Als nieuwe spaarder slaat u bepaald geen slecht figuur. 4,5% 5,25% figl Gratis vijf-pieken-pijp. Kans op bijpassende inhoud. fig. 3 De vrijheid en een hoge rente. Spaarselect-rekening Spaarselect-extra-rekening De Nutsspaarbank doet meer voor spaarders. §|f Wie nu een Spaarselect- of Spaar- select-extra-rekening bij de Nuts- spaarbank opent, springt er in alle op zichten even goed uit. Als uw eerste inleg minimaal f 50,- bedraagt, krijgt u om te beginnen van ons een fraaie pieken-pijp voor de nieuwe vijfjes cadeau (fig. 1). We zien u al glunderen als u 'm in ontvangst neemt. Maar dat is nog niet alles. We raden u aan om meteen te kijken of er nog een extra verrassing in zit. Want één op de honderd vijf- pieken-pijpen bevat 'n waardebon voor een bijpassende inhoud. Goed voor vijftig vijfjes ofte wel f250,- (fig. 2). Zon kans krijgt een mens niet elke dag. U kunt de vijf-pieken-pijp meteen laten vullen en meenemen öf het Per kalenderma'and is f 10.000- vrij opneembaar. Per kalendermaand is f2.500,- vrij opneembaar. bedrag op uw nieuwe Spaarselect-reke ning laten storten. Bovendien groeit uw spaargeld onder wel heel gunstige omstandighe den (fig. 3). Onze Spaarselect- of Spaarselect- extra-rekeningen geven u een hoge rente plus veel vrijheid om geld van uw rekening op te nemen. Bij de gewone Spaarselect-reke ning is per kalendermaand f 10.000,- vrij opneembaar. Bij de Spaarselect-extra-rekening is dat f 2.500,- per kalendermaand. Maar daar staat dan ook een nög hogere rente tegenover. Meer opnemen kan altijd. Dat kost u echter 1%. U merkt: als nieuwe spaarder valt u bij ons letterlijk en figuurlijk met uw neus in de boter. De Nutsspaarbank is er alles aan gelegen om méér voor u te doen. Dus stap voor informatie snel binnen bij één van onze kantoren. Deze aktie geldt van 26 september t/m 29 oktober, zolang de voorraad strekt. U kunt ook kiezen voor f 7,50 spaarpremie.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 16