Onzekerheid troef in Eindhoven Rummenigge blijft gevaarlijk Sl ijimei ili PSV is getreuzel KNVB zat Gustafson is optimistisch Kwakkelend PSV moet tegendoelpunt voorkomen tegen Porto Fraai besluit Paralympics in Zuidkorea DINSDAG 25 OKTOBER 1988 SPORT PAGINA 17 'Groningen voor mij favoriet' GENÈVE (GPD) Aan de boorden van het meer van Ge- nève is Karl-Heinz Rummenigge aan zijn tweede voetballe ven begonnen. Hoe lang hij dat nog zal rekken is onzeker, want 'der Kalle' is ervan doordrongen dat het einde van zijn voetballoopbaan met rasse schreden nadert. „De voorzitter dringt er momenteel op aan om mijn contract te verlen gen", zegt de 33-jarige spitsspeler, die vorig seizoen met een tweejarig contract bij Servette al een stapje terug deed na een glorieuze carriè- bij Bayern München en Inter meer voor op een normaal leven, zoal iedere burger dat leidt". Overbodig Rummenigge tekende vorig jaar bij Servette, nadat hij bij Inter Milan min of meer overbodig 1 Milan. „Ik wil op dit moment ech- geworden. De Italiaanse club durf- ter nog niet beslissen, want schien kunnen mijn benen het straks in maart nog wel opbrengen, maar staat m'n hoofd er niet meer naar. Daarom is het niet fair nu al te beslissen". Rummenigge was jarenlang de schrik van de Europese voetbalvel den. De hoogblonde aanvaller met zijn dikke bovenbenen bouwde een grote faam op met zijn pittige demarrages en zijn schoten-uit-de- loop-weg. En ook op de vierkante meter kon hij uit de voeten met zijn korte kapbewegingen. Vanzelf sprekend zit bij hem onderhand ook de sleet op het lichaam, maar Rummenigge heeft zich altijd goed verzorgd en heeft net als Cruijff in zijn nadagen voldoende capacitei ten over om iedere tegenstander nog het leven zuur te maken. Vijftiende jaar „Ik ben nu bezig aan mijn vijf tiende jaar als profspeler en ik be leef nog steeds erg veel plezier aan het spelletje", zegt Rummenigge. die er meteen aan toevoegt: „Al is het wel zo dat mijn overgang naar Servette het begin betekende van een andere leefwijze. Ik had vorig jaar ook naar Bayern, Hamburg en Como gekund. Een terugkeer naar Duitsland trok me niet zo, ook al omdat Beckenbauer daar indertijd slechte ervaringen mee opdeed. En de hem vanwege een slepende achillespeesblessure geen nieuw contract aan te bieden en Servette durfde het risico wel aan, ook al omdat Inter geen vergoedingssom vroeg. „Ik heb bij Inter een prachti ge tijd beleefd, al had ik me het ein de wat anders voorgesteld", zegt Rummenigge. Ik merkte zelf ook wel dat de club het eigenlijk niet meer met me aandurfde en daar is natuurlijk best iets voor te zeggen. Voetbal in Italië is nu eenmaal big business, al is er wel verschil tus sen de ene en de andere club. Ik zie nu ook hoe het bij AC Milan toe gaat en het straalt ervan af dat die club van boven naar beneden niet alleen goed georganiseerd, maar bovendien geleid wordt door men sen met feeling. Dat ontbrak wel eens bij Inter. Je ziet het ook aan de spelers die Inter verlaten. Vrijwel niemand gaat er met een fijn gevoel weg en daarom lees je ook weinig vrolijke verhalen over de club". Samen met Eriksen vormde Rummenigge afgelopen jaar een ijzersterk spitsenkoppel bij Servet te. Dit seizoen werd het duo uit el kaar getrokken. Door de komst van de aanvallers Bonvin en Fargeon verdween Rummenigge naar de li bero-positie. Hoewel trainer Donzé tevreden was over de taakvervul ling van de Duitser, werd de strate- (verloren) duels alweer ^^^^l^^j^dactie^o^ndei^atec^o^an^derZanden^JaaipVissei^^^^^^^ Hoewel Karl-Heinz Rummenigge (links) een deel van zijn klasse heeft verloren, heeft de Westduitser nog voldoende capaciteiten over om iedere tegenstander het leven zuur te maken. (archieffoto dpai Beleeft Rummenigge straks in het voorjaar nog evenveel plezier als nu, dan tekent hij ongetwijfeld bij. In het andere geval stopt hij met voetbal