Korbee helpt Klunder 'om zeep' SpootTV Prominententeam bevalt Trudy Nap Voorronden in de regio Van der Veen Meerstadt nieuwe voorzitter Afdeling Leiden Treuiig-stemmende affaire Van Helfteren verzoent zich weer met DAS DINSDAG 8 NOVEMBER 1988 'Alles verloopt heel soepel' LEIDEN - Het valt moeilijk te voorspellen, maar de LKF-promi- nenten zouden best eens tot de smaakmaker van het toernooi om de Leidsch Dagblad-Cup kunnen uitgroeien. Vorig jaar debuteerde het bijeengeraapte team van voor malige topkorfballers tot verras sing van velen met een plaats in de halve finale. Volgens Trudy Nap, één van de pijlers van het team, zit er ook dit jaar 'schot' in het team. „Dat is het sterkste punt van ons team", meent Trudy Nap (net 40 iaar). momenteel speelster van De LEIDEN - De voorronden van de strijd om de LD-Cup worden dit jaar in de regio-gemeenten uitge vochten. Vanavavond vangt de vierde editie van dit zaalkorfbal- toernooi aan in de Noordwijk Sporthal, terwijl morgen de Oegst- geester Apollohal, de Alphense Rijnstreekhal en De Wasbeek in Sassenheim plaats van handeling zijn. De eindronden zijn nog altijd een Leids gebeuren. De vier poule winnaars strijden zaterdag in de Vijf Meihal om de door het Leidsch Dagblad uitgeloofde prijzen. „De promotie van de korfbal sport, die natuurlijk van zo'n toer nooi uitgaat, moet maar eens over de hele regio gespreid worden", meent Jan de Haas, één van de le den van de organisatie. „Drie jaar was het een Leids gebeuren, met alleen de Apollohal als uitzonde ring, en nu komen de andere clubs aan bod. Vooral vanuit Sassenheim waren er veel vragen om nu eens een poule in De Wasbeek te kun nen spelen en die hebben we nu kunnen honoreren". Het vinden van voldoende speel ruimte bleek niet zo'n probleem - voor de door de Leidse Korfbal Fe deratie geformeerde organisatie. De afdeling Rijndelfland heeft im mers vanaf het eerste moment de organisatie ondersteund en heeft als grootverbruiker ten behoeve van de zaalcompetitie uitstekende contacten met de verhurende in stanties. Dat drie van de vier poules op woensdag verspeeld worden is overigens puur toeval. Liever zag De Haas de voorronden meer over de week gespreid. „Het publiek had dan meer de gelegenheid ge had het hele toernooi te volgen. Nu kan men maximaal twee de wed strijden uit twee poules bekijken. Over de uitslagen in de andere plaatsen wordt het publiek overi gens op de hoogte gehouden door de wedstrijdleiding ter plekke". Over de publieke belangstelling durft Jan de Haas, die de eerste drie edities volgde als propaganda- coordinator van het afdelingsbe stuur, geen voorspellingen te doen. „Vorig jaar was het in de voorron den wat rustiger dan de jaren er voor. Wat er dit jaar aan supporters met de clubs meereist naar de bui tenhallen is niet te voorspellen. Maar gezien het enthousiasme bij de thuisspelende clubs zullen de zalen heus wel vol zitten. Ik reken erop, dat het weer gezellig druk wordt". Danaïden 3. „Zoals dat in mijn tijd gebruikelijk was zijn onze heren gespecialiseerd in schieten. In wedstrijden van 2x15 minuten kun je op die manier aardig afstand ne men. De conditie speelt dan nog niet zo'n belangrijke rol". Trudy Nap, die met haar man Ge rard bij De Danaïden hoogtijdagen beleefde („De eerste zaalkorfbal- wedstrijd in de hoofdklasse zal ik nooit vergeten"), geeft na enig aan dringen toe dat talent in belangrij ke mate heeft bijgedragen aan de Leidse korfbalsuccessen in de ja ren '70. „Wij hadden toen een aan tal zeer goede spelers bij elkaar. Daarmee wil ik niet zeggen dat het korfbal hier nu zoveel slechter wordt gespeeld. Wel valt het op dat bij het prominententeam alles op de training heel soepel verloopt. De meesten zijn gewend om in la gere teams te spelen en merken nu het verschil in klasse". Vorig jaar ontmoetten de 'promi