Noordwijk tast in het duister RB grijpt met slecht voetbal de volle buit Leiden valt tegen JAC uit de rol van koploper: 2-2 Heerjansdam drukt ploeg van Eelman in de anonimiteit Quick Boys toont na rust lef en wint: 2-0 FC lisse laat eindelijk zijn ware gezicht zien 'Dit is een stap in de goede richting' PAGINA 17 NOORDWIJK - Gemor in Noord- wijk, want de plaatselijke voet- baltrots is uit de schijnwerpers in het schemerduister gestapt. Na de 2-3 nederlaag tegen Heer jansdam is de zo succesvolle top club van weleer niet meer dan een figurant in de eerste klasse A. De schamele oogst van acht punten uit negen wedstrijden was zaterdagmiddag in de bad plaats aanleiding voor het maken van zwartgallige opmerkingen over de ploeg in het algemeen en trainer John Eelman in het bij zonder. „Hij kan de jongens met meer motiveren", was meest gehoorde en voor de hand liggende kreet in de Noordwijkse wandelgangen. Niet zo verwonderlijk, want Eel man en Noordwijk lijken onder hand onlosmakelijk met elkaar te zijn verbonden. De Amster dammer is bezig aan zijn twaalf de seizoen bij de voormalige landskampioen. Hoewel de trai ner nog niet is uitgekeken aan de Duinwetering zouden vooral de routiniers in zijn selectie volgend seizoen wel eens een nieuw ge zicht op het trainingsveld willen Eelman zelf vindt het de ge woonste zaak van de wereld dat hij nu door de kenners langs de lijn op de korrel wordt genomen. „Ik ben de verantwoordelijke man en dus schuldig aan de min dere prestaties. In een periode waarin het niet zo lekker draait, wordt altijd met de beschuldi gende vinger naar de trainer ge wezen. Dat is normaal in de voet ballerij en ik had bij Noordwijk niet anders verwacht. Maar neem van mij aan dat ik nog altijd in staat ben om spelers op de voor hun beste en leukste manier te laten voetballen. Het probleem van Noordwijk is niet een gebrek aan motivatie, maar een gebrek aan zelfvertrouwen. Er lopen op dit moment te veel jongens angstig te voetballen. Op zich is Zonder Hennie Koet, die het afge lopen weekeinde werd verblijd met de geboorte van een zoon, en de geblesseerde Fred Arroyo leken de Rijnsburgers niet goed raad te weten met het uitzetten van de lij nen. Volgens trainer Arie Kurver hebben de afgemelde spelers in het veld een redelijke babbel die de noodzakelijke structuur in het spel van de Boys kan brengen. Zeker in de eerste helft liep het bepaald niet bij de Rijnsburgers en met name Gijs Collé, de uiteindelijke match winnaar. moest het in die periode ontgelden. De ex-Lugdunummer, regelma tig door zijn ploeggenoten bekriti seerd. bewoog zich houterig over het veld en leek zich niet best thuis te voelen in het spelconcept van Kurver. "We speelden met vier spitsen waarvan de vleugelspelers niet doorkwamen", tekende Collé het probleem. "De opbouw liep niet lekker, ook al omdat er steeds lange ballen werden gespeeld". Collé, die de ballen liever lekker in de voeten krijgt, had deels gelijk. Ten eerste was de dekking van de thuisclub zo stringent, dat het aan spelen van de voorste lijn van de bezoeker veel balverlies opleverde, en ten tweede toonde Rozenburg totaal geen ontzag voor de lijstaan voerder. De exponent van de Rozenbur ger lef was aanvoerder Leen van Es, die in Fred Bodaan een hard in grijpende tegenstander vond. Bodaan pakte de spelmaker van de tegenstander meerdere malen op de rand van het toelaatbare aan en pas bij de vijfde aanslag op Van Es vond arbiter Reniers het nodig om Bodaan op de bon te slingeren. Aan de andere kant had Collé het ook niet makkelijk tegen de scherp tacklende Bart Lievaart die in de zestiende minuut de Leidenaar maar weer eens onderuitschopte. Wim Hooijmans ontfermde zich over de vrije trap die door de opge komen Driebergen via de grond werd ingekopt. Doelman Perry Hoogstadt leek de bal te stoppen, maar hij kreeg geen grip op het gladde leer (0-1). De verrassende voorsprong