bel de barienlijn 071/141845 Jjit demctn/e 3M zoekt kontakt met Analisten en Programmeurs m/v 3M zoekt kontakt met een Trainer Informatiecentrum m/v verpleeghuisleythenrodé 5 leerling-ziekenverzorgenden Wk I 24 uur per dag actuele informatie overvacatures op onze vestigingen «wnr- ->r randstad uitzendbureau Kiljanpad 2 Leiden Z.W. Het bestuur van de Prot. Chr. school voor moeilijk leren de kinderen vraagt een enthousiaste Leerkracht voor het V.S.O. - voor de maandag (hele dag) en dinsdagmorgen - voor leerlingen in de leeftijdsgroep van 14 jaar Van de sollicitant wordt verwacht: - een positief christelijke levensovertuiging - goede contactuele eigenschappen Voor inlichtingen kunt u bellen H. J. Nieuwstraten (dir.) tel. 071-311940 (school) 071-155944 (privé) Sollicitaties binnen twee weken te richten aan de secretaris Dhr. P. Sleeboom, Hella Haassestraat 15, 2353 LK Leiderdorp Waarschijnlijk kent u ons van naam: In elk geval komt u ons elke dag in een of andere vorm tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende merknamen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder medische produkten, magnetische media, zelf klevende tapes, microfilmappara- tuur en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijk heden. Ter ondersteuning van alle bedrijfs onderdelen wordt in grote mate gebruik gemaakt van automati seringshulpmiddelen. Binnen de af deling "Information Systems and Data Processing" (IS&DP) werken 25 specialisten aan interessante en vooral uitdagende projekten. Technische omgeving: Het bedrijf werkt met een IBM main frame, waarbij gebruik wordt gemaakt van een relationele data base samen met diverse 4GL ge reedschappen. Het netwerk binnen 3M Nederland bestaat uit ruim 200 terminals en PC's en heeft een aansluiting op het wereldwijde 3M netwerk. Tevens wordt een eigen landelijk Videotex netwerk onder houden. De afdeling "SystemsDevelopment": Binnen IS&DP is de systeemontwik kelingsgroep o.a. verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het onder houden van alle applicatiesoftware. Voor bovengenoemde vacature's zoeken wij collega's die afhankelijk van ervaring en opleiding ingezet worden in financiële toepassingen of in verkoopondersteunende projekten. Wij verwachten van u voldoende niveau, aantoonbaar door opleiding en/of ervaring. Nieuwsgierig? Bel vrijblijvend voor meer informatie de heer R.W. Bijl: overdag 071- 450555 of 's avonds 01720-37724. Geïnteresseerd? Schrijf een bondige brief met CV onder vermelding van vacaturecode LAD 89101 en stuur deze t.a.v. de heer M. Schenk naar onderstaand adres. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Industrieweg 24 2382 NW Zoeterwoude MENSEN DE RUIMTE 3M GEEFT GOEDE Waarschijnlijk kent u ons van naam: In elk geval komt u ons elke dag in een of andere vorm tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende mer knamen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder medische produkten, magnetische media, zelf klevende tapes, microfilmappara- tuur en schuurmaterialen op de markt gebracht Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijk heden. Ter ondersteuning van alle bedrijfs onderdelen wordt in grote mate gebruik gemaakt van automati seringshulpmiddelen. Binnen de af deling "Information Systems and Data Processing" (IS&DP) werken 25 specialisten aan interessante en vooral uitdagende projekten. Technische omgeving: Het bedrijf werkt met een IBM main frame, waarbij gebruik wordt ge maakt van een relationele database samen met diverse 4GL gereed- schappren. Het netwerk binnen 3M Nederland bestaat uit ruim 200 terminals en PC's en heeft een aansluiting op het wereldwijde 3M netwerk. Tevens wordt een eigen landelijk Videotex netwerk onder houden. De afdeling "Information Center": Binnen IS&DP is het informatiecen trum verantwoordelijk voor direkte ondersteuning van eindgebruikers. Een onderdeel hiervan is training. Vanaf het bepalen van de trainings behoefte tot het trainen zelf. Dit betreft produkttrainingen, zoals het gebruik van pakketten op PC's (tekstverwerking, spreadsheets, e.d.) en op het mainframe (data-query e.d.) als ook het geven van alge mene automatiseringstraining. Wij verwachten van u voldoende niveau, aantoonbaar door opleiding en/of ervaring. Nieuwsgierig? Bel vrijblijvend voor meer informatie de heer R.W. Bijl: overdag 071- 450555 of 's avonds 01720-37724. Geïnteresseerd? Schrijf een bondige brief met CV onder vermelding van vacaturecode LAD 89102 en stuur deze t.a.v. de heer M. Schenk naar onderstaand adres. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Industrieweg 24 2382 NW Zoeterwoude 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE Leythenrode in Leiderdorp is een modern verpleeghuis annex reactiveringscentrum, dat plaats biedt aan 160 somatisch zieke, meestal oudere mensen. Er zijn 5 ver- pleegafdelingen, elk met 32 bedden. In Leythenrode werken ca. 220 part-time en full-time mensen die zich in zetten voor een optimale ver zorging van de bewoners. Daarbij staan een individuele benadering en wanneer mo gelijk een terugkeer naar de thuissituatie van de bewoner centraal. Nieuwe ontwikke lingen op verplegend en verzorgend gebied krijgen binnen Leythenrode volop de ruimte. De inservice-opleiding tot ziekenverzorgende gaat 1 maart 1989 weer van start. Wij hebben nog plaats voor Ben je van mening dat het verzorgen van vaak oudere mensen jouw toekomst is, dan willen wij daar eens graag met je over praten. Onze opleiding biedt je de kans om het in de praktijk te brengen. Beroepsopleiding De opleiding duurt 2 jaar en 6 maanden. De eerste 7 maanden staat de theorie centraal, de zogenaamde beroepsvoorbereidende periode. Het overige deel is gericht op het leren verzorgen in de praktijk. Hoewel de theorie een belangrijk onderdeel is van de opleiding, is het een praktijkgerichte opleiding. Wij vragen minimaal een diploma LBO met twee theoretische vakken op C-niveao; leeftijd 16 jaar en 8 maanden of ouder; bereidheid onregelmatige diensten te werken; duidelijke motivatie voor je keus. Wij bieden een leerovereenkomst voor de eerste 7 maanden. Je ontvangt tijdens deze periode f 395,- zakgeld per maand. Heb je recht op een uit kering of kinderbijslag, dan blijft deze meestal van kracht; voor de overige duur gaan wij een leer/arbeidsovereenkomst aan, waarvan de arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd is; als 1e jaars is je salaris f 1.170,- bruto, als 2e jaars f 1.382,- bruto per maand. Daar komen nog de toeslagen voor de onregelmatige diensten bij. Geïnteresseerd? onze opleidingscoördinator, Wilma de Ru, wil je graag meer vertellen over de opleiding. Je kunt haar bellen: (071) 89 92 42, toestel 239; of schrijf een korte brief: Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, t.a.v. de heer J. Zierikzee, personeelsfunctionaris. interkerkelijke stichting tot verzorging en verpleging van langdurig zieken Het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging te Leiden vraagt voor haar basisschool "De Springplank" zo spoedig mogelijk een GROEPSLEERKRACHT M/V voor een jongste kleutergroep voor 32 uur per week, De benoeming is tijdelijk, i.v.m. zwangerschapsverlof. We verwachten van de sollicitanten: - dat ze bewust kiezen voor het Protestants Christelijke Onderwijs - dat ze volledig bevoegd zijn Graag uw telefonische reactie, zo spoedig mogelijk, naar de direkteur van de school de heer W. Boer, tel. 071-221110 (school) of 071-122639 (privé). Schrijf je nu in bij: ASC UITZENDBUREAU Wij hebben regelmatig werk voor je, zoals: - magazijnwerk, - schoonmaakwerk, - administratiefwerk, - werk in de ziekenverzorging, - werk in de bouw, - productiewerk, Heb je belangstelling, kom dan langs op de Langegracht 167 te Leiden. (Ook als je wil werken in de zomervakantie). te Leiden De promotie-organisatie die door middel van reklame, p.r., sales pro motion, tentoonstellingen e.d. de afzet van Nederlandse snijbloe men en potplanten bevordert in binnen- en buitenland, zoekt een MEDEWERKER PUBLIC RELATIONS (mnl./vrl.) Taken: uitvoering werkzaamheden p.r.