nenten' elkaar pas tijdens het LD- Cup toernooi, nu heeft het team van de Nappen er al een training en een oefenwedstrijd opzitten. Nap: „Dat scheelt natuurlijk toch, zeker voor iemand als Gerard, die on langs helemaal met korfbal is ge stopt. Zo raken we nog aardig inge speeld. Alles is trouwens beter ge regeld. We hebben zelfs een kle- dingsponsor". Hoe serieus het èr soms ook bij de oudgedienden aan toegaat, voor Trudy Nap staat nu de lol in het korfballen voorop. Zelf maakt zij deel uit van de technische commis sie van De Danaïden en haar doch ter van twaalf lijkt al in de voetspo- redactie: Rob Onderwater, Rob van der Zanden, Jaap Visser ren van ouders te treden. „Ik zit toen ik op de middelbare school zat in dit wereldje terecht gekomen en dat bevalt me nog steeds uitste kend. Toch sla ik ook wel eens een wedstrijd over. Met tweemaal per week trainen ben ik een jaar of zes geleden gestopt". Vanaf dat ogenblik was er voor Nap geen plaats meer in een stan daardteam, maar dat ambieerde zij na een slepende achillespeesbles sure ook niet meer. Daarom vindt de rasechte Leidse het ook zo leuk om nu weer even tussen de regio nale korfbaltoppers te vertoeven. „Het roken hoef ik er niet meer voor te laten. Met zoveel schutters in één team kunnen wij wellicht weer een eind komen. Vorig jaar begonnen we zelfs met een over winning op TOP. Ik denk dat ons team in elk geval goed tegenspel kan bieden". Dat zij ook nog een kijkje kan ne men in bepaalde 'buitengebieden' vindt Nap ook niet bezwaarlijk. „De voorrondes zijn meestal nog niet zo interessant, misschien slaan ze buiten Leiden wel aan. Mij maakt het overigens niet uit waar ik speel. Als het maar warm is in de zaal, dan vind ik mijn draai wel. Nee, ik moet het niet van mijn schot hebben. Ik fungeerde in de glorietijd van De Danaïden als paaldame, maar tegenwoordig zie je die nauwelijks meer als gevolg van het voorverdedigen. Toch denk ik dat je het met een dame met een zuiver schot tegenover je op de huidige manier niet redt". TIM BROUWER DE KONING PROGRAMMA Dinsdag: Poule C (Noordwijk-Sporthal): De Danaïden, Fluks, KIOS(N), LKF- prominenten Woensdag: Poule A (Apollohal): KNS. Ons Ei land, Pernix, Zuiderkwartier Poule B (De Wasbeek): Crescendo, Madjoe, TOP, Velocitas Poule D (Rijnstreekhal): De Alge mene, Fides Pacta, Tempo, Vrien denschaars) Recept Zoals gebruikelijk nam Cees Vermeulen ook in het afgelopen weekeinde plaats in de LDWS- dug out. Op zich geen bijzondere gebeurtenis, maar het had wei nig gescheeld of de Leidenaar was geen trainer meer geweest bij de zondagderdeklasser. Ruim twee weken geleden was Vermeulen nog vast van plan om het bijltje er bij neer te gooien by de op dat moment tobbende Vlietclub. LDWS was tijdens de seizoenstart volledig de weg naar het doel kwijt hetgeen de vier op eenvolgende nederlagen en een produktie van nul doelpunten duidelijk illustreerden. Tijdens een bespreking na het kwartet verliespartijen probeerde Vermeulen de lont in het kruit vat te steken: "Ik heb tijdens die bespreking gezegd dat ik ermee zou kappen. De instelling deugde van geen kant. De spelers moesten het zelf maar uitzoeken". Vermeulen werd daarop aan zijn jasje getrokken door de voet ballers van de Vlietclub. Zij wil den de 41-jarige oefenmeester niet zomaar laten gaan. Nadat de 'boosdoeners' beterschap had den beloofd, bleef Vermeulen zitten op zijn zetel aan de Vliet. De spelers hielden vervolgens woord. Na de erbarmelijke reeks waarin zelfs niet één keer het vij andelijke doel was gevonden, volgden twee overwinningen. Zondag was de ploeg van Vermeulen had op weg naar zege nummer drie, maar DOSR boog de 0-2 achterstand om in 3-2 winst. Aan de wederopstanding ligt volgens Vermeulen deels de terugkeer van de broertjes Van der Weijden ten grondslag, maar belangrijkste feit