Tour de France buiten categorie Harrewijn heeft maling aan reputatie Grieken SPOoTTV Feyenoord vlast op zoon van Kindvall Resultaat congres in Den Haag DEN HAAG (GPD) - De Tour de •France krijgt volgend jaar zijn Luxemburgse startweekeind van drie dagen, de Amstel Gold Race heeft geen last van de Ronde van Spanje, de ploegentijdrit van Eind hoven wordt al in het tweede jaar van zijn bestaan verheven tot we reldbekerwedstrijd en Parijs-Mos kou zal het hoogstwaarschijnlijk moeten doen zonder professionele wielrenners. Dat waren gisteren de belang rijkste besluiten van de profsectie (FICP) op het meerdaagse congres van de UCI in Den Haag. Een groot wielercongres, voor het eerst in Ne derland, „omdat we het zo langza merhand aan onze stand verplicht zijn ook eens als gastheer op te tre den. We kweken er goodwill mee voor onze verdere plannen, en we konden de 60 mille organisatiekos ten aan omdat we daarvoor hadden gespaard", aldus KNWU-voorzitter Piet van der Molen. De FICP tilde de status van de Tour de France, zoals verwacht, in derdaad uit boven de andere twee grote rondes, die van Spanje en Ita lië. De Tour mag in het vervolg maximaal 23 dagen duren en krijgt vier weekeinds. Dat betekent voor komend jaar, dat Luxemburg van zaterdag 1 tot en met maandag 3 ju li Tourstad is. De Giro is op 22 da gen gezet waarin ook vier week einds, de Vuelta op 21 dagen met drie weekeinds. De Ronde van Spanje heeft zich nog vier jaar ver plicht telkens op 15 mei in Madrid aan te komen, waardoor de Vuelta in '89 op maandag 24 april moet starten en derhalve de Amstel Gold Race, zaterdag 22 april op de kalen der, niet in de wielen rijdt. Gold Race-organisator Hérman Krott: „Daar ben ik heel blij om. Ik zit niet zozeer te wachten op Spaanse ploegen, maar er rijdt toch een Mathieu Hermans rond, en Kelly zal, nu hij voor Fagor gaat rij den, misschien ook weer wel ver plicht zijn in de Vuelta te starten. Het maakt ons deelnemersveld heel wat beter beschermd". Gold Race De Gold Race is volgend jaar van de twee Nederlandse wedstrij den voor de wereldbeker, de super categorie in het eendagswerk, waarvoor alleen de beste ploegen worden uitgenodigd, en waaraan financieel een zeer interessant prij zengeld is verbonden. Vijf 'monu menten' hebben 'voor eeuwig' een plaats verworven: Milaan-San Re- mo, de Ronde van Vlaanderen, Pa- rijs-Roubaix, Luik-Bastenaken- Luik en de Ronde van Lombardije. Voor de eerste vijfjaar komen daar in ieder geval bij: de Summer Clas sic een nieuwe wedstrijd rond Sheffield, Engeland, op 30 juli GP Montreal, San Sebastian, Kam pioenschap van Zürich, de ploe gentijdrit in Eindhoven, Parijs- Tours en de Ronde van Lombar- dije. Het betekent niet dat wedstrij den als de Omloop Het Volk, Gent- Wevelgem, Waalse Pijl, GP Frank- m furt, GP Plouay, Parijs-Brussel, Ronde van Lazio of GP Philadel phia meteen worden geschrapt, maar het aanzien ervan op de inter nationale kalender daalt geducht. De dit jaar voor het eerst verrreden koers in Philadelphia (VS) haalde de 'ballotage' niet, omdat de orga nisatie uiterst chaotisch verliep. De FICP verwacht, dat de Engelse 'remplacant' in Sheffield wel aan de strenge normen kan voldoen. De man achter die nieuwe wed strijd staat ook voor de succesvolle ronden van Ierland en Engeland; tv-coverage gegarandeerd. Wie geen vlekkeloos verloop van zijn wereldbekerkoers kan verzor gen krijgt te maken met sancties; van forse boetes tot en met verwij dering van de kalender. Zelfs Luik- Bastenaken-Luik en naar verluidt ook Milaan-San Remo kregen gis teren 7000 gulden straf opgelegd vanwege onvolkomendheden. Het aantal wereldbekerwedstrijden staat voor 1989 op 12, het kan in de toekomst maximaal worden uitge breid tot 15. De FICP denkt bij voorbeeld nog aan een afsluitende 'Masters-finale', tijdrit plus rit-in- lijn, de apotheose van het wie- Ierseizoen, in het najaar ergens in een zuidelijk land. De kleinere rittenwedstrijden