekerwedstrijd tegen Queens Park Rangers fikse oorvij gen uitdeelde aan enkele voetbal supporters die in hun enthousias me over de overwinning van Forest het veld op renden. VRIJDAG 15.00-17.15 Ned 3: Studio Sport: ABN Tennistoernooi. 15.20-16.50 BBC 2: Sport on Friday. 16.30-17.15 Did 1: ARD-Sport extra: WK rodelen in Wintersberg, eerste en tweede manche (eenmans). 17.46-18.30 Ned 1Sport op Vrijdag: met een portret van voetballer Sonny Silooy, een reportage rond de Griekse schaatser Loukas Patsoulas, een gesprek met Aja- cied Dennis Bergkamp en interview mët tennisser Yannick Noah. 18.30-18.55 Ned 2: Sport: met volleybal (Brezan SSS-Delta Lloyd AMVJ), een voetbalblok, een gesprek met Feye- noord-keepers Hiele en Bolesta en WC snowboardskiën vanuit Lech. 22.40-23.30 Ned 1Brandpunt: met o.a. beelden van de voetbalwedstrijd Veen- dam-Sparta. 22.50-23.50 Ned 3: Studio Sport: ABN Tennistoernooi. 23.00-00.00 TV 5: Sports Loisirs. 23.10-23.40 Did 1: Sportschau. N.B. De meeste kabelnetten geven na 19.00 uur Eurosport in plaats van SKY Channel door. De programma's hiervan zijn nog niet bekend. ZATERDAG 10.03-10.35 Did 1Sportschau. 12.00-17.15 Ned 3: Studio Sport: verslag WK schaatsen mannen in Oslo en het ABN tennistoernooi.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15