ARC weer redder voor Quick Boys E&* tl 5§fl| urn Rijnsburgse Boys spaart zwak NSW jfiS Katwijk vindt zijn draai Eerste puntverlies koploper Leiden Ploeg vol zelfvertrouwen na 3-1 overwinning Jeugd lisse blijft falen Katwijkers herstellen zich via 1-4 winst 'Oudjes' van RCL op dreef Tweede overwining in tweede klasse lisse kan op kop komen MAANDAG 26 SEPTEMBER 1988 SPORT PAGINA 25 RIJNSBURG - NSW heeft de afgelopen jaren een aardige re putatie opgebouwd in de wed strijden tegen Rijnsburgse Boys. Van de laatste tien onderlinge duels ging er maar één verloren. Behalve de Rijnsburgers wil ook NSW zelf blijkbaar af van die traditie. De Numansdorpers wa ren zaterdag op Middelmors in elk geval niet vooruit te branden. Bij 3-1 was de billekoek op. maar de bezoekers hadden eigenlijk een groter pak slaag verdiend. NSW-coach Jaap Viergever beschikte na de wedstrijd over meer creativiteit en actieradius dan zijn spelers. De besnorde trainer goochelde het ene excuus na het andere uit zijn binnenzak. "Het is duidelijk dat NSW niet op scherp staat. We kunnen veel beter. We hebben te veel spelers die er niet voor de volle honderd procent staan. Kijk, als ik met een compleet fitte selectie zit, knallen we er hier tegenaan na tuurlijk. Dat zat er nu niet in. Dan heeft het ook geen zin om na een 3-1 achterstand alles of niets te gaan spelen. Vooral onze spitsen - Van Trigt en Knipschild, red. - zijn niet echt aanwezig. Alle maal blessures, maar weer niet ernstig genoeg om er een ander voor te nemen". Geen wonder dat de gasten al met de witte vlag liepen te wapperen toen ze net uit de catacomben waren. De matige vertoning aan NS- W-kant doet echter de prestatie van de thuisploeg tekort. RB- trainer Arie Kurver was overi gens geschrokken van het ni veau en de defensieve bedoelin gen van de tegenstander. "Ik had verwacht dat middenvelder Pe ter Knoop veel dieper zou spe len. Maar ze groepeerden zich echt rond de eigen zestien meter. Dan is het moeilijk voetballen", aldus een gelukkige Kurver. Fris Dat laatste werd al vanaf de eerste minuut duidelijk. Rijns burgse Boys zocht aanvankelijk nog met enkele frisse combina ties het vijandige doel, maar al spoedig verzandde het spel in wanhopige voorzetten van Dick Heemskerk en Wim Driebergen. Viergever had zijn aanvoerder Van Trigt de opdracht meegege ven om vooral bij die twee Rijns burgse mandekkers 'pur sang' de aanval te laten beginnen. De spits moest dus alleen libero Huug Aandewiel schaduwen. Het moet gezegd dat de taktiek van de coach bijna slaagde. Toen iedereen zich al met een doel puntloze tussenstand had ver zoend en opmaakte voor nog eens drie moeilijke kwartiertjes, sloeg het noodlot toe voor de Nu- mansdorpse formatie. Arie van Dijk liet vanaf links een voorzet los. Keeper Leon Beider ging fi naal onder de draaiende bal door en Aandewiel kon vervolgens ongehinderd inknikken: 1-0. Een dikverdiende treffer. Want de spaarzame doelkansen die te noteren waren geweest, kwamen voor rekening van Rijnsburgse Boys. Zo was Ron Carli bij voorbeeld een paar keer dicht bij de openingstreffer en raakte Wim Driebergen uit een verrassend snel genomen vrije trap de lat. De verliezende coach zag zijn plannen dus de mist ingaan. "Ei genlijk hadden we Rijnsburgse Boys toch vast. Er kwamen al leen nog maar hopeloze voorzet ten van verdedigers waarvan ik graag zie dat ze hem geven...". Moed De thuisploeg leek na rust be vrijd van alle complexen die NS- W de geelzwarten de afgelopen jaren had gegeven. Even na de pauze leek NSW nog aan te zet ten voor een offensief, maar het bleek allemaal te veel tegen de natuur in. Daarom nam Rijns burgse Boys het heft maar weer in de 53e minuut leek de beslis sing al gevallen. Wim Hooymans kon vanaf twintig