Doorhangt dus een Hotémo Direkt Prijs aan, die altijd lager is. Hatema Een Hatéma-tapijt rolt direkt van de Hatéma-fabriek naar de Hatéma-win Kwaliteit voor een lage prijs. Dat lijkt misschien een onwaarschijnlijke kombinatie. Maar nu u weet dat Hatéma-tapijten direkt van de fabriek naar de winkel rollen, zult u begrijpen dat de Hatéma Direkt Prijs inderdaad veel lager is dan de normale prijs. Een ander groot voordeel van een tapijtfabriek met eigen winkels is, dat we de kwaliteit schriftelijk kunnen garanderen. Tot zeven jaar zelfs. U wordt altijd geholpen door mensen die hun vak verstaan. U kunt altijd tapijtstalen mee naar huis nemen. En dat geldt ook voor onze gordijnstoffen. Hatéma Duro. Kwalitatief zo sterk, dat er ondanks de lage prijs maar liefst 7 jaar garantie op wordt gegeven. Keuze uit 5 moderne kleuren, 400 cm breed. Hatéma Direkt Prijs 79,-, inkl. leggen Hatéma Solo. Een schitterend velours tapijt voor het hele huis. Ook geschikt voor de trap. Keuze uit 10 kleuren. Zeven jaar schriftelijke garantie. Hatéma Direkt Prijs 109,-, inkl. leggen. Hatéma Boléro. Echt gezinstapijt van zuiver scheerwol. Met 4 sterren-klassifikatie van het Internatio naal Wolsecretariaat. Jute of foamrug, 500 cm breed. Hatéma Direkt Prijs 239,-; 400 cm breed. Hatéma Direkt Prijs 189,-, inkl. leggen. In een Hatéma winkel is 't leuk om tussen de gordijnen te kijken, want ze hangen kamerhoog. De prijzen zijn inklusief maken. Bijvoorbeeld: Hatéma Gemma. Een soepel vallend jacquard dessin in modieuze tinten. Hatéma Direkt Prijs 29,50. Dus waarom stapt u voor alle zekerheid niet eens een Hatéma-winkel binnen? WINKELS Stationsplein 214-216, Leiden. Dagelijks geopend vanaf 10.30 uur. Zaterdag vanaf 9.30 uur. Koopavond. Maandag gesloten.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20