Ik heb met niemand binding' r n 5™1 Q Q O O O c O O s Q Q g O O O S O O Q O O O 1 Een waarschuwing vooraf! 'Als popmeid moet je stoer zijn TELEVISIE TOEGELICHT Marijn de Koning weer 'Op het Binnenhof HILVERSUM (GPD) - Marijn de Koning is terug op het op het tele visiescherm. De oud-verslaggeef ster van het NOS-Journaal - die nu een eigen 'communicatie-advies- bureau' runt - zei 'ja' toen AVRO- adjunct-directeur Fons van Wes- terloo haar vroeg om een nieuwe politiek programma te presente ren. Donderdagavond was zij voor de eerste maal te zien 'Op het Bin nenhof. door Bert Mol „Het aantrekkelijk van dit poli tieke programma is dat het recht streeks is", meent de nu 45-jarige Marijn de Koning. „Live televisie is de enige echte vorm van televisie, vind ik. Alles gebeurt direct. Er valt niets te verhullen. Ik vind het leuk mensen te interviewen die ik acht, die ik respecteer en van wie ik vind dat zij tegen een stootje moe ten kunnen". Afspraken Marijn de Koning verliet het Journaal om voor zichzelf te begin nen. „Na zeven jaar had ik het wel gezien, ik vond het mooi geweest. Je hebt alles een keer gedaan, je moet altijd beschikbaar zijn. ik kon nooit een afspraak maken, wanneer dan ook. Nu heb ik de planning van mijn werkzaamhe den zelf in de hand. De combinatie van het werk voor mijn eigen bu reau en het werk voor 'Op het Bin nenhof trekt me". Ze verwacht zich snel te kunnen nestelen binnen het AVRO-milieu. „Na de NOS is dit de omroep waar ik me het meest thuis voel. Als an dere omroepen me gevraagd had den, had ik in elk geval veel langer moeten nadenken. Ik zie me zelf nog niet zo gauw bij de NCRV zit ten, ik ben niet zo christelijk". Bush - Dukakis direct te zien DEN HAAG (GPD) - De NOS zendt zondagavond via Nederland 3 het eerste televisiedebat tussen de Amerikaanse presidentskandida ten George Bush en Michael Duka kis rechtstreeks uit. De uitzending, die wordt in- en uitgeleid door Pie- ter de Vink, begint omstreeks 23.55 uur en duurt ongeveer anderhalf uur. De direct uitgezonden debat kan uiteraard niet worden onderti teld. „Ik heb gewerkt voor radio -- bij de VPRO op vrijdagmorgen -- maar televisie heeft mijn voorkeur. Ra dio is minder dragend. Je blijft bui ten schot: je kunt je op radio een opmerking veroorloven als 'dat vind ik waanzin'. Dat kun je voor de camera nooit zeggen. Televisie heeft een veel groter bereik, dat luistert veel nauwer". De naam van Marijn de Koning is niet de enige die Fons van Wester- loo te binnen schoot toen hij over de presentatie van het nieuwe AVRO-programma dacht. Ook die van Ton Planken is de revue gepas seerd. Deze oud-Den Haag Van- daag-presentator viel echter af om dat hij als pr-adviseur te nauwe banden onderhoudt met verschil lende ministeries. Adviseur Maar ook de naam van Marijn de Koning is in het verleden in ver band gebracht met de politiek. Als communicatie-adviseur heeft zij de toenmalige WD-minister Eegje Schoo van ontwikkelingssamen werking geadviseerd. Volgens De Koning staat dit in inmiddels ge stopte adviseurschap de presenta tie van 'Op het Binnenhof niet in de weg. „Op geen enkele manier. Mijn werk voor Eegje Schoo had geen enkele politieke kleur. Ze was mi nister en ik adviseerde haar slechts: ik was haar woordvoerder niet. Eigenlijk is het nooit duidelijk