Lisse woedend over verkeersliehtenproef Tuinder die advocaat maakt veroorzaakt buren overlast 'Op deze manier wil ik mijn volk wat geven' Meeste partijen in Katwijk tevreden met burgemeester Eis drieëneenhalf jaar cel voor mislukte beroving in 'opwelling' PAGINA 14 REGIO VRIJDAG 23 DECEMBER 1988 'Ze kan net zo geliefd worden als de koningin KATWIJK De meeste poli tieke partijen in Katwijk heb ben positief tot enthousiast ge reageerd op de benoeming van mevrouw G.W. van Montfrans- Hartjnan als opvolger van bur gemeester C.A. Bos. Alleen de SGP meent dat er sprake is van een politieke benoeming, door dat niet alleen een CDA-lid, maar ook nog eens een vrouw op deze post is benoemd. "Als zij zich weet aan te passen aan de Katwijkse situatie, kan zij bin nen een jaar in Katwijk net zo ge liefd worden als de koningin. Het gaat tenslotte om de capaciteiten van de nieuwe burgemeester. Ik heb er het volste vertrouwen in dat zij zich aan de Katwijkse situatie kan aanpassen", is de overtuiging van RPF-fractievoorzitter J.H. ten Hove. Ten Hove benadrukt dat het gaat om een benoeming en niet om een verkiezing van een burgemeester. "Inderdaad hadden wij een voor keur voor een mannelijke burge meester, maar dat was alleen om rekening te houden met de Kat wijkse situatie. Het was meer een praktisch dan een principeel be zwaar tegen een vrouw als burge meester. Toch ben ik tevreden met de benoeming. Ik heb liever een vrouw met goede capaciteiten dan een man met minder capaciteiten. Van Montfrans heeft zich al over duidelijk bewezen". De SGP is om principiële rede nen tegen vrouwen in de politiek en dus ook op een post als burge meester. "Bovendien was het onze wens om een SGP'er te benoemen. We hebben met cijfers overduide lijk aangetoond dat onze partij lan delijk en regionaal gezien onderbe deeld is wat burgemeesters betreft. Omdat we in een democratisch be stel zitten hadden we goede hoop op een SGP'er. Daarom is het jam mer dat burgemeestersbenoemin gen nog altijd een politieke zaak zijn, gezien de keus voor zowel een CDA'er als voor een vrouw", is de enigszins bittere reactie van raads lid C. Oskam. Zowel Oskam als wethouder J. van der Plas (ook SGPlid) zeggen overigens constructief met de nieu we burgemeester te zullen samen werken. "Het is te hopen dat zij zich eveneens constructief zal op stellen en niet eenzelfde beleid als in Veere zal voeren. Er zijn duide lijk verschillen. Zo is Katwijk rechts te noemen en hebben we ge meentepolitie". "Ingenomen met de benoeming? Wat heet ingenomen! We hebben iemand die helemaal voldoet aan de profielschets zoals die door de raad is vastgesteld", stelt CDA- fractievoorzitter J. van Leeuwen tevreden vast. "We hebben haar bij de sollicitatie slechts kort gezien, maar zij heeft echt heel wat in haar mars. Wanneer het CDA op lande lijk niveau haar tot eerste vice- voorzitter kiest, moet zij wel goed zijn". Van Leeuwen meent dat overdre ven wordt gereageerd op het feit dat een vrouw burgemeester is ge worden. "In de wandelgangen werd ook al gefluisterd van 'we krijgen een vrouw'. Voor mij staat voorop dat we een nieuwe burge meester krijgen die voldoet aan al le eisen. Dat het een vrouw is ge worden speelt geen rol". Van Leeu wen is uiteraard ook ingenomen met het feit dat een CDA-lid is be noemd. "Dat zij van CHU-afkomst is zal voor de commissaris van de koningin wel hebben meegespeëld bij de voordracht". De benoeming van Van Mont frans is voor H. van Mierlo (D66/GB) geen verrassing, omdat hij voorzitter was van de vertrou wenscommissie. "Zij was één van de kandidaten die geheel voldeed aan de profielschets. Een uitste kende keuze gezien haar staat van dienst en de wijze waarop ze haar ambt