Foreholte kent geen genade met Ookmeer Samson ziet nu ook titelkansen Danaïden pakt koploper punt af Leiden op weg naar top Trekvogels zet slapend TOPte kijk Fides Pacta belandt na nederlaag onder de rode streep Den Helder maat te groot MAANDAG 17 OKTOBER 1988 SPORT PAGINA 19 AMSTERDAM De reserves van Ookmeer klopten Datateam Fore holte in de slotfase van de vorige competitie in Voorhout nog ver diend met 16-20. Maar gisteren werd het in Amsterdam maar liefst 9-35 voor de Voorhoutse v De uitslag geeft al aan dat er van enige strijd van meet af aan geen sprake was. Bij de rust leidde Fore holte al met 4-17. Bult speelde ui terlijk zonder enige emotie tegen haar oude club en leidde de Voor houtse aanval met Knigge soepel naar de uiteindelijke grote over winning. De Voorhoutse defensie, ROTTERDAM Jasper Engel bleef na afloop een verklaring schuldig. „Ik sta sprakeloos", ver ontschuldigde de coach van TOP zich. Ook de ploeg hulde zich in diep stilzwijgen. Keihard was het 9-6 verlies tegen hekkesluiter Trek vogels aangekomen bij de Sassen- heimse korfballers. Pijnlijker nog w.as de wijze waarop de nederlaag tot stand kwam. TOP wekte nau welijks de indruk in een goed re sultaat te geloven en pas na een 8-2 achterstand leek de formatie te be seffen dat er echt iets moest gebeu ren. Toen was het echter al te laat. Trekvogels maakte direct al dui delijk te strijden voor de laatste kans. De na vijf duels nog puntloze Rotterdammers trokken overyve- rig van leer, het lichamelijk contact niet schuwend en knokkend voor elke meter. In schril contrast hier mee stond het spel van TOP, dat af wachtte en voorzichtig speelde, ie der persoonlijk duel ontwijkend alsof er niets op het spel stond. Tekenend voor deze instelling was het spel van Anne van der Zaag. Sinds hij een plaatsje in de nationale selectie veroverde is de Sasöenheimer nog maar nauwe lijks in positieve zin opgevallen. Bij vlagen dolde tegenstander Wil lem Jan van Gullick hem, en onder de korf kreeg Van der Zaag bij 7-2 bovendien een koekje van eigen deeg. Maar al eerder was het matte spel van TOP in ruime mate afgestraft. Alleen Monique Wiegerink had een weerwoord, maar na de 1-1 konden de Rotterdammers met de in de hoofdrol Sandra Molenbeek, die Stella van der Zaag viermaal pas seerde, ongestoord doorstoten naar een 5-1 ruststand. Op meer dan een handvol kansen en door Jeroen van der Klaauw gemiste strafworp konden de Sassenhei- mers niet bogen. Omdat Trekvogels zich naarma te de tweede helft vorderde steeds vaker schuldig maakte aan non chalance slaagde TOP er toch nog in wat tegenspel te bieden. Aad Wiegerink, die de soms irritant op- tredénde Armand Gerritsen van scoren wist te houden, en Jacque line Winter zorgden an een half uur voor 8-4. Het tweede aanvalsvak trok vervolgens door twee treffers van Gerco Langelaan door naar 8-6. Met nog twee minuten te spelen viel er voor TOF verder geen eer meer te behalen. Trekvogels had via Molenbeek het laatste woord. Zoals dat eigenlijk de hele weddstrijd het geval was geweest. Verder commentaar was dan ook overbodig. BRAM VAN GENT met in de eerste helft Anita Seur en in de tweede helft Karma Bruins in het doel, had geen kind aan de aan val van OSC 2. Zelfs vanaf de zeven meter kon Anita Seur haar doel tot tweemaal toe simpel schoonhou den. Het zou overigens niet juist te denken dat Foreholte alleen drijft op de kasstukken van buiten. De Voorhoutse basis met naast Bult en Knigge, Elly van Leeuwen, El len Warmerdam, Conny van der Werf, Maijan Mens en Monique Gijsman draait als een machine die tot dusver nog niet éénmaal echt in de hoogste versnelling heeft hoe ven gaan om een grote winst te boe ken. Coach Jan Kecskemethy vult