PSV blij met de winterstop 'Het is het avontuur dat het eerste trekt' Cuba verstoort volleybalfeestje 'Dossier Ajax' weer iets vollediger Korte voorbereiding breekt nationale ploeg in Haarlem op DONDERDAG 22 DECEMBER 1988 SPORT PAGINA 15 Romario ook op blessurelijst EINDHOVEN (GPD) - PSV heeft de eerste competitie helft erop zitten en is blij toe. De zwaar aangeslagen equipe van Guus Hiddink PSV speelde zonder Gerets, Heintze, Nielsen, Kieft erl Lerby hield zich weliswaar op de been tegen FC Groningen (1-0), maar sprankelend was het aller minst wat de 24.500 toeschouwers voorgeschoteld kregen. Wat dat betreft sloot de ploeg uitstekend aan op de verrich tingen en het niveau dat in elk geval een klasse lager ligt dan verleden seizoen. Daarenboven kwam gisteravond nuten had de thuisploeg nodig om ook nog de blessure van Romario te wennen aan de ultieme omzet- de Souza Faria. De Braziliaanse tingen die Guus Hiddink had moe- doelpuntenmachine besloot hal- ten toepassen, daarna kon PSV z'n verwege de tweede helft, waar- gang gaan. Zeker toen Groningen- schynlyk voor 't eerst sinds zijn verdediger John de Wolf Hans Gill- komst naar Eindhoven, de verdedi- haus de vrije doortocht bood. Doel- Echtpaar Tijsterman nuchter over Parijs-Dakar WADDINXVEEN (GPD) Volgens de aanhangers van de woestijnrace Parijs-Dakar be staat de naam 'dodenrally' alleen in Nederland. Nergens anders in de wereld wordt deze monsterlijke autorace door Afrika met zoveel 'doodshoofden' omgeven als hier. Kees en Mieke Tijsterman uit Waddinxveen steken daarom vanaf Eerste Kerstdag voor een paar weken bewust hun kop in het woestijnzand voor alle negatieve bijgeluiden. Het vorig jaar als achtste geëindigde paar gaat weer op voor een plaats bij de eerste tien. Opnieuw een 'huwelijksreis' met mogelijk dodelijke afloop. Samen uit en mógelijk samen thuis. ging te assisteren. Een met voor hem fatale gevolgen. Hennie Meijer raakte de dure be nen en Hiddink kon aan zijn toch al imposante lijst geblesseerden een naam toevoegen. Voor geruime tijd, want de gebaren van de PSV- doktoren wezen op een gebroken kuitbeen. „Daar ziet het inderdaad an Johan Tukker restte weinig meer dan de vervanger van Kieft onderuit te halen. Ronald Koeman mocht op de van hem bekende wij ze die aanval vanaf de stip bekro- PSV speelde fris van de lever door, maar ontmoette in het verde re verloop van de eerste helft voor de zoveelste keer dit Romario vecht een duel uit met Claus Boekweg van FC Grongen (rechts). De PSV-speler raakte later in de wedstrijd geblesseerd. (foto anp> uit", bevestigde Guus Hiddink. „Er bekende euvel: voldoende kansen maar geen treffers. Zelfs konings- schutter Romario, door aanjager Berry van Aerle op maat bediend, deelde in die malaise. Hij kopte een vrijwel niet te missen kans over het Groningen-doel. „In die eerste helft hadden we al ruim afstand moeten nemen", onderkende Hid dink. „Dan krijgt dit geïmprovi seerde team meer vertrouwen, waardoor je deze wedstrijd rustig uit kunt spelen". der dan wat goede bedoelingen en een paar hoekschoppen geraakte het elftal van trainer Hans Wester hof niet. Op de eerste serieuze kans moest Westerhof wachten tot twee minuten voor het einde. Hans van Breukelen weerde onvoldoende af en René Eijkelkamp kon van dicht bij vrij inkoppen... in de handen van de PSV-doelman. „We hoopten op een stuntje van een puntje", aldus Hans Westerhof. „Een punt dat gehaald moest wor den op basis van redelijk verzogd voetbal. Dat lukte voor de pauze ook aardig, te meer we hadden ge kozen voor een aanvallend con cept. Na de hervatting werd het minder. Toen gaf de kwaliteit door slag". Eijkelkamps kopbal zorgde ove rigens voor de enige opschudding in het Philips-stadion, want ook de thuisploeg worstelde meer en meer met de spekgladde grasmat, waar door goede combinaties veelal in de kiem werden gesmoord. Behou dens de acties van Vanenburg (Tukker stopte) en Van Aerle (naast) was