r gaaf werk garandeert ook in de toekomst ons succes, met hulp van uw enthousiasme en vakkennis Rabobank Q aktiviteitenbegeleid(st)er groepsleid(st)ers assistent-groepsleid(st)ers hooge burch elektromonteurs TOT BEERS^ SECRETARESSE (v/m) baliemedewerker (m/v) ËKK KI HoogeBurch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca, 640 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Het Dagaktiviteitencentrum is een onderdeel van de sektor Behan delingsdiensten. Het bevat drie afdelingen: Arbeidsbegeleiding; Bezigheden voor ouderen; Bezigheden met een aktiverend karakter. Op korte termijn ontstaat binnen de afdeling Arbeidsbegeleiding een vakature voor een voor 40 uren per week voor de begeleiding bij aktiviteiten van jonge volwassenen 20 tot 45 jaar) van een hoog ontwikkelingsniveau. Funktie: u begeleidt bewoners bij arbeidsaktiviteiten; u draagt zorg voor een doelgerichte observatie en rapportage; u neemt deel aan besprekingen rond begeleidingsplannen vanuit de eigen vakdiscipline; u stemt af en overlegt in interdisciplinair verband. Funktie-eisen: U heeft een MBO-AB/AT- of aanverwante opleiding gevolgd. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Arbeidsvoorwaarden: U wordt ingeschaald in funktiegroep 35 volgens het FWG-systeem (maximaal f 3.122,-). De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Nadere informatie betreffende bovengenoemde funktie kunt u verkrijgen bij de heer J. Voskuil, hoofd Dagaktiviteitencentrum, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 350. Tevens zoeken wij voor de dienst Verpleging op korte termijn op verschillende woningen voor een tijdelijk dienstverband. Funktie-eisen: Voor de funktie van groepsleid(st)er is het diploma Z-verpleegkundige of een gelijkwaardige opleiding vereist; voor de funktie van assistent-groepsleid(st)er het diploma KV/JV, MDGO-AW of gelijkwaardig. Salariëring: Groepsleid(st)ers worden ingeschaald in funktiegroep 40; assistent-groepsleid(st)ers worden ingeschaald in funktiegroep 30 of 35 (conform de CAO-Ziekenhuiswezen). Informatie/sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J.D. Bos, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 328, aan wie u tevens uw schriftelijke sollicitatie voor bovengenoemde funkties kunt richten. Deze dient binnen 10 dagen in het bezit van de Dienst Sociale Zaken te zijn, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam. SERVICEFLAT 'DE STATENHOF' EEN VERPLEEGKUNDIGE, ZIEKEN" OF BEJAARDENVERZORGENDE om tijdens ziekte of vakantie van één van de beide dienstdoende zusters, waar te ne- De werkzaamheden bestaan uit de alarmbewaking met hier en daar wat lichte ver pleegkundige handelingen. De dienstweek loopt in de weekdagen van 16.30 uur tot plm. 08.30 uur de volgende morgen en in het week-end van vrijdag 16130 uur tot maandagmorgen plm. 08.30 uur. Gedurende die uren staat een dienstflat ter beschikking. De nachten, worden, behou dens eventueel alarm, slapende doorgebracht. Op zaterdag en zondag wordt om 12.30 uur een warme maaltijd verzorgd. Onze gedachten gaan uit naar iemand wie het verzorgende beroep te zwaar wordt maar die b.v. tijdens de V.U.T.-jaren nog wat lichte werkzaamheden wil doen. Schriftelijke aanmeldingen gaarne naar: SERVICEFLAT 'DE STATENHOF', Bachstraat 590, 2324 HD Leiden. ervaren en aankomende voor het installeren van gevarieerde elektrotechnische installaties op utiliteits- en industriële projecten. Een opleiding LTS-E is noodzakelijk, een of meer VEV diploma's strekt tot aan beveling. en reiskostenvergoeding, collectieve ongevallen verzekering, studiekosten regeling enz. Interesse? Sollicitaties te richten aan onze personeelsdienst, Tot -f Beers Installatie bedrijf B.V., Postbus 225, 1500 EE Zaandam. TOT BEERS is