meter onge hinderd aanleggen en knalde met links de bal fraai voorbij Bei der. De rechtermiddenvelder van origine speelde bij afwezig heid van Hennie Koet (ziek) op de as van het veld en kon het daar prima vinden met 'manusje van alles' Fred Arroyo. Een ge zonde Koet zou wellicht ook niet gespeeld hebben, omdat Kurver het middenrif van NSW vooraf nogal vreesde, Ten onrechte zo bleek. Kort na het tweede doelpunt ontstonden er voor de 800 toe schouwers enkele enerverende taferelen. De matte eerste helft werd in een paar minuten verge ten door een handvol sensatione le momenten. Hoogtepunt vorm de een volley van Ad Michielsen. Vanaf zo'n dertig meter liet de NSW'er de bal vanaf de buiten kant van zijn linkerschoen tegen de onderkant van de lat stuite ren. In die tumultueuze fase viel ook de verrassende tegentreffer. Doelman Jan Blankenspoor liet een op het oog onschuldige voor zet van NSVV'er Knoop door zijn handen glippen en dat bete kende de aansluiting. De Numansdorpers hadden niet eens de tijd om moed te ver zamelen, want binnen dertig se conden sloegen de gastheren op nieuw toe. Gijs Collé gaf vanaf rechts een haarscherpe voorzet op het hoofd van Fred Bodaan die vallend inkopte: 3-1. Collé was daarna nog twee keer dicht bij een doelpunt, maar hij raakte eerst de lat en kon even later zijn voet niet goed tegen de bal krij gen na een perfecte voorzet van Ron Carli. De ex-Lugdunum- spits moest een kwartier voor het einde zijn plaats afstaan aan Hans Zwaan. Collé vertrok met een ongelovig gezicht naar de douche en maakte een vragend gebaar naar zijn trainer. Kurver: "Dat interesseert me allemaal niets. Ik wil Zwaan gewoon óók scherp houden". Collé zag de wissel volgens Kurver ten on rechte als een motie van wan trouwen. De term 'vertrouwen' wordt in Rijnsburg voorlopig al leen gebezigd in de zin van zef- vertrouwen. ROB VAN DER ZANDEN LEIDEN - UVS heeft het in de topper van de eerste klasse van de Landelijke Jeugd tegen Tel star moeten afleggen (4-0). FC Lisse blijft zwak presteren. Te gen Quick H werd met 2-4 verlo ren. Roodenburg deed het niet veel beter in Utrecht tegen UW waar een 2-1 nederlaag werd ge leden. Quick Boys daarentegen deed het wel een stuk beter. In Katwijk werd DWV met een 3-1 nederlaag opgezadeld. UVS - Telstar 0-4. De Leidenaars speelde niet slecht maar wisten de kansen niet in doelpunten om te zetten. Zo schoot Ronald van Delft op de lat en werd een doelpunt van Wilfred Kwestro afgekeurd, om dat de speler te luidruchtig had geroepen. Telstar daarentegen schiep zich vier kansen waaruit evenzovele doelpunten voort kwamen. De eerste drie werden voor rust gemaakt en de laatste, nadat Van Delft in het zijnet en Damon van Luyk op de lat had geschoten, diep in de tweede helft. UW - Roodenburg 2-1. Roodenburg hanteerde in de eerste helft te veel de lange bal wat het spel niet ten goede kwam. UW profiteeerde daar van door voor rust een voor sprong te nemen. In de tweede rondgang een agressiever Roodenburg dat langszij kwam door een strafschop van Michael Verver. De ploeg van trainer Hans Tisseur ging toen op jacht naar de winst maar één uitval was voldoende voor de Utrecht se winst. FC Lisse - Quick H 2-4. Ondanks dat Lisse de beste wedstrijd van het seizoen speel de bleek de Haagse ploeg toch te sterk. Terwijl Marcel de Boer en Sergio van Eeuwijk wat kansen misten wist alleen Jasper van der Salm de vier treffers van Quick tweemaal te beantwoorden. Quick Boys - DWV 3-1. De uittrappen van de Katwijk- se doelman Gert Jan van Klave ren bleken vooral in de tweede helft gevaar op te leveren. Nadat Ben Dijkdrent en Kees Bale mans voor 2-0 hadden gezorgd mocht de laatste na een uittrap van Van Klaveren de 3-0 aante kenen. En passant stopte de Kat- wijkse