Strijdlust brengt schaakteam ver S'™TV Stuttgart raakt bijna uit de pas Zurbriggen weer de beste —flan de yjfy"- SVV vindt Pier Tol toch te kostbaar Jeroen Piket boekt tweede grootmeester-resultaat Visum voor Akmilovskaja Akerboom stapt weer op bij Den Bosch WOENSDAG 30 NOVEMBER 1988 PAGINA 17 Werder blijft Bayern volgen BREMEN (SID) - De Westduitse landskampioen Werder Bremen blijft herfstkampioen Bayern München op de hie len. Bremen won het inhaalduel tegen Borussia Dortmund zonder problemen: 2-0. De achterstand op Bayern werd daardoor verkleind tot drie punten. De 18.000 toeschouwers in het We- ser-stadion kwamen al na 75 secon den overeind. Neubarth liet op aan geven van Hermann zijn negende seizoenstreffer aantekenen. Zeven minuten na rust besliste Riedle, eveneens met het hoofd, het duel. Bremen miste in de resterende tijd nog een handvol goede mogelijk heden. Borussia, dat vier dagen eerder nog met 6-0 uithaalde tegen Eintracht Frankfurt, werd nimmer gevaarlijk, ook niet toen de bezoe kers zich wel verder van het eigen doel waagden. Vfl Stuttgart leek gisteravond bij de dans op drie bruiloften - Eu ropese beker, Westduitse beker en Bundesligacompetitie - lang uit de pas te gaan. De ploeg van Arie Haan kwam in de replay tegen Vfl Bochum in de tweede ronde van het bekertoernooi voor eigen pu bliek met 0-2 achter. Heinemann was al in de zevende minuut bij de les en Nehl vergrootte in de 62e de schrik in het met slechts 8500 sup porters bevolkte Neckar-stadion. Bij Stuttgart, dat al in de beginfase Mirwald kwijtraakte met waar schijnlijk een ernstige knieblessu re, lukte niets. In de ijver iets aan de achterstand te doen, liepen de Europese tegenstanders van FC Groningen zichzelf voorbij of el kaar voor de voeten. Juist toen het secuur verdedi gende Bochum, dat wel gevaarlijk was bij de uitvallen, zich zeker ging wanen van een plaats in de achtste finales, kwam de ommekeer. Tien minuten voor tijd bracht Olaf Sch- Gewichtheffers gebruiken in Polen massaal maler een sprankje hoop terug bij Stuttgart, in de slotseconden zorg de Allgöwer zelfs voor jubel. Drie minuten voor het verstrijken van de half uur verlenging, hield aan valler Klinsmann Stuttgart toch nog op drie fronten actief. Jong Oranje heeft gistermiddag in een weinig schokkende oefenwed strijd gelijk gespeeld tegen eerste divisieclub Vitesse. Er werd niet gescoord. Het duel, waarin alle achttien geselecteerden aan bod kwamen, was de eerste kennisma king van het vernieuwde Jong Oranje, dat dit seizoen nog niet eer der bijeen was. De eerstvolgende officiële interland staat in maart op het programma tegen de Sovjetu nie. Voor die tijd speelt Jong Oran je nog enkele oefenwedstrijden. De basisopstelling van Jong Oranje was: De Jongh (Feye- noord); Elzinga (FC Twente), Plomp (FC Utrecht), Scharmin (FC Twente) en Frank de Boer (Ajax); Laamers (Vitesse), Numan (Haar lem), Bergkamp (Ajax) en Regtop (FC Groningen); Vurens (Sparta) en Roy (Ajax). Alberto Tomba sierlijk in beeld, maar de Olympische gouddelver miste i doende voorrang verlenen aan Pirmin Zurbriggen. VAL THORENS (AF- P/RTR/SID/DPA) - De Zwitser Pir min Zurbriggen heeft gisteren zijn tweede ski-zege in drie dagen be haald. Nadat hij zondag de ope ningsrace, een super-G in Schlad- ming, had gewonnen, zegevierde hij dit keer in de reuzeslalom van Val Thorens. Hij maakte een totaal- tijd van 2.09,32 nadat hij ook de beste tijd in de eerste manche had gemaakt. Tweede werd de Oosten rijker Rudolf Nierlich, die veel, maar niet genoeg van zijn achter stand na de eerste slalom goed maakte. Hij bleef op 0,16 seconde steken. De derde plaats was voor de Oostenrijker Hans Enn. De 31- jarige Zweed Ingemar Stenmark was nog altijd goed genoeg voor de zevende positie. Grootste verliezer was de Itali aan Alberto Tomba. Hij werd ge diskwalificeerd nadat hij in de eer ste