er weinig te beleven. „Ik kan de ploeg in elk geval niet het verwijt maken dat er niet ge werkt is", besloot Hiddink. „Maar het zat weer niet mee. Dat is het verschil met het vorig seizoen. Toen lukte wel alles en hadden we met de winterstop een marge van zeven punten. Die punten zou best goed kunnen gebruiken, want rond de Euopacup wedstrijden tegen Real Madrid had ik graag wat meer speling gehad dan de huidige drie punten. In die komende fase lever je meestal nog iets in omdat de con centratie zich dan voornamelijk richt op de Europacup". worden vanavond in het zieken huis foto's gemaakt, maar ik heb er een zwaar hoofd in. Ik ben bang dat Romario morgen in het gips naar Brazilië met vakantie gaat". Nog geen uur later bracht doktor Cees Rein van den Hoogenband enige opluchting. „Ik heb de foto's beke ken. Er is geen sprake van een breuk maar wel een zware kneu zing. Het been van Romario is nu stevig ingepakt. Hij zal zich voorlo pig op krukken moeten voortbewe- AütWO Ofd ttt j FC Groningen zocht vertwijfeld W asllj St naar een antwoord, maar veel ver- Vakantie, daaraan is overigens de gehele selectie van Hiddink toe. „We snakken naar de winterstop. De zorgen zijn er tegen het einde van deze eerste competitiehelft al leen maar groter op geworden. We krijgen nu in elk geval de tijd om die imposante waslijst iets af te bouwen. Ik verwacht dat Gerets, Kieft, Linskens en Heintze er hal verwege januari weer bij zijn. Voor Ivan Nielsen hebben we geen ter mijn gesteld". Dat PSV in deze gelijkmakende competitiebeurt er veel aan gele gen was meer ruimte met de ach tervolgers te scheppen, werd FC HAARLEM (GPD) De sfeer op de slotdag van de vijfde Haarlemse Volleybalweek ver- ..mee' toonde gisteravond grote overeenkomsten met de ambiance tijdens het pre-olympisch toernooi in januari van dit jaar in Amsterdam. Het Nederlands team plaatste zich toen voor het eerst sinds 24 jaar voor de Zomerspelen en wist zich bij die strijd gesteund door 4000 dolenthousiaste aanhangers. In Haarlem stonden buiten de eer en de toernooiwinst geen grote belangen op het spel. Maar desondanks barstte de Kennemersporthal uit zijn voegen voor de finale tussen Nederland en Cuba, twee topnaties met grote ambities. Het wil niet zo vlotten met het imago van de woestijnrally over 11.000 kilometer dwars door het Afrikaanse land. De zes doden die vorig jaar vielen te betreuren, heb ben wat dat betreft het macabere beeld alleen maar verscherpt. On danks dat willen bedrijven best hun naam en logo naast de denk beeldige doodshoofden plaatsen. Vijf weken geleden zag het er nog naar uit dat het echtpaar thuis zou moeten blijven. Sportfirma Ruca- nor ontfermde zich echter op het laatste moment over de twee avon turiers en maakt nu als hoofdspon sor de race alsnog mogelijk. Van zeilwedstrijd tot 'dodenrit', het kan verkeren. „We willen ons avon tuurlijke imago vasthouden", ver klaart een woordvoerder van de sponsor de stap. Strijkstok Hij herinnert eraan dat de tocht ook een liefdadig aspect kent. „Ik ben net terug uit Zuid-Tunesië, een gebied dat ook in het routeschema is opgenomen. De mensen zijn daar erg arm, maar ook helemaal gek van de tocht. Ze staan nu al te wachten. Er blijft altijd iets voor ze aan de strijkstok hangen als we daar met de karavaan passeren". Het bedrijf wil daarbij enkele ontwikkelingsprojecten in Afrika financieel steunen. Een vierde deel van het geld dat uit merchandising van de rally komt, is voor dat doel bestemd. „Over dit soort dingen horen we in Nederland nooit wat. Straks gaat het alleen maar weer over de dodelijke ongevallen. Toch denken we met de 'Tijstermannen' publicitair gezien heel goed te zit ten. Ze zijn populair, geen kamika- Mieke en Kees Tijsterman: i mogelijk ook samen thuis. Groningen desondanks af aan duidelijk gemaakt. Vijf r Hofman redt Feyenoord ROTTERDAM (ANP) - De hersenkronkels van Feye- noord-trainer Rob Jacobs blij ven ondoorgrondelijk. De