is de plotseling verbeterde mentaliteit. De actie van Vermeulen had dus wel de gelijk vruchten afgeworpen. De trainer: "Ach, ik heb wat op tafel ge legd. De jongens hebben mijn dreigement uiteindelijk positief opgevat. Ik kan het nu makkelijk zeggen, maar ik was weggeweest als de instelling niet was veran derd. De mentalileit liet te wen sen over. Dan probeer je wat om de heren wakker te krijgen". Slachtoffers van de frisse wind, die nu over de Vliet waait, is het balvaardige duo Ger Nag- tegeller/Bles Zuma. Spelers die Vermeulen als trainer van LFC twee seizoenen geleden nog goed kon gebruiken: Iedereen zegt dat het wereld voetballers zijn. De beste van Lei den. Inderdaad, ze kunnen veel met een bal, maar ik kan toch niet elf vedetten opstellen. Zo werkt het niet. Cees de Roode heb ik er ook een keer naast gezet. Ik heb maling aan reputaties. Ook als een zogenaamde vedette niet functioneert, gooi ik hem eruit. Cees was kwaad op mij, maar hij is teruggekomen. En dat is zijn klasse. Als trainer doe ik gewoon wat het beste is voor de club. Ik zoek naar het evenwicht tussen balkunstenaars en harde wer kers. Dat was aanvankelijk zoek. Bij LDWS lopen er teveel goede en vooral verwende voetballers rond". Zwaait Cees Vermeulen bij een volgende 'vormcrisis' van LDWS weer met zijn portefeuil- "Wte weet. Het is in elk geval n goed recept". Flirten Stel, je hebt een zaalvoetbalclub je in Alphen aan den Rijn of naas- Cees Vermeulen: goed recept. te omgeving en je wilt een vriendschappelijk wedstrijdje organiseren. Dan pak je dus het adresboek van de KNVB afde ling Leiden en prikt een tegen stander, bij voorbeeld Heulboys. Vervolgens draai je het nummer van de secretaris en dan..?: "Leuk datje belt, naar de flirt- lijn, ook jij kunt hierop alles kwijt, maar dan ook alles. Maak er wat van, dan ben jij snel te be luisteren op de flirtlijn. Piiie- eep..". De flirtlijn? Wat gaan we dan nou beleven en wie is in vredes naam die man met die verschrik kelijke 'popie-Jopie' stem? Is dat secretaris Bas Bijl en zou die in het dagelijks leven soms Veroni- ca-programma's aankondigen? Toch maar even aan het ant woordapparaat vragen of me neer Bijl zo vriendelijk wil zijn terug te bellen. Dat blijkt dus weinig zin te hebben, want Bijl en de flirtlijn hebben niets met elkaar te ma ken, zo leert navraag in café De Heul van sponsor Krumpelman. In Leiderdorp, op het bondsbu- reau van de KNVB-afdeling Lei den blijken ze een paar cijfers te hebben verwisseld, waardoor de Heulboys aan de flirtlijn zyn ge koppeld. Secretaris Bijl: "Daar zijn we pas achter geko men toen die adresboekjes al wa ren gedrukt. Inderdaad, verve lend, maar niet echt rampzalig. Zo vaak worden we nu ook weer niet gebeld. We spelen met twee teams competitie. Mededelingen van de bond gaan toch meestal over de post en als er een keertje een wedstrijd moet worden ver schoven dan weten ze ons tvel te bereiken. Nee, dat foute nummer heb ik nog nooit gedraaid. Van wie is 't? De wat-lijn? De flirtlijn, nooit van gehoord. Wat is dat?" Geen idee. De zes jaar waarin Jan Persoon de Afdeling Leiden van de KN VB heeft aangevoerd, kunnen als succesvol worden beschouwd. De Afdeling staat er gezond voor en Persoon heeft met de door hem geïnspireerde meerjaren plannen daaraan een forse bij drage geleverd. Hij was zoals een goede voorzitter moet zijn: kor daat, aanspreekbaar en knap las tig op zijn tijd. Jammer was het daarom dat hij tijdens de laatste door hem voorgezeten vergadering, waarin zijn opvolger werd gekozen, meer geleid wérd dan zelf leidde. Of had hij bewust de teugels zo slapjes ter hand genomen? Al leen Persoon weet het juiste ant woord op die vraag. In elk geval werd na een weinig verheffend schouwspel als nieuwe voorzit ter de kandidaat gekozen (Van der Veen Meerstadt) die door Persoon