mochten het voorbije seizoen bij wijze van proef niet langer dan zes dagen duren, met uitzondering van de Ronde van Zwitserland (10 da gen). Zwitserland houdt zijn tien dagen, op ander front is er op basis van de ervaringen weer wat 'bijge daan': Parijs-Nice, Tirreno-Adriati- co, Midi Libre, Ronde van Catalo- nië voortaan 7 dagen, de Dauphiné Libéré 8 dagen. De suggestie om van 'de Tour de France van het Oostblok', de Vredeskoers, een 'open' Parijs-Moskou (met profs en amateurs) te maken, vond bij de profsectie volstrekt geen gehoor. PETER OUWERKERK Basketbalteam dicht bij EK-kwalificatie AMSTELVEEN (GPD) - Yvonne van Gennip mag niet mee doen aan de IJsselcup, het (belangrijke) gewest Limburg zaagt de poten onder de stoel van handbalcoach Van Linder vandaan en op de bondsvergadering van de judobond zijn er maar liefst tien afgevaardigden die tegen de benoeming tot erelid van wereldkampioene Irene de Kok stemmen. Van een 'lekker' topsportklimaat in Neder land, het afgelopen weekeinde bracht daar maar weer eens een paar schrijnende voorbeelden van, is nog altijd geen sprake. Daar kan een wekelijks uitgereikte NSF-prijs voor de beste (top)prestatie voorlopig nog maar bar weinig aan veranderen. Ook de bondscoach van het Neder landse basketbalteam, Ruud Har rewijn, kent zo zijn sores en dat ter wijl er ten aanzien van de nabije toekomst toch heel wat op het spel staat voor deze tak van sport die hier ten lande nog altyd hinkt op twee gedachten. In 1990 vindt in Nederland het EK voor junioren plaats en het zal interessant zijn om te zien of de jeugd het spoor kan Bondscoach Ruud Harrewijn (links): „Basketballers zijn destijds teveel volgen van landen met verwend". (archieffoto Loek Zuyderduin) (top)sport-cultuur als Spanje, Ita- ROTTERDAM (GPD) Feyenoord heeft zijn oog laten vallen op Niclas Kindvall, de 21-jarige zoon van één van de beste spitsen die de Rotterdamse club ooit heeft gehad, Ove Kindvall. De talentvolle aanvaller, die nog een contract voor een jaar bij AIK Stockholm heeft, komt tijdens de winterstop eerst voor een stageperiode van minimaal een maand naar de Kuip. Als hij de leiding van Feyenoord bevalt, wil die hem vastleggen. Afgelopen weekeinde heeft be stuurslid Cor Veldhoen namens de Rotterdammers contact gezocht met Ove Kindvall om de overkomst van diens zoon te bespreken. Het liefst zag Feye noord de Zweedse semi-prof volgende maand al naar Nederland reizen, maar Niclas kan zich niet eerder dan januari vrijmaken. De stadionclub trok twee jaar geleden al aan de linksbenige spits, maar toen vond Niclas zich nog te jong voor een buitenlands avontuur. Volgens Ove Kindvall is zijn zoon nu wel rijp voor een test bij een grote club. Niclas Kindvall is volgens de Zweedse sportpers een groot talent. In 1986 werd hij als 18-jarige met 47 doelpunten topscorer van de tweede divisie, waar na hij direct werd ingelijfd door AIK Stockholm. Dit seizoen maakte hij zijn debuut voor Jong Zwe den en scoorde hij voor zijn nieuwe werkgever in de Europa Cup. Feyenoord ziet in Kindvall junior, geboren op een steenworp afstand van de Kuip (in het Clarazieken- huis), niet meteen de vervanger van Dave Mitchell, die gistermiddag in Londen zijn handtekening on der een tweejarig contract zette en de meegevlogen Hans Kraay de transfer naar Chelsea zag afronden. Trainer Rob Jacobs zegt wel behoefte te hebben aan versterking, maar niet in het bijzonder in de voorste linie. Jacobs: „Houtman is onze spits, daar naast hebben we in Zier Tebbenhof, een jonge, ta lentvolle spits, achter de hand". Feyenoord maakt, wellicht met Niclas Kindvall, van 9 tot 16 januari een trip naar Saudiarabië. De Rotterdamse club doet in het Middenoosten mee aan een toernooi met Werder Bremen en An- derlecht. De winnaar van dit evenement komt uit tegen het nationale team van Saudiarabië. lië, de Sovjetunie en Joegoslavië. Maar dichterbij nog en wel in de komende tien dagen - morgen te