-afdeling vervoer en begeleiding binnen- en buitenlandse bezoekers schrijven van persberichten bediening audio-visuele apparatuur verspreiding promotiemateriaal op bloemenveilingen assistentie kantoonwerkzaamheden Vereisten: middelbare schoolopleiding (minimaal MAVO) goede representatieve en contactuele eigenschappen kennis van de moderne talen m.n. Engels en Duits in het bezit van rijbewijs BE leeftijd 25 jaar NGPR-A diploma strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties vóór 15 februari 1989 richten aan: Itfll .(ED^WII^ilIëdJWJfMtffW'J' AWU5 t.a.v. de heer N. van Rest, direkteur Verbeekstraat 11 2332 CA Leiden Aannemingsbedrijf J. G. Nelis bv, staaf voor een gezonde groep van maatschappijen die alle aspekten van de bouwnijverheid innoverend heeft verenigd. Sterk in de bouw. Sterk in grond-, weg- en waterbouw. Kracht zit nu eenmaal in de kombinatie. J. G. Nelis, Partners in projekten, samenwerken vanof idee tot realisatie. PARTNERS IN PROJEKTEN J. G. Nelis G.W.W. bv, werkmaatschappij van Aannemingsbedrijf J. G. Nelis bv, vraagt voor haar afdeling Asfaltwerken: 1 meewerkend voorman asfaltwerken 1 balkman 2 asfaltafwerkers 1 walsmachinist De kandidaten dienen woonachtig Ie zijn in de omgeving van Haarlem. Voor nadere informatie kunt u zich wenden lot de heer R. Bakker, telefoon 01720-42818 ('s-avondsna 19.00 uur). Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Aannemingsbedrijf J. G. Nelis bv, Postbus 802,2003 RV Haarlem. OfIKMKEIING CM» Verzorgt de marketing, management, PR e voor de Vereniging Oogmerk, eer samenwerkingsverband van 200 kwaliteitsopticiens in Nederland. Wegens uitbreiding van de activiteiten zoeken wij op korte termijn: EEN COMMERCIEEL/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER m/v Werkzaamheden/taken: - telefonisch kontakt met leden, leveranciers en consumenten - aannemen/afhandelen van bestellingen - computerwerkzaamheden w.o. tekstverwerking Gevraagd: - HAVO/MEAO/MDS en goede typevaardigheid en/of ervaring m. tekstverwerking - redelijke kennis van Engels en Duits, zowel in woord als geschrift - leeftijd min. 18 jaar, werkervaring is pré Indien u interesse heeft in bovenstaande funktie, verzoeken wij u binnen 8 dagen uw handgeschreven sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden aan: O.M.C. B.V., Produktieweg 52, 2382 PD, Zoeterwoude. Voor verdere informatie tijdens kantooruren kunt u kontakt opnemen met: Monique de Haas, telnr. 071-412641, tst 3. KOEKOEKSDUIN is een gesloten afdeling van de sektor Akute Psychiatrie. De afdeling biedt plaats aan een groep van 18 - 22 mannen en vrouwen tussen 18 en 65 jaar voor behandeling op middellange (max. 6 maanden) en lange termijn. Er wordt een gestruktureerde behandeling geboden, zowel op individuele als op groepsbasis. De behandeling wordt afgestemd op de problematiek van elke kliënt afzonderlijk en berust mede op leertheoretische grondslag. Het behandelingsdoel is het bereiken van zodanige veranderingen dat de kliënt leert gebruik te maken van open, intra- of semimurale voorzieningen of ambulante hulp. Op deze afdeling is een vakature voor een parttime SOCIOTHERAPEUT NACHTDIENST M/V (14 nachten per 4 weken) Er wordt gewerkt volgens het systeem 7 nachten werken - 7 nachten vrij Doel van de lunktle: - het scheppen en in stand houden van een therapeutisch klimaat; - handhaven van en zorgdragen voor de nachtrust. Wil vragen kandidaten die: - zeer zelfstandig kunnen werken, beschikken over verantwoordelijkheidsgevoel, ge duld, flexibiliteit en inkasseringsvermogen; - bereid zijn om eigen houding en gedrag ter diskussie te stellen. Opleiding: - B-verpleegkundige, HB0-V, HB0-IW of gelijkwaardige opleiding Salartsgrenzen: 1 1.893,15 - f 2.905,88 bruto per maand, bij een 31-urige werkweek, exklusief onregelmatigheidstoeslag (FWG-schaal 45) Nadere informatie wordt verstrekt door D. Nieuwenhuysen (afdelingskoördinator), toestel 2251, iof P. Weijers (sociotherapeutisch teamleider). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de atdeling Personeels zaken. onder vermelding van vakatureno. 89.106.03. kV f >.il stichting centrum st. bavo ORGANISATIE TER BEVORDERING VAN DE GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID Langevelderweg 27 2211 AB Noordwijkerhout 02523-78141

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 20