gespecialiseerd in het ontwerpen en uitvoeren v technische en meet- en regeltechnische installaties v industrie, petrochemie en offshore industrie. Door de grote variatie in activiteiten en het projectmatige karakter hiervan, worden de meeste funkties gekenmerkt door grote afwisseling in werkzaamheden en weinig routine werk. Bovendien wordt door het management voortdurend gestreefd naar een optimale afstemming van economische haalbaarheid en sociale wenselijkheid. Het gevolg hiervan is een plezierig werkklimaat waarin alle ruimte wordt gelaten voor eigen initiatief en creativiteit installatiebedrijf b.v. Schoonmaakbedrijf vraagt FULL TIME MEDEWERKER/STER variabele werktijden, liefst in het bezit van rijbewijs. Brieven onder nummer: 57186 van dit blad. DE RUIJTER DE WILDT ADVOCATEN Op ons kantoor in Leiden vragen wij ter uitbreiding van het secretariaat voor spoedige indiensttreding een (part-time) Wij denken aan kandidaten op HAVO/VWO niveau met een secretaresse opleiding en zeer goede typevaardigheid: belangstelling voor de advocatuur; bekendheid met dictafoon en tekstverwerker; leeftijd ca. 20-30 jaar; stressbestendigheid Na een inwerkperiode dient zij/hij in staat te zijn al le secretaressewerkzaamheden, behorende bij een (drukke) advocatenpraktijk zelfstandig te ver richten. De Ruijter de Wildt Advocaten r Rabobank Leiderdorp is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De aan te stellen mede werker zal deel uitmaken van een advièsteam bestaande uit vier medewerkers en verzorgt de advisering en verkoop van de gestandaardiseerde produkten en diensten. Bovendien behoort het verzorgen van de input met behulp van computerappa ratuur gedeeltelijk tot de werkzaamheden. Wij denken voor deze functie aan een man of vrouw vanaf 18 jaar, met een opleiding op HAVO- niveau. Goede contactuele en commerciële vaardig heden zijn van wezenlijk belang voor een goede functie-uitoefening. Ervaring in een vergelijk bare functie strekt tot aanbeveling. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris, interessante studiefaciliteiten en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.M. van Vliet, hoofd Particulieren, telefoon 071 - 411621, toestel 58. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer P. A.M. van Overloop, Postbus 32, 2350 AA Leiderdorp. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv -met ca. 250 mensen- vervaardigt tijdschriften, losbladige uitgaven, boeken, reclamedruk werk en formulieren. Er wordt gewerkt met zeer moderne produktiemiddelen, georgani seerd naar de behoeften van de markt. Ons drukwerk voldoet dan ook aan de hoogste kwaliteitseisen. Basis voor gaaf vakwerk Puntgaaf vakwerk, dat bovendien op tijd wordt geleverd, vindt veel waardering op de markt. Onze orderportefeuille groeit en de toekomst ziet er dan ook goed uit. In de drukkerij werken veertig mensen collegiaal .samen aan het leveren van een constante stroom kwaliteit in druk. Ze beschikken dan ook over een uitrusting die vakwerk stimu leert: elf Heidelberg vellen-offsetpersen van verschillend formaat staan klaar voor een grote variëteit aan opdrachten. Daar komt bij dat de automatisering niet aan ons voorbij gaat. Dat geldt niet alleen voor de drukkerij, maar ook voor de voorbereidende afdeling Tekst/Beeld. Met de invoering van beeldzet- apparatuur en Scanners zullen de processen montage, repro/doka en lay-out worden geïntegreerd. Al deze ontwikkelingen vragen de inzet van jonge, enthousiaste vakmensen. We zijn daarom op zoek naar: Account Executive gave klantbehandeling U vervult een spilfunctie tussen enerzijds onze klanten en anderzijds ons grafisch bedrijf. Als vaste contactpersoon vertaalt u de wensen van onze klanten in technische aanwijzingen en bruikbare werkinstructies voor het grafisch bedrijf. Vanuit uw technische en commerciële achtergrond (MTS, of dit niveau verkregen door ervaring) adviseert u de klanten. Verder doen wij een beroep op uw kwaliteiten bij orderbegeleiding, vooral toegespitst op vakbladen, en de zorg voor een perfecte uitvoering. hoge eisen aan uw vakmatige kennis op MTS-niveau en uw ervaring met elektronica en informatica. Maar vooruitgang gaat niet automatisch. Het vraagt van u een sterke persoonlijkheid met een zekere overcapaciteit waar het gaat om leiding geven aan een team met steeds complexere taken, overigens verricht in twee-ploegendienst. Daarnaast dient u te beschikken over het vermogen mee te groeien met de modernisering. Medewerker gave lay-out Voor de Lay-out-medewerker vormen vorm- gevingtechnische aspecten een groot deel van de werkzaamheden binnen ons team. Er zal regelmatig een beroep gedaan worden op uw ontwerpkwaliteiten en uw ervaring in tijdschriftenopmaak, bijvoorbeeld voor het moderniseren van de vormgeving van bestaande tijdschriften en het ontwerpen van jaarverslagen. Daarnaast verzorgt u indien nodig de directe montage. U kunt met oog voor deadlines kwaliteit leveren, waarbij u representatief en enthousiast omgaat met onze klanten. Werk voor een grafisch talent met ervaring in "gelikt" ontwerpen èn monteren. Drukker gave offset (1 en 2 kleuren) Voorman gave montage Gevoel voor kwaliteit als zesde zintuig. Dat is wel de belangrijkste eigenschap die wij van u verwachten. Onze plannen voor de toekomst kunnen wij alleen verwezenlijken met uw inzet. U levert werk dat in al zijn variëteit voldoet aan de basiseisen die elke drukker hoog in het vaandel draagt: kwaliteit, op tijd. U verricht dit kunststukje in twee-ploegen dienst. Voorman het gebrocheerde boek. Niet alleen op het produktmatige, maar vooral ook op het organisatorische vlak bent u constant betrokken bij de kwaliteitsbeheersing, de personeelsplanning en de leerlingbegelei ding. U pleegt veelvuldig overleg met de afdelingen Planning en Verkoop en rappor teert aan de afdelingschef. De management- facetten van deze functie vereisen naast een MTS-GT of Wtb-opleiding ook relevante leidinggevende en organisatorische ervaring. Een ©gaaf aanbod met toekomst Onze toekomstplannen bieden u (m/v) ruime mogelijkheden. Wij garanderen u dan ook een goed salaris, bijpassende secundaire voorzieningen en uitgebreide faciliteiten voor verdere opleiding en training. Dat alles in een omgeving die de moeite waard is: Alphen aan den Rijn, éen groenrijke gemeente in de Randstad, met een kwaliteit in wonen, winkelen, educatie en recreatie, gericht op de toekomst. Wilt u meer weten over ons aanbod? Geen 9 Bel voor de functie van Account Executive met de heer L. J. van Veen, Verkoopleider, te bereiken via (01720) 6 21 19. Voor de functies van Voorman montage en Lay-out-medewerker belt u de heer P. Broer, chef Tekst/Beeld, telefoon (01720) 6 23 98. En voor de functies van Offsetdrukker en Voorman afwerking geeft de heer G. Altena, Manager drukken/afwerken u graag meer informatie, telefoon (01720) 6 23 79. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv, Postbus 1112400 AC Alphen aan den Rijn. Graag ter attentie van de heer J.P de Neijs van onze afdeling Personeel Organisatie, telefoon (01720) 6 21 37. De eerder genoemde integratie van de verschillende voorbereidingsprocessen doet een beroep op uw technische èn manage mentkwaliteiten. De modernisering stelt gave afwerking Produktieplanning is uw primaire zorg. U bewaakt de efficiënte inzet van 14 mede werkers en 6 machines bij de afwerking van Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv maakt deel uit van Wolters Kluwer nv.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 26