De uitdaging van professionele verkoop igraf overduin MEDEWERKER AFD. EXPEDITIE krikten Randstad heeft volop werk LEDERLAND ZOEKT EEN STOFFEERDER DIE VAN LEER WEET Wij zoeken een ervaren stoffeerder (part-time) ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER DIRECTIESECRETARIAAT leraar v/m WftKATUBES VAKATURES VAKflTUBES VAKftTURES VftKflTUBES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES e adverientie-afdeling telefoon (071)161400 Secretaresse Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken we een secretaresse die voor een lange periode aan de slag wil. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen van contracten, het aannemen van de telefoon en het notuleren van vergaderingen. Vereist zijn een HAVO- en secretaresse-opleiding. Informatie bij Meta Dijkstra of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41. Leiden, Kort Rapenburg 6, Hoofd bedrijfsbureau Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken we per 1 april a.s. voor een lange periode een hootd bedrijfsbureau. Het gaat om een leidinggevende functie en we denken aan een HEAO'er BA tussen de 30 en 40 jaar. Informatie bij Meta Dijkstra of Saskia Görtz. tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Afdelingsecretarsse Voor een bedrijf in het centrum van Leiden. Vereisten: goede typevaardigheid; ervaring Rank Xerox 860; beheersing Engelse taal in woord en geschrift. Het betreft een full-time baan m.i.v. zo spoedig mogelijk, voor in ieder geval 2 maanden. Informatie bij Annemarie de Groot of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41. Leiden. Kort Rapenburg 6. industrie Hulpkrachten Bij diverse bedrijven in en om Leiden kunnen wij hulpkrachten en produktiekrachten plaatsen. De werktijden zijn variabel aangezien er vaak in ploegen wordt gewerkt. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het sorteren van postpakketten, het inleggen en uithalen van papier en het inbinden van tijdschriften. Informatie bij Loes ledema, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. techniek MTS'er Wtb Voor een technisch bureau in Leiden zijn wij op zoek naar een MTS'er met een aantal jaren ervaring in de machinebouw. Je zal zowel montagewerkzaamheden als tekenwerk gaan verrichten. Ingang: z.s.m. Duur: lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41. Leiden, Boommarkt 3A. Elektromonteurs Bij diverse bedrijven in Leiden en omgeving. Ervaring is vereist. Ingang: per direct. Duur: lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41. Leiden, Boommarkt 3A. gezondheidszorg Bejaardenverzorgende Voor een bejaardentehuis in de omgeving van Leiden. Diploma Bejaarden- of ziekenverzorgende is voor deze functie noodzakelijk. Werktijden: 80-100%, in overleg vastte stellen. Duur: onbepaalde tijd. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas. tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. A-verpleegkundige (part-time) Voor een instelling in de directe omgeving van Leiden. Werktijden: 16 uur per week, in te plannen tijdens de schooltijden. M.i.v. zo spoedig mogelijk, voor lange tijd. De bereidheid dient aanwezig te zijn een cursus te volgen. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. OK-assistent Voor een algemeen ziekenhuis in de omgeving van Leiden, zoeken wij een OK-assistent die full-time beschikbaar is. Ingangsdatum: per direct. Duur: lange tijd. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. kantine Serveerster/kantinedame Per direct zoeken wij een serveerster/kantinedame voor een groot bedrijf in de directe omgeving van Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het serveren van koffie, het ophalen van de kopjes en het klaarmaken van het buffet voor de lunche. Vereist wordt zwart/wit kleding, aantoonbare horeca-ervaring en een leeftijd rond de 24 jaar. Dit is een baan voor lange tijd en de werktijden zijn van 07.15-15.45 Natuurlijk zijn manne -ir randstad uitzendbureau Aarque Systems B.V. in Delft verkoopt ruim 60 /aar lichtgevoelige materialen en geavanceerde reprogratische apparatuur. Het bedrijf maakt deel uit van het gelijk namige internationale concern en fungeert als hoofdkantoor voor continentaal Europa. Voor onze verkoopafdeling Repro Nederland zoeken wij een jonge energieke vertegenwoordiger m N die een uitdaging ziet in verkoop en zich energiek inzet voor uitbreiding van