in Veere heeft vervuld. De vraag van man of vrouw heeft geen rol gespeeld bij de benoeming. De commissaris van de koningin heeft ook steeds gezegd dat hij principië le bezwaren tegen een vrouw niet zou accepteren". Van Mierlo geeft toe dat de be noeming van een vrouw voor veel Katwijkers een verrassing zal zijn. "De acceptatie door de bevolking heeft meegespeeld bij ónze voor dracht. Ik hoop daarom dat de Kat wijkers haar op haar kwaliteiten zullen beoordelen. In Veere was ze ook de eerste vrouwelijke burge meester. Het acceptatieproces is daar geruisloos verlopen". De vrouwelijke fractievoorzitter van de WD, J.G. van Paridon, is niet extra verheugd over het feit dat een vrouw is benoemd. LISSE Tot woede van de Lissese gemeenteraad zijn de verkeerslichten bij de Lisser- brug woensdag weer in gebruik gesteld. Op grond van het programma dat de werking van de lichten regelt, werken de verkeerslichten alleen op werkdagen van 07.00 tot 09.30 uur en van 14.00 tot 19.00 uur. Tot ongenoegen van de Lissese gemeenteraad is de gemeente Haarlemmermeer, die verantwoordelijk is voor de installatie, niet bereid de lichten vaker uit te zetten. De raadsleden waren vooral boos over het feit dat zij pas gisteravond tijdens hun maandelijkse vergade ring werden ingelicht over het be sluit om de lichten bij de brug tus sen Lisse en Lisserbroek weer in gebruik te nemen. De colleges van B en W van de beide gemeenten hadden daarover overleg gepleegd. Met name het CDA, dat eerder pleitte voor een definitieve uitscha keling van de eind vorig jaar ge plaatste verkeerslichten, was ver bolgen over de handelwijze van verkeerswethouder J. Meulemans. Na felle kritiek van de Lissese gemeenteraad waren de lichten en kele maanden geleden uitgezet. Eerst zou een verkeerstelling wor den uitgevoerd en zou het compu terprogramma van de installatie foutloos worden gemaakt. Be stuurlijk overleg tussen de twee ge meenten zou moeten leiden tot een proefneming volgend jaar waarbij de lichten minder vaak zouden werken. Uit tellingen is nu gebleken dat in de ochtend- en avondspits per kwartier tussen de 200 en 230 au to's de brug passeren. Buiten de spits zijn dat nog altijd ruim 125 au to's per kwartier. Het autoverkeer kan vlot doorstromen wanneer de verkeerslichten uit zijn. De verkeerslichten zijn ruim een jaar geleden door de gemeente Haarlemmermeer geplaatst om de veiligheid van fietsers en voetgan gers te vergroten. Ruim 400 school kinderen passeren de brug; ruim 350 van hen al Voor 08.30 uur. 's Middags zijn de meeste leerlingen op de weg te vinden rond 15.30 uur. Op grond van deze cijfers zijn de verkeerslichten bij de nieuwe proefneming alleen in werking op werkdagen. Slechts tussen 09.30 en 14.00 uur zijn de lichten overdag buiten werking. Het Lissese colle ge meent dat de lichten ook tussen 14.00 en 16.00 uur kunnen uitblij ven. In die periode mogen er wel veel fietsers over de brug rijden, het autoverkeer is op die uren be perkt. De Haarlemmermeer is daartoe nu niet bereid. De polder bestuurders eisten bovendien dat de lichten op koopavonden tot 21.30 uur in werking blijven. Om dat de kerstkoopavonden in Lisse woensdag begonnen, is de installa tie toen al in gebruik gesteld. ZOETERWOU- DE Leerlingen van de Corbulo- school in Zoeter- woude hebben gis teren aan het eind van de middag samen met hun ouders op een bij zondere wijze het kerstfeest inge luid. Terwijl de ouders van leer lingen van de' hoogste groepen diverse muziekin strumenten be speelden, zongen de leerlingen van de school kerst liedjes. Het festijn was een dermate groot succes, dat het volgend jaar waarschijnlijk een vervolg krijgt. DEN HAAG/HAZERSWOUDE - De mislukte beroving in Hazers- woude