Casino Zandvoort 'n Avondje Op Vakantie. U Kunt Nu Door Een Nieuwe Deur Binnenlopen. Het oudste officiële casino van Nederland - Casino Zandvoort - heeft een nieuwe huisvesting. Een gebouw dat aan de buitenkant geheel is opgetrokken uit zilver kleurige spiegels. En dat ook wat interieur betreft in alles de sfeer uitstraalt van 'n casino van wereldformaat. Uiteraard valt er binnen ook weer van alles te beleven. Bijvoorbeeld aan de Franse en Amerikaanse Roulettetafels. Waar u met een beetje geluk het bal letje ziet vallen op het nummer waarop u heeft ingezet. Als u meer van kaarten houdt, kunt u een gokje wagen met Blackjack, wat in de wandeling wel gewoon u zeker 'n bezoekje brengen aan de éénentwintigen wordt genoemd. Jackpotclub. Waar u 3 meloenen kunt Maar niet alleen in de speelzaal staan de tafels voor u ge- dekt. In ons sfeervolle restaurant 'La Tribune' kunt u genieten van een exclusief etentje. Heeft u daarna nog zin in'een toetje van fruit, dan moet -o horen vallen. Of kunt luisteren naar een concett van 15 ketsen. Om de opening van 't nieuwe casino te vieren, setveren wij iedere bezoeker motgen en overmorgen een koninklijk drankje, de Kir Royal. Een cocktail die helemaal past bij de stijl van Casino Zandvoort. Wat overigens niet betekent dat u binnen hoeft te zijn om binnen te lopen. Want ook met 'n bescheiden inzet kunt u een uiterst plezierige avond hebben.' De entree be draagt slechts f.7,50 en daarvoor krijgt u meteen een aanzetje voor uw eerste inzet, een jeton van f5,-. Als u minimaal 18 jaar bent, een legitimatiebewijs meeneemt en zorgt voor correcte kleding, bent u iedere dag vanaf 14.00 uur van harte welkom om het nieuwe Casino Zandvoort met eigen ogen te komen bewonderen. Casino Zandvoort is een onderdeel van de Holland Casinos met vestigingen in Amsterdam, Breda, Groningen, Rotterdam, Scheveningen, Valkenburg, Zandvoort.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 28