D INGEN Komisch duo 'Seoul Vandaag' NEDERLAND NEDERLAND 0 NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT VRIJDAG 30 SEPTEMBER 1988 RADIO-TV PAGINA 27 John Denver De Amerikaanse zanger John Denver is bereid 10 miljoen dol lar (ruim 21 miljoen gulden) te betalen voor een vlucht met een Sovjetrussisch ruimtevaartuig- ...Het ziet er naar uit dat er in het Amerikaanse ruimtevaartpro gramma geen plaats meer is voor vluchten met burgers", aldus Denver in een vraaggesprek met de krant 'Moscow News'. „Naar mijn mening komt met de moge lijkheid van een vlucht aan boord van een Sovjetrussisch ruimtevaartuig die onwaar schijnlijke gebeurtenis dichter bij". Denver die sinds eind jaren zestig een reeks hits heeft gehad zei altijd belangstelling te heb ben gehad voor de ruimte en in zich 1982 te hebben aangemeld voor het ruimtevaartprogramma van de NASA waaraan ook bur gers moohten meedoen. Na de ramp met de Challenger werd dit programma opgeschort. Volgens Moscow News heeft Denver al contact gehad met de ruimtevaartorganisatie Glavkos- mos en zal hij binen afzienbare tijd naar Moskou reizen voor ver der besprekingen. Glavkosmos deelde vorig jaar mee het niet uit te sluiten dat er in de toekomst betalende passagiers mee kun nen worden genomen en zei een Amerikaanse bedrijf in de arm te hebben genomen om kandidaten te selecteren. Oud getrouwd In het Engelse stadje Henfield treden binnenkort de 101-jarige Alfred Arnold en de 81-jarige Joyce Harris met elkaar in het huwelijk. De vroegere loodgieter leerde zijn levensgezellin ken nen in het bejaardenhuis. Hoe wel het niet direct klikte tussen de twee liet Joyce zich uiteinde lijk toch tot een huwelijk verlei den met de 100-plusser. Mike Biggs, de 14-j3rige zoon van de beroemde Britse trein rover Ronald Biggs, die veroor deeld werd tot 30 jaar gevange nisstraf, maar ontsnapte en naar Brazilië vluchtte, staat hier voor het Buckingham Palace in Londen. Hij staat op punt een brief te bezorgen voor koningin Eliza beth waarin hij gratie voor zijn vader bepleit. Mike is in Groot- Brittannië samen met zijn moeder Raimunda in verband met de première van de ver filming van de treinroof die in 1963 werd gepleegd. (foto ap> Hannay De KRO zendt vanavond de eer ste aflevering uit van de Engelse avonturenserie 'Hannay'. Het verhaal begint in 1912 als Ri chard Hannay naar Engeland te rugkeert om er een vrouw, een huis en een rustig leventje te vin den. Als beroepsmilitairen mijn ingenieur heeft hij een succes volle carrière in Afrika achter de rug. In elk van de zes afleverin gen speelt Hannay's aartsvijand Count von Schwabing een be langrijke rol. (Nederland 1, 20.20 uur). Gene Kelly De KRO komt met een gala dat is georganiseerd ter ere van de ac teur en danser Gene Kelly. Het gala wordt gepresenteerd door Shirley MacLaine. Aan Gene Kelly wordt, als bekroning op z'n carrière, de 'Live Achivement Award' uitgereikt. In het pro gramma zijn onder meer frag menten te zien uit 'Singing in the rain', 'An American in Paris' en 'Anchors Aweigh'. (Nederland 1, 21.20 uur). Film In de serie Dwarsliggers zendt de NCRV vandaag de Frans-Itali aanse film 'L'Aveu' van Costa- Gavras uit. Januari 1951. Gerard (Yves Montand), onderminister van buitenlandse zaken van Tsjechoslowakije, wordt door le den van de veiligheidspolitie meegevoerd. Hij wordt door de partij verdacht van verraad en contraspionage. Maandenlang wordt hij aan allerlei verhoren onderworpen. Steeds weer wordt hij geconfronteerd met fei ten uit zijn verleden die nu tegen hem gebruikt worden. Aanvan kelijk houdt Gerard stand. Hij is ervan overtuigd dat recht en waarheid zullen zegevieren, maar langzaam aan begint zijn weerstand af te nemen. Onder tussen worden ook zijn vrouw en kinderen het leven zuur ge maakt. 