Quick Boys strandt opnieuw op Marken Noordwijk laat zich aftroeven RB scoort gemakkelijk Leiden nu ongeslagen op kop Eerste winst Lisse IB llll IIH—II Verlies tegen Spijkenisse (0-2) Eerste nederlaag voor stimtelende Katwijkers Vijf treffers in Maassluis Eerste punten voor Katwijk RCL lijkt uit de malaise na kleine winst op Sportlust Plannen van Barry Hulshoff gedwarsboomd MAANDAG 19 SEPTEMBER 198B PAGINA 23 NOORDWIJK - Noordwijk on dervond tegen Spijkenisse dat kwaliteit alleen niet genoeg is om wedstrijden te winnen. De brigade van oefenmeester John Eelman grossierde in kansen maar kreeg de bal eenvoudigweg niet tegen het net gedrukt. Spij kenisse daarentegen kreeg zegge en schrijve drie kansen waarvan het er twee benutte (0-2). Een les je derhalve voor de Noordwij- kers in het afronden van kansen. Ruud van Emmerik, de spits- speler van Spijkenisse, was in zijn eentje verantwoordelijk voor de Noordwijkse deceptie. Voor de wijze waarop Van Em merik zijn doelpunten kon fabri ceren was Eelman echter furieus. "Op voorhand is die jongen na tuurlijk levensgevaarlijk. Maar als je ziet op wat voor manier die goals vallen kan je daar de pest over in krijgen", mopperde hij. Met name het defensieve duo Andries Wendt en Mark Vink kunnen zich de woede van Eel man aantrekken. Bij de eerste treffer van Van Emmerik in de 29e minuut was Vink in geen velden of wegen te bekennen. Eelman:"In eerste in stantie was het Andries die ver keerd inschuift en de bal ver speelt. Dan komt Mark inglijden terwijl hij weet dat hij er nooit in mag vliegen omdat hij dan zon der rugdekking staat". Doordat Vink Van Emmerik losliet in een poging de Spijkenisser aanvoer der Niels van Hamburg de bal af handig te maken, stond de punt- speler plots oog-in-oog met doel man Dick Dordtmundt. Be heerst maakte Van Emmerik het karwei af (0-1). En dat terwijl de Noordwijkers het spel dicteerden en vooral dankzij de op dreef zijnde Geert Jan Bakker en Ivan Hermans kans op kans kregen. "Kansen? wat is een kans", probeerde de Spijkenisser oefenmeester Kees Zwamborn te weerleggen. "Er zaten veel pseudo-kansen bij. Daar kun je wel over gaan theo retiseren maar je moet die bal er wel inschoppen". Hoewel Zwamborn in de eerste rond gang net zoveel kansen voor zijn ploeg turfde als voor de Noord wijkers waren de beste toch voor de gastheer. Dé kans in die periode was voor de verder zwak spelende Ti- mo Gerlof die, nadat Ferdinand Hentenaar in de fout was gegaan, door Hermans vrij voor doelman Wim Veenman werd gezet. Ger lof veroorloofde zich het echter de bal richting de duinen te schieten. Eelman over de tegen vallende Gerlof: "Hij heeft een paar perfecte wedstrijden ge speeld maar daar kan hij geen mooi weer mee blijven spelen. Als hij die bal maakt speel je een heel andere wedstrijd". Dat de Noordwijkers lang de druk op de ketel hielden mag worden afgele zen aan het aantal te nemen hoekschoppen. Liefst tweëen- twintig kreeg de ploeg van Eel man er te nemen tegen één voor Spijkenisse. Zwamborn wilde niets weten van een behoudende speelwijze. "We werden teruggedrongen en daar kun je weinig aan doen. Ge zien de kwaliteiten van ons team heeft dat ook hélemaal geen zin. Ze kunnen dat helemaal niet ver talen, dan spelen ze tegen hun natuur in". .Hoe Zwamborn het ook wendt of keert, feit is wel dat, uitgezonderd van Emmerik, met merendeel van Spijkenisse rond het heiligdom van Veen- man was verzameld. Het pleit voor de Noordwijkers dat er toch nog vaak een gaatje werd gevon den maar inzetten van Jos Smits, Leonard van Utrecht en Her mans werden door de toch niet sterke Veenman op wonderbaar lijke wijze gekeerd. Het enige wat echter ontbrak was dat stap je meer om de hechte defensie van Spijkenisse te doorbreken. Dat extra stapje ontbrak Smits in die cruciale 59e minuut. "Als hij na die uittrap van de