'Plaats in top twintig is doel' Sabonis steelt nu al de show Theunisse vindt eindelijk gehoor SPOoTTV Oranje walst over Duitse volleyballers Wielerploeg willigt bijna al zijn eisen in en zoekt nu half miljoen Romario schrikt van reactie PSV VRIJDAG 30 DECEMBER 1988 PAGINA 15 Van den Berg ronde verder WARMOND Michael van den Berg heeft gisteren van Ralph Kok vrije doorgang gekregen naar de kwartfinales van het Dekker-tennistoernooi. Kok hield het in de eerste set voor gezien op het moment dat Van den Berg met 3-1 leidde. Een onwillige enkel weerhield de Rotterdammer ervan om door te spelen, zodat het publiek nog wat langer kan genieten van een regionale troef in het sterk bezette A- toernooi. Kok liep woensdag in de gewon- nen partij tegen Jan Willem Lugt- hart een enkelblessure op. Hoewel de pijn na het duel alleen maar er ger werd, meldde de Rotterdam- r zich gistermiddag bij de wed- weg ging het beter", aldus Kok. "Ik zeg niet graag af en dacht dat het wel mee zou vallen naarmate ik warm zou draaien". De krampach tige bewegingen van de nummer 14 op de Audi-ranglijst beloofden strijdleiding in Wafmond. Achteraf echter weinig goeds. Om de zaak geen verstandige beslissing. "Ik kon gisterochtend mijn bed niet uit van de pijn, maar gaande- Hadschieff te snel voor Nederlanders INZELL (ANP) Op de eerste dag van internationale schaats wed- o o strijden in Inzeil heeft de Neder- speler nog uit het toernooi niet te forceren brak hij mes de partij af. Het bandageren van gewrichten is in de tenniswereld nog geen van zelfsprekendheid. Dat het geen overbodige luxe is - zeker niet op binnenbanen zoals bij Dekker - be wees het geval Kok. "Vroeger gin gen mijn enkels nog wel eens in de tape. Nü doe ik het niet meer. Op deze banen had ik beter moeten weten", bekende de geblesseerde schuld. De wedstrijd tegen Van den Berg begon hij wèl zwaar inge zwachteld, maar het leed schied. Vorig jaar sloeg Kok de Dekker- vier ga- Michael van der Berg: „Winst Henk Bouwman) volgende ronde mis door een bles sure. Nu sta ik aan de goede kant. Dat is de sport. Je werkt jarenlang keihard om op een bepaald niveau te komen. Dan mag zoiets een keer meezitten. Dat moet je niet geluk noemen". landse kernploeg voorrang moeten verlenen aan de Oostenrijker Mi chael Hadschieff. De winnaar van Olympisch zilver (10.000 meter) en brons (1500 meter) was de rijders van bondscoach Ab Krook op de korte afstanden te snel af. Hadschieff klokte op de 500 me ter 38,87, op de 1500 meter 1.56,23. Op het laatste onderdeel kwam An- nejan Portijk tot op iets meer dan een seconde. Bij de vrouwen boek te Marieke Stam twee gen. De ontmoeting is Inzeil is de eer ste in de serie van het zogeheten driebanentoernooi. Morgen wordt de reeks voortgezet in Innsbruck, de thuisbaan van Hadschieff. De wedstrijden worden besloten op de nieuwe kunstijsbaan van Colllabo in Italië. Portjjk, die aan zijn eerste volle dige seizoen in de kernploeg bezig is, was beste Nederlander op beide afstanden. Gerard Kemkers, kop man nu Leo Visser voor zich zel.f begonnen is, moest op de 1500 me ter 84-honderste en op de 500 meter vijftien-honderdste seconde toege- eerste ronde. Ook in andere ont moetingen wist Van den Berg nog niet te winnen van zijn hoger ge plaatste opponent. De gemakkelij ke winnaar was liever via een nor male wedstrijd naar de volgende ronde gegaan, maar deed het duel verder af als een 'winstpartij net als alle andere winstpartijen'. "Winst is winst. Je moet niet gaan zitten zeuren van 'zo kan ik het ook'. Zelf loop ik straks misschien oök een Professioneel Het tekent de professionele ge- dachtengang die zich de laatste tijd heeft meester gemaakt van de 20- al ge- jarige Koudekerker, die sinds een aantal jaren onderdak heeft gevon den bij Dekker, na eerst een paar jaar bij Unicum te hebben