wmmmmm
ÖKUHI
BETAALD VOETBAL
EREDIVISIE
Feyenoord-Ajax 1-2 (0-0). 56. Bergkamp
0-1, 77. Roy 0-2, 81. Van Geel (stralschop)
1-2. Scheidsrechter Van der Laar, toe
schouwers: 50.289.
PSV-RKC 5-2 (2-0). 11. Ellerman 1-0,13.
Romario 2-0,47. Romario 3-0, 59. Koeman
4-0 (strafschop), 59. Schapendonk 4-1, 64.
Romano 5-177. Van de Wiel 5-2. Scheids
rechter: Hobé, toeschouwers: 24.500. Gele
A kaart: Gouda (RKC).
FC VW-WUtem I11-1 (0-0). 57. Hoekman
1-0, 63. Broeken 1-1. Scheidsrechter: Hou-
ben, toeschouwers: 6.000 Gele kaarten:
Brugel en Van Rossum (beiden Willem II).
Den Bosch-Fortuna S. 0-3 (0-2). 10. Wil-
lems (eigen doel) 0-1, 39. Lens 0-2, 79.
Lens 0-3. Scheidsrechter- Egbertzen. Toe
schouwers: 2000. Gele kaart: Boessen
(Fortuna).
FC Utrecht-Sparta 2-2 (1-2). 24 Beukers
0-1, 25. Beukers 0-2, 26, Linford 1-2, 47.
Linford 2-2. Scheidsrechter: Luinge, toe
schouwers- 4500. Gele kaart voor Van Stee
(Sparta).
Haartertvfloda JC 1-0 ((H)). 59. Holverda
1-0. Scheidsrechter Van Mierlo, toeschou
wers: 2.500. Gele kaart: Baas en Matthaei
(Haarlem).
VoéendanvVeendam 3-1 (1-1). 40. Duif 1-
0, 43. Steltenpool (eigen doel) 1-1, 60.
Steur 2-1, 90. Burleson 3-1. Scheidsrech
ter: Uilenberg, toeschouwers: 5.200. Gele
kaarten: v.Buuren en Wiebe (Veendam).
FC Gronwgen-FC Twente 2-0 (1-0). 15.
Eijkelkamp 1-0, 89. Meijer 2-0. Scheids
rechter: Bakker, toeschouwers: 8650. Rode
kaart: Keur (FC Twente). Gele kaart:
Bosch, Elzinga, Schmidt (FC Twente) en
Groeleken (FC Groningen).
MW-PEC Zw. 4-2 (4-0) 5. Veldwijk (eigen
doel) 1-0,12. Francois 2-0, 22. Verbeek 3-
0,29. Schuman 4-0,46. Van der Waart 4-1
86. Van der Waart 4-2. Scheidsrechter:
Blankenstein, toeschouwers: 2500. Gele
kaart: Hansma en vd.Waart (PEC Zw).
14
PSV
Volendam
Fortuna S. 13
Haarlem 13
Ajax 13
FC Twente 13
Feyenoord 12
FC Groningen 13
RodaJC 13
FC Utrecht 13
PECZw. 13
Veendam 13
Den Bosch 13
Sparta 13
1 2
14 1 6 7
23 33-13
17 26-15
17 22-14
17 20-15
16 27-18
16 19-11
15 27-19
15 28-18
15 19-14
11 16-19
11 21-24
10 15-24
10 15-28
9 15-22
9 18-28
8 21-33
8 14-25
7 16-32
Rozenburg 9 4 0 5 8 9-10
Excelsior MM 9 3 2 4 8 19-24
Spakenburg 10 2 4 4 8 17-21
Barendrecht 10 2 3 5 7 8-16
Vitesse D. 8 2 1 5 5 9-22
RKAVIC 10 1 3 6 5 10-20
ARC 10 1 1 8 3 15-32
EERSTE KLASSE B: Or.W.t-ASWH 0-0,
GVVV-Kozakken B. 0-0, Roda B-DOVO 2-
2, Lunteren-IJsselmeervogels 0-0, overige
wedstrijden afg.
EERSTE KLASSE C: ACV-WHC 2-1, An-
gelslo-Genemuiden 0-3, WVF-Flevo B. 1 -0,
DVS'33-Or.Nassau 0-3, HZVV-Go Ahead
K. 5-1, overige wedstrijden afg.
TWEEDE KLASSE B: 's-Gravenzandse
SV-Monster 0-1, DUNO-DSVP afg. Excel
sior P-Zwaluwen VI. 2-2, Capelle-PPSC 4-
0. SSS-Everstein 2-2, Katwijk-VVGZ afg.
Capelle 10-15 Zwal.VI. 10-9
Excels.P. 10-13 DUNO 9-8
Katwijk 9-12 Everstein 10-8
SSS 10-11 's-Grav.Sv 10-8
DSVP 9- 9 PPSC 9-7
Monster 9- 9 VVGZ 9-5
FCLiSSe 10-13 SDCP.
Huizen 10-13 Zuidvogels 10- 6
CSW 10-12 Kennemerl. 10- 5
ZOB 10-11 KMVZ 10- 3
DERDE KLASSE A: Le.den-JAC 2-2,
Sporllust'46-'s-Gravenzande 2-2, overige
wedstrijden afg.
VIERDE KLASSE A: Asonia-Reiger B. 2-1,
PSZ-EVC 3-2, Opperdoes-ZFC 1-1, Zoua-
ven-Monnickendam 0-1, SIZO-Blauw Wit
W. 2-1, AFC'34-Castricum 2-0.
PSZ 9-18 Monnickend. 8-8
ZFC 10-15 Asonia 9-8
SIZO 10-14 Reiger B. 9-8
AFC'34 9-11 EVC 9-4
BI.Wit W. 10-10 Zouaven 10-4
Castncum 9- 9 Opperdoes 10-3
VIERDE KLASSE B: Oegstgeest-De Sleu
tels 4-0, CVC R-Jodan B. 4-2, Kagia-Ter
Leede 1-2, overige wedstrijden afg.
Oegstgeest 10-16 JodanB. 10-9
Voorschoten 9-13 Rohda76 9-8
DEVJO 8-11 Koudekerk 9-7
Ter Leede 10-10 Sleutels 10-7
CVC R. 10-10 Kagia 10-7
Nootdorp 9- 9 Zwammerdam 8-5
ZONDAG
HOOFDKLASSE A: Blauw Wit-Unitas 3-1,
Wilhelmus-Elinkwijk 1-2, AFC-UVS 1-1,
Stormvogels-DHC 0-3, ADO'20-Papend-
recht 0-4, RCH-DWV 0-0, RVC-EDO 3-3.