geworden wat ik nu preciés voor haar deed. Zij wilde graag contact hebben met iemand uit de media. Ze vroeg mij één dag per week te kijken naar een andere opzet van het voorlichtingsinstrument van haar ministerie. Daar werken 26 mensen in vaste dienst en die zaten niet op mij te wachten. De adviezen waren vrij persoonlijk op haar ge richt. Maar ze waren absoluut niet politiek gekleurd. Ik heb met nie mand een binding en dat wil ik graag zo houden". Marijn de Koning is weer terug op het televisiescherm met een poli tiek programma bij de AVRO. (foto GPD) Bananarama's Sarah Dallin: BUSSUM (GPD) - De Britse mei den-popgroep Bananarama be staat beslist niet uit zachtaardige, mooie meisjes die in sexy kleren discodreunen ten gehore brengen. Bananarama staat voor stoere pop muziek en een sterke uitstraling. Sarah Dallin, de kortharige blonde zangeres, zegt er ook niets voor te voelen om alleen als een mooie poes op de planken te staan. „Als je langer dan een paar jaar wil meegaan moet je wel stoer en hard zijn. Je moet als popmeid goed van je af kunnen bijten. Ik hoef daar gelukkig geen moeite voor te doen. Ik ben altijd al asser tief geweest en die eigenschap heeft zich alleen maar sterker ont wikkeld sinds ik deel uit maak van Bananarama". door Frederike Contant De groep heeft onlangs weer een nieuwe single ('I want you back') uitgebracht. Het is het eerste num mer met de nieuwe zangeres Jac- qui O'Sullivan. Keren Woorward en Sarah Dallin namen begin dit jaar afscheid van hun vriendin en mede-groepslid Siobhan Fahey. Siobhan zag geen kans meer om het hectische bestaan van Bana- De Britse meiden-popgroep Ba nanarama. (f0to gpd te combineren met haar ge zinsleven. Zij is getrouwd met Da ve Stewart van The Eurythmics en heeft een zoontje Samuel. Was het vertrek van Siobhan een gevoelige slag voor de groep? „We zagen het eigenlijk al een he le tijd aankomen. Siobhan ging he lemaal op in haar rol als moeder en echtgenote en had het er steeds moeilijk mee om van huis weg te gaan. We hebben alle begrip voor haar beslissing. „We hebben in haar plaats Jac- qui O'Sullivan gekozen omdat ze een vriendin van ons was. We kwa men elkaar vaak tegen in dezelfde nachtclubs en zaten echt op één lijn. Jacqui maakte deel uit van een Londense meidenpopgroep en kende dus wel het klappen van de zweep. Naast het feit dat ze gewoon goed kan zingen is ze geen vreem de voor ons en dat is heel belang rijk. We vormen met z'n drieën een front naar buiten toe. Dat is de kracht van Bananarama". Sarah Dallin wordt er altijd een beetje moe van als gevraagd wordt hoe lang een groep als Bananarama nog zal bestaan. „Ik begrijp dat niet. Alleen maar door het feit dat we een meidengroep zijn, zou ons geen lang leven beschoren zijn. We moeten zeker allemaal trouwen, kinderen krijgen en huisvrouw worden. Onzin. Dit soort vragen wordt toch ook niet aan mannen groepen gesteld? Waarom zouden wij niet tot ons veertigste popmu ziek kunnen maken. Popmuziek is niet alleen weggelegd voor jonge ren onder de twintig. Wij zijn nu bijna allemaal dertig en hebben het idee dat we alleen maar beter wor den". TV-RÜBRIEK Vorige week heb ik geschreven over 'het probleem' van het com mentaar bij de Olympische Spe len, met name bij de openings- en sluitingsceremonie. Een