en verhuist hij in eer ste instantie wellicht naar de Vere nigde Staten. „Ik heb een langjarig pr-contract bij Adidas en in Ameri ka is Adidas nummer drie of vier. Daar zou men graag verandering in aan willen brengen en die kans is er met het WK in '94 daar. Ik zie het wel zitten om daaraan mee te wer ken, want op die manier kan ik weer een poosje in een ander land wonen. Ik zie dat toch als een ver rijking van mijn leven en boven dien kan ik dan mijn school-Engels weer wat ophalen. Ik beheers nu het Duits, Italiaans en Frans al goed en dat kan me als pr-manager goed van pas komen". Opvallend is het dat Rummenig ge redelijk goed op de hoogte is van het Nederlands voetbal en via Sky Channel ook FC Groningen wel eens heeft zien spelen. „Ik vind dat de top van Nederland behoorlijk sterk is en dat zeg ik niet omdat Ne derland Europees kampioen is ge worden. Er zijn grote verschillen bij jullie in de competitie, maar er wordt goed gevoetbald. Daarom is Groningen voor mij ook 'klar favo- rit'." Como viel af, omdat ik niet zoveel - gewijzigd. Rummenigge bleek als i binnen de Italiaanse petitie een enorme stap terug te doen. Bij Servette spraken me ver schillende facetten aan, buiten ui teraard het salaris. Ik kon er Frans leren, het leven is er aangenaam en bovendien is Genève een mooie stad". Rummenigge vergeet eraan toe te voegen, dat Genève een mooie stad is wanneer je de beschikking hebt over een goed gevulde geld buidel. Maar daarover kan hij niet klagen, omdat de aanvaller in de loop der jaren al een appeltje voor de dorst heeft verworven en boven dien - zo willen de verhalen - bij Servette maandelijks iets meer dan een ton (netto) opstrijkt. „Hier bij Servette beteként voet ballen voor mij weer ontspanning", vertelt Rummenigge. „Bij Inter en Bayern waren de verwachtingen altijd hoog en de druk dus groot. Die verwachtingen bestaan hier ui teraard ook, maar het is niet te ver gelijken. Ik heb er in elk geval geen last van. Ik voetbal nu zonder stress en bereid me hier min of aanspeelpunt voorin onmisbaar. Ik beleefde als libero absoluut geen plezier, ook al omdat het voorin niet liep met Eriksen en Fargeon. En plezier is toch een van de be langrijkste voorwaarden om goed te functioneren", zegt de Duitser, die onderhand de Zwitserse top- scorerslijst met elf treffers aan voert. STOCKHOLM (TeTe) De blessure aan de enkelbanden van Tomas Gustafson valt mee. Tijdens een onderzoek door de arts Jan Ekstrand in het ziekenhuis van Linkóping bleek, dat de tweevoudige Olympische schaatskampioen niet geopereerd hoeft te worden. Gustafson (28), die zijn enkelbanden vorige week ernstig verrekte bij een looptraining in In zeil, zal de rest van de week met een voet in het gips voor een revalidatie- programma in het Linköping ziekenhuis blijven. Maandag keert hij naar Inzeil terug om daar aanvankelijk met trainingen op de fiets verder te her stellen. „Ik zal moeten leren hoe ik mijn voet met tapes het beste kan ge bruiken", aldus een weer optimistisch gestemde Gustafson. „Voorlopig ben ik al heel blij, dat ik toch kan blijven trainen. Een paar dagen geleden dacht ik er serieus over mijn loopbaan te beëindigen. Nu wil ik zo snel mo gelijk weer het ijs op." Gustafson heeft goede hoop het komend sei2 kunnen starten in zowel de Europese titelstrijd als de wedstrijden c wereldkampioenschap. Eigen boezem (1) De handballers zijn weer onder dak en dat is maar goed ook, want de veldcompetitie dreigt zo langzamerhand een lachertje te worden. Zo hebben de vrouwen van Oase drie weken achter el kaar niet de handen uit de mou wen hoeven te steken omdat de tegenstanders of zelfs de scheidsrechters niet kwamen op dagen. "En dat is knap fruste- rend", geeft wedstrijdsecretaris Lydia van der Poel de gemoeds toestand bij de landelijke twee deklasser uit Oud Ade weer. De mannen van Saturnus uit Leiden reisden