doelman één meter naar voren stapt heeft hij de bal, maar hij laat hem eerst stuiteren", herinnerde Eelman zich. Edwin de Heer profiteerde dankbaar van de afwachtende houding van Smits en speelde di rect Van Emmerik aan. Met één vloeiende beweging liet Van Em merik Wendt staan voor wat hij was en passeerde Dordtmundt voor de tweede maal (0-2). Waarmee Noordwijk dus een geslagen ploeg was want daarna was elke organisatie zoek. Wei nig kansen creëren en toch de de volle mep krijgen. Zwamborn kan er niet over wakker liggen. "Dat gebeurt nou eenmaal met voetballen. Ik geloof niet in on verdiend winnen. Dat vindt ik Z°RUUDnpATTIAPON LEIDEN - Na een spannend en sportief duel tegen mede-koplo per Scheveningen heeft Leiden een ongeslagen koppositie in de derde klass A ingenomen. Na een ruststand van 0-0 haalden de Leidenaren na rust de volle buit binnen 3-1. Dat dit opmerkelijk was, ver klaart de reactie, die trainer Bee- renfenger na afloop gaf: "Bij rust had ik getekend voor een gelijk spel". De eerste helft werd geken merkt door voorzichtig spel van beide ploegen. De beste kansen waren voor Scheveningen, dat beter combineerde en steeds de vrije man wist te vinden. Leiden miste de geblesseerde Fred Kan bier, waardoor de organisatie niet altijd optimaal was. Dit werd echter gecompenseerd door kei hard werken van de ploeg van Leiden. Hierdoor kon doelman Peter Selier samen met zijn ver dediging het doel schoon hou den. Dat Leiden voor de winst ging, bleek al in de tweede minuut na rust. Slecht uitverdedigen van Scheveningen leverde de eerste kans op voor Klaas Dekker, zijn schot ging net na^st. In de vijfde minuut werd het 1-0. Een schot van Klaas Dekker raakte een van de verdedigers van Schevenin gen, waarna de bal bij Rob Bink terechtkwam. Beheerst wipte hij de bal over de reeds liggende doelman Van der Toorn. Leiden rook zijn kansen en ging door. Aanvallend voetbal le verde een aantal kansen op voor Leiden, die echter niet werden verzilverd. Scheveningen pro beerde met gevaarlijke uitvallen iets terug te doen. Een van die aanvallen leverde in de zestiende minuut de gelijkmaker op. De gevaarlijke spits Karei Ooster- baan, die menig duel uitvocht met Ronald van Wattum, scoor de na een mooi opgezette aanval 1-1. Hierdoor luwde het offensief van Leiden iets en Scheveningen kwam weer beter in de wed strijd. Tot doelpunten leidde dit gelukkig voor Leiden niet. Een aantal afstandsschoten werd keurig door Peter Selier gestopt. Het laatste kwartier was weer voor Leiden. Trainer Beerenfen- ger bracht met Marco Moenen een nieuwe aanvaller in het veld. De druk van Leiden nam toe en in de 35ste minuut was het Aijan Wiltink die zich helemaal vrij speelde, alleen voor de keeper kwam en aldus 2-1 kon scoren. Scheveningen probeerde nog iets terug te doen. Het moest daarbij risico's achterin nemen. Leiden profiteerde hiervan in de vorm van een derde treffer. Het was Marco Moenen die in de al lerlaatste minuut een enigszins geflatteerde 3-1 op het scorebord bracht. Leiden kende dus twee sterke perioden in de tweede helft, wat uiteindelijk ook de overwinning betekende. Daarbuiten was het een gelijkopgaande strijd, waar in Scheveningen de kansen niet in doelpunten kon omzetten, waar dit Leiden wel lukte. Trai ner Beerenfenger: "Schevenin gen speelde de eerste helft sterk. In de tweede helft zaten ze er op een gegeven moment een beetje doorheen. Daar hebben wij van geprofiteerd. Mijn ploeg heeft hard gewerkt en de kansen, die er waren goed benut. Daarom vind ik het een verdiende over winning, hoewel ik daar bij de rust nog niet zo zeker van was". GERARD KUIJPERS. KATWIJK - Het armzalige gestuntel van Quick Boys tegen Marken werd door trainer Hans van der Zee afgedaan met de woorden 'los zand'. Het was in elk geval los genoeg om er de Katwijkse motor op te laten vastlopen. Na