goalie ook nog een straf schop. De Amsterdammers scoorden slechts éénmaal tegen. ALPHEN AAN DEN RIJN - ARC betekent voor Quick Boys blijkbaar Alphense Red- dings Club. De formatie van Hans van der Zee werd vorig seizoen door de Alphenaren weer overeind geholpen na een teleurstellend resultaat en zaterdag reikte de thuiscub op nieuw de helpende hand. De mat spelende Alphenaren stelden Quick Boys in staat einde lijk eens een goede wedstrijd af te leveren, met een logische 1-4 zege voor de Katwijkers als gevolg. De gebroeders Borst van ARC (Peter links en keeper Emiel) hebben het nakijken. De bal zal echter tot hun gertiststelling voorlangs gaan. In het midden ARC'er Ruud van Es. Achter Borst bekijkt Arie van Duyn (Quick Boysde situatie. (f0to Lt*k Zuydcrduym Een jaar geleden bezorgde Marken de Nieuw Zuid-bewoners in de tweede competitiewedstrijd een flinke kater (1-1) en vorige week werden de blauwwitten, die de eer ste twee wedstrijden moeizaam ge wonnen hadden, helemaal niet goed van de Noordhollanders (0-1). Gelukkig voor Quick Boys stond beide keren ARC als volgende te genstander geprogrammeerd. LEIDERDORP - RCL kwam afge lopen zaterdag opnieuw aan twee winstpunten. Hoewel het spelpeil nog niet echt op derdeklasse-ni- veau lag werd het nog zwakker ac terende JAC uit Den Haag met 1-0 verslagen. Al na enkele minuten kon RCL dat iets meer techniek en minder gewicht in huis had op het natte g veld, het spel naar zich toetrekken. |g Voor JAC, met als oefenmeester de i befaamde en bezongen ex- ADO speler Martin van Vianen, was een grote inzet en soms grove overtre dingen het enige antwoord dat men op het lichte overwicht van RCL had. De Leiderdorpers gingen hierop behoudender spelen met als negatief hoogtepunt een flink aan tal nodeloze terugspeelballen op keeper Ron Sinteur. JAC verzuim de in deze periode, vlak voor rust, gebruik te maken van het vooral defensief angstig werkende RCL. Het rustsignaal van de goed leiden de heer Da Cruz-Lopez klonk na deze teleurstellende eerste helft derhalve bij een 0-0 stand De tweede helft begon hoopvol. Keeper Van der Vaart van JAC stond een vroege voorsprong van RCL in de weg, na wat kleine kans jes. In de na rust ingevallen Marcel van der Blom had RCL een extra aanspeelpunt achter de aanval waardoor meer lijn in de voorhoe de van de Leiderdorpers kwam. Samen met Pierre van Gemerden en de veelvuldig opkomende Ben Heemskerk kwam RCL, halverwe ge de tweede helft, aan redelijk voetballen toe. In de 26-ste minuut ontstond de beste kans voor de Ra cing Club. Heemskerk speelde zich in het strafschopgebied vrij maar schoot vlak voor doel gevoelvol naast. Vlak daarna leek dezelfde Heemskerk zijn fout goed te ma ken door een vrij trap over de muur in de kruising te krullen. Slechts de vingertoppen van de JAC-goalie konden een doelpunt voorkomen. Een nieuwe vrij -trap van Heems kerk, tien minuten voor tijd zorgde voor de enige goal. Pierre van Ge merden kopte deze namelijk stijvol in. Na dit doelpunt wilde RCL de wedstrijd verdedigend uitspelen maar werd vlak voor tijd nog bijna verrast door een JAC-speler die van zeer dichtbij overschoot, waar door het 1-0 bleef."We tellen weer mee" zei een blije Marei van der Blom na afloop. Hij was nog wel zo reéel om de twee winstpunten eer der aan de zwakte van de tegen stander dan aan het eigen spel toe te schrijven. LOMAN LEEFMANS Twaalf maanden geleden kroop de Van der Zee-brigade op 'Zeger- sloot' met 1-3 uit het dal en zater dag herhaalde de geschiedenis zich dus, zij het dat de uitslag nu nog iets ruimer uitviel. Van der Zee, die na het geklungel tegen Marken zijn team op twee plaatsen gewijzigd had (Leen van der Plas en Arie van Duyn vervingen Marcel Harteveld en Leo van de