Leython weer met beide benen op de grond Taptoe speelt teams parten Opwinding over zege TOP Remises Fides en De Danaïden ÉMtnaHBHttak De Zijl geeft waarschuwing Goede start squashteams van Dekker Docos laat zich van beste kant zien: 10-0 MAANDAG 3 OKTOBER 1988 SPORT PAGINA 19 LEIDEN - De eerste competitiedag bracht al direct de nodige verras singen met zich mee. Grote favo riet bij de mannen Leython verloor zeer gedecideerd van een geladen Tornado en staat weer met beide benen op de grond. De andere twee divisie vertegenwoordigers deden het veel beter, want Gemini ver sloeg SVC met 3-1 en NOVO wist na een 2-0 achterstand met 2-3 te ze gevieren. Bij de vrouwen verloren beide representanten. Gemini ging teronder bij Radius met 3-1 en Ley thon verloor met dezelfde cijfers van kampioenskandidaat Bro- ther/M. In de oefenreeks voor de .compe titie had Leython met veel ploegen afgerekend, maar nu het echt om de knikkers ging liet men het afwe ten. Tot 5-1 in de eerste set liep het goed, daarna toonde men zich on geïnspireerd en te sloom. Daarte genover stond een gretig Tornado, dat Leython eigenlijk op alle fron ten aftroefde. De serve was beter, de aanval, met name door het mid den, was harder terwijl Leython dat 1-5 speelde met Don van Hal zelfs niet tot een staffel kwam. Al leen de derde set was nog heel spannend, want met het oude elan kwam Leython tot 13-13. Echter ook die set ging verloren (10-15, 4- 15 en 13-15). VONO tegen NOVO leek met drie kwartier beslist te worden. Toen stond VONO met twee sets (15-10, 15-4) voor en leek ook de derde te gaan opeisen. Maar NOVO begon toen pas te spelen en wist die set om te buigen naar een nipte 16-18 winst. NOVO ging door en pakte ook de volgende twee sets op dezelfde wijze (7-15 en 9-15). Het le verde een kostbare 2-3 winst op het taaie VONO op. Gemini begon goed tegen SVC met en 15-12 set winst, maar zakte in de volgende set even weg (7-15). SVC is altijd een moeilijke tegen stander - vorig seizoen werd er tweemaal met 3-2 van verloren - en de angst sloop al weer in de ploeg. Dit was voorbarig, want terwijl SVC nog zocht naar het juiste over wicht (het had enige nieuwelingen in de ploeg) had Gemini het voor deel dat het met dezelfde ploeg als vorig seizoen kon opereren en dat gaf de doorslag. De routine won het via 15-12 en 15-7. Eerder won Gemi ni met 3-0 (15-13, 16-14, 15-12) van Molenwiek in de bekerstrijd. In de promotieklassen startten de teams uit de regio met wisse lend succes. LIJSV deed het gezien de omstandigheden uitstekend met een 3-0 winst op Tornado 2. Im mers het verloor enige spelers aan Leython en heeft nu een krappe ba sis van vijf spelers, waarvan Freek Meidema ontbrak. Met twee inval lers ging het vrij gemakkelijk. LUSV stuurde alles over de buiten kant en daar kwam het trage Tor nado 2 blok steeds te laat. Ook had Tornado het 1-5 systeem slecht on der controle en LUSV strafte de zwakke stop genadeloos af: 16-14, 15-8, 15-5. NOVO 2 kwam elke set een stuk voor bij ZVH 3 maar liet het daarna steevast afweten. Met name op de ZVH middenaanval had NOVO geen enkel verweer. Het zou daar om geen verwondering wekkert dat NOVO zelfs geen set won: 15-11,15- 13 en 15-8. Donar had het de eerste twee sets erg gemakkelijk tegen Oikos (15-4, 15-5). De derde set ging naar Oikos (18-15). Vanaf dat moment moest Donar nog alle zeilen bijzet ten om Oikos van zich af te houden en het mocht George Hageman wel dankbaar zijn, want zijn goede vorm was ook voldoende om het laatste punt te scoren na een zeer spannende slotfase (na een 12-8 achterstand werd het 15-17). Leython 2 kan net als grote broer Leython 1 zijn aspiraties beter even laten varen. Het kon alleen in de eerste set enig tegenspel bieden aan een sterk DOS (12-15), daarna ging het snel bergafwaarts met 6-15 en 4-15. Het serveren ging slecht en de aanval kwam er