bartsmit ÉL SERVICE ENGINEER op MTS-niveau SJARTEC SPEELGOEDPALEIS Van Eijk UITVOERDER BALIE/MAGAZIJN MEDEWERKER M/V MAGAZIJNMEDEWERKER MV Binnenkort opent Bart Smit in het centrum van Oegstgeest een nieuw Speelgoedpaleis. Dat betekent voor een aantal mensen een serieuze kans op een leuke, afwisselende job als Bed ri jfsleider/Bed ri jfsleidster Jonge Verkopers en Verkoopsters Verkopers en Verkoopsters docenten (m/v) secretariaats medewerk(st)er medewerk(st)er aktiviteiten EUROTHERM FINANCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Grond- en Wegenwerken B.V. Adm. Helfrichweg 11 2315 VC Leiden Ter versterking van ons team zoeken wij een Wij vragen een opleiding op MTS-nivo en enige ja ren ervaring in soortgelijk werk. Sollicitatiebrieven te richten aan: Van Eijk Grond- en Wegenwerken B.V. Adm. Helfrichweg 11 2315 VC Leiden Sjartec, een vooraanstaande, snel groeiende technische groothandel in loodgieters- en sanitaire artikelen, vraagt voor spoedige indiensttreding een Hij/zij gaat het bestaande team versterken. In de sfeer van ons moderne bedrijf zal de nieuwe medewerker via balie- verkoop een belangrijke schakel zijn in een goede dienst verlening naar onze relaties. Wij vragen een enthousiaste en initiatiefrijke persoon met: ruime ervaring in de cv- en sanitairbranche goede contactuele en commerciële eigenschappen een leeftijd tussen 20 en 30 jaar Wij bieden een afwisselende functie met een eigen verant woordelijkheid. een goed salaris, een prettige werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met C.V. te richten aan de directie van Sjartec. postbus 404,2300 AK Leiden. Middelbare Technische School van de Stichting Het Koninklijk Genootschap "MSG" Dieperpoellaan 2, 2334 CN Leiden Gevraagd zo spoedig mogelijk DOCENT(E) WERKTUIGBOUWKUNDE theorie voor 18 formatie-eenheden, vacature wegens DOP. Voor deze vacature kan alleen diegene in aanmerking ko men die voldoet aan de voorwaarden van de DOP-regeling Eén daarvan is aanstelling vindt plaats met een aanvangs salaris van ten hoogste 3533,- per maand bij een volledi ge betrekking (BBRA-schaal 8.3). DOCENT(E) NEDERLANDS MAATSCHAPPIJLEER voor 17 formatie-eenheden (max. BBRA-schaal 11). Voor deze vacature met gecombineerde taak geniet de gegadig de, die beschikt over een 2e graads bevoegdheid, de voor keur Nadere inlichtingen verstrekt de directeur F. Hermans, tele foon 071-173471. Schriftelijke sollicitaties gelieve u z.s.m. doch uiterlijk 9 september a.s. te richten aan bovenge noemde stichting Voor ons magazijn in Zoeterwoude zoekt R.C.V. 2001 een Wij zijn een distributeur van voorbespeelde vi deocassettes. En jij bent jong, bereid om flink aan te pakken en in het bezit van een Mavo-diploma? Stuur je sollicitatiebrief voorzien van pasfoto naar: R.C.V. 2001 B.V. Energieweg 45a, 2382 NC Zoeterwoude t.a.v. dhr. J. Kouwenhoven. Speelgoedpaleis Bart Smit is met ruim 100 filialen in héél Nederland een van Nederlands meest succesvolle speelgoedwinkelketens. Terecht. Als speelgoedspecialist heeft Bart Smit verreweg het grootste en meest gevarieerde assortiment. Van poppen en blokkendozen tot spellen, schaak- en spelcomputers. Van kralen en poppekleertjes tot modelbouwpakketten en hobby materialen. Kortom bij Bart Smit slaagt iedereen 't bést én voordeligst. Geen wonder, dat Bart Smit zo populair is. Medewerkers bij Bart Smit helpen de klanten en klantjes met raad en daad. Dat stelt aan iedere medewerker speciale eisen zoals affiniteit met 't assortiment, geduld en takt. Een aantrekkelijke job voor man of vrouw die met een grote mate van zelfstandigheid ons nieuwe filiaal kan runnen. Vereist zijn een commer ciële instelling èn liefst ervaring in/of bekendheid mét de branche. Daartegenover staan een goed salaris, prima secundaire voorwaarden. En de kans om door te groeien in de Bart Smit organisatie. met kennis van en gevoel voor techniek Een prachtige kans om eventueel door te groeien bijvoorbeeld naar de functie van bedrijfsleider in één van onze filialen of nog verder. op part-time en full-time basis Leuk en afwisselend werk in een prettige zaak. 