Geen hoop meer op nieuw wapenverdrag •J j Libanon stelt presidentsverkiezing uit Tijdens regeerperiode-Reagan Situatie in Armenië weer erg gespannen Guatemala verkoopt elk jaar zo'n 300 kinderen Oppositie Burma wil nü geen verkiezingen Geven alle keuken deurtjes zo'n klap als ze dicht gaan? SieMatic Keukenplein Leiderdorp DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1988 BUITENLAND PAGINA 5 WASHINGTON (GPD) - De Amerikaanse regering heeft de hoop zo goed als opgegeven atèmillTvan deduizëAïkFn'deren om nog tijdens de regering-Reagan een akkoord over strategische wapens met de Sovjetu nie te bereiken. Amerikaanse regeringsfunctionarissen hebben dat gezegd. MOSKOU (AFP) - "Honderden" militairen en een niet nader aange duid aantal tanks zijn vanmorgen opgesteld rond vele overheidsge bouwen in Jerevan, de hoofdstad van de Sovjetrussische republiek Armenië. Dat is vernomen uit bronnen binnen de officiële pers van Jerevan. Er zou met name veel bewaking zijn geposteerd bij de plaatsen waar het Centraal Comité van de communistische partij, de regering en het parlement van de republiek zetelen. Nadere bijzonderheden ontbraken. Een lid van het Armeense Comi té Karabach meldde dat zo'n 200.000 mensen zich op het grote Plein van het Theater in Jerevan hadden verzameld. Een redacteur van het regionale dagblad Kom- moenist verklaarde dat in Jerevan op het moment "niemand" aan het werk is. De sovjet-regering heeft Armenië inmiddels ^afgesloten voor buitenlandse journalisten. De Sovjetautoriteiten hebben gisteren de noodtoestand afgekon digd in Stepanakert, de hoofdstad van de in Azerbajdzjan gelegen provincie Nagorno-Karabach, en in het nabij gelegen plaatsje Ak- dam. De maatregel, die via radio en televisie bekend werd gemaakt, is genomen als gevolg van de ernsti ge incidenten tussen Armeniërs en Azerbajdzjani in de omstreden en clave. Nagorno-Karabach is een Ar meense enclave in Azerbajdzjan. Zowel Nagorno-Karabach als Ar menië eisen aansluiting van het ge bied bij Armenië, iets dat catego risch wordt afgewezen door Azer bajdzjan. Ook Moskou heeft zich hiertegen uitgesproken. Zeehonden Met uitzondering van de kustwa teren van Groot-Brittannië is de massale sterfte van zeehonden, veroorzaakt door het zeehonden ziekte-virus, wellicht bijna voorbij. Dat hebben wetenschappers in Zweden verklaard. Volgens een medewerker van een laboratorium aan de Zweedse westkust spoelen tegenwoordig dagelijks nog maar enkele dode dieren aan. Orkaan Midden in de Atlantische Oceaan heeft zich gisterochtend de orkaan Helene gevormd, de vierde grote orkaan van dit jaar. Helene, die een voorlopige snelheid bereikte van 190 kilometer per uur, zal de ko mende dagen waarschijnlijk boven open zee in kracht toenemen. Het oog van de orkaan beweegt zich met een snelheid van 20 kilometer per uur in de richting van het Caraï- bisch gebied, waarvan het echter nog 2.000 kilometer is verwijderd. Bondsrepubliek In Westduitsland worden naar schatting jaarlijks 280.000 meisjes en 20.000 jongens seksueel mis bruikt. Dit heeft Marion Mebes, die deskundige is op het terrein van jeugd en drugs, op een congres in Mülheim-Ruhr in de deelstaat Nor- drhein-Westfalen bekendgemaakt. Volgens haar is één op de drie vrou wen in de Bondsrepubliek het slachtoffer van seksueel misbruik. Tv-dominee Een voormalige programmadi recteur van de failliet-verklaarde televisiekerk PTL (Praise the Lord) heeft tegen verslaggevers ge zegd dat hij voor een Amerikaanse federale rechtbank heeft opge biecht dat hij lang geleden een ho moseksuele relatie had met de in opspraak geraakte evangelist Jim Bakker. Jay Babcock legde zijn verklaring af voor de rechtbank van Charlotte (North Carolina), die onderzoekt of donaties aan de kerk werden gebruikt voor het betalen van 'seksuele dienstverlening'. Kurden Een groep van 1.000 Kurdische vluchtelingen zal vandaag vanuit Turkije terugkeren naar