de zeperd tegen Marken (0-1) kan de eer steklasser de schijn van een gesmeerd lopende machine niet langer meer ophouden. De moeizame en minieme overwinningen in de afgelopen weken vormden dus wel degelijk een voorbode. Trainer Eilander kritisch LISSE - FC Lisse heeft zaterdag in de wedstrijd tegen het Am sterdamse KMVZ zijn eerste competitieoverwinning behaald. De geel-blauwen zegevierden in het Ter Specke-sportpark met een minimaal verschil: 2-1. Door deze overwinning nestelt de ploeg van Wim Eilander zich in de subtop van de rangschikking. Als Lisse de inhaalwedstrijd tegen ZOB in winst weet om te zetten bezet het zelfs de eerste plaats. voorsprong van Marken stond ei genlijk geen moment ter discussie. Nadat Martin Boes alleen voor kee per Tom van der Niet had gefaald, liet Wim Tol zien hoe het wel hoort. Een kopbal van Hein Piet Zonder van kon door de Boys-doelman nog net tegen de lat worden getikt, maar tegen de rebound van Tol was weinig meer bestand. De voormalige topscorer van Vo- lendam en de eerste divisie (zeven jaar geleden alweer) leek in de laatste minuut nog voor 0-2 te gaan zorgen, maar Kees Ruis sloeg de bal met de handen weg voor de schietgrage voeten van de kleine spits. De goed leidende Cees Sprong - hij' kon het zonder schrijfgerei af - had het kleinood al op elf meter liggen toen heel Nieuw Zuid hem naar de zijlijn di rigeerde. Daar stond grensrechter Hans de Graaf met de vlag om- MAASSLUIS Soms zijn er van die dagen dat alles meezit. Rijnsburgse Boys maakte, zo'n dag afgelopen zaterdag in Maas sluis mee, waar het plaatselijke Excelsior geen schijn van kans kreeg tegen de volgelingen van Arie Kurver. Met goed voetbal troefden de Rijnsburgers de thuisclub ruimschoots af. Pas bij 1-5 stond de stand stil. De basis voor die grote over winning legde Rijnsburgse Boys al in de zesde minuut. Met dank aan de sluitpost van Excelsior, Marco van Eik, die een voorzet van Wim Hooymans niet afdoen de onderschepte, zodat de bal bij Dick Heemskerk terecht kwam, die geen moment aarzelde: 0-1. De rest van de eerste helft koesterden de gasten de gemak kelijk verkregen voorsprong. Dat had aanvankelijk geen spek- taculair voetbal tot gevolg, met slechts enkele kansen over en Excelsior, dat zich voor het in grote getalen opgekomen eigen publiek van zijn beste zijde wilde laten zien, gooide na de pauze al le remmen los. Rijnsburgse Boys profiteerde dankbaar van de ruimte die het kreeg. Huug Aan- dewiel krulde bij één van de Rijnsburgse aanvallen een vrije trgp rechtstreeks in het Maas- sluise doel: 0-2. Kort daarop ver kleinde Edwin Berveling de ach terstand van Excelsior met een kopbal tot 1-2. Optimaal' Die 'aansluitingstreffer' joeg de thuisclub nog meer naar vo ren dan eerder het geval was. Maar Rijnsburgse Boys was in middels zo gewend geraakt aan het counter-spelletje, dat het op timaal gebruik maakte van de steken die Excelsior liet vallen. Tussen de 70e en de 80e minuut was er zelfs sprake van een Rijns- burgs middagje. Liefst drie tref fers vielen in die periode. Eerst nam Ron Carli een uittrap van Jan Blankespoor in ontvangst om de bal vervolgens achter diens collega Van Eik te depone ren: 1-3. Daarna verzilverde Arie van Dijk een voorzet van de tot de achterlijn doorgebroken Fred Arroyo op schitterende wijze: 1- 4. En als klap op de vuurpijl ruk te Aandewiel van de middenlijn op tot ongeveer 30 meter van het doel van Van Eik, die hij vervol gens met een lob verschalkte: 1- 5. Lastig Kurver, die vooraf rekening had gehouden met een lastige uitwedstrijd, was aangenaam verrast door de gang van zaken in Maassluis. Zijn vervangingen van Gijs Collé door Fred Arroyo bij een 1-3 stand („Om de zaak dicht te gooien") en van de ge boekte Hennie Koet (door Hans Zwaan) waren nog door voor zichtigheid ingegeven. Maar ach teraf besefte Kurver dat zijn