Rijndijk van een benzine pomphouder gebeurde in een op welling, zo verklaarde de verdach te. "Als hij altijd plotseling dit soort ideeën krijgt, is hij levensge vaarlijk", oordeelde officier van justitie mr. Van der Broek. Hij eiste 3,5 jaar onvoorwaardelijke gevan genisstraf tegen de 27-jarige Ha- zerswoudenaar, die al eerder be trokken was bij èn veroordeeld werd voor agressieve delicten. De Hazerswoudenaar was in fe bruari vrijgekomen na een straf van twee jaar. De man was van de heroïneverslaving af, maar na een aantal maanden raakte hij be vriend met een aan de drugs ver slaafd meisje. Hij .probeerde haar van haar verslaving af te helpen, nislukte op het laatste moment. Hij was daardoor zo te- opliep de Rijndijk. Die bleek dicht, maar de beheerder was nog in de buurt. De 27-jarige liep naar hem toe en eiste onder bedreiging met een mes diens portemonnee. Er ontstond een worsteling waar bij de pompbeheerder snijwonden leurgesteld dat hij zelf weer ging gebruiken. Op 20 september was hij met een vriend naar Leiden geweest om geld te halen, maar hij kreeg niets. Op de terugweg stelde hij zijn nietsvermoedende vriend voor te stoppen bij de benzinepomp aan zijn hand licht in zijn buik werd geprikt. Hij kon echter de overvaller verjagen zonder zijn geld af te geven. Later op de avond werd de Hazerswou denaar al aangehouden. DEN HAAG/NOORDWIJK - De gemeente Noordwijk dreigt een ondernemende tuinder en een aan tal arbeidsplaatsen te verliezen. Dat bleek donderdag tijdens een zitting van de waarnemend voorzit ter van de rechtspraakafdeling van de Raad van State, staatsraad mr. E.W. de Kruijff. De gemeente heeft sierteler A. Zwaan aangeschreven om een uit Hazerswoude geeft Reinwater subsidie HAZERSWOUDE - De stichting Reinwater krijgt op aandringen van de gemeenteraad toch een jaar lijkse subsidie van Hazerswoude. Deze kan worden uitgebreid wan neer Reinwater Hazerswoude aan doet met het schip Rival. Het colle ge van B en W had de raad voorge steld het subsidieverzoek af te wij de hand gelopen nevenactiviteit op zijn bedrijf aan de Noordwijkse Achterweg te staken. Zes jaar gele den begon Zwaan als hobby advo caat te bereiden. Inmiddels behaalt hij hiermee een omzet van 500.000 gulden per jaar. Veertig procent van zijn werktijd bereidt de tuin der nu advocaat. Zwaan verwacht dat zijn omzet verder zal stijgen. Hij denkt vol gend jaar meer dan de 15.000 fles sen af te zetten die hij dit jaar ver kocht. De gemeente wil echter in grijpen omdat omwonenden heb ben geklaagd over geluidoverlast. Zwaan moet van de gemeente stop pen met advocaat maken omdat op de grond onder zijn bedrijf een agrarische bestemming rust. De ondernemer heeft nu zijn be drijf te koop gezet. Hij onderzoekt of hij zich in Friesland kan vesti gen. Wanneer het onverhoopt toch mogelijk blijkt te zijn te blijven zit ten, doet Zwaan dat evenwel het liefst. Aan staatsraad De Kruijff werd daarom donderdag gevraagd om schorsing van de aanschrijving van de gemeente om met advocaat ma ken te stoppen. Zwaan wenst mini maal nog acht maanden te kunnen doorwerken. In die periode hoopt hij dan zijn bedrijf te kunnen ver kopen of met de gemeente een overeenkomst te sluiten over voortzetting van zijn advocaatfa- briek. Staatsraad De Kruijff opperde dat er in deze kwestie nog openin gen zijn voor overleg tussen de ge meente en de ondernemer. Partijen gingen er mee akkoord om tot hal verwege januari 1989 te proberen tot een vergelijk te komen. Daarna bekijkt staatsraad De Kruijff of het nog gewenst is dat hij een uit spraak doet. Volgens Zwaan is zijn advocaat zo gewild omdat hij voor de berei ding geen geur- en smaakstoffen gebruikt. „Produkten die zo ge maakt worden