Iraq. Dat heeft het l\irkse ministerie van buitenlandse zaken bekendge maakt. Een woordvoerder zei dat de Kurden vrijwillig terug gaan en zullen worden vergezeld door een delegatie van het Rode Kruis. De Kurden vluchtten vorige maand naar Turkije voor een wreed Iraaks offensief. Turkije nam 60.000 Kur den tijdelijk op. Ramstein Het dodencijfer van de ramp tij dens de vliegshow te Ramstein (Westduitsland) is door het overlij den van een'27-jarige Westduitse man gestegen tot 67. De functionarissen gaven hun in schatting aan de vooravond van een bezoek van de Russische mi nister Shevardnadze (buitenlandse zaken) aan de VS. Shevardnadze kwam gisteren in Washington aan voor besprekingen met zijn Ameri kaanse collega Shultz. Tekenend voor de stand van za ken rond het START-akkoord (het verdrag dat het aantal strategische, intercontinentale kernwapens met de helft moet terugbrengen) was, dat hij niet zijn belangrijkste advi seurs op het gebied van kernont wapening bij zich had. Tijdens de top die de Amerikaan se president Reagan en de Russi sche partijleider Gorbatsjov enkele maanden geleden in Moskou hiel den, klonk nog enig optimisme door over de mogelijkheid binnen afzienbare tijd een START-ak koord af te sluiten. Maar Amerikaanse regerings functionarissen zeiden dinsdag, dat het in ieder geval uitgesloten is dat de Sovjetunie en de VS elkaar nog voor het eind van dit jaar zul len vinden. Aangezien Reagan op 20 januari uit het Witte Huis ver trekt, is het niet langer denkbaar dat hij een START-akkoord zal te kenen. Bij onderhandelingen die sinds de top van Moskou in Genève zijn gehouden, is eigenlijk nauwelijks vooruitgang geboekt bij de oplos sing van de grote problemen die een START-akkoord in de weg staan. Enkele van die problemen zijn: onenigheid over de plaats die vanuit zee gelanceerde kruisraket ten in het akkoord moeten inne men, en vooral ook onenigheid over Reagans plannen tot ruimte- verdediging, beter bekend als SDI. De Amerikanen zullen er bij She vardnadze opnieuw op aan dringen dat de Sovjetunie de grote radarin stallatie bij Krasnoyarsk in Siberië sluit. Vorige week stelde partijleider Gorbatsjov voor in het radarge- Muiterij in Haïti breidt zich uit PORT-AU-PRINCE (AP) - Op Haïti is volgens een westerse diplomaat sprake van een precaire situatie, omdat het land midden in een alge mene muiterij verkeert. De nieuwe president Prosper Avril heeft ge probeerd de onrust in het leger te bedwingen door dinsdag acht ge neraals uit de tijd van de vorige presidenten te ontslaan. De officieren die Avril bij zijn coup hebben geholpen eisen nu echter dat hij democratische her vormingen doorvoert en vrije ver kiezingen houdt. De zuiveringsac ties die het leger bij zichzelf is gaan houden duurden gisteren nog on verminderd voort. Volgens Radio Haiti Inter hebben legereenheden die Avril vijandig gezind zijn, giste ren een menigte in Port-au-Prince aangevallen; volgens ooggetuigen was een groep mensen op weg naar het huis van een sergeant die be rucht was om zijn wreedheid, toen de soldaten het vuur openden. Een 12-jarig jongetje kwam daarbij om het leven. bouw een internationaal centrum te vestigen dat zich moet buigen over vreedzaam gebruik van de ruimte. Voor de Amerikanen is dat niet genoeg: zij willen de hele in stallatie vernietigd zien. PARIJS (IPS) - In Guatemala wor den per jaar gemiddeld 300 kinde ren verkocht of ontvoerd door een netwerk van handelaren, onder wie advocaten, ambtenaren en militai ren. De kinderen zijn bestemd voor 'afnemers' in vooral Europa en de Verenigde Staten. Dat is de conclusie van een on derzoek dat de Internationale Fe deratie voor Mensenrechten (FIDH) gedurende twee maanden in het Middenamerikaanse land heeft uitgevoerd. De resultaten van het onderzoek werden woensdag in Parijs vrijgegeven. Volgens de onderzoekers, de ju risten Alain Feder en Antoine Ga- rapon, kan de kinderhandel gedij- bij