lezer had mij gevraagd te bevorderen dat het oeverloze gekwek tijdens zo'n festijn voor oog en oor ach terwege zou blijven, ervan uit gaand dat de kijkers zelf ogen.en oren hebben om te zien, en elke tweede man op de tribune toch ook niet was ingehuurd om elke naast hem zittende eerste man van een stroom van informatie te Sport is doorgaans niet het ge compliceerdste onderdeel van de menselijke prestaties. Wie het eerst over de streep komt heeft gewonnen en wie de lat eraf gooit heeft geen reden tot vreugde, dus je komt ook als kijker thuis al een heel eind door domweg te kijken. Helemaal waar is dit in tussen niet, ik ben er nog steeds niet goed achter wat ze precies met cricket bedoelen, en in mijn Friese periode heb ik ondervon den dat je de spelregels van het kaatsen niet door domweg kij ken en je hersens te laten werken kunt doorgronden. Ik vond, met extra gespitste oren luisterend, dat het commen taar bij de openingsceremonie door Kees Jansma en Theo Reitsma het juiste midden hield tussen zwijgen en informeren, hoewel je je kon afvragen of het nodig was dat ze de namen van de binnenmarcherende landen (inclusief de enige deelnemende popgroep St. Vincent The Grenadines en de enige deelne mende tabaksfirma Trinidad Tobago) nog even hardop voor zeiden, nadat we die via de spea ker al eerst in het Koreaans, En gels en Frans hadden gehoord, en ook nog gezien hadden via het meegedragen bord en de onderti teling. Als je het dan nog niet weet, zal een zesde mededeling van Theo of Kees je ook de brug niet meer over helpen. Toch vond ik dat een detail. Ik hoorde ook een boel dingen (dat het jongetje met de hoepel was geboren op de dag dat de Spelen aan Korea werden aangewezen, en dat Korea 'het land van de ochtendkranten' wordt ge noemd, zoals ik beide keren ver stond), die ik zonder het com mentaar niet geweten had! Inmiddels hebben we een week Seoul achter de rug, en dus ook een week Seoulse televisie. Over dat vorige stuk heb ik een aantal brieven en telefoontjes ontvangen, merkwaardig genoeg bijna allemaal van vrouwen (maar misschien zijn die allergi- scher voor sportcommentaar dan de daarin geharde mannen), waarin onder meer werd aange raden het geluid uit te zetten. Dat zou helpen. Ik geloof het graag, maar ik vind dit toch wel een erg radikale geneeswijze, want je gooit met het kalf ook het putwater weg. Zoals het gejuich, de aanmoedi gingen, de uitgestoten kreten van de gewichtheffers, de doffe slagen op gelaat en lichaam van de Nieuwzeelandse boksarbiter, ik noem maar een paar specifie ke O.S.-geluiden. Ik was een van de weinige aanwezigen bij de voetbalwedstrijd Nederland-Cy- prus zonder publiek en ik kan u verzekeren dat dat een onwezen lijke ervaring was. Sport zonder geluid ontaardt al gauw in dovensport, en dat kan nooit de bedoeling zijn. Een ander punt dat door een opbelster werd aangesneden is de vraag of het wenselijk is dat Tom Egbers 's ochtends om 7 uur meldt dat we om half 9 een sa menvatting van de hockeywed strijd van het Nederlands elftal te zien krijgen, die door onze jon gens met 3-2 verloren is. Dat is voor de ware sportliefhebber even verschrikkelijk als voor de puzzelende leesportefeuillelezer die in zijn map een al ingevuld kruiswoordraadsel aantreft. Marga van Arnhem hoorde ik een