die basis telkens aan met een andere speelster uit de Voorhoutse reser ves en met die tactiek houdt hij met uitzondering van uiteraard Bult en Knigge voortdurend iedereen op scherp. Gisteren was het de beurt aan Lydy Vink om even in het eer ste team op te draven. De Noord- wijkerhoutse had met de reserves 's morgens nog gespeeld in de veld- handbalcompetitie tegen EHC, dat met 7-22 (2-13) werd geslachtofferd. Hoe de krachtsverhouding giste ren was kan misschien het best worden weergegeven door het spelverloop in de slotfase van de wedstrijd. Conny van der Werf kreeg een twee minuten straf, maar niet Ookmeer scoorde in die perio de maar Foreholte door een afge meten afspeelbal van Bult op Mo nique Gijsman aan de cirkel. En die maakte geen fout: 9-33. Een mi nuut later mocht ook Ellen War merdam de bank voor twee minu ten opzoeken. Het bleek geen pro bleem voor Foreholte om de score verder op te voeren door Christine Knigge. Weer compleet legde Knigge via een strafworp de totaal productie voor Foreholte vast op 9- 35. De echte en waarschijnlijk enige krachtmeting voor Foreholte komt waarschijnlijk op 20 november te gen VZV uit Winkel. Gisteren won nen de Winkelse vrouwen met 8-14 van Volewijckers in Amsterdam. In de veldhandbalcompetitie wonnen de vrouwen van HW'70 in de landelijke tweede klasse uit in Wassenaar van Olympia '72, rust 5- 5, eindstand 9-11. Olympia miste de afstandschutters Anita Bellekom en Sandra van Veen en dat bete kende dat de sterke HW keepster, Aimee Visser alleen vanaf de cirkel en de hoeken werd gepasseerd. Bij de Wassenaarse vrouwen eiste Mo nica Zeeuw van der Laan de hoofd rol op met twee beslissende tref fers, 11-12 en 11-13. De mannen van Saturnus gingen vergeefs naar Rotterdam om tegen WIK te spelen. Het aanvangsuur van de wedstrijd was gewijzigd, maar dat bleek niet aan Saturnus te zijn doorgegeven. Ook de vrouwen van Saturnus hadden geen bericht ontvangen van de inhaalwedstrijd tegen Oase. In Oud Ade stond zo- BV Leiderdorp deelt koppositie LEIDERDORP Coach Bert Samson wond er gisteren geen doekjes om. „We gaan voor het kampioenschap", liet de technisch leider van BV Leiderdorp weten na de fraaie overwinning op het vooraf als titelkandidaat afgeschilder de Ahoy'RZ: 105-66. Leiderdorp deelt nu met BVO Alphen en Luba Leiden de eerste plaats in de eerste divisie A. Conny van der Werf (links) leverde een belangrijke bijdrage aan c monsterzege van de Voorhoutse handbalsters. (archieffoto Loek Zuyderdui doende Oase vergeefs te wachten. De ploeg uit Oud Ade heeft het in deze veldcompetitie wel te verdu ren. Tweemaal geen arbiters en nu geen tegenstandster. FRANK BONTE Voor het seizoen liet Samson we ten dat de eerste vier wedstrijden de toon zouden zetten voor de rest van het jaar. De ontmoeting met ri vaal Leiden produceerde vorige week een bijzonder valse noot („We hadden die wedstrijd natuur lijk nooit mogen verliezen"), het geen verhindert dat de kritische Samson de serie met een tevreden gevoel afsluit. Toch mag de Haarlemmer niet echt klagen. Leiderdorp kwam sterk verzwakt uit de zomermaan den tevoorschijn. Op verschillende plaatsen moest het team drastisch veijongd worden. Samson is er voorlopig in geslaagd de 'jonge honden' in hetzelfde spoor te krij gen en er een hechte eenheid van te smeden. Er wordt flink gewerkt en Leiderdorp doet mee in de kam pioensrace. Samson: „Ik ga er van uit dat de competitie zo blijft. Dat iedereen elkaar afmaakt. We heb ben niet de kracht om alle wedstrij- LEIDEN De balans na de eerste helft van de veldcompetitie, afgezien van een aantal in haalwedstrijden, valt voor de meeste ploegen uit de Leidse regio allesbehalve gunstig uit. Fides Pacta is na de nederlaag