ploeg in elke samenstelling het karwei tot een goed einde zou hebben gebracht. „We hebben hier uitstekend gespeeld. De grootte van de over winning verbaast me overigens. Ik denk dat dat vroege doelpunt de wedstrijd wel heeft beïnvloed. Daardoor moest Excelsior, dat de competitie zwak is begonnen, alles of niets spelen. Door het puntverlies van de concurrentie staan wij er nu prima voor. Al leen Marken staat nog boven ons, maar ook voor dat elftal ben ik niet bang. Wij spelen over drie weken tegen Marken, laat ze maar komen". Als Rijnsburgse Boys, dat vori ge week tegen Spakenburg ook al zo uit zijn slof schoot, op de zelfde voet verder gaat, hoeft het inderdaad geen enkele eerste klasser te vrezen. Maar het is al leen de vraag of het de Rijnsbur gers steeds zo blijft meezitten als zaterdag het geval was. hoog. Hij had buitenspel gesigna leerd en daarmee werden de bezoe kers van een toetje beroofd. Maar geen dessert is nog altijd beter dan de zure druiven, waarop de thuis ploeg liep te kauwen na het laatste fluitsignaal. ROB VAN DER ZANDEN LEIDEN - Met twee punten in de knip is Katwijk teruggekeerd uit Pernis waar het zaterdag Excelsior met 2-4 terugwees. In een goede wedstrijd behaalden de Katwijkers de eerste punten in de tweede klas se. De ploeg van Arie Lagendijk komt door deze overwinning in de middenmoot terecht. Katwijk kwam scherp uit de startblokken. Het voetbalde goed en ook de inzet was optimaal. Ex celsior kwam al snel in de verdruk king en ging fouten maken. Eén van die fouten resulteerde in een doelpunt voor Katwijk gemaakt door Cees Guyt (2). Excelsior pro beerde de achterstand ongedaan te maken en ging wat aanvallender spelen. Nog voor rust zette het de 0- 1 achterstand om in een 2-1 voor sprong. John van Diggelen zorgde na een misverstand tussen Jaap Guyt en Teun van Duyvenbode voor de gelijkmaker en ex-prof Koos Waslander was met een kop bal verantwoordelijk voor de 2-1. Op slag van rust sloeg Katwijk te rug door een doelpunt van Wim Guyt die een aanval ovêr rechts doeltreffend afrondde. In de tweede helft kwam Kat wijk weer op voorsprong. Cees Guyt slalomde langs de hele verde diging van Excelsior en zorgde Na deze treffer probeerde de ploeg uit Pernis alsnog een gelijk spel uit het vuur te slepen en ging De nederlaag kwam niet als een donderslag bij heldere hemel, al werd de verliespartij wel zo be groet in het blauwwitte kamp. 'Kampioenschap' is voorlopig weer een vies woord op Nieuw Zuid en daarmee zit men in Kat wijk weer in hetzëlfde schuitje als de afgelopen jaren, toen de sei zoensopening ook allesbehalve soepel verliep. De Katwijkse oefenmeester heeft zich de afgelopen weken geen zand in de ogen laten strooien en had daarom na afloop als een van de eerste de bittere pil door zijn strot kunnen krijgen. Behalve te leurgesteld was de verliezende coach ook eerlijk. "We hebben dit seizoen nog geen echt goede wed strijd gespeeld, zo reëel moet je zijn. Het loopt gewoon niet zoals we willen. We creëren te weinig uit gespeelde kansen en missen de agressie en concentratie. Dat laatste was er bij Marken wel. Los zand is het bij ons. Kijk, als Kees Haasnoot (de dit seizoen debute rende vleugelverdediger, red.) de uitblinker is in onze ploeg, dan zegt LEIDEN - RCL is geen hekkeslui- ter meer. Zaterdag veroverden de Leiderdorpers de eerste punten in de derde klasse door in Woerden Sportlust met 1-0 te verslaan. Door deze zege verlaat RCL de laatste plaats en vindt weer aansluiting bij de middenmoot. RCL, dat aan het begin van de derde competitieronde nog met le ge handen stond, toonde in Woerden aan dat het geleerd had van de fouten die het in de vorige weken had gemaakt. Met name de verdedigng en het middenveld pakte de zaken beter aan. Er werd kort op de man gespeeld en veel minder balverlies geleden dan vo rige week tegen Leiden. Ook