't Werk vereist wel affiniteit met speelgoed, hobbyspullen enzovoort. Voor de juiste mensen biedt ook deze baan alle kans om eventueel dóór te groeien bijvoorbeeld naar de functie van bedrijfsleider in één van onze filialen of nog verder. Wie daar zin in heeft schrijft snel een brief aan Speelgoed paleis Bart Smit B.V. Postbus 69,1130 AB Volendam t.a.v. de heerS. Hansen. Bellstraat 3-4,1131JV Volendam. SCHOLENGEMEENSCHAP 5 Meilaan 137 tel. 760200 Uitgaande van de Vereniging voor Prot Chr. Beroeps- e.a. Voortgezet Onderwijs voor Leiden en Omstreken. r de volgende vakken Engels Serveren Stukadoren 13 uur 16 uur 6 uur Van toekomstige collega's wordt verwacht dat zij vanuit een positief Christelijke levensovertuiging willen werken aan de verdere opbouw van onze Scholengemeenschap Bij voorkeur in het bezit van de wettelijke bevoegdheden Ook zij die voor de vereiste bevoegdheid studeren of willen gaan studeren worden verzocht te reflecteren Telefonische reacties z.s.m. aan Dhr. H. van der Meer, adj. directeur Tel.: school 071-760200, tel. privé 010-4218944 (ook in het weekend) Pica Centrum voor Bibliotheekautomatisering De Stichting Centrum voor Bibliotheekautomatisering Pica ontwikkelt en on derhoudt een geautomatiseerd informatienetwerk voor bibliotheken in Ne derland. Via terminals, personal computers of eigen locale systemen maken meer dan 150 bibliotheken gebruik van één of meer functies binnen het net werk. Pica is thans nog gevestigd in de Koninklijke Bibliotheek. Prins Willem Alexanderhof 5 te 's-Gravenhage, maar zal per 1 januari 1989 gehuisvest zijn in een eigen gebouw aan de Schipholweg te Leiden. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een die samen met twee collega's de secretariaatswerkzaamheden verzorgt, zoals tekstverwerking, telefoonbehandeling, organiseren van cursussen, personeelsadministratie, archiveren, documentatieverzending, ontvangen van bezoekers, enzovoort. Wij zoeken een aardige collega die bereid is zich actief in te zetten en goed in teamverband kan werken. Opleiding: HAVO/VWO en Schoevers directiesecretaresse-opleiding. Leeftijd 20-30 jaar Salaris: overeenkomstig opleiding en ervaring. Pica kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premievrij pensioenen volledige reiskosten vergoeding. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw mr L.W. Vos-van der Does (070-140460). Sollicitaties dienen binnen veertien dagen na heden gericht te worden aan ing. L. Costers, directeur Pica, Postbus 90412, 2509 LK 's-Gravenhage. Aktiviteiten-centrum voor lichamelijk gehandicapte volwassenen te Leiderdorp zoekt een voor 28 uur per week per 1 november. In "Gading" vinden 45 lichamelijk gehandicapte volwassenen over dag mogelijkheden tot velerlei vormen van aktiviteiten als zinvolle dagbesteding. De aktiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooiing van de deelnemers en hun (re)integratie in de maatschappij. Taken: - het opzetten en begeleiden van vormende aktiviteiten, zoals dramatische expressie, toneel, gespreksgroepen, muziek en algemene ontwikkeling; - hulp bieden bij andere aktiviteiten en bezigheden zoals verzorging en hulp