ver beterde het spel van de bezoekers niet. Driebergen liet pingelaar Henk van der Lely zomaar aanleg gen. maar zijn schot miste de juiste richting. Nadat Rozenburger mid denvelder Richard Hecker was ge- noteeerd, moest doelman Jan Blankespoor zich strekken op een inzet van Henri Hecker. Bij Rijnsburgsé Boys was Hans Zwaan vrijwel de gehele wedstrijd onzichtbaar. De lange Rijnsburger lijkt aan snelheid en vorm te heb ben ingeboet. Dat bleek vooral toen Collé eindelijk eens langs de dat niet zo verwonderlijk, want we hebben een paar hele onge lukkige nederlagen geleden en dat tast natuurlijk het vertrou- Maar Eelman is kennelijk niet in staat zijn angsthazen moed in te praten, want in de eerste helft van het aanvankelijk slaapver wekkende duel met Heerjans dam speelde half Noordwijk za terdag verstoppertje. Uitblinker in dat spelletje was Jos Smits die er zelfs in de levendige tweede helft in slaagde bijna voortdu rend onvindbaar te blijven. Smits staat model voor het huidi ge Noordwijk: een aardige jon gen, die heel goed kan voetbal len, maar geen initiatief kan of durft te nemen. Balverlies Bij de figuurlijke afwezigheid van Smits was Rob Vermeer de gene die bij de thuisclub het spel moest maken en dat werd tegen het beweeglijke Heerjansdam een drama. De oud-UVS'er is een nuttige voetballer die opvalt door zijn werklust en onverzette lijkheid. maar is niet de man die bij balbezit de lijnen moet uitzet ten. Als corrigerende middenvel der kan hij zich verdienstelijk maken, maar de rol van spelver deler is niet voor hem wegge legd. rechterflank doortrok en een voor zet losliet die door IJsbrand van Pelt grandioos werd gemist. Van Pelt kon zich echter herstellen om dat de startmotor van Zwaan ha perde. Wim Driebergen: hoofdrol. De besluiteloosheid in de Rijns burgsé gelederen werd nog eens benadrukt door Arie van Dijk die in een poging tot uitverdedigen de bal zomaar verspeelde aan rech terspits Henk Kuipers, maar zijn voorzet werd door verraste ploeg- makkers over het hoofd gezien. Het verfrissende spelletje van Ro zenburg werd in de 41e minuut echter toch beloond. Kees Teuben Eelman had er wellicht beter aan gedaan om Vermeer van plaats te laten ruilen met Andries Wendt, die meer creativiteit in huis heeft, maar de opdracht heeft gekregen zijn ploeggeno ten rugdekking te geven. Eelman echter: „Als je deze ploeg wat langer en beter kent, redeneer je anders. Als je achter de verdedi ging hangt, is het niet zo moeilijk om met passes te strooien. Op het middenveld, met een man bovenop je, wordt het even an ders. Zeker voor Wendt, want zijn handelingssnelheid is niet groot genoeg om daar het spel te verdelen". Tegen Heerjansdam was die taak dus min of meer gedwongen weggelegd voor Vermeer. Veel vuldig balverlies was het gevolg en als Ron van de Neut meteen op scherp had gestaan, was de achtervolger van koploper Rijns burgsé Boys al voor de pauze van Noordwijk weggelopen. De zwaarlijvige centrumspits ver speelde in de eerste helft twee kopkansen, maar na de doelwis- seling zou hij met zijn hoofd een dubbele slag slaan. Behalve de probeersels van Van de Neut had Heerjansdam voor rust in aanvallend opzicht niets te bieden. Noordwijk deed het niet voor meer, want een schotpoging van Timo Gerlof en was met de in de eerste helft geen moment imponerende Ron Carli in zijn kielzog opgestoomd naar de overkant van het veld. Daar liet de verdediger zich na een duwtje van Carli in de buurt van het Rijns burgsé strafschopgebied vallen. Reniers trapte in het toneelstukje van Teuben en kende hem een vrije trap toe. Het optreden van de ama teurtoneelspeler werd zowaar be loond met een open doekje. Henri Hecker bracht de bal laag in het doelgebied waar Van der Lely zo vrij als een vogeltje de stand weer in evenwicht bracht (1-1). Met de van een blessure herstel de Johan de Kroon voor de tegen vallende Van Dijk kreeg