oaw bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker HET MOTORHUIS VRAAGT: SECRETARIS 3M zoekt een secretaresse m/v dDHet Motor huis Leidschendam maakt ruim baan voor dynamische mensen. Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V. verleent diensten aan zelfstandige ondernemers in de agrarische sector en het midden- en klein bedrijf. Het werkgebied strekt zich uit over Noord- en Zuid-Holland, waar circa 400 medewerkers vanuit 19 vestigingen de diensten verrichten. Het bureau kent een drietal hoofdactiviteiten, te weten Accountancy, Fiscale Zaken en Bedrijfskundige Advisering. Voor onze vestigingen in Boskoop en Alphen aan den Rijn zoeken wij: ASSISTENTEN-ACCOUNTANT Functie-informatie: Een assistent-accountant houdt zich binnen ons bureau bezig met het uit werken van de jaarstukken van middel grote bedrijven en particulieren. afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Daarnaast kennen wij een aantal uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, zoals een premievrij pensioen, bedrijfsspaarregeling, einde- Daarnaast kan hij ingeschakeld worden jaarsuitkering en studiefaciliteiten- bij belastingaangiften en loon administraties. In voorkomende gevallen heeft hij contact met cliënten. Functie-eisen: Voor deze functie is het hebben van een MEAO/MBA-diplomaeen uit stekend vertrekpunt. Minimaal twee jaar ervaring in een accountants organisatie is een vereiste. Ervaring met verzorging van omzetbelasting- en loonbelastingaangiften wordt op prijs Wij vinden enige praktische ervaring met automatisering belangrijk. Daarnaast moet u accuraat zijn en goed in teamverband kunnen werken. Het werken voor vele verschillende cliënten vereist van u een flexibele instelling en een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden u: Een prima salaris dat (uiteraard) regeling. Maar bovenal bieden wij u een boeiende en verantwoordelijke baan, waarin u uw administratieve kennis en ervaring kunt verbreden en verdiepen. Inlichtingen: Wilt u alvorens te solliciteren eerst nadere informatie, belt u dan met de heer C.J. Egberts, Accountant- Administratieconsulent van onze vestiging te Alphen aan den Rijn, tel.:01720-91971. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Accountants- en Belasting adviesbureau LTB B.V., t.a.v. de heer Th. C.A.M. van Werkhoven, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 191, 2100 AD Heemstede, onder vermelding van het nummer P&O-88-037. accountants- en belastingadviesbureau Itb b.v. STICHTING WIJKGEZONDHEIDS CENTRUM STEVENSHOF Het wijkgezondheidscentrum is gevestigd in de snel groeiende nieuwbouwwijk de Stevenshof te Leiden. In het centrum werken huisartsen, wijkverpleegkundigen, fysiotherapeuten, maatschappelijk werkenden en een apotheker nauw samen. Het bestuur van het wijkgezondheidscentrum telt op dit moment 11 leden. De bestuursleden worden gekozen door de betrokken organisaties, de werkers in het ge zondheidscentrum en de patiëntenraad. Daarnaast kan het bestuur zelf een drietal leden benoemen. Het bestuur van het wijkgezondheidscentrum zoekt met spoed een: Taken: Hij/zij is secretaris van het Algemeen en het Dagelijks Bestuur (4 leden). Het Algemeen Bestuur vergadert in de regel eens in de twee maanden. Het Dagelijks Bestuur in de regel twee maal per maand. De specifieke werkzaamheden van de secretaris bestaan uit: - het notuleren van de vergaderingen van het Algemeen en het Dagelijks Bestuur. - Het ontwerpen van brieven en andere stukken namens het bestuur. Aangeboden wordt: - Een onbezoldigde en boeiende functie in een wijkge zondheidscentrum in opbouw. - Een ruime onkostenvergoeding - Zonodig administratieve ondersteuning Wij zoeken iemand, die: - zich goed schriftelijk kan uitdrukken - belangstelling heeft voor de gezondheidszorg - capaciteiten heeft op bestuurlijk gebied. - bij voorkeur in of in de omgeving van Leiden woont. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk of telefonisch con tact op te nemen met de heer D. Toet, Melchior Treublaan 35 2313 VH Leiden. Tel. 071-120426 (na 17.30 uur). STICHTING LIDWINAHUIS LEIDEN Heeft als doelstelling de opvoeding en behandeling van 60 moeilijk lerende meisjes en jongens, die zich om verschil lende redenen in hun eigen milieu, niet verder kunnen ont wikkelen. Binnen onze instelling ontstaan de volgende va catures: 1. GROEPS-LEIDER SM voor 16 uur per week per 16 februari 1989 In onze dependance Home 33 waar 4 tot 5 jogeren van 19 tot 22 voorbereid worden op het wonen in een Ge zinsvervangend tehuis. Functie-eisen - Afgeronde opleiding M.B.O.i.w., H.B.O.i.w. of H.B.O.j. - Enige ervaring opgedaan in begeleiding van moeilijk lerende jongeren. - Leeftijd 23 tot 30 jaar. - Men moet bereid zijn weekend- en slaapdiensten te verrichten. 2. GROEPSLEIDER/ INVALKRACHT Die in staat is de vaste groepsleiding bij ziekte te ver vangen. Een combinatie met vacature 1behoort tot de eventuele mogelijkheden. 3. INTERIEURVERZORGSTER voor 20 uur per week per 1 januari 1989 Functie-eisen - men moet in staat zijn zelfstandig te werken - Leeftijd vanaf 22 jaar. Wij bieden - Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Zie kenhuiswezen. - Inschaling vacature 1in functie-niveau 40. - Inschaling vacature 2. in functie-niveau 35. Inschaling vacature 3. in functie-niveau 15. - Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. vanaf 25 jaar. - Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de directie van het Lidwinahuis, Zoeterwoudsesingel 34, 2313 EJ leiden. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons elke dag tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende merk namen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder overhead projectie syste men, magnetische media, zelfklevende tapes en schuur materialen op de markt gebracht. Kenmerkend voorde aard van het bedrijf is de vrijheid van han delen die elke 3M'er heeft binnen zijn/ haar verantwoordelijkheden. Het kan toor is gevestigd te Zoeterwoude- Rijndijk. De funktie; Als secretaresse verzorgt u het secre tariaat ten behoeve van één van onze marketing afdelingen. Tot de taken behoren o.a. het behandelen van alle correspondentie en post en het arran geren van afspraken en vergaderingen. Er wordt gebruik gemaakt van o.a. een IBM tekstverwerker en een P.C. Wij zoeken: De persoon die wij zoeken is niet alleen een organisatorisch talent, doch tevens iemand die op vriendelijke wijze alle interne en externe kontakten kan onderhouden die deze funktie met zich meebrengt. Uw opleiding is op HAVO/ VWO niveau, aangevuld met een secre taresse opleiding. U heeft een goede beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Leeftijd tussen 20 en 25 jaar en u heeft enige ervaring in een soortgelijke funktie. Wij bieden: - Een verantwoordelijke, afwisselende funktie bij een gezond bedrijf. - Uitgebreide (interne) opleidingsmoge lijkheden. - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Uitstekende carrièrekansen. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met c.v. onder ver melding van vacaturecode LAD 88006 en stuur deze t.a.v. mevr. M.A. Pepers naar onderstaand adres. Voor informatie kunt u tijdens kantoor uren bellen: 071-450235. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE Het Motorhuis Leidschendam is met recht een 6-sterren Opeldealer. Niet alleen vanwege de hypermoderne outillage en het topteam vakmensen dat er in dienst is, maar net zo goed vanwege het opvallende servicepakket bijvoorbeeld. De klant is er nog koning. Of het nu gaat om inruil, verkoop, onderhoud, reparatie, verhuur, leasen, wassen, tanken, tectyleren, schadeherstel, gasinbouw of 'n APK- keuring. Klant én auto worden er men zo rg omringd. Geen wonder dat Het Motorhuis Leidschendam nog steeds Hink groeiende is. Op dit moment is er behoefte aan een: Het Motorhuis Leidschendam, official Opel-Dealer, en een van de grootste dealers in de regio, zoekt voor haar verkoopteam een ervaren en dynami sche EERSTE VERKOPER (M/V) De juiste man weet waar het in de automobiel-branche om draait. Naast commerciële feeling beschikt hij over een grote dosis zelfstandigheid. Ei genschappen die, naast de nodige ervaring, nodig zijn om als gespreks partner te functioneren van directie, cliënt en importeur. Het ligt in de bedoeling dat de nieuwe medewerker, na een inwerkperiode en na gebleken geschiktheid, doorgroeit naar de functie van verkoopleider. Leidinggevende capaciteiten zijn voor het goed vervullen van deze functie dan ook onontbeerlijk. Gezien de bovenstaande functie-eisen denken wij dan ook aan een leeftijd van 25-35 jaar, opleidingsniveau HAVO/VWO. Denkt u aan het geschetste profiel te voldoen, schrijft u dan, binnen een week uw handgeschreven sollicitatie, met vermelding van alle relevante gegevens, naar: Het Motorhuis Leidschendam t.a.v. de direktie Veursestraatweg 280B 2265 CL Leidschendam' Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. in het Huis van Bewaring in Den Haag Het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag zal door de recente uitbreiding binnenkort 285 (preventief gehechte) volwassen mannen kunnen opnemen. In verband met deze uitbreiding is er plaats voor enthousiaste vrouwen en mannen die interesse hebben in de baan van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker. Aanstelling kan op korte termijn plaatsvinden. Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer. Gedetineerden zijn 'mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspanningsactiviteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemak kelijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2223,- bruto per maand en maxi maal 2736,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2972,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3130,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Wij vragen een leeftijd van min. 24 en max. 48 jaar een opleiding op tenminste MAVO-niveau een MBO-IW-opleiding of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld bereidheid in Den Haag of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden bereidheid mee te werken aan psycho logisch, geneeskundig en antecedenten onderzoek. bereidheid tijdens de opleiding de - zo nodig - ook elders in het land te volgen. Meer weten over de functie? Stuur dan de nevenstaande bon (in een enveloppe als brief gefrankeerd) naar: de afdeling Personeelsvoorziening Pbstbus 71796 2507 BJ Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met sollicitatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde sollici tatieformulieren zullen de hiervoor in aanmerking komende kandidaten worden uitgenodigd voor een voorlichtings bijeenkomst in januari 1989. De bon moet uiterlijk 17 december 1988 binnen zijn. 'vacnr. 8-0124/1158 nnw (inzenden in enveloppe, U Dl gefrankeerd als brief) Wilt u mij een informatiepakket toezenden. Naam: Straat en huisnummër: Postcode en plaats: Geboortedatum: Project: HvB Den Haag 1988 Man O Vrouw O

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 26