spoor;tv Nuchtere Westerhof past bij Groningen Roda rekent op Van Loen Harmsen haalt uit naar Smith Ik word heus niet wakker van Futre' Aldridge blijft bij Liverpool DINSDAG 6 SEPTEMBER 1988 PAGINA 17 GRONINGEN (GPD) Hans Westerhof (39) debuteert als coach van FC Groningen in het betaald voetbal. Tegen Atletico Madrid staat hij met zijn ploeg morgenavond direct al voor een krachtproef. Zijn Europa Cup-vuurdoop in het altijd rumoerige Oosterpark laat Wes terhof ogenschijnlijk koud. „Natuurlijk ben ik wel met die wedstrijd bezig. Maar het is ze ker niet zo dat ik 's nachts badend in het zweet wakker word van Futre". FC Groningen zal morgen alleen Paolo Futre extra bewaking geven. Zo te zien is de Portuguees niet erg onder de indruk. (foto anp> KERKRADE (GPD) John van Loen liet zijn blik over zijn lange benen gaan, toen Roda JC-trainer Jan Reker gis termiddag voorspelde dat de Kerkraadse spitsen in de con frontatie in de eerste ronde van de Europa-Cup voor beker winnaars tegen Vitoria Guimaraes beter hun loopschoe nen aan konden trekken. Van Loen inventariseerde de ave rij, afgelopen zaterdag opgelopen tegen Veendam. Een dikke enkel en een verrekte knieband, omdat hij vond dat de beuk er maar eens in moest. „Ik was bang dat iedereen in slaap zou vallen en dat we gewoon 0-0 tegen Veendam zouden spelen. Dat kon toch niet". Manager Martin Koeman zag de tweede club uit de Spaanse hoofd stad afgelopen zaterdagavond met 1-0 de uitwedstrijd tegen Logrones verliezen en raakte geenszins on der de indruk van het spel van de Madrilenen. Westerhof heeft Atle tico alleen op de video in actie ge zien. „Van PSV hebben we een band gekregen van Atletico-PSV (toernooi in La Coruna-red.). En mijn zwager, die in Madrid woont, heeft ook wat voor me opgenomen. Een globaal beeld van de ploeg heb ik al wel. Ik verwacht dat ze in een 5:4:l-formatie zullen aantreden en het accent op de verdediging zul len leggen". Alleen de Portugese dribbelaar Paolo Futre zal een vaste cipier krijgen, waarschijnlijk de veteraan Jan van Dijk. „Want je kunt na tuurlijk nooit zeggen: ik heb ma ling aan de tegenstander", aldus Westerhof. „Maar wij zullen toch zoveel mogelijk van onze eigen mo gelijkheden uitgaan. Wij krijgen nu de kans om voor hopelijk 20.000 mensen te laten zien dat we een goed elftal hebben. We hopen aan klantenbinding te kunnen doen. Wat moet ik er verder nog van zeg gen? Ik geloof absoluut niet in din gen als: 'We mikken op 2-0, ofzo'. Leidsch Dagblad Cup LEIDEN - Vijf duels uit de eerste ronde van de strijd om de Leidsch Dagblad Cup worden niet van avond maar op een latere datum verspeeld. HVZ - Stompwijkse Boys is verzet naar 7 september. Een dag later ontmoeten VNL en Warmunda elkaar. De Sleutels - Oegstgeest, Meerburg - ARC en Al- phia - Alphense Boys staan ge pland voor 13 september. LIVERPOOL (Reuter) - Liver pool-manager Kenny Dalglish heeft gisteren een einde gemaakt aan speculaties als zou John Al- dridge, de topscorer van de ploeg in het vorige seizoen, naar PSV gaan. „John Aldridge gaat nergens naar toe", liet Dalglish weten nadat de Engelse kampioen bericht uit Eindhoven had gekregen waarin PSV van interesse getuigde. Volgens eerdere berichten in de Britse en Nederlandse pers zou Al dridge dinsdag naar Eindhoven reizen om besprekingen te voeren. PSV zou bereid zijn 3,5 miljoen gulden voor de spits uit te trekken. De interesse van de Europa Cup winnaar werd opgewekt nadat Li verpool onlangs Ian Rush, ook een spits, terug kocht van Juventus. Aldridge scoorde vorig seizoen 29 maal. Bryan Robson, aanvoerder van Manchester United en het Engelse voetbalelftal, mag driejaar niet au torijden. Gisteren gaf hij voor de rechter toe dat hij achter het stuur heeft gezeten met een te hoog per centage alcohol in zijn bloed. De 