de brigade van Kurver meer vat op het spel. De Kroon nam zijn ploeg op sleep- touwb hoewel zijn rushes vaak in schoonheid stierven. In de 71e mi nuut mocht Carli, beter op dreef dan in de eerste vijfenveertig mi nuten, een vrije trap nemen die Driebergen voor de voeten van Collé kopte. De Leidenaar haalde vervolgens zijn gram door doeltref fend uit te halen (1-2). Rozenburg moest toen wel de aanval zoeken wat echter resulteer de in kansen voor de voor Zwaan ingevallen Leon Vonk en Hooij mans die beiden in vrije positie niet het net, maar de benen van doelman Hoogstad vonden. Dat be tekende dat Rijnsburgsé Boys nog goed op zijn tellen moest passen wat Kurver niet lekker zat. De trai ner: „Het duel kon alle kanten op. Als we het karwei in die slotfalaats- te afmaken, spelen we op ons ge mak de wedstrijd uit". Rozenburg had echter niet meer de kracht om de verzwakte lijstaanvoerder het nog verder moeilijk te maken. RUUD PATTIAPON John Eelman: op de korrel. een door Wendt en Geert-Jan Bakker gezamenlijk verprutste mogelijkheid waren de enige wa penfeiten waar de thuisploeg na 45 minuten op kon bogen. Executie Voorzichtigheid was troef bij beide ploegen, die duidelijk maakten dat de angst om op ach- Hoewel er in de beginfase zonder overleg werd gespeeld, was Leiden aanvankelijk de betere ploeg. Na enkele minuten hadden de Morschbewoners al een strafschop moeten krijgen toen een inzet van Klaas Dekker op de arm van een te genstander belandde. Als erfig weerwoord op dit Leidse over wicht hadden de Hagenaars alleen harde overtredingen. Verbazingwekkend was het dat Leiden soms vijf man achterin hield om de twee spitsen van JAC te bewaken. De Leidse aanval had evenwel voldoende mankracht om na een kwartier op voorsprong te komen toen Klaas Dekker van een fout in de verdediging van JAC profiteerde en hij Fred Kanbier een niet te missen kans bood: 1-0. Het wachten was vervolgens op een terstand te komen het had ge wonnen van de drang naar het vijandelijke doel. De absolute windstilte van voor de thee ver anderde echter in storm toen Bakker één minuut na de hervat ting de score opende. Na een vrije trap van Piet Hazenoot, in de basis voor René van Hensber- gen, plofte de bal zomaar voor de voeten van de hangende cen trumspits, dan wel vooruitge schoven middenvelder, die hoog en hard raak schoot. Daarmee was het spel op de wagen. Heerjansdam kroop uit zijn schulp en Wendt moest aan de noodrem trekken toen Cees van de Putte, die al na een kwar tier de geblesseerde Ravel Lief den was komen vervangen, al leen op weg wilde naar Dort- mundt. Wendt, in de eerste helft al geboekt voor een bikkelharde overtreding op diezelfde Lief den, werd gespaard door arbiter Matena, die ook een bekeuring op zak had voor de bewaker van Ivan Hermans, Werner Verwey. De ingreep van Wendt bleek slechts uitstel van executie, want Liefden vondt uit de vrije trap het hoofd Van de Neut, die de bal langs Dortmundt sloeg. In de zestigste minuut volgde wraak oefening nummer twee van de door Cees Smit voortdurend op volgende treffer en na goed storen van Johan Teske kreeg Fred Kan bier een nieuwe mogelijkheid, maar hij miste de scherpte en schoot net naast. In het tweede gedeelte van de eerste helft werd het spel van het hard werkende Leiden nog slordi ger. Alleen scheidsrechter Van de Linden kon de aandacht in positie ve zin op zich vestigen. Toen de JAC-grensrechter wat al te vaak voor vermeend buitenspel vlagde gaf hij Leiden hiervoor een vrije trap op de plaats waar zijn 'assis tent' zich bevond. Dit was op zich een goede oplossing, maar waar schijnlijk is deze handelswijze ner gens in het spelregelboekje terug te vinden. Direct na dit frappante moment scoorde JAC tegen. Een zijn huid gezeten Van de Neut. De stormram kreeg in het voor bijgaan een schop van Smits, die daarmee kennelijk zijn machte loosheid wilde illustreren. De "onzichtbare