manche een poortje had overge slagen. Later kreeg hij nog een waarschuwing omdat hij deson danks tot de finish (waar hij een se conde sneller was dan Zurbriggen) door was blijven gaan. Het vorige seizoen kreeg de Italiaan daar al twee keer een berisping voor. anabolen WARSCHAU (Reuter) - Een onder zoek door de Poolse bond onder zijn leden heeft aangetoond, dat bijna alle jeugdige gewichtheffers verboden spierversterkende mid delen slikken of hebben geslikt. Bondsvoorzitter Janusz Przed- pelski vertelde het Poolse persbu reau PAP gisteren de schrikbaren de resultaten van het anabolica-on- derzoek. Op een enkele uitzonde ring na gaf iedere ondervraagde ge- wichtheffer onder de 20 jaar, wiens anonimiteit werd gegarandeerd, toe de body-building drugs te heb ben gebruikt. De verplichte dopingtest, die dit jaar bij de verschillende wedstrij den in Polen op 195 gewichtheffers werd uitgevoerd, heeft 23 positieve gevallen opgeleverd, waaronder drie afgelopen weekeinde. Przed- pelski zei dat de bond clubs zal gaan elimineren, die chronisch de SITTARD (GPD) - De overgang van Pier Tol naar SW is definitief van de baan. Gistermorgen kfreeg de Fortuna-aanvaller van zaak waarnemer Rob Janssen te horen dat dé onderhandelingen tussen SW - de club die Tol wilde inlijven - en Fortuna Sittard op niets waren uitgelopen. „Fortuna vroeg een voor SW te hoog transferbedrag", aldus Pier ToL „Voor mij houdt het in, dat ik de rest van het seizoen in Sittard blijf en daarna met voetballen stop. Ik heb in Volendam een goed lo pende sportzaak en daar ligt mijn toekomst". Een toekomst die tot gisteren nog anders uitzag. SW-sponsor Van Dijk wilde de aanvaller voor een ton naar Schiedam halen. Voor Tol een ideale oplossing om zijn werk te combineren met voetbal. „Ik zou dan trainen in de avondu ren en overdag in mijn sportzaak aanwezig kunnen zijn. Nu, by For tuna, kan dat niet omdat ik full- prof ben. Mijn vrouw ving dat tot- nutoe weliswaar op, maar dat is in de toekomst niet meer mogelijk omdat ze zwanger is". FC Twente informeerde enkele weken geleden al naar het transfer- bedrag van de Volendammer. Pen ningmeester Pierre Schmeitz: „Dat bedrag stond voor ons vast op 2,5 ton. Pier Tol zelf wilde echter niet naar Enschede. Hij wilde, tegen het licht van de veranderende gezinssi tuatie en zijn zaak, dichter bij Vo lendam wonen. Toen SW zich meldde, kwamen we Tol tegemoet door een transferbedrag te vragen tussen honderd- en tweehonderd duizend gulden". SW wenste ech ter niet op de eis van Fortuna - an derhalve ton, het bedrag waarvoor Tol verleden seizoen van AZ naar De Baandert kwam - in te gaan. De club liet gisterochtend weten op zoek te gaan naar een alternatief. „Een vervelende ontwikkeling", vindt de 30-jarige aanvaller. „Het kost Fortuna en my een hoop geld. De club zal nu helemaal niets meer voor mij vangen, omdat ik na dit seizoen stop met voetballen. Ook voor de sportzaak is het niet goed. Zowel Carla als ik kunnen er het komend half jaar slechts zelden zijn. Sportief zit er ook al niet veel in het vat voor me. Fortuna draait momenteel goed, waardoor ik waarschijnlijk wel reserve zal blij ven. Desondanks heb ik het goed naar mijn zijn in Sittard. Ik zal mijn best blijven doen ook al verkeer ik nu in een down-stemming". Fortuna Sittard zal in elk geval geen gebruik maken van de optie om het contract met Pier Tol te ver lengen. Dat gebeurt wel met de op tie in de verbintenis met John Clayton. Pierre Schmeitz: „Die op tie wordt deze week geëffectu eerd". FC Wageningen heeft Martin Haar tot het einde van dit seizoen ge huurd van Sparta. De 36-jarige li bero zal vrijdagavond zijn debuut maken bij de Bergbewoners tegen NEC. Haar, die vorig jaar december na een achillespeesoperatie overstap te van Haarlem naar Sparta, raakte in de loop van dit seizoen uit de gunst bij trainer Rob Baan. „Ik wil met