aan vallend liep het aardig alhoewel de kansen voor rust niet benut wer den. Dave Frederiks faalde toen hij alleen op de Woerdense sluitpost afging zodat de ruststand 0-0 was. Na rust nam RCL andermaal het initiatief. In de 55ste minuut zorg de Rick Bolink voor de openings treffer. Uit een vrije trap schoot de Leiderdorper rechtstreeks in: 0-1. Sportlust probeerde met een wan hoopsoffensief nog een punt veilig te stellen maar RCL, met Ben Heemskerk en Pierre van Gemer- den als beste spelers, liet zich niet voor de derde achtereenvolgende keer afstraffen zodat de eerste twee punten bemachtigd werden. Theo de Waard, trainer van RCL, vond dat zijn team de terechte win naar was. "Wij hebben op het mid denveld eindelijk goed gespeeld. In de vorige wedstrijden leden we steeds balverlies maar dat gebeur de nu niet. Ook de verdediging speelde goed want we hebben nau welijks kansen weggegeven. Echt mooi voetbal was het niet maar dat kun je ook niet verwachten als je nog puntloos bent. Nu is het zaak om deze lijn door te trekken". dat genoeg denk ik. De rest was uit gesproken mat bezig". Voorbode In het team van de 'subtopper' (voorlopig wèl zonder puntverlies) is weinig veranderd in vergelijking met het vorige seizoen. Ook dat ge geven kon op Nieuw Zuid al als een voorbode worden beschouwd. Vo rig jaar haalde Marken namelijk nog een gelijkspel weg (3-3) en in de twee seizoenen daarvoor kon Quick Boys op eigen veld ook al niet winnen van de 'Angstgegner'. De enige verandering in de zwartwitte trots van het eilandje is ex-doelman Jan Peereboom. Toen hij enkele jaren geleden zijn plaats afstond aan Ad Raven, stopte hij zijn handschoenen in de kast, maar niet zijn voetbalschoenen. De voor malige keeper maakt nu furore in de defensie van Marken. Peereboom en zijn handlangers hadden weinig moeite om de Mar ker traditie voort te zetten in de vol le duinpan (bijna 2000 toeschou wers). Het pleit niet voor de thuis ploeg dat keeper Ad Raven niet eén keer gestrekt hoefde gedurende 90 minuten. Het meeste gevaar kwam nog van Gert Aandewiel die drie maal met een kopbal - steeds op aangeven van Jaap van Duyn - en één volley'het doel van Marken be laagde. Incidenteel werd Leo van de Weteringh in stelling gebracht, maar als hij de bal een keer pan klaar kreeg, miste ook hij falikant. Zoals in de vijfde minuut na rust toen Floor van Duyn hem een droomkans schonk. Van de Wete ringh moest in de slotfase samen met Rob Kraan plaatsmaken voor Het eerste kwartier van de ontmoe ting tussen de tweedeklassers le verde sprankelend voetbal van de thuisclub op. Net als vorige week tegen Scherpenzeel zette Lisse de tegenstander onder zware druk. Dat leverde na acht minuten al een 1-0 voorsprong op. Een afgeslagen corner kwam bij Rob Vermeulen terecht die met een halve omhaal de Amsterdamse keeper Oude boon kansloos liet. Gelijk na de aftrap forceerde Lis se een nieuwe goal. Het goed ge speelde 'fore-checking' resulteerde in een verdedigingsfout van Theo Kemmer waarna Aad de Roode de bal meegaf aan Mark Ens die be heerst 2-0 maakte. Trainer Eilander kon zich niet meer beheersen en rende het veld in om zijn pupillen te feliciteren. "Vorige week zaten we zo dicht bij een doelpunt en maakten we er geen, nu binnen 10 minuten al twee. Daar was ik ver schrikkelijk blij mee". Na de 2-0 bleef Lisse de wed strijd beheersen zonder veel kan sen te creëren. De ploeg vond 2-0 wel genoeg en beperkte zich tot het consolideren van deze voorsprong. Vlak voor rust werd deze lakse houding afgestraft. Na een fout van Leen van der Plas en Cor Zuyder- duyn, maar het werd er allemaal geen haar beter op. Hans van der Zee zegt eerst nog eens wat nachtjes te willen slapen alvorens overhaaste beslissingen te nemen over eventuele maatrege len. "Maar dat er iets moet gebeu ren is duidelijk". De trainer erkent