al maanden geleden naar voren was geschoven. Noordwijk-voorzitter Korbee kreeg van Persoon in elk geval alle ruimte om vreemde caprio len uit te halen. Ofschoon Kor bee geen 'Amerikaanse' tafere len wilde, eiste hij toch dat de twee kandidaten (Klunder en Van der Veen Meerstadt) een soort verkiezingstoespraak zou den houden, want hij wist zo wei nig van de heren af. "Klunder heb ik wel eens gedag gezegd en Van der Veen Meerstadt ken ik alleen zakelijk". Onzin natuur lijk. Van der Veen was al maan den kandidaat en iedereen die dat wilde had alles van hem kun nen weten. Klunder is al jaren af delingsbestuurder en dus al evenmin een noviet. Persoon had Korbee behoren te zeggen dat hij geen flauwekul moest ver kopen. Hij deed het niet. (De 'verkiezingscampagne' ging door andere verwikkelingen niet door). Vervolgens liet Persoon zich dwingen, notabene vlak voor de stemming, met zijn bestuur in conclaaf te gaan om te kijken of een der der kandidaten (mede bestuurslid Klunder) eigenlijk NOORDWIJKERHOUT Diederik van der Veen Meer stadt is de nieuwe voorzitter van de afdeling Leiden. Tij dens de gisteravond gehouden najaarsvergadering van de afdeling trok Albert Klunder zich kort voor de stemming terug als tegenkandidaat. Voor Klunder hoefde het niet meer nadat vanuit de zaal - door Noordwijk-voorzitter Leen Korbee - was gesuggereerd 'dat er leden van het af delingsbestuur zouden aftreden als Klunder voorzitter wordt'. Korbee verklaarde na afloop bewust die 'roddel' te hebben gebruikt tegen Albert Klunder. Hoewel het de meeste aanwezige bestuursleden ontging, zette de Noordwijk-voorzitter met zijn tak- tiek de hele 'verkiezing' naar zijn hand. Na de woorden van Korbeé schorste de scheidende voorzitter Jan Persoon de vergadering om binnen het afdelingsbesuur na te gaan of er inderdaad bezwaren be stonden tegen Albert Klunder, die zelf deel uitmaakt van dat bestuur. Binnen het bestuur bleek inder daad weerstand te bestaan tegen het eventuele leiderschap van de Leidenaar. Met name vice-voorzit- ter Karei Meeuwenberg had er moeite mee. Ten overstaan van de volle zaal kreeg Meeuwenberg ver volgens de Zwarte Piet toege speeld, toen Persoon bekend maakte dat 'de vice-voorzitter zou opstappen als Klunder wordt geko- wel acceptabel voor alle be stuursleden was. Dwazer tafereel kun je niet verzinnen. Persoon wist natuurlijk, net als Korbee, dat Meeuwenberg bezwaar zou maken, want die had dat zaterdag in de coulissen bij Quick Boys-Noordwijk ken baar gemaakt en Korbee en Per soon waren bij die wedstrijd aan wezig geweest. Wat ik met dit al les wil zeggen is dit: als Persoon en Korbee niet hebben gecom plotteerd dan hebben zij de schijn in elk geval behoorlijk te gen. Dat is alles wat er van te zeg gen valt. Meeuwenbergs rol kan niet an ders dan als bedenkelijk worden betiteld. Hij beschadigde zijn mede-bestuurslid zonder waar schuwing voor het front van de troepen. Zoiets doe je niet. "Ik heb alleen maar eerlijk geant woord op een vraag die mij werd gesteld", aldus Meeuwenberg na afloop. Als hij dat werkelijk denkt, is hij wel héél naïef, die vice-voorzitter. Klunder heeft wat gehannest met zijn (late) kandidatuur en men kan zijn twijfel hebben of hij een goede voorzitter zou zijn geweest. Hij is wat te aardig, veeleer gezelligheidsman dan doordouwer. Maar dat doet even niet ter zake. Hij is een fatsoen lijk bestuurder die een dergelijk affront bespaard had moeten worden. Meeuwenbergs handelwijze maakte een echte verkiezing on mogelijk. Door het wegvallen van Klunder werd Van der Veen Meerstadt meteen op het schild geheven. Maar nu weten we he laas nog altijd niet of hij eigenlijk wel een meerderheid van de clubs achter zich heeft. "U krijgt het voordeel van de twijfel" zei een der afgevaardigden heel zui nigjes. Niet leuk voor een nieuwe voorzitter