EERSTE DIVISIE
Herades-Vrtesee 1-1 (0-1). 38. Sonnevil-
le 0-1,51. Coolen 1-1. Scheidsrechter: Van
der Niet, toeschouwers: 3000. Gele kaart:
Degenaar (Heracles) en Bos (Vitesse).
SW-Telstar 2-0 (0-0). 76. Kaiser 1-0, 85
Oosterlee 2-0. Scheidsrechter: Van Zon,
toeschouwers: 2300. Gele kaart: Salari
(SW) en Harms (Telstar).
Emmen-Excelsior 0-1 (0-0). 54. Van Goo-
zen 0-1. Scheidsrechter: Van Riel, toe
schouwers: 1442. Gele kaart- Elzinga (Em-
men), S. Wasiman, M. van Wattum en Buys
(Excelsior).
De Graafschap-DS'79 2-0 (1-0). 30. Tular
1-0, 58. Van der Kley 2-0. Scheidsrechter-
Blom, toeschouwers: 2300. Gele kaart:
Tempels (De Graafschap). Rode kaart: J.
Boere (De Graafschap, twee keer geel),
Kulsdom (DS 79).
Wageningen-NAC 1-4 (0-2). 29. Cornells-
sen 0-1, 43. Cornelissen 0-2, 60. Ooster
huis 1 -2,68. Van Gils 1 -3.75. Van Gils 1 -4.
Scheidsrechter: Kempers, toeschouwers:
1000. Gele kaart: Smit (NAC).
NEOGA Eagles 3-3 (2-1). 12. Wilsterman
0-1, 28. De Kok 1-1, 39. Janssen 2-1, 67.
Janssen 3-1, 73. Van den Brink 4-1, 85.
Van den Brink 4-1. Scheidsrechter- Bult
huis. toeschouwers: 2600. Gele kaart: Aal-
bers (NEC), Pelleboer en B. Boere
(Eagles).
RBC-Eindhoven 1-0 (1-0). 23. Voets 1-0.
Scheidsrechter: Overkleeft, toeschouwers:
1250.
Heerenveen-FC Den Haag 2-2 (2-0). 15.
De Jonge 1 -0,43. De Jonge 2-0 (trafschop),
65. Schelevis 2-1, 75. Lems 2-2 (straf
schop). Scheidsrechter: Luyten, toeschou
wers: 4500. Gele kaart: Bijl, Hommeles en
Verbeek (Heerenveen), Lems, De Roode
en Purvis (Den Haag).
Blauw Wit 9 6 2 1 14
UVS 10 4 3 3 11
Elinkwijk 8 3 4 1 10
RVC 9 3 4 2 10
ADO'20 9 4 2 3 10
Wilhelmus 9 4 2 3 10
DWV 9 2 5 2 9
EDO 9 2 5 2 9
Papendrecht 9 3 3 3 9
RCH 9 3 3 3 9
DHC 9 15 3 7
Stormvogels 9 2 3 4 7
14- 7
19-19
15-14
18-13
16-13
15-12
Eerst tekenen, dan pas spelen. Dat geldt voor basketballer Danny Manning (nummer 25), die zaterdag in Los
Angeles Sports Arena voor het eerst voor Clippers uitkwam. Eerder op de dag had hij zich voor 10,5 miljoen dollar
voor vijfjaar vastgelegd bij de Amerikaanse NBA-club. Dit alles verhinderde Armon Gilliam van Phoenix Suns
niet er met de bal vandoor te gaan.
(foto AP)
SVW 9-12 Sparta 9-8
DCV 9-12 RKAW 9-7
ADO 9-12 Hermes 9-7
Xerxes 8-11 Sliedrecht 9-7
Alph.Boys 8-10 Slikkerv. 8-6
Nieuwenh. 9-10 Bl.Zwart 8-2
HMSH 8- 8
TWEEDE KLASSE A:VUC-Rijswijk 3-1,
Tonegido-Woerden 1-2,' SJC-Roodenburg
0-2, Lugdunum-Altior 3-4, Quick H-Voor-
burg 0-0, Westlandia-VELO 1-0, SFC-Ver-
burch 0-2.
Roodenburg 9-13 Rijswijk 9-9
Tonegido 10-12 Quick 9-9
Westlandia 8-11 Verburch 8-7
Lugdunum 9-11 VÜC 9-7
Woerden 9-10 VELO 9-7
Voorburg 9-10 SJC 9-5
SFC 8- 9 Altior
ZONDAG
RES.EERSTE KLASSE: Papendr.2-HDVS
2 2-2, Nept.2-Quick 2 4-2, Unitas 2-
RES.DERDE KLASSE A: Lugd.5-VTL 3 5- BayemM. 13-20 B.M'gladb. 14-17 EERSTE DIVISIE: Shot W.2-Scylla 4-6,
0, Roodenb.6-Oranje Gr.2 1-3, LDWS 3- Stuttgart 13-17 Leverkusen 13-16 Moonen-Docos 1-9, ATC N-Veldhoven 4-6.
SVLV 4 3-3. Hamb.SV 14-17 Karlsr.SC 13-16
DHC Wilh.2 10-9
2 9-14 Lens 2 9-8
Quick 2 11-14 Unitas 2 9-8
Westl.2 9-12 Papendr.2 10-8
UVS 2 10-11 Overmaas 2 11-7
HDVS2 9-10 Nept.2 9-6
Mussch.2 10-9
RES.TWEEDE KLASSE A: Rijswijk 2-BI-
.Zwart 2 1-2, Veto 2-ADO 2 2-1, RKAW 2-
RVC 2 2-2, Roodenb.2-Olympia 2 9-3, VDL
2-VCS 2 6-0, VUC 2-Tonegido 2 0-0.
RES.DERDE KLASSE A: RKAW 3-
Alph.B.2 3-2, SJC 2-BI.Zwart 3 6-3, WSB
2-HBS 2 2-3, UVS 3-Roodenb.3 4-0, Lisse ȕun,oren
2-Soccer B.2 4-0, Lugd.2-Unio 2 3-0.