gen Griekenland en volgende week woensdag tegen Engeland - heeft het A-team een uitgelezen kans om zich kwalificeren voor de eindron de van het Europese kampioen schap. Dat weerhield de bond er overigens niet van om de herbe noeming van Ruud Harrewijn eerst drie maanden op te houden. Om trent het hoe en waarom tast de bondscoach in het duister. Zeker is dat kostbare tijd verloren ging. En dat niet alleen, ook het terug halen van ex-bondscoach Vladimir Heger als assistent-bondscoach kan in dit kader natuurlijk op twee manieren worden uitgelegd. Als de goedkoopste oplossing (Heger is coördinator bij de bond en in te genstelling tot Harrewijn een full time kracht..), of moet de inmid dels tot Nederlander genaturali seerde Tsjech gaan fungeren als een soort chaparonne voor de Haarlemmer? Die zich na de tegen vallende resultaten op het recente Pré Olympische Toernooi geen misstappen meer mag permitteren. In het voetspoor treden van de succesvolle volleybalbond - die met 125.000 leden wel drie keer zo groot is als de NBB - of blijven doormodderen op een pad dat slechts links en rechts van plavei- tjes is voorzien voor een paar top clubs zoals Den Bosch en Den Hel der; dat is de vraag die uiteraard ook Harrewijn bezighoudt. „Verge lijken is niet helemaal reëel", zegt hij twee dagen voor het duel met de 'Anders regeert ambtelijke macht' Enquête van LSF voor eigen beleidsnota Leidse sport LEIDEN „In de zes jaar van ons bestaan moeten wij spijtig genoeg constateren dat de gemeente Lei den geen voorbereidingen heeft ge troffen, laat staan maatregelen ge- genomen, maar een eenduidig be nomen, voor een beleid op de lan gere termijn". Dat schrijft het bestuur van de Leidse Sport Federatie in een toe lichting op een omvangrijke en quête, die de LSF onder de aange sloten clubs houdt om op basis van die gegevens zelf met een beleids nota te komen. Deze zal dan. na goedkeuring door de ledenverga dering, aan het college van burge meester en wethouders worden aangeboden. De LSF vreest dat bij het ontbreken van een beleidsvisie de gemeentelijke Directie Sport en Recreatie zelf een koers zal bepa len. „Dan regeert de 'ambtelijke macht, wellicht gebaseerd op per soonlijk inzicht". De gemeente heeft bij monde wethouder Tesselaar GRONINGEN (GPD) - 'The Last Post' klonk voor FC Groningen al in het Oosterpark. Het requiem van de dap pere noordelijke Europa-Cupstrijders, die eerder Atletico Madrid en Servette Genève aan het mes regen, kon gister avond reeds geschreven worden. De return tegen VfB Stuttgart over twee weken in het Neckarstadion is na de 3- 1 afgang geheel overbodig geworden. De thuisclub werd op alle onderdelen var. het voetbalspel overklast en mocht van geluk spreken dat het bij deze score bleef. Hans Westerhof noemde de neder- raes en Servette Genève konden laag 'geen schande'. Want, vond FC geen openingen vinden. Tot gister- Groningens trainer: „We hebben avond had alleen het nietige Gal- van een Europese topclub verlo- way United in de Martinistad een ren. Wij hadden niet meer te bieden keer de roos getroffen. Maar de dan dit. Maar ik wil de jongens toch Verein für Bewegungsspiele (VfB) compliment maken, want tot Stuttgart was allerminst onder de het laatste fluitsignaal hebben ze indruk van dit glanzende lijstje en hun uiterste best gedaan er wat van dompelde het bomvolle Ooster- te maken". parkstadion in diepe i In eerdere Europa-Cupduels had „Je knikkert er toch een keer uit. de 'trots' van Renze de Vries de Dat kan beter na een leuke pot ge- poort in de eigen burcht nagenoeg beuren dan na een laf partijtje", gesloten kunnen houden. Atletico had Westerhof zijn gehoor een dag eerder tijdens de persconferentie voorgehouden. De trainer koos ge woontegetrouw voor een zeer aan vallende speelwijze, maar een leu ke pot werd het desondanks niet. De Groningers kwamen daarvoor kwalitatief teveel tekort. Voor Wes- terhofs positieve denkwijze niets dan lof, maar