keer zeggen dat we de sa menvatting zometeen kregen, dat ze de uitslag voor de kijkers die het resultaat al kenden niet hoefde te vermelden, en dat de kijkers die de uitslag nog niet kenden die misschien ook niet wilden horen voordat zij naar de samenvatting gingen kijken. Kijk, dat is ware spirit! Maar ondertussen betekende dit wel dat honderdduizenden vaderlanders in grote onzeker heid op hun fiets, in hun auto, of met openbaar vervoer de gang naar hun werk moesten maken, ook ten onrechte natuurlijk, want die ochtendlijke TV-uitzen- ding uit Seoul/Hilversum is er niet alleen voor de thuiswerken de huisvrouwen, de werklozen, de bejaarden, de spijbelaars en de renteniers die Jjun hele och tend voor het toestel kunnen zoetbrengen, maar ook voor dat allengs uitstervende menselijke ras: de werkende mens, op weg naar school, fabriek en kantoor. Een nette tussenweg, waarbij te voren even gewaarschuwd wordt dat er een uitslag gemeld zal worden zodat iedereen die daarover in het ongewisse wil blijven zijn wijsvingers in zijn oren kan stoppen en vreemde ge luiden kan gaan uitstoten, lijkt mij aan te bevelen. IN HET WEEKEINDE Gandhi Ook bij de NCRV vanavond in de serie 'Dwarsliggers' de speelfilm 'Gandhi' van regisseur Sir Ri chard Attenborough. De film werd in 1982 onderscheiden met acht Oscars. De NCRV program meert 'Gandhi' aan het eind van de Vredesweek als eerbetoon 'aan een man die nu nog voor ve len het symbool is van vrede en verdraagzaamheid'. In het bijna drie uur durende epos staat het denken en doen van Mahatma Gandhi centraal. De belangrijk ste perioden uit zijn leven passe ren de revue: zijn strijd als een voudig advocaat tegen de rassen discriminatie in Zuidafrika, zijn geweldloze strijd tegen de Britse koloniale overheersers in India, zijn solidariteit met de (kansar men. Gandhi kwam in 1948 op gewelddadige wijze om het le ven. De rol van Gandhi wordt ge speeld door Ben Kingsley. (Ne derland 1, 20.15 uur). Deadman's curve Bij Veronica is vanavond de Amerikaanse speelfilm 'Dead man's curve' (1978) te zien die zich afspeelt in het jaar 1957. Jan en Dean zijn gewone tieners die leven in een wereld van fast- foodrestaurants en de laatste hit noteringen. Tijdens hun tijd op de highschool begint Jan zijn aandacht te richten op de mu ziekwereld en het tweetal schrijft het nummer 'Jenny Lee'. Na ver loop van tijd - Dean zit in dienst - wordt de song door een platen maatschappij ontdekt. Het blijkt een succesvol, nummer te zijn. nalist die werkt voor de radicale krant die wordt uitgegeven door zijn vriend Max Eastman. Reed komt al jarenlang op voor de rechten van de arbeider. Op een dag ontmoet hij de schrijfster en feministe Louise Bryant. Het tweede deel van 'Reds' is te zien op donderdag 29 september. (Ne derland 1, 19.48 uur). Diogenes Bij de VPRO is zondag afleve ring één, vierdejaargang. van het programma 'Diogenes' te zien. In Diogenes' worden, een keer in de maand, internationaal belang wekkende fenomenen of gebeur tenissen belicht. Morgenavond wordt aandacht besteed aan het feit dat vijftig jaar geleden 'de vrije republiek Tsjechslowakije werd opgeofferd aan de illusie van vrede'. Wat waren - en zijn - de gevolgen van München 1938? (Nederland 2, 22.38 uur). Liedconcours De NOS besteedt zondagavond aandacht aan het eerste Elly Ameling Liedconcours dat van 25 september tot en met 2 okto ber wordt gehouden in Den Haag. Dit concours, dat open staat voor zangers en zangeres sen van alle nationaliteiten, die na 1 januari 11)54 geboren zijn, is in het leven geroepen omdat op grote internationale concoursen vrijwel altijd het accent ligt op de vertolking van aria's uit de opera en het oratorium. 