<3L De Koning vraagt: kredietbewaker m/v Durf jij die spanning aan? 1e Monteurs MTS-ers Elektrotechniek NOORT magazijnmeester junior verkoper ZOEKT U EEN LEUKE 8AAN? Cassières Cassières verkoopster m/v TECHNISCH ONDERWIJS ASSISTENT (M/V) SCHEIKUNDE leidend Noort Elektrotechniek B.V. is een jong maar bovenal dynamisch bedrijf, in zowel Noord- als Zuid-Holland houden we ons bezig met het vervaardigen van zwak- en sterkstroom-installaties in de Utili teitsbouw. We hebben nu 15 elektromonteurs, en dat is NIET GENOEGI Daarom zijn we op zoek naar leeftijd: 25 40 jaar Mannen, die weten wat hun vak inhoudt en weten wat kwaliteit is. leeftijd: 18-23 jaar Mannen, die na hun school nu eens willen werken. Wij bieden jullie: een prettige werksfeer een salaris, dat je verdient de vrijdagmiddag vrij 138-urige werkweek) Om te reageren mag je schrijven, maar ook bellen. ELEKTRO TECHNIEK B.V. Park laan 93 2171 ED Sassenheim 02522 - 1 25 15 t.a.v. (of vragen naar) H.J. Heemskerk telefoon privé 02522 - 1 24 32 f Demn Demmenie is een organisatie met vele gezichten, waarbij kantoorefficiency steeds de verbindende factor is. De ver scheidenheid in geleverde produkten en diensten is groot. De organisatie bestaat uit vier divisies: Demmenie Kantoor inrichtingen, Demmenie Computers, Drukkerij Demmenie en Demmenie Leiden. Samen staan ze garant voor een totaalaanbod dat dagelijks aan uitbreiding onderhevig is. Onze divisie Demmenie Kantoorinrichtingen, gevestigd aan de Rietschans 68 te Leiderdorp, is gespecialiseerd in kan toormeubilair en -machines. Deze staan permanent de- monstratieklaar opgesteld in een overzichtelijke showroom van 1000 m2. Vanuit een groot magazijn kan veelal direct uit voorraad worden geleverd. Binnen deze divisie zijn momenteel 2 vacatures beschik baar, die op korte termijn moeten worden ingevuld. Wij zoe ken gegadigden (m/v) voor de volgende functies: werkzaamheden: - controle op alle goederen, van binnenkomst, opslag tot uit gifte - leiding geven aan 7 collega's. gevraagd: - leeftijd 25-35 jaar - vooropleiding op MEAO niveau - inzicht in en kennis van het logistieke proces - bij voorkeur vakgerichte studie gevolgd - ervaring in leidinggevende functies wij bieden: - een afwisselende job in een jong en enthousiast team - een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. werkzaamheden: - verkoop van kantoormeubelen en -machines - adviseren bij kantoorinrichting - administratieve ondersteuning van verkoop. gevraagd: - leeftijd 20-25 jaar - vooropleiding minimaal Havo - commerciële feeling - representatief voorkomen - goede contactuele eigenschappen wij bieden: - een leuke baan in moderne werkomgeving - een goed salaris en prima secundaire voorwaarden - volop doorgroeimogelijkheden. Voor beide functies is spoedige indiensttreding gewenst. Nade re inlichtingen worden u verstrekt door de bedrijfsleider, dhr. G. Gerritsen, tel. 071-411141. Geïnteresseerden dienen binnen 10 dagen na publicatie schriftelijk te reageren en hun aan de direc tie gerichte brief te sturen naar onderstaand adres. Demmenie Kantoorinrichtingen bv Rietschans 68, 2352 BB Leiderdorp Postbus 109, 2300 AC Leiden ALBERT HEIJN 'DE KOPERMOLEN" HEEFT HEM. voor 32 uur per week en voor de donderdagavond en zaterdag. Telefonisch aanmelden bij Mevr. van Goozen vanaf maandag 26-9- tel. no. 071-220045. Van Dalen schoenen Trendy jong, modieus, vriendelijk. Zo is onze winkel m de Haarlemmerstraat en wij zoe ken zo'n Heb je interesse, bel dan voor een afspraak LEIDEN: Haarlemmerstraat 128, tel. 071-125585. M.C.C. Nederland B.V. is de enige Nederlandse producent van componenten, die vooral gebruikt worden in brouwerijen en frisdrankindustrieën. M.C.C. exporteert 85% van zijn productie. Het bedrijf dankt zijn succes o.a. aan zijn sterk klantgerichte instelling. Voor de bewerking van de Nederlandse markt zoeken wij een TECHNISCH VERTEGENWOORDIGER Wij denken aan iemand, die reeds enige jaren ervaring heeft in een vergelijkbare functie en die, zowel op technisch als commercieel gebied, een goed niveau heeft. Voor de verdere uitbouw van de functie is een behoorlijke spreekvaardigheid in de moderne talen van groot belang. Deze uitstekende baan is ideaal voor een jonge, dynamische, klantgerichte persoonlijkheid, die vooruit wil en daarvoor ook een prestatie wil leveren. U wordt verzocht uw sollicitatiebrieven te richten aan het hoofd Personeelszaken, de heer P. J. Loman. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de directeur de heer G. J. van Zijderveld. telefoon 01748-11500 lelelax 01740-16624 telex 33071 Bij de Middelbare Laboratoriumschool Rijnland, onderdeel van Stichting Leidse Hogeschool voor Beroepsonderwijs, ontstaat per 1 oktober een vacature voor de functie van: (vac.nr. 88/M16) voor 2,5 dag per week De vacature ontstaat doordat één van de medewerkers gebruik wenst te maken van de zgn. DOP-regeling. Sollicitanten dienen daarom te vol doen aan de bij deze regeling behorende voorwaarden voor vacature vervulling. Taken: demonstreren van proeven en assisteren bij de practica; verrich ten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden; verrichten van beheers- en administratieve werkzaamheden; geven van adviezen inza ke de aanschaf van instrumenten en hulpmiddelen, de inrichting van lo kalen e.d.; overige werkzaamheden. Vereisten: M.B.O.-diploma, bij voorkeur (K)MLO met kennis van infor matica. Rechtspositie conform R.P.B.O. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal f 2.085,— (schaal 4 BBRA) en maximaal f 3.284,— (schaal 6 BBRA) bruto per maand bij een volledige betrekking. In verband met de voor waarden van toepassing op de DOP-regeling is het salaris bij aanvang maximaal f 2.336,— (schaal 4.3). De aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband voor de duur van één jaar, met daarna eventueel de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer P.I. Schroder, adj. direc teur, telefoon 071-899347 (op werkdagen). Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae vóór 6 oktober a.s. richten aan het college van bestuur van Stichting Leidse Hogeschool voor Be roepsonderwijs, t.a.v. de heer E.A Vork, Endegeesterwatering 2, 2333 CG Leiden, met vermelding van het vacaturenummer in de linker bovenhoek van de envelop. I 3 S Middelbare Laboratoriumschool Rijnland is een onderdeel van de Leidse Hogeschool voor Beroepsonderwijs. Wegens uitbreiding van onze verkoopaktiviteiten vra gen wij energieke, representatieve ROUTE VERK0(0)PERS/STERS voor de verkoop van diepvriesprodukten. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk naar: SNACKBOERTJE Dieselstraat 12 8263 AE KAMPEN tel. 05202-26888 Zo spoedig mogelijk c REPRESENTATIEVE DOKTERS-ASSISTENTE OF VERPLEEGKUNDIGE A (liefst met prik-ervaring) Voor chelatie-afdeling van de particuliere praktijk van dr J.G. Defaies te leiden Geboden wordt: - zelfstandige functie - moderne werkomgeving - zeer goede salarisregeling - werktijden 10.00-17.00 uur Telefonische ieakties tussen 14.00-17.00 uur: 071-172458 of na 18.00 uur 023-242457. Medisch sekretaresse Voor een van onze opdrachtgevers te Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren medisch sekretaresse, die gedurende twee weken de vaste sekretaresse kan gaan vervangen. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het notuleren van vergaderingen en het verwerken van korrespondentie m.b.v. een tekstverwerker. Het betreft de periode van 13 tot en met 26 oktober voor 32 uur per week. Telefoniste/receptioniste Bij een overheidsinstelling in de buurt van Leiden hebben we voor ongeveer een maand werk voor een ervaren telefoniste, die bekend is met een Fox 5300. De werktijden zijn afwisselend. Deels de ochtenden, deels middagen en af en toe een hele dag. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143. De Gemeentelijke Kredietbank is actief op de volgende terreinen: - verstrekking van leningen met sociale indicatie; - het treffen van schuldregelingen en verstrekking van sanerings kredieten; - verstrekken van consumptief geldkrediet. Het beleid van de Kredietbank is erop gericht, dat zoveel mogelijk cliënten gebruik kunnen maken van de faciliteiten van de bank. De omzet is de afgelopen jaren sterk toegenomen. De bank is gevestigd in het pand Breestraat 24. Teneinde de kwaliteit van de in portefeuille uitstaande leningen op peil te houden wordt de formatie van de kredietbank uitgebreid met een: (voor 20 uur per week) Functie-informatie: De taken van de nieuwe medewerker zullen zijn; - het onderhouden van contacten met cliënten, die tijdelijk niet aan hun betalingsverplichtingen kunnen voldoen; - het in overleg met cliënten formuleren van voorstellen om te komen tot aangepaste aflossingsafspraken; - het leggen van contacten met cliënten, die niet willen betalen; - het nemen van incasso-maatregelen. Functie-eisen: - opleiding op HAVO/MEAO-niveau; - bij voorkeur ervaring in vergelijkbare functie; - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheid. Voor de functie geldt een minimum salaris van f 2.175,— en van f 3.284,— bruto per maand bij een 38-urige werkweek. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Bij voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. i maximum Informatie over deze functie kan worden inge wonnen bij de directeur van de Kredietbank, de heer J.W. Siebols, telefoon 071-254145. Sollicitatiebrieven binnen 14 dagen na ver schijnen van dit blad richten aan de directie Personeel en Organisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer 88.138.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20