man' had die actie beter achterwege kunnen laten, want na te zijn opgelapt, nam de getergde Varr de Neut onmiddel lijk revanche door koppend voor 1-2 te zorgen. Drama Voor Noordwijk het sein om vol in de aanval te gaan en dat de ploeg een dergelijke spelwijze het best ligt. bleek uit het accute gevaar dat dreigde voor het doel van Bogdan Kopanicki. De Pool se sluipost van Heerjansdam was kansloos toen wederom Bakker en opnieuw op aangeven van Ha zenoot een vlotte Noordwijkse aanval afrondde. Met Hensbergen alsnog in de ploeg (voor Gerlof) en een bij herhaling op het middenveld op duikende Wendt had het er alle schijn van dat Heerjansdam zich in de slotfase zou moeten beper ken tot het verdedigen van een punt. Maar die schijn bedroog, want nadat John Marijt was inge bracht voor Hazenoot, trapte Cees Nulkes in een schijnbewe ging van Frans de Visser, één van de twee behendige vleugelspit sen van Heerjansdam, die over het been van zijn directe tegen stander viel. Matena kon daarop niets an ders doen dan naar de stip wijzen en in het schemerduister (de ver lichting rond het veld was al ont stoken) stuurde Leo van der Weijden vervolgens aanvoerder Dortmundt de verkeerde kant op. Toen Van Hensbergen drie minuten later ook nog eens ver zuimde om, na een knappe indi viduele actie van Hermans, van dichtbij raak te koppen, was het drama voor Noordwijk com pleet. Het eindsignaal van Ma tena maakte vijf minuten later de boze tongen los. JAAP VISSER ongevaarlijk uitziende voorzet werd door de defensie van Leiden niet goed ingeschat, zodat een JAC speler vlak voor doelman Peter Se- lier opdook en simpel kon intik ken. Trainer Hennie Beerenfenger bracht na rust Rob Bink als extra aanvaller in voor de tegenvallende ex-JAC speler Eric van Doeselaar. Al in de eerste minuut pakte deze wissel goed uit, want de 'jonge ambtenaren' hadden nog geen ant woord op de versterkte aanval van de thuisclub die op 2-1 kwam toen Fred K&nbier Johan Teske in stel ling bracht. Opnieuw maakte Leiden daarna de fout niet direct door te drukken. Hoewel het opbouwende werk er hoopvol uitzag, slaagden de Leide- naren er niet in de aanvallen met suctes te vervolgen. Wild uitverde digen door de JAC-verdediging had tot gevolg dat een vrijstaande spits werd bereikt, die twee man uitkapte en de gelijkmaker lieten aantekenen. De Haagenaars putten hieruit zo veel moed dat'het een korte periode aanviel, maar al snel was het weer éénrichtingsverkeer naar JAC-doelman Sjoerd van der Vaart. Dat Leiden niet alsnog de volle winst behaalde, had het in het res terende gedeelte van de wedstrijd geheel aan zich zelf te wijtten. JAC dat duidelijk te kennen gaf met een punt meer dan tevreden te zijn, had verdacht weinig moeite met het on- regelen van de fantasieloze Leidse aanvallen. Een tweede wissel en het naar voren dirigeren van het tot dan toe onopvallende loopwonder Hassan Kartal sorteerde evenwel niet het gewenste effect. Het veel sterkere Leiden had in de slotfase de grootste moeite met de vetra- gende weg-is-weg-tactiek van JAC. Daardoor kwam de koploper niet eens aan zoiets als een slotofffen- sief toe en bleef het 2-2. LOMAN LEEFMANS BARENDRECHT - Quick Boys is de tweede periode goed begonnen. In Barendrecht toonde het. zeker in de tweede helft, meer lef dan de club van die naam. met een 0-2 overwinning als resultaat. Al teveel waarde moeten de Katwijkers ech ter niet aan de winst toekennen. Barendrecht is in de huidige vorm een regelrechte degradatiekandi daat. die niet voor niets in de laatste zeven wedstrijden slechts twee punten verzamelde. Quick Boys begon de wedstrijd uitstekend. Al na vier minuten nam het de leiding toen Hans van der Plas een penalty benutte. Na een schot van Arie van Duyn raak te de bal de hand van verdediger Theo Baan, wat voor arbiter Kroes aanleiding was naar de elfmeter- stip te wijzen. Een beslissing waar mee