Weteringh), kon der halve tevreden zijn: "Voor het eerst dit seizoen heb ik gezien dat mijn doelstelling, het spelen van circula tievoetbal op de helft van de tegen stander, in hele fasen van de wed strijd goed werd uitgevoerd. We hebben eindelijk weer eens met zelfvertrouwen gespeeld en we wa ren ook agressiever dan ARC, dat het ons daardoor natuurlijk wel flink wat makkelijker heeft ge maakt". Tamheid De Amsterdamse oefenmeester verloor de realiteit dus niet uit het öog, want de komende opponenten Fortuna Sittard en Rijnsburgse Boys zullen de Katwijkers onge twijfeld wat minder ruimte en tijd gunnen dan de Alphenaren deden. Merkwaardig, die tamheid bij de ploeg van Jan Kroese. De Nieuw- koopse trainer begreep het zelf ook niet. "We hebben deze week enorm hard getraind. Donderdag hebben we wat gas teruggenomen en van daag zouden we moeten pieken. Op de een of andere manier zitten we echter vast, ofschoon er best wel hard wordt gewerkt". Arbeid verrichtte ARC inder daad wel, maar bezieling was niet LEIDEN- FC Lisse is op de goede weg. In de uitwedstrijd tegen Ken- nemerland werden beide punten veroverd. Met vijf punten uit drie wedstrijden en nog een inhaalwed strijd voor de boeg heeft Lisse een goede kans om volgende week koploper te worden in de tweede klasse C. In de eerste helft was het spel van de Lissenaren niet om over naar huis te schrijven. De mannen van Wim Eilander zaten aanvanke lijk niet in de wedstrijd zodat Ken- nemerland, nog zonder overwin ning in deze competitie, het spel naar zich toe kon trekken zonder overigens veel gevaar te stichten voor de Lisser verdedigiging. Naar mate de eerste helft vorderde kwam Lisse wat meer in zijn ritme en schiep zich wat kansjes. Mark Ens en Peter Schalk verzilverden deze buitenkansjes niet zodat de rust met een 0-0 stand wordt be reikt. In de tweede helft speelde Lisse bij vlagen goed voetbal. Nadat een schot van Leon van der Zwet net naast het Kennemerlandse doel be landde viel in de 10e minuut na rust de beslissing. Van der Zwet gaf een pass naar de vrijstaande Edward van der Putten die de bal diagonaal binnenschoot: 0-1. Na deze bevrij dende treffer kreeg Lisse nog enke le kansen om de zege definitief vei lig te stellen maar de lat en de Ken nemerlandse doelman zorgde er- te bespeuren. Dat was bij het op eerherstel beluste Quick Boys wel anders. De wederom met drie spit sen acterende Katwijkse equipe (Van der Zee: 'Ons trefwoord is aanvallen') trok al snel het initiatief naar zich toe, doch slaagde er voor alsnog niet in de Racing-defensie te verontrusten. Toch kwam Quick Boys in de zestiende minuut op voorsprong. Wellicht geïnspireerd door het succes van Lisanne Lejeu- ne, probeerden de Katwijkers bij een vrije trap de strafcorner van de Nederlandse hockeyvrouwen te imiteren. Wat Lejeune met de stick kan, bleek Gert Aandewiel met de voet te kunnen: 0-1. Dennis van Ommen had nog geen minuut later de gelijkmaker op de schoen liggen, maar de lange aanvaller, door de weer herstelde Arno Lancel in een riante positie gemanoeuvreerd, slaagde er niet in de goed keepende Tom van der Niet te kloppen. Quick Boys, on middellijk terug op aarde, gaf ARC daarna geen kansen meer, al ver zuimden de Alphenaren na een klein half uur een keer een nume rieke meerderheid (3 tegen 2) uit te buiten, toen de bezoekers wat al te onstuimig de aanval zochten en balverlies leden. Voor het overige domineerde Quick Boys op alle fronten. Beloning Veel bewegend en de bal lekker rond spelend legden de Van der Zee-discipelen ARC hun wil op. De beloning volgde in de 31ste mi nuut. Hans van der Plas speelde de uitblinkende Floor van Duyn aan, voor dat Lisse pas na het laatste fluitsignaal opgelucht adem kon halen. De drie Lissenaren Aad de