'L'Aveu' is gebaseerd op ware feiten. Uitgangspunt voor het scenario vormden de politie ke memoires van Lise en Arthur London. (Nederland 1, 23.35 uur). NOS-verslaggever op het matje HILVERSUM (GPD) - NOS-jour- naal-verslaggever Hugo van Rhijn is door zijn hoofdredacteur Gerard van der Wulp op het matje geroe pen. Uitlatingen van Van Rhijn in het juist verschenen boek 'Inter viewers ondervraagd' van Bert Mo lenaar zijn bij Van der Wulp in het verkeerde keelgat geschoten. In dat boek, waarin veertien journalisten worden ondervraagd over de Nederlandse journalistiek, geeft Hugo van Rhijn een weinig vleiend beeld van enkele van zijn collega's. Pauline Broekema is vol gens de Journaal-verslaggever weliswaar een 'journaliste tot op het bot', maar "te jong, denk ik, te vroeg bij de televisie beland". En "bij Willem Bemboom komt het er ook niet helemaal uit". En over de inmiddels naar Else vier vertrokken voormalig hoofd redacteur van het NOS-Journaal Peter Brusse: "Ik vond het vrese lijk dat Peter Brusse wegging; om te zien hoe hij afgebrand werd. Er is een aantal mensen teleurgesteld over Peters onmacht om als mana ger te functioneren". Ook hoofdredacteur Gerard van der Wulp blijft niet ondersproken. "Gerard van der Wulp wil voortaan in dit soort zaken mijn tekst van te voren hebben. Dat is het recht van een hoofdredacteur. Maar als het Journaal er prat op gaat dat we bo ven de partijen staan, en dat doen we, dan staan we ook boven de om roepen". De uitlatingen van Van Rhijn konden, meent Van der Wulp, niet onbesproken blijven. "Ik heb Hugo bij me geroepen en gezegd dat ik het niet op prijs stel dat me dewerkers kwalificaties van colle ga's naar buiten brengen. Hugo heeft me gezegd dat ik gelijk heb en dat hij zijn uitlatingen betreurt. HILVERSUM - Is het leuk als Har- men Siezen in het tv-programma 'Seoel Vandaag' op z'n stoel gaat zitten hoppen, zodra Koos Poste- ma een nieuwsbericht voorleest over de prestaties van de Olympi sche springruiters? Grinnnikt sportminnend Nederland wanneer Postema meldt, dat Siezen zijn re cord op de hometrainer zou heb ben verbeterd als hem de Cali- mero-helm niet over de oren was gezakt? Het juiste antwoord is moeilijk te geven. Dinsdag schreef NRC Han delsblad een bestraffend stukje over beide tv-makers, die van 'zelf voldaan geginnegap' werden be schuldigd. Maar tegelijkertijd duidt het aantal van bijna twee mil joen kijkers per uitzending erop, dat de luchtige presentatie op prijs wordt gesteld. Het gemiddelde waarderingscijfer van 7,2 mag heel behoorlijk worden genoemd. Postema en Siezen, vinden het zelf verstandiger zich het positieve kijkersoordeel meer aan te trekken dan het zure krantestukje. "Kritiek is er natuurlijk altijd", zegt Poste ma. "Die moet je kunnen hebben, hoewel 't me altijd een beetje prikt. Er. zo uitbundig is het programma heus niet altijd. Dat heeft ook met je gasten te maken. Neem Tom Ok- ker. Een heel ingetogen persoon, een introverte man, totaal anders dan Youp van 't Hek of Freek de Jonge. Heb je die aan tafel, dan wordt 't vanzelf een soort cabaret". De presentatoren bekennen dat er eigenlijk nooit echt