plezier voetballen", aldus de voetballer van het jaar tijdens van seizoen '81-82, „Deze transfer is een stap terug, maar ik voel me nergens te goed voor, ook niet voor FC Wa geningen". Bij FC Wageningen bestond een grote behoefte aan een routinier. De ploeg van Piet Schry vers is met een gemiddelde leeftyd van net bo ven de twintig de jongste in het be taalde voetbal. Met Haar in de gele deren hoopt de Bergclub na een se rie slechte resultaten weer uit het dal te kruipen. LSF-enquete Probeer iets tot stand te bren gen voor het algemeen (sport) be lang en negen van de tien keer zul je het beleven dat er iemand op staat om te melden, vaak met de nodige zelfgenoegzaamheid, dat hij er niet aan zal meedoen. Maandagavond, op de algeme ne ledenvergadering van de Leidse Sport Federatie (LSF), was het weer zo ver. De afgevaar digde van de hockeyclub Room burg (een in-keurige hockeyheer, zo te zien) deelde het bestuur mee dat zijn vereniging niet zou deel nemen aan de onlangs door de LSF uitgeschreven enquete. Oh, neen en nog eens neen. De LSF heeft die enquete uitge schreven om met behulp van de door de verenigingen verstrekte gegevens te komen tot een beleids nota voor de Leidse sport. Het liefst had de LSF dat samen met de gemeente gedaan, maar de wethouder van sportzaken voel de weinig voor zijn nota. Men zat immers in het tijdperk van de be zuinigingen, er kon weinig an ders worden gedaan dan pas op de plaats maken en wat moet je dan met een papiertje vol wensen waaraan toch niet kan worden voldaan. De LSF vond, terecht naar mijn overtuiging, datje de zaken niet zo maar op zijn beloop kan laten. Juist in een periode van grote zuinigheid moeten de prio riteiten duidelijk zichtbaar zijn. En op het moment dat er geld be schikbaar zou komen, moet niet uitgebreid gehakketakt worden waar het dient heen te gaan. Maar er is ook nog heel wat an ders. De sport kampt met vele problemen: de vergrijzing en het teruglopende ledental in sommi ge takken van sport, de exploita tieproblemen van verenigingen, kwaliteit en onderhoud van di verse accommodaties, de hier en daar gesignaleerde trek van de velden naar de sporthal enz. Het zijn dingen die behoorlijk in kaart dienen te worden ge bracht. Met de beste wil van de wereld kan ik niet zien dat ie mand tegen een enquete is die dat beoogt en die vervolgens de basis moet vormen voor een beleidsno ta waarmee de Leidse sport zijn stem laat horen. Argument Maar die keurige hockeystick zei dus nee. Wat voor argumentatie voerde hij daarvoor aan? Hij vond dat het houden van een der gelijke enquete er vanuitging "dat de gemeentebestuurders niet behoorlijk voor de sport zou den zorgen en dat mag men toch niet aannemen". Dat was dus wantrouwen jegens de overheid en de man vond dat duidelijk on gepast. Ik geloofde mijn oren niet. Een heer van stand, opgevoed met het autoriteiten-ontzag van de jaren vijftig, verdwaald in de jaren tachtig. Kennelijk ook nooit de gemeenteraad over sport bezig gehoord, want dat laat je het wel uit je hart om zo te praten. Was de man nu echt zo onnozel? Met mijn slechte karakter denk ik dat er wat meer aan de hand is. Zou dit het misschien zijn: al eni ge tijd zit er een tweede kunst gras-hockeyveld in de pijplijn. Wethouder Tesselaar heeft daar wel oren naar en Roomburg weet dat. Voor de hockeyclub hoeft zo'n enquete en bijpassende nota dus helemaal niet. Sterker, een LSF-beleidsnota kan alleen maar roet in het eten gooien, want het is maar de vraag of het kunstgrasveld daarop een hoge prioriteit krijgt. Maar dat alles kon de Roomburg-heer de verga dering natuurlijk onmogelijk meedelen. Het is slechts een veronderstel ling, maar wel één die zijn optre den in elk geval minder wereld vreemd maakt dan het leek. Meende hij letterlijk wat hij zei dan was de hockeyer wel heel minkukelig bezig. Nog een zaak in de enquete ver vulde