jongens en meisjes TELEFONISTE/RECEPTIONISTE HET HUIS DE BULEN ENTHOUSIASTE COLLEGA M/V Het Huis de Bijlen SENSOR Nederland b.v. HTS-E informatie techniek docent (m/v) agologie (30%) VWO-ers, HEAO-ers, MEAO-ers en HAVO-ers MET COMMERCIËLE ERVARING uitzendorganisatie voor plaatsing aan onze produktielijnen. VERTEGENWOORDIGER VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Café-Brasserie Mors straat 60 Leiden Tel. 071-125671 Wij vragen voor 40 uur. Ervaring in de Horeca gewenst. Uitsluitend schrift, reacties naar: Morsstraat 60 2312 BN Leiden An operating unit of Geosource GEOSOURCE SENSOR Nederland b.v., de wereldwijd leidinggevende producent van seismische meetinstrumtenten, zoekt op korte termijn een nieuwe collega met als achtergrond: en enige jaren ervaring in micro-processor schakelingen en software ont wikkeling in assembier. De taak omvat de ontwikkeling van nieuwe produkten binnen onze re- search-groep en tevens het onderhouden van bestaande systemen. Uw schriftelijke reaktie dient u te richten aan: SENSOR Nederland b.v., Rouwkooplaan 8 te 2251 AP Voorschoten t.a.v. de heer A. Beecroft, die voor meer informatie te bereiken is onder telefoon nummer 01717-3941 Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 640 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. In verband met promotie van de huidige funktionaris ontstaat binnen de afdeling Opleiding en Vorming met ingang van 1 oktober a.s. een vakature voor Taken: verzorgen van de lessen agologie (waar onder pedagogiek, orthopedagogiek, psychologie en psychopathologie) ten behoeve van de inservice-opleiding tot Z-verpleegkundige; mede ontwikkelen van het vak en het leveren van een bijdrage in de leerplan ontwikkeling van de opleiding tot Z-verpleegkundige. Funktie-eisen: doktoraal pedagogiek of psychologie danwel MÖ-A-akte pedagogiek; zo mogelijk stage- en/of werkervaring in de zwakzinnigenzorg. Kandidaten met leservaring genieten de voorkeur. Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer H. van Oosten, hoofd afdeling Oplei ding en Vorming, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 326. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. mevrouw T.l. Kooij-Poutsma, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Regelmatig kansen voor: want.Werknet breidt haar netwerk uit met vaste regelmaat. Uitzendorganisatie Werknet heeft haar hoofdkantoor in Almere-Haven en een netwerk van meer dan 60 vestigingen verspreid over Nederland. Intussen neemt het aantal opdrachtgevers toe en breiden onze activiteiten zich uit. En wel in die mate, dat wij in de komende jaren een regelma tige en sterke groei voorzien. De bestaande vestigingen worden groter en er zullen nieuwe vestigingen bijkomen. En dat betekent dat ook ons aantal van 220 medewerkers regelmatig verder zal worden uitgebouwd, om met onze groei gelijke tred te houden. U hebt de keuze tussen twee advies-func ties - intern en extern - afhankelijk van uw opleiding, uw leeftijd en ervaring. U kunt ditmaal kiezen uit de volgende vestigingen: Harderwijk, Veenendaal, Ede, Amersfoort, Barneveld, Hoorn, Den Helder, Rotterdam, Amsterdam en Leiden. Uitzendconsulent(e) intern Een veelzijdige en afwisselende sleutel functie, die varieert van het plaatsen en registreren van wervingsadvertenties voor uitzendkrachten tot het selecteren en plaatsen van uitzendkrachten. Dat betekent dat u intake-gesprekken houdt, vaardigheidstesten afneemt en de bestanden bijhoudt met alle persoonsgegevens. U zorgt er ook voor, dat u vacatures van opdrachtgevers snel en met de juiste uitzendkrach- Dat brengt tevens het nodige administra tieve werk met zich mee als het verwerken en controleren van de urendeclaraties, het verzorgen van de formulierenstroom ten behoeve van sociale verzekeringen, rapportage aan de vestigings manager en andere zaken. U verzorgt de correspondentie met op drachtgevers en uitzendkrachten, u archiveert en houdt de bestanden op peil. Bovendien houdt u de plaatselijke markt ontwikkeling bij (nieuwe bedrijfsvestigingen, behoefte aan personeel e.d.). Daarbij besteedt u voortdurende aandacht aan de representativiteit van uw vestiging. Om deze veelomvattende functie, waar u zich geen minuut zult vervelen, te vervullen, dient uw opleiding op HAVO-/MBO-niveau te liggen. U moet beschikken over enige jaren werkervaring, maar dat hoeft niet in de branche te zijn. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 24 jaar. Uitzendconsulent(e) extern U legt persoonlijk contact met bedrijven en andere arbeidsorganisaties. En u blijft deze onderhouden. U vertegenwoordigt niet alleen in persoon Werknet, maar u bent ook adviseur/adviseuse, die snel en adequaat de juiste hulp biedt. In sommige situaties kunt u uzelf dubbel waar maken, namelijk daar waar bij relaties een overschot aan personeel is ontstaan, door voor die personen een voorlopige plaats op de arbeids markt te zoeken. Daarnaast bezoekt u regelmatig i waar u potentiële werknemers ontmoet voor tijde lijk werk en waar u informatie geeft over Werknet en mogelijkheden, die Werknet heeft te bieden. Dat kunnen zijn scholen, opleidingsinstituten, jongerencentra, sociale diensten, gewestelijke arbeidsbureaus, wijkcentra en vele andere. Datzelfde geldt ook voor plaatselijke eve nementen, als sportdagen, braderieën e.d. Naast geregelde contacten met bestaande en nieuwe relaties verzamelt u de nodige informatie over hun organisaties, hun arbeidsvoorwaarden, werk en werkomstandigheden, alsmede andere voor uit zendkrachten relevante gegevens. U verzorgt ook vaardigheidstesten bij inlenende bedrijven, u helpt geplaatste uitzend krachten op weg bij het desbetreffende bedrijf. Daarnaast houdt u zich regelmatig op de hoogte van de gang van zaken. Over dat geheel aan werkzaamheden rap porteert u periodiek aan de vestigingsmanager. Dat alles vereist een representatieve persoonlijkheid, vlot en gemakkelijk in de om gang. U hebt een scherp en analytisch oog voor de behoefte van uw klanten en de capaciteiten van uw uitzendkrachten Vandaar dat wij een opleidingsniveau vragen van ten minste VWO en 3 a 4 jaar ervaring. Die hoeft niet in de uitzendbranche te liggen, maar liefst wel in de dienstverlenende sector. Dat houdt in dat u tussen de 22 en 26 jaar bent en tevens beschikt over een rijbewijs B. Informatie/sollicitatie Het spreekt vanzelf, dat wij u opleiden, trainen en begeleiden om u volledig vertrouwd te maken met alle aspecten van het uitzendwezen in het algemeen en van Werknet in het bijzonder. Wilt u in aanmerking komen voor één van deze functies; hebt u vragen of wilt u meer weten, neem dan telefonisch contact op met ons hoofd kantoor, Kerkstraat 56 in Almere-Haven, telefoon 03240 - 13434. Dat kan ook op zaterdag tussen 10.00 en 16.00 uur. Dan is er een team aanwezig dat uw eventuele sollicitatie graag in behandeling neemt en u alle gewenste informatie kan verstrekken. Wanneer u liever schrijft, kunt u uw sollici tatiebrief zenden aan mevr. N.C.M:J. Fievet, hoofd Personele Zaken, Werknet Uitzendorganisatie B.V. Postbus 145, 1300 AC Almere-Haven. Vergeet u daarbij niet de vestigingsplaats of -plaatsen, die uw voorkeur hebben, op te geven. Wij willen daar graag rekening mee houden. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uw gegevens worden daarbij uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld WERK VOOR WERK EN GROEI MEE MET WERKNET Veilingterrein 'Flora' Laan van Verhof 3, Box 301 2231 BZ Rijnsburg Telefoon 01718-31484 bloemenkleinverpakking toJED Gespecialiseerd in de machinale verwerking van snijbloemen, alsmede in de vervaardiging van boeketten en de verwerking van droogbloemen, heeft in verband met forse uitbreiding van haar aktiviteiten op korte ter mijn plaats voor een aantal Onze gedachten gaan uit naar mensen in de leeftijd van 