'De speciale kwaliteit van de echte liedzang komt daardoor zelden tot zijn recht en dus winnen zangers die in het lied uitblinken bijna nooit een belangrijke prijs.' aldus Elly Ameling die bereid was haar naam aan het concours te verbin den. In het programma (Neder land 3, 22.00 uur) interviewt Ge rard Verlinden de zangeres en zijn ook fragmenten te zien van haar openingsrecital. In een tweede uitzending -- op zondag 2 oktober -- brengt de NOS een im pressie van het verloop van het concours (Nederland 3, 14.00 uur) en wordt het slotconcert door de prijswinnaars recht streeks uitgezonden. Het leven van het tweetal raakt hierdoor plots in een stroomver snelling. Maar op het hoogtepunt van hun carrière slaat het nood lot toe... (Nederland 2, 22.30 uur). Reds De VARA zendt zondag het eer ste deel uit van de Amerikaanse film 'Reds' (1981, Warren Beatty). De film werd destijds bekroond met twee Oscars. Het verhaal speelt zich af anno 1915. De Vere nigde Staten vragen zich af of zij zich al dan niet moeten mengen in de oorlog die in Europa aan de gang is. John Reed, afkomstig uit een rijke familie, is een jour- Ben Kingsley is vanavond als Mahatma Ghandi te z Kryptogram 3 y - b O O Q O 9 10 O O Q Q O O O 12 O O Q O Q O O '3 'i O 'S 'b '7 O O Q O If O <9 O O O O O O 70 H 22 23 O O O O O 21 O 23 2b O O O O O Q 2i J L. geverfd muziekinstrument waar je in de winter mee op wacht staat; 14. Ik wil niet in het schip, beslist niet; 16. Doet hij alles in de bergruimte of sta pelt hij het allemaal op?; 17. Af rastering waar je langs mag wandelen als je je boxje bij je hebt; 21. Is het pijnlijk, vee hierin te hebben? Onzin; 22. Maakte je al kennis met Erica?; 23. Altoos mist er iets in een verkeerde sprong; 26. Waar zijn we mee begonnen? Horizontaal: 1. Mmm!; 5. Die opent vele deu ren; 7. Daar kun je een weefsel in oplossen; 9. Drank voor een gevoelloos varken; 11. Als je een heel groot stuk in je kraag hebt; mag er niets meer bij; 12. Dit staat op de kop; 13. Het kleine slot van 9; 15. En bij het dier weggaan geeft gedonder; 18. In Utrecht om der wille van het oerwoud; 19. Verkeerd, suf ferd; dat is wel nieuw; 20. Las zij het met heel andere ogen dan in Frankrijk?; 22. Wel, mijnheer; ook een plank voor mannen?; 24. Loopje; 25. Dier lijke kus; 27. Zitplaats; 28. Eens kijken welke trein je moet heb ben. Verticaal: 1. De noot in ruste; 2. 't Advies is een hechting; 3. Het parool van deze tijd; 4. Is een arts kre gel en dan gaat hij zo lopen; 5. Hij is tijdens het spel met de kachel bezig; 6. Het houvast van het koninkrijk; 8. 't Geld stuk was wat onduidelijk; 10. Daar zak je lekker weg; 11Op- De twee winnaars van de Leidsch Dagblad-handdoek zijn: L. Slewe, Burggravenlaan 147, 2313 HR Lei den, A. Bakker, Nijenrode 25, 2352 JJ Leiderdorp, de winnaars van vo rige week waren: P. Severijnen, van 't Hofstraat 50,2313 ST Leiden, J.C.S.A. Knijnenburg, Vliststraat 11, 2314 XK Leiden. De prijs wordt de winnaars toe gezonden. Oplossingen onder vermelding van 'Puzzel' voor donderdag op briefkaart of in een enveloppe zen den aan Redactie Leidsch Dag blad, Postbus 54, 2300 AB Leiden ZATERDAG Radio 1 na 18 uur TROS: 18.06 Coulissen. NOS: 19.02 NOS Jazz Platform. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Metro's music. 23 07 Met het oog op morgen. 0.02- 7.00 RadiOlympia Radio 2 na 18 uur KRO 18 03 Echo. 18.15 Levenslief en levensleed. 19.00-7 00 Zie radio Radio 3 na 18 uur NOS 18.03 Dnespoor. NCRV 19.0£ Koploper. 20.02 Harro de Jonge met om 20.02 Elpee pop special: 21.02 Elpee- en CD pop: 22.02 Country style. 23.02-24 00 Jazz-op-vier Aad Bos. 19.00 Gala- :eri van de Fairey Engine Band. NOS 2000 Nws. KRO 0 02 KRO Klassiek op de z dag: 20.02 Holland Festival Oude Muziek 1988; 21.05 De rat, n* •opera van Jan Wisse en Jean- Paul Franssens; 22.00 Orgelru briek. Van Dupré tot Sweelinck (22); 22 20 Laudate. 23.00-1.00 KRO-Literair Spektakel- De Bloomsbury-generatie Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. EO: 18.10 lyi Ha- berler (Goed nieuws) 18.25 Kayen Rasja (Er is hoop) IOS 18.40 Ara bisch progr. NOS 19.00 Progr. voor buitenl. werknemers EO 20.30 Laat ons de rustdag wijden 21.39 EO-Metlerdaad hulpverle ning. 21.40 Reflector. 22.00-22.15 Gouden orgelklanken. 13.00-15.00 Noordwi|k Lokaal 15.00-17.00 Vandaag de dag 17.00-19.00 Dance Flash 19.00-20.00 Voorhout Lokaal VLOK KATWIJK 09.00-10.00 muziekprogramma met Hans Susan 10.00-11.00'Informatief', nieuws en actualiteiten 11.00-13.00 'Jongerensoos', |on- gerenprogramma 13.00-14.00 Groeten en verzoe ken'. populair verzoekplatenpro- gramma 14.00-15.00 Het blijft Hollands'. OMROEP RIJNLAND 17.00-18.00 Het ziekprogramma ZONDAG Radio 1 NOS- elk heel uur nieuws. 7.02 Ra diOlympia. 14.02 Langs de li|n, sport en muziek. VPRO: 18.05 Hel Spoor. Georqe Oversteegen: Van 19.10 Sssssssssssst 19.30 Her sengymnastiek 20.02 Toppers var toen. 21.02 Play it again. 22.02 Now's the time. NOS: 23.07 Met he! oog op morgen. NOS: 0.02-7.0C RadiOlympia. Radio 2 NOS: elk heel uur nieuws. VARA 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Ton> van Verre ontmoet Lex Meijer AVRO: 10.30 Muziekmozaiek 12.02 De AVRO op tournee. 13.02 AVRO-magazine. 14.02 Muziel- met Meta. 16.02 Gitaar special 16.30 Kom 'ns langs bij de AVRO ir de Batouwe. 18.02 De AVRO op tournee. 19.00-7.00 Zie radio 1. Radio 3 NOS: elk heel uur nieuw 8.02 Heksennest. 9.02 Zir 10.02 De wakkere wereld. 12.02 KRO-miniparade. 13.02 Het wees huis van de hits. 15.02 Tijd vooi toen. 16.02 KRO's Zalige Liefdes lijn. 18.02 KRO's Hitweek 19.02 Pop-eye. 20.02 Radio Thuisland KRO Radio 4 NOS: 8.00 Nieuws. EO: 8.02 Groot nieuws. Religieuze muziek met om 8.25 Overdenking. 9.00 Prijst zijn naam. Religieuze muziek. KRO: 10.00 Eucharistieviering. NOS: 11.00 Festival: Holland Festival Oude Muziek 1988. 13.00 Nieuws. 13.02 Opera Matinee. 14.00 Onder de groene linde. 14.15 Concert op de zondagmiddag. Radio Kamer Orkest o.l.v. David Porcehjn m.m.v. Erica waardenburg. harp (ca. 15.05-15.25 Praten over muziek). 16.30 Diskotabel. nieuwe grammo foonplaten en cd's. 18.02 Musica Nova. TROS: 19.00 Continu klas siek. 20.00 Nieuws. 20.02 Speciali teiten la carte. 