voor de manier waar op hij dacht Stuttgart op de knieën te krijgen, past slechts de kwalifi catie naïef. Westerhof: „Wij hadden ingecalculeerd dat we bepaalde ri- 5 liepen tegen een ploeg die zo sterk is in de counter, maar wij wil den het publiek iets bieden". Val Dat kwam er niet van, want de Gro ningers liepen met open ogen in de Westduitse val. VfB Stuttgart liet de thuisclub glimlachend komen en sloeg zelf met razendsnel uitge voerde counters toe. Klinsmann en Hennie Meijer (midden) zet Hartmann op het verkeerde been e faciliteiten in stand te kunnen hou den. Een gunstige uitzondering vormt de 3-Octoberhal, waar het onderhoud in de exploitatie leid in deze verdient natuurlijk de voorkeur". De LSF ziet weinig heil in een ontwikkeling waarin de Directie Sport en Recreatie van de gemeen te naar eigen goeddunken kan op treden. „Met alle respect voor de zittende functionarissen, dit is geen beleid anno 1988". De enquête, waarvan de gege vens vertrouwelijk zullen worden behandeld, moet gegevens opleve ren over ledenaantal van de diverse verenigingen, omvang van het ka der, activiteiten, de kwaliteit van de in gebruik zijnde accommoda tie, de contributie en andere. In de op deze gegevens stoelende beleidsnota hoopt de LSF in te gaan op onder andere de ontwikke ling van de vergoedingen co, die in de Bundesliga een mes scherpe dekking gewend zijn, wis ten niet hoe ze het hadden, zoveel bewegingsvrijheid werd hen ge gund. Ook al lieten Klinsmann en Allgöwer eerst nog riante mogelijk heden onbenut, Duitse doelpunten konden gewoonweg niet uitblij- sportzaken eerder laten weten dat meentelijke faciliteiten, de dergelijke beleidsnota op de langere termijn weinig nut heeft omdat de gemeente Leiden voor een zware bezuinigingsoperatie staat. Men kan maar het beste op de omstandigheden van het moment inspelen, vindt hij. De LSF erkent dat aan dat standpunt wel aantrek kelijke kanten zitten: „Zonder hin der van beleidsstructuren kan men van actuele situaties gebruik ma ken om een zo optimaal mogelijk resultaat te bereiken". Maar „deze politiek van ad hoe beslissingen" kent volgens de LSF ook een be denkelijke keerzijde. „Een simpel voorbeeld daarvan is de voortdu rende noodzaak van middelen om standhouding en zo mogelijke betering van bestaande accommo daties, de demografische ontwik kelingen, de betekenis van de trend om van de velden weg te trekken naar de sporthallen en „de verhouding tussen de werkelijke kosten van de sport, hoeveel de le den met hun achterban zelf verdie nen en welk bedrag via de 'indirec te subsidie' via Sport en Recreatie werkelijk by de sport terecht komt". De LSF houdt op 28 november haar algemene ledenvergadering in de kantine van de korfbalvereni ging Fides Pacta. RUUD PAAUW Spaanse profs gaan in staking MADRID (SID/Reuter) - De I Spaanse voetbalprofs trappen woensdag 14 december geen bal. Ze sluiten zich aan bij de al- j gemene staking die door de j twee grootste landelijke vak- f bonden voor die dag is uitge- roepen. De Algemene Arbei ders Bond (UGT) en de Arbei- l ders Commissie (CO) vragen i ook van al het andere personeel 1 in de sportsector het werk neer te leggen. De voetbalbond is er al op voorbereid de voor 14 de cember geprogrammeerde zes- tiende speeldag van de compe titie te verplaatsen. De bonden eisen een totale ommekeer in de economische politiek van de socialistische regering, die de groei van de lo- nen wil afremmen om de infla- tie te beteugelen. Ook proteste- ren ze tegen een nieuw banen- plan voor jongeren. De jeugd zou daarin worden uitgebuit i ten gunste van de werkgevers. Stuttgart scoorde voor de eerste keer na een geweldige blunder van doelman Tukker, twee weken gele den in Zwitserland nog de held van Genève. Uitgerekend de man die in zijn zolderkamer een uitgebreid ar chief over het Duitse voetbal bij houdt, liet zich verrassen door een afstandsschot van Karl Allgöwer, 'Knallgöwer' vanwege zijn