31-jarige Robson kreeg bovendien een boete van 850 gulden omdat hij weigerde een bloed- of urinemon ster af te geven. Wales hoopt op Van der Hauwe CARDIFF (Reuter) Wales hoopt voor de eerste kwalificatiewed strijd op 14 september in Amster dam tegen Nederland op de in breng van Pat van den Hauwe. De agressieve verdediger van Everton raakte in juni uitgeschakeld door een ernstige enkelblessure, maar maakte een week geleden zijn ren tree bij zijn Engelse werkgever. De ervaring van Van den Hauwe is vol gens Wales-manager Terry Yorath van vitaal belang door de afwezig heid van Kevin Ratcliffe. De aan voerder van het Welsh elftal en de clubgenoot van Van den Hauwe is geblesseerd en zal niet in Amster dam kunnen spelen. Hoewel de vooruitzichten van Wales in een kwalificatiegroep met de Europese kampioen en de Bondsrepubliek niet erg gunstig zijn, is Yorath optimistisch. Zeker nu steraanvaller Ian Rush bij Li verpool is teruggekeerd en weke lijks in Engeland is te bewonderen. „Het moge duidelijk zijn, dat onze voorbereiding op het duel met Ne derland ideaal zou zijn, als Ratclif fe Fit was geweest. We hebben ech ter het volle vertrouwen, dat het een goedewedstrijd voor ons wordt", zei Yorath. De selectie van Wales is: Neville Southall, Pat van den Hauwe, Tony Norman, Gareth Hall, Peter Nicho las, Clayton Blackmore, Mark Hug hes, Kenny Jackett, Glyn Hodges, Brian Law, Alan Davies, Barry Home, Mark Aizlewood, Geraint Williams, Ian Rush en Dean Saun ders, Dat vind ik zo'n flauwekul. We ho pen de poort achter dicht te hou den en vóór zoveel mogelijk te ma ken. Zo benaderen we iedere wed strijd". Geen zonnebril Het effect van de coaöhing tij dens een wedstrijd, vindt Wester hof, wordt vaak nogal overtrokken. Spottend: „Tijdens een wedstrijd een rechtsback linksbuiten zetten en een linksbuiten rechtsback en dan na een 2-0 achterstand met 4-2 winnen, dat kan ik dus niet". Inwendig moet hij ook altijd la chen, wanneer een collega weer eens luid brullend de dug out uit- stormt om de spelers op hun fouten te wijzen. „Ik ben altijd vrij rustig op de bank en kom nooit de dug out uit met kreten als 'Kom op', 'Meer bewegen', of 'Waar ben je nou mee bezig?' Bla bla, vind ik dat, nietszeggende kreten. Het is bijna altijd een kwestie van afrea geren op jezelf. Er mislukt wat op het veld, daar baal je van en dan re ageer je je af. Onzin natuurlijk". „Bovendien, wat moeten de spe lers wel niet denken als ik steeds als een dolle stier tekeer ga. Het maakt de zaak alleen maar onrus tig. Nee, tot die groep trainers wil ik niet behoren". Lachend: „Ik heb trouwens ook geen zonnebril en rook geen filtersigaretten". Tot zijn 33ste trapte Westerhof zelf op een behoorlijk niveau tegen een bal. Hij was een technisch ma tige voetballer die het van zijn inzet Trainer Kurt Linder koos nog een subtiele sabel als wapen tegen zijn tegenstanders, voorzitter Ton Harmsen zwaaide gistermiddag weer eens wild met de houwdegen. Dit keer - in verband met de affaire Ron Willems - naar wat hij de 'witte jassenmafia' noemde. Vale de Lo- bo, een slapend gehucht bij Lissa bon, zal nooit meer hetzelfde zijn. Niet na het kortstondige, maar al- lesverscheurende bezoekje van Ajax. Ton Harmsen had, met zijn me de-bestuursleden, het balkon van het zaaltje uitgekozen om de pers conferentie bij te wonen. Het kon niet uitblijven; de tragische éénak- ter van Kurt Linder schreeuwde om een interventie. Die kwam; in de overbekende Harmsén-stijl. „Willems", bulderde de voorzitter, „Willems had zondag tegen Twente kunnen spelen. Willems had hier tegen Sporting Lissabon kunnen spelen." Onderste steen Willems simuleert dus. Harm sen: „Nee,jongen, begrijp dat toch. Willems is het slachtoffer van de witte jassenmafia. Meer zeg ik niet. Op het moment dat hij weer speelt, op dat moment komt er een pers conferentie. Dan zal de onderste steen boven komen", aldus Harm sen, die de pers later verrassend ge noeg op een diner trakteerde.