Randstad heeft volop werk ir randstad uitzendbureau PIMfiF[ BEGELEIDER PC-GEBRUIK M/V Beeldschermtypiste voor de afdeling onderwijs CHAUFFEUR-VERKOPER MAGAZIJNMEDEWERKER SECRETARESSE/TYPISTE accountantskantoor j. van wezel b.v VAKATURES VAKflTURES VAKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES De Leidse Onderwijsinstellingen vormen het grootste door de minister van onder wijs en wetenschappen erkende particu liere onderwijsinstituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten aan voor be roepsopleidingen, algemeen vormend on derwijs of vrijetijdscursussen. De kracht van het LOI-onderwijs ligt in combinatie van schriftelijk lesmateriaal en moderne leermiddelen. Zo kan bij ruim 30 cursussen gebruik gemaakt worden van Digimail, een methode waarbij de uitwer king, verzending en correctie van huiswerk via de PC plaatsvindt. De afdeling Automatisering vervult met behulp van de aanwezige mainframes een belangrijke rol bij de technische realisatie van de administratieve gegevensverwer king en het onderwijsproduktieproces. Deze afdeling is tevens verantwoordelijk voor een uitgebreid PC-netwerk. Voor de mainframesystemen en het PC- netwerk wordt de programmatuur vrijwel geheel in eigen beheer ontwikkeld. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp. Om te kunnen voldoen aan de toenemende behoefte aan ondersteuning van een eveneens toenemend aantal PC—gebruikers, kent de afdeling Automati sering een aparte groep voor PC-begeleiding. Tot de gebruikers behoren een groot aantal interne af delingen en functionarissen, maar ook externe auteurs en docenten, als mede een groot aantal cursisten die studeren met behulp van het Digimail systeem en daarbij regelmatig advies vragen. Voor de dagelijkse leiding van deze PC-groep zoeken wij op korte termijn een met als taak: het begeleiden, adviseren en ondersteunen van gebruikers van personal computers het oplossen van technische problemen het (laten) ontwikkelen van toepassingen met behulp van moderne soft ware ontwikkelingenshulpmiddelen het verzorgen van instructiebijeenkomsten voor nieuwe I gebruikers het leiding geven aan vier medewerkers. Van kandidaten verwachten wij: een opleiding op ten minste MBO-niveau (administratief/informatica) het bezit van de AMBI-modules 1112, B2en een T-module, of een gelijk waardige opleiding goede theoretische en praktische kennis van o.a. MS-DOS, WordPer fect, D-base lil en Lotus/Symphony ervaring op het terrein van datacommunicatie/local area network goede contactuele vaardigheden en het vermogen tot goede mondelin ge en schriftelijke kennisoverdracht en instructie ervaring in een soortgelijke functie een leeftijd van 25—30 jaar. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, met uitvoeri ge omschrijving van opleidingen en ervaring, te richten aan de heer A. Faasse, Hoofd Personeelszaken. Computer Technical Advanced Service Center CompuTasc BV is een geauthoriseerd zelfstandig servicecentrum, waar reparaties aan APPLE, IBM en andere MS Dos apparatuur al meer dan 6 jaar op hoog niveau geschieden. Tevens kan CompuTasc BV voorzien in een volledige support en ondersteuning, die betrekking heeft op alle facetten rondom de automatisering van Apple en MS Dos applicaties. CompuTasc opereert, vanaf 1 februari 1989, vanuit een volledig nieuw en eigen gebouw in Leiderdorp. Supportmedewerker m/v U bent niet ouder dan 30 jaar, heeft affiniteit met computers, u kunt accuraat en logisch werken, uw opleiding is minimaal op MEAO niveau, u heeft reeds werkervaring met computerapparatuur, u prefereert te functioneren in een jonge en dynamische werkomgeving, u bent stressbestendig, u beheerst de Nederlandse en Engelse taal, u bent in het bezit van het rijbewijs B en het omgaan met relaties en collega's zal voor u geen probleem opleveren. U zult zich oa. bezig gaan houden metproduktinformatie, storingsafhandeling, diverse administrafieve taken en telefonische kontakten met relaties en leveranciers. Stuur uw sollicitatiebrief met een C.V. en pasfoto naar CompuTasc BV, t.a.v. Dhr. R. Kroon, Postbus 10, 2350 AA Leiderdorp. tno zoekt voor de afdeling Onderwijs van het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg (nipg-tno) te Leiden een beeldschermtypiste (m/v). Taakstelling is het typen van correspondentie, wetenschappe lijke rapporten en