helemaal niet door! VSC moest het opnemen te gen debutant ZOVOC 2 een combi natie van wat oude routine en nieu we spelers, die te zamen een gretig geheel vormden. De eerste set ging net naar VCS, maar zette de ploeg wel aan het denken. Dat hielp niet veel (4-15 en 5-15 verlies), maar in de vierde set ging VCS zijn eigen spel weer spelen en dat bleek vol doende om ZOVOC 2 er alsnog on der te krijgen (3-2). De Valken deed het niet slecht tegen het sterke Be Fair. Het speel de vrij constant maar miste zoals trainer Martin Broere het uitdrukte op de beslissende momenten nog het juiste inzicht voor de juiste op lossingen. Opvallend was het goe de spel van middenaanvaller Onno Pierens (15-11, 14-16, 15-5, 15-11 voor Be Fair). Ten onder De vrouwen van Gemini toon den aan nog totaal niet de juiste vorm te bezitten en trainer Ronald van Nierop kon weinig positiefs melden. Gemini ging met 3-1 ten- onder in Gouda tegen Radius. Leython trof het niet met zijn eerste tegenstander Brother/M. Dit team bleek opgebouwd uit een aantal ex-eredivisie speelsters van rond de dertig en dat stond garant voor veel routine. De eerste drie sets ontspon zich een goede wed strijd op hoog niveau, met aan Ley- thon-zijde een prima aanvallende Marga Stokman en Tine de Bloois (15-10, 15-10, 13-15). Toch was dui delijk dat Leython moeite had om de gaten te vinden en dat lag niet zozeer aan de aanval dan wel aan het sterke blok van Brother. Zo spelend - heel degelijk - is Brother een zekere kampioenskandidaat. In de laatste set was het verschil wat groter met 15-4. In de promotieklas liep NOVO eenvoudig naar 5-0 tegen Ridder- veld voordat de klad erin kwam. Op 10-8 leek de strijd weer hele maal open maar merkwaardig ge noeg was het toen juist afgelopen met Ridderveld. NOVO had geen kind meer aan de Alphenaars en won met 15-10. In de volgende sets ging het nog eenvoudiger met 15-3 en 15-5 en dat was opvallend hoog gezien het feit dat Ridderveld had aangekondigd dit jaar wel eens naar de divisies te willen doorbre ken (3-0 voor NOVO). Gemini heeft zijn tweede en der de team omgewisseld. Het huidige Gemini 2 is derhalve het team dat alsnog door een vrijgekomen plaats in de promotieklas kwam. Het moest aantreden tegen Orion, dat zich net door een beslissings wedstrijd tegen WW aan degrada tie had ontworsteld. De eerste set ging gelijk op met aan het einde een iets gelukkiger Orion (13-15). Daarna ging het bij Gemini 2 beter lopen en bleek Ori on wel een groep harde werksters met een redelijke veldverdediging, maar met weinig aanval. De lengte van Gemini deed de rest (goed blok) en via 15-4, 15-12 en 15-9 boekte Gemini 2 haar eerste zege (3-1). Gemini 3 (met Anneke Kras als coach) had het spel tegen Acco- /DOS volledig in handen (9-15, 1- 15), maar keek in de derde set toch steeds tegen een achterstand aan. Onzekerheid deed de rest (17-15). De vierde leek aanvankelijk op de derde, maara Gemini 3 kreeg op tijd het inzicht terug (9-15 en 1-3). GER RENES. LEIDEN Voor de beide Leidse overgangsklassers bleek de Leidse Taptoe een zware wissel getrokken te hebben op de conditie en het loopvermogen. Daags erna kwamen Fi des Pacta (tegen Quick'21) en De Danaïden (tegen Ready) niet verder dan een puntendeling. Pernix kon zich volop in het feestgedruis storten na een 5-6 zege op De Meervogels en ook voor Fiks was het na een 8-7 overwinning op Nieuw Flora op zaterdag al feest. Miranda de Mos in actie tijdens haar partij tegen Vlietwijk-speelster Silvia GroeneveldDe Mos won met 11-6,11-2. (foto Look Zuvderduin) KORFBAL „Wé hebben een punt verloren, maar gezien het wedstrijdverloop mogen we de handen nog dicht knijpen", concludeerde Fides Pacta-coach John Tims na afloop van het duel tegen Quick'21. Met dat wedstrijdverloop doelde Tims vooral op de slotfase, want bij aan vang leek er geen vuiltje aan de lucht voor de