ge speeld. Van den Berg staat geno teerd als de nummer 41 van Neder land en won dit jaar één A-toer nooi. "Na zo'n overwinning komt iedereen opeens naar je toe. Dat is wel vreemd, want opeens lijk je heel belangrijk. Gelukkig ben ik nogal nuchter. Ik heb alle lovende perskritieken van toen in een doos gegooid en ga ze straks wel eens le zen. Lijkt me de beste oplossing". Hij staat momenteel voor een be ien, waarna hij zich kan concentre ren op het tennis. "Als ik het diplo ma haal wil ik één jaar lang puur professioneel gaan werken. Koen Dekker wil me voor die tijd spon soren en zelf wil ik zes uur per dag trainen om de top te bereiken. Ik denk dat het haalbaar is om in de dan blijf je bezig zonder enig resul- top-20 van-Nederland te belanden, taat". Dat doel heb ik mezelf gesteld. Er Van den Berg zelf zegt dit jaar zijn genoeg spelers die zich niet nog bij de beste veertig te komen. nog mooier dan de ander. Maar waar de meesten op afhaken, is de mentaliteit. En daar zit het bij Mi chael nu juist wél goed mee. Dat is prettig werken voor een trainer. Want in mentaliteitsverbetering moet je geen uren gaan stoppen, vastpinnen op een bepaald doel. Dat vind ik niet lekker. Ik moet een uitdaging hebben en dat is voorlo pig die top-20. Als ik dan op mijn bek ga, dan moet dat maar. Maar ik geloof dat ik het kan". Bij Dekker "Ik moet nog een paar plaatsen kunnen stijgen op de ranking", meent de bij het Koudekerkse Ar- tesia begonnen tennisser. Voor Jan Willem Lodder duurt het toernooi ook nog voort. Al tier- zit de blonde pupil wat dat betreft de de als derde geplaatste in het goed. "De accommodatie en de begeleiding ook". Van den Berg is in de leer bij trai ner Berry Janse die hem individu eel begeleidt. Verder krijgt hij groepstrainingen van Carel de Bruijn. Janse heeft alle vertrouwen in de toekomst. "De meeste spelers toernooi gisteren wel dat het aard had. Niks deugde er in War mond. De banen, de scheidsrech ter, de ballen, zijn racket en zo te horen zelfs zyn eigen spel werden vervloekt. Niettemin versloeg de driftkikker Evert-Jan Hulshof. ROB VAN DER ZANDEN HAARLEM - De Litouwse bas ketbalreus Arvidas Sabonis heeft gisteren maar een paar minuten nodig gehad om het verwende pu bliek in de wederom barstensvolle Kennemersporthal op de banken te krijgen. Europa's beste basket baller zette zijn ploeg Zalgiris Kau nas met een driepunten, een nor male score en aantal geblokte scho ten meteen op het juiste spoor te gen de kansloze Australische titel houder Brisbane Bullets. Nadat Sabonis zijn visitekaartje had afge geven maakte zijn teamgenoten het karwei moeiteloos af: 114-93. De 223cm lange Sabonis is aan de beide kanten van de Atlantische oceaan één van de meest bespro ken spelers. De Litouwer is nog jong (23 jaar), maar domineert als geen ander bij de quasi-amateurs. De terugkeer van Sabonis, die meer dan een jaar tobte met een op spelende achillespees, in de natio nale ploeg van de Sovjetunie vorm de de inleiding tot de even verras sende als verdiende winst van de Sovjets op de Amerikanen bij de Spelen in Seoul. Tot grote woede en ergernis van de Amerikaanse coach John Thompson waren het juist Amerikaanse doktoren ge weest die Sabonis in vier maanden van intensieve behandeling speel- klaar hadden gemaakt. „Verraad", noemde Thompson de hulp aan de sterspeler van zijn belangrijkste te genstander. De Amerikanen hadden echter een goede reden om Arvidas Sabo nis te willen helpen. Het profteam van Portland, de Trailblazers, heeft de center twee jaar geleden op het verlanglijstje gezet en ziet in de openingen en veranderingen in de Sovjetunie een mogelijkheid om Sabonis ook daadwerkelijk in te lij ven. Het was dan ook Portland dat Sabonis in april verwelkomde, en EINDHOVEN (GPD) Hij had om en nabij het miljoen kunnen gaan verdienen