bij het eten; - deelnemen in diverse overlegorganen en het leveren van een aktieve bijdrage op het gebied van organisatie en beleid. Vereisten: - een afgeronde HBO-opleiding (mikojel, akademie voor drama tische vorming of gelijkwaardig): - een minimum aanstellingsleeftijd van 21 jaar; - enige ervaring in het uitvoerend werk met de doelgroep. Wij bieden: De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, maximaal f 3.557,17 bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek. Overige informatie: Meer informatie over deze funktie kunt u op werkdagen telefonisch inwinnen tussen 09.00 -16.00 uur bij Nico Pronk (hoofd) of Gerti van Vree (waarnemend hoofd), telefoon: 071 - 41 04 44 Gading wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandi capten Noordelijk Zuid-Holland. De Stichting beheert nog 12 andere voorzieningen in de regio. Er werken ongeveer 350 mensen. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afdeling PZ van het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH LEIDEN De Eurotherm International Groep, fabrikant van industriële instrumentatie gedurende meer dan 20 jaar zoekt voor haar service afdeling een: (elektronika) Voor de vervulling van deze funktie gaan onze gedachten uit naar een zelfstandige, initiatiefrijke medewerker met interesse in de service brache, goede contactuele eigenschappen, en die gemotiveerd is een carriere op te bouwen in het bedrijfsleven. Een goede kennis van de Engelse taal, alsmede'het vervuld hebben van de militaire dienst is een eerste vereiste. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan International Benelux B.V. Johan Frisostraat 1 2382 HJ ZOETERWOUDE Tel. 071-411841 t.a.v. Dhr. R.F. van den Oord Het hoogheemraadschap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verantwooraelijk voor waterkering, waterbeheersing en waterkwaliteit. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op ongeveer 50 installa ties verspreid over het gehele gebied. Bij de afdeling Zuiveringstechnische Werken van de hoofdafdeling Werkenbeheer is ten behoeve van de regio Leiden-noord een vacature ontstaan voor een: Onderhouds- ËSI en bedienings vakman m/v voor 36 uur per week Taken: - het verrichten van voornamelijk werktuig kundig onderhoudswerk, reparaties en terrein- werkzaamheden; - het bedienen en controleren van de installatie. Vereisten: - het diploma L.T.S. Machinebankwerken; - woonachtig in Leiden of directe omgeving. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.130,- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek): Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermel ding van vacaturenummer 88-ZTW-9/LD. Hoogheemraadschap van Rijnland S Aannemingsmaatschappij Vermeer Grond en Wegen BV te Hoofddorp is gespecialiseerd in de aanleg van wegen, rioleringen, asfaltwerken en overige civiel-technische werken en heeft diverse rayonkantoren in het land. Ten behoeve van de afdeling financiële administratie van ons hoofdkantoor zoeken wij op korte termijn een met een opleiding op MEAOBE/MBA niveau in de leeftijd tot 25 jaar, óók schoolverlaters worden verzocht te reageren. Wij bieden u een interessante positie in een plezierige werkomgeving. Gezien de omvang van ons bedrijf behoort verdere doorgroei zeker tot de mogelijkheden. Uw sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres. Telefonische inlichtingen: 02503 - 31414, na 20.00 uur: 02526 - 86440, de heer PB. van Velthoven. VERMEER GROND EN WEGEN BV BEHOREND TOT P VERMEER VERENIGDE BEDRIJVEN BV Afd. Personeelszaken Postbus 10 2130 AA Hoofddorp

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 28