knallen de uithalen. Tukker bleef als ver steend op de lijn staan. Groningen, dat voor de tweede keer in zijn bestaan rechtstreeks op zeker ingegrepen. Ik wil de televisie kwam de eerste keer was tegen Vitoria Guimaraes en ook toen verloren de noorderlin gen bleef als een kip zonder kop voor de aanval kiezen. Het riskante spelletje liep falikant verkeerd af, want Maurizio Gaudino sloeg aan de andere kant van het veld twee keer genadeloos toe: 0-3. Arie Haan: „Na het eerste doelpunt was de wedstrijd in feite al gelopen. Wij kwamen daardoor in een ideale po sitie. Wij hebben goed gevoetbald, alleen hadden we in de tweede helft nog een paar goals moeten maken". John de Wolf kon het onont koombare verlies slecht verkrop pen. Na een charge tegen Klin smann kreeg hy de gele kaart. Het was zijn tweede, waardoor hij in Stuttgart buitenspel zal staan. Na de pauze solliciteerde FC Gronin- gens 'Rambo' nadrukkelijk naar de rode kaart, maar die bleef hem be spaard. Haan vond dat FC Gronin gen zich bezondigd had aan ruw spel. Katanec werd daar het slacht offer van. De Joegoslaaf moest met een brancard van het veld worden gedragen. Frustraties Haan: „Vooral aan het eind van de wedstrijd speelde Groningen veel te hard. Onbegrijpelijk, want de koers was toen allang gelopen. Groningen moest zijn frustraties blijkbaar afreageren". Westerhof had niet de indruk dat zijn pupillen over de schreef waren gegaan. „Had ik dat wel gehad, dan had ik detele- is niet dat wy als een schop- ploeg overkomen. Een schopploeg zijn wij ook niet". De Groninger trainer had zich wel groen en geel geërgerd aan de rotzooi (aanstekers, blikjes, zelfs een fietspomp), die onverlaten in het publiek na de pauze op het veld hadden gesmeten. De Tsjechische scheidsrechter Stickier moest de wedstrijd daarvoor twee keer on derbreken. Westerhof: „Dat geso demieter met een deel van het pu bliek vond ik een grotere smet op de wedstryd werpen dan de 3-1 ne derlaag. Het is een schande. Juist nu we in heel Europa op de televi sie komen, zorgt één of andere gek voor anti-reclame". De tweede helft had weinig meer om het lijf. Groningen bleef zijn stinkende best doen, maar was een paar maatjes te klein voor de ploeg van Arie Haan, die zich nimmer bij ster druk maakte en de wedstrijd plichtmatig uitspeelde. Hennie Meijer mocht met zijn derde Euro- pa-Cupdoelpunt van dit seizoen de spreekwoordelijke eer redden, maar voor FC Groningen is er over veertien dagen geen redden meer BOKSEN - Het gevecht om het wereldkampioenschap in het zwaargewicht tussen Mike Tyson (VSt) en zijn uitdager Frank Bruno (Eng) wordt 14 januari gehouden. De plaats van handeling is nog niet bekend maar het wordt in elk geval een Amerikaanse stad. Bouwer nieuwe voorzitter Sparta DEN HAAG (ANP) - Floor Bouwer is de nieuwe voorzitter van Sparta. De 59-jarige Rotterdammer volgde tijdens de algemene ledenvergade ring van de club Cor van Rijn op. De 61-jarige Van Rijn was 32 jaar bestuurslid, waarvan de laatste 23 als preases van de eredivisieclub. Hij is benoemd tot erevoorzitter. Bouwer was reeds vice-voorzit- ter van Sparta. Tijdens de vergade ring werd het bestuur van zeven naar acht personen uitgebreid. Henk Hendriks en Victor Spruyt zyn de nieuwe mensen.. huidige Europese kampioen Grie kenland. „Die gasten van Martinus en het nationale team hebben ge kozen voor de sport en een bestaan in de marge. Basketballers zijn des tijds in de topjaren van Den Bosch en Leiden teveel verwend. Je denkt toch niet dat jongens als Schilp of Kuipers nu genoegen ne men met een paar grijpstuivers. De top is te ver weggegroeid van de ba sis, die in vergelijking met het vol leybal ook nog eens te smal is. Alles staat of valt bij het basketbal met de inbreng van een paar sponsors". Toch ziet Harrewijn voor de toe komst wel degelijk perspectief. „De tekenen wijzen er althans op dat het eindelijk en ondanks alles de goede richting uitgaat. Er is door Heger en mij een plan ontwik keld voor de wat langere termijn en dat is met name gericht op de jeugd. De Topsportliga is daar ach ter gaan staan. Het uitgangspunt is om net als bij het voetbal straks te komen tot het formeren van een Jong Oranje. Een soort B-team waarmee intensief geoefend en ge speeld zal worden. Dit met de be doeling om jonge spelers vooral fy siek sterker te maken, zodat de overstap van nationaal naar inter nationaal niveau geleidelijker ver loopt. Op dat punt schieten we vooral tekort. Dat komt omdat de onderlinge Verschillen van jongsaf te groot zijn. Er is op alle niveau's te weinig weerstand. Willen we blijven meetellen dan moet dat vooral veranderen". Op kortere termijn is het in elk geval noodzaak om het contact met de Europese top - tot stand ge bracht toen het in de topjaren van het basketbal hier wemelde van de spelers met de dubbele nationali teit - niet te verliezen. „Vanzelf sprekend", beaamt Harrewijn dat grif. „Kwalificatie voor het EK in 1989 is prioriteit nummer één. Je hebt per slot van rekening als na tionaal team een voortrekkersfunc tie. Daarnaast stuit je op dat podi um op de absolute top, dus op weerstand en daar kun je weer van leren. Bovendien ben je, bij deelna me, gevrijwaard van het spelen van r twee kwalificatie-toernooien, waarvan één tijdens de competitie. De clubs zien me al aankomen. Trouwens, die tijd is beter te beste den. Aan de jeugd bijvoorbeeld, met het oog op 1990". Voorlopig doet Harrewijn, in een poging die kwalificatie te bewerk stelligen, nog een beroep op zijn routiniers. Hij benaderde daartoe zelfs de 36-jarige Kees Akerboom, het fenomeen uit Den Bosch, die in 1985 afscheid nam maar drie jaar later toch zijn schoenen weer uit de kast haalde. Diens hart was er goed voor, de omstandigheden thuis niet en derhalve ging het plannetje niet door. „Jammer", zegt Harre- wijn, zonder een spoortje van gêne in zijn stem. „Nee, wat kan mij zijn leeftijd nou schelen. Als hij er der tig ingooit en ons daarmee over de drempel tilt, vind ik alles best. Kunnen de jongeren straks van profiteren". Voor het duel tegen Griekenland - morgenavond om 20.00 uur in de Amsterdamse Apollohal - kan de bondscoach evenmin een beroep doen op het geblesseerde trio Toon van Helfteren, Albert van der Ark en Henk Pieterse. Voordien be staat evenwel de mogelijkheid dat Nederland, dat drie duels won en er één verloor, zich zonder dat er een bal is gegooid al heeft gekwali ficeerd. Als de Tsjechen, die giste ren terugkeerdèn van een stage in de VS, morgenmiddag thuis win nen van de Engelsen staat niets deelname van Oraiye aan het EK in de weg. Winnen de Engelsen en verliest Nederland (wat logisch zou zijn te gen de huidige kampioen die met zijn sterren Gallis, Fasoulas en Yiannakis zal aantreden) dat ont staat er een nieuwe situatie. Dan mag Nederland, op basis van de thuis-overwinning, in het slotduel met de Engelsen 17 punten prijsge ven. „Maar daar wil ik voorlopig niet aan denken", sluit Harrewijn zijn ogen even. En dan in de ware geest van de topsport: „Laten we eerst maar zelf proberen om die Grieken te pakken. Waarom niet? Ik heb maling aan reputaties". AD VAN KAAM WOENSDAG 21.50-22 00 Super: World of Golf. 21.59-22.30 Ned 3: Sludio Sport: mei o.a. Europacup 3 voetbal 22 00-22.55 Super: Dubai Champions hips Cup '88: verslag van de wedstrijd om de Champions Cup '88 in Dubai lussen de kampioen van Engeland, Liverpool en de Schotse kampioen Celtic. 22.40-00.10 Did 2: Die Sport-Reporlage: met samenvattingen van Europacup 3- wedstrijden. 23.00-23 45 BRT 2. Sport extra: met aan dacht voor Europacup 3-voetbal, met sa menvattingen van de vandaag gespeel de eerste wedstrijden in de derde ronde. 23.20-01.10 BBC 1 Sportsmght: met o.a. snooker (samenvatting van de kwartfina le van de kampioenschappen in Pres ton), Europees voetbal en de sport-hoog- tepunten van het jaar.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17