Roomburg met grote hui ver. Enkele vragen van de lijst gaan in op wat financiële aspec ten van het clubleven. Het is niets buitengewoons en wie een rein geweten heeft, zal er zich niet druk over maken. Bovendien heeft de LSF vertrouwelijke be handeling van de gegevens toege zegd. Het was de hockey-man niet genoeg. Zorgelijk had hij het over "de privacy" die hier ge vaar liep. Sommige mensen zien ook overal spoken. Als de clubs het LSF-bestuur onvoldoende gegevens aanreiken dan kan het geen beleidsnota ma ken en dus zijn werk niet doen. Dan dient het af te treden, want het kan niet als karikatuur van zichzelf verder gaan. Het gevolg zal zijn dat het speelveld vrij komt voor de overheid om naar eigen goeddunken te handelen. Dat houdt, ook al doet de gemeen te haar best, gevaren in. Er komt onherroepelijk ruimte voor wille keur. Die kant moet het niet op. Het sportbeleid moet gedragen worden door overheid én Leidse sportgemeenschap. Het is jam mer dat dat tot sommige koppen maar niet doordringt. RUUD PAAUW Sfmaar^an0,^^ SALONIKI (ANP) - Het Nederlands schaakteam heeft in ners van mindeijarige gewichthef- de laatste ronde van de Schaak-Olympiade gewonnen van fers, die worden betrapt op het ge- Engeland. De de winst van 2 1/2 tegen 11/2 bracht de jonge bruik van anaboiica. Nederlandse ploeg, met de regionale troeven John van der Stö^ln wf mTdelewTohthel: WieI' Jf °en ?ikf en.Ri™ Kuijf achter de Sovjetunie pp competitie", dreigde Przedpeiski. een met Engeland gedeelde tweede plaats in de rangschik- Hij sloot daarmee aan op de aanbe- king, velingen van een aantal IOC-leden, die er wegens de dopingschanda- Na meer dan vijf uren spelen moest strydlust groter. Zo groot zelfs dat len bij de Olympische Spelen in Se- Paul van der Sterren erkennen dat oul, waar ondermeer de Bulgaarse het eindspel van ongelijke lopers ploeg zich negatief onderscheidde, tegen Jonathan^ Nunn ondanks op aandrongen A x VGR komt op voor rolstoelatleten chef déquipe Frans Kuijpers overleg met de spelers een vroegtij- dig algeheel remise-aanbod van gewichtheffen twee pionnen extra niet te winnen Britse kant durfde te weigeren, programma te was. De remise had voor de Neder- landse meester als bijkomend na deel, dat het grootmeesterresultaat aan zijn neus voorbij ging. De laatste drie ronden speelde hy on gemeen sterk, maar de ene over winning, die het opstapje had kun- tus, kwam er niet uit. De laatste ronde begon met het inachtnemen van een minuut stilte de jongeren an Jan Hein over. Donner. Hoofdscheidsrechter Gli- korte toespraak de zondagavond overleden Ne derlandse grootmeester. Donner niet ROTTERDAM (ANP) - De Vereni ging van Gehandicaptenorganisa ties Rotterdam (VGR) komt in het ter nagedachtenis geweer tegen het besluit ganisatoren van de Rotterdamse goric wijdde marathon om in de eerstvolgende wedstrijd op 16 april, geen gehan dicapten in rolstoelen meer toe te laten. „Dit is ontzettend jammer, deelnemer, want de Rotterdamse marathon den-kort was in het verleden juist een prach tig voorbeeld van de integratie van gehandicapte en niet-gehandicap- te sporters", aldus directeur Vriet- hoff van de VRG. Volgens Vriethoff was een be langrijk argument van de organisa- Het vredesvoorstel kwam, nadat Sosonko in acht luttele zetten re mise was overeengekomen met de grieperige Speelman. Sosonko deelde in Saloniki steeds het punt (in totaal tienmaal). Hij fungeerde daarmee als een soort voorstopper, gaf de meestal sterke tweede- of eerste bordspeler van de tegenpar tij geen kans en liet het scoren aan de lagere borden i de stellingen van Positief Een taxatie i het moment leerde dat Van der twintig jaar lang Wiel in het nadeel was tegen Short, trad zes jaar gele- Van der Sterren op zyn minst ge- hersenbloeding lijkstond tegen Nunn en Piket het i der Wiel, Rini Kuijf en Jeroen Piket: verrassende tweede plaats met