Honkbalteam heeft krachtfiguur nodig Theunisse heeft ton over voor titel SPCÏÏTV Rijnsburgse Boys draait warm: 8-0 Van der Louw wil toppers niet kwijt Becker verliest de slag Zola Budd verloren voor atletieksport Poloploeg favoriet voor de wereldtitel Kooiman niet te kloppen VRIJDAG 26 AUGUSTUS 1988 PAGINA 17 Stompwijk ldopt LDWS LEIDEN Rijnsburgse Boys draait al aardig warm voor de com petitie. De Rijnsburgers droogden gisteravond UDO met 8-0 af. In Oegstgeest verging het de thuis club tot de rust nog redelijk (0-2), maar daarna werd het hoge tempo van de Rijnsburgers de formatie van Peter Ciere teveel. Gijs Colle, Hans Zwaan en Leon Vonk scoor den tweemaal, Wim Driebergen en Wim Hooymans eenmaal. Quick Boys rekende in Amstel veen met NFC af (2-4). Na rust na men de Katwijkers via Marcel Har- teveld (2x) en Theo van Rijn ruim afstand van de Amstelveners, maar daarna sloeg de vermoeidheid bij Quick Boys toe. NFC kwam nog te rug tot 2-3, waarna Hans van der ZEIST (ANP) - André van der Louw voelt weinig voor de sugges tie topclubs als PSV en Ajax uit de nationale competitie te lichten om een Europese voetbalcompetitie mogelijk te maken. „Ik zie elke ver schuiving in de richting van Euro pa als een verarming van het natio nale niveau", aldus de voorzitter van de sectie betaald voetbal van de KNVB. Hij voorziet een vliegwiel-effect, waarbij het nog moeilijker zal wor den de vedetten in eigen huis te houden. Niet alleen doordat er in eigen land minder goed gevoetbald zal worden, maar vooral omdat op deze manier steeds meer geld over de grens zal gaan. Bij PSV houdt men er al rekening mee dat het budget van de club, dat nu zo'n achttien miljoen gulden bedraagt, zal moeten worden verdrievou digd. Van der Louw: „Het gevolg is dat de nationale competitie steeds oninterressanter zal worden met al le gevolgen voor de werkgelegen heid. De zwakkere clubs hebben nu de topclubs al hard nodig om fi nancieel rond te komen." Volgens de sectie-voorzitter zijn alleen be perkte initiatieven bespreekbaar, zolang het maar niet leidt tot ont trekking van middelen aan het na tionale voetbal. BONN (GPD) - Het gaat niet best met Boris "Boem Boem" Becker. Niet alleen presteert de 20-jarige tweevoudige Wimbledonwinnaar niet meer zo overtuigend op de baan, ook zijn sponsors ziin onte vreden. Nadat de sportartikelenfa brikant Puma in juli de samenwer king met Becker voortijdig beëin digde, verlengt nu ook de Deut sche Bank het begin september af lopende driejarige contract niet. Met sponsor Ford loopt ook niet al les op rolletjes. De gouden reclametijden zijn voorbij voor Becker. Na zijn twee Wimbledonoverwinningen ston den de sponsors in de rij. Boris sloot miljoenencontracten af met Puma, Philips, de Deutsche Bank, Ebel, Coca Cola en Ford. Maar na twee mislukte sportjaren, inclusief scheldpartijen en affaires met vrouwen, is zijn commerciële waar de drastisch gedaald. Boris plaats als lieveling van het land is al lang ingenomen door Steffi Graf. De sponsors trekken nu hun conclu sies. De officiële verklaring van de Deutsche Bank: „We hebben ons doel bereikt, namelijk de jeugd een teken geven dat prestatie lonend is". Onder het motto 'Prestatie heeft toekomst' hadden de ban kiers eind 1985 Boris Beckers on der contract genomen. Drie mil joen mark had de grootste bank van de Bondsrepubliek ervoor over. Nu zet de bank een punt ach ter de samenwerking. De sportartikelenfirma Puma zag de bui al eerder hangen. De managers wachten het einde van het contract in 1992 niet eens af. Sinds april speelt Becker niet meer in Puma-kleding, sinds juli is het contract voor rackets en schoenem verbroken. Puma-directeur Hans Woitschatzke vond dat Becker niet meer in zijn 'economisch concept' paste. Wat niets anders betekent dan dat Becker te duur was. Puma bespaart minstens een miljoen per jaar. Ook andere sponsors vinden Bo ris te prijzig. Dat blijkt onder meer uit het feit dat zijn anders zo suc cesvolle manager Irion Tiriac