gratie van de armoede i Guatemala sterven er gemiddeld 75 voor hun eerste levensjaar; daar mee komen ze in aanmerking voor het een na hoogste cijfer in Latijn- samerika. De meeste kinderen die van ou ders verwisselen worden simpel weg van straat geplukt of voor een magere honderd gulden van hun ouders gekocht. De stiefouders leg gen soms 200 keer zoveel op tafel. Ze weten in het algemeen niet waar hun nieuwe kind vandaan komt. De handelaren zorgen ervoor dat de hele transactie er volkomen le gaal uitziet. In tegenstelling tot in Nederland hoeft in Guatemala degene die een kind aangeeft niet aanwezig te zijn geweest bij de geboorte. Een certi ficaat van geboorte, toestemming van de moeder en een formulier van een sociaal werker zijn vol doende. Tachtig procent van de moeders bevalt ver weg van een ziekenhuis of gezondheidspost. Allëen het briefje van de moeder is in het geval van een ontvoering moeilijk, maar Guatemalaanse vrouwen blijken voor wat geld graag een kind aan te willen geven dat niet van hun is. Zo kwam in april dit jaar aan het licht dat een 40-jarige Guatemalaanse in twintig jaar tijd 33 baby's had aangegeven. De pasgeborene krijgt een voor het land van bestemming aangepaste naam. In het onderzoek doken na men op als Giovanni, Tom en Auro- Eén van de leiders van het han- delarennetwerk is volgens de juris ten Ofelia Rosal de Gamez, schoon zus van de Guatemalaanse ex-dic tator Mejia Victores. Uit een ver trouwelijk rapport dat in 1986 op het ministerie van sociale zaken in Guatemala-stad circuleerde, werd de vrouw herhaaldelijk genoemd. Ze zou persoonlijk de nieuwe ou ders met het kind door de douane loodsen. Het rapport is nooit gepu bliceerd. Eén van de getuigen werd in december 1986 op klaarlichte dag door onbekenden doodgescho ten. Mensen als Rosal krijgen steun van sociaal werkers en ambtena ren, zoals onder andere bleek na de ontvoering van een achttien maan den oud kind. Het meisje was sa men met haar oudere broer op straat ontvoerd. De jongen werd vrijgelaten, waarschijnlijk omdat hij te oud was. Nadat de moeder aangifte had gedaan bij de politie kreeg ze bezoek van twee vrouwen die haar met de dood bedreigden als ze haar aanklacht doorzette. De volgende dag herkende ze een van de twee vrouwen tijdens de rechts zitting. Ze bleek een sociaal werk ster. Negen dagen later vond ze haar dochtertje terug na een ano niem telefoontje. Trompetgeschal voor de zoon van de 35-jarige Pakistaanse oppositieleidster Benazir Bhutto in de hoofdstad van Pakistan. Uitzinnig van vreugde begaven leden van de Pakistaanse Volkspartij (PPP) zich op de straat om het nieuws aan nietsvermoedende voorbijgangers te brengen, Bhutto schonk afgelopen woensdag in het Lady- Dufferinziekenhuis in Karachi het leven aan een zoon. Het is de eerste kleinzoon in de familie Bhutto die in Pakis tan is geboren, (foto ap> LONDEN (AP/Rtr) - De Ameri kaanse vice-president en presi dentskandidaat voor de Republi keinen, George Bush, had op 19 december 1983 een onderhoud met de Panamese sterke man, Manuel Antonio Noriega, waar bij hij zijn bezorgdheid heeft ge uit over de drugspraktijken van de generaal. I\vee voormalige medewer kers van Noriega, José Blandon en kolonel Roberto Dias Herrera, hebben dit gezegd in een inter view in het programma 'This Week' van de Britse maatschap pij Thames Television. Het pro gramma zal vandaag worden ui- gezonden door de Independent Television Network, maar is gis teren al aan verslaggevers ge toond. Volgens een van de journalis ten in het programma, Julian Manyon, maakte Bush zich zor gen over een bedrag van 3 mil jard dollar aan drugs-inkomsten, dat via Panama 'wit gewassen' zou zijn. Volgens Manyon roepen de onthullingen van de twee Pa- namezen "belangrijke vragen" op over de bewering van de Ame rikaanse regering dat men meteen handelend is opgetreden Bush wist al in 1983 van handel in drugs Noriega