tegen LDO (5-10) onder de rode streep beland. De Danaïden maakte weliswaar verrassend koploper Keizer Karei een punt afhandig (9-9), maar bevindt zich nog steeds op de laatste plaats. Alleen Pernix en Crescendo draaien mee aan de top van respectievelijk de eerste en de derde klasse. Fides Pacta kon LDO slechts helft volwaardig tegenstand bie den. De eerste 45 minuten waren beide ploegen redelijk aan elkaar gewaagd en dat leverde een vlotte open strijd op. Frank Peter de Haas bracht de Leidse ploeg zelfs op een positief verschil van twee treffers, dat echter voor rust al weer tot één was teruggebracht (5-4). In de tweede helft kwam Fides er niet meer aan te pas. „Als je geen schot hebt tegen een fysiek sterkere ploeg met meer lengte, dan is het gauw bekeken", analyseerde coach Johri Tims na afloop. Inderdaad viel het doek voor Fides in kort tijdsbestek. Binnen vijf minuten wist LDO een gat te slaan van drie doelpunten. De thuisploeg kon niets aan de achterstand afdoen en was bij 5-10 definitief geklopt. De Danaïden zorgde voor een verrassing door koploper Keizer Karei een punt te ontfutselen: 9-9. Het Leidse twaalftal was zeker in de beginfase niet onder de indruk van het verschil in de rangschik king en bouwde een 4-1 voor sprong op. „Op dat soort momen ten moeten we eigenlijk doordruk ken, maar dat stukje zelfvertrou wen ontbreekt nog", wist coach Rene Versloot. De Danaïden'kon de tegenstander niet de genadeslag toebrengen en wist Keizer Karei bij rust weer naast zich (4-4). Marion en Erik (2x) Peeters zet ten hun ploeg in de tweede helft weer op een voordelige marge. De 7-5 voorsprong bleek opnieuw niet voldoende. Keizer Karei kwam niet alleen langszij, maar ging zelfs vlak voor tijd aan de leiding. Marcel Keyzer redde met een afstands schot het verdiende punt voor De Danaïden. „We staan gewoon veel te laag", aldus Versloot, „we heb ben voldoende kwaliteiten om mi nimaal in de middenmoot mee te kunnen draaien". Koppositie Pernix, met Rutger Kuipers voor Marco van der Lugt en Hanne- ke Hortensius voor Erika Velders, handhaafde door een overwinning op KOAG (9-6) haar koppositie. De strijd ging in de beginfase tot 2-2 gelijk op. Robin Arnoldus (2x) en Casper de Rooy wisten het krachts verschil om te zetten in een 5-3 voorsprong bij rust. Even kreeg Pernix het nog benauwd. KOAG haalde op tot 5-4 en er slopen wat slordige foutjes in het spel van de LEIDEN BC Leiden weet van geen ophouden. Dit keer was het door Bram Segijn geleide team te sterk voor het Zoetermeerse Er- idos. De Leidenaars hebben tot nu toe alle wedstrijden gewonnen en stevenen af op een koppositie. De overwinning (6-2) van Leiden kan vooral op naam geschreven worden van Segijn en Paul Kooi man. Beide mannen maken hun plaats in het team volledig waar. Suzanne Dieudonne en Anita Kooiman waren in hun enkelpartij niet op dreef, zij verloren. Het nog ongeslagen Lisse reisde het afgelopen weekeinde af naar Heerhugowaard voor het treffen met Heerhugowaard 3. In het man- nenenkel lieten Peter Veltenaar en Dennis Versteegh er geen gras over groeien, beiden wonnen. Jacque line van Ravensberg moest echter haar meerdere erkennen in Linda Kraakman. Dit bleek achteraf het enige verliespunt voor de ploeg te zijn. Een 7-1 overwinning was hun deel. In de eerste klasse behaalde Vlietwijk haar eerste overwinning binnen tegen Velsen. De Voorscho tenaren bengelden, door drie keer op rij te verliezen, onderaan de ranglijst. Hoewel het team vol doende gemotiveerd is, lukte het steeds niet. Vreugde derhalve over de o"erwip«'n<» (7-4ï Dehasisvonr de winst was al reeds gelegd in de singlepartijen. Bas Meeuwis moest de winst aan zijn tegenstander la ten maar de gemengddubbels