nationale schaakploeg in Saloni- (archieffoto's) hem trof - ook op als Nederlands initiatief had tegen Chandler. gedelegeerde bij het FIDE-con- gres. Voor de wedstrijd Nederland - Engeland was een centrale plaats op het podium ingeruimd. Bij een uitslag van 2-2 zou het Engelse i de marathon geen rolstoe- team zeker zijn van de tweede Iers meer toe laten, dat er bij de plaats in de eindrangschikking, laatste marathon een aantal onge- Het Nederlands viertal, dat in de lukken is gebeurd, doordat lopers basis-formatie aantrad, had daar tegen de benen werden gereden, voor een overwinning Volgens Vriethoff kunnen i leg met organisaties van gehandi captensport echter heel goed zoda nige voorzieningen worden getrof fen, dat de kans op ongelukken een stuk kleiner wordt. dig. Van tevoren zou het bizar idee zijn geweest het sterk verjongde Nederlands team bij afwezigheid van Jan Timman een kans op een ereplaats toe te dichten. Naarmate de ronden vorderden werd de FRANKFURT (Reuter) - De Sovjet-schaakster Jelena Akmilovskaja, die vrijdag stiekem trouwde met de Amerikaanse ploegleider John Donaldson, heeft gisteren in Frankfurt al een visum voor haar nieuwe vaderland gekregen. De 31-jarige mevrouw Donaldson, die vorige week in Saloniki nog aan het tweede bord zat van de Russische Olym piade-ploeg, deed maandag met haar man bij het Amerikaanse consu laat een visum-aanvraag. „Hoewel het een ongewone situatie betrof, heeft het paar dezelfde, objectieve behandeling gekregen als ieder an der. Ik weet niet wat hun plannen zijn, maar ze kunnen nu naar de Sta tes", zei Craig Springer, de woordvoerder van het consulaat. Het besluit om door te gaan, ver anderde de situatie. Short, die het John van der Wiel in de Kalasnik- ov-variant van het Siciliaans erg moeilyk had gemaakt, deed het in de tijdnoodfase niet goed. Met nog drie minuten op de klok voor beide spelers bood hij remise aan, het geen door Van der Wiel werd geac cepteerd. Kasparov maakte de Lei- denaar erop attent, dat hij in de slotstand met f3 een veelbelovende wending over het hoofd had ge zien. Van der Wiel scoorde in Salo niki aan het eerste bord 6 1/2 uit 12. Jeroen Piket had inmiddels be slissend voordeel bereikt tegen Chandler. Het was een Slavische partij naar het voorbeeld van Kar- pov - Hjartarsson bij het laatste In- terpolistoernooi, een party, die de Leiderdorper grondig had geanaly seerd. De Brit compliceerde de za ken nog wel, maar werd in de tijd noodfase zo overspeeld, dat hy bij de hervatting opgaf. Dat bracht Pi kets score op 8 uit 11. Al voor het begin van de dertiende ronde was het jongste lid van de ploeg al zeker van een (tweede) grootmeester-re sultaat. Ook de invallers Rini Kuijf en nationaal kampioen Rudy Dou- ven behaalden een positieve score. Leidenaar Kuijf zelfs 4 1/2 uit 6, Douven 3 uit 5. Alles hing in laatste instantie af van de verrichtingen van Paul van der Sterren met zwart tegen Jo nathan Nunn. Het was een Spaanse partij, die door Nunn nogal slap werd opgezet. Hy had kennelijk ge rekend op een vroege remise en speelde onzeker verder, toen het al gemene vredes-aanbod was gewei gerd. Van der Sterren pakte een pion en kwam glad gewonnen te staan, toen hij zich naast een vrije a-pion verzekerde van het loper- paar. De Brit kreeg echter nieuwe kansen toen Van der Sterren een loper ruilde voor een paard. Nunn week uit naar de dame-vleugel, ruimde daar de enig overgebleven pion op, terwijl Van der Sterren het materiaal op de andere vleugel van het bord haalde. Door de aanwezig heid van ongelijke lopers bleken zijn twee pionnen extra net geen doorslaggevend voordeel op te le veren. Vrouwen De Nederlandse vrouwen besloten de Olympiade met een opzienba rend gelijkspel tegen de Sovjetu nie. ADe drie partijen (Harmsen - Tsjiboerdanidze, Van der Mije - Le- vitina en De Greef - Litinsk^ja) ein digden in