toen duidelijk werd dat Noriega betrokken was bij de drugshan del. De Amerikaanse regering is pas dit jaar tegen Noriega gaan optreden - overigens zonder enig succes - nadat het openbaar mi nisterie in Miami in de staat Flo rida aanklachten tegen Noriega had ingediend. Generaal Noriega zelf zegt in het hetzelfde programma dat hij nooit met Bush heeft gesproken en hem zelfs nog nooit heeft ge zien. Een medewerker van Bush, Steve Hart, heeft bevestigd dat Bush op de bewuste dag in Pana ma was, toen hij op doorreis was naar Argentinië. Volgens Hart heeft Bush op het vliegveld alleen gesproken met de toenmalige president, Ri- cardo de la Espriela. Noriega was bij die ontmoeting wel aanwezig als vertegenwoordiger van de strijdkrachten, maar Bush heeft niet met hem gesproken. Vol gens Hart heeft Bush met presi dent De la Espriela over het 'wit wassen' van drugsgelden gespro ken, en over pogingen om de drugshandel te bestrijden. Blandon en Dias Herrera zeg gen ook dat Noriega beschikt over geluidsbanden en foto's van de periode 1984-1986, waaruit duidelijk blijkt dat Bush of zijn medewerkers waren betrokken bij de opleiding van Nicaragu aanse Contra-rebellen, hetgeen door het Congres was verboden. Het betreft gesprekken en verga dering met een hoge Amerikaan se militair over Panamese bijdra gen aan de strijd van de door de VS gesteunde Contra's tegen de marxistische regering van Nica ragua. "Ik geloof dat leden van de regering om die reden erg bang zijn voor Noriega", aldus Blandon, die momenteel be scherming van de VS geniet. Op de vraag of de huidige campag nestaf van Bush zich bewust is van de bedreiging die Noriega met deze banden en foto's voor hem vormde, antwoordde Blandon: "Natuurlijk". DEN HAAG (ANP/AFP) - De zit ting van het Libanese parlement waarbij vandag een nieuwe presi dent zou worden gekozen, is met 24 uur uitgesteld. Dit maakte de voor zitter van het parlement békend. Het besluit werd genomen "om de inspanningen en de bemiddelin gen die aan de gang zijn, kracht bij te zetten om Libanon te helpen zich los te maken uit de crisis die het land al veertien jaar in zijn greep heeft", aldus een verklaring van het parlement die door een woordvoerder werd voorgelezen. Libanon zou vandaag, de laatste dag van de ambtstermijn van de huidige president Amin Gemayel, een opvolger kiezen. De menings verschillen tussen het christelijke kamp en de bondgenoten van Sy rië over wie Gemayel moet opvol gen lijken echter overkomelijk. De crisis duurt al sinds 18 augustus toen het parlement er niet de een nieuw staatshoofd te kiezen. De strijd tussen christenen en is lamieten over de opvolging van de president, die volgens de grondwet een maronitische christen moet zijn, heeft in Bayrut de spanningen doen oplopen. Zondag vond voor het eerst in twee jaar bij de 'Groene Lijn' tussen Oost- en West-Bayrut een schotenwisseling plaats tussen christenen en islamieten. De christelijke afgevaardigden hebben hun keus laten vallen op Raymond Edde (75), een gematigd christen-maronitisch parlements lid, die sinds 1976 in vrijwillige bal lingschap in Parijs woont. De kan didaat die zondag de steun kreeg van Syrië en de Verenigde Staten, Mikhael Daher, is voor hen niet ac ceptabel, omdat zij gekant zijn te gen de grote invloed van Da mascus in Libanon. Dinsdag spraken de maroniti- 'slaag- Amin Gemayel (foto AP) sche patriarch Nasrallah Sfeir en de 27 christelijke afgevaardigden over de politieke crisis. Hoewel zij zich na afloop van hun overleg uit spraken voor het doorgaan van de verkiezingen, wierpen zij een nieuw strijdpunt op. Zij wensen dat de afgevaardigden niet bijeen komen in het oude parlementsge bouw, dat in het door Syrië gecon troleerde centrum van Bayrut ligt, maar in paleis Mansour. Dit ge bouw is sinds 1976 de voorlopige zetel van het parlement en ligt op de grens tussen het islamitische West- en het christelijke Oost-Bay- rut. De