de afnemerskring van Aarque Systems B.V. in het rayon Noord-Holland. Als belangrijk hulpmiddel daartoe beschikken wij over een geavanceerd en hooggekwalificeerd produktenpakket op het gebied van reprografie en teken kamer en een uitstekend georganiseerde after-sales-service. De afnemer is daarmee verzekerd van een optimale continuïteit op lange termijn. Als vertegenwoordiger bij Aarque Systems B.V. hebt u dus heel wat te bieden! Als u de commerciële uitdaging her kent en beschikt over de kwalificaties: e middelbare opleiding, bij voorkeur technisch; representativiteit en doorzettings vermogen; e uitstekende communicatieve vaardig heden; e leeftijd tot 30 jaar zien wij uw telefonische of schriftelijke reactie met belangstelling tegemoet. Verkoopervaring op het gebied van plain paper-apparatuur strekt tot aan beveling. Uw Initiatief kan u een uitdagende baan opleveren met uitstekende arbeidsvoorwaarden: e een prima inkomen; e 8% vakantietoeslag; e 13e maand; e pensioenregeling; e onkostenvergoeding; e beschikbaarstelling van een bedrijfs auto. Vanzelfsprekend dragen wij er zorg voor dat u wordt opgeleid en beschikt over voldoende produktkennls. U kunt schrijven of bellen naar: Aarque Systems B.V., Mercuriusweg 8, 2624 BC Delft, t.a.v. afd. Personeels zaken. Tel. (015) 69 04 31 of (015) 69 04 32. Lederland is 's werelds grootste specialist in lederen zitmeubelen met al 25 vestigingen door heel Europa. Voor onze vestiging in Leiderdorp zoeken wij een nieuwe medewerker, iemand die van leer weet. Onze voorkeur gaat uit naar een vakman voor wie leer geen geheimen heeft. Enige ervaring de am bitie om leerspecialist te worden zijn de minimum ver eisten. Bent u geïnteresseerd in die functie Schrijf dan een bondige brief aan LEDERLAND t.a.v de heer G. van Gooi, Meubelplein 8 2353 EX L'dorp. Over het salaris en andere details worden we het zeker eens. •s WERELDS GROOTSTE SPECIALIST IN LEDEREN ZITMEUBELEN In ons centrum worden 226 bewoners verzorgd. Er zijn 8 verpleegafdelingen. Daarnaast is er een dagbehandelingscentrum. Momenteel hebben wij een vacature voor een part-time voor 20 our per week (vnl. tijdens de ochtenduren). Uw werkzaamheden: het typen en archiveren van rapporten, verslagen, brieven e.d.; het verrichten van overige voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Wat wl] van u vragen; een MAVO-4 diploma, aangevuld met een type-diploma; een goede beheersing van de Nederlandse taal; bekend zijn met het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect; Enkele jaren kantoorervaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt maximaal f. 2.567,- bruto per maand (op full-time basis). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer W A. Polman, afd. personeelszaken. Postbus 525, 2220 AM Katwijk (ZH). KATWIJK AAN ZEE x verpleging en dagbehandeling, uitbande van 'De Open Ankh, stichting dienstverlening Nachtegaallaan 5 - 2 Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Noachstraat 2, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een Nederlands voor 12 lessen per week, ter ver vanging wegens ziekte; uitbreiding tot 20 les sen mogelijk. Inlichtingen worden verstrekt door de rector de heer J.B.L. Geerts, tel.: 071 - 17 71 85 (thuis) en 071 - 76 82 02 (school). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegen heid en uit onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kan didaten vanuit deze groepen wordt derhalve ver zocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 997 binnen een week te zenden aan de Directie Onderwijs van de gemeente Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Verto Verenigde Staalkabelfabrieken B.V. behoort tot de grotere staalkabelproducenten in Europa. In het bedrijf, dat onderdeel uitmaakt van het Verto concern, zijn ca. 245 medewerkers werkzaam. Het hoofdkantoor bevindt zich in Ridderkerk, terwijl de produktie plaatsvindt in vestigingen in Dongen en Leiderdorp. Verto staalkabels worden afgezet in diverse Nederlandse bedrijfstakken, w.o. scheepsbouw, off-shore, kraanbouw en industrie, maar ook geëxporteerd naar vele landen over de gehele wereld. In verband met vertrek van de huidige medewerker zoeken wij voor de afdeling expeditie in de vestiging Leiderdorp kontakt met kandidaten voor de funktie van (M/V) die zal worden belast met alle voorkomende werkzaamheden in de expeditie-afdeling met betrekking tot een vlotte verwerking van alle inkomende en uitgaande goederen. Daarbij moet o.a. worden gedacht aan het kontroleren van goederen aan de hand van geleidepapieren, het verrichten van eenvoudige administra tieve werkzaamheden, het geven van aanwijzingen aan expeditie- medewerkers en chauffeurs van vrachtauto's en heftrucks. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten op MAVO-niveau, aangevuld met relevante kursussen, bij voorkeur ervaring in een dergelijke funktie en een praktische instelling. Leeftijd: 20-30 jaar. Wij bieden een bij de aard van de funktie passend salaris, aange vuld met secundaire arbeidsvoorwaarden, die zonder meer goed te noemen zijn. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd afd. nabewerking, de heer B. van Wezel (tel: 07I-899240). Uw sollicitatie kunt u richten aan ons Hoofd Personeelszaken, de heer M. van der Laan. VERTO VERENICDE STAALKABEUFABRIEKEH BV Kolenbranderstraat 20, postbus 4090, 2980 GB Ridderkerk.Tel. 0I804-I9944 RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Vakgroep Onderwijsstudies van de Faculteit der Sociale Wetenschappen secretaresse (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 8-378 (A)/1158 secretaresse (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer: 8-378 (B)/1158 Taak van de vacature 8-378 (A): - Het verrichten van alle gebruikelijke secretariele werkzaamheden t.b.v. de hoogleraar en enkele medewerkers, alsmede het in bepaalde gevallen vervangen van de studiesecretaresse; - het organisatorisch en administratief verzorgen van de ondersteuning van het Dagelijks Bestuur (agenda, notulen voortgang, etc.) en vakgroeps bestuur; - het verzorgen van typewerk, waarbij de nadruk ligt op tekstverwerking via WP en DWIV. Vereist: - VWO met secretaresseopleiding of overeenkomstig - uitstekende typevaardigheid in Nederlands en Engels; - passieve beheersing van de moderne talen; - ruime ervaring met bovengenoemde taken; - uitstekende contactuele en representatieve eigen schappen; - kennis van genoemde tekstverwerkingspakketten; bereidheid tot permanente bijscholing v.w.b. automatisering. Salaris maximaal 3284,— per maand. Taak van de vacature 8-378 (B): - Het voeren van het studiesecretariaat, inhoudend: ontvangen van studenten, inschrijven van (nieuwe) studenten, verstrekken van studie-informatie, administratie en controle van studieresultaten, het redigeren van een vakgroepsmededelingenblad; - assistentie verlenen aan de onderwijscoördinator en aan de voorzitter van de onderwijscommissie van de vakgroep, o.a. t.a.v. onderwijsevaluatie; - het verrichten van alle gebruikelijke secretariële werkzaamheden t.b.v. de hoogleraar en enkele vak groepsmedewerkers (met nadruk op tekstverwer king WP/DWIV), alsmede het in bepaalde gevallen vervangen van de vakgroepssecretaresse. Vereist: - HAVO/VWO met secretaresse-opleiding of overeen komstig niveau; - uitstekende typevaardigheid in Nederlands en Engels; - passieve beheersing van de moderne talen; - ruime ervaring met bovengenoemde taken; - uitstekende contactuele en representatieve eigenschappen; - kennis van genoemde tekstverwerkingspaketten; bereidheid tot permanente bijscholing v.w.b. automatisering. Salaris maximaal 2972,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. Beide aanstellingen geschieden in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienst verband. Sollicitaties, onder vermèlding van het vacaturenum mer op brief en envelop binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Rijnsburgerweg 96, 2333 AD LEIDEN. Documentatiebureau Oost-Europees Recht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid administratief medewerker (v/m) (18 uur p/w) vacaturenummer: 8-384/1158 Taak: - Verwerking van voornamelijk Engelse manuscripten en correspondentie in de Nederlandse, Engelse en Duitse taal op een personal computer; - diverse administratieve werkzaamheden. Vereist: - HAVO; - goede beheersing van de Engelse taal; - typevaardigheid; - ervaring met tekstverwerking (bij voorkeur Word Perfect). Salaris maximaal 2736,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt intijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mr. G.P. van den Berg of mw. A. van der Meer, tel. 071-277814 resp. 071-277816. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 30