liggen tegenwoor dig goed in de markt". Muizenplaag in hofjes Alphen ALPHEN AAN DEN RIJN - Be woners van het Fidelio- en Rigolet- tohof in Alphen hebben al geruime tijd last van een muizenplaag. De muizen zitten vooral in de schuren, omdat daar door veel mensen volle vuilniszakken worden neergezet. De afgelopen maanden zaten er ga ten in de zakken en kwamen de knaagdiertjes ook de huizen bin nen. Een van de bewoonsters ver klaart zelfs op een gegeven mo ment een muis in het gordijn te hebben hangen. De bewoners hebben muizenval len en gif neergelegd, maar die be strijdingsmiddelen hebben niet ge holpen. De bewoners zijn dan ook van plan de gemeente in te schake len. Hoofd van de afdeling reiniging en ongediertebestrijding van de ge meente, J. de Vries, laat weten dat bij klachten van bewoners direct wordt ingegrepen. "Eerst wordt een inventarisatie gemaakt van het soort ongedierte en de aantallen. Dat kunnen we zien aan de uit werpselen. Daarna wordt een plan de campagne opgesteld. Meestal wordt dan een lokaas uitgezet in de vorm van doosjes met voedsel en gif, wat over het algemeen afdoen de is". CPA akkoord met ritverdeling ambulances LEIDEN Het algemeen bestuur van de Centrale Post voor Ambu lancevervoer (CPA) gaat akkoord met een ritverdeling van 80 pro cent voor Gebr. De Jong en 20 pro cent voor de EHD. Het gaat daarbij om de ambulanceritten op verzoek van een arts. Ook is er medio 1990 een evaluatie van de ritinstructie en de marktverdeling. Zonodig kan er een bijsteling komen. Met dit besluit hoopt het bestuur van de CPA een einde te maken aan de onenigheid tussen de ver voersbedrijven over de verdeling van ritten op verzoek van een arts, het zogeheten grijze gebied. Het gaat om in totaal 1500 ritten per jaar. De EHD is het niet eens met de verdeling 80 om 20 procent. Medische Diensten ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Zwijnenburg, Meyer, Van Leeuwen, Verhage, Groeneveld, de Ruiter, Janssen, Maris en Van Schie: Kroos 1, tel: 215510, zo R. van Leeuwen, Rosmolen 2, tel: 218661, ma dr. Witpaard, tel: 217477. za 8 uur tot zo 8 uur: H. Meyer, Stokroos 1tel: 215510. zo 8 uur tot ma 8 uur: R. van Leeuwen, Ros molen 2, tel: 2318661. ma 8 uur tot di 24 uur: dr. Witpaard, tel: 217477. Groep 2 - Nering Bögel, Van Gent, Taytel- baum, Van Luyk, Klaassen, Rus, Kruis, Berg- meijer.de Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: dr. Bergmeyer, tel: 226201. zo 8 uur tot ma 8 uur: dr. Nering-Bögel, tel: 124403. ma 8 uur tot di 8 uur: dr. de Lange, tel: 212025. Groep 3 - Pleiter, Smit, Lely, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jurgens, Fogelberg en Van den Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: W. de Bruyne, tel: 134345. zo 8 uur tot ma 8 uur: J. de Bruyne, tel: 125245. ma 8 uur tot di 8 uur: dr. Pleiter, tel: 131337. Groep 4 - Van Wingerden, Lahr, Van Rijn, Bé- nit, Nieuwenhuis, Horn, Van der Waardt, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer, de Kanter en Lodder: za 8 uur tot zo 8 uur: R.E.J.G. Zaayer, tel: 316008. zo 8 uur tot ma 8 uur: dr. Tuinman, tel176599. ma 8 uur tot di 8 uur: dr. Fenrooy. tel: 133161. Groep 5 - Jasperse, Wiersma, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: dr. Wiersma, tel: 310420. zo 8 uur tot di 8 uur: dr. Prinsen, tel: 761754. ma 8 uur tot di 8 uur: dr. Oltheten, tel: 121897. Waarnemingsregeling Homeopatische 315900; via dokterstelefoon 071-122222 kunt u vernemen welke arts dienst heeft. Leiderdorp za M.B. Landsmeer, tel: 413913, spreekuur Florijn 10 van 12.30 tot 13.00 uur, zo D. Du Rij v. Beest, spreekuur Vlaskamp 1b van 12.30 lot 13.00 uur, tel: 891100, ma S.P. Ouwerkerk. tel: 891037, spreekuur van 12.30 tot 13.00 uur op Florijn 10. Oegstgeest van za 8 uur tot zo 8 uur, G. van der Steenho ven. Regentesselaan 45. tel: 177461zo 8 uur tot di 7.30 uur: J.W. de Haan, Oranjelaan 26, tel: 170605. Voorschoten za C. Meyer, J.W. Frisolaan 13, tel: 3632, zo J. Baars. R. Wagenaarlaan 63, tel: 2520, ma A. Tromp. Leidseweg 328, tel: 762159. Warmond za en zo Huisartsenpraktijk Sleeboom/Hoorn weg, Pr. Aalberselaan 2, Voorhout, ma L. Lempers. Churchilllaan 13. tel: 02522-10140 Voorhout. Wassenaar o M. v.d. Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715-1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekend dienst waarneemt. TANDARTSEN De weekenddienst voor Lelden, Leiderdorp, Oegstgeest en Warmond wordt waargeno- weg 48. tel: 172828. ma A.C. Smaal, Dalkruid- zoom 17a, tel 893568 Leiderdorp; spreekuur om 13.00 uur. Voor patiënten van tandartsenpraktijk 'Haas- wijk' heeft za 24 tandarts de Minjer en zo en ma van Mierlo, spreekuur van 11-12 uur. Si mon Vestdijklaan 28, 2343 KV Oegstgeest. Dienst in eigen praktijk: S. Freeke, Laan van Meerburg 2, Zoeterwou- de-Rijndijk, tel. 071-414547 of 410950. Voorschoten/Wassenaar za R. Crul, Roze- veldlaan 14, tel: 11792, zo en ma K. Sutiono- Goei, Kon. Marinelaan 29, tel: 01717-5009, Voorschoten. Armeense kunstenaar Krikor Momdjian verloot kunstwerken WOUBRUGGE - Een enor me verbondenheid met zijn volk. Dat bracht de Wou- brugse kunstenaar Krikor Momdjian (41) ertoe eigen handig een actie (opbrengst 7.000 gulden) te beginnen voor de slachtoffers van de aardbeving in Armenië. door Herman Joustra Wie de afgelopen dagen een lot kocht van vijf gulden, maakte kans op één van drie van zijn kunstwerken die hij voor het goede doel beschikbaar had ge steld. "Misschien wel leuk, maar daar draait het natuurlijk niet om. Op deze manier wil ik mijn volk wat geven. Het geld gaat naar het Rode Kruis". Want hoewel hij is geboren in Libanon en via Italië en Frank rijk uiteindelijk in Nederland te rechtkwam zonder ooit Arme- niëgezien te hebben, kan en wil hij zijn afkomst niet verlooche nen. Zijn ouders waren tenslotte allebei Armeens. "En de cultuur kreeg ik dus met de paplepel in gegoten. Ik weet niet wat het is en hoe ik het meedraag, maar ik ben een Armeniër, ik heb toch een Armeense identiteit. Het is het onbeschrijfelijke gevoel dat ik krijg wanneer ik Armeense muziek hoor. Dat is niet goed uit te drukken in woorden. Het komt wel in mijn kunstwerken tot uiting, in de vormen of de kleuren. Al gebeurt dat zonder nadenken, onbewust, er is een onzichtbare band met het verle den van mijn volk". Hij probeert een tipje op te lichten van de sluier. "Wij zijn al tijd al een hecht volk geweest, met een eigen schrift en een ei gen taal. Dat is een bijzonder rij ke taal. Niet voor niets noemden ze de Armeense vertaling van de bijbel de koningin van de verta lingen. Dat christendom is ook een andere bindende factor. Zo was Armenië het eerste land dat het christendom verhief tot staatsgodsienst". Geen banden Hij loopt naar de boekenkast en haalt er een imposant, rijkelijk geïllustreerd boekwerk uit over 'zijn land' en bladert wat. "Hier staat het, dat was al in 301 na Christus. Nu houdt dat ons volk nog steeds bij elkaar. Ook de Sowjet-autoriteiten kunnen daar niet omheen". Ondanks de geestelijke ver wantschap die hij voelt met zijn volk, heeft Momdjian verder geen tastbare banden met het huidige Armenië: geen enkel fa milielid, geen enkele vriend of kennis. "Nee, dat is zo, maar we blijven één", zegt hij zacht. In de vensterbank staat tussen de vele Nederlandse kerkstkaarten ook een kaart met Armeense letterte kens. "Van een vriend uit Duits land. De figuur op de kaart is Sayat Nova, een Armeense gees telijke en dichter