RES.DERDE KLASSE B: Alph.B.4-VNL 2
1 -2, ROAC 5-Docos 5 5-2, UVS 7-LFC 3 4-
1. Foreh.4-WSB 5 0-2.
RES.DERDE KLASSE C: SJC 7-üsse 6 2-
2, DOSR 5-UVS 6 4-2, Kickers 4-Foreh.3 3-
6, ZLC 2-Stompw.B.3 2-3, Roodenb.5-
Meerburg 3 2-3.
4-Roodenb.7 0-1, üsse 5-MMO 3 2-1.
LANDELIJKE JEUGD
ENGELAND: Charlton-Everton 1-2, Co-
ventry-Luton 1-0, Derby-Manchester Utd 2-
2, Liverpool-Millwall 1-1, Middlesbrough- VROUWEN:
QPRangers 1-0, Newcastle-Arsenal 0-1,
Norwich-Sheffield 1-1, Southampton-Aston
V. 3-1, Tottenham-Wimbledon 3-2, West
Ham-Nottingham F. 3-3.
Norwich 12-27 Millwall 11-20
Arsenal 11-23 Liverpool 12-19
Southampton 12-21 Coventry 11-18
Excelsior
Vitesse
NEC
AZ
Heerenveen
NAC
FC Den Haag
GA Eagles
DS79
RBC
Cambuur
Eindhoven
Telstar
Wageningen
Helmond Sp.
Emmen
1 21 22- 6
1 21 24- 7
2 19 29-13
3 17 29-12
5 15 20-13
3 14 19-19
5 14 29-19
5 14 22-18
4 14 19-19
4 13 16-22
6 13 21-30
7 12 20-24
6 12 17-24
5 11 21-19
8 10 19-24
7 9 19-28
8 8 17-30
7 7 13-23
0 6 16-42
Gouda 9-16 WSE
Alexandria 9-12 Meerburg
FC Lisse 9-11 Soccer B.
DOSR 9-11 ONA
Olympia 9-11 LDWS
RFC
9-11 Alblasserd.
1-7, R0AC79-VVSB 1-1, Docos-Unitas L.
8-0, Alphen-SJZ 1-3.
Docos 9-13 SJZ 9-9
WSB 9-13 Foreholte 9-9
UDO 9-11 Stompw.B. 9-7
SVLV 9-10 Unitas 9-7
Alphen 9-10 LFC 9-5
ROAC79 9-10 VTL 9-4
9-11 RES.DERDE KLASSE B: Vredenb.2-
9- 7 HMSH 2 3-0, RKDEO 2-DHC 3 5-2, DWO
9- 6 2-Delfia 2 0-1DSO 2-Wilh.3 1 -3, Verburch
9- 6 2-DHL 2 2-0, Quick 3-Oliveo 2 3-0.
9- 4
9-2 RES.VIERDE KLASSE A: ADO 2-F.Speed
2 1-1, RKAW 4-Lugd.3 0-5, LFC 2-UVS 4
0-3, Wassen.2-ROAC 2 2-2, Docos 2-Altior
2 2-2, SVLV 2-Meerburg 2 1-1.
Kop tweede periodestand:
Excelsior 5-8 Den Haag
NEC eerste periodekampioen.
TOPSCORERS: 1 .Eijkelkamp (Groningen)
9; 2.Hoekstra (RKC) 8; 3/5.Meijer (Gronin
gen). vd.Wiel (RKC) en v.Geel (Feyenoord)
7; 6/14.v.Duren (Den Bosch), Clayton (For
tuna). Balm (Twente), v.Buuren (Veen
dam), v.Dorpel (Volendam), vd.Ark (Willem
II), Koeman (PSV), Steur (Volendam) en
Lens (Fortuna) allen 6.
I, Celeritas-Wassenaar 2-1, Crom-
vliet-Scheveningen 1-2, WP-ODB 0-4.
GDA 9-16 Wassenaar 9-S
Celeritas 9-12 Cromvliet 9-8
RAVA 9-11 WP 9-8
Delft 9-10 ODB 9-7
Vredenb. 9-10 Q.Steps 9-8
Schevenin. 9- 9 Duindorp
9-2
VIERDE KLASSE C: TYBB-Renova 2-0,
DSOV-VSV 1-4, Zandvoortmeeuwen-Hille-
gom 0-0, Van Nispen-De Brug 3-0, Hoofd-
dorp-DIO 3-3, Velsen-Geel Wit 0-1
TYBB 9-15 VSV 10-9
Geel Wit 10-15 V.Nispen 8-8
Velsen 9-14 DSOV 9-7
DIO 9-13 Hillegom 9-5
Hoofddorp 10-10 De Brug 9-4
Renova
Feyenoord 2, Groningen 1Haarlem 1PSV
1, Den Bosch 2. FC VVV 3. Volendam 1,
MW 1, Utrecht 3. Graafschap 1, NEC 3.
Heracles 3.
TOTO GELUK: 4-8-12-19-28. Toege-
LO"
ld: 24.
r-GCi
5TTO:
3-6-14-24-35-41.
I: 99 22 96.
ELGISCHE LOTTO: 5-1
Reservegetal: 35.
1-27-32-33-39. VEP
VIERDE KLASSE D: Nicolaas B-Moord
recht 1-0, Bergambacht-DONK 1-1, Bode-
graven-Lekkerkerk 2-2, NSV'46-Nieuw-
koop 1-2, GSV-ESTO 3-1, VEP-Unio 1-2.
Nieuwkoop 9-14 Moordrecht 9-8
Unio 9-13 Bodegraven 10-8
GSV 9-13 ESTO 9-7
DONK 9-13 NSV46 10-7
Nicol.Boys 9- 9 Bergambacht
9- 8 Lekkerkerk
9-4
Jokernummer: 57 47 524.
DUITSE LOTTO: 22-26-27-29-33-37. Re
servegetal: 40.
Spiel 77: 08 18 451.
KNVB RESERVES
RES.VIERDE KLASSE B: VUC 3-Den
Hoorn 2 2-0, Veto 3-RAVA 2 1-1, VCS 3-
Docos 3 0-0, Lens 3-Scheven.2 5-1GDS
2-Wilh.4 2-2, GDA 2-ODB 2 2-2.
ZATERDAG
EERSTE KLASSE: Hazerswoudse B-
TAW 1-1, LSW-Kagia 2-4, Meerburg-ZLC
1-3, Woubrugge-GWS 1-0, overige wed
strijden afg.