- Ajax zegt er uit te zijn. Precies ,te weten hoe de vork in de steel zit. De beschuldigende vinger priemt Twijfel over buitenlanders van Sporting LISSABON (GPD) - Ajax twijfelt sterk aan de speelge- rechtigheid van tenminste twee voetballers van Sporting Lissa bon. Volgens de Amsterdam mers zijn de Zweed Hans Es- kilsson en de Braziliaan Silas na de vijftiende augustus ge contracteerd. Volgens de UE- FA-reglementen mag dit duo dan ook niet meespelen in de eerste ronde van de UEFA- Cup. De Europese voetbalbond is echter niet van plan de con tractdata van de twee na te trek ken. Men laat die toetsing over aan de scheidsrechter. Ajax vertrouwt op de eerlijkheid van de Portugese voetbalbond, die eerder Rijkaard verbood voor Sporting uit te komen omdat de voormalige Ajacied te laat was aangekocht. De Amsterdam mers zijn niet van plan de UE- FA-waamemer in te schakelen. en werklust moest hebben. Begon nen in zijn geboorteplaats bij SDOUC uit Ulft bij Doetinchem, belandde hij via Be Quick Haren en het Asser ACV in het betaalde voet bal bij Veendam (twee seizoenen) en later SC Cambuur (één seizoen). Voordat hij bij FC Groningen in dienst trad was hij werkzaam bij de zaterdagamateurs van Oranje Nas sau Sneek en ACV, waarmee hij in 1986 algeheel landskampioen werd. Verademing Bij FC Groningen wordt hij nu al hoog geprezen om zijn vakman schap en ideeén, die er als verfris send worden ervaren. „Westerhof is een verademing", stelt bij voor beeld Olde Riekerink. Hij staat in die mening bepaald niet alleen. Westerhof behoort tot de positi vo's. „Omdat ik er van overtuigd ben datje met een positieve instel ling verreweg het meeste rende ment uit je spelers haalt". De in Heerenveen wonende im port-Fries zit anders in elkaar dan de doorsnee-trainer. Hij heeft ook andere interesses. Zo spelt Wester hof De Volkskrant en Vrij Neder land en stemt hij PvdA. In vakan ties 'treedt' hij regelmatig op in jeugdkampen. „Ik speel dan wat gitaar, zing wat, een kampvuur er bij, muziek van Neill Young, schit terend vind ik dat. En op school maak ik ook altijd een uitgebreid cabaret, prachtig. Helaas heb ik daar bijna geen tijd meer voor". richting fysiotherapeut Richard Smith, die naast Willems nog enke le Ajacieden (Van 't Schip. Witseh- ge) onder behandeling heeft. De 'superwrijver' dreigt binnenkort onder de vuist van Harmsen te worden verpletterd. In ieder geval zal Smith vergeefs op zijn 'salaris' wachten, want Ajax is niet van plan de extreem hoge kosten - gespro ken wordt van enkele tienduizen den guldens - te betalen. „Sinds vrijdag", vulde directeur Ane van Eijden aan, „weten we het". Maar wie is er dan de baas bij Ajax? Het bestuur had Willems toch kunnen verplichten mee te spelen? Van Eijden: „Nee, zo werkt dat niet". Harmsen: „Dat komt al lemaal boven tafel. Dat wordt me Ron Willems zocht zijn heil bij Smith, nadat enkele gerenom meerde chirurgen en de medische staf van Ajax zijn blijvende klach ten hadden genegeerd. Smith 'ont dekte' een hele serie zware blessu res, die bij een tweede onderzoek door de Amsterdamse professor Marty in grote lijnen werden be vestigd. De voormalige Twente naar wordt zeven dagen per week acht uur lang intensief behandeld. Slijtage En omdat hij toch eenmaal bezig was, kreeg ook een tweede 'partner in het kwaad' er gistermiddag van langs. Blijkbaar niet gehinderd door de verzengende Portugese hitte van 37 graden: „PSV? Wat nou PSV? Ik zeg je dat de slijtage bij die ploeg ver zit. Erg ver. En wij hebben de jeugd, de toekomst". Maar dat verschil haalt Ajax, na vier wedstrijden al, toch nooit meer in? De voorzitter: „Wat heb