Leidse ploeg. Fides bouwde voor rust, onder andere door twee treffers van Frank Peter de Haas, een 5-3 voorsprong op. Na de spelhervatting leek de thuisploeg door te gaan stoten en kwam door twee doelpunten van Mieke Selier op 7-3. Quick was ech ter geenszins van plan zich vroeg tijdig bij de nederlaag neer te leg gen. Ondanks een doelpunt van Ni co Pikaar kwamen de gasten met nog een kwartier te spelen terug tot 8-7. In de slotfase lag het initiatief bij Quick, maar het bleef bij één te gentreffer: 8-8. De Danaïden speelde een bij zonder sterk eerste half uur tegen Ready en bouwde een ruime 9-2 voorsprong op. „In hét begin liep alles fantastisch", aldus coach Re ne Versloot. „Ik dacht als dat zo doorgaat, kan ik met mijn voeten op een stoel gaan zitten". Het ging echter niet zo door. Ready zorgde ervoor dat Versloot gewoon met beide benen op de grond bleef. De inhaalrace, vlak voor rust door de gasten ingezet, werd na de spelhervatting voltooid. Na een kwartier in de tweede helft was de .stand in evenwicht: 10-10. „Ik had er in de rust nog voor gewaar schuwd. Je zag het al een beetje aankomen, de concentratie in de verdediging verslapte". De waarschuwing van Versloot had niet het gewenste effect. Ready bouwde zelfs een 10-12 voorsprong op. In de laatste tien minuten bewees De Danaïden toch nog te kunnen scoren. Het derde aanvalsvak speelde Marcel Keyzer goed uit en die stelde met twee tref fers het ene puntje veilig: 12-12. Afvangen Pernix bleef met een minimale marge de baas over De Meervogels: 5-6. De ploeg uit Zoetermeer had weliswaar het afvangen beter ver zorgd, maar faalde in de afwerking. André de Winter en Lian Tieleman legden in de eerste helft de basis voor de overwinning. De 2-4 voor sprong werd na de rust (3-4) uitge bouwd door Marco van der Lugt en Peter Kuipers. Het -positieve ver schil van drie doelpunten gaf de Leidenaars geen extra stimulans om de produktiviteit te verhogen. De Meervogels kon nog terugko men tot 5-6, maar bleef op dat ené punt steken. Fiks maakte het zichzelf erg moeilijk tegen Nieuw Flora. De ploeg van coach Henny Piket over troefde de tegenstander op vele fronten. De legio kansen leverden echter niet evenzoveel treffers op. De strijd ging daarom onnodig lang gelijk op. Pas diep in de twee de helft wisten Gerrie Coli, Gwen- ny de Best en Theo Vreeken een 5-6 achterstand om te buigen tot een 8- 6 voorsprong. Een doelpunt van Nieuw Flora vlak voor tijd kon Fiks vervolgens niet meer deren: 8- 7. Taptoe Zuiderkwartier-coach Wim van Huis weet de slechte eerste helft van zijn ploeg opmerkelijk genoeg toe aan de Taptoe, een dag eerder. toe van zaterdag nog in de benen in de eerste 45 minuten Kwiek voor laten gaan (7-4). Michael Martens zorgde direkt na rust nog voor de aansluiting. Het vervolg liet lang op zich wachten. Toen Erik van Lunteren na 25 minuten weer de mand wist de doorboren, was de score al opgelopen tot 10-6. Wil de Wit en Els van Lunteren gaven de nederlaag nog een dragelijker aan zien: 12-8. De Algemene kreeg op eigen veld klop van Rozenburg: 10-12. Een aggresiever Rozenburg legde in het eerste half uur de basis voor de overwinning. Het verschil van drie doelpunten kon De Algemene nooit helemaal overbruggen. Vlak na rust was het Leidse twaalftal nog het dichtste genaderd. Alfred Lambooy, met vier doelpunten topscorer, bleef koelbloedig vanaf de stip en bracht De Algemene te rug tot 4-5. Rozenburg wist vervol gens direkt de marge weer te ver groten en gaf de zege niet meer uit handen. Velocitas kende een goede start tegen Ventura Sport. Jan Scheffers zette de Leiderdorpers op een 2-0 voorsprong. Ventura Sport stoom de na 2-2 door en kon met een 3-5 voordelige marge gaan rusten. Bert van Osnabrugge en Ine Goedege- buur brachten de stand in even wicht, maar opnieuw slaagde de formatie uit Strijen er in om in zeer korte