nog steeds geen nieuwe, goed betalen de leveranciers voor schoenen en rackets heeft gevonden. Maar Bec ker is niet alleen duur, als reclame drager is hij ook ongemakkelijk. „In huize Puma waren we beslist niet enthousiast toen Boris in een van zijn onbeheerste buien onze rackets achter elkaar op de grond in elkaar sloeg", zei een woord voerder. De Deutsche Bank erger de zich er onder meer aan dat Boris om fiscale redenen naar Monte Carlo verhuisde en ook met spon sor Ford had Becker al problemen. Toen de tennisser onlangs werd be trapt op te snel rijden, zat hij niet in een Ford, maar in een Porsche.... Plas zijn voorzet door een Amstel- vener in eigen doel zag gekopt. Stompwijkse Boys boekte een verrassende overwinning op LDWS 3-2. De Leidenaars stonden bij de rust nog wel voor door een snel doelpunt van Abla el Fakim. In de tweede helft zorgden Edwin Develing en Rob Doeleman (met een fraaie kopstoot) voor een Stompwijkse voorsprong, die Wim de Roo weer teniet deed. Tien mi nuten voor tijd bezorgde Frank Janson op aangeven van Richard van der Pol de thuisclub de zege. Lugdunum begon voortvarend tegen Katwijk, dat in Leiden met een gelegenheidscombinatie aan trad. Martin van Kins en Henri van der Weijden brachten de Leide naars voor rust (2-1) op voorsprong. Slim counterend trok Katwijk door doelpunten van Theo Scholten en van Kees Guyt (ex-FC Lisse) de overwinning naar zich toe: 2-3. SVLV nam met het oog op de vooruit te spelen competitiewed strijd van zondag (tegen UDO) geen onnodige risico's tegen Dev- jo. Omdat de gasten er net zo over dachten bleef de stand zoals hij was: 0-0. LFC en SJZ hielden elkaar ook in evenwicht, maar aan de Boshui- zerkade werd wel gescoord. In de tweede helft namen de gasten uit Zoeterwoude via Marco Rotteveel en Rob Retèl brutaal de leiding. Mi chel Meteriek en Dick van der Wal- le brachten de thuisclub weer langszij (2-2). Nog meer doelpunten vielen er in Hoek van Holland, waar Hoekse Boys'en SV Voorschoten er beide drie voor hun rekening namen. Hein de Graaf (2x) en Marcel Ro- sier scoorden voor de gasten. Een aanvallend ingesteld Roodenburg kon op eigen terrein de reserves van FC Den Haag tot de rust (0-0) bijbenen. Na de pauze be slechtten de Hagenaars dankzij Bart Stevens en Harry van der Laan de strijd in hun voordeel: 0-2. De wedstrijden UVS 2-Leiden (veld onbespeelbaar) en Roac- Randstad Sport (aanstaande com petitieverplichtingen) werden af gelast. Op het veld van ZLC openen VTL en Randstad Sport vanavond het toernooi aldaar. Het duel be gint om 19.00 uur. Nieuwe nederlaag tegen Nicaragua FLORENCE (ANP) Het gezicht van Tom Petroff wordt er niet vrolijker op. De Amerikaan se manager was na de nederlaag van gisteren tegen Nicaragua (2-3) aanzijnlijk bedrukter dan daags tevoren na het verlies tegen Puerto Rico (0-12). Vooraf was becijferd dat van de tweede Middenamerikaanse tegenstander moest worden gewonnen om een klassering in de buurt van Spanje en de Nederlandse Antillen te ontlopen. Zola Budd met haar verloofde Mike Pieterse. KAAPSTAD (GPD) - De ver maarde Zuidafrikaanse midden- afstandloopster Zola Budd lijkt voorgoed verloren voor de inter nationale atletiek. Aldus kan worden geconcludeerd uit het bericht, dat zij zich verloofd heeft met een 26-jarige zaken man uit haar geboorteplaats Bloemfontein, Mike Pieterse. In Zuidafrikaanse atletiekkringen wordt aangenomen, dat ze haar in 1984 verworven Britse natio naliteit nu zal opgeven en binnen afzienbare tijd weer in wedstrij den zal uitkomen in haar geboor teland. Daarmee zal ze echter ook elke mogelijkheid verspelen om nog in internationale wed strijden te mogen uitkomen. In mei van dit jaar keerde de 23-jarige Budd na hevige druk, met name van de kant van de Afrikaanse landen, naar haar ge boorteland terug en besloot niet langer meer te proberen voor haar nieuwe 'vaderland' Groot- Brittannie op de komende spe len in Seoul te mogen uitkomen. De reden voor deze stap was de eis van