uit de achttien de eeuw". Hoe hij zich nog zo verbonden voelt met Armenië en zeker van plan is er te gaan kijken - 'op de een of andere manier is het er nog niet van gekomen' - zegt hij zich bijzonder thuis te voelen in Woubrugge. "Woubrugge is mijn inspiratiebron. De landelijke rust die hier heerst, een verade ming". Ook niets dan goeds over de Woubruggenaren. "Denk niet dat ik de actie in mijn eentje doe. Acht vrouwen uit Woubrugge zijn de afgelopen dagen vrijwillig rondgegaan met de loten. En er is veel geld gegeven door de inwo ners. Net als in Alphen, waar de leerlingen van het Christelijk Ly ceum met de loten liepen". Het uiteindelijke resultaat was voor hem boven verwachting. In de paar dagen dat de actie liep, werden ruim twaalfhonderd lo ten verkocht en is voor ongeveer zevenduizend gulden opgehaald. Het geld wordt nu snel overge maakt naar het Rode Kruis. "Ik ben echt diep onder de indruk". Krikor Momdjian: "Wij zijn al tijd al een hecht volk geweest, met een eigen schrift en een eigen taal". (foto Ben de Bruyn) 'JïrL VRIJDAG 23 DECEMBER Alkemade opening culturele week Made '88 door burgemeester Meerburg, Alkeburcht Noordhoek 3.20.30 u. Alphen optreden formatie Headline in jongerencentrum Madonna, Olympiaweg. kerstspel Vrije School in het Al- banianae, Diamantstraat 31aan vang 19.30 uur. Magic Night in jongerencen trum Het Kasteel, Concertweg, Katwijk Tripodia, 'Kerstbal-Rudel', aan vang 20.00 uur. Lelden Leidse Schouwburg, Georgette Hagendoorn met 'Oude en Nieu we vrienden', muzikaal blijspel door Jos Brink, 20.15 uur. Micro Theater met 'Scrooge en Marley', van Charles Dickens aan vang 20.30 uur. ruilclub Koningskerk houdt een ruilavond in buurthuis 't Spoortje de Bernhardkade, aanvang wijkvereniging Aktief houdt een kerstklaverjas- en sjoelavond, Berlagestraat, aanvang 20.00 uur. LVC, Breestraat 66, Man and Beast, aanvang 22.00 uur. kerstklaverjas* en sjoelavond bij De Sleutels, Sportpark De Vliet, aanvang 20.00 uur. LVL Kerstgala, stijlvolle kleding verplicht, Langegracht 65, aan vang 22.00 uur. Voorschoten Kerstconcert COV Exultate Deo, Rijnlands Chr. Mannenkoor 'Vox Humane', olv Sander van Marion, Zoeterwoude Vios viert Kerstfeest en ieder een is welkom om 20.00 uur. ZATERDAG 24 DECEMBER Alphen optreden Bouncing Bubblegum in jongerencentrum Madonna. Olympiaweg. Rock Roll Kerstshow in jon gerencentrum Het Kasteel Herb Mews The Mules, vang 21.00 uur. Leiden den over 5, 10 en 15 kilometer. Start bij de Ijshal aan de Vondel laan tussen 09.00 en 15.00 uur. Micro-Theater Imperium met 'Scrooge en Marley' naar Charles Dickens, aanvang 20.30 uur. Groenoordhallen, Vlooien markt van 10.00 tot 16.00 uur. Nieuwkoop optreden The Clarks in Bever ley Hills, Nieuwveenseweg 21, aanvang 21.00 uur. mmv Katwijks Chr. Mannenkoor 'Jubilate' olv Marcel den Duik, mmv Wim van der Marei, orgel, aanvang 22.30 uur. Warmond kerstsamenzang op het dorps plein bij het oude raadhuis, van ZONDAG 25 DECEMBER Alkemade theater Ronald van Rillaer met Tids' in Splotsz, Stationstraat 2, Alphen Kerst Inn De Bron, Troubadour- weg, koffieconcert door Dopo Emilio, van 13-14 uur, community singing van 18.45-20.15 uur. drive In-show in jongerencen trum Het kasteel, Concertweg, aanvang 14.30 uur. open deur dienst in de Goede Herderkerk, Ten Harmsenstraat, aanvang 18.30 uur. Hazerswoude Nieuwkoop optreden soundmixer Michele Meyer (Whitney Houston) in Be verly hills, Nieuwveenseweg 21, aanvang 21.00 uur. MAANDAG 26 DECEMBER Alkemade Made '88 kerstconcert Vox Laeta in kerk Jacobus de Meerde re. Meerkreuk, Oude Wetering, aanvang 15.30 uur. Made '88 poppenspel Damiët van Dalsum met 'Kaatje met de

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 14