pro-Syrische parlements voorzitter Hussein al-Husseini liet gisteren weten dat van een ver plaatsing van de vergadering van het parlement geen sprake kan zijn. In christelijke kringen was eerder gezegd dat een weigering van al-Husseini zou kunnen bete kenen dat de christelijke afgevaar digden dan wegblijven. Op 18 augustus mislukte de eer ste poging van het parlement om een nieuwe president te kiezen, omdat onvoldoende afgevaardig den aanwezig waren. Veel christe lijke afgevaardigden waren wegge bleven om de verkiezing van de door Syrië gesteunde ex-president Sulayman Franjieh onmogelijk te maken. Door hun afwezigheid ont brak het quorum dat voor een stemming is vereist. Winnaar van de presidentsver kiezing is diegene die in de eerste, stemronde van het parlement de steun van tweederde van de 76 af gevaardigden krijgt. Indien na de eerste ronde geen winnaar uit de bus komt, kan een tweede ronde gehouden worden. Dan is de helft plus één van de stemmen voldoen de om tot president gekozen te worden. De Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, Richard Murphy, en Syrische regeringslei ders besloten in het weekeinde na vijf dagen van onderhandelingen in Damascus Mikhael Daher, een maronitisch-christelqke lid van het parlement uit het noorden van Li banon, naar voren te schuiven als presidentskandidaat. De Syriërs zouden hun steun aan ex-president Franjieh in ruil daarvoor staken. Daher is net als Franjieh voor stander van een sterke rol van Sy rië in Libanon en steunde ook diens presidentskandidatuur. Op 18 augustus was hij van plan om naar het het parlementsgebouw te gaan om zijn stem aan hem te ge ven. Leden van de Christelijke Li banese Strijdkrachten (FL) door kruisten zijn voornemen echter BANGKOK (Rtr/GPD) - De Bur- oppositie weigert deel te de verkiezingen. De vooraanstaande oppositieleidster Aung Suan Suu Kyi verklaarde vandaag de oproep van de militaire regering hiertoe te hebben afgewe zen. „Wij menen dat de regering nu eerst tot taak heeft een einde te ma ken aan al het geschiet en de vroe gere situatie te herstellen in het land, toen wij ten minste echt de mocratische demonstraties kon den houden en vrijheid van me ningsuiting genoten", aldus Aung San. Zij zei op het moment niets aan verkiezingen te zullen doen. De 43-jarige dochter van de Bur- maanse onafhankelijkheidsheld Aung San sprak voor de radio na een ontmoeting met de andere op positieleiders generaal Tin Oo en brigade-generaal Aung Gyi. "Het bewind kan er niet mee doorgaan een volksopstand te onderdrukken door gewoon mensen dood te schieten", vervolgde zij. Het leger greep zondag de macht na maanden demonstraties en sta kingen voor democratie. Sindsdien zijn volgens officiële cijfers 180 mensen doodgeschoten wegens aanvallen op militairen of plunde ring. Westerse diplomaten en ande re waarnemers in Rangoon zeggen dat dit cijfer echter veel hoger ligt. De meesten spreken van 500 do den, maar sommigen gaan uit van zeker duizend slachtoffers, van wie de meesten ongewapende demon stranten waren. Rangoon lijkt volgens westerse diplomaten op een bezette stad. Overal zijn troepen te zien. Er geldt een avondklok en samenscholin gen van meer dan vier personen zijn verboden. In Insein, noordelijk van Rangoon, zijn volgens onbe vestigde berichten tientallen onge wapende mensen door de veilig heidstroepen doodgeschoten. Gisteren zijn ook massale huis zoekingen gehouden en zijn vele tegenstanders van de regering op gepakt. Hoeveel is niet bekendge maakt. Het regeringssecretariaat in het centrum van de hoofdstad wordt scherp bewaakt, nadat het gebouw waar het nieuwe kabinet zetelt, vanuit een rijdende auto on der vuur was genomen. In de noordelijke stadsdistrict Okkalapa hebben de inwoners bar ricades opgeworpen tegen de mili tairen. Soldaten die hun gebied wilden betreden, werden met de dood bedreigd. Diplomaten meld den dat de betogers die na de