Alphia 11-14 MVKV 10-7
Valken 10-13 ZLC 11-7
Woubrugge 11-13 GWS 11-7
LSW 11-13 SVOW 10- 4
KRV 10-12 SVLV 10- 2
RES.EERSTE KLASSE: Koudek.2-KRV 2
2-2, Noordw.4-Rijnsb.B.4 5-0, GWS 2-
Voorsch.2 1-3.
RES.TWEEDE KLASSE A: Noordw.6-
VNL 1 2-1.
RES.TWEEDE KLASSE B: GWS 3-
Oegst.3 0-2, Koudek.3-KRV 4 5-2.
RES.DERDE KLASSE A: Ter Leede 5-
WSB 2 1-2, Kickers 1-Noordw.7 4-2.
RES.DERDE KLASSE B: Quick B.1l-Ab-
benes 2 5-1.
RES.DERDE KLASSE C: Noordw.8-VTL 1
1-5, KRV 5-Quick B.10 3-5.
RES.DERDE KLASSE D: Ter Leede 6-
Quick B.8 2-2.
ZONDAG
EERSTE KLASSE: Or.Groen-ZLC 0-2,
Randstad Sport-Teylingen 1-1, ASC-MMO
0-4, Kickers-Bernardus 2-1, Leidsche
Boys-VNA 1-0, Warmunda-VNL 3-1.
Randst.Sp. 10-14
EERSTE KLASSE A: Hollandia-UW 1
DWV-Telstar 2-3, Quick H-RVC 1
Roodenburg-Ajjax 2-0, FC Lisse-UVS a
Quick Boys-Elinkwijk 2-1.
UVS 10-18 Hollandia 11
Telstar 11-18 Quick B. 1
Roodenburg 11-16 UW f
Ajax 1M4 DWV H
RVC 11-12 Quick li
Elinkwiik 10- 9 FCLisse
REGIONALE JEUGD
a-juntoren
HOOFDKLASSE: UVS-VCS 5-1, Slied-
recht-Sparta 0-5, overige wedstrijden afg.
b-junioren
KLASSE BI: Zwijndrecht-HOV 1-2, Noord-
wijk-ADO 1-1, overige wedstrijden afg.
FRANKRUK: Auxerre-Marseille 1-0,
Caen-Bordeaux 3-0, Cannes-FC Nantes 1-
2, Lille-RC de Paris 3-0, Monaco-Metz 1-1,
Montpellier-St.Etienne 2-0, Paris SG-
R.Lens 3-2, Sochaux-Nice 1-0, Toulon-La-
val 0-0, Toulouse-Strasbourg 4-0.
Paris SG 19-40 FC Nantes 19-32
Auxerre 19-39 AS Monaco 19-31
Marseille 19-34 Sochaux 19-31
1-0, Panionios-Kalamaria 1-1
PAOKS. 8-12 Heraklis 8-10
AEKAth. 8-10 Olympiakos 8- 9
TWEEDE DIVISIE D: Radius-Allides 3-1,
Brother 2-V. Santen 3-0, Madjoe-RVC 3-0,
Gem/K-Molenwiek 3-2, Bosta-Volendam 3-
0, Voorburg 2-Riva 0-3.
Riva 6-15 Madjoe 6-10
Voorburg 2 6-13 RVC 6- 7
Molenwiek 6-13 Gem/K 6- 6
Brother 2 6-13 Allides 6- 5
Radius 2 6-11 V. Santen 6- 4
Bosta 6-11 Volendam 6- 0
Larissa
8-10 Levadia
TURKUE: Malatya-Fenerbahce 1-1, Besik-
tas-Rize 4-0, Galatasaray-Samsun 4-0, Bo-
hj-Adana 2-1, Eskisehir-Sariyer 0-1, Trab-
zon-Kahramanmaras 2-1, Ankaragucu-AI-
tay 3-1, Sakarya-Bursa 2-0, Karsiyaka-Ko-
nya 1-0.
Fenerbahce 13-28 Boluspor 12-24
Besiktas 11-25 Trabzonspor 13-24
Ankaragucu 13-25 Galatasaray 11-23
VROUWENVOETBAL BASKETBAL
KNVB AMATEURS
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A: Spakenburg-NSVV
1-4, Barendrecht-Quick Boys 0-2, Noord-
wijk-Heerjansdam 2-3, Spijkenisse-Marken
2-1, RKAVIC-ARC 4-2, Rozenburg-Rijns-
burgse Boys 1-2, Vitesse D-Excelsior M.
afg.
Rijnsb.Boys 10 7 2 1 16 27- 8
Heerjansdam 10 7 1 2 15 26-12
Quick Boys 9 6 2 1 14 18- 6
NSW 10 6 1 3 13 18-15
Marken 10 6 0 4 12 18-12
Spijkemsse 10 5 0 3 12 15-16
Noordwijk 9 4 0 5 8 17-12
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE: ASWH 2-RWH 2
2-3, Barendr.2-NSVV 2 3-0.
RVVH2 11-15 Spijk.2 10-9
Noordw.2 10-13 Zw.Wit2 10-9
Lisse 2 10-13 Rijnsb.B.2 10-8
ARC 2 10-12 Barendr.2 11-7
Quick B.2 10-12 NSW 2 11-7
Rozenb.2 10-11 ASWH 2 11-7
RES.TWEEDE KLASSE A: RCL 2-Zwer-
vers2 0-1, Noordw.3-Zwerver2 3-1, ASWH
3-Barendr.3 2-7, Quick B.3-Katwijk 2 3-1.
MMO 9-12 Leidsche B.
Kickers 8-11 Bemardus
Alkmania 9-10 Warmunda
Or.Groen 9-10 VNL
Teylingen 9- 9
RES.EERSTE KLASSE: ASC 2-
Roodenb.4 1-2, SJZ 2-SJC 3 1-1, Stomp-
w.B.2-LiSSe 3 2-2, WSB 3-Alph.B.3 0-2,
Foreh.2-Kickers 21-1, Alphen 2-DOSR 2 0-
3.
RES.TWEEDE KLASSE A: Leidsche B.2-
LDWS 2 2-2, DOSR 3-Bern.2 2-3, VTL 2-
Randst.Sp.2 1-0, SJZ 4-Altior 4 4-1.
RES.TWEEDE KLASSE B: Teyl.2-ROAC
4 3-1A!kman.2-Altior 3 1 -0, Lugd.4-Lisse 4
1-3, Warmunda 2-Unitas L.2 1-2, MMO 2-
WSB 4 3-0, SVLV 3-SJZ 3 3-2.
