ARNOLDUS KEÜKENSrasar Er valt deze maand heel wat te genieten bij Citroen. «asS%£ 1 sSÖÊS* >^s- Wacht met andijvie zeggen als iemand om a- a- a- appelmoes waagt. De meest doordachte keuken showroom Willem Barenlszstr. 23 Waard Industrieterrein Leiden. Tel. 071 -890163. 5 isiia ss a££^aTt AX AX nu al vanaf f199,- per maand. Visa De Citroen Visa heeft z'n grote be trouwbaarheid al heel lang bewezen Een auto BX De Citroen BX is één van de meest succesvolle auto's in z'n prijsklasse Een zeer gelukkige combinatie van sportief karakter, gerieflijk comfort en bijzonder lage kosten per kilometer Kortom: de ideale auto voor zakelijkdenkende mensen die toch formi dabei willen rijden CX De Citroen CX is en blijft een unieke auto Voorzien van de modernste motoren, de meest geavanceerde techniek De supersnelle CX Turbo Diesels bijvoorbeeld Alleen in september. LEIDEN: AUTOBEDRIJF VAN DER VELDE BV, KENNEDYLAAN 118. ,988^ net- trtö' t)00f Zoals bekend is de franse keuken 2eer gevarieerd Zo ook Citroen. Kopers van een nieuwe Citroen AX, Visa, BX en CX genieten in de maand september een aanzienlijk voordeel En het gaat niet om één aanbieding maar een ruime keuze van mogelijkheden Lees even mee op welke manier de afgebeelde menukaart een maand lang al onze prijskaartjes drastisch verandert De Citroen AX is inmiddels een beken de verschijning op de Nederlandse wegen Je ziet 'm steeds vaker, vooral omdat het zo'n opvallende auto is. En niet alleen om te zien De AX is ook opvallend ruim van binnen. Hij is opmerkelijk zuinig: wat dacht u van 1:24,3 bij 90 km/h, 1:16,9 bij 1Z0 km/h en 116,7 in de stad AX10E (ECE norm) En de AX vergt minimaal onderhoud Er zijn van alle 3- en 5-deurs versies nog een beperkt aantal gloednieuwe Citroen AX '88 modellen in voorraad Die mogen deze maand de showroom verlaten met een voordeel van 1500 tot 2000 gulden. U rijdt nu al een Citroen AX vanaf fl 13.900' Ook van toepassing op deze '88 model len van de AX is onze zéér voordelige finan ciering al vanaf fl. 199. per maandtAX 10E op basis van 48 maanden bij aanbetaling van fl 4.370,- en een restantbedrag van fl 3.500, dat u na 48 maanden kunt aflossen door inruil of verlenging van de lening' om van te houden Standaard met 4 portieren, een handige grote achterklep en een zee van bergruimte Alle Visa's zijn deze maand 2000 gul den voordeliger. Dat brengt de vanafprijs op fl 13350,-' En ook de Visa kunt u deze maand extra voordelig financieren De nieuwe '89 modellen ztjn pas bin nen. Daar is zelfs een geheel nieuwe versie bij, de extra complete BX I6RE Toch maken we in deze aanbiedingsmaand voor de BX geen uitzondering U kunt kiezen: tot fl 10.000, renteloos lenen tot 1 maart 1989 (na aanbetaling van minimaal 30% van de aanschafprijs) met eventueel een zéér voordelige financiering, die pas op 1 maart volgend jaar ingaat. Óf uw BX nog completer maken met gratis accessoires t.wv 1500gulden naar keu ze (b v auto hi-fi, trekhaak, enz.) U rijdt al BX vanaf fl. 22.990,-' Maar dat kan ook nóg voordeliger Er zijn namelijk nog enkele 1988 modellen leverbaar voor heel speciale prijzen. Informeer even bij uw Citroen agent Ook over ons speciale fman cleririgsaanbod van deze maand En de CX-serie is uitgerust met alle eigentijdse voorzieningen die auto's op dit niveau zo comfortabel en veilig maken (Zo is op een aantal CX-versies ABS leverbaar) De CX is een zakenauto pur sang Van daar ons zakelijke aanbod: bij aankoop van een nieuwe CX berekenen we deze maand inruilprijzen met een gouden randje En in de showroom zult u merken dat dit nog een understatement is Citroen CX nu vanaf fl. 40.750,-' minus de extra inruil. Interessante leasetarieven Alle hier genoemde aanbiedingen gel den van 1 tot uiterlijk 30 september 1988 De auto's moeten uiterlijk 15 oktober op naam gesteld zijn. De voorraad van '88 modellen is be perkt Stel uw bezoek aan uw Citroen agent dus niet uit Vermelde prijzen exclusief aflevenngskosten. inclusief B TW Financieringen op basis van hel Auto Plezier Plan van Cilroén Financiering Nederland Deze worden afgestolen op de gebruikelijke voorwaarden van een huurkoopovereenkomst Effectief rentepercentage 11.4 Geachte lezers. dacht die aan advertenties in deze krant wordt besteed gaat er een enkele keer iets fout. Neem in dat geval omgaand kontakt met ons op. Wij zullen u dan een goede oplossing bieden. Voor gevolgen van het niet. niet op tijd of onjuist plaatsen van advertenties zijn wij echter niet aansprakelijk. Evenals voor fouten in telefonisch op gegeven advertenties: of fou ten ontstaan door onduideijk handschrift. nen qua vorm. inhoud en uit- voering aan bepaalde voor waarden te voldoen. Wij be houden ons daarom het recht voorpm advertenties te weige ren, zonder verplicht te zijn de reden op te geven. Brieven onder nummer wor den uitsluitend afgegeven op vertoon van de orignele kwi- 'tantie met volgnummer. Niet afgehaalde brieven worden na een maand vernietigd. Auteursrecht. Het op enigerlei wijze gebmik maken van ad- vertentiematenaal. of enig an der werk van uitgeversmij. Leidsch Dagblad b.v. is met toegestaan. Studioprodukten, al dan niet in rekening ge bracht blijven eigendom van de uitgever, tenzij schriftelijk anders is overeengekomen. Directie uitgeversmaatschap pij Leidsch Dagblad B.V. 071- 161400. Stotteraars weten heus wel wat ze zeg gen willen, dus in de rede vallen helpt niet. Geel ze liever even de tijd om uit hun woor den te komen. Dat ver mindert al gauw de spanning. Zo komt een gesprek vlotter op gang en gaan we elkaar ook 'n beetje beter be- grijpen. Doen we dat? Informatie voor problemen bij zichzelf, in hun gezin of naaste omgeving: 01808-1531 of SVS, Postbus 119, 3500 AC Utrecht Gov f slotte ra a rs even de lijd. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideéle Reclame. SIRE

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20