de Internationale Ama teur Atletiek Federatie aan de Britse atletiekbond om Budd een schorsing voor een jaar op te leggen vanwege een beweerde deelname van Budd aan een wedstrijd in Zuidafrika eerder dit jaar. Bij haar terugkeer in Bloem fontein liet Budd nog in het mid den of ze volgend jaar naar Groot-Brittannie zou terugke ren, maar toen al bestonden er twijfels of ze daar eigenlijk nog wel behoefte aan had. Haar ver loving kwam voor iedereen vol slagen onverwacht. In het Britse blad Sunday Mirror verklaarde ze onlangs wel op zoek te zijn naar een man in Zuidafrika 'met wie ik een diepe en serieuze ver houding' kan hebben. Die lijkt ze dus nu gevonden te hebben, waarbij ze op de koop toe zal ne men dat door een huwelijk met een Zuidafrikaan daarmee ook j haar veelbelovende carrière als internationaal atlete voorgoed en voortijdig beëindigd wordt. Sebastian Coe heeft gisteren in Berlijn meegedeeld in de toe komst nimmer meer voor Enge- land te lopen. De 31-jarige we- reldrecordhouder op de 800 me ter werd onlangs gepasseerd voor deelname aan de Olympi sche Spelen. Het lijkt er sterk op dat de Neder landse honkallers een krachtfiguur als Pat Murphy ernstig missen. De voorganger van Petroff is dan wel door een Nederlandse coach uitge maakt voor een bikkelharde boer; hij kon de spelers echter wel naar een hoog niveau „bulderen". Die aanpak zou na de grote nederlaag op de openingsdag een veerkracht hebben kunnen bevorderen. Met de gemoedelijke zestiger Petroff wordt een loopje genomen. De manager zelf kan worden verweten dat hij naliet een coach te posteren bij de eerste wedstrijd van Nicara gua (0-7 tegen Japan). De techni sche leiding moest donderdag met schaamte bekennen niets van het spel van de Sandinisten te weten. Door twee achtereenvolgende nederlagen is het perspectief voor de komende dagen niet gunstig. Vandaag is Japan, opnieuw in Flo rence, opponent. Gezien de krachtsverhoudingen kan dan pas zaterdag (in Rimini ten koste van Spanje) de eerste overwinning worden behaald. Die stelligheid is gerechtvaardigd aangezien de krachtsverschillen tijdens de der tigste wereldtitelstrijd enorm zijn. Juist tegen het gelijkwaardige Nicaragua verzuimde Nederland de overwinning te grijpen. Moge- Lipponen in Finse selectie HELSINKI (SID/ANP) - Bonds coach Jukka Vakkila van het Finse nationale voetbalelftal heeft voor het kwalificatieduel tegen West- Duitsland, woensdag in Helsinki, de voor FC Twente spelende Mi ka Lipponen geselecteerd. De aanvaller maakt deel uit van de achttien spelers tellende spe lersgroep. Finland en West-Duits- land zijn bij Nederland en Wales in gedeeld in de voorronde van de strijd om de wereldtitel voetbal in 1990. lijkheden deden zich voor in de achtste en negende inning. Nicara gua was wel gretig en productief nadat Frank Koot (die Jacky Jaco- ba op het derde honk verving) eerst grabbelde en vervolgens onjuist had aangegooid. Twee runs deden de wedstrijd kantelen. Werper Bart Volkerijk kon weinig worden ver weten. De Hagenaar stond in de laatste beurt twee honkslagen toe. Pas toen de werper zijn opponent Berjan Suarez, met alle honken be zet, raakte, kon Nicaragua het der de punt binnenhalen. De kans om een voorsprong te heroveren was in de achtste beurt verspeeld doordat aangewezen slagman Ronald Stoovelaar een te ken miste. Met Bill Groot en Eric de Bruin (opgedraafd voor de fa lende Hahs van Renselaar) op de kussens, sloeg Stoovelaar voluit, terwijl een stootslag zijn opdracht was. Een inning later vatte Marcel Joost, wiens aaizelende aangooi de gelijkmaker tot gevolg had gehad, de bedoeling wel. De tik van Mar cel Kruijt kreeg echter geen ver volg. Een proeve van bekwaam heid op dit onderdeel legde Groot overigens wel af toen hij Robert Knol na diens fraaie twee-honkslag over de thuisplaat hielp. De zachte tikken die Nicaragua uitdeelde, werden van harte onder steund door de vijfhonderd aanwe zige Italianen. Op een spandoek werd zelfs de Sandinistische