is nagedacht over de vorm van het olympische sportprogramma. Siezen: "Deze opzet is min of meer spontaan ge boren tijdens de spelen van Los Angeles. De presentatie aan een keukentafel was een idee van regis seur Ron Nieuwenhuizen. Daar door ontstond vanzelf die onge dwongen sfeer. Ik ben er na een tijdje als journaallezer gewoon bij aangeschoven. En dat beviel ieder een zo goed, dat de formule tijdens de winterspelen in Calgary al tot traditie was verheven". Tijdens de Spelen worden Poste ma en Siezen bijgestaan door een compleet olympisch redaktieteam, dat al vanaf 's morgens half twaalf doende is de satellietbeelden te se lecteren, teksten te schrijven en het nieuws bij te houden. Postema en Siezen vinden de uit zendingen enig om te doen. Har- men Siezen: "Ik zie er tegenop dat het zondag al weer is afgelopen". Ook Postema zegt zo'n programma wel elke dag te willen brengen. "Van zes tot zeven uur 's avonds. Zou toch prachtig zijn?" Voor Siezen is het vooral de kick iets luchtigs op de televisie te mo gen presenteren. "Bij het journaal moetje bijna altijd van die vreselij ke dingen oplezen. Nu kan ik ook eens wat leuks vertellen. Dat vind ik fantastisch". Favoriete sport is voor allebei at letiek. "En dan vooral het hardlo pen", zegt Koos. "Gewoon wie het hardste gaat, die wint". Over het gebruik van doping zegt hij zich moeilijk een oordeel te kunnen vormen. "Ik kan een heel eind mee gaan met de mensen die zeggen dat het de eigen verantwoordelijkheid van de atleet is. Maar als ik dan 's avonds laat in m'n auto naar huis rij, denk ik: ja, maar die ene maakt zich door die middelen wel sterker dan de ander". Over de kijkcijfers zijn de pre sentatoren erg tevreden. Postema: "Die zijn voor ons programma ho ger dan verwacht. Temeer omdat we tegen twee andere netten moe ten opboksen". Dat de belangstelling 's nachts drastisch terugloopt vinden ze be grijpelijk. Zelf horen ze ook niet tot de selecte groep van twintig- tot ne gentigduizend kijkers, die tot heel laat opblijven. Postema: "Dat zijn de echte sportfreaks en de paar lief hebbers van de sport die op dat mo ment wordt uitgezonden". Gemeten over het hele land is het een bijna verwaarloosbaar aantal kijkers. Geen nachtelijke euforie dus met gevolgen voor overdag. "Wij merken er niets van dat men sen zich zouden verslapen of extra vrij nemen om naar de Olympische Spelen te kunnen kijken", meldt Akzo-voorlichter Overdiep in Arn hem. Bij de verzekeringsmaatschappij AMEV in Utrecht geldt hetzelfde. Als sponsor van de Nederlandse wiélerploeg stelt dit bedrijf wel da gelijks een videoband samen met hoogtepunten, die tijdens de lunchpauze wordt vertoond. "Dan loopt het storm", aldus voorlicht ster Nanda Stouthamer. LOUIS ENGELMAN Kuijer weerspreekt kritiek op NOS HILVERSUM (GPD) - Studio Sport-eindredacteur Jos Kuijer noemt de kritiek op de NOS om de eigen medewerkers in Seoul wel luxueus te huisvesten, maar géén rechtstreekse beelden te geven van wedstrij den, waaraan Nederlandse sporters meedoen, 'irreéel'. De NOS heeft haar medewerkers in de Zuidkoreaanse stad gehuis vest in het dure Lotte World Hotel. Voor de reis naar Seoul is gebruik gemaakt van businessclass-tickets. Volgens Kuijer heeft het gemis van een direct verslag van de gouden wielerwegwedstrijd van Moni que Knol en de boksstrijd van Regilio Tuur niets te maken met deze uitgaven. "Dat gezeur over die tickets is echt onzin", aldus Kuijer. Juist om dat de NOS-medewerkers