INTERREGIONAAL: Ter Leede-Rijsoord
INTERREGIONAAL GDA-lduna 5-0,
Leonidas-Groeneweg 3-5, Haastrecht-
Blijdorp 3-0, KFC71-Bloemhof 6-0,
RVC'33-Celeritas 2-3.
GDA 7-13 Oliveo 7-6
KFC71 6-12 Bloemhof 6-5
Groenewëg 9-12 RVC'33 8-2
Celeritas 8-11 Blijdorp 7-1
Haastrecht 7- 9 Leonidas 8-1
Iduna 7- 8
HOOFDKLASSE: NSV46-UDO 0-0, SJZ-
Sleutels 0-1, VCS-Nieuwkoop 4-0, KFC71
2-Groeneweg 2 5-2, Altior-Randstad Sport
0-3, Spartaan'20-Stolwijk 1-4.
VCS 10-18 UDO 9-9
NSV'46 10-14 Randst.Sp. 10-9
Spartaan 9-12 Nieuwkoop 10-7
Sleutels 9-11 SJZ 8-5
KFC2 9-11 Groenew.2 10-4
Stolwijk 9-10 Altior 9-2
EERSTE KLASSE: SJC-Meerburg 8-0,
Roodenburg-Kickers'69 1-4.
SJC 7-14 UVS 7-5
Foreholte 7-12 Kickers 8-5
Alkmania v. 7-10 Stompw.G. 6-2
Iduna 2 6- 8 Meerburg 6-0
Roodenb. 8- 6
EREDIVISIE: Noordkop-DAS 84-59, Den
Bosch-Orca's 110-90, Meppel-Weert 91-
92, Canadians-Akrides 91-75.
EERSTE DIVISIE A: R dam Z-ASVU 87-
88, Racing B-Leiderdorp 57-70, Rowic-US
77-89.
EERSTE DIVISIE B: BV Lisse-Wyba 86-
PROMOTIEDIVISIE: DAS-Tonego 66-68,
Racing A-MSV 61 -64, BV Usse-PSV 76-77.
Akrides-L.üons 42-60.
EREKLASSE: Eemland-DSRC 22-6, Bas-
sets-AAC 6-22, RCH-DIOK 12-26, ARC/N-
FC-Castricum 6-32, REL-HRC 3-15.
DIOK 8-16 ARC/NFC 8-6
Castricum 8-14 REL 8-4
RCH 9-14 Eemland 9-4
AAC 8-12 DSRC 8-2
HRC 9-10 Bassets 9-2
EREDIVISIE: Veluwe-Scylla 9-9, Gaande-
ren-TT A'dam 3-15, OTTC-Avanti 11-7,
Avanti-Veluwe 15-3, Scylla-Shot W. 7-11,
Avanti-Scylla 5-13, TT A'dam-OTTC 15-3.
Inter Amicos 6-12 HVS
VONO 6-11 Thornax
SVC 6-11 Phoenix 2
BUITENL. VOETBAL
EERSTE DIVISIE: Middelb.Z-Oegstgeest
WEST DUITSLAND: Hamburger SV- 4"14- Avan,i 2-s*ift 0 3-15. Veluwe 2-
Mannheim 5-1, Bor.Dortmund-Nümberg 4- Harkstede 4-14, JCV 2-NOAD S. 2-16.
0, Werder Br-Bochum 2-0, Hannover-Uer- vrouwen
dingen 0-5, B.M'gladbach-Eintr. Frankfurt 2-
1, Stuttg.Kickers-St.Pauli 2-2, Kaiserslau- EREDIVISIE: Shot W-Hoonhorst 10-0,
tern-Stuttgart 6-1, Leverkusen-Karlsruher Avanti-A'dam78 6-4, lrene-Middelb.Z. 5-5,
SC 1-0, Bayern M-FC Köln 2-0. Avanti-lrene 6-4, Middelb.Z-Shot W. 4-6.
Punch 6-14 GSC
Kalinko 5-13 LUSV
Valken 5-12 Tornado 2
Rentokil 6-12 Riva
S 70 1 3-1, LUSV 1-lnUpGo 1 3-0, Leython
4-Valken 1 2-2, Leython 3-VCS 1 2-2, RVV
1-NOVO 2 3-0.
Leython 3
VCS 1
LUSV 1
WW 1
RVV 1
Blok 77 1
7-9 Leython 4
5-8 InUpGo 1
5-8 Leython 2
5-7 S 70 1
5-6 Valken 1
5-6 NOVO 2
5-1
2e Klas A: Salvo 1 -VCO 2 3-0, DAC 2-DVO
1 2-2, Rid.veld 2-DAC 4 1-3, LUSV 2-Orion
2 3-0, Gemini/K 4-Leython 5 2-2.
2e Klas B: VCO 1-VCS 2 3-0, InUpGo 2-Li-
usna 2 1-3, SKC 1-LUSV 3 3-0, WW 2-
DAC 3 0-3, Scarabee 1-Rid.veld 2 geen
doorgang, NOVO 3-DVO 2 2-2.
3e Klas A: Meerburg 1-WVV 3 3-0, Aarl-
.veen 1-GGV 1 2-2, Setumup 1-SKC 3 3-0,
Leython 6-MVKV 2 2-2, Rid.veld 4-NOVO 4
Omzet totalisator- 529.245,00.
W5-spel: juiste combinatie 5-2-9-4-4. Uitt
taling: 7814,40.
HOOFDKLASSE: Rdam-VZC 10-21,
Brandenburg-HZC/R. 10-12, P.Bears-AZC
6-6, Ravijn-LZ'86 10-10, AZPC-DZV 8-10,
Zijl/LGB-Het IJ; Het IJ met opgekomen.
Zijl/LGB 6-12 DZV 7-7
AZC 7-12 AZPC 7-6
HZC/R. 7-12 LZ'86 7-3
P.Bears 6-11 R'dam 7-3
Brandenb. 7- 7 Ravijn 7-2
VZC 7- 7 Het IJ 5-4
Leython 6-13 Rentokil 5-10
Brother 3 6-13 Varel 6- 8
Riva 2 6-13 Waterlanders 6- 4
Be Fair 5-12 PVC 6-4
Thornax 2 6-11 SVC 6- 4
AV '40 5-10 Kalinko 6- 4
PROMOTIEKLAS A: Tonegido 3-VOY 0-3,
Velo-V. Santen 2 3-2, Acco/DOS 2-NOVO
0-3, AV '40 2-Agon 3-1Gem/K 3-Be Fair 2
3-1, Zovoc-Ridderv. 3-0.