Roode, Richard Mulder en Bram van Soest werden geboekt wegens het neerleggen van de tegenstan der. die ineens de goed meevoetballen- de spits Arie van Duyn - vorige week nog in het reserveteam - de diepte in stuurde. Alleen voor Emiel Borst toonde Van Duyn (Van der Zee: 'Hij moest voorin een balletje zien vast te houden en voor agressie zorgen. Ik vind dat hij dat goed gedaan heeft') niet egoïstisch te zijn. Leen van der Plas mocht scoren: 0-2. In het restant van de eerste helft kreeg het Katwijkse collectief nog twee mogelijkheden LEIDEN - Leiden is tijdens de vier de competitiewedstrijd zijn eerste punt kwijtgeraakt. In een beladen duel tegen het Haagse SVPTT kwam de koploper van de derde klasse A niet verder dan een gelijk spel: 0-0. Ondanks dit puntverlies blijft Leiden stevig aan de leiding. Met zeven punten uit vier wedstrij den heeft de ploeg van Hennie Bee- renfenger nog altijd een voor sprong van twee punten op de naaste belagers. Al in de beginfase van het duel SVPTT-Leiden onstond er veel commotie door de omstreden fluit- kunsten van scheidsrechter Ver schoor. In de negende minuut werd Steef Pattiapon door de linksback van de thuisploeg uit de wedstrijd geschopt zonder dat daar een arbitrale sanctie tegenover stond. Een minuut later speelde Verschoor nogmaals een dubieuze rol toen Fred Kanbier wegens het vermeend trappen naar een tegen stander uit het veld gestuurd werd. om de voorsprong uit te bouwen maar Arie van Duyn en Rob Kraan kregen dat net niet voor elkaar. Na de thee bracht Jan Kroese linkspoot Hans Wouter Valk in het veld voor Frank Bloemheuvel. De invaller zorgde met zijn snelheid voor wat meer dreiging, al leidden de Alphense aanvalspogingen slechts tweemaal tot gevaarlijke si tuaties voor het doel van Tom van der Niet. Beide keren loste de goa lie zelf de problemen op. Eerst pa- Kanbier:'Ik werd onderuit ge haald, sta op en loop een beetje te gen mijn tegenstander aan. De scheidsrechter floot en ik dacht dat ik een vrije trap mee kreeg. Toen werd ik er uitgestuurd. Ik naar die scheids toe om verhaal te halen. Die zei dat ik naar de tegenstander had getrapt. Puur belachelijk". Leiden moest de 80 resterende reerde hij knap een pegel van Cees Bonefaas, die voor rust links op het middenveld had lopen 'zwemmen' en na de pauze als een van de twee centrale middenvelders meer in het spel meedeed, en even later keerde Van der Niet middels een reflex een knallende kopstoot van opnieuw Bonefaas. Aan de andere kant kreeg Quick Boys veel meer mogelijkheden. Emiel Borst keepte evenwel sterk, maar werd twintig minuten voor minuten met tien man voltooien en ging aanvankelijk met twee in plaats van drie aanvallers spelen. De angst voor een tegengoal bleek ongegrond omdat SVPTT niet kon of niet wilde aanvallen. De eerste helft werd daardoor een vlakke vertoning zonder doelkansen. In de tweede helft veranderde Beerenfenger zijn concept en ging tijd door een lob van zijn broer Pe ter toch verrast: 0-3. De invallers Kees Varkevisser en Dennis Jan Mieras - zij losten de licht gebles seerde Leen van der Plas en Arie van Duyn af - zorgden darna voor 0- 4, met Mieras als schutter. Vlak voor tijd scoorde Peter Borst op nieuw, daarmee de Alphense eer reddend: 1-4. Die van Quick Boys was dat al lang. NICK VERWOERD weer met drie spitsen spelen ten einde de volle buit binnen te halen. De Leidenaren hadden al snel het beste van het spel en probeerden een doelpunt te forceren. Er ont stonden enkele goede mogelijkhe den. Na een aanval over links gaf Klaas Dekker de bal iets te hoog voor waardoor Rob Bink net niet goed bij de bal kon. Even later kreeg Leiden nog een uitgelezen mogelijkheid om het duel in zijn voordeel te beslissen toen na een combinatie van Paul Kerkhof