17 t/m 21 jaar, die niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken, een duidelijke mo tivatie hebben om met een sierprodukt als bloemen te werken, en vanuit die motivatie met accuratesse en netheid kunnen presteren. Gezien de aard van onze aktiviteiten dient men flexibel te zijn m.b.t. de werktijden, welke aanvangen 's ochtends 07.00 uur, tot einde verwerking. Salariëring geschiedt naar rato van het aantal gewerkte uren per week. Men dient tenminste 30 uur per week beschikbaar te zijn. Geïnteresseerden kunnen reageren tijdens kantooruren onder tel.nr. 01718-31484/55511 t.a.v. dhr. Heemskerk, of's avonds na 19.00 uur onder tel. nr. 31226. IH e Ouwehand groep bestaat uit een aantal toonaangevende bedrijven op het gebied 1^ van visvangst, verwerking en afiet van kwaliteitsprodukten. De bedrijven van de 1H Ouwehand Groep, houden zich bezig met de vangstverwerking, produktie en handel van visprodukten in al hun variëteiten. Ouwehand's Rederij en Visverwerking b.v. is het grootste bedrijf van de groep en een belangrijke werkgever in de regie*. Haar assortiment behelst "al het goede uit de zee..." Voor het hoofdkantoor in Katwijk zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een part-time voor 20 uur per week. De funktie De receptie annex telefooncentrale wordt bemand door 2 dames die part-time werken. De nieuwe kracht gaat de middaguren voor baar rekening nemen. (13.00-18.00 uur). Er wordt gewerkt met geavanceerde apparatuur zoals een Philips TBX50Ö0 centrale, een Philips personenoproepsysteem en een telefax. Postverzorging, opvang bezoekers en diverse lichte administratieve werkzaamheden behoren eveneens tot de taken. Wij vragen Voor deze aantrekkelijke en afwisselende funktie zoeken wij kontakt met een representatieve jonge vrouw met middelbaar niveau. Een prettige telefoonstem is vanzelfsprekend. Leeftijd: 22-30 jaar. Ervaring in soortgelijke funktie is niet vereist; wel goede spreekvaardigheid in Engels en Duits. Uw reactie Spreekt de funktie U aan? Richt dan Uw schriftelijke sollicitaties aar.: Ouwehand's Rederij en Visverwerking B. V. A fdeling Personeelszaken Rederijstraat IS Postbus 503 2220 AM Katwijk Z H. Wilt U, alvorens U solliciteert, nog nadere informatie over de funktie en/of het bedrijf, dan kunt U telefonisch kontakt - opnemen met onze heren W. J. Sluys of A.W. Raats, telefoon 01718-51111. Uw sollicitatie moet voor 16 september binnen zijn. anti Zi|lsmgel 2, Leiden Postbus 346,2300 AH Leiden Telefoon 071-223100 Telefax: 071-144526 IL IM M 1M LEIDEN Groothandel in: gereedschappen, machines, bevestigingsmaterialen en technische artikelen in onze groeiende en moderne onderneming, die kwaliteitsgereedschappen, machines, be vestigingsmiddelen en techn. artikelen aan bedrijven levert, wordt ons verkoopteam uitge breid. Daarom zoeken wij ter versterking van onze enthousiaste ploeg een met 2 a 3 jaar commerciële ervaring in binnen- en buitendienst en belangstelling voor de tech nische branche. Na een inwerkperiode van maximaal 1 jaar, gaat hij zelfstandig kontakten on derhouden met bestaande en toekomstige relaties in de industriële- en onderhoudssektoren, binnen een straal van 30 km rond Leiden. Onze voorkeur gaat uit naar een representatieve jon geman, niet ouder dan 30 jaar, met doorzettingsvermogen en pioniersgeest. Wij bieden de juiste man, een goed salaris met een aantrekkelijke provisieregeling en onkos tenvergoeding, alsmede een repesentatieve auto. Tevens zoeken wij op korte termijn een VERKOPER Wij denken aan een medewerker van ca. 21 jaar, met 2 a 3 jaar verkoopervaring en een techni sche opleiding, die na een inwerkperiode zelfstandig kan adviseren en verkopen. Wij bieden de juiste verkoper een goed salaris, met perspektief in een dynamisch bedrijt Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak met Dhr. D.M. Vette

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20