ik nou aan een start? Aan het einde van de rit worden de prijzen pas uitgereikt. Er is geen ploeg in Ne derland die zo veel pech heeft. Maar hoor je ons klagen? En dat clubs als Twente en Utrecht het nu zo goed doen, is alleen maar goed voor het voetbal. Het bewijst datje niet alleen spelers van tien, vijftien miljoen nodig hebt om bovenaan te staan". Ajax heeft dat geld wel (Harm sen: „De kas is vol") maar ziet geen mogelijkheid om de uitge dunde selectie weer een beetje op peil te brengen. Want terwijl PSV in geval van schorsing of blessure een greep doet uit het arsenaal top pers, moet Linder het stellen met tieners die hun jeugdjaren nog niet eens achter zich hebben. Harmsen: „Maar we hebben al twee buiten landers en in Nederland valt hele maal niets te halen". Versterking is volgens trainer Kurt Linder ook niet nodig. Ook de Westduitser staat met de rug tegen de muur. Ajax moet winnen, maar verliest net zo gemakkelijk. Ajax moet kampioen worden, maar staat op een ondermaatse twaalfde plaats in de Nederlandse competi- Zijn baan aan het CIOS in Heerenveen heeft hij ook aange houden, al is het aantal uren dat hij er lesgeeft teruggebracht van 28 naar 8. „Je weet natuurlijk nooit in welke situatie je nog eens terecht komt, maar vooralsnog ben ik ze ker niet van plan het CIOS geheel op te geven. Ik ben ook geen brood- trainer. Ik ben een hobbyist, een echte liefhebber. Als ik naar FC Groningen ga heb ik ook helemaal niet het idee dat ik naar mijn werk ga. Het 'Saturday night fever-ge- voel', datje blij bent datje werk er op zit, is mij vreemd. Ik vind het mooi om veel uit spelers te halen". Selinger Als je toch ziet wat een Selinger uit die volleyballers weet te halen... tie. Kortom, Ajax is Ajax niet meer. Het verweer van Linder: „Maar was dat vorig jaar dan zo anders? Had Ajax toen ook geen vier pun ten uit vier wedstrijden? Ik kan en mag deze ploeg nog niet beoorde len, laat staan veroordelen. Dat kan pas als de geblesseerden helemaal GLASGOW (Reuter) Jim McLean, de manager van Dundee United, is door de Schotse voetbal bond (SFA) voor drie jaar verban nen van de zijlijn. McLean kreeg die zware straf wegens zijn optre den tijdens een wedstrijd in april tegen Aberdeen. De United-mana ger ging vlak voor de tribunes als een bezetene tekeer tegen Aber- deen-aanvoerder Willie Miller. Die kon volgens volgens SFA-voorzit- ter David Will een vechtpartij nog net uit de weg gaan. Volgens Will had het incident de sastreuze gevolgen kunnen heb ben. Hij verweés zelfs naar het Hei- zel-drama, waarbij tientallen Itali aanse supporters om het leven kwamen. „En dan overdrijf ik niet", zei Will gisteren. „Als Miller McLean zou hebben geslagen, wat niet ondenkbaar zou zijn geweest, dan was het een slagveld gewor den. Dan waren de supporters niet te houden geweest, wanneer dat De voetballerij kan daar nog veel van leren, 't Is natuurlijk kolder, dat als een voetballer naar zijn zwakke punten wordt gevraagd, hij dan zegt: 'Ik speel al zo en zo lang betaald voetbal, maar ik kan niet koppen'. Of: 'Ik ben maar éénbe- nig'. Van Hanegem noemen ze dan altijd als voorbeeld. Maar aan dat ene supertalent moet je je natuur lijk niet spiegelen". „Een linksbuiten", gaat Wester hof verder, „waarmee je twee jaar lang iedere dag hebt gewerkt, moet daarna een perfecte voorzet bij de eerste èn de tweede paal kunnen geven. En je centrale middenvel der moet na twee jaar de bal pan klaar bij een buitenspeler kunnen leggen. Anders heb je in die twee jaar niet goed getraind". fit zijn en de geschorsten ook weer kunnen spelen". Maar de speelwijze dan? Die is toch ook on-Ajax, met twee spit sen? De derde interventie van Harmsen: „We hebben drie jaar pressievoetbal gespeeld. En wat heeft het opgeleverd. Niks, hele maal niks". vlak voor hun