zet baas van Hans Kraay haalt een speler gemakkelijk door de slijk om hem drie dagen daarna weer even vrolijk vanaf de eer ste minuut te laten meedraven. i Het lef werd gisteren in de top per van weleer tegen Sparta be loond. René Hofman, die zon dag na de thuisweddstrijd te gen Roda JC nog met de grond gelijk werd gemaakt, presen teerde Jacobs in de miserabele Rotterdamse de twee punten. Hofman was de ijverigste man van het veld en tekende tevens voor Feyenoords derde goal, waardoor de club uit Rotter dam-Zuid het uitzicht op de derde plaats in de ranglijst be- V hield. Met 3-2 werden de daar voor noodzakelijke twee pun- ten binnengesleept. Sparta maakte gisteravond in i de bijna lege Kuip te weinig ge- i, bruik van het onzekere ingrij- pen van de Feyenoord-verdedi- gers. Alleen Beukers versloeg De Jongh kort na de rust met een mislukte voorzet. De bal belandde via de binnenkant van de paal in het doel. De tref fer van de lange spits, die in de ij eerste helft verzuimde twee keer te scoren, bracht de span ning even terug in de wedstrijd. Feyenoord had in de eerste helft door twee oplevingen van Smolarek afstand genomen van Sparta. De Pool zette twee keer een medespeler vrij voor doelman De Goey. De eerste keer tikte Feyenoords topsco- rer Van Geel de bal binnen, tien minuten later scoorde Lokhoff 1 op bijna identieke wjjze. Tus sen twee doelpunten door kreeg Beukers de mogelijkheid Sparta aan de gelijkmaker te helpen, maar de kopbal van de aanvaller werd door Heus van de lijn gehaald. Ook na Feye- i noords tweede treffer kreeg de van Den Bosch overgekomen spits een ideale kans Sparta weer in de race te brengen. Vrij -oor het doel kopte hij de bal op het lichaam van de struikelen- I de De Jongh. De voorsprong van 2-0 bete kende voor Feyenoord geens zins een waarborg voor de twee punten. Beukers gaf kort na rust al aan, dat er voor Sparta meer in zat dan een ingecalcu leerd verlies. Vurens en Leng- keek kregen de mogelijkheden de positie van Jacobs nog meer te ondergraven. Het duo liet de kansen onbenut, waarna Hof man het duel besliste. Ruim 3200 bezoekers, van wie er enkele tientallen in de klimrekken hingen om maar iets te kunnen zien, waren op het duel afgekomen. En wanneer de capaciteit van de hal groter was geweest dan zou het aantal van Amsterdam waarschijn lijk zijn overtroffen. Niet alleen voor de organisatie, maar ook voor de NeVoBo bete kende die overweldigende interes se een historische doorbraak en een bevestiging dat het Nederland se volleybal een aansprekende sport is geworden. Dat Cuba voor de derde maal (in '84, '86 en '88) het evenement op zijn naam schreef (3- 2), was in feite van ondergeschikt belang. Ook voor bondscoach Arie Selinger. Uiteraard had de technisch lei der de titel van vorig jaar graag wil len prolongeren, maar toen was de Nederlandse ploeg in de eindfase van de voorbereiding op het olym pisch kwalificatietoernooi. In dat opzicht was Cuba, de nummer vijf van de wereld, al een stap verder. Terwijl de Nederlanders na Seoul van een welverdiende vakantie ge noten, werkten Los Magos (de to venaars) vorige maand acht wed strijden af in de Verenigde Staten. De Latijns-Amerikaanse formatie, die vanwege een boycot niet op de Straf Karlsruhe FRANKFURT (SID) - De tucht- commissie van de Westduitse voet balbond heeft bepaald dat de com petitiewedstrijd tussen Karlsruher SC en Borussia Mönchengladbach moet worden overgespeeld. Bo vendien mag Karlsruhe één Bun- desliga- of bekerwedstrijd niet in het eigen Wildparkstadion spelen en moet de club bijna negendui zend gulden boete betalen. De thuisclub won de wedstrijd op 19 november met 3-1, maar Borussia-speler Hochstatter werd vlak voor rust door een uit een pu bliek geworpen voorwerp aan het oog geraakt. Hij viel geblesseerd uit. Borussia eiste dat de wedstrijd zou worden ovèrgespeeld. EK: een winst van 36 miljoen BERN (AFP) - De eindronde van het Europees kampioenschap