om zo te beginnen. Het vervolg belooft voorlopig ook niet veel goeds, want de sfeer in het bestuur is er nu niet direct beter op geworden. RUUD PAAUW Klunder zelf trok na die woorden zijn conclusie. „Ik dank de clubs die steun hebben toegezegd aan mij maar het lykt me beter dat ik me op dit moment terugtrek als kandidaat", aldus de licht geëmo tioneerde bestuurder. Een stem ming werd daarmee overbodig en de Alphenaar Van der Veen Meer stadt kon vervolgens de voorzit tershamer overnemen. Scenario Leen Korbee was de 'regisseur' van alles. Meeuwenberg en Per soon verklaarden na afloop dat er geen enkele sprake was van een vooraf doorgesproken scenario, hoewel die geruchten de ronde de den. Ten onrechte zo bleek. Korbee had alles zelf in scène gezet. Hoe wel de Noord wij ker afgelopen weekeinde wél had gesproken met Meeuwenberg en Persoon. „Maar ik heb vervolgens op eigen houtje alles goed doorgenomen voor me zelf. Ik heb heel goed nagedacht. Ik wist dat Rijnsburgse Boys en Quick Boys zouden kiezen voor Klunder. Omdat ook de meeste Leidse clubs hem steunen, dreigde hij een aardige kans te gaan maken. Albert is een aardige man, maar geen afdelingsvoorzitter. Terwijl ik Van der Veen Meerstadt uitste kend geschikt acht voor die func tie. Ik heb het keihard gespeeld. Het is een regelrecht paardemiddel dat ik heb moeten gebruiken. Met opzet, want ik vond dat er moest worden ingegrepen. Oké, het is deze manier een schaamteloze ver toning geworden, maar dat is niet mijn schuld. Daar zijn ze achter de bestuurstafel verantwoordelijk voor. Ik ben blij dat dit is gebeurd, er zit nu een echte voorzitter". Volgens Persoon was alles de laatste weken in een stroomver snelling geraakt, waardoor er voor het afdelingsbestuur weinig tijd meer was om de kandidaatstelling duidelijk aan de clubs voor te leg gen. „Nu roepen de clubs dat ze al les uit de krant moeten halen. Dat Persoon geëerd NOORDWIJKERHOUT - Jan Persoon is gisteravond als schei dende voorzitter van de Afdeling Leiden lid van verdienste gewor den van de KNVB. Voorzitter van de afdeling amateurvoetbal van de landelijke bond, Marten Kastermans, speldde hem tij dens de najaarsvergadering van de afdeling de bijbehorende speld op. Pesoon zelf gaf Leo Hoog- eveen (SJZ) een zilveren speld voor zijn verdiensten. Michel Bouvry (Alphia) kreeg een bron- In het afdelingsbestuur wer den naast Diederik van der Veen Meerstadt (voorzitter) Johan van Zoest en Gerard van Dijk geko zen. Gaande mensen waren Piet van Beek en Ton Bijman. trek ik me dan aan. Dit had beter gekund natuurlijk. Mijn afscheid verdient niet de schoonheidsprijs". Karei Meeuwenberg had ook een heleboel leed kunnen voorkomen, door niet tijdens de vergadering, maar vooraf aan Klunder mede te delen hoe hij over diens voorzitter schap dacht. Bovendien was het harde standpunt van de vice-voor zitter ook binnen het afdelingsbe stuur niet bekend. De 'schertsver toning' waar velen in congrescen trum De Leeuwenhorst in Noord - wijkerhout de mond over vol had den, had achterwege kunnen blij ven bij een vroegtijdige reactie van Meeuwenberg. Meeuwenberg: „Misschien had ik inderdaad het initiatief moeten nemen. Ik hoopte Albert nog tegen te komen in het afgelopen weekeinde, dat is niet gebeurd. Ik had hem kunnen bel len? Ja dat had gekund, maar het ligt toch niet op mijn weg om dit soort dingen te regelen?" Teleurgesteld Meeuwenberg zegt teleurgesteld te zijn in enkele grote clubs uit de duin- en bollenstreek. De argu menten van die clubs om tegen Van der Veen Meerstadt te stem men, hebben hem ervan overtuigd dat de uitslag van de stemming geen rechtvaardige zou zijn. „De bedoelde clubs vinden dat met Van der Veen Meerstadt het NKS een te grote invloed krijgt binnen het af delingsbestuur. Ik begrijp niet waar dat op is gebaseerd. Van der