in groepsverband reizen heeft de omroep een zeer aantrekkelijke korting gekregen, aldus de eindredacteur en tijdelijke chef van Studio Sport. "En we hebben gekozen voor het Lotte World Hotel, omdat het persdorp ons niet beviel: belachelijk kleine hokjes, fors aan de prijs, ongunstige ligging, noem maar op. Bovendien vinden wij dat je je me dewerkers, die drie weken lang hard moeten werken, uit collegiaal oogpunt een behoorlijke huisvesting moet bieden. En geloof me, de post huisvesting en reizen is op deze miljoenenbegroting werkelijk een gering bedrag". Dat beelden van bijvoorbeeld Tuur wel direct op de Westduitse tv te zien waren ligt aan de financiële mogelijkheden van de oosterburen, aldus Kuijer. "Wij zijn aangewezen op de drie kanalen, die Zuid-Korea zelf verzorgt. De Duitsers beschikken 24 uur lang over een eigen satel liet. Ze hadden een gaatje zonder Westduitse sporters, en gooien daar een bokswedstrijd op. Daarmee worden wij nu geconfronteerd. Maar voor een procent kijkdichtheid kan je niet een paar uur een satelliet huren, dat kost tonnen. Bovendien wijzen de kijkcijfers uit dat pas om zeven uur de kijkdichtheid oploopt". 16.17 Matlock, Amerikaanse serie. Afl.8: De fo tograaf. Een fotograaf wordt vermoord nadat hij zijn assistente Amy op staande voet heeft ontslagen. Zij wordt beschuldigd en een foto camera heeft de moord geregistreerd. Kan Matlock haar onschuld toch bewijzen? 17.05 KRO's tekenfilmfestival. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 KRO's Tekenfilmfestival. KRO 18.00 De Freggels, poppenserie. Afl.De dag dat de muziek verstierf. 18.25 De kleur van goud, Australische serie. Afl. 10: De gouden mijn. Als een mijn niet be werkt wordt, kan een ander het als zijn eigen dom uitroepen. Alec weet de mijn voor zijn va der te behouden. NOS 19.00 Journaal. KRO 19.18 Tom en Jerry, tekenfilm. 19.28 Mini playbackshow. Vijf jonge kandida ten laten zien hoe goed ze hun favoriete ar tiest kunnen imiteren. Presentatie: Henny Huisman 20.20 Hannay, Engelse serie. Afl. 1Het ge nootschap van de zwarte steen. Tijdens een bootreis wordt een pakje in Hannay's bagage verstopt. Hannay brengt het bij de geadres seerde en komt zo zijn oude vijand Von Schwabing weer op het spoor. 21.20 Gene Kelly, gala waarin deze danser, re gisseur acteur en choreograaf de Life Achie vement Award ontvangt. Presentatie: Shirley MacLaine. NOS 22.30 Journaal. KRO 22.40 Nog is Polen niet verloren, negendelige documentaire serie over Polen. Afl. 9: De ar- beidersstaat 1970-1980) NCRV 23.35 Dwarsliggers, serie speelfilms over mensen die in verzet komen. Vanavond: l'A- veu, Frans/Italiaanse speelfilm uit 1969 van Costa Gavras. Met: Yves Montand, Simone Signoret, Gabriele e.a. Januari 1951. Op een dag wordt Gérard, de onderminister van Bui tenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije, door leden van de veiligheidspolitie opgepakt en gevangen genomen. Hij blijkt door de partij verdacht van verraad en contraspionage. 01.43 Einde. ZATERDAG NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.05 Einde. NCRV 15.30 La Traviata, Italiaanse filmopera van Franco Zeffirelli. Met: Teresa Strates, Placido Domingo, Cornell MacNeil e.a. M.m.v. Koor en orkest Metrpolitan Opera New York o.l.v. James Levine. Dansers: Leden van het Bol-, sjoi-theater in Moskou. Parijs 1850: Op een feest raakt de jonge Alfredo Germont verliefd op de courtisane Violetta Valéry. De vader van Alfredo ziet een schandaal aankomen en pro beert de relatie te verbreken. 