ga ven de doorslag. De subtop van Leiden kwam in de derde klasse niet verder dan drie winstpunten tegen Heems kerk 2. Stefan van Giezen zette zijn team op een voorsprong, zijn team leden lieten hem hierbij in de steek waardoor de ploeg achter kwam met 3-1. Diezelfde van Giezen zorg de ervoor dat de marge werd ver kleind door het gemengddubbel met Nora de Koning te winnen. Ook wist hij nog met Raymond Hanhart het mannendubbel te win nen. De Koning en Annelies Segijn hadden in het vrouwendubbel nog voor een punt kunnen zorgen, maar hun tegenstanders staken hier een stokje voor: 5-3. Merenwiek en Lisse 2 speelden het afgelopen weekeinde voor de tweede achtereenvolgende keer te gen elkaar. Verleden week werd een vooruitgeschoven wedstrijd gespeeld in het Merenwiek-homè. De Lissenaren wonnen toen op het nippertje met 5-3. Dit keer moest Lisse voor de koffie zorgen. De Me ren wij kers waren afgereisd met Il se Spierings en Jannet Peerdeman als invalsters. Lisse begon goed en behaalde het eerst punt binnen, Ron Komus bleek te sterk voor Rob Burgeijon. Ook de jeugdige Sandra van der Hart was niet opgewassen tegen het fysieke geweld van Marijke van Wickeren. Echter, Ilse Spierings en Bert van Eijk brachten de stand na de singlepartjen weer in evenwicht 2-2. Geschrokken door de kracht van Merenwiek kwamen de Lisse naren niet meer aan de bak waar door zij de winst 6-2 aan hun tegen stander moesten laten. Het tweede team van Vlietwijk kreeg een gevoelig pakslaag te in casseren tegen Leyton. De voor haar zusje invallende Sonja Groe- neveld en Anneke van Steenvoor den haalde voor het team de enige punten binnen in het vrouwenen kel, waardoor het verles van 6-2 een feit was. In de vierde klasse kan Leiden 3 maar niet winnen. Dit keer was het Koto Misi die met een eindstand 7- 1 de Leidenaars terugwezen. De Spotvogels waren ongenaak baar tegen ASVU. Matchwinnaar was Trudie Koets, die tot op heden al haar singlepartijen won. Corrine Kortekaas wees haar tegenstands ter L.Vedder met duidelijke cijfers terug 12-11, 11-0. De ploeg onder aanvoering van Raymond Barnard is met de 6-2 overwinning op weg naar de top. Veglo kon door winst op Keizer Otto de koppositie inne men. De enkepartijen werden afge sloten met een 3-1 voorsrong. Hoe wel de gemengddubbels en het mannendubbel driesetters waren kon de ploeg verder niet overtui gen en moesten zij de winst 5-3 aan de tegenstander laten. Leidenaars. Karin Jongkind en Ineke van der Vegte doorbraken de impasse en beslechtten het pleit ten gunste van Pernix. Janneke Mulder en Casper de Rooy bepaal den de eindstand op 9-6. Na dertig minuten hield scheids rechter W. Chaudron het bij de wedstrijd Fiks - Waterland voor ge zien. Een enkelblessure belette de leidsman het duel voort te zetten en Fiks mag in een later stadium nogmaals Waterland ontvangen. De 3-0 voorsprong die de Oegst- geestenaren ondertussen hadden opgebouwd is niet van belang, want de wedstrijd moet in zijn ge heel over worden gespeeld. Zuiderkwartier ging in het be langrijke duel tegen Rozenburg met 8-5 ten onder. Tot een kwartier in de tweede helft kon Zuiderkwar tier goed bijblijven. Rozenburg trok vervolgens het initiatief naar zich toe en liep van 4-4 uit naar 4-7. Ondanks een strafworp van Erik van Lunteren kon de formatie van coach Wim van Huis niet meer echt naderbij komen. Het tijdrekken le verde Rozenburg zelfs nog een laatste treffers op: 5-8. Adempauze Het ontbreken van de juiste mentaliteit bezorgde De Algeme ne volgens coach Cor Gravekamp de nederlaag tegen Tjoba. Na de eerste vijfenveertig minuten was De Algemene nog zeker niet kans loos (5-6). De adempauze had ech ter geenszins een positieve uitwer king op het Leidse