ruim een week geleden af naar Rotterdam om hun krachten te meten met WIK. Maar de Rotterdammers waren al naar huis toen de Leidse gas ten arriveerden. Saturnus was niet op de hoogte gesteld van het gewijzigde aanvangstijdstip. Ook HW '70 waagde onlangs ook een vergeefse poging een wedstrijd op het veld te spelen. De mannen uit Voorschoten konden weer naar huis toen de arbiters het veld van Olympia '72 in Wassenaar te glad vonden. "En ze waren hiet eens wezen kij ken hoe het veld er bij lag", aldus de Voorschotenaren. "De scheidsrechters hadden gewoon geen zin om in de regen te gaan lopen". Het veldhandbal wordt over het algemeen van ondergeschikt belang geacht ten opzichte van de zaalcompetitie en nog slechts (kunstmatig) in leven gehouden om de kantine-inkomsten van de clubs te spekken. Maar nu zelfs de arbiters het laten afweten en gewoon wegblijven lijkt het de hoogste tijd om een dikke vette punt achter het handbal in de openlucht të zetten. Bij Oase zijn ze het daar niet mee eens. Ondanks de gedwon gen rustperiode van drie weken van het eerste vrouwenteam staan de 120 leden van de club uit Oud Ade (Van der Poel: "Voor zo'n klein dorpje blazen wij een aardig partijtje mee") wekelijks te popelen om de wei in te mo gen. De wedstrijdsecretaris: "Wij zijn van mening dat de veldcompetitie moet worden voortgezet en niet alleen om fi nanciële redenen. Wij vinden het veldhandbal namelijk gewoon leuk en beschouwen het als een ideale voorbereiding op de com petitie in de zaal. Het is alleen te hopen dat we straks in de tweede helft van de veldcompetitie wat Eigen boezem (2) Ton Chrispijn is lid van de werk groep competitiezaken van het Nederlands Handbal Verbond en samensteller van het veldpro- gramma in deze regio. Volgens de Ridderkerker moeten de clubs, ook Oase, de problemen op het veld in eerste instantie bij zichzelf zoeken: "We hebben namelijk te maken met een tekort aan scheidsrech ters, dat is een groot probleem. Maar de oorzaak daarvan ligt bij de clubs die veel te weinig scheidsrechters leveren. Voor elk team dat aan de competitie mee doet moet een scheidsrechter wor den geleverd. Dus als een club ze ven teams inschrijft, moeten er ook zeven namen worden opgege ven van mensen die wij een wed strijd kunnen laten fluiten". Maar wie wil fluiten moet eerst een scheidsrechterscursus van zo'n tien avonden volgen en daar heeft lang niet iedereen zin in. Vandaar dat Chrispijn al eens heeft voorgesteld om handbal lers die minstens vijf jaar op een redelijk niveau hebben gespeeld, vrij te stellen van de cursus en slechts een eenvoudig examen af te nemen. "Dat is toen in de afdeling Rot terdam opgepakt en heeft een tijdje prima gewerkt. Maar de huidige scheidsrechterscommis- sie wil er niets van weten waar door het probleem weer in alle he vigheid is teruggekeerd. Lande lijk is er nooit iets met mijn voor stel gedaan. Op die man ier schiet het natuurlijk niet op en zal het scheidsrechtersprobleem waar schijnlijk nooit worden opge lost". Kiespijn Ook de voetbalbond zit dringend verlegen om scheidsrechters, maar een VNL-voetballer be wees de COVS zaterdagmiddag een slechte dienst. Met zijn wel gemikte kaakslag, die de Alp- hense arbiter Louers tijdens het duel VNL 1-KRV 3 velde, zorg de hij bepaald niet voor reclame, die de scheidsrechtersorganisa- tie zo broodnodig heeft. Bijna alle betrokkenen tasten twee dagen na de gebeurtenis nog in het duister over de aanlei ding van de aan de arbiter toege kende klap. Er was immers geen enkele reden voor. De wedstrijd verliep zonder wanklank tot de boosdoener in de 28ste minuut door zijn eigen leider naar de kant werd gehaald. VNL-voor- zitter Hennie Visser: "Dat was oindat hij gewoon ir ritant aan het voetballen was". Eerder een reden om de leider te lijf te gaan. Aanvankelijk vol deed de Leidse voetballer aan het verzoek van zijn