dat de 'face-lift' die Quick Boys on derging wellicht één van de oorza ken is van het armoedige spel. "Het is een hele verandering natuurlijk, vooral in aanvallend opzicht". De coach meent dat 'slecht aanvallend voetbal nog altijd aantrekkelijker is dan goed verdedigend voetbal', zoals hij in het programmaboekje debiteerde. Die stelling is voorlo pig echter niet aan zijn pupillen be steed. Vuurlinie De Katwijkse vuurlinie die zater dag aan de aftrap stond, was een geheel nieuwe in vergelijking met vorig seizoen. Van der Zee stelde - ten koste van Leen van der Plas - de jeugdige Marcel Harteveld op. De snelle rechterspits lijkt echter de vorm van de oefencampagne volledig kwijt te zien. Maar Harteveld is misschien de laatste die als verantwoordelijke voor het falen moet worden aange wezen. Het hele team draaide stram en elke verrassing ontbrak in de blauwwitte combinaties die doorgaans stierven in knulligheid en doorzichtigheid. Het slome tem po waarin een en ander werd uitge voerd, maakte vrijwel elke aanval bij voorbaat tot een farce. De in de 29e minuut verkregen de overigens zeer goed spelende Arnold Vermeulen tekende Ron Garritsen 2-1 aan. De tweede helft kenmerkte zich door zeer slecht spel van beide kan ten. Lisse was zijn zelfvertrouwen kwijt en KMVZ rook zijn kans en gooide het steeds meer op de aan val. Het spel werd steeds grimmi ger waar nauwelijks of niet tegen op getreden werd door scheids rechter Poort. In de slotfase kregen beide ploegen nog enige goede sco ringskansen maar deze werden niet benut. Na afloop uitte Lisse-trainer Wim Eilander nogal wat kritiek op het spel van zijn ploeg. "Deze wed strijd was er één om snel te verge ten. Ik ben alleen tevreden met de twee punten. Over het spel dat we na de vroege 2-0 voorsprong speel den zal ik het maar niet meer heb ben. Dit had nooit mogen gebeu ren. Als je ziet hoe we KMVZ in het eerste kwartier wegspelen, dan moet het gewoon een grote over winning worden. Nu geven we de partij bijna nog uit handen. Ik moet eerlijk bekennen dat een gelijkspel niet eens onverdiend zou zijn ge weest." JAN BROUWER DE KONING AMSTERDAM (GPD) - De toe komstplannen van Barry Hulshoff en Ajax zijn gedwarsboomd. On langs werd bekend dat de versnel de trainerscursus voor ex-profs geen doorgang vindt. De ongedi plomeerde Hulshoff, die eind vorig seizoen van het Ajax-bestuur op dracht kreeg om zijn licentie te ha len en in afwachting daarvan in de Meer een stapje terug moest doen, moet daardoor nog minimaal een jaar in de wachtkamer vertoeven. Hulshoff overweegt nu een cursus in het buitenland te gaan volgen. De KNVB voerde de lessenserie van het programma af toen bleek dat er slechts zes inschrijvingen waren binnengekomen. Drie kan didaten voldeden bovendien niet aan de eis van de KNVB dat mini maal driejaar betaald voetbal moet zijn gespeeld. Alleen bij vijftien in schrijvingen of meer vindt de spoedcursus doorgang. Behalve Barry Hulshoff waren alleen Eddie Achterberg en Toine van Mierlo toegelaten tot de cursus. vol op de aanval spelen. De druk op het doel van Van Duyvenbode nam toe maar de kansen die Excelsior creëerde werden niet benut. Kat wijk wist uiteindelijk de voor sprong nog te vergroten doordat Marco van der Plas een counter verzilverde. In de vrij harde wedstrijd wer den twee Katwijkers geboekt. Adri Nijgh werd genoteerd omdat hij de bal wegschopte terwijl Martin van der Plas een waarschuwing kreeg wegens te hard spel. i. llll Mllllll Quick Boys-keeper Tom van der Niet ziet samen met Johan Jonker rechtshet onheil naderen. Via de lat komt de bal bij Marken-spits Wim Tol (op de foto onzichtbaar) die 0-1 zal scoren. Het betekende de enige goal in de wedstrijd. Links Thijs Schippe het winnende doelpunt was betrokkt Marken, die overigens niet bij

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 23