strijd kreet „No Pasaran" ontvouwd. Dankzij financiële steun van de or ganisatoren konden de honkballei ders van het roerige land toch de komst toezeggen. Twee maanden geleden meldde Nicaragua zich af. Toen de deelneming van vervanger Mexico onzeker werd. kwam Italië met geldschieters aanzetten. Bij wijze van tegenprestatie oefenden het jonge Nicaraguaanse team van manager Omar Sisnero tien dagen lang met de Azzurri en wereldkam pioen Cuba. Voor aanvang van het duel speel de zich een bizar ritueel af. Als ge volg van een subtropische regen bui was het veld onder water gezet. Nog geen gulden in sponsorpot van KNWU Door tot twee keer toe benzine te branden in het mini-moeras op en rond de thuisplaat trachtten de or ganisatoren het water te laten ver dampen. Dat lukte wonderwel, waardoor de wedstrijd - weliswaar met ruim een half uur vertraging - kon beginnen. Niet echter nadat eën van de „pyromanen" ternau wernood aan de vuurzee was ont snapt toen een jerrycan benzine wat al te agressief op de vlam rea geerde. Tyson wil in de ïing het duel afinaken NEW YORK (SID) - De Ameri kaanse bokser Mike Tyson wil het straatgevecht tegen zijn landge noot Mitchell Green in de ring voortzetten. „Ik zal hem een lesje geven", liet de 22-jarige wereld kampioen zwaargewicht aan alle drie wereldbonden weten. Tyson werd dinsdag, toen hij winkelde in New York, lastig ge vallen door oud-bokser Mitch Green, die over een financiële kwestie begon en handtastelijk werd. De beste bokser van de we reld beslechtte daarop met éën slag de ruzie. Vervelend voor Tyson was dat hij een haarscheurtje in zijn rechterpols opliep. Green moest zijn neus op vijf plaatsen la ten hechten, maar vond wel tijd om een aanklacht in te dienen bij de politie. Tyson kan alleen lachen om de woorden van Green, als zou die nog geld krijgen van hem en bokspro- motor Don King. Hij wil een fysiek vervolg op het meningsverschil in de boksring, waar hij voorlopig on genaakbaar is. „Green is een pun ker, een echte lafaard", waren zijn woorden. Ardiles naar Queen's Park LONDEN (Reuter) - De Engelse eerste-divisieclub Queen's Park Rangers heeft zich gisteren ver sterkt met de Argentijn Ossie Ardi les en aanvaller Mark Stein. De 36-jarige Ardiles, die vorig jaar door Tottenham Hotspur werd uitgeleend aan het in de tweede di visie spelende Blackburn Rovers, tekende voor een maand bij zijn nieuwe werkgever. VEENENDAAL (ANP) - Geert-Jan Theunisse is bereid 100.000 gulden voor zijn ploeggenoten op tafel te leggen om zondag in Ronse (België) wereldkampioen wielrennen op de weg te worden. De renner uit de ploeg van Jan Gis- bers wil daarvoor zelfs een lening bij een bank afsluiten. „De titel levert de komende seizoenen het veelvoudige van dat bedrag op", verklaarde de coureur uit Kerkdriel „Een wereldtitel kost nu eenmaal geld. Als de kans zich voordoet, is een bedrag van 100.000 gulden niet teveel. Dat verdient een renner in de daaropvolgende seizoenen dub bel en dwars terug. In andere lan den wordt al jaren flink in de bui del getast voor het veroveren van de wereldtitel", aldus de in de Tour op doping betrapte Theunnisse. Zijn ploeggenoot Rooks steunt die mening. „Ik vind het nog te vroeg om over geld te praten. Dat doen we pas zaterdag, een dag voor de wedstrijd. Maar 100.000 gulden is een aardig bedrag voor de renners 'om te verdelen. Het is een juiste be loning." De afgelopen jaren stopte de Ko ninklijke Nederlandse Wielren Unie 35.000 gulden in de prijzenpot r de Der r die reldkampioen werd, verdubbelde dat bedrag. Knetemann, Raas en Zoetemelk volgden in het verleden die richtlijn na het behalen van de wereldtitel. Vorig jaar bij de we reldtitelstrijd in Oostenrijk noem de Teun van Vliet de bijdrage van de bond en renner al een lachterje. Die mening wordt door zijn colle ga's gedeeld. Rooks: „Ik heb er meer dan 50.000 gulden voor over. De 35.000 gulden van de bond en renner stelt niets voor. Een renner profiteert jaren van zo'n titel en moