spooRrrv TJA,ALS HET U NIET OP DE RUG GROEIT... 'Vervelen doe ik me echt niet' Den Bosch komt er niet aan te pas T^U I VENTI L Zaalvoetbalcoach Groenewoud wil niet meer weg uit Zeist Transfer Mitchell rond DINSDAG 3 JANUARI 1989 SPORT PAGINA 13 HAARLEM Aan de ontluistering van landskampioen Nashua Den Bosch kwam gisteren op de zevende dag van de Haarlem Basketbal Week geen einde. De kwakkelende ploeg van coach J an Dekker werd door het weer uitgeruste Statyba Vilnius met 93-106 afgeserveerd. Vandaag komen de Bosschenaren voor het laatst in actie, alvorens morgen wordt afgereisd naar Limoges voor een Europa Cup-duel tegen de Franse titelhouder. Den Bosch wordt door de basket- bal 'kenners' in Zuid-Europa met Limoges een plaats in de achter hoede van de Europese kwartfina- legroep van acht ploegen toebe dacht. In Spanje, Italië en Grieken land worden de eigen vertegen woordigers (respectievelijk Bar celona, Pesaro en Aris) gemakshal ve al ingedeeld in de 'Final Four', die begin april in München strijd zal leveren om de bokaal voor landskampioenen. Den Bosch- coach Jan Dekker heeft voor zijn ploeg dit seizoen vier doelen ge steld. Titelprolongatie is daar één van, het bereiken van de kwartfina les een andere en de volgende mijl paal moet de 'Final Four' worden. Bij Den Bosch is dit seizoen bij na iedereen full-time met basket bal bezig. Dekker zelf heeft zijn baan als conrector aan het Bossche St.Jans Lyceum niet opgegeven, zodat de ochtendtrainingen onder leiding staan van een assistent. „Het veroveren van de Europa Cup is ons streven", aldus Dekker, die een vierjarenplan heeft opgesteld. De professionalisering was een eer ste stap naar dat doel. Het behoud van de Amerikanen Mike Reddick en Paul Thompson was een tweede stap. Thompson raakte vorig jaar tijdens het toernooi in Haarlem ge blesseerd en had een half jaar no dig om te revalideren. Thompson is nog niet helemaal op zijn oude ni veau en werd met name deze week in Haarlem gespaard voor de her nieuwde kennismaking met Limo ges, de ploeg die hem een jaar eer der na het veroveren van de Korac- beker liet vallen. Na het wegvallen van Thompson en later ook van Henk Pieterse speelden de Brabanders een onder geschikte rol in de Europa Cup. Aan het begin van dit seizoen zat er nog steeds meer kapitaal op de bank dat er in het veld rondliep. Jos Kuipers keerde pas begin de cember terug, Rob Korthout en de van Donar overgekomen Appie van der Ark waren hem kort daar voor voorgegaan. De in de tussen tijd 'ingehuurde' Kees Akerboom werd weer naar de bank verwezen en trok daaruit zijn conclusies. „Ik ben nog te ambitieus om alleen maar op de bank te zitten. Boven dien heb ik minuten nodig om in mijn spel te komen. Die tijd krijg ik hier niet meer", aldus Akerboom. Met zoveel blessureperikelen achter de rug was het niet helemaal Mike Reddick onbegrijpelijk dat Dekker de laatste dagen zuinig was op zijn op nieuw licht gekwetste sterren. Bottse, Pieterse, Van der Ark en Thompson bleven zaterdag aan de kant tegen Hapoel Tel Aviv. Een dag later maakte Van der Ark een voorzichtige entree en gisteren ver schenen ook Bottse en Thompson weer in het veld. Voor het publiek en de toernooi-organisatie was het allemaal niet zo prettig. Den Bosch speelde buitengewoon slecht, gros sierde in slechte passes (dertig keer balverlies tegen Statyba) en werd driemaal achtereen weggespeeld. En dat terwijl Haarlem juist om DINSDAG 17.00-17.30 Did 3: IJshockey: Westduits- land-All-Star Team. 17.30-18.00 Ned 2: De bal is rond: acht- delig jeugdvoetbalprogramma in samen werking met de KNVB. 18.30-19.00 BBC 2: Jack High. tweede ronde van de halve finale van het Mas ters Bowls-toernooi in Worthing. 20.00-21.00 TV 5: Sports Magazine. 20.00-21.45 Super: Sports Night: hoog tepunten uit de internationale sportwe reld. 21.30-22.00 BBC 1A Question of Sport: quiz. 21.45-22.00 Super: World News: met o.a. sport. 22.00-23.00 SKY: NFL American Foot ball '88/'89: wedstrijden uit de National Football League. 23.00-23.15 SKY: Paris to Dakar Rally: verslag van de elfde rally. WOENSDAG 07.00-08.00 Super: World News and Business: met o.a. sport. 12.55-15.30 Did 1: ARD-Sport extra: in ternationaal Vierschansentoernooi (ski springen in Innsbruck, derde wedstrijd). Den Bosch terwille te zijn het hele toernooischema had aangepast en met Weert zelfs een extra ploeg had uitgenodigd, zodat Den Bosch morgen kan afreizen naar Limoges. Bij Statyba Vilnius, dat de 13-5 achterstand in de openingsminu ten snel wegwerkte (13-13), was Sharunas Marchulenis ondanks het negatieve advies van toernooi- arts Eric Jager toch present. De toekomstige NBA-speler scoorde 24 punten, maar moest zijn uitblin kende landgenoot Alfredas Vainaukas (29 punten) voor laten gaan: 93-106 (49-63). Hapoe! Tel Aviv steunde in de eerste wedstrijd uit de finalegroep opnieuw flink op de inbreng van zijn Amerikanen om het kleurloze Chicago met 108- 103 (59-47) te verslaan. Als Chicago vanavond ook verliest van het fa voriete Zalgiris Kaunas, dan heeft de Week morgen toch nog een ech te finale tussen datzelfde Kaunas en Hapoel. Aan het begin van de avond won de Joegoslavische degradatiekan didaat Sibenka Sibenek met 80-75 (38-36) het duel uit de verliezers- ronde tegen de teleurstellende Australische kampioen Brisbane Bullets. HANS JACOBS ZEIST (GPD) Ron Groenewoud (51) hoopt zijn pensioen te halen in de luwte van de Zeister bossen. Toen hij in 1975 voor de tweede keer bij de KNVB in dienst trad, hield Groenewoud met die mogelijkheid nog geen rekening. „Hoe had ik nou kunnen denken dat ik levenslang bij de bond zou blijven...? Natuurlijk wist ik dat als ik voor de KNVB zou kiezen, ik minder in de picture zou komen te staan. Maar het lokte me wel om samen met Knobel het Nederlands elftal te gaan doen. Daarna, zo redeneerde ik, kon ik altijd nog naar een club terugkeren. Ik was tenslotte nog maar 38". Het kwam er nooit van. En Groene woud maakt niet de indruk daar gebukt onder te gaan. Hij zegt zich thuis te voelen op het sportcen trum. Al laat hij ook weten de we kelijkse spanning van de clubtrai ner meer dan eens te hebben ge mist. „In 1979 heb ik op het punt gestaan bij de KNVB weg te gaan. Via via had ik vernomen dat er twee clubs naar mij geïnformeerd hadden. Maar toen begon de ge zinssituatie mee te spelen. 'We gaan niet wéér verhuizen', stelde het gezin (vrouw en twee kinderen, red.). Toen heb ik besloten defini tief bij de bond te blijven. En zeker niet met tegenzin". „Ik moet ook zeggen", voegt Groenewoud er aan toe, „dat ik ten opzichte van clubteams steeds kri tischer ben geworden. Ik heb ja renlang met Ger Blok gewerkt. Dan zaten we wel eens tegenover elkaar en dan zeiden we: 'Heb jij nou wel een eerste-divisieclub waar je naar toe zou willen gaan?' En dan begonnen we weg te stre pen. Ik verzeker je, er bleef dan ver domd weinig over". „Daar komt bij dat sponsors de laatste tien jaar bij de clubs een steeds grotere stem in het kapittel hebben gekregen. Ik noem dat de invloed van anderen. Of je wel of niet bij zo iemand in de smaak valt, bepaalt soms of je wel of niet kunt blijven. Onder die omstandighe den wil ik niet werken. En reden te meer om te zeggen: 'Voor mij hoeft het niet meer'. Groenewouds beslissing in 1975 te kiezen voor een 'ambtenaren baan' op het KNVB-sportcentrum, werd ook ingegeven door de ellen de die hij in zijn laatste seizoen bij FC Groningen had meegemaakt. Met de club uit de Martinistad was