V lekten voorzitter starlifC BATEC verzekeringsadviseur m/v betonafwerkers (m/v) aanbestedingsvergaderingen burgerlijke- en utiliteitsbouwwerken Verdegaal-Treurniet bv :S PRODUKTIEMEDEWERK(ST)ERS VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VflKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES Seaor^ia'-''11'11"9 iTTOTïïiïyi 1111CtiristefiJie Sctoiengemeensctap De Vlelschans (VWO-HAVO-MAVO) AppdWaan 262 Telefoon 071-769243 2324 BZ leiden zuS-aest Gevraagd met ingang van de cursus 1988-1989 een docent(e) voor MUZIEK 11 uur (onderbouw) De te geven uren zijn inge roosterd op donderdag en vrijdag. Deze vacature ontstaat in het kader van de DOP-regeling. ECONOMIE - 4 uur(bovenbouw) BEWEGINGS ONDERWIJS e uur (vervanging voor 1 jaar) Sollicitaties en inlichtingen graag zo spoedig mogelijk bij de rector, drs. F. Th. van der Linde, Apollolaan 262, 2324 BZ Lei den. tel. 071-769243. gemeente NOORDWIJK Bloemenbadptaa ts Regeling scholingsbijdrage gemeente Noordwijk. (tegemoetkoming in de studiekosten). Inwoners van de gemeente Noordwijk die door financiële omstandigheden niet in staat zijn een studie te volgen, kunnen onder bepaalde voor waarden in aanmerking komen voor een provinciale- en gemeentelijke bijdrage in de studiekosten, voor een direct op een beroep gerichte opleiding. Voor opleidingen, waarvoor op grond van een rijksregeling studietoelagen kunnen worden verleend; voor opleidingen of onderdelen daar van die in het buitenland worden gegeven en voor opleidingen die niet direkt op een beroep gericht zijn, verstrekken de provincie en de gemeente echter geen bijdragen. Aanvragen voor een gemeentelijke studie- bijdrage voor het cursusjaar 1988/1989 moeten zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór 1 november 1988 bij de gemeente worden ingediend. Dat geldt ook als de studie na die datum aanvangt. Aanvragen voor genoemd cursusjaar die na 1 november 1988 bij de gemeente en na 1 december 1988 bij de provincie worden ingediend, kunnen niet meer in behandeling worden genomen. De hierboven genoemde sluitingsdata gelden niet voor schriftelijke en part-time opleidingen, die tenminste tweemaal per cursusjaar aanvangen. Voor deze opleidingen kan een aanvraag worden ingediend tot uiterlijk twee maanden na aanvang van de studie maar niet later dan 1 augustus 1989. Daarna is het voor het cursus jaar 1988/1989 te laat Een aanvraagformulier en een informatie brochure is verkrijgbaar bij de afdeling Onder wijs, Sport en Welzijn van de gemeentesecretarie. aankomend service-monteur m/v standplaats: Leiden Geboden: vakkundige opleiding, bestaanszekerheid, goed maand salaris plus ruime onkostenver goeding, dienstauto, dienst- telefoon, uitstekende sociale voorzieningen, reële kansen om verder vooruit te komen Sollicitaties uitsluitend schriftelijk service-afdeling t.a.v. de heer P. v.d. Meij Postbus 11, 2270 AA Voorburg BETONRENOVATIE gevestigd te Hoofddorp, is een landelijk opererend aannemingsbedrijf gespecialiseerd in reparatie, be scherming en afdichting van betonkonstrukties. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij liefst een ploeg van 3 a 4 man, Ervaring in de bouw gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: BATEC BV t.a.v. Hoord Personeelszaken, Postbus 55, 2130 AB Hoofddorp. Tel. informatie bij: N. J. Poolen, 03417-58173, N. W. Vrasdonk 02208-96227 (uitsluitend tussen 19.00 en 20.00 uur). SPONWEST bv te Haarlem, is de prijsregelende organisatie, die in Noordwest-Nederland voor de aannemers van burgerlijke- en utiliteitsbouw werken de aanbestedingen verzorgt. Hiervoor worden aanbestedingsver gaderingen gehouden onder leiding van bij Sponwest in dienst zijnde voor zitters. Alle met deze aanbestedingen samenhangende werkzaamheden, zoals meldingen, voorbereiding vergaderingen, administratieve