leider, maar pal bij de zijlijn draaide hij zich om en nam de kortste weg naar de kleedkamer. Dwars over het veld dus. Arbiter Louers ver zocht de VNL-speler daarop het veld te verlaten. Maar kort daar na verliet inderdaad iemand het speelveld: scheidsrechter Louers, geveld door een kaak slag van de Leidse voetballer, die iedereen aan de Vliet vol verbijs tering achter zich liet. Louers: "Hij komt langs me lopen en zegt: 'hier heb je m'n naam'en op eens geeft-ie me een klap. Die had ik niet verwacht. Het deed pijn. Ik was een beetje dizzy maar werd weer snel opgelapt. Ik werd overigens grandioos opge vangen door VNL. Alle lof voor die club". Voorzitter Visser, opvolger van de afgezwaaide John ter Beek, tast nog steeds in het duis ter over de eenmansactie: "Waarom hij tot die daad is ge komen, is mij nog steeds niet dui delijk. Hoe kun je als club zo'n in cident voorkomen? Wie het weet mag het zeggen. De wedstrijd verloopt sportief en dan komt een speler ineens tot zo'n reactie. Daar heb je geen vat op. Kijk, de betreffende speler hebben we in afwachting tot een uitspraak van de tuchtcommissie geschorst. Dat is natuurlijk logisch". Het incident was voor leids man Louers, die een gehavend gebit aan de 'aanvaring over hield', overigens aanleiding om een aanklacht bij de politie in te dienen. Louers: "Dat raadt de bond aan na een molestatie. Daarbij laat ik me natuurlijk niet zomaar voor m'n gezicht slaan. Inderdaad, een na re ervaring. In de tien jaar dat ik fluit heb ik zoiets nog nooit mee gemaakt. Het heeft me aan het twijfelen gebracht. Moet ik door gaan of niet? Als het aan m'n vrouw ligt, kap ik er mee. Ik heb een gezin en als er zulke dingen gebeuren, kun je dat tegenover je vrouw en kinderen niet maken om door te gaan". Een 'wervingscampagne' die de COVS kan missen als kies pijn.. Nu ook coach Ben Johnson geschorst OTTAWA (Rtr/AFP) - De Ca nadese Atletiek Federatie (CF- TA) heeft Charlie Francis, de coach van Ben Johnson, voor onbepaalde tijd, met behoud van salaris, geschorst. Dat heeft Paul Dupre, voorzitter van de CFTA, gisteren in Ottawa be kendgemaakt. Francis is ge schorst hangende het onder zoek naar het dopingschandaal rond zijn pupil Johnson tijdens de Olympische Spelen in Se oul. De wereldkampioen op de 100 meter werd daar betrapt op het gebruik van stanozolol en vervolgens gediskwalificeerd, hetgeen inlevering van zijn gouden medaille inhield. De Canadese regering, die net als de atletiekbond een on derzoek heeft gelast, schorste Johnson al eerder voor het le ven, terwijl de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) hem voor twee jaar van wedstrijden uitsloot. De Cana dese Atletiek Federatie, die de schorsing van de IAAF gisteren overnam (met ingang van 24 september van dit jaar), zal de nadruk van het eigen onder zoek leggen op het gedrag en uitlatingen van enkele Olympi sche atleten, zoals hordenloper Mark McKoy, die naar huis ging voordat hij in actie was ge komen, en sprintster Angella Issajenko. Deze had volgens een artikel in een krant uit Toronto gezegd, dat zij en Johnson anabolen hadden ge nomen, die waren bijgehouden door Johnsons lijfarts George Mario Astaphan. Later trok Is sajenko haar woorden in. As taphan zal voor de federale on derzoekscommissie dienen te verschijnen. Hij is al ter verant woording geroepen door het college van artsen en chirurgen in Ontario. EINDHOVEN (GPD) De schoen wringt, maar PSV weet aan de vooravond van de Europa Cup-ontmoeting met FC Porto nog niet precies waar. Het spel dat de EC-houder tot op heden etaleerde is allesbehalve sprankelend. Ronald Koeman werd door assistent-coach Hans Dorjee verbaal op de vingers getikt vanwege zijn eigenzinnige spelstijl in de vaderlandse competitie. Sören Lerby vertoont slijtage- verschijnselen. En Berry van Aerle ondergaat een knie operatie. Daarnaast en dat is misschien