remise. Voor Kathy van de Mye was het de laatste partij, die zy voor Nederland speelde. In het vervolg treedt zij alleen nog aan in kleinere toernooien. Evenals Jessi ca Harmsen maakte Kathy van der Mije in Saloniki 6 uit 11. Heieen de Greef kwam uit op 7 1/2 uit 12, Dre- wes op 4 uit 8. Het gelijkspel tegen Nederland bleek de Sovjetrussische vrouwen later de eindoverwinning te heb ben gekost. De drie Hongaarse zus jes Polgar versloegen Zweden met 2-1 en eindigden daarmee een half punt voor de Russinnen. Het meest in het oog lopend was de score van de twaalfjarige Judit Polgar: 12 1/2 pnt uit 13 partijen. In het Nederlandse mannen kamp klaarden de gezichten in de loop van de avond op. De teams van de Verenigde Staten en Honga rije sloten hun ontmoeting af op de enige manier, waar Nederland wat aan had: een gelijkspel. Beide lan den bleven daardoor in de eindrangschikking een half punt op het team van Kuijpers ten ach ter. Nederland eindigde mede daardoor samen met Engeland met 34 1/2 pnt op de gedeelde tweede plaats. Had het onderling resultaat geteld, dan zou het Nederlands zestal tweede zijn geweest. Al met al een veel beter resultaat dan op grond van de elo-rating van de spelers mocht worden ver wacht. Bij aanvang stonden de mannen twaalfde, de vrouwen die hoogst waarschijnlijk negende zul len worden, zelfs veertiende. Met dit resultaat hebben de Ne derlandse mannen zich geplaatst voor het wereld-teamkampioen- schap, dat volgend jaar oktober/no vember in Luzern wordt gehou den. Naast de continentale kam pioenen van Europa, Afrika, Azië en Amerika en het gastland Zwit-, seriand wordt daar een plaats inge ruimd door de nummers eén tot en met vijf van Saloniki. Mats Wilander beste tennisser NEW YORK (Reuter) - Mats Wilan der is door de spelersvakbond ATP gekozen tot tennisser van het jaar. De Zweed won in 1988 zowel de Australische, Franse als Ameri kaanse kampioenschappen en nam de eerste plaats op de ranglijst over van Ivan Lendl. De Amerikaan An dre Agassi werd onderscheiden als de speler, die het afgelopen seizoen de meeste vooruitgang heeft ge boekt. DEN BOSCH (ANP) - Drie maan den na zijn verrassende rentree in de eredivisie basketbal is Kees Akerboom weer weg bij landskam pioen Den Bosch. Akerboom kan zich niet langer verenigen met zijn positie binnen het team en heeft het clubbestuur en coach Jan Dek ker te kennen gegeven zijn dienst verband met onmiddellijke ingang te beëindigen. Akerboom is ontevreden over het feit dat hij zijn zesde positie binnen de ploeg moest opgeven toen de langdurig geblesseerde spelers Rob Korthout en Albert van der Ark terugkeerden. „Ik kan daar eenvoudig niet meer tegen. Ik heb een naam op te houden en ik weet dat ik meer in huis heb dan een speler, die de achtste of negen de plaats in deze ploeg bezet", al dus de 36-jarige basketballer. Akerboom hoopt in januari aan de slag te kunnen bij het Werken- damse Virtus. Voor die vereniging kwam hij vorig seizoen al uit. Vir tus is een middenmoter in de eerste divisie, twee klassen lager dan de eredivisie. Akerboom: „Daar wil ik verder spelen, want voor mij is de afgelopen maanden wel duidelijk geworden, dat ik moeilijk zonder basketbal kan. Virtus heeft me al gevraagd, dus zal het wel door gaan". WOENSDAG 18.45-19.10 RTL Sport. 21 05-21.50 Ned 2: Indoor Motorsportga la: verslag van het 8e internationale mo torsportspektakel in Sportpaleis Ahoy, waarin veel aandacht voor motorcross, speedway, motoball en quads. 21.57-22.30 Ned 3: Studio Sport waarin onder meer aandacht voor de Nederland se vrouwen schaatsploeg van Wiebe Last en de kortbalwedstrijd Deetos - Dal- to. 22.10-23.10 Super Motor Cycling Events. 22 15-23.13 SKY: International Motor Sports. 23 25-00.15 BBC 1Sportsnight: met o.a. boks-reportages. 00.45-01.10 BBC 1Sportsnight: vervolg.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17