16.05 Panorama, (herh.). 17.00 Mobiele mensen Auto. pro gramma over de auto. Met Duur zaamheidstest Mercedes 200 D. Drakentocht door China 17.40 Babel. tweewekelijkse r Turkse migran ten. 17.55 Nieuws. 18.00 Tik Tak 18.05 Prikballon 18.20 Schoolslag, spelprogramma 19.00 Juke Box. 19.10 Zonen en dochters (Sons and daughters), serie 19.35 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.40 Uitzending van de politieke partijen: SP. 19.45 Nieuws. 20.10 Weerbericht. 20.20 Fanclub. Ben Crabbe pre senteert nieuw talent en de kijker mag kiezen wie een vedette wordt. Vandaag: De winnaar van vorige week. 20.25 Première, filmmeuws 20.55 De man van de vlakte (The man from Laramie), Amerikaan se speelfilm. Will Lockhart trekt gedood werd, verkocht heeft. In Nieuw Mexico belandt hij op de ranch van de Waggomans 22.35 Filmspot, achtergrondinfor matie bij de filmactualiteit. 23.05 Nieuws. Aansl.: Paarden- koersen. Aansl. - Coda 23.25 Einde. 19.20 Antwerpse zesdaagse, hoogtepunten van de wielereve- nementen van de dag. 23.00 Weduwen (Widows), serie 00.55 Afwisselend met Boksen, rechtstreekse reportage van de 03.10 Atletiek: 4 x 100 m vrouwen en mannen; 1/2 finales; kogelsto ten vrouwen: finale; discuswer pen mannen: finale; 1.500 m vrouwen: finale; 1.500 m man nen: finale; 5.000 m mannen: fi nale: 4 x 100 m mannen en vrou wen: finale; 4 x 400 m mannen en vrouwen: finale, rechtstreekse 06.20 Boksen, finales. 07.00 Tennis vrouwen enkel fina le. (Olympische hoogtepunten van 7.00 tot 8.00). 08.30 Handbal, rechtstreekse re portage van de finale mannen. 09.55 Voetbal, rechtstreekse re- België/Frans 1 16.50 Schooltelevisie. 17.20 Einde. 18.00 Vacaturebank. 18.10 La boite aux images 19.30 Journaal. 20.00 Sueurs froides, serie van 6 drieluiken als een hommage aan de meester van de misdaad Alf- 16.14 (ZW) De uitnodiging (Invitation), Ameri kaanse speelfilm uit 1952 van Gottfried Rein- hardt. Met: Van Johnson, Dorothy McGuire, Louis Cahern e.a. Ellen Bowker is een jonge vrouw, die aan een ongeneeslijke ziekte lijdt. Zij is verliefd op Dan Pierce, maar vermoedt dat dat niet wederzijds is. Haar vader besluit om Dan te vragen voor geld met Ellen te trou wen... 17.37 Familie Oudenrijn, Nederlandse serie. Afl.: Autodiefstal, (herh.). TROS 18.00 Heatcliff Co., tekenfilmserie. 18.55 De Fabeltjeskrant. Afl.: Bor naar het Bo ze Bos. (herh.). 19.00 The highwayman, Amerikaanse serie met Sam Jones in de hoofdrol. Vandaag: Pi- lotfilm. De Highway Man wordt bij zijn bestrij ding van de criminaliteit geholpen door zijn knappe assistente Drawn. NOS 20.00 (T) Journaal. TROS 20.29 The highwayman, vervolg. 21.15 Geen gedonder in hét vooronder, klucht van John Lanting. Met. Polio Hambur ger, Margreet Heemskerk, Ellen Röhrman e.a. Tv-regie: Erik van Reijendam. Elke zomer no digt de eigenaar van een plezierjacht wat mensen uit om een tochtje te maken. Dit jaar proberen de 3 dames en 3 heren aan boord het nog gezelliger te maken. 22.45 Jongbloed en Joosten, actualiteiten magazine gepresenteerd door Astrid Joosten en Jaap Jongbloed. 23.15 Derrick, Duitse politieserie. Afl Geen ri sico. Roland Weiman levert een pistool af bij de politie en bekent Derrick dat hij het van een onbekende heeft gekregen samen met veel geld om iemand te vermoorden! NOS 00.20 Journaal. 00.25 Einde. ZATERDAG NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.05 Einde. red Hitchcock 21.20 Variétés -Nouvelle Vague (2), amusementsprogramma 22.20 Journaal. Aansl.: Paarden- koersen. 