wel het duidelijkste teken aan de wand zijn er nog voldoende kaarten te krijgen voor de wed strijd van morgenavond. Het eerste Europese optreden van PSV dit seizoen. Een duel tussen de Europa Cup- winnaars van de laatste twee seizoenen en manager Kees Ploegsma zit nog met tweeduizend entreebewijzen. Een omstandig heid die in Eindhoven als onbegrij pelijk wordt ervaren. „De kaartverkoop valt tegen", bevestigt Kees Ploegsma. „Mis schien heeft het ermee te maken dat wij op het ogenblik geen goed produkt leveren. Dat daarom de belangstelling minder is. Ik hoop in elk geval dat de vonk overslaat en dat de ploeg weer snel in norma le doen raakt. Mogelijk ook dat de supporters denken dat het stadion reeds lang uitverkocht is en daar om niet eens de moeite r te informeren of naar koopplaatsen komen". PSV kwakkelt. Dat is duidelijk. In de Nederlandse competitie kan de ploeg op grond van individuele kwaliteiten de problemen oplos sen, maar nu het serieuze werk er aan staat te komen worden de vraagtekens alsmaar groter. Hans Dorjee, bij ontstentenis van Guus Hiddink woordvoerder op de pers conferentie, schuwde het niet man en paard te noemen. „Ronald Koeman speelt in de competitie te zeer in de middenlinie. Hij zal in de toekomst meer vanachteruit het spel moeten opbouwen. Daar ligt zijn kracht. Speelt hij verder naar voren moet hij de ballen meestal met de rug naar zijn opponenten aannemen. Vervolgens heeft hij meteen twee tegenstanders op het dak zitten, hetgeen de voortzetting in de opbouw niet ten goede komt. Koeman moet bij PSV zo gaan spe len als hij dat in het Nederlands elf tal doet". Tegen FC Porto spelen de Eind- hovenaren met Stan Valckx en Ad- dick Koot in de mandekking. Een aanzienlijke verzwakking tegen over het gebruikelijke tandem Nielsen/Van Aerle. „Nielsen is reeds geruime tijd uit de roulatie, terwijl Van Aerle daar na vanmor gen bij is gekomen", aldus Dorjee. „We hebben tijdens de ochtend training nog wel geprobeerd, maar het werd al snel duidelijk dat het behoorlijk fout is met Van Aerles kniegewricht". Gistermiddag nog onderging de onfortuinlijke verde diger een zogenaamde kijk-opera- tie en aan de hand van die ingreep zou worden bekeken of en in hoe verre de meniscus beschadigd is. Vraagtekens ook rond Sören Lerby. „Lerby heeft in het begin wat pech gehad met enkele verve lende blessures. Daarnaast is er wat slijt op zijn gewrichten. Van daar dat we hem tegen Sparta spaarden. PSV speelt zestig wed strijden per seizoen en wij vinden", aldus Dorjee, „dat Lerby beter veertig ontmoetingen op honderd procent kan spelen dan zestig op vijfenzeventig procent. Tegen FC Porto speelt hij zeker. Hij loopt zich enorm op te laden voor die ontmoeting". In de voorste lijn kent PSV even eens problemen. Hans Gillhaus wacht al anderhalf jaar op de defi nitieve doorbraak. Juul Ellerman, net hersteld van een dijbeenblessu re, zal zeker niet in staat zijn een volledige wedstrijd te spelen, ter wijl ook voor Anton Janssen alleen een plaatsje in de dug-out vrij zal zijn. Desondanks hoeft PSV niet te wanhopen, want FC Porto is ook niet meer de superformatie die twee seizoenen geleden nog Bayern Munchen in de finale te kijk zette. Spelers als Futre en Rui Barros zijn vetrokken en wat bleef is een sterk defensief ingestelde ploeg met slechts één of hooguit twee spitsen (Gomez en Madjer). Zwakke punten „We hebben de ploeg twee keer aan het werk gezien en een aantal zwakke punten kunnen ontdek ken", zegt Dorjee. „We zullen ge- PSV-speler Berry van Aerle is gistermiddag geopereerd at verd tot een medische ingreep besloten. Van Aerle raakte i zijn knie. Na onderzoek door dokter Bouw (rechts) terland tegen Westduitsland geblesseerd. de controleerd moeten aanvallen. Mogelijk dat slechts een of twee want FC Porto zal dat zeker niet doelpunten zullen beslissen over doen. Die ploeg verdedigt