De Nutsspaarbank introduceert: de ritsloze portemonnee. PLUS CARD Bijna niemand zegt nee tegen de Pluscard van de Nutsspaarbank. Eindelijk een portemonnee die nog platter is dan een dubbeltje, terwijl je er toch een paar duizend gulden mee op zak hebt. nutsspaarbank !•- 5Q0Ö 1 1 330 rtlR J.H.Vfttt 100E Eindelijk een portemonnee die groot genoeg is om er wereldwijd mee te kunnen betalen. Eindelijk een portemonnee die dun genoeg is voor talloze geldautomaten in het buitenland. Eindelijk een goed gevulde portemonnee die gratis verzekerd is tegen vedies en diefstal. De Nutsspaarbank introduceert de Pluscard. De credit card die zich wereldwijd laat gebruiken als portemonnee. Met de Pluscard kunt u in 160 landen gemakkelijk betalen. Bij ruim 6 miljoen schoenenwinkels, kledingwinkels, platenzaken, tankstations, restaurants en noemt u maar op. Ook in Nederland accepteren al meer Voor aanvullende kontanten kunt u ondermeer terecht bij alle kantoren van de Nutsspaarbank en bij ruim 120.000 banken en duizenden geldautomaten in het buitenland. Met de Pluscard bent u dus verzekerd van wereldwijd betaalgemak. Voor maar vier tientjes per 12 maanden. Een tweede Pluscard voor uw i1 Ik wil graag meer informatie over de Pluscard. Naam:. Adres:, dan 20.000 bedrijven de Pluscard graag. Van Den Haag tot Den Helder, Leiden tot Leeuwarden en van Zoetermeer tot Zevenaar. Overal waar u het vignet van Eurocard, Mastercard of Access ziet, bent u welkom met de Pluscard. partner kost slechts 25 gulden. Een aanbod dus waar u bijna geen nee tegen kunt zeggen. Zeker niet als u weet dat steeds meer Winkeliers er ja tegen zeggen. Zegt u ook Ja tegen de Pluscard? Dan ligt I 2501VC Den Haag. er nu op al onze kantoren een aanvraagformulier voor u klaar, iifiil nutsspaarbank Postcode:. Plaats: Ik heb wel/geen salarisrekening bij de Nutsspaarbank In een envelop zonder postzegel zenden aan: Nutsspaarbank, afd. Cliëntenzaken, Antwoordnr. 1980,

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 10