neus was gebeurd. En het ergste is, dat McLean de mo gelijke gevolgen van zijn gedrag nog steeds niet inziet." De SFA-praeses verzette zich met succes tegen een voorstel de straf voor McLean te verzachten en de boete Van bijna 15.000 gulden te verminderen. De persoon in kwes tie," die acht keer voor de tuchtcom- missie is verschenen, was bij de uitspraak niet aanwezig. Hij ver blijft met zijn ploeg op Malta, waar vandaag het Europa Cup-duel te gen Floriana wordt afgewerkt. Newcastle De Engelse eerste divisieclub Newcastle is voornemens bij de volgende thuiswedstrijd een ge deelte van het stadion af te sluiten voor publiek. Het besluit werd ge nomen, nadat supporters zaterdag Tottenham-speler Chris Waddie hadden bekogeld. De international kreeg bij het nemen van een hoek- De domtoren uit Utrecht maakte oorlog en Roda JC won. Met ge mengde gevoelens zal de techni sche staf (Jan Reker bespioneerde Guimaraes) de nietsontziende strijdwijze van zijn houwdegen hebben aanschouwd. Veendam ging door het lint en dat was op zich een welkome ontwikkeling. De deur naar de overwinning werd daardoor opengezet. De assistent- coaches Versleijen en Van der Kuylen slikten echter herhaalde lijk in de keel als Van Loen een te genstander andermaal het bloed onder de nagels vandaan had ge haald en vervolgens een aanslag op zijn benen had overleefd. Reker heeft Van Loen nodig. „De tactiek van Roda JC is afgestemd op hem". Doelstelling Voor Van Loen niets nieuws. „Dat was bij FC Utrecht al zo en nu is dat niet anders. Ik zit er niet mee. Het legt geen extra druk op mij. Als die ballen voor de pot komen moet ik er gewoon invliegen. Ik heb nooit anders gedaan". Voor een miljoen werd de Utrechter vlak voor de seizoensstart weggekocht uit de Galgenwaard. Niet alleen om Roda JC aanvallend te versterken, maar vooral ook om wat leven in de Kerkraadse brouwerij te krijgen. Twee Europa Cup-finales, één beker. Niks dus. En Harmsen? Hij bromde. Maar de voetbalwereld is gewaarschuwd. Harmsen en Ajax zijn op het oorlogspad. Met kata pulten, hooivorken en dorsvlegels. Andere wapens heeft de eens zo machtige club niet voorhanden. schop muntstukken, stenen en. re pen chocolade naar het hoofd ge slingerd. Door deze incidenten moest het duel, dat in 2-2 eindigde, enige tijd wordeh onderbroken. Newcastle loopt de kans hiervoor disciplinair te worden gestraft. Niet alleen Waddie was zaterdag het mikpunt, ook de nieuwe aan winst Paul Gascoigne, die zich ove rigens een groot liefhebber ver klaarde van chocolade, moest het ontgelden in een bepaalde hoek van het stadion. Die zal voor het duel tegen Norwich op 17 septem ber leeg blijven. „De club wil op de ze manier duidelijk maken, dat we asociaal gedrag op ons terrein niet zullen tolereren", verklaarde New- castle-secretaris Russell Cushing de maatregel. „Als we iemand be trappen op het gooien van voor werpen op het veld, dan zullen we hem tenminste twaalf maanden de toegang tot onze accommodatie ontzeggen." Roda JC manifesteerde zich afgelo pen competitie als het braafste klasje in de eredivisie en moest alle vriendelijkheid bijna bekopen met degradatie. BERN (AFP/DPA) - De UEFA heeft de voetbalclubs, die dit sei zoen mee doen aan de Europese bekertoernooien, in een brief op gedragen persmensen weg te houden bij het veld. Alleen foto journalisten en camera-mensen en hun assistenten mogen zieh, voorzien van speciale pasjes, nog in de buurt van de grasmat op houden. Hun aantal zal zoveel mogelijk worden beperkt. „Het was wel even wennen", kijkt Van Loen terug. „Niet dat bij FC Utrecht bij elke training de vonken er vanaf vlogen, maar de manier waarop men bij Roda train de, was ik niet gewend. Er werd niet gescholden; niks gezegd. Al» leen Suvrijn en Hanssen gooiden er wel eens de beuk in. Dat