en Erik van Doeselaar de bal bij Dekker terecht kwam die de bal op maat kon neerleggen voor Rob Bink. Dekker wilde het kar wei zelf klaren maar miste zodat Leiden zijn eerste punt verloor. Na afloop verklaarde coach Bee renfenger toch tevreden te zijn met het vertoonde spel van zijn tiental. "Ze hebben hard gewerkt en in een uitwedstrijd met tien man een punt gepakt. Dat vind ik een goede pres tatie". KATWIJK - Katwijk lijkt zijn draai te hebben gevonden in de tweede klasse. Na de eerste twee competitiewedstrijden verloren te hebben werden vorige week de eerste punten binnen gehaald en zaterdag wonnen de Katwij kers andermaal. Het Haagse DUNO werd het slachtoffer en verloor in een matige wedstrijd met 2-0 van de oranje-zwarten. Door dit resultaat bezet Katwijk de vijfde plaats met vier punten uit vier wedstrijden. Al voor het beginsignaal wist DUNO dat het een moeilijke middag tegemoet ging in Kat wijk. Het team miste met name door blessures vijf basisspelers waaronder spits Ruud Schaap. Met dit gegeven in het achter hoofd probeerde de Hagenaars alleen doelpunten te voorkomen. Dit streven leek lange tijd haal baar. Dat was niet zozeer de ver dienste van DUNO maar meer een gebrek van de thuisclub, die in de eerste helft vrij chaotisch speelde en daarom, ondanks een veldoverwicht, weinig kansen creéerde. Teveel spelers stonden niet op scherp waardoor er te traag gespeeld werd. Aanvoerder Wim Guyt zag dat in en liet zien hoe het wel moest. De hangende midenvelder werkte hard en stichtte het meeste gevaar voor het DUNO-doel. Hij was het ook die in de veertigste minuut na een foute uitworp van DUNO- keeper Hayatti Boyla de bal be machtigde en met een diagonaal schot de keeper kansloos liet waardoor de Katwijkers toch te vreden naar naar de kleedkamer gingen. In de tweede helft begon DUNO met een klein offensief maar na een minuut of tien had de thuisploeg alweer het beste van het spel. Katwijk-trainer Arie Lagendijk bracht Marco van der Plas in het veld voor de onop vallende linksbuiten Piet van Duyn. De wissel pakte goed uit want in de 17e minuut viel de be slissing, toen uitblinker Wim Guyt op rechts zijn man uitspeel de en een voorzet gaf die Jaap Guyt oppikte en onhoudbaar in schoot: 2-0. DUNO probeerde via een dub bele wissel nog iets terug te doen maar dat leverde nauwelijks kan sen op. Aan de andere kant kreeg Katwijk meer ruimte waardoor het meer in zijn spel kwam en be ter ging combineren. De ploeg creëerde genoeg kansen om een grote overwinning te behalen. Slordig afwerken van achtereen volgens Marco van der Plas, Jaap Guyt en weer Van der Plas zorg den ervoor dat het 'slechts' 2-0 bleef. Scheidsrechter Nullen had geen moeilijke middag omdat de wedtrijd weinig grove overtre dingen kende. Alleen DUNO- doelman Boyla werd geboekt wegens het onnodig wegtrappen van de bal. Na afloop was Lagendijk een tevreden man alhoewel hij nog gebreken in zijn ploeg opmerkte. "In de eerste helft miste ik een stuk agressiviteit in de ploeg. Ook miste ik een stuk simpel-, heid in het positiespel waardoor er snel balverlies geleden werd. Net in de periode dat we kwets baar waren scoren we 1-0. In de tweede helft zag ik wel de ge wenste agressiviteit. Toen we eenmaal op 2-0 kwamen ging DUNO alles of niets spelen en lo gischerwijs kregen wij de kan sen". Over promotie naar de eerste klasse wil de Leidenaar nog niet horen. "Als wij in zo'n eerste jaar in de tweede klasse ons kunnen aanpassen en gemiddeld een punt per wedstrijd pakken ben ik tevreden. Wij hebben nou een maal geen team met 2 a 3 toppers die er voor zorgen dat iedere wedstrijd in winst omgezet wordt". JAN BROUWER DE KO NING Doelpuntloze partij bij SVPTT

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 25