en loert het bereiken van de volgende ron- vanuit die defensie op de counter, de. Een tegendoelpunt moeten we hoe dan ook zien te voorkomen. Dat kan funest zijn tegen FC Por to". FRED SOCHACKI SEOUL (ANP) - Met een enorm vuurwerk, een lichtshow en een Nederlands record op de marathon zijn gisteren de Paralympics beslo ten. In het met 100.000 toeschou wers weer uitverkochte Olympisch stadion in de Zuidkoreaanse hoofdstad Seoul, zorgde Gerrit Plomp voor een uitstekende pres tatie die echter geen medaille ople verde. De rolstoelatleet eindigde op de marathon als tiende. Hij bleef echter wel als eerste Nederlandse atleet onder de grens van twee uur: 1.59 uur. Een ereplaats leverde wel de klassieke afstand bij de vrou wen op. Janette Jansen eindigde als derde. Het brons mocht zij ech ter niet ontvangen, de marathon voor vrouwen was nog geen offi cieel onderdeel. In zijn dankwoord sprak de voor zitter van het internationale organi satie-comité Jens Dromann van 'historische' spelen. Na afloop van de ceremonie werd de Olympische vlag overgedragen aan Barcelona. daar zullen in 1992 niet alleen de 25e Olympische Spelen worden ge houden, ook de negende editie van de Paralympics vindt plaats in de Catalaanse stad. De Verenigde Staten zijn in Se oul de duidelijke winnaars van het medaille-klassement geworden. Ruim 195 medaille, waarvan 87 gouden, werden uitgereikt aan Amerikaanse deelnemers. West- Duitsland volgde op eerbiedige af stand. Nederland sloot de Para lympics af met 30 gouden, 23 zilv ren en 29 bronzen medailles. Het le verde Oranje de achtste plaats op de ranglijst op. EINDHOVEN (GPD) - Kees Ploegsma is het getreuzel van de KNVB zat. De PSV-manager zit met een postzak vol lucratieve aan biedingen uit het buitenland, maar kan geen definitieve afspraken ma ken omdat in Zeist geen data vast gelegd kunnen worden voor de wedstrijden die Oranje nog in het verschiet heeft. Vandaar dat Ploegsma het initiatief nam en PSV bijvoorbeeld inschreef voor het zaalvoetbaltoernooi van Bayern München. „Dat betekent dat de PSV-spelers die begin janu ari met Oranje een trainingsweek in Israel hebben, twee dagen eer der uit Israël zullen vertrekken", aldus Ploegsma. „Voor de in Itali aanse dienst spelende internatio nals wordt steeds een uitzondering gemaakt. Wij verlenen altijd alle medewerking, dus dan moet er ook maar eens een uitzondering voor ons worden gemaakt", vindt Ploegsma. Niet alleen de Israël-trip van Oranje komt PSV slecht van pas; ook met de wedstrijd Nederland- Uruguay, die mogelijk gespeeld wordt op 7 juni, zitten de Eindho- venaren in de maag. „In die perio de maken wij een trip naar Zuid- Amerika. De KNVB kan spelers claimen voor vertegenwoordigen de elftallen, maar het kan niet zo zijn dat PSV tot Sint Juttemis moet wachten alvorens de bond een da tum heeft vastgelegd. Wij proberen De grenzen waaraan de lands kampioen zich houdt worden in de ogen van PSV door de KNVB her haaldelijk overschreden. „Drie da gen voor de EC-returns spelen we in Kerkrade tegen Roda JC. De Eu ropese belangen van zowel PSV als Roda zouden gediend worden als de wedstrijd naar voren verplaatst zou kunnen worden. Dat wederom is onmogelijk gemaakt omdat de KNVB de wedstrijd Haarlem-PSV op woensdag heeft gepland. Zo wordt door de KNVB met onze be langen omgesprongen. De wed strijd tegen Roda wordt dus ge woon op zondag gespeeld". DINSDAG 14 30-15.00 SKY Motorsports News. 16 30-16 50 BBC 2: Off the Course porlret van golfer Bob Charles 17 30-17 50 Ned 2: TROS Loop Haarlem 20 00-21 00 TV 5 Sports magazine. 20 30-21.30 Super: Major League Baseball. 21.30-22 00 Super Soccer Scene internationaal voetbalnieuws. 22 00-23 03 SKY NFL American Football. 22 00-23 05 Super' Nederlands voetbal. 23.05-00 05 SKY European Indoor Tennis damestennis vanuit Zurich.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17