V. Santen 2 6-15 Gem/K 3 6-9
VOY 6-14 AV "40 2 5-7
NOVO 6-12 Acco/DOS 2 6-7
Zovoc 6-12 Ridderveld 6-4
Velo 6-11 Be Fair 2 5-3
Agon 6- 9 Tonegido 3 6-2
PROMOTIEKLAS 8: Liusna-DVC 0-3,
VW-Tonegido 2 0-3, Rentokil 2-Gem/K 2
3-1, Thor-Skania 0-3, Riva 3-Orion 3-2.
Rentokil 2 6-16 Tornado 5-3
Skania 6-11 Thor 6-3
Dosko 5- 9 WV 6-2
Riva 3 6-9 Orion 6-6
MANNEN:
TWEEDE DIVISIE 0: Rentokil 2-Allides 3-
1Deltalloyd 2-Leython 3-0, V. Santen-USS
2-3, Varel 2-Tornado 0-3, WM '63-Volen-
dam 3-0, Rijnmond 2-News Flash 3*2.
Tornado 6-16 WM '63 6-8
USS 7-16 Varel 2 6-7
Rentokil 6-14 Rijnmond 5-5
V. Santen 6-12 Allides 6-4
Deltalloyd 2 5-11 Leython 6-4
Volendam 6- 8 News Flash 7-3
OERDE DIVISIE G: VONO-Gem/K 3-0,
Rijnmond 3-HVS 3-0, Zovoc-Thornax 1-3,
NOVO-Tonegido 2-3, Skania-SVC 3-0, In-
ter Amicos 2 3-0.
Tonegido 6-14 NOVO 6-9
Gem/K 6-14 Zovoc '6-8
Skania 6-13 Rijnmond 3 6-8
0-3.
3e Klas B: VCO 3-Blok 77 2 3-0, RVV 3-
Rid.veld 5 0-3, Orion 3-NOVO 6 0-3, Scara
bee 2-Utopia 2 3-0, DAC 6-lnUpGo 5 3-0,
Aspasia 1-Liusna 3 2-2.
3e Klas C: GGV 2-RVV 2 0-3, Blok 77 3-
MVKV 0-3, InUpGo 4-VCS 3 2-2, LUSV 4-
Graficon 1 0-3, NOVO 5-VCO 4 3-0.
4e Klas A: Leython 7-Meerburg 21-3, VCS
4-Liusna 5 3-0.
4e Klas B: Utopia 3-RW 4 3-1SKC 4-As-
pasia 3 vervallen.
4e Klas C: Blok 77 4-Aspasia 2 2-2, LUSV
5-S 70 2 S 70 2 n.o., üusna 4-DVO 3 2-2.
4e Klas D: Rid. veld 6-NOVO 7 3-1, Valken
2-LUSV 6 3-0.
MANNEN
Ie Klas: DVO 1-Gemini/K 3 2-2, DAC 3-
Leython 4 3-0, Rid. veld 1- Gemini/K 2 3-0,
Aarl. veen 1-Graficon 2 3-1Aspasia 1-SKC
1 1-3, RVV 1-Liusna 1 2-2.
Gemini/K 3 5-8 RVV 1 5-5
Rid. veld 1 5-7 Aarl.veen 1 5-5
DAC 3 5-6 Gemini/K 2 5-4
Graficon 2 5-6 SKC 1 5-4
Aspasia 1 5-5 Leython 4 5-4
Liusna 1 5-5 DVO 1 5-1
2e Klas A: Blok 771-MVKV11-3, InUpGo
1-Valken 2 2-2, LUSV 3-Liusna 2 0-3, WW
1-Orion 1 2-2, DAC 4-Leython 5 0-3, Grafi
con 3-NOVO 3 3-1.
2e Klas B: VC01 -RW 2 3-0, DVO 2-lnUp*
Go 2 3-1, LUSV 2-WVC 1 1-3, Rid. veld 2-
DAC 5 3-0, VCS 2-Gemini/K 4 3-1, Utopia
1-SKC 2 2-2.
3e Klas A: Salvo 1 -Blok 77 2 2-2, WW 2-
DAC 6 3-0, S 70 2-Rid. veld 3 1-3, Aspasia
3-RVV 3 0-3, Graficon 4-NOVO 5 0-3.
3e Klas B: LPSV 1-InUpGo 3 3-0, Meer
burg 2-Orion 4 1 -3. DVO 3-RVV 4 3-0, Setu
mup 1-S 70 1 1-3, WVC 2-Gemini/K 6 1-3,
NOVO 4-VCO 2 0-3.
3e Klas C: GGV 1-Meerburg 13-1, TO11-
Utopia 2 3-0, Aarl.veen 2-Aspasia 2 3-0,
Orion 3-VCS 3 2-2, Scarabee 1-Gemini/K 5
3-0.
4e Klas A: VCO 3-GGV 2 1 -3, VCS 4-VCO
3 3-0, WW 3-Scarabee 2 2-2, Liusna 4-
GGV 2 0-3.
4e Klas B: Utopia 3-Liusna 3 0-3, WW 4-
Rid. veld 4 2-2, Valken 3-VCS 5 3-1.
4e Klas C: Leython 8-DAC 7 1-3, Blok 77
3-Utopia 4 3-1.
4e Klas D: SKC 4-S 70 4 3-0, NOVO 6-
Leython 7 0-3.
4e Klas E: Liusna 5-DVO 4 0-3, Utopia 5-
Orion 5 1-3.
DERDE RONDE KNSB-COMPETITIE
Hoofdklasse: SMB - Amstelveen 6-4; HSG
- Philidor Leiden 6-4; Volmac/Rotterdam 1 -
BSG 7-3; Volmac/Rotterdam 2 Water
graafsmeer 51/2-31/2 prognose 6-4; Gro
ningen - DD 61/2-31/2.
Stand: 1 Volmac 1 6-32; 2 Groningen 5-18;
2-14; 9 Amstelveen 1-12; 10 BSG 1-10.
eerste klasse A: Utrecht - Unitas 7-3; VHS
- ASG 41/2-41/2 voorl, progn 41/2-51/2; Het
Witte Paard (Z) - Philidor Leeuwarden 51/2-
41/2; Charlois/Europoort - Watergraaf-
r 2 9-1; Groningen 2 LSG 1-9.