Veen Meerstadt i* ook geen katho liek trouwens. Daarom dreigde de stemming niet reëel te worden. Ik wil een kwalitatieve voorzitter, geen kwantitatieve". Meeuwenberg zit nu nog wel met Albert Klunder (die gewoon be stuurslid blijft) aan één tafel. „Ik heb ook helemaal niks tegen Al- bert". legt hij uit, „maar ik vind dat hij niet de juiste man is als voorzit ter. Ik ben als vice-voorzitter wei eens in Zeist geweest. Dat is geen kleinigheidje". Klunder is geen man van rancu ne, maar wilde gisteravond nog wel even kwijt dat hij de gang van za ken in Noord wij kerhout 'onele gant' vond. „Ik had me eventueel nog kunnen beraden, maar zo hoog wilde ik het niet spelen. Ik blijf nu gewoon als bestuurslid aan de tafel zitten". De uiteindelijke 'winnaar' prees de 'verliezer'. „Ik heb veel respect voor de wijsheid en sportiviteit van Albert. Zijn handelwijze vanavond was groots", aldus de Alphenaar, die reeds in een vroegtijdig stadi um door het afdelingsbestuur zelf kandidaat werd gesteld. Aan het einde van de vergade ring kropen er nog enkele boze be stuursleden achter de microfoon om hun onvrede over alles te uiten. 'Droevige gebeurtenis' en 'onge hoord' waren enkele uitspraken van teleurgestelde clubvoorzitters. Velen onder de aanwezigen had den toen het 'eenmans-complot' van Leen Korbee waarschijnlijk nog niet doorzien. ROB VAN DER ZANDEN DELFT - Niet alleen bondscoach Ruud Harrewijn, maar ook de bas ketbalvereniging DAS kan straks weer beschikken over Toon van Helfteren. De 37-jarige routinier raakte veertien dagen geleden ge brouilleerd met zijn clubcoach Charis Sideris en liet zich bij de eredivisieclub uit Delft niet meer zien. Door tussenkomst van assis tent Ed Zaal is het geschil nu dan toch opgelost. Op een bijeenkomst morgen in Delft zal Van Helfteren zich weer beschikbaar stellen voor zijn club, alsook voor het nationale team. Harrewijn kan derhalve weer wat opgeluchter ademhalen. De Nederlandse basketbalploeg dient eind van deze maand de kwalifica tie voor het Europese kampioen schap zeker te stellen middels een thuiswedstrijd tegen Griekenland (24 november) en een uitwedstrijd tegen Engeland. Oranje behoeft, om zich te plaatsen, niet eens te winnen, maar slechts de (ver- lies)marge tegen met name de En gelsen binnen .de perken te hou den. Mede door blessures van spe lers als Jos Kuipers en Okke te Vel de heeft Harrewijn zijn record-in ternational keihard nodig. Sideris en Van Helfteren kwa men in botsing toen de eigenzinni ge CQach van DAS tijdens een teambespreking zijn meest ervaren speler de schuld van de nederlaag tegen Rotterdam in de schoenen schoof. Van Helfteren pikte dat niet („Dat doet-ie maar met bij een ventje van twintig, niet meer n mij, want daarvoor heb ik te v meegemaakt") en keerde zich van de sporthal aan de Brasserka de. Door interventie van assistent coach Ed Zaal zijn de problemen inmiddels de wereld uit. „Het derdaad nog een kwestie var plooien glad strijken", aldus Van Helfteren. Wiens naam, nu hij de training hervat, zeker zal prijken op het lijstje met vijftien namen dat bondscoach Harrewijn dezer da gen prijsgeeft. AD VAN KAAM DINSDAG 20.00-21.00 TV 5 Sports Magazine. 20.00-21.50 Did 1 ARD-Sport extra: rechtstreeks verslag van de return in de tweede ronde van het Europacup I toer nooi tussen Werder Bremen en Celtic. 20.30-21.30 Super: Sportsworld: hoogte punten uit het heden en het verleden. 21.30-22.00 BBC 1A Question of Sporl: quiz. 21.30-22.00 Super: Soccer Scene: inter nationaal voetbalnieuws. 22.00-23.05 Super Super Dutch Fool- ball. samenvattingen van voetbalwed strijden uit de Nederlandse competitie. 22.55-23.50 Ned 2: Sport Extra verslag van de marathon van New York 1988. WOENSDAG 15.00-17.00 Dkt 3: Stuttgart Classics tennistoernooi.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17