voetbal, dat in juni in de Bondsre publiek Duitsland werd gehouden, heeft een winst van 36 miljoen gul den opgeleverd. Dit heeft de Europese Voetbal unie (UEFA) woensdag medege deeld. Volgens de organisatie be zochten ruim 900.000 toeschou wers de wedstrijden, waardoor het gemiddelde per wedstrijd net iets boven de 60.000 kwam te liggen. Spelen verscheen, zat dan ook zichtbaar beter in het ritme dan de olympische nummer vijf. De Caraïbische vreugdedansen die de Cubanen na de overwinning uit voerden, kwamen vooral voort uit revanchegevoelens. In augustus waren ze in Sofia door Nederland met 3-0 hardhandig op hun plaats gezet. En vorig jaar werden ze in Haarlem zelfs twee keer op rij te rechtgewezen. In de lustrumuitgave van 'de Week' staat de nationale equipe echter pas aan het begin van het in ternationale seizoen, waarvan het eerste tussenstation ligt bij het EK- kwalificatietoernooi in Westduits- land eind mei van dit jaar. Volgen de week volgt het Dynamo-toer nooi in Apeldoorn, waarna het ge zelschap afreist naar Zweden om deel te nemen aan een vierlanden- toernooi. „Gezien de vooruitgang, die we in de loop van dit evene ment hebben gedemonstreerd, had ik meer verwacht", onderdrukte Selinger na afloop zijn teleurstel ling. „We kunnen beter, maar we zijn pas net begonnen. De scherpte is er nog niet. Niettemin vond ik het duel op een zeer hoog niveau staan". Het feestje waarmee de Neder landse formatie de vijfdaagse had willen afsluiten bleef zodoende voor het uitbundige publiek uit. De manier, waarop Nederland zich verweerde, maakte echter veel goed. In die zin waren de Cubaanse coach en zijn Amerikaanse vak broeder het volledig mét elkaar eens. „Het was een emotionele wedstrijd, waarin de krachtsver schillen minimaal waren", stelden beiden later eensgezind vast. De setstanden (12-15, 15-12, 10-15,15-7 en 12-15) vormden daarvoor het overtuigende bewijs. De vijfde set, die tegenwoordig volgens het rally- point-systeem wordt afgewerkt, deed Nederland uiteindelijk de das om. Die nieuwe spelregel, geïntro duceerd om de tijdsduur van de wedstrijd in te korten, houdt in dat iedere fout of elke op de grond ge slagen bal een punt oplevert. „Het is voor de spelers en voor een coach", benadrukte Selinger, „heel moeilijk op dat systeem te antici peren. Het gaat zo snel, dat het na genoeg onmogelijk is een ploeg via time-outs, wissels of tactische in grepen weer in balans te brengen als het niet draait. Bij ons lukte dat tegen Cuba in elk geval niet". Positief Dat was volgens de spoorleider evenwel niet de enige reden van het verlies. „Aanvallend kwamen we niet in ons spel", meende hij. „Vooral door het midden lukte er heel weinig. Het blok functioneer-, de al evenmin. Een kwestie van slechte timing. Maar dat komt wel terug als we wat meer wedstrijden hebben gespeeld". Voor de organisatie pakte het eindresultaat veel positiever uit. In de afgelopen vijf dagen passeerden er ruim 7000 toeschouwers de kas sa's. Om quitte te spelen was in de begroting uitgegaan van 6000, zo dat er mede door de twee televisie uitzendingen van zaterdag en gis teravond, een behoorlijke winst zal uitrollen. De ambitie van de Stich- Jan Posthuma rechts) maakt zich op voor een smash i Peter Blangé. Voor het net staan de Cubanen Valdes (5) ting Sport Initiatieven Haarlem, die ook de Honkbal-, Basketbal- en Zaalhandbalweek organiseert, reikt nagenoeg net zo ver als die van de NeVoBo en van het Neder lands team. Volgend jaar is het streven het deelnemersveld kwali tatief verder uit te breiden. Landen als de Verenigde Staten, de Sov jetunie, Frankrijk of Zweden staan hoog op het lijstje. „We moeten de ontwikkelingen van het Neder landse volleybal blijven volgen", aldus Jan van Riessen, voorzitter van het organisatiecomité. „Dat zal niet eenvoudig zijn en misschien zelfs veel geld kosten, maar het is de enige manier om ons evenement interessant te houden". AD HEESBEEN AMSTERDAM (GPD) - Arie