Stand: 1 Utrecht 6-201/2; 2 Het Witte Paard
(Z) 5-18; 3 LSG 4-201/2; 4 Charlois Euro
poort 4-17; 5 ASG 4-151/2; 6 Watergraaf
smeer 2 3-12; 7 Groningen 2 2-91/2; 8 Phili
dor Leeuwarden 1-14; 9 VHS 1-131/2; 10
Unitas 0-91/2.
Internationale veldrit in Gieten, 1 uur
plus 1 ronde: l.de Brauwer (Bel) 1.09.24,
2. Hendriks (Assen) op 0.20,3. Stamsnijder
(Enter) op 0.39,4. Messelis (Bel) op 0.45,5.
Van Bakel (Deurne) op 0.47, 6. Van Dijck
(Bel) op 0.49. 7. Lebras (Fra) op 0.50, 8.
Kools (Baarle-Nassau) op 0.55, 9. Reimer
Groenendaal (St Michielsgestel) op 1.01,
10. Mengin (Fra) op T.05.
Veldrit amateurs in Goes: 1 .Kools (Baarle
Nassau) 1.11,05, 2. Groenendaal (St. Mi
chielsgestel) op 0.18, 3. Hendrix (Assen)
2.31, 4. Martens (Deurne) 3.30, 5. Van der
Leij (Mechelen) 3.48, 6. Frijters (St. Wille-
brord) 3.50, 7. Van Corven (Diessen) 3.58,
8. Van Btjnen (Gemonde) 4.02, 9. Van der
Brink (Putten) 4.40, 10. Burgers (Moerge
stel) 4.55.
HOOFDKLASSE: Pinoké Bloemendaal 1-
5, Tilburg - HGC 2-3, Oranje Zwart - Geel
Zwart 6-1, Klein Zwitserland Forward 2-1,
Amsterdam - SCHC 2-1, Kampong - HDM
1-2.
Amsterdam 4-7 Pinoké 4-3
HDM 4-7 Kampong 4-2
HGC 4-7 Oranje Zw. 4-2
Bloemendaal 4-7 Tilburg 4-2
OVERGANGSKLASSE A: Gooische -
MEP 2-0, Rotterdam - GHBS 3-1, HOD
Schaerweijde 2-3, Union Wageningen 0-
1Tegenbosch Leonidas 0-0, Den Bosch
Leiden 2-2.
Schaerweijde 11-19 Leiden 11-10
Tegenbosch 11-16 Rotterdam 11-10
Union 11-13 Gooische 11-10
Wageningen 11-13 HOD 11-6
Leonidas 11-12 MEP 10-5
Den Bosch 11-12 GHBS 10-4
EERSTE KLASSE A: Etten Leur - Rosma
len 0-2, Hudito - Asvion 0-2, Warande -
Zwart Wit 2-1, Soest - Ring Pass 1-5,
Roomburg - Alecto 1-1.
Ring Pass 10-17 Roomburg 9-9
Alecto 10-15 Asvion 10-8
Warande 10-13 ZwartWit 9-6
Hudito 10-11 Etten Leur 10-6
Rosmalen 10-11 Soest 10-2
TWEEDE KLASSE B: Reigers - FIT 2-2,
Forescate Noordwijk 11 -0, Rood Wit - VVV
1 -1Myra - Bennebroek 0-2, Xenios - Kraai
en 2-1.
Forescate 10-17 FIT 10-9
Bennebroek 10-16 VVV 10-8
Kraaien 10-14 RoodWit 10-7
Reigers 10-11 Noordwijk 10-5
Xenios 10-11 Myra 10-2
VROUWEN
HOOFDKLASSE: Hilversum HGC 0-3,
Upward - Bloemendaal 1-0, Groningen -
HGC 96 4-5 DKS 4-2
Kampong 4-4 Bloemendaal 4-1
Upward 4-4 WereDi 4-0
EERSTE KLASSE A: Kieviten - Groen
Geel 2-1, Spirit - Asvion 1-1, Forward - Bre
da 3-1Rapidity - Leiden 0-0, Craeyenhout -
Rosmalen 1-0.
Forward 10-16 Spirit 10-8
Craeyenhout 10-16 Asvion 10-7
Rosmalen 10-12 Rapidity 10-7
Kieviten 10-12 Groen Geel 10-o
Breda 10-10 Leiden 10-6
EERSTE KLASSE B: Alecto Voordaan 1-
1, Rood Wit Qui Vive 1-3, Noordwijk - Xe
nios 1-2, Amersfoort - HIC 1;4, Strawber
ries Gooische 0-0.
Qui Vive 10-20 RoodWit 10-10
HIC 10-13 Amersfoort 10- 8
Strawberries 10-12 Noordwijk
6-0
PROMOTIEKLAS A: Zovoc 2-VOY 2-3,
Leython 2 2-3, Radius 2-Oikos 3-0, DAC 2-
DOS 1-3, Leython 3-Graficon 1-3, Acco-
/DOS 3-Spanning 220 3-1.
Radius 2 6-17 VCS 6-9
VOY 6-16 Oikos 6-8
Graficon 6-14 Zovoc 2 6-7
DOS 6-12 Leython 3 6-2
Acco/DOS 3 6-12 Spanning 220 6-1
Leython 2 6-10 DAC 2 6-0
PROMOTIEKLAS B: Kalinko-Valken 0-3,
Punch-LUSV 3-0, Rentokil 3-GSC 3-0, Be
Fair-Riva 3-0, NOVO 2-Tornado 2 3-1,
Agon-Radius 3 2-3.
Be Fair 6-15 Radius 3 6-8
Agon 6-15 NOVO 2
DUINDIGT
Eerate koers, 2000 m: 1. Beach Boy (G.
Schalkers) 2.44,5 - 1.22,3, 2. Crack West-
land, 3. Blitz Last. Niet gestart: Camee Gua-
pa. Toto: winnend 3,00, plaats 1,30 1,30,
koppel 4,10, trio 18,60.
Tweede koers, 1900 m: 1. Shabeen
Queen (mw. L. van Nieuwenhuizen) 2.12,7,
2. Snowflake, 3. Sobrina Grande. Niet ge
start: Garibaldi en Fania. Toto: winnend
18,20, plaats 4,40 2,70 2,00, koppel 64,90
trio 1056,70.
