Na een ommetje langs de Nutsspaarbank gaat u beter uitgerust op vakantie. ÖÖK DE NIEUWE KOLLEKTIESZIJN BIJ BRISTOL VOORDELIG GEPRIJSD! GEMEENTE LISSE Hoekrijgtde méérdealers in de krant met minder moeite? fKBB5aaZHr Mass SB ISOLERENDE BEGLAZING glashandelJJ* wit leder trim/vrijetijdsschoen met fuchsia of groene garnering e" 2"kl'"oi Q'Horo nubuck-leder kinderschoen in de kleur bruin/groen. Sterk rubber zooltje. Maten 23 30 Adviesprijs Maten 28 - 41 Adviesprijs -44r95- Adviesprijs in de kleuren zwart en bruin. Sterke zool. zwarte suède veterboot met moderne hak. Sterk zooltje, /tj. Maten 36 - 41 j*i\\ modieuze imit. vlechtpump met makkelijke hak. Kleuren cognacbruin en zwart. Perfekte pasvorm. 39^5* EIGENTIJDSE MODE sportieve leder vlechtloafer leder loafer met platte hak Modekleuren zwart en naturel. MODE-TOPPER suède 'broque'-molière in de modekleuren zwart en bruin. 'MADONNA look LEIDEN uitgekiende mmm geldig t/m zaterdag 28 januari 1989 Langegracht 5 naast Digros ruime parkeergelegenheid tel. 071 226154 Donderdag koopavond DEN HAAG Spuistraat 10 tel. 070 648423 Donderdag koopavond 100 katoenen T-shirt in de kleur zwart. Met borstzak. Mt. S-M-L-XL Adviespr. 19.95 Alléén deze week bij Bristol Wegens gebruikmaking van de mogelijkheid tot vervroegd uittreden (VUT) met ingang van 1 maart 1989 door de huidige funktionaris, roepen burgemeester en wethouders van Lisse sollicitanten op voor de betrekking van beheerder van 't Huys Dever m/v in een aanstelling van 28 uur per week (75%-funktie) 't Huys Dever is een uit de 14e eeuw daterende en in 1978 gerestaureerde Donjon of woontoren, waarin naast een exposistie over de geschiedenis van Dever die permanent aanwezig is, ongeveer tien maal per jaar diverse tentoonstellingen worden georganiseerd. Acht maal per jaar wordt in Dever een avond-concert van kamermuziek gegeven. Tevens wordt 't Huys Dever in gebruik gegeven voor bijeenkomsten van verschillende aard. De Donjon is het gehele jaar voor bezoekers geopend, behalve op maandagen. De beheerder dient dan ook zes dagen van de week tijdens de openstellingsuren van 14.00 tot 17.00 uur in 't Huys Dever aanwezig te zijn. Daarnaast dient hij aanwezig te zijn bij en toezicht te houden op alle aktiviteiten die buiten de normale openstellingstijden in Dever plaatsvinden. Voorts dient hij rondleidingen te verzorgen, die ook in de ochtenduren kunnen plaatsvinden (groepsbezoeken). Tevens wordt van de beheerder verwacht, dat hij diverse schoonmaakwerkzaamheden verricht en zo nodig onderhoudswerkzaamheden en kleine reparaties aan het gebouw en de inventaris uitvoert. Voor deze veelzijdige funktie wórdt een persoon gezocht die: - representatief is en goede»omgangsvormen heeft; - kwaliteiten heeft op organisatorisch gebied; - technische kennis en vaardigheid bezit op het gebied van het onderhoud; - affiniteit heeft met Dever of in elk geval interesse heeft voor de historie van de Donjon en bereid is zich daarin te verdiepen, zodat hij de bezoekers informatie over 't Huys en zijn historie kan verstrekken; - zich goed kan uitdrukken. Het salaris voor deze funktie bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, f 1.563,75 tot f 2.347,50 bruto per maand (op basis van 28 uur per week), te verhogen met een toelage voor onregel matige dienst. Voorts zijn alle gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente van toepassing. Zo nodig zal medewerking worden verleend bij het verkrijgen van huisvesting in de gemeente. Eventueel kari de funktie als duobaan worden ingevuld. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie worden desgewenst verstrekt door het hoofd van de afdeling onderwijs en culturele zaken, de heer W.J.L. Krul, telefoon 02521-33222., Sollicitaties kunnen binnen één week worden gezonden aan: Burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Op de enveloppe s.v.p. vermelden "sollicitatie Dever". Bel 020-242316 en informeer naar het effect van Co-adverteren in Cebucode dagbladen. Het uitzoeken van een vakantie- bestemming, het boeken van de reis, dat zijn leuke dingen 'die uw vakantiestem ming verhogen. Minstens zo plezierig is het regelen van enkele essentiële zaken bij de Nuts spaarbank, vóór u afreist. Men helpt u er bijvoorbeeld snel en efficiënt aan het nodige buitenlandse geld, Eurocheques en/of Travellers cheques. Waarbij het handig is te weten, dat u met de Eurochequepas van de Nutsspaar bank voortaan ook terechtkunt bij zo'n 7000 geldautomaten in het buitenland, herkenbaar aan het Eurocheque-vignet. Bovendien kunt u bij onze kantoren ook uitstekende adviezen krijgen op het gebied van reisverzekeringen. En vanzelfsprekend kunt u er ook 'n annuleringsverzekering afsluiten. Daarbij weten de medewerkers van de Nutsspaar bank u altijd te voorzien van nuttige tips en praktische waarschuwingen. Het is immers zo,dat vrijwel elk land zijn eigenaardigheden kent op het gebied van deviezeninvoer en -uitvoer. En wat is er nu makkelijker dan het regelen van buitenlands geld, cheques ën verzeke ringen op één adres? Maak dus een ommetje langs de Nutsspaarbank. Dan gaat u driemaal beter uitgerust op vakantie. De Nutsspaarbank doet meer voor vakantiegangers. nutsspaarbank Bachstraat 25 Leiden TEL: f'-ÉM&Miflf 071-767494 vraag nu vrijblijvend advies en prijsopgave 10 jaar fabrieksgarantie

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 22