twaalftal. De Velocitas ontdeed zich op de val reep van de eerste helft van de veldcompetitie van de hatelijke nul. Tegen OWO kwamen de Lei derdorpers opnieuw moeilijk tot scoren, maar ditmaal bleek de te genstander evenmin produktief. Bert van Osnabrugge en Jeroen van Driel bezorgden hun team een 2-1 voorsprong bij rust. De strijd leek zich toch weer in het nadeel van Velocitas te gaan ontwikkelen. Vlak voor tijd echter benutte Ste ven de Ronde een door Marion den naar onze hand te zetten, maar zoals het nu gaat moeten we het sa men met een aantal ploegen kun nen uitvechten". Rotterdam Zuid verscheen zon der routinier Wim Benschop in Leiderdorps nieuw domicilie aan de Hoogmadeseweg. Benschop was vorige week al niet vooruit te branden in de wedstrijd tegen BVO Alphen en liet wegens 'moti vatieproblemen' verstek gaan. Ook spelmaker Orlando Mebis ontbrak bij de Rotterdammers, die al meteen op flinke afstand werden gezet door de hongerige Leiderdor pers: 26-12 na tien minuten. RZ is ook daarna niet meer in de wedstrijd geweest. Enig minpuntje was de knieblessure van spelma ker Will Moerer. De Leidenaar speelde sterk, maar ook na zijn ge dwongen aftocht haperde de ma chine nauwelijks. René Paulides dirigeerde bekwaam en Jeroen van Veen toonde zich een degelijke af maker. Halverwege leidde Leider dorp met 51-30, het eindsignaal kwam bij 105-66. Luba Leiden had vrijdag geen kind aan het Amsterdamse US: 98- 57 (52-25). Ben de Jong (25 punten, 17 rebounds, 6 blocks) liet zien het basketballen nog helemaal niet verleerd te zijn en had een belang rijk aandeel in de ruime Leidse overwinning. Ook Leiden kreeg te maken met een geblesseerde spel verdeler: Erik Paul van Weeren moest al in de eerste helft naar de kant. BVO Alphen verloor tegen ASVU in de verlenging de ongesla gen positie: 98-103 (94-94, 50-48). Lisse boekte een belangrijke ze ge op het Maastrichtse Kimbria (101-92), dat na een aantal jaren net de boot naar de promotiedivisie ge mist te hebben, nu ook de aanslui ting in de eerste divisie moet mis sen. In het rayon blijft MSV zonder winst. Punch was met 77-82 net te sterk. Johan Smet wint 25 km van Lisse LEIDEN - De 25 kilometer weg wedstrijd die dit jaar voor de twin tigste keer is georganiseerd door De Spartaan uit Lisse is een prooi geworden voor Johan Smet van AAC. Smet had zaterdag 1 uur 21 minuten en 42 seconden nodig voor de 25 kilometer. Road Runner Jan Kortekaas werd tweede in 1.25,15 terwijl Wim Westerholt (KAV) de derde plaats voor zich opeiste in 1.26,17. Beste streekatleet werd Jan Barnhoorn van AV Rijnsoever. De Katwijker voltooide de afstand in 1.29.47. Spartaan Theo van der Veek liet een tijd van 1.30,30 note ren terwijl Arie Meywaard (Rijnsoever) er 1.31,28 over deed. Bij de Veteranen 2 ging de zege naar Willem Ravensbergen. De Ba taaf, nog altijd een topper in zijn ca tegorie, kwam na 1.30,31 over de meet. Bij de rolstoelatleten ging de overwinning naar Huub Nelisse in 1.21.48. Sjaak van Schie is in Sliedrecht als zesde geëindigd in 'de Bagger molenloop'. De atleet van De Bata ven legde de 10 Engelse mijlen afin 51.53. Smeets veroorzaakte strafworp en haalde daarmee het eerste puntje binnen: 3-3. Goed voorverdedigen van Oos terpark leverde Crescendo in de eerste helft enige problemen op. Wijnand Alberts, Carolien van Noort (2x) en Anita Alberts wisten toch voor rust al een voordelige marge op het bord te zetten. Na de spelhervatting was het verzet van Oosterpark al snel gebroken. Door doelpunten van Marlies Brouwers (2x), Ilona Lepelaar en Arno Kool- oos eindigde Crescendo op een rui me 8-2 winst. Ons Eiland ontbeert scherpte in aanvallend opzicht en kon daar door ook Bolnes niet van de zege