22.55 Einde. 16.15 Olympia extra, gen. 17.15 Tagesschau. 17.25 Einde. 17.25 Hart aber herzlich, serie 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute, actualitei ten. 18.52 (S) WWF-Club, live pro gramma 19.58 Programma-overzicht. 20.00 (TT) Tagesschau. 20.15 (TT) Olympia-Magazin, sa menvattingen. interviews, analy- 21.45 Gotl und die Welt. Geister, Man< und Christus, reportage n.a.v. het pausbezoek aan zuide lijk Afrika. 22.30 Tagesthemen met Bericht aus Bonn. 23.00 Olympia spezial. Ein Höhe- punkt des Tages. 00.00 Der groBe Santini (The great Santini), Amerikaanse sjjeeltilm uit 1980 Kolonel Buil Meechum gaat er prat op de meest gehate officier van het leger te zijn. In vredestijd fuctioneert hij niet goed. Hij vernedert zijn onderge schikten en maakt ook thuis ru zies. omdat zijn oudste zoon tot zijn evenbeeld wil opvoeden 01.50 Tagesschau. 01.55 Nachtgedanken. beschou wing 02.00 Einde. 10.00 Tagesschau und Tagesthe- 10.23 Eln Engel auf Erden, speel- lilm met Romy Schneider. 11.50 Umschau. 16.25 Freizet...und daraus machen kann, vrijetijds- magazine. Presentatie: Gerd 17.10 (S) Tele-lllustrierte. actuali teiten. sport en amusement. 17.45 Ein Engel auf Erden, serie. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal, buiten land-correspondenten doen ver- 20.15 (ZW) Ein Fall für zwei, mis daadserie 21.15 Kino-Hitparade. filmnieuws 21.45 Heute-journal, actualiteiten. 22.10 Das literarische Quartett, 23.25 Das waren Hits. Internale Swing-Parade, muzikale herin neringen aan Amerikaanse big bands en orkesten M.m.v. het orkest Benny Goodman, orkest Duke Ellington, orkest Tommy 00.00 Olympia live, reportages. Presentatie: Kart Senne. Lichte atletiek (kogelstoten dames, dis cuswerpen heren, 1500m da mes, 1500m. heren, 5000m he ren, 4x100m. dames, 4x100m heren, 4x400m. dames, 4x400m. heren), boksen (6 finales), kano sport, voetbal (finale), handbal fi nale heren, hockey (finale he ren), judo (tot 95 kg.), tennis (fi nale dames enkel en heren en kel), waterpolo (finale), kunst- zwemmen (finale paren), worste len (vrije stijl tot 57, 60, 82. 130 kg.), boogschieten (landenteams dames en heren) (ca. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00,, 10.00 en 13.00 Sa- 16.35 Teletekstoverzicht. 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Telekolieg II: Geschiedenis Spencer, kinderpro- 20.00 Globetrotter: Emilia Romag- 2T^OWest 3 aktuell. 21.45 ZAK. 22.30 Rubbel extra. 22.45 Die Söhne. tv-film 23.55 Laatste nieuws. ZATERDAG 09.45 Wer rastel, der rostet. cur- sus gymnastiek. Les 7. 10.00 News of the week. Engels weekjournaal. 10.15 Actualités. nieuws in het Frans. 10.30 Hablamos Espanol, cursus 17.15 Nieuws voor doven on slechthorenden 17.30 Journaal. 17.46 Sesamstraat. FEDUCO 18.00 Medelanders Nederlanders: Wat is ons land7 (Neresi Bezim Ulkemiz?), documentaire over Turkse produktiemedewerkers. (herh.). TELEAC 18.30 Cursus Grafische technieken. Les 4. NOS 19.00 (TT) Jeugdjournaal. 19.14 Studio Sport. Seoul vandaag. 20.00 Journaal. 20.29 Studio Sport. Seoul Vandaag. 21.55 Uit de kunst, wekelijks kunstrubriek ge presenteerd door Leonie Jansen. 22.30 Journaal. 22.40 Gesprek met de minister president. 22.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. 22.55 Einde. ZATERDAG NOS 01.00 Studio Sport. Olympische Spelen Seoul met o.a ONDER VOORBEHOUD" -Boksen, atletiek, hockey: finale heren, tennis, voetbal, handbal, tafeltennis. Spaans, Les 27. 