tijd een voorsprong op te bouwen. Ditmaal was het verzet van Velocitas gebroken: 7-10. Motivatie Crescendo kende tegen Land- lust enige gewenningsproblemen met het spelen op een gravelveld. Vooral voor rust (2-3) had de Leidse ploeg moeite om de kansen af te maken. Tot halverwege de tweede helft ging de strijd redelijk gelijk op. Wijnand Alberts, Carolien van Noort en Debby Blogg beslisten het duel definitief in het voordeel van Crescendo: 4-7. „Ik had gehoopt dat de overwin ning van vorige week een positief effect zou hebben, maar het tegen overgestelde was waar", aldus Ons Eiland-coach Jan van Kalkeren. "Bij de helft van de ploeg was de inzet onvoldoende en dat vind ik echt kwalijk". SEV was beduidend meer gemotiveerd en zegevierde met 10-3. Chris van Schie (2x) en Mark Bastiaans namen de Leidse produktie voor hun rekening. JETSKE GOUDSMIT SASSENHEIM - In de vijfde ron de van de korfbalcompetitie heeft TOP eindelijk de eerste overwin ning behaald. Of de vreugde om de 10-9 zege echter van lange duur zal zijn, is vooralsnog niet zeker. Twee protesten lopen er nog naar aanlei ding van beslissingen van arbiter Kuipers en Drachten-coach Harry Dassen rekent op revisie van de 10- 9 uitslag door de protestcommis- Alle opwinding was overbodig geweest wanneer de Friese ploeg tijdens de wedstrijd wat beter met de kansen omgesprongen had. Bij een 8-9 stand immers kreeg Drach ten een strafworp toegewezen en met nog acht minuten te gaan zou een tweepunts marge een overko melijke barrière zijn geweest. Nu kon TOP via een door invaller Pe- ter Tiggelman geforceerde en door LEIDEN Motivatie, snel heid en spelinzicht waren de ingrediënten voor de streekderby in de derde klasse tussen Merenwiek en Vlietwijk 2. De Leidenaars hadden de menukaart voor af goed bestudeerd waar door het team, onder leiding van Rob Burgerjon, zich de winst (6-2) voortreffelijk lie ten smaken met als klap stuk de dubbelpartijen. BADMINTON De eerste klap is een daalder waard dacht Burgerjon in zijn single par tij tegen Jowan Zonneveld. De le nige Merenwieker nam dan ook di rekt het heft in handen. Slechts twee sets had hij nodig (15-12,15-7) om het eerste punt voor zijn team binnen te halen. Het enkelspel tus sen Bert van Eijk en Wim Bavelaar leverde een waar spektakel op. Ba- Jeroen van der Klaauw benutte strafworp langszij komen. Om ver volgens vijf minuten voor tijd door een afstandstreffer van Gerco Lan- gelaan het duel met 10-9 ook nog te Het duel, cruxiaal voor de bezet ting van de laatste plaatsen, werd gekenmerkt door wisselvalligheid aan beide zijden. „De overtuiging ontbrak", zo vond TOP-coach En gel, „af en toe sloop er onzekerheid in ons spel. Na rust hebben we het initiatief zelfs uit handen gege- Was de stand bij rust nog 5-3 in het voordeel van TOP, waarbij An ne van der Zaag tweemaal succes vol was, in het eerste kwartier na de hervatting liep Drachten weg naar 5-7. Pas halverwege de tweede helft hervond TOP zich—* door twee treffers van Sioerd van der valaar, die zijn ploeg weer op gelij ke hoogte wilde brengen, beslist.e de eerste set in zijn voordeel (15-7). Aangespoord door zijn teamgeno ten verhoogde Van Eijk het tempo en eiste de tweede set op: 15-5. De kemphanen bleken volledig aan el kaar gewaagd waardoor de beslis sende set een uitputtingsslag bete kende. Van Eijk bleef het tempo hoog houden waardoor hij kon uit lopen naar een 13-9 voorsprong. Toen bleek echter zijn kruit ver schoten. De Voorschotenaar kroop langszaam dichterbij en ging 'erop en erover' en haalde de winst bin nen: 15-13. Miranda de Mos zou Merenwiek weer op voorsprong kunnen bren gen door te winnen van Silvia Groenenveld. In het begin zag het daar niet helemaal naar uit en le verde een gelijk opgaande strijd. Echter toen De Mos eenmaal het ritme te pakken had liet zij niets meer van haar tegenstander heel. Met de