is in middels wel wat veranderd". Veranderd was ook de doelstel ling van de 23-jarige spits. Hij had voor dit seizoên zijn zinnen op een topclub gezet, maar moest bij het scheiden van de markt 'genoegen nemen' met Roda JC. „Ik kreeg een prima contract voorgelegd en bo vendien speelt Roda JC Europees. Over twee jaar, als mijn verbintenis afgelopen is, ben ik vijfentwintig. Nog steeds niet te oud om dan de grote stap te maken. Als ik nu bij FC Utrecht zou zijn gebleven was ik ook niet verder gekomen". Routine Tegen Vitoria Guimaraes kan de lange aanvaller laten zien uit het juiste hout gesneden te zijn. Jan Reker stelt niet alleen zijn hele tak- tiek op de lengte van Van Loen af; de coach rekent eveneens op de er varing van zijn nieuwste aankoop. Met zijn drieëntwintig jaar kan Van Loen bogen op de meeste Europe se routine bij Roda JC. „Met FC Utrecht heb ik zes keer Europa cupvoetbal gespeeld. Een bijzon dere ervaring. Zo'n toernooi heeft zijn eigen wetten. Niet alleen voet ballend moetje bij de les zijn er ko men ook andere factoren om de hoek kijken. Dat ik alleen maar zou kunnen koppen is een misvatting die algemeen heerst. Coaching bin nen de lijnen is belangrijk. Je moet weten wanneer je het spel ver traagt, wanneer je een bal in de voe ten moet houden. Europees voet bal is geen competitie, maar be staat steeds weer uit Finales. Een misser en je bent gezien". Met Germano en Soeiro als dub bele stoppers tegenover zich, kan Van Loen mórgenavond zijn lol op. Beiden zijn boomlang en door de Europese wol geverfd. „Het zijn mafkezen. Ze gaan tot de grens van het toelaatbare en vaak erover. Vi toria zal er alles aan gelegen zijn het spel te vertragen en vanuit een ge sloten defensie op de counter te loeren. In het centrum liggen onze mogelijkheden. Ik moet die twee, Germano en Soeiro, zien bezig te houden, zodat Frits Nóllgen met zijn snelheid in mijn buurt van de ruimte kan proFiteren. Daarop zal de taktiek gebaseerd zijn. Reker bedoelde met de verwijzing naar onze loopschoenen, dat we in de voorste lijn steeds in beweging moeten blijven om aldus voor de opschuivende Boerebach ruimte te scheppen. Als onze mandekkers- daarnaast de hele wedstrijd attent en geconcentreerd blijven, moet het te doen zijn. Maar het wordt een zwaar karwei. Want een Europa- Cupduel is pas met het eindsignaal beslist. Ik weet er alles van want verleden seizoen vloog FC Utrecht tegen Atalanta Bergamo in de laatste minuut uit het toernooi". Ajax-voorzitter beschuldigt fysiotherapeut in zaak Willems LISSABON (GPD) Ajax is in het offensief gegaan. Om dat, althans aan de bestuurstafel, de aanval nog altijd de beste verdediging is. De trots van Amsterdam kan ook geen kant meer op; de zichtbare en onzichtbare tegenstan ders hebben de Amsterdammers volledig omsingeld. Maar opgeven? Nooit. Dat past niet bij Ajax. r Kurt Linder. Harm- DINSDAG 14.30-15.00 SKY: Motor Sports News. 19.58-22.00 Did 1ARD-Sport extra. Met voetbal: BFC Dynamo Berlin-SV Werder Bremen (Europacup I voor landskam pioenen, rechtstreeks), FC Antwerpen- FC Köln (Europa Cup 3, samenvatting) en Grashoppers Zurich-Eintracht Frank furt (Europacup 2, samenvatting). 22.10-22.40 Did 2: Der Sport-Spiegel: portret van de Canadese atleet Ben Johnson. 22.20-23.18 SKY: Golf: The Swiss Open (hoogtepunten), 22.35-23.35 Super: Motorsport. 00.20-00.57 SKY: Nürnburgring Group C Special: hoogtepunten van de zes uur durende races over 1000 km voor sport wagens vanuit Duitsland. 00.45-01.10 BBC 2: British Professional Darts: samenvatting van de Britse darts kampioenschappen. WOENSDAG 13.50-14.20 BBC 2: Cricket verslag van de halve finale in de Refuge League. 14.35-14.50 BBC 2: Cricket: vervolg. 14.50-16.50 BBC 1 Cricket'vervolg.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17