hij gedegradeerd uit de eredivisie. En omdat in de eerste divisie klin kende resultaten eveneens uitble ven, nam de kritiek op hem hevige i. Wim Beltman werd Oranje-selectie ROTTERDAM (ANP) - Vic Her mans maakt opnieuw deel uit van het Nederlandse zaalvoet balteam, dat donderdagavond in Rotterdam tegen Denemar ken zijn eerste wedstrijd speelt van het toernooi om het wereld kampioenschap. De Limburgse aanvoerder is de geroutineerd- ste spelers van Oranje. In totaal selecteerde bondscoach Ron Groenewoud 13 spelers. De groep bestaat louter uit speci fieke zaalvoetballers. huis (Ceverbo), Foree (Bax Zeef druk), Tielens (Brezan), Hermans (Comdes), Loosveld (Bouwfonds Geleen). Van de Heuvel (Natte Keek), Van Vijfeijken (Bunga Mela- ti), Faber (Bax Zeefdruk), Demandt (Bouwfonds Geleen), Van Leeuwen (Bax Zeefdruk), Bakker ('t Hoornse Veerhuys), Seitner (Hovocubo) en Wentzel (Hovocubo). benoemd tot mental-coach en Groenewoud, die zijn afkeur over de komst van de oud-militair niet onder stoelen of banken had gesto ken, ging er onderdoor. Hij raakte zwaar overspannen. Na een rustpe riode op Ameland keerde hij nog wel in het Oosterpark terug, maar het vuur was bij hem gedoofd. „Ik had mijn buik een beetje vol van clubvoetbal". Indachtig een eèrder verblijf in Zeist, toen hij als assistent van de door hem bewonderde Georg Kes- sler uitstekend had kunnen wer ken, veronderstelde Groenewoud zich in 1975 bij de KNVB in een warm en gespreid bedje te kunnen neervlijen. Maar dat pakte anders uit. Hoewel George Knobel op zijn komst had aangedrongen, kreeg Groenewoud al snel een knallende ruzie met de toenmalige bonds coach. Breuk De breuk was ook niet meer te lij men en al na twee interlands werd Groenewoud als assistent-bonds- coach afgelost door Ger Blok. „Bij de eerste interland ging het nog goed. Dat was die beruchte wed strijd tegen Polen, toen Van Beve- ren en Van der Kuylen wegliepen uit het trainingskamp. Die kregen ruzie met Cruijff. En Knobel koos partij voor Cruijff en de Ajacieden. Een hele toestand was dat". „Door alle geharrewar had ik voor die interland weinig met Kno bel te maken. 'Ga maar trainen met de groep', zei hij tegen mij. 'Hoe veel heb ik er?', vroeg ik. 'Dat weet ik niet', antwoordde hij". De ge dachte doet hem glimlachen. „Het was net een café. Dan kwam er weer een door de klapdeuren naar binnen en dan ging er weer een naar buiten. Ik zal het nooit verge ten. Tijdens de wedstrijd ontlaadde de spanning zich. We wonnen met 3-0. Ik zie nog Neeskens die bal, pang, met een enorme sprong in de hoek koppen... Tomaszewski, geen kleine keeper toch hè, kon er met geen mogelijkheid bij". Bij de volgende interland in Ro me tegen Italië (1-0) botsten Groe newoud en Knobel in alle hevig heid op elkaar. Groenewoud: „Ik kende Knobel van de tijd voordat hij bij Ajax zat. Hij was toen een ge- zeUige Brabander, een goede trai ner ook. Maar ik vond hem veran derd. Of dat door zijn ervaringen bij Ajax kwam weet ik niet". Kno bel was maar korte tijd trainer van Ajax. Toen hij in een interview liet weten dat de Amsterdamse club kapot zou gaan aan drank en vrou wen, kon hij opkrassen. Groenewoud: „Toen ik bij de bond terugkeerde, zei Knobel te gen mij dat de spelers bij de KNVB niet in een keurslijf moesten wor den gestopt. Dat gebeurde bij de clubs al, vond hij. 'Het is hier vrij heid-blijheid', zei hij toen letterlijk. Maar ik was de gründlichkeit en pünktlichkeit van Kessler ge wend... dat is ook mijn aard. Dat botste dus, ik wilde dingen met hem afspreken, maar dat wilde hij niet". „Hij zag mij ook niet als zijn as sistent, maar meer als zijn loopjon gen. 'In het belang van het Neder lands elftal ben ik bereid alles te doen', heb ik bij mijn benoeming gezegd. 'Maar', heb ik toen ook ge steld, 'mijn eigen waardigheid..., mijn persoonlijkheid, wil ik niet te grabbel gooien bij de groep'. En dat gebeurde dus, tenminste, dat pro beerde hij. Fouten, die ontstonden probeerde hij op mij af te wentelen. In Rome is toen de bom gebarsten en heb ik tegen hem gezegd dat ik niet meer met hem wilde samen werken". Voorbeelden Groenewoud noemt een aantal voorbeelden waardoor het onder meer mis ging. „We zaten in een ho tel in Rome. Vanuit onze kamers keken we uit op een muur waar achter een park lag. In die muur zat een groot gat. Op zeker moment komt Knobel naar mij toe en zegt: 'Zeg Ron, ga jij eens achter die muur kijken of we misschien in het park kunnen trainen.' Ik zeg: 'Jij bent hier toch al een paar dagen ge weest, heb je dan geen trainingsac commodatie geregeld?' Dat had-ie dus niet. Goed, ik ben door het gat in die muur gestapt. En ik kom in een groot park, waar allemaal co- kes-ldossen lagen. Daar kon je dus absoluut niet trainen. Ik terug naar Knobel. 'Als je enkelblessures wilt hebben, moetje daar gaan trainen', zeg ik tegen hem. We gingen er dus wèl trainen". „Een ander voorbeeld", vervolgt Groenewoud. „In dat hotel hadden ze uiteraard ook een barretje. De jongens staan daar een colaatje te drinken. Ik sta er ook bij. Ineens komt Knobel binnen en begint di rect tegen mij uit te varen. 'Weet je dan niet wat die jongens drinken! Er zit allemaal drank in die cola! Jij bent toch ook clubtrainer geweest! Waarom sta je dat allemaal toe!?' Dat kan toch allemaal niet!'. Ik zeg: 'Wat verwacht je dan van mij?, dat ik met m'n vinger in die glazen ga om te proeven wat er in zit? En eh... vrijheid-blijheid George'. Ja, wat dacht-ie wel". Terug in Nederland liet Groene woud weten geen prijs meer te stel len op het assistent-bondscoach- schap. „Daarna ging Ger Blok met hem mee, maar die kreeg ook al op korte termijn bonje met hem en in '76 ging Knobel op het EK in Joe goslavië zelf onderuit. Maar goed, ik kreeg het Jeugdplan Nederland en een stuk opleidingen. Na Kno bel kwam Zwartkruis en ontstond er een heel ander sfeertje. Jan Zwartkruis betrok iedereen overal bij". Groenewoud werd toen verant woordelijk voor het Jeugdplan Ne derland, werd docent bij de oplei dingen en coachte met zekere re gelmaat Jong Oranje. „Rond 1980 heb ik het Jeugdplan overgedra gen aan Bert van Lingen. Ik werd toen coördinator van alle opleidin gen en heb daarnaast het Neder lands amateurelftal overgenomen van Arie de Vroet. Op dit moment ben ik docent bij de opleidingen, ik heb het amateurelftal en daarnaast heb ik het hele zaalvoetbal onder mijn beheer gekregen. Vervelen doe ik me echt niet". Wilt u iets melden? Bel 071- 161424 (Wim van Duivenbode) zondag tussen 20.00 en 22.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. De Leidse wielervereniging Swift en het Lissese De Bollen streek zijn toegelaten tot de pro motiecompetitie van de KNWU. De promotiecompetitie is verge lijkbaar met de eerste divisie van de voetbalbond. De eerste twee clubs promoveren naar de top klasse Swift zal aan acht klas siekers deelnemen: Hel van Mer gelland, Ronde van Noordhol land, Omloop van Oudenbosch, Schipholronde, Omloop van de Hoekse Waard, Omloop van Voorne en Putte, Waterschap- ronde en de Omloop van de Maaskant Het voetbalelftal van muziekvereniging Concordia (Leiden) is zaterdag uitgenodigd om een lichtwedstrijd te spelen tegen een vertegenwoordigend elftal van Meerburg. De wed strijd begint om 16.45 uur De 'Leidse Zevenklapper', een jaar lijks sporttoernooi tussen zeven Leidse verenigingen is gisteren avond met tafeltennis bij Scylla van start gegaan. Vanavond spe len Saturnus, LUSV, LZ 1886, BS Leiden, Lugdunum, Scylla en Bowling Bond Leiden water polo in het Vijf Meibad. Verder staan de onderdelen basketbal, zaalhandbal, zaalvoetbal, bow len en volleybal op het program ma Het bestuur van voetbal vereniging SVLV heeft in de da gen voor kerstmis goede zaken gedaan. Seniorentrainer Simon Venema houdt de selectie nog twee jaar onder zijn hoede. Mick van Prehn blijft zijn kennis op de jeugd overdragen en ook verzor ger Jeffrey Richards volgde dit goede voorbeeld Als u snel bent kunt zich nog opgeven voor de cursussen Skiën en Langlauf georganiseerd door de 'Directie van Sport en Recreatie'. De cur sus begint op zaterdag 7 januari. Aanmelden bij Elly Wulms of Aad van der Luit (tel. 071-315601) Ex-voorzitter van RCL Hugo Minderhoud is in het diepste ge heim getrouwd met de Egypti sche schone die luistert naar de al even mooie na^n Nevert A. Boraie. De huwelijfevoltrekking vond plaats in Londen. Wel blijft Minderhoud in het vierde elftal van RCL voetballen Nog een cursus van 'Sport en Recreatie'. In de week van 9 januari start een tenniscursus voor 55+-ers Door het zachte weer kan volop worden gevoetbald. Veel clubs gaan de wei in om te oefenen. Vanavond speelt Alphen een lichtwedstrijd tegen Telstar en morgen ontmoet Noordwijk in eigen huis FC Den Haag. Zater dag: ZLC (za)-De Sleutels, zon dag: Meerburg-LFC, SJC-UVS, Lugdunum-Aalsmeer, ADO- SVLV, Lekkerkerk-Alphen, SJZ-Van Nispen en ZLC-Tel- star-comb. Bij de wedstrijden om de Leidsch Dagblad Cup (aanstaande zaterdag en zondag) wordt eventuele afgelasting door de consul van de vereniging be paald. De wedstrijden VNL- Noordwijk en Katwijk-FC Lisse zijn verzet naar resp. 21 en 24 ja nuari. Randstad Sport en ZLC (za) speelden al voor de LD-Cup vooruit. De Voorschotenaren wonnen met 2-0 In de Vijf Mei hal organiseert Leidsche Boys morgenochtend een zaalvoetbal- toernooi voor F-junioren De Nederlandse Ski-vereniging houdt haar nieuwjaarsbijeen komst op zondag 8 januari om 16.00 uur in La France te Oegst- geest Het komende weekeinde zijn de A-B-C-junioren, vrouwen en senioren in de Leidse Groen- oordhallen actief bij de 20e sport- instuif van de NKS Na een nut tig en verhelderend gesprek tus sen het dagelijks bestuur van de voetbalvereniging Leiden, com missie van beroep en ex-secreta ris Karei Kwestro, heeft laatstge noemde besloten zich weer be schikbaar te stellen als secretaris van de W Leiden. Tot de alge mene ledenvergadering zal Kwestro als waarnemend secre taris fungeren Bij de W Wou- brugge heeft voorzitter Theo Wijsman zijn functie neergelegd. Op 6 januari zal er in het clubge bouw aan de Bateweg tussen 19.30 en 21.00 uur een receptie worden gehouden Op de draf- baan van Nootdorp wordt zater dag 7 januari een koersmeeting gehouden met een aantal eigena ren van dravers. Op de sulky ne men onder anderen Jaap van Rijn (Katwijk), Wim van der Meer (Rijnsburg), Arie Schalkers (Katwijk) en Cees Overdevest (Stompwijk) plaats. De attractie begint om 14.30 uur Omroep Rijnland komt zaterdagavond om 20.00 uur met een thema-uit zending met als onderwerp: 'Korfbal Topsport?'. De uitzen ding vanuit sporthal De Wasbeek in Sassenheim wordt afgewis seld met flitsen van de wedstrijd TOP-Die Haghe Eveneens za terdag: selectievoetbalwedstrijd voor meisjes onder 15 jaar bij De Sleutels (10.00 uur). Om 11.30 speelt op hetzelfde veld een team van de afdeling Leiden (onder de 17 jaar) een wedstrijd tegen Zee land. Om 13.30 uur komen de vrouwen eveneens in actie tegen Zeeland De jongens onder de 15 jaar spelen op maandag 9 ja nuari in Alphen tegen ARC. Aan vang 19.30 uur Om deze ru briek nog vollediger te maken ontvangen wij gaarne uw club blad Ron Groenewoud: "Ik heb ROTTERDAM (ANP) - Dave Mit chell, de overbodig geworden spits van Feyenoord, debuteert zaterdag bij de Engelse club Chelsea. De Australiër, die sinds de terugkeer in de Kuip van Peter Houtman geen basisplaats meer had, heeft een contract getekend voor 3 1/2 jaar. Het enige dat een snelle over gang nog in de weg kan staan is de transfersom, die is bepaald op 525.000 gulden. Beide clubs heb ben weliswaar overeenstemming bereikt, maar het bedrag is nog niet overgemaakt door de ploeg uit Londen. „Ik verwacht echter een snelle afronding van de zaak", al dus Hans Kraay, algemeen direc teur van Feyenoord. „Een club als Chelsea komt zijn woord ongetwij feld na." Mitchell, anderhalf jaar geleden door Feyenoord overgenomen van Eintracht Frankfurt, bereikte al eerder overeenstemming met de koploper van de Engelse tweede divisie. De 26-jarige aanvaller werd toen echter afgekeurd door de me dische staf van Chelsea, in verband ADVERTENTIE Wie slim is koopt meteen een lot. Want ook deze maand zijn e zo'n 2 miljoen loten. Verdeeld over 3 trekkingen. Alles bij elkaar n tot het half miljoen. Eerste trek leer dan 1 miljoen prijzen te winnen tegenover n 33 miljoen gulden aan prijzen. Van een tientje king volgende week woensdag. MËÊR KANS IN DE STAATSLOTERIJ met een rugafwijking. Na een on derzoek door Rotterdamse specia listen bleek de Australische inter national echter niets te mankeren. Gerrit Plomp vertrekt vandaag met FC Utrecht naar een trainings kamp in Portugal. De transfer van de verdediger naar Grasshoppers staat voorlopig op een laag pitje. De onderhandelingen over de hoogte van de transfer, die maan dag zouden worden voortgezet, gingen niet door. Het management van de Zwitserse ploeg liet niets meer van zich horen. Grasshoppers liet vorige week vrijdag weten het bedrag dat FC Utrecht voor zijn verdediger vroeg (circa 6 ton) veel te hoog te vinden. Bovendien zei de club verschillen de kandidaten voor de vacante post in de defensie op het oog te hebben. Plomp heette daarvan ze ker niet de voornaamste te zijn. Pim Verbeek heeft zijn con tract met eerste divisieclub De Graafschap met twee jaar ver lengd. Verbeek is momenteel aan zijn tweede seizoen bezig bij de Achterhoekse vereniging. Winst Arsenal Arsenal nam gisteren afstand van mede koploper Norwich City in de league door een duidelijke zege (2- 0) te behalen op Tottenham Hotspur. Norwich kwam niet ver der dan een gelijk spel tegen Queen's Park Rangers, 1-1. Arsenal, dat een recordaantaal toeschouwers trok op Highbury (45.000), had zijn overwinning vooral te danken aan Paul Merson. Hij maakte het eerste doelpunt, zijn achtste van dit seizoen, en be reide het tweede kort voor tijd voor. Michael Thomas gaf uiteinde lijk het beslissende tikje. Een doelpunt van de veteraan Alan Taylor bezorgde Norwich Ci ty een gelijk spel tegen Queen's Park Rangers. De 35-jarige aan- en invaller, die sinds het voorjaar van 1980 niet meer in de hoogste afde ling had gespeeld, maakte het eni ge doelpunt van zijn ploeg. Het was niet voldoende voor de winst. En kele minuten voor het eindsignaal maakte Mark Falco voor de thuis club gelijk. De wedstrijden Coventry - Shef field Wednesday (5-0) en Luton - Southampton (6-1) werden ware schuttersfestijnen. Grote man bij Coventry was Dave Speedy. De Schotse international tekende voor een hattrick. Mick Harford en Roy Wegerle scoorde beiden twee keer voor Luton. De ploeg maakte daar mee het ruime verlies (4-0) van af gelopen zaterdag tegen Wimble don goed. Voor Southampton bete kende het verlies de zevende ne derlaag op rij. Millwall bleef derde op de rang lijst De ploeg won, zij het moei zaam, van Charlton, 1-0. David Thompson, invaller, maakte kort voor tijd het enige doelpunt van de wedstrijd.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 13