publikaties en het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Werkomgeving is de afdeling Onderwijs. Deze afdeling verzorgt een aantal cursussen voor medici. Het bureau van de afdeling verzorgt de organisatorische en administratieve zaken. Het bureau bestaat uit de bureaucoördinator en twee beeldschermtypistes. Vereist is een mavo-opleiding, enige kennis van de Engelse taal, ervaring in het werken met tekstverwerkende apparatuur, met name WordPerfect, en een leeftijd tot 23 jaar. Informeren/solliciteren: Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door mevrouw P E.M. Lindeman-Clocquet, bureaucoördinator van de afdeling Onderwijs, telefoon (071) 17 87 22. Uw sollicitatie kunt u met vermelding van nummer ld-1631-16 binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan Personeelsdienst TNO Locatie Leiden, Postbus 945, 2300 ax Leiden. TNO Research voor de praktijk Tjfe GEMEENTE KOUDEKERK AAN DEN RIJN Door uitbreiding van werkzaamheden is bij het bureau wel zijn, onderwijs en milieu van de afdeling algemene zaken de functie vacant van MEDEWERKER (m/v) voor 20 uur Wij zoeken een kandidaat met de volgende capaciteiten: grote inzet en betrokkenheid; flexibiliteit; kunnen werken in teamverband; opleiding in overeenstemming met de functie, b.v. MEAO. Ervaring met (een deel van) de werkzaamheden strekt tot aanbeveling. De taken van de nieuwe medewerk(st)er zullen in hoofdzaak bestaan uit welzijnszaken, onderwijs en milieu. Gezien de grootte van de gemeente is het werk zeer gevari eerd. Het salaris bedraagt op basis van 20 uur maximaal 1.728,42 bruto per maand (maximum van schaal 6). De gemeente Koudekerk aan den Rijn is betrokken bij een gemeentelijke herindeling. De functie zal dan ook vooralsnog een tijdelijk karakter hebben. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoetgezien bin nen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. door burge meester en wethouders van Koudekerk aan den Rijn. Post bus 1. 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. Op de enveloppe vermelden: sollicitatie. Datatypiste Wij hebben per direct werk voor een datatypiste die full-time ge gevens kan invoeren op een pc. Ervaring is een pre. Informatie bij Meta Dijkstra of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. MBA'er Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een MBA'er die de Engelse taal goed beheerst. Een zelfstandige, accu rate persoon die voor een lange periode wil werken, kan in februa ri beginnen. Informatie bij Meta Dijkstra of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. MEAO'er CE Voor een bedrijf in de regio Leiden zoeken wij een MEAO'er CE die op de commerciële afdeling van een internationaal bedrijf wil wer- gezondheidszorg ken. De werkzaamheden bestaan uit het voorbereiden van offer- tes en beurzen. Het werken met telex en telefax en andere admini stratieve werkzaamheden behoren ook tot uw taken. De baan is per direct en voor een lange periode. Duits in het vakkenpakket is gewenst. Informatie bij Meta Dijkstra of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. rayon kunnen leggen en onderhouden. Kandidaten dienen bij voorkeur de beschikking te hebben over een auto en van huis uit, of door een eerdere werkkring, vertrouwd te zijn met de sfeer in de detailhandel. De werktijden, 20 a 30 uur per maand, zijn binnen ruime grenzen aan te passen aan de persoonlijke omstandighe den. C02-lassers Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij met grote spoed een groot aantal C02-lassers. De banen zijn voor lange tijd. Reiskosten en kledinggeld worden uiteraard vergoed. Informatie bij Paul Hoogreef of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. Verpleeghulpen Secretaressen WordPerfect Voor diverse bedrijven in het centrum van Leiden zoeken wij erva ren secretaressen die enige ervaring hebben met het tekstverwer kingsprogramma WordPerfect. Het betreft zowel full-time als part-time banen voor korte en lange tijd. Informatie bij Annemarie de Groot of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. industrie Inpakker Zeer regelmatig hebben wij werk voor verpleeghulpen in ver pleeg- en/of bejaardenhuizen, met name in het weekend en 's avonds. Ervaring met wassen en verzorgen van patiënten is ver eist. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Ziekenverzorgende/MDGO VP Voor een bejaardenverzorgingshuis in de directe omgeving van Leiden. Full-time, alle diensten. Minimaal 1 jaar ervaring is ge wenst. M.i.v. eind januari, voor enkele maanden. Informatie bij Margot van Beusekom of Monique Baas, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. horeca Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een inpakker. De werkzaam heden bestaan uit het bundelen en inpakken van folders. M.i.v. 16 januari a.s. voor enkele weken. Informatie bij Ingrid Mazurel of Loes ledema, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3A. Consulente Voor een landelijke organisatie zoeken wij enige dames (35 jaar of ouder) die op free-lance basis voorlichting gaan geven aan (poten tiële) leden: zelfstandige slagers in de regio Leiden/Den Haag. Na een instructieperiode moeten zij zelfstandig de i Keukenhulpen Met grote spoed zoeken wij keukenhulpen voor een instelling in de omgeving van Leiden die 32 uur per week in wisselende dien sten willen gaan werken. Het werk bestaat uit het schoonmaken van de keuken, het klaarzetten van borden, bestek, etc. en het be dienen van afwasmachines. De banen zijn voor lange tijd. Informatie bij Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46. Leiden, Boommarkt 3A. Natuurlijk zijn mannen èn vrouwen welkom. Bel de Banenlijn 071 -1418 45.24 uur per dag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen. In verband met het vertrek van onze huidige medewerkster, vragen wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Werkzaamheden o.a.: - rekeningen schrijven/typen - verwerken van facturen - omgaan met klanten - telefoniste Functie -/opleidingenseisen: - leeftijd ca. 20 jaar - M.A.V.O.; M.E.A.O. - secretarieel (of vergelijkbaar) - typediploma Arbeidsvoorwaarden: - salariëring volgens de C.A.O. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Mevr. M.G.A. Burger. wasserij "ancro" Postbus 67 2050 AB Voorschoten. Aardappelverwerkende industrie en groothandel in horecabenodigdheden met tigingen in Purmerend, Oosterwolde, Zwolle, Oss en Zoeterwoude vraagt i haar vestiging te Zoeterwoude Industrieweg 34B een in bezit van grootrijbewijs en chauffeursdiploma. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerker die in staat is op re wijze het bedrijf te vertegenwoordigen. De werkzaamheden zullen bestaan uit het bevoorraden van onze klanten. Tevens zoeken wij met spoed een die na een gedegen inwerkperiode zal worden belast met het ontvangen en uitgaan van de goederen, het bijhouden van de magazijnadministratie en alle voorkomende werkzaamheden. Voor deze verantwoordelijke functie in een groeiend bedrijf zoeken wij iemand die op prettige en vlotte wijze met onze klanten kan omgaan, een flexibele instelling heeft, een goede motivatie. Leeftijd: bij voorkeur tussen 18 en 25 jaar. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door Mw. J. M. Tromp-Boots van de afd. Personeelszaken, tel. 02990-23061. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie i relevante infor- 5 spoedig mogelijk t Boots Frites B. V. i de afd. Personeelszaken Bert Schrier Herenmode B.V. vraagt voor direkt een Administratief Medewerkster voor vier ochtenden per week (dinsdag t/m vrijdag). Enige type-ervaring en omgang met een P.C. strekt tot aanbeveling. Leeftijd van 20 tot 45 jaar. Zij die interesse hebben kunnen zich schriftelijk richten tot: Bert Schrier Herenmode B.V. Breestraat 152 -154 - 2311 CX Leiden. Op ons kantoor worden de voorkomende administratieve en belastingadvieswerkzaamheden verricht voor onder nemingen in het midden- en kleinbedrijf. Wegens toenemende werkzaamheden hebben wij plaats voor een VEREIST: HAVO/V.W.O.-diploma typediploma leeftijd 18-25 jaar Het bezit van het diploma Nederlandse Handelscorres pondentie, alsmede ervaring met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. DE WERKZAAMHEDEN BESTAAN UIT: verzorgen van de correspondentie ontvangen van relaties bijhouden van het archief aannemen van telefoon lichte administratieve werkzaamheden Uw sollicitatie zien wij gaarne tegemoet op onderstaand adres t.a.v. dhr. J. van Wezel (A.A.). Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch bereiken onder nummer 01718-22100 (tst. 30). Oegstgeesterweg 199 2231 AT Rijnsburg. Telefoon 01718-22100.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 22