Barendrecht-trainer Den Bleijker het bepaald niet eens was. "Het was aangeschoten hands", meldde hij verontwaardigd, "Baan had zeker niet de bedoeling de bal met de hand te spelen. Quick Boys is heel goedkoop aan zijn eerste goal gekomen". Zeventien minuten later wekte Kroes nogmaals de wrevel van de Barendrechtse aanhang op. dit keer door geen strafschop toe te kennen. In eerste instantie dacht iedereen dat de scheidsrechter een overtreding van Johan Jonker te gen Fred van Vloten met een penal ty had bestraft, maar vervolgens kende hij net buiten het straf schopgebied een vrije trap toe. Het was een van de weinige keren dat Barendrecht zich liet zien. De thuisclub probeerde het in de eer ste helft wel, maar kon doelman Tom van der Niet nauwelijks ver ontrusten. Ook Quick Boys viel ver terug. Net als de Barendrechters hobbelden de Katwijkers plicht matig over het veld, kennelijk in de overtuiging dat hen weinig kon ge beuren. Slechts een inzet van Van der Plas zorgde nog voor enige beroe ring. De als voorzet bedoelde bal dreigde het doel in te zeilen, maar doelman Jan de Visser kon er net een hand achter krijgen. Via de lat stuiterde het leder het veld weer in, waar Theo van Rijn verzuimde de rebound te verzilveren. Van Rijn voelde zich op de gladde grasmat toch niet thuis. Dat bleek wel in de tweede helft toen hij vier mogelijk heden op rij verprutste. In op dracht van trainer Van der Zee was Quick Boys na-de hervatting over gegaan op de 'Spijkenisse-variant', een systeem zonder laatste man. Achterin verzorgden Van der Plas, Cees Haasnoot en Cees Ruis de dekking van de drie Ba rendrechtse spitsen en mocht Jon ker doorschuiven naar het midden veld. Leverde die speelwijze bij Spijkenisse vijf goals op, in Ba rendrecht moesten de Katwijkers het doen met één treffer. Deze kwam in de 74ste minuut op naam van Jonker, die na een vrije trap van Cees Varkevisser doeltreffend inkopte. De ingreep van Van der Zee kwam de amusementswaarde van de match duidelijk ten goede. Was het voor rust een dooie boel, na de pauze volgden de gevaarlijke momenten elkaar op met de regel maat van een klok. Meestal was het het Ba rendrechtse doel dat onder vuur lag, maar ook aan de andere kant van het veld kwam er meer leven in de brouwerij. Ronald van Shedregt en Van Vloten verschenen in sco- ringspositie, maar wensten daar geen gebruik van te maken. Quick Boys zag onder andere Varkevisser op de paal schieten en had kort voor tijd 0-3 binnen bereik toen na een afgeslagen aanval vier Katwij kers op doelman De Visser en voor- stopper Baan afstevenden. Martin Rog. net in het veld gekomen voor Van Rijn, haalde evenwel alle vaart uit de counter door op het beslis sende moment een afzwaaier te produceren. Pieter Haasnoot nam in de slotfase de plaats in van Var kevisser. Trainer Van der Zee was uiter aard een tevreden man. "Het mid denveld, met Floor van Duyn als motor, heeft goed gedraaid", meen de hij. "Vooral in de tweede helft hebben de middenvelders veel werk verzet. Voor rust liep het niet lekker, daarom zijn we overgegaan op een andere speelwijze. Of we ko mende zaterdag tegen Rozenburg weer zo spelen? Dat weet ik nog niet. De wedstrijd telt nog mee voor de eerste periode, maar die is gespeeld. Die titel moeten we uit ons hoofd zetten. Het is niet realis tisch achter acht doelpunten aan te jagen". CHRIS HARTMAN Laatste Grand Prix ook voor Prost ADELAIDE (AFP/Reuter) - Ook in de laatste Formule 1-race van het seizoen hebben Prost en Senna in hun Lotus de tegenstanders geen troostprijs gegund. Prost won voor de zevende maal in deze jaargang, voor ploeggenoot en wereldkam pioen Senna. Prost, die al 34 keer eerder een Formule 1-race won, had op het cir cuit van Adelaide een goede start. Hij vertrok als snelste en hield zijn leidende positie 14 ronden vast. Daarna werd hij achterhaald door de Ferrari van Berger. De Oostenrijker nam op de