mili taire coup door veiligheidstroepen waren doodgeschoten in drie mas sagraven zijn gegooid op een mili tair kerkhof in Rangoon. In tegenstelling tot wat eerder door de regering is gemeld, schij nen in de steden buiten Rangoon de militairen de situatie nog lang niet meester te zijn. In Mandalay, na Rangoon de belangrijkste stad in Burma, zijn gisteren de hele dag felle gevechten geweest tussen an- ti-regeringsbetogers en gewapen de veiligheidstroepen. Er zouden aan beide zijden vele slachtoffers zijn gevallen. De betogers gingen de militairen te lijf met primitieve en ook met op het leger buitge maakte wapens. Bij Moulmein, zuidoostelijk van Rangoon, hebben gewapende stu denten een legertruck aangevallen Er zouden grote hoeveelheden pens zijn buitgemaakt. Twaalf sol daten zouden bij deze actie zijn ge dood. In Pa-an, de hoofdstad van Karen, ten oosten van de Rangoon, namen anti-regeringsgroepen een transportwagen met militairen on der vuur. Twintig soldaten zouden zijn gedood en vele wapens in be slag genomen. HIROHITO - De 54-jarige Japanse kroonprins Akihito neemt vanaf vandaag alle ceremoniële en con stitutionele plichten over van zijn ernstige zieke vader, keizer Hiro- hito. Het Japanse kabinet heeft dit vanochtend beslist na een formeel verzoek van de keizerlijke huis houding om de zieke keizer te ont heffen van al zijn staatsplichten. ADVERTENTIE door hem op die dag te ontvoeren. De christenen zorgden zondag voor een verscherping van de crisis door de kandidatuur van Daher af te wijzen. President Gemayel, het maronitische patriarchaat, het le ger en de Christelijke Libanese Strijdkrachten verklaarden zich te gen Daher, omdat hij te dicht bij het Syrische kamp staat. De invloed van Damascus in Li banon is echter groot. De 25.000 Sy rische troepen, die in Libanon gele gerd zijn, vormen daarvoor een duidelijke garantie. Murphy's reis naar Damascus en zijn afspraken met de Syriërs tonen dat de VS de ze invloed ook erkennen. Volgens de Amerikaanse afgezant was het akkoord het meest haalbare in deze situatie, zo liet hij zondag aan chris telijke leiders in Bayrut weten. Volgens hem was de keuze "tussen Daher of de chaos". Volgens een christelijke regeringsleider zou Murphy gedreigd hebben de chris tenen niet langer tegen Syrië te steunen als zij de verkiezing van Daher zouden blokkeren. Washinghton waarschuwde gis teren opnieuw degenen die de pre sidentsverkiezingen zouden willen blokkeren. "De verkiezingen moe ten doorgaan, wil Libanon ont snappen aan nieuw geweld en een mogelijke deling van het land", al dus de woordvoerder van het Ame rikaanse ministerie van buiten landse zaken. Indien geen nieuwe president wordt gekozen, kan president Ge mayel een overgangsregering be noemen. Medestanders van Da mascus hebben al laten weten dat zij dat niet zullen accepteren. Een aantal Libanese kranten had maan dag al een duidelijk conclusie ge trokken: het land gaat op een nieu we crisis af. Ook in z'n details geeft een SieMatic keu ken u het rijke gevoel het mooiste en beste te hebben gekozen. Zo hebben SieMatic keukenkasten een uniek sluitprofiel waarmee de deurtjes fluisterzacht en stof- dicht worden gesloten. Een echte SieMatic, inclusief basisapparatuur, kost u minstens 6.000 gulden. Er zijn goedkopere keukens dan die u in onze showroom ziet. Maar als u goed gaat vergelijken... 't Liefst een SieMatic. Binnen 5 dagen kookklaar! inkt. meteeli SieMatic keukenplein Leiderdorp kan uw nieuwe keu ken kookklaar leveren. Hoeft u niet te zorgen voor loodgieter elektricien tegelzetter en overige vak mensen. En als u zelf uw nieuwe keuken wilt plaatsen, kunt u rekenen op onze instrukties en adviezen. Zonodig bij u thuis! Meubelplein 9 (1e etage Mijnders meubelen) Leiderdorp. Tel. 071-412615 geopend wan 9.30-17 30 uur Oonderdag koopavond tot 21 00 uur Zaterdag van 9 30-17 00 uur.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 5