DE (KABEL-)KRANT VOOR UW EIGEN STUK VAN NEDERLAND Elk stukje Nederland heeft z'n ei gen nieuws en z'n eigen krant. Zes dagen per week maken wij die krant - de kabelkrant zelfs zeven dagen per week. Elke dag anders en steeds weer even compleet en actu eel. Met regionaal, nationaal én in ternationaal nieuws. Zo blijft u als lezer op de hoogte van wat er zich afspeelt in de wereld. Politiek, economie, sport, weten schap, cultuur, feiten, meningen en achtergronden: wij brengen het nieuws vanuit ons eigen, regionale perspectief. En dat doen ook onze adverteerders. Zij- willen immers (potentiële) klanten bereiken, niet een veelvoud aan brievenbussen en prullebakken! Alleen dan zijn in vesteringen in reklame het geld dubbel en dwars waard! Dat geldt voor adverteren in de ge drukte media, het geldt zeker óók voor televisie-reklame. Met de Leidsch Dagblad Kabelkrant heb ben de plaatselijke ondernemers een uniek, regionaal medium in handen voor doelgerichte reklame- kampagnes. Tv-reklame is dyna misch, snel, aktueel en heeft de vol le, onverdeelde aandacht van de kijkers. Op de beeldbuis is secon- denlang uitsluitend die éne rekla- me-spot te zien. Daarom blijkt de herinneringswaarde van televisie- reklame altijd buitengewoon hoog! Het bereik en de formule van onze dag- en weekbladen sluiten perfekt aan op die van de Leidsch Dagblad Kabelkrant. Verspilling van ad vertentiebudgetten door zinloze doublures kan door het gekombi- neerd inschakelen van deze uitga ven worden voorkomen én levert in de meeste gevallen een aantrekke lijke kombinatie-korting op! Om een lang verhaal kort te maken: Het Leidsch Dagblad en de Leidsch Dagblad Kabelkrant zijn een klasse apart. Eigenlijk twee klassen, maar dat ontdekt u vanzelf wel... Wilt u informatie over (proef-) abonnementen, advertentie-tarie ven of reklame-adviezen, pak dan snel de telefoon: (071) 16 14 00.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 16