verwerking en financiële afwikkeling worden door Sponwest met haar staf van 20 mede werkers verzorgd. Sponwest beschikt momenteel over vier van deze voor zitters. Wegens de groei heeft men behoefte aan versterking van de staf met een vijfde U geeft als voorzitter leiding aan, meestal kort durende, voorbestedings- vergaderingen waarvan er op één dag meerdere gehouden kunnen worden. Dit gebeurt op wisselende lokaties in Noord en Zuid-Holland. Het is dus een mobiel beroep. Hierbij verzorgt u een korrekte administratieve afwikkeling en treedt u sturend op bij verschil van inzicht tussen betrokkenen over procedures, interpretatie van het reglement, etc. Voor dit werk als bestedingsleider die als onafhankelijke deskundige de juiste toepassing van het aanbestedingsreglement moet waarborgen, is overwicht, integriteit en een goed aanvoelen van de situatie noodzakelijk. Wij denken daarom aan iemand met bestuurlijke ervaring, die vanuit zijn werk of nevenaktiviteiten het bouwproces goed kent. Een man die het makkelijk afgaat met takt vergaderingen voor te zitten. Als leeftijdsindikatie geldt 35-45 jaar, opleiding zal liggen op HBO-niveau. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een brief met uw achtergrond en werkervaring aan: Verdegaal-Treurnietbv, 's-Gravelandseweg51,1217 EH Hilversum, ter attentie van drs H. Treurniet, die voor telefonisch overleg vooraf bereikbaar is op kantoor 035-46549 en privé 010-4377775. Uiteraard wordt uw reaktie door hem strikt vertrouwelijk behandeld. adviesbureau voor werving selektie Gespecialiseerd in werving selektie voor funkties in de bouw- en vastgoedwereld. HANDEI.SKWEKERIJ W. HOGEWONING BV HHH IMPORT EXPORT DROOGBLOEMEN vraagt per direkt: voor onze boeketterie - voor een periode van 3 maanden - gewenste leeftijd 15 tot 23 jaar - goede mogelijkheden voor een vast dienstverband verder bieden wij: - goede salariëring - dito arbeidsvoorwaarden - een 40- urige werkweek Geïnteresseerden worden uitgenodigd met spoed te reageren bij onze af deling personeelszaken t.a.v. de heer J. Terpstra, tel. 01718-28501 tus sen 15.00 en 17.00 uur) De Concordia Groep is een vooruitstrevende, middelgrote verzekeringsmaatschappij die bestaat uit Concordia Levensverzekering N.V., Concordia Schadeverzekering N.V. en Concordia Hypotheken B.V. Bij de groeiende onderneming zijn 350 medewerkers werkzaam in de binnendienst en 475 medewerkers in de buitendienst. Con- cordia biedt voordelige levensverzekeringen met een voor Nederland uniek hoge winstdeling, aantrekkelijke hypotheken en een uitgebreid pakket doordachte schadeverzekeringen waarmee een gunstige marktpositie wordt gerealiseerd. De buitendienst is de dynamische, commerciële schakel tussen Concordia en de verzekerden. Zorgvuldig gese- lecteerde en goed opgeleide inspecteurs en adviseurs in het hele land staan borg voor een zeer professionele begeleiding van de klanten. Perfecte service, maatwerk in verzekeringen en alert reageren op nieuwe ontwik- kelingen vormen hier de basis voor succesvol opereren in een uitdagende markt. Voor LEIDEN zoeken wij kandidaten voor de functie van: Taak: Na een inwerkperiode opereert u zelfstandig in uw agentschap, waar u verantwoordelijk bent voor de begeleiding en advisering van uw klanten. Verder legt u contacten met nieuwe relaties. Naast uw commerciële taken bent u ook verantwoordelijk voor het administratieve beheer van uw agentschap. U rapporteert rechtstreeks aan de rayoninspecteur. Wij vragen: - een actieve, representatieve en bovenal commerciële medewerker; - bij voorkeur een opleiding op HAVO-niveau en het assurantie B-diploma; - de bereidheid de benodigde vakdiploma's te behalen; - dat u woonachtig bent in genoemde plaats of directe omgeving; - leeftijd vanaf 25 jaar; - ervaring in de assurantie-branche is een pré. Wij bieden: - een gedegen opleiding en tijdens de inwerkperiode een gegarandeerd inkomen; - een prima basissalaris en een aantrekkelijke provisieregeling; - 8% vakantietoeslag, een 13e maanduitkering en een aanzienlijke kerstgratificatie; - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioen. Een medisch en een psychotechnisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. 