Derde koers, 1609 m: 1. Cherie Boszorg
(A. Mollema) 2.08,2 - 1.19,7, 2. Cereal. 3.
Yeanette Bond. Toto: winnend 3,70, plaats
1,40 1,70 2,70, koppel 8,50, trio 173,50.
Vierde koers, 2500 m: 1. Lyminster (A. de
Vries) 2.58,2, 2. Polonius, 3. Kuruta. Niet
gestart: Watermill. Toto: winnend 8,70,
plaats 3,00 2,00, koppel 11,00, trio 104,60.
Vijlde koers, 2000 m: 1. Award Frisia (T.
Smeding) 2.37,8 -1.18,9, 2. Brenda Uithui
zen. 3. Annemiek d'Aster. Toto: winnend
4,00, plaats 1,501.40 2,00, koppel 8,10, trio
54,80.
Zesde koers, 2100 m: 1. Ariba (C. Rood-
enrijs) 2.44,9 -1.18,5, 2. Alianne Lochties.
3. Zombi Vitesse, 4. Alex di Tricia. Toto:
winnend 13,80, plaats 3,7017,60 4,80, kop
pel 140,50, trio 3458,80, kwartet niet gera
den.
Zevende koers, 2600 m: 1Bekila Ludwig
(J. Bot) 3.31,0 1.20,5,2. Brigitte G. 3. Blitz
Uithuizen. Niet gestart: Billy Vredebest. To
to: winennd 5,30, plaats 1,90 1,80 1,50.
koppel 18.90, trio 113,70.
Achtste koers, 1300 m 1. Sammy Jo
(mw. A. de Heer) 1.25,1, 2. Marshal Mac-
Donald, 3. Countach. Niet gestart: Pedo
meter. Toto: winnend 8,30, plaats 2,101,90
1,80, koppel 17,20, trio 230,40.
Negende koers, 1609 m: 1. Zanja (L.
Dooper) 2.01.7 -115.6.2. Walter Neyenro-
de, 3. Zally Ashton. Toto: winnend 1,60,
plaats 1,40 2,20 4,10. koppel 34,50. trio
547,00.
Ttende koers, 2000 m: 1. Acajou K (G.
van Eykelenborg) 2.38,5 1.19,3, 2. Alfred
Rynstroom, 3. Zazou Supreme. Toto: win
nend 1,90, plaats 1,30 1,40 1,60, koppel
4,20, trio 17,90.
Elfde koers, 1609 m: 1. Berlmette Duke
(T. de Mol) 2.06,2 1.18,4, 2. Corry West-
land, 3. Astrid Marian. Toto: winnend 10.10,
plaats 3,20 1,80 1,40, koppel 37.50, trio
TWEEDE KLASSE B: Forescate Cartou
che 2-0, Evergreen - Rijswijk 1-2, Hudito
Ommoord 0-0, Zoetermeer Roomburg 0-
6, Bennebroek - Te Werve 1-1.
Hudito 10-17 Roomburg 10-9
Forescate 10-15 TeWerve 9-8
Bennebroek 10-14 Ommoord 9-7
Cartouche 10-12 Evergreen 10-5
Rijswijk 10-10 Zoetermeer 10-1
MARATHON HEERENVEEN
1.. Kramer (Oudeschoot), 2. Wedman (Am
sterdam), 3. Pronk (Oost Graftdijk), 4. Boon
(Hem), op één ronde 5. Van Kempen
(Nieuwveen), 6. Kasper (Driel), 7. Vunde-
rink (Raalte), 8. Maarssen (Rijssenhout), 9.
Ruitenberg (Oldebroek), 10. Kleine (Ker-
kenveld), 11. Ferwerda (Stiens), 12. Hagen
(Lisse), 13. Veenhof (Gieten), 14. Mannen
(Wapserveen), 15. Kooiman (Ammerstol),
16. Bakker (Groningen), 17. Hopman (1
Zand), 18. Zoon (Rockanje), 19. Jasch
(WDI), 20. Vriend (Enkhuizen).
Stand na drie wedstrijden voor de KNSB-
trofee: 1. Kramer 63,1 punten, 2. Van Kem
pen 58,1. 3. Kasper 51. 4. Vunderink 47,1,
5. Wedman 40.
INZELL
500 meter: 1. Ki-Tae Bah (ZdK) 37.64
1000 meter: 1. Markström (Zwe) 1.18,98
1500 meter: 1. Munehisa Kuroiwa (Jap)
1.57,09
3000 meter: 1. Ick-Hwang Hwang (ZdK)
4.08,41.
r: 1. Aoyanagi (Jap) 7.14,86.
GP AUSTRALIË
1Prost (Fra) McLaren 1.53.14,676,2. Sen
na (Bra) McLaren op 36,787,3. Piquet (Bra)
Lotus 47,546. 4. Patrese (Ita) Williams
1.20,088, 5. Boutsen (Bel) Benneton op
41, 4. Boutsen 31, 5. Alboreto (Ita)
24, 6. Piquet 20, 7. Capelli, Nannini (Ita),
Warwick (GBt) 15.10. Mansell (GBt) 12,11
Patrese 8, 12. Cheever (VSt), Gugelmin
(Bra), Palmer (GBt) 3.15. De Cesaris 3.16.
Nakajima (Jap), Martini (Ita) 1
EUROPA CUP
III: Zevenhuizen Esphino (Por) 3-0 (Ze->
venhuizen in tweede ronde); Hapoel (Isr) -
Animo 1*3 (Animo verder)
Vrouwen
I: Olympus Sneek - Vasama (Fin) 3-0
(Sneek verder)
II: Wustenrot (Oos) Longa 1-3 (Longa ver
der)
III: Modena (Ita) - DVO 3-0 (Modena verder)
ZAALVOETBAL
Vanavond
De Zuidpias Moordrecht: FC Datagold-Her-
mes DVS (20.45 uur)
Wielwijk Dordrecht: Ceverbo-De Maas
(20.00 uur)
De Akkers Spijkenisse: SC Hogenboom-
Den Dam (20.30 uur)
Cleyn Duin: Katwijk: Van der Plas BMW-Sil-
va Boys (20.00 uur); Glasbergen de Best-
FV Snoekie (21.00 uur); Cleyn Duin-Sloos
Sport (22.00 uur)
De Rozet Rozenburg: De Rozet-Menker»-
/Landbouw (20.30 uur)