setstanden 11-6,11-2, bracht zij haar ploeg op voorsprong. Sandra van der Hart had het een stuk moeilijker tegen de gerouti neerde Anneke Steenvoorden. In Klaauw langszij. Waarna het duel zijn enerverend slot kreeg. Maar Kuipers laatste fluitsignaal betekende slechts een voorlopig einde van het duel. Drachten- coach Dassen tekende protest aan tegen door arbiter Kuiper afge keurde goal, terwijl hij bovendien nog twee strafworpen claimde. Dat laatste was reden voor een staaltje comedie voor 25 personen, want het inmiddels opgeruimde veld moest opnieuw worden uitgelegd, de palen opgezet en iedereen moest weer terug binnen de lijnen. Vandaar mocht men aanschouwen, hoe een Drachten-speler de eerste strafworp miste en de tweede be nutte. Éen van de protesten kon daarmee reeds als niet ingediend worden beschouwd, over de overi ge twee beslist binnenkort de pro testcommissie. minder dan twintig minuten bracht de routinier de teams weer op gelijke hoogte, setstanden 11-4, 11-2. D? dubbelpartijen moesten voor de beslissing zorgen. Meren wiek had met specialist Edwin Both in de gelederen de beste pa pieren op zak. Both haalde met Van Eijk de eerste set binnen (15- 10). Hij kon echter niet voorkomen dat de tweede set afgestaan moest worden aan Zonneveld en Bave laar (15-13). Toch bleef Both het spel regiseren. Hij beschikte over een ijzeren discipline waarmee hij zijn tegenstander dwong tot over gave, 15-12. Het vrouwenkoppel De Mos/Van der Hart kon bij winst de voor sprong vergroten. Beide speelsters lieten hun teamgenoten niet langer in spanning: 15-13, 15-9. Het ijs bleek voor de Merenwiekers gebro ken. De gemengddubbels leverden geen enkel probleem meer op. Bei de games werden in winst omgezet waardoor het team aan de feest maal kon beginnen. In de eerste klasse was Vlietwijk niet opgewassen tegen het geweld van Avanti. Slechts drie partijen werden in winst omgezet. Erik Bokhorst won als enige zijn enkelpartij. Hij kon niet voorko men dat zijn ploeg de derde neder laag op rij leed (8-3). Lisse behaalde in de tweede klasse de derde overwinning in successie. Dit keer was het team, dat maar liefst zes driesetters nodig had, sterker dan Zijderveld 5: 6-2. Paul Kooiman was voor Leiden de smaakmaker in de wedstrijd te gen DKC. Hij won al zijn partijen met als mooiste overwinning in zijn singlepartij tegen H. den Otter (15-7, 15-8). De Leidenaars lieten geen steek vallen en namen de winst (6-2) mee naar huis. De sub top van Leiden hield in de derde klasse tegen Zijderveld 8 de winst (5-3) in eigen huis. Stefan van Gie- zen behaalde de volle buit voor het team binnen. Lisse 2 liet een steekje vallen bij het onderaanstaande Morgen stond. De door verkoudheid geteis terde ploeg behaalde met uitblin ker Amdre' Verhaar een gelijke stand (4-4) uit de strijd. In de vierde klasse kwam Leiden 3 een gelijke stand (4-4) over een tegen Flying Typehead. Beide ploegen staan on- Veglo, kwam ook niet verder dan een gelijke stand. Hoewel de ploeg met 3-1 voorsprong uit de single partijen kwam, bleek Veglo niet opgewassen tegen de kracht van USS in de dubbelpartijen waar door de stand 4-4 werd bereikt. De Spotvogels moest haar meer dere erkennen in Keizer Otto. Ray mond Barnard en Trudie Koets wonnen hun singlepartij, verder kwam de ploeg niet, waardoor ver loren werd met 6-2. LEIDEN - Hoewel BT Lif- ters/Oegstgeest zich, na de wat ma gere 10-8 overwinning op Middel burg Zuid, nog steeds redelijk vei lig kan voelen op de eerste plek in de eerste divisie is de concurrentie een klein stapje dichterbij geko men. De vrouwen van Docos lieten hun kwaliteiten weer eens zien door een 10-0 overwinning op Schimmert/Moonen. TAFELTENNIS "Het liep gewoon niet lekker" verwoordde coach Piet van Noort na de wedstrijd het gevoel van de Oegstgeest-mannen. De sfeer was niet zo prettig en de scheidsrech ters hadden