in Spanje, maar kiest uiteindelijk Krook was toch ingenomen met voor de helft bij zijn oude baas. Profwielrenner Gert Jan teateté"^"Sg1500 m«ü Theunisse heeft heel wat van zijn wensen gehonoreerd ge- ters heeft geschaatst. „Al schil met Hadschieff die elk jaar rond deze tijd goed voor de dag komt, nog steeds te groot", gaf de Loosdrechter toe. De Westduitser Uwe Streb zet zijn goede verrichtingen van de laatste week voort. Op de 500 meter bracht de sprinter Jan Ykema een nederlaag toe: 38,11 tegen 38,22. Op de kilometer mocht maakte de Westduitser met met 1.16,36 in druk. Hij mocht echter van geluk spreken dat Arie Loef onreglemen tair door zijn tegenstander Heiko Scandolo werd dwarsgezeten. Het Nederlandse sprinttalent moest overeindkomen, verloor zeker een seconde, maar kwam desondanks uit op 1.17,58 (vierde). De Eindho- venaar gaat steeds betere kilome ters rijden, op de kortste afstand laat ëen doorbraak nog wachten. Scandolo werd gediskwalificeerd. Bij de vrouwen is de' ontmoeting niet veel meer dan een Nederlands onderonsje. Op de 1500 meter had Stam nog wel wat te duchten van de vroegere jeugdwereldkampioe ne Monique Garbracht. Stams win nende tijd was 2.09,29, twaalf-hon derdste sneller dan de Oostduitse. De 500 meter in 42,50 betekende de eerste triomf voor de kernploeg rijdster uit Egmond. kregen en blijft alsnog een jaar bij PDM. „Vijftien tot twintig uur diepgaand onderling praten" blijken meer te hebben opgeleverd dan 'de advoca- tentaal' in een arbitragezaak. De sponsorcommissie van het NSI zal op 10 januari geen uitspraak hoe wellicht flinke concessies moesten worden gedaan, maar de liefde voor Theunisse en voor diens uit straling was nog niet helemaal Krikke: „Er is, zeg i doen inzake de rechtmatigheid compromis uitgekomen. Wij 'had- Theunisses lage 'mei-contract', want er wordt met instemming van beide partijen een nieuwe overeen komst opgesteld. Het was Theunisse zelf, die het initiatief tot informele toenadering heeft .gezocht. Daags na de kerst vond hij 'eindelijk een willig oor voor de grieven, irritaties en frus traties' waar hij al zo lang mee rondliep. Een korte skivakantie met zijn 'gabber' Steven Rooks had Theunisse doen besluiten alsnog een poging bij de PDM-leiding te wagen. „Ik voelde er niet zoveel voor volgend jaar tegen elkaar te moeten rijden. Ik ben nogal sfeer- Uitstraling Hoewel PDM zojuist het duo Kelly- Earley had gecontracteerd, stemde" ploegmanager Manfred Krikke met de 'opening' in. Men realiseer de zich, dat daarmee het budget zou worden overschreden, dat er APELDOORN (ANP) - Neder land en Cuba ontmoeten elkaar vandaag in de finale van het zes tiende internationale volleybal toernooi van Dynamo'in Apel doorn. De ploeg van bondscoach Arie Selinger had in de halve eindstrijd niet meer dan een uur nodig om de Bondsrepubliek in drie sets terug te wijzen: Bij de vrouwen gaat de eindstrijd tussen Cuba en de DDR. Selinger kon gisteravond gerust zijn. Nederland kwam in het veld met Jan Posthuma, Rob Grabert, Ronald Zoodsma, Edwin Benne, Ron Zwerver en Peter Blangé en speelde een perfecte wedstrijd. De cijfers kunnen nauwelijks duidelij ker: 15-7. 15-1, 15-9. Het blok sloot zoals dat hoort wissel toe door Posthuma te ver- vangén door Marco Brouwers. Ge zien het tot woensdag gedemon streerde spel stond het wel bij voorbaat vast dat de mannen van Cuba een finaleplaats zouden be reiken. De daarover beslissende wedstrijd tegen Canada werd in drie sets (15-11,15-5, 15-13) gewon nen. Maar de tegenstand van de Ca nadezen was, hoewel de cijfers an ders zouden doen vermoeden, toch groter dan werd verwacht. Met na me de derde set leken de Canade zen in de wacht te gaan slepen, maar nadat ze een voorsprong van 13-7 hadden verkregen, stokte het ritme. Zij maakten geen enkel punt Bij de vrouwen bereikte