12 op brief en envelop, kunt u concordia De sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer F richten aan: Concordia Verzekeringen, Afdeling Personeelszaken, Postbus 205I, 3500 GB Utrecht, Telefoon 030-330 330. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN administratief medewerker (v/m) (19 uur p/w in de MIDDAGUREN) vacaturenummer: 8-213/1158 Taak: Administratieve en secretariële werkzaamheden: - het regelen van besprekingen en vergaderingen; v- het notuleren van vergaderingen; - het aannemen van telefoon en te woord staan van bezoekers; - het typen van brieven, nota's etc.; - het bijhouden van het archief van de dienst; - factuurcontróle en het maken van betalingsopdrachten; - kredietbewaking. Vereist: - MBO, b.v. MEAO; - ervaring met tekstverwerkingsapparatuur en geautomatiseerde systemen. Salaris maximaal 2972,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: L.Ch. Ju, tel. 071-273040. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Hoofd Bureau Beheer van het Bureau van de Universi teit, Stationsweg 46Postbus 9500,2300 RA LEIDEN. Faculteit der Rechtsgeleerdheid, vakgroep Civiel rechtelijke Vakken, afdeling Burgerlijk Recht typist/administratief medewerker (v/m) (38 uur p/w of 2 x 19 uur p/w) vacaturenummer: 8-210/1158 Taak: - Typen van tentamens, publicaties, rapporten, staten e.d. zowel in de Nederlandse als de Engelse taal; bij het typewerk wordt o.a. gebruik gemaakt van tekstverwerkende apparatuur; - typen van correspondentie, hoofdzakelijk van handgeschreven concept, ook in de moderne talen; - persklaar maken van readers en onderwijssyllabi; - verlenen van assistentie aan het hoofd van het secretariaat, w.o.: archiveerwèrkzaamheden, fotocopieerwerkzaamheden. Vereist: - MAVOLEAO; - typediploma en uitstekende typevaardigheid; grote nauwgezetheid; - redelijke beheersing van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur; - betrokkene moet bereid zijn in teamverband te werken. Salaris maximaal 2736,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: Mr A.G. Castermans, 071-277401 of Mw J. van Schoonhoven (hfd secr.) 071-277400. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: De Directeur-Beheerder van de Fac. der Rechtsge leerdheid, Hugo de Grootstraat 27 Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. Vakgroep Andragologie Sectie Jeugd en Jonge- renproblematiek van de Faculteit Sociale Weten schappen secretaresse (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer: 8-189/1158 Taak: - Verzorging correspondentie; - het verrichten van alle voorkomende typewerkzaamheden; - het verzorgen van het archief, post en de studentenadministratie; - voorbereiden en notuleren van de vergaderingen besprekingen; - het verrichten van overige voorkomende secretariële werkzaamheden; - het uittypen van tapes. Vereist: - HAVO VWO plus secretaresse-opleiding; - goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal; - ruime ervaring met tekstverwerkende apparatuur; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring in een universitaire werkkring strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2972,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. N.C. Plug Prof. dr. M. du Bois Reymond, tel. 071-274040-273415. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Rijnsburgerweg96,2333AD Leiden. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 22