een negatieve invloed op de wedstrijd". Toch is de 10-8 overwinning die Oegstgeest liet no teren op Middelburg Zuid zeker niet een aanfluiting voor het team. In een nog zeer recent verleden had dit resultaat een juichstemming veroorzaakt. Maar tijden verande ren: Middelburg Zuid is niet meer wat het geweest is, én Oegstgeest lijkt zich sterk genoeg te voelen voor promotie naar de eredivisie. Ron Schipaanboord leek wat ge handicapt de wedstrijd te begin nen. Er werd melding gemaakt van een gekneusde pols. Dat dat alle maal nogal meeviel mag wel blij ken uit de drie overwinningen die Schipaanboord verzorgde. Alleen Erik Roelants bleek te sterk voor VEENENDAAL - Een week voor dat de competitie losbarst stond er voor de mannen waterpoloërs het tradionele VZC toernooi op het programma. Een goede graadme ter omdat alle hoofdklassers wer den uitgenodigd. De Zijl/LGB liet zien dat er dit seizoen rekening met de ploeg moet worden gehouden. In de strijd om de derde plaats werd landskampioen AZC op 7-7 gehouden. Eerder werd in de halve finale zonder Edwin Redegeld en de nieuwe Hongaarse aanwinst Gabor Kiss verloren van Polar Be- ars. LZ'86 overleefde de poule wedstrijden niet. Tegen nieuwko mer Het Ravijn werd nog wel ge wonnen (8-6) maar hierna volgden nederlagen tegen VZC (11-4) en DZV (10-9). Het toernooi werd ge wonnen door de organiserende vereniging VZC. Deze week wordt het ernst. LEIDEN - De mannen van Dek ker Squash openden de competitie in de eerste divisie met een 3-2 winst op Dicky Squash 3 in Am sterdam. Dat resultaat dankten de squashers uit Warmond aan de nieuwe puntentelling waardoor bij een gelijke eindstand, zoals in deze wedstrijd (2-2), het aantal gewon nen games of het aantal gescoorde punten de doorslag geeft. Bij Dekker hadden niet Brian Whitlock en Graham Smith het moei—maar de lager geplaatste Pe ter Buitendijk en Carel de Bruyn. Zij verloren namelijk, terwijl Whit lock en Smith wonnen. Maar toch hadden beiden wel een belangrijk aandeel in de uiteindelijke Dekker winst. Buitendijk scoorde tegen Sonovsky een game tegen en Carel de Bruyn zelfs twee. De mannen van Casino wonnen in de derde divisie op dezelfde wij ze van Dekker Squash 3, 3-2. Mi nerva begon de competitie in de vierde divisie met een 0-4 neder laag tegen Dekker Squash 4 en dat tempert het optimisme waarmee de competitie werd begonnen. Bij de vrouwen was Casino in de twee de divisie met 4-0 te sterk voor Leyens. Alphen won thuis van de reserves van Dekker Squash. Het tegenpunt kwam van Vivien Aal- ders, die in de vorige competitie nog uitkwam voor Alphen. FRANK BONTE hem. Ook in het dubbel met Paul de Jong bleek hij de pols nóg aar dig te kunnen gebruiken, resulte rend in een overwinning op Pascal Neven en Michiel Heeren. Ook het tweede dubbel werd gewonnen. Herman van der Broek en Friso Reitsma scoorden beiden twee maal. Tegenover Van der Broek waren Neven en Heeren de verlie zers. Reitsma wist juist van deze twee mannen te winnen. Paul de Jong tot slot kon met een eenmali ge winst op Mark Hakkenberg huiswaarts keren. De vrouwen-equipe van Docos liet het afgelopen weekeinde weer haar beste kant zien. Sterk spelend werd Schimmert een wel zeer dui delijke 10-0 nederlaag toegebracht. Tessa Bröcker speelde ditmaal niet mee. De kampioensverwachtingen worden echter ook nu nog niet re ëel. Die kunnen wel met vrij grote zekerheid worden toebedeeld aan Hotak '68. Comtest/Scylla doet het in de zelfde divisie wat beter. Na de 6-4 overwinning op Bruns/Slot 2 be kleedt Scylla een tweede positie achter Hotak. De mannen van Do- cos draaien in de tweede divisie nog niet probleemloos mee. Afge lopen zaterdag werd tegen De Tref fers uit Arnhem met 3-7 verloren. Prashad en Van Veen wonnen een maal, en het dubbel scoorde een punt. WOUTER LANGEVELD

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19