van Eijden werd gisteren, tegen de ver wachting van zijn advocaat, voor nog een dag verhoor vastgehou den. De algemeen-directeur van Ajax wordt sinds afgelopen maan dag in Haarlem verhoord over zijn mogelijk aandeel in de vermeende zwart-geldaffaire bij de Amster damse club. Pas vanmiddag neemt officier van justitie mr. G. J van Al phen in samenspraak met rechter commissaris De Jong een beslising of Van Eijden op vrije voeten zal worden gesteld. Van Eijdens advocaat, mr. Cees Crul, sprak gisteren de 'stellige ver wachting' uit dat zijn cliënt in de namiddag van voorlopig verder verhoor zou worden ontslagen. Persofficier mr. L. De Wit meldde evenwel later op de dag dat er „vooralsnog geen reden is om de vrijlating van de heer Van Eijden te bevelen". De Wit bevestigde dat van Ajax- zijde iedereen inmiddels is ver hoord die er van verdacht wordt bij de fraudezaak betrokken te zijn ge weest. Behalve twee werknemers, ex-voorzitter Harmsen, de voorma lige bestuursleden Van Eijden, Brandsteder en Bartels, werd te vens een vijfde voormalige be stuurslid inmiddels aan de tand ge voeld. „De naam van die persoon noem ik niet", aldus De Wit. „In het geval van de andere vier lag het iets anders. Hun namen werden tel kens genoemd door verschillende bronnen. Het zou wel heel kramp achtig zijn als wij dan blijven ont kennen dat het om die betreffende personen gaat". Nogal kribbig reageerde De Wit gisteren op het rondgaan van na men van personen die voor moge lijk verhoor vastgenomen zullen worden. „Ik ga u geen lijstje va te ondervragen personen opgeven. Er zijn namen van mogelijke verdach ten in de media genoemd, waarvan ik zeg: dat is een nummertje prijs schieten. Kennelijk zijn er kranten en journalisten die weinig scrupu les heben in dit soort zaken. Die gooien een naam van iemand in de openbaarheid en kijken vervol gens of Justitie er al of niet bevesti gend op reageert. Ho, ho, zo werkt dat niet. Aan dergelijke spelletjes straatvoetbal doe ik niet mee". Het dossier dat Ajax van de offi cier van justitie over de zaak in ont vangst mag nemen, is intussen weer iets vollediger. Afgelopen maandag maakte mr. Crul, die als advocaat voor Ajax optreedt, bij de rechtbank bezwaar tegen de onvol ledigheid van de tot nu toe aan Ajax doorgespeelde stukken. „Wat er in de toevoeging staat weet ik nog niet", meldde Crul gistermid dag. „De onvolledigheid bestond hem hier in, dat er nogal wat ver klaringen van deze en gene getuige ontbraken. Niet helemaal onbegrij pelijk overigens dat de officier van justitie dat gedaan heeft. Hij zit met veel verdachten en het laatste wat hij wil is dat iemand de zaak van binnenuit gaat dirigeren. Zo ie mand zou de verklaring van ver- zepiloten. Dat hebben we nodig. Door het wegvallen van de DAF- trucks en Jan de Rooy is het qua promotie en verslaggeving toch al niet optimaal natuurlijk". Al zullen vele buitenstaanders het wel weten, Kees (35) en Mieke (33) Tijsterman weten niet wat wijsheid is. Een ritje van Waddinx veen naar Rotterdam is voor Kees net zo link als de hele woestijnrace bij elkaar. „Bij wijze van spreken dan", verduidelijkt de eigenaar van een garage in Waddinxveen. „Er kan altijd wat gebeuren met je. Veel mensen vergeten wel eens dat je in het verkeer vaak de ongeval len zelf niet in de hand hebt. Je hoeft maar een gek tegen te komen en het kan gebeurd zijn. Ik zeg niet dat deze tocht door Afrika een on schuldig plezierritje is, maar we hebben het in die jeep wel voor een groot deel zélf in de hand. Trou wens, bij de vrachtwagens en mo torrijders vind ik het allemaal veel gevaarlijker. Van nature ben ik geen roekeloze chauffeur. Die zit ten er wèl bij In de karavaan. Dan kunnen er dingen gebeuren zoals in de vorige race". Avontuur Het tweetal vindt het gewoon een beleving en wenst er verder niet veel over na te denken. Ze zien wel waar het zwaar gesponsorde voer tuig van 270 pk strandt. „Het is het avontuur dat in de