weg naar zijn tweede overwinning van het seizoen echter te veel risico's. Op het moment dat Prost hem op nieuw aanviel, crashte Berger met achterblijver Arnoux. Beiden moesten de wedstrijd staken. LEIDEN „Dit is de eerste wed strijd dit seizoen waarin Lisse zijn ware gezicht heeft laten zien. Met goed voetbal en eindelijk eens veel doelpunten". FC Lisse- trainer Wim Eilander was zater dag na de 1-4 zege van zijn forma tie tegen De Zuidvogels uit Hui zen een tevreden man. Door dit resultaat blijft FC Lisse in de top van van de tweede klasse C mee draaien. De op vreemde bodem nog on geslagen formatie uit Lisse pro beerde vanaf het eerste fluitsig naal van Scheidsrechter Weltrop de frustraties van de matige pro ductiviteit van zich af te spelen. De Zuidvogels moesten dan ook met lede ogen toezien 'hoe het gretige Lisse het spel dicteerde. Nadat Mark Ens in de beginfase uit een voorzet van rechtsback Arnold Vermeulen de lat had ge raakt, was het na vijf minuten raak. Een voorzet van Richard Mulder kwam op het hoofd van Leon van Der Zwet terecht die doelman Hans den Hollander kansloos liet. Lisse gaf de thuisploeg geen kans om zich te hervinden en ging in een zeer hoog tempo door. In de tiende minuut was het andermaal Mulder die aan de basis van het tweede doelpunt stond. Uit zijn hoekschop pikte Marcel Bremmer de bal op en schoot van dichtbij 2-0 in. In de twintigste minuut besliste Mul der de wedstrijd. De linkerspits mocht net buiten het strafschop gebied een vrije trap nemen en plaatste de bal onhoudbaar ach ter Den Hollander. De gasten kregen via Ens de kans om voor rust verder uit te lopen, maar goed keeperswerk van Den Hollander zorgde er voor dat het zover niet kwam. In de slotfase van de eerste helft zakte Lisse wat terug omdat het energieke, aanvallende spel te veel kracht kostte. Tekenend was dat de thuisploeg er ook in deze fase niet aan toe kwam het Lisser-doel te bestoken getuige het feit dat Lisse keeper Paul Veenboer in de eerste helft slechts één bal te verwerken kreeg. Na de onderbreking probeerde De Zuidvogels nog wat terug te doen. In de vijfde minuut zag scheidsrechter Weltrop een onre glementaire actie van Gerard 'Gepi' van Rooyen in zijn duel met Marcel Bakker. Weltrop leg de de bal op de stip en de thuis club liet deze kans niet onbenut. Lisse raakte evenwel niet van de wijs en domineerde als eerder in de wedstrijd. Nadat Peter Schalk gebles seerd het veld had geruimd voor Edward van der Putten kreeg Lisse via Ens, Van dei Zwet en en de sterk spelende Arnold Vermeulen de kans om een grote overwinning te halen. Telkens weer belette Den Hollander zijn ploeg voor een afgang. Vijf minu ten voor het laatste fluitsignaal zorgde Ens uit een dieptepass van Bremmer voor de niet meer dan verdiende 1-4 eindstand wat de grootste zege voor Lisse dit seizoen betekende. Eilander was met name tevre den over de aanvalslinie van zijn ploeg. „Alle aanvallers hebben vandaag gescoord. Tot aan deze wedstrijd was dat het grote pro bleem van Lisse". ROZENBURG - Rijnsburgsé Boys had tegen middenmoter Rozenburg zaterdag geen bes te dag, maar sleepte ondanks een matige opvoering de volle buit binnen (1-2). Wim Drie bergen, die met een treffer en een assist de hoofdrol vertolkte, verwoordde de zucht van verlichting die door de rijen van de Rijnsburgers ging. „Vroeger gingen dit soort wedstrij den verloren en nu hebben we met slecht voetbal twee punten behaald. Dat is in elk geval een stap in de goede richting". Fred Kanbier spriyigt met bal t r JAC-doelman Sjoerd zal geen doel treffen. LEIDEN- In een matige partij heeft Leiden een punt moeten laten aan degradatiekandi daat JAC. Geen enkel moment maakte Leiden zijn naam als koploper van de derde klasse waar en hoewel de ploeg tot tweemaal toe op voorsprong kwam, was de eindstand van 2-2 gerechtvaardigd.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17