22.00 Kamercon cert: Van barok tot heden in kleine bezetting. Theodora Geraerts, viool, en Carlos Moerdijk, piano. 23.00-00.00 Finale. Radio 5 NOS: 6.30-6.49 Scheepvaart- en marktberichten en uitgebreid weer- Laudamus. NOS: 9 55 Waterstan den. IKON: 10.00 Verhalen vooraf. 10.10 Kerkdienst. 10.58 Wilde Ganzen. 11.00 De andere wereld van zondagmorgen. NOS: 12.00 Nieuws. VOO: 12.05 Het zwarte gat. 14.00 Radio Romantica. NOS: 16.55 Mededelingen en schippers berichten. IKON: 17.00 Kerkdienst. 17.58 Wilde Ganzen. NOS: 18.00 Nieuws. IKON: 18 10 Liturgie buitenlandse werknemers. 19.20 Suara Maluku. 19.55 Tambu. 20.30 Zorg en Hoop. 21.20 NOS Cultuur Special. 22.00 Dichter bi| de dichter. 22.10-23.00 Jazz uit het historisch archief. 22.40-23.00 Hobbyscoop. 21.00-22.00 Sportcarrousel VLOK KATWIJK 09.30Kerkdienst OMROEP RIJNLAND 10.30-11.00 Voorlichting ge meente Leiden 11.00-12.00 Sassenheim Lokaal 12.00-13.00 Noordwijkerhout Lo kaal 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-18.00 Sport 18.00-19.00 Warmond Lokaal 19.00-22.00 Rijnland Royaal Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. 7.02 Ra diOlympia. (12.56 Mededelingen tbv land- en tuinbouw). VOO: 14.05 Veronica Nieuwsradio. Radio 2 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. TROS 7.03 TROS Continu Muziek. (8.03- 8.15 TROS-Aktua) 9.03 TROS Gouden Uren. 11.03 Op Volle Toe ren. 12.03 André van Duin. 13.03 TROS Aktua. 13.15 Tijd voor Tets- ke. 14.03 Muziek uit duizenden. EO 15 03 Met muziek het hele land door 16 03 Open huis ontmoeting 16 58 EO-metterdaad hulpverle ning. 17.03 Ronduit Radiokrant Radio 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. AVRO 7.03 De Baas van de week. 9.03 Ar beidsvitaminen. 12 03 Hollands Glorie. 14.03 Toppop Radio. 16.03 Toppop twintig. Radio 4 voor 18 uur KRO: 7.00 Nws. 7.02 Aubade (8.00 Nws). 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO-Klassiek op maandag morgen met om: 10.00 Ferdinand Ries. ca. 11.05 Radio Symfonie Or kest o.l.v. Henry Lewis m.m.v. sol. 11.50 Over muziek. 12.00 Radio Vierklank. (13.00 Nws.). 13.50 Over kunst en cultuur. 14.00 KRO- Klassiek op maandagmiddag: Lim burgs Symfonie Orkest o.l.v. Jean- Phihppe Rieu m.m v. sol. 16.00 In antwoord op uw schrijven. 16.50 KRO-Literair Over poézie VARA 17 00 Veronica Kamermuziekserie 87/88 1. Raphael Kwartet 2. Gu- amen String Quartet. Radio 5 voor 18 uur NOS 6.30-6.49 Scheepv en marktber en uitgebreid weerbe richt 9 00 Nws 9.02 NOS Sportief 9.25 Waterstanden. RVU 9.30 Je geld .of je leven!. VARA: 10.00 Factor 5, met om 11.00 Berichten van en over ouderen. NOS 12.00 Nws. HUM.VERBOND 12.05 Het voordeel van de twijfel. NOS: 13.00 Nws. VARA 13.10 Faktor 5, met Bericht van buiten, 14.00 Schoolra dio, met om 14.00 Moet je horen. 14.05 De bodem van Nederland. 14.25 Lees je knetter. 14.45 Chips die je met kunt eten 15.00 Bericht uit het Konmkri|k. NOS 16.30 NOS Kindermagazine 17 00 Wat een taal. 17.30 NOS Cultuurmagazine. 17.55 Meded. en schippersbench- ten. RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weersberich- ten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, met nws- overzicht. progr.aank., serviceru- brweerberverkeersmf., land- en tumbouwinl., de kwis Hebbes en de voorstelling van de daq.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 37