11.00 Der Stumme Dialog: Tech- mk und Gesellschaft heute. infor matieve serie over automatise- 11.30FernUniversitat im III. Van daag: Frauen im Recht: Ausl:an- derinnen 11/ Strukturreform des Gesundheitswesens II. 16.05 The Ewoks, tekenfilm. 16.30 The Satellite Show. 17.00 Newsround. 17.05 Grange Hill, I 17.35 Neighbours, feuilleton 18.00 Nieuws en weerbericht. 18.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine. 19.00 Samenvattingen Olympi sche Spelen. 21.00 Nieuws. 21.24 Regionaal nieuws en week end-weerbericht. 21.30 Casualty, serie 22.20 Omnibus, documentaire se rie. Afl.: A tribute to Sir Frederic Ashton, maitre de ballet 23.20 Wogan, talkshow ZATERDAG 06.30 Breakfast Olympics. 09.00 Nieuws en weerbericht. 09.05 Olympic Grandstand, met paardenraces te Chepstow, paardenraces te Phoenix Park (Ierland) en motorsport vanuit Park Cadwell. 16.00 The Southerner, Ameri kaanse speelfilm uit 1932 van George Marshall 19.05 The Phil Silvers Show 19.30 Portret van Salman Rush die. Indiaas schrijver. 20.00 Friday Report. Not forgotten. 20.30 Gardeners world, tuiniertips. 21.00 Gentleman's club, comedy- 21.30 The Zircon Affair, documen taire over het omstreden, en zeer geheime. Zircon-satellietproject, waarvan de uitzending eerder dit jaar door de Engelse regering werd tegengehouden. 22.45 Newsnight, actualiteiten. 23.30 Weerbericht. 23.35 Little Ida, Noorse speelfilm uit 1981 01.00 Einde. Superchannel 16.00 Supertime. 17.30 Formula One. 18.30 Classic Concentration 18.55 Kate and Allie. 19.25 Weather. 19.30 Dick Turpin. 20.00 River Journeys. 21.00 Billion Dollar Bubble. 22.00 Super Channel nieuw; 22.15 Super Channel nieuwi 22.30 Olympic update '88 22.40 Weather. 22.45 Sportsworld. 23.45 Tom Petty 01.10 Music Box. 03.10 Closedown. ZATERDAG 07.00 Supertime Club. 10.00 Supersounds. 11.00 Music Box. Sky Channel 16.00 Countdown. 17.00 The DJ Kat Show. 18.00 The Monkees 18.28 The Headline News. 18.30 I dream of Jeannie 18.57 The Weather Report. 19.00 Hazel. 19.28 The Headlin 19.30 Land of the 20.27 The Weather Report 20.30 Fashio 20.58 The Headline News. 21.00 The Bride and the Beast. 22.38 The Headline News. 22.40 NFL American Football. 00.57 The weather report. 01.00 Jazz with Cleo Laine and John Dankworth. 02.00 Barry Mason and the Baro que Guitar. 02.15 Stephane Grapelli. 03.15 Richie Cole. 03.45 Landscape Channel Pro grammes From Sky. 06.45 Closedown. ZATERDAG 12.00 Countdown 16.05 Les Brèves. 16.10 Le Chevalier Tempête. 16.30 Bonjour Bon Appetit. 17.00 Rócréation. 17.30 Des Chiffres et des Lettres. 17.50 Les Brèves. 18.00 Gros Plan 19.40 Papier Glacé. 20.00 Montagne 20.30 Histoire de la Photographie 21.25 Musique. 21.40 Divan. 22.00 Journal Télévisó. 22.30 Sports Loisirs 23.35 M.llesime. 00.00 Fm de programme. LD-Kabelkrant derd de avonduren van 18.00- 23 00 uur en za en zo van 18.00- 01.00 uur) te zien op kanaal 2. De kabelkrant biedt berichten uit de re gio, binnen- en buitenland, sport nieuws. aankondigingen, adverten ties en weerbericht. De kabelkrant is in 107.000 gezin nen m Hiilegom. Katwi|k. Leiden, Leiderdorp. Lisse, Noordwi|k. Noordwijkerhout, Oegstgeect. Rijnsburg, Sassenheim, Valken burg, Voorhout. Voorschoten. War mond, en Zoeterwoude te ontvan- flen. Harmen Siezen en Koos Postema: gemiddeld waarderingscijfer van 7.2. (foto GPD)

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 27