afhouden. Voor rust (4-1) kwam al leen Mark Bastiaans vanaf de straf- worpstip tot een doeltreffende ac tie. In de tweede helft werd de sco re weliswaar verdubbeld, maar dat zelfde gold eveneens voor Bolnes: 8-3. Yolanda de Boer en Jan Boon namen de overige Leidse treffers voor hun rekening. JETSKE GOUDSMIT DEN HELDER Zoals verwacht bleken de basketbalsters van landskampioen HOI Den Helder een maatje te groot voor eredivisie debutant Grasshoppers. Aan het Marsdiep ging de gehandicapte Katwijkse formatie met 99-53 kop je onder. Coach Han Wallaart wist dat het met een complete ploeg al een hele kluif zou worden om Den Helder te bestrijden, zonder het trio Maija van Dijk, Annelies Schaap en Anja Kuyt-Aandewiel was het een schier onmogelijke opgave. Het hoge tempo van de Helderse vrouwen eiste dan ook in de eindfase zijn tol. Grasshoppers werd de zaal uitgelo pen. „De pijp was leeg", oordeelde Wallaart, nadat hij de score van 20- 15 via 39-24 halverwege in snel treinvaart zag oplopen tot 64-44 en 99-53. „We zijn heel sterk gewezen op CAIRO (ANP) - De Neder landse karateka Dudley Josepa heeft in navolging van Guusje van Mourik de wereldtitel ver overd. Josepa versloeg in de ca tegorie tot 80 kilogram de Brit Etienne met 4-2 in de finale. Hij nam daarmee revanche voor de landenwedstrijd, waarin de sterke Britten in Cairo Oranje via een zege van 4-1 met het zil ver afscheepten. Bij de Zuidhollandse kam pioenschappen in de Olym- piahal in Zoetermeer hebben karateka's van sportschool Jurojin gisteren een flinke Wereldtitel voor karateka Dudley Josepa oogst aan medailles binnenge haald. Bij de junioren (18/20 jaar) werd Ron Schippers twee de in de klasse onder 80 kg. Dennis Thür tweede in de klas se onder 75 en clubgenoot Ruud Düpper derde. Bij de ka- detten (16/17 jaar) werden Alain Hoogenboom (onder 60 kg) en Marcel van Wieringen (onder 55) derde. Alle vijf zijn gekwalificeerd voor nationale titelstrijd in Ge leen in november. Herman Hartevelt en Peter Siebert zijn zaterdag geslaagd voor hun dan-examen taek wondo. Bij de nationale exa mens in Sittard viel maar liefst 60 percent van de 70 kandida ten door de mand. Hartevelt be haalde zijn tweede dan, Siebert de eerste. Beiden komen uit voor sportschool Aad van der Luit. onze zwakke punten", vervolgde Wallaart zijn wedstrijdbeschou wing. „Den Helder kan ons als voorbeeld dienen. Als je ziet hoe die ploeg de laatste vijf jaar bezig is, dan zie ik vergelijkingen met de manier waarop Grasshoppers in de eredivisie is gekomen en wellicht verder zal moeten". Den Helder, dat eerder in de week verraste met een Europa Cup-zege op Agon Düsseldorf, heeft in ieder geval nog een flinke voorsprong op de Katwijksen. Maija van Duijn was topscorer met 20 punten. In de promotiedivisie was To nego vorig seizoen de grootste con current van Grasshoppers. Na het vertrek van de Katwijkse ploeg is de versterkte Haaksbergse ploeg de belangrijkste gegadigde voor de titel. Zaterdag was Tonego veel te sterk voor MSV, dat in eigen huis met 58-91 (28-45) verloor. „De speelsters hadden te veel ontzag voor Tonego", vond coach Rick Driessen, die vol lof was voor de prestatie van de tegenstander. „Een erg sterk team, met Chrystal Coleman tegen ons als beste speel ster". Voor Lisse begint de situatie toch zorgelijk te worden. Blessures van Marieke Strobbe en Marjolijn Ketelaars-Drijver hebben de ploeg van coach Martin Feitsma gedwon gen het vizier bij te stellen. Niet de top van de promotiedivisie, maar een plekje net boven de rode streep moet na vier achtereenvolgende nederlagen het doel zijn. Landsla- ke Lions bleef Lisse gisteravond met 63-50 ruim de baas.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19