Cuba eveneens een finale via een gemak kelijke zege in drie sets op Canada. de Duitsers hadden vrijwel geen Tegenstander is het team antwoord op het slaggeweld met name Zwerver en Benne, als mede de talrijke tactische ballen van Blangé. Nadat de eerste set in amper een kwartier naar het Oran je-team was gegaan, wérden de ver bouwereerde Duitsers in de twee de set volledig weggespeeld. Het publiek in de totaal uitverkochte Americahal, dat op de eerste dagen enige scepsis had getoond, maakte er een vrolijk feest van. De bonds coach paste pas tegen het einde van de derde en beslissende set een de DDR, dat met 3-2 China terugwees. Het optreden van het Nederlandse vrouwenteam in dit toernooi is pover geweest. De ploeg van boda- coach Pang boekte op de voorlaats te dag de eerste zege, maar dat ging met pijn en moeite tegen de forma tie van de organiserende vereni ging Dynamo. Het Oranje-team kon pas na vijf sets met een 16-14 uitslag in de laatste reeks de strijd in zijn voordeel beslissen (7-15, 15- 11, 9-15, 15-11 en 16-14). Meer dan de vijfde plaats zit er niet i den twee jaar voorgesteld, het is op Theunisses verzoek één jaar ge worden. Hij had van astronomi sche bedragen gehoord, bij ons moet hjj het stellen met minder. Wij komen hem wel tegemoet ko men in zijn wensen qua organisa tie. Hij heeft toegezegd weer volle dig gemotiveerd te zullen opstap pen." Theunisse heeft uiteindelijk (nog) niet durven kiezen voor een financieel verleidelijk maar met grote verantwoordelijkheden bela den avontuur in den vreemde. Hij geeft de voorkeur aan een nieuw jaar van groei(?) in een vertrouwde omgeving, doch onder zijn voor waarden. De 26-jarige Kerkdriel- naar wordt door Krikke na de serie gesprekken 'een perfectionist' ge noemd. „Ik heb een hele lijst met punten genoteerd van dingen die hem dwars zaten. En hij heeft ge lijk: iemand die zijn sport wil uitoe fenen op een absoluut topniveau moet ook kunnen rekenen op hon derd percent begeleiding. Er zal bijvoorbeeld nu een dokter mee gaan naar de grote ronden." Inzage Theunisse heeft ook inzage gekre gen in het dossier, dat naar aanlei ding van zijn doping-affaire in de Tour werd samengesteld. Krikke: „We hebben de file uit de kluis ge haald". Theunisse: „Ik heb de pa pieren gezien, en ik ben er nu van overtuigd, dat men in ieder geval dagen en nachten is bezig geweest. Dat ze me niet hebben kunnen vrij pleiten? Aan de naspeuringen heeft het in ieder geval niet gele gen." Zijn sportieve plaatsbepaling? „Ik weet nu waar ik aan toe ben. Ik ga met Rooks van start als kopman in de Tour de France; pas als ik faal komt eventueel Alcala om de hoek. Kelly speelt in de Tour een aan ops ondergeschikte rol; die is er vooral voor de klassiekers, en dat stelt mij dan juist weer op mijn gemak." Voorbereiding op de Tour? „Dat mag ik als mijn belangrijkste wed strijd blijven zien. Ik heb bijvoor beeld geen trek in de Giro, net zo min als Rooks. Die hoeven we dan waarschijnlijk ook niet te rijden. Maar ik wil voor de Tour wel een poosje gaan trainen op meer dan 2000 meter hoogte. Dat is me toege zegd." Theunisse kreeg de PDM-leiding kortom bijna op alle punten waar hij ze hebben wilde. „Ik heb het een beetje vreemd gevonden, dat ik alleen maar over wat me dwars zat kon praten nadat er advocaten waren ingezet. Misschien niet de beste beslissing, maar het heeft in ieder geval tot oplossingen geleid. Ik heb vier weken lang niemand kunnen bereiken van de ploeg, ter- Gert Jan Theunisse wordt tijdens de persconferentie i (rechts) en persman Harrij Janssen. wijl de een na de andere fantasti sche aanbieding werd gedaan. Dat ik nu aanzienlijk lager zit? Ik ben laar Gert Jan Theunisse toch i hier voorlopig ook tevreden i In augustus volgend jaar zien we wel weer verder." Realisme De preciese optrekking van Theu nisses basissalaris bleef in nevelen gehuld, maar zijn nieuwe contract ligt rond het half miljoen. Dat bete kent wel, dat de PDM-manager ex tra bronnen moet aanboren. Theu nisse stond in principe nog op de begroting, maar 'zijn handteke ning, de aangepaste overeenkomst met Rooks, alsmede hun bijko mende voorwaarden verhogen ons budget van viereneenhalf naar vijf miljoen', aldus Krikke. Bij PDM blijkt het realisme het dus net op tijd te hebben gewon- der graag kwijt dan met de komst van Kelly/Earley werd veronder steld. Het kost een paar centen, maar dan moet je ook maar geen 'zaakvoerders' hebben, die een maand lang onbereikbaar. „Wij zijn hier en daar inderdaad tekort ge schoten," erkent Krikke. De TVM-ploeg van Cees Priem mag ook niet ontevreden zijn over de recente activiteiten van PDM op de wielermarkt. Met Kelly, Theu nisse en Earley schoven zomaar een 1300-tal FICP-punten naar een ploeg, die ze eigenlijk niet nodig had. Het betekent voor Priem, dat hij geen gevaar meer heeft te duch ten voor onverwachte manoeuvres uit de Spaanse hoek. Via de eigen 'aankoop' van Vandenbrande is toe. RIO DE JANEIRO (ANP) - Ro mario heeft in Rio de Janeiro ver klaard bang te zijn voor sancties van PSV. De Braziliaanse spits van de Eindhovense club, mo menteel op vakantie in zijn va derland, haalde zich vorige week de woede van zijn vereniging op de hals door ondanks een voet blessure mee te doen in een vriendschappelijke voetbalwed strijd. PSV had hiervoor geen toestemming gegeven. Romario zei dat Guus Hid- dink, trainer van PSV, hem tele fonisch tot de orde had geroe pen. De international meldde hiervan zeer onder de indruk te zijn. Evenals zijn vader moest Romario na de toespraak van Hiddink door vrienden en be kenden worden gekalmeerd. De speler verklaarde zich voortaan als een echte prof te zul len gedragen. Hij zal in Brazilië geen wedstrijden meer spelen, zelfs niet in familie-kring. Overi gens heeft een bevriende arts Ro mario onderzocht en verklaard dat de speler volledig fit is. Romario meldt zich op 4 janua ri weer bij PSV. Hij neemt zijn broer Ronaldo Romario mee. De ze zal enige tijd bij PSV meetrai- nen. Romario hoopt dat zijn broer goed genoeg wordt bevon den om voor een langer verblijf in aanmerking te komen. Gullit Ruud Gullit is fit voor een ren tree in de Italiaanse competitie. De laatste test, woensdag tegen Pavia werd een succes. Gullit scoorde twee keer. Reden voor de Italiaanse kranten om met vette koppen juichend te terug keer van Gullit te melden. AC Milan, intussen zevende gerang schikt, speelt zaterdag tegen het als derde gerangschikte Samp- doria, befaamd om zijn hechte verdediging. i PDM geflankeerd door manager Manfred Krikke Priem met zijn ploeg inmiddels ge stegen naar de elfde plaats op de wereldranglijst, die voor volgend jaar vrij zekere perspectieven biedt voor startbewijzen in top-een- daagsen en Tour. „Wij zijn blij dat het zo is gelo pen, omdat we er van overtuigd zijn, dat Theunisse tot nog grotere bloei kan komen als renner indien hij voor PDM blijft fietsen," sprak pr-man Harrie Jansen. „Er is een ongeschonden relatie en een eerlij ke wil om samen te werken. Wij denken, dat dit de beste weg is die Theunisse kan bewandelen om zich verder te ontplooien als ren ner. Nu hoeft hij zich niet in één jaar tijd te laten opbranden," voeg de Manfred Krikke er gedragen PETER OUWERKERK het is datzelfde Portland dat met spanning wacht op de FIB A-verga dering van 1 april volgend jaar. Op de agenda staat dan de toelating van profs tot de Spelen. De Ameri kaanse amateurbond ABAUSA, bang om zijn macht te verliezen, is tegen, maar de verwachting is dat de FIBA-leden in meerderheid ak koord zullen gaan. Sabonis en de eveneens in de Verenigde Staten gewenste Sharunas Marchulenis (Vilnius) en Alexander Volkov (Kiev) kunnen dan de overstap naar de basketbalprofs maken, zonder hun plaats in de gouden Olympische ploeg te verliezen. Arvidas Sabonis heeft er nooit een geheim van gemaakt naar Port land te willen, maar de Litouwse basketbalautoriteiten krijgen waarschijnlijk het laatste woord. Het vertrek van Sabonis, en van topschutter Rimas Kurtinaitis die binnenkort bij het Westduitse Ha gen wordt verwacht, betekent een enorme aderlating voor de vice- kampioen van de Sovjetunie. Kau nas, al enkele jaren een Europese topploeg, miste vorig jaar juist door de blessure van Sabonis het landskampioenschap. De komst van Sabonis beteken de gisteren dat' de organisatie in Haarlem een belangrijke slag met de concurrende en beter betalende toernooien in Madrid, Parijs en Londen had gewonnen. „Het was op ons uitdrukkelijk verzoek", ver klaarde Zalgiris-coach Valdas Ga- rastas de absentie van Sabonis (en Kurtinaitis) bij de toerende natio nale ploeg. Het tekent de nieuwe verhoudingen in de Sovjet-sport dat de belangen van een clubteam nu voorrang krijgen boven de in dit geval gelijke belangen van de na tionale ploeg. Het publiek in Haarlem was in deze de grote winnaar. Sabonis speelde weliswaar slechts 17 minu ten, maar daarin scoorde hij twin tig punten (tegen 70 percent), pluk te twaalf rebounds van het bord en gaf vier juweels van assists. Ook Kurtinaitis (21 punten) en de stevi ge Gintaras Einikis (24 punten) de den van zich spreken tegen de kansloze, doch hardwerkende Bul lets. De Australiërs waren niet be stand tegen het Baltische geweld en misten snelheid en scherpte om Zalgiris met gelijke wapens te bé strijden: 114-83 (54-43). Een voluit spelend Zalgiris is zonder meer kandidaat voor de toernooizege. De tweede wedstrijd van de avond kon na de demonstratie van Kaunas alleen maar tegenvallen. Het individualisme van Marathon Chicago won het ruim van het ge stuntel van Weert (99-76, 47-37). De Limburgers willen in Haarlem graag bewijzen by de grote jongens te behoren, maar daarvoor zal de ploeg nog veel meer werk moeten verzetten. Weert is nu voor een plaats in de finalepoule afhankelijk van het resultaat dat Vilnius van avond behaalt tegen Chicago. HANS JACOBS Piket mist kans tegen Lautier GRONINGEN (ANP) - De Austra liër Ian Rogers heeft gisteren het internationale schaaktoernooi van Groningen op zijn naam gebracht. Hij verloor weliswaar in achtste en voorlaatste ronde van de Tsjechos- lowaak Ftacnik, maar de laatst overgebleven concurrenten Dou- ven en Greenfeld kwamen niet ver der dan remise. Douven deelde het punt met Nunn en Greenfeld met Hoek- sema. Jeroen Piket remiseerde met de vijftienjarige Fransman Lautier. De kansen op een derde groot meesterresultaat zijn voor hem ver keken. Ruime winst zaal voetballers ZUIDLAREN (ANP) - Het Neder lands zaalvoetbalteam, dat zich voorbereidt op het wereldkam pioenschap in eigen land, dat op 5 januari begint, heeft gisteren in Zuidlaren een oefenwedstrijd ge speeld tegen de profs van Veen- dam. Het bondsteam won de in driemaal 25 minuten verdeelde ontmoeting met 15-1 (6-0, 4-0, 5-1). André Bakker scoorde vier keer, André Tielens drie en Marcel Loos- veld twee keer. Voor Veendam maakte Nienhuis, zoon van de trai ner, het tegendoelpunt. VRUDAG 18.30-18.55 Ned 2: Sport: samenvatting van de autoraces om het Nederlands kampioenschap, die het afgelopen sei zoen op het circuit van Zandvoort verre den zijn. 20.25-21.15 Ned 1Sport op Vrijdag. 20.30-21.25 TV 5: Le Triathlon Histori- que: documentaire serie. 22.28-22.35 SKY: Snow Report: ski-in formatie bulletin. 22.35-23.35 SKY: NFL American Foot ball wsg. 23.00-23.30 Did 1Sportschau. 23.00-00.00 TV 5: Sports Loisirs. 23.35-23.50 SKY: Paris to Dakar Rally (4): verslag van de elfde rally Parijs/ Dakar.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15