eerste plaats trekt. En de 'kick' dat we met de fa- brieksteams van bij voorbeeld Peugeot kunnen concurreren. We leggen het qua faciliteiten af, maar we kunnen ze aardig volgen, ook al zijn de eerste drie plaatsen verge ven", aldus Mieke Tijsterman die als navigator naast haar man plaats neemt. Het echtpaar besloot vijf jaar ge leden na de race met eigen ogen ge volgd te hebben om het zelf eens te proberen. Hoewel Kees een rede lijk ervaren autocoureur is, ston den ze vervolgens op 1 janauri 1985 voor het eerst vrij onvervaren aan de start in Parijs. Ze zijn daarna niet meer weg te slaan. Inmiddels behoort de familie Tijsterman vol gens velen tot het 'sympathiekste duo' uit het hele deelnemersveld. Niet alleen vanwege de getrouwde status, maar met name omdat het duo de top met beperkte middelen bij weet te houden. Over de hele wereld geniet het paar in rallykrin gen grote populariteit en het wordt niet uitgesloten dat Kees (met of zonder eega) wordt gevraagd door een fabrieksteam. „Ik zou geen mo ment aarzelen als ze me vragen", zegt de chauffeur. Het budget van de hele operatie bedraagt ongeveer drie ton. De bui tenlanders lachen om dit bedrag, maar de Waddinxveners kunnen er in elk geval ook een team met hel pers van op de been houden. „Je moet voor ogen houden dat er ook een hoop geluk bij komt kijken. Zelfs een goed uitgerust team, kan na een paar dagen al noodgedwon gen af moeten haken", meent Kees Tijsterman. Nonchalance De nuchterheid en nonchalance waarmee hij over de loodzware tocht praat, lijkt een act. Maar de besnorde coureur ziet écht niet waarom iedereen Parijs-Dakar zo graag wil zien als een 'dodenrally'. Hij ontkent niet dat er gevaren be staan, maar wèl het dodelijke ka rakter van de rit. Tekenend voor de manier waar op hij tegen de race aankijkt, is het feit dat hij zich niet of nauwelijks heeft voorbereid. „Dat komt ener zijds omdat ik pas laat zekerheid kreeg over deelneme. Maar aan de andere kant: wat moet je trainen? Het is vooral een mentale kwestie. Daarom is het ook goed dat ik met mijn vrouw rijdt. Dat klikt. Er is heus wel eens onenigheid, maar de onderlinge verstandhouding is ei genlijk net zo belangrijk als alle ontberingen en gevaren". ROB VAN DER ZANDEN dachte A snel kunnen doorgegeven aan de verdachte B, die vervolgens daarna pas gehoord zal worden". Crul concentreert zich op dit mo ment met name op de vraag wie er nu precies verantwoordelijk is voor de al of niet gepleegde malver saties in het verleden. „Kijk, het bestuur is natuurlijk verantwoor delijk. Maar alles wat nu onder zocht wordt, heeft zich in het verle den afgespeeld onder verantwoor delijkheid van mensen die nu géén bestuurslid meer zijn. Mensen die ook nu niet demissionair functio neren, of mensen die de zaak mo menteel tijdelijk gaande houden. Daarom denk ik dat het huidige be stuur en de huidige vereniging strafrechtelijk weing te verwijten valt. Dan blijft over het probleem van de individuele aansprakelijk heid van oud-bestuursleden. Voor de vereniging Ajax blijft vervol gens de vraag liggen of zij een na- heffing mag verwachten over de niet afgedragen loonbelasting, plus een mogelijke boete daarover". DONDERDAG 16.10-16.55 Did 2: Riff: sportprogramma voor de jeugd. 17.30-18.05 BBC 2: Ski Sunday Special: Worldcup skièn in St. Anton (afdaling en slalom voor mannen). 20.30-21.30 Super: American College Football 21.30-22.00 Super: Formula One Grand Prix: formule l-races. 21.30-23.00 Ned 2: Sportverkiezing 1966: waarin o.a. de jaarlijkse verkiezing van de sportman, sportvrouw en sport ploeg van het jaar. 22.00-23.00 Super: Super Dutch Foot ball: Nederlands voetbal. 22.05-23.03 SKY: Ski Report: ski-infor matiebulletin. 00.00-00.57 SKY: Paris to Dakar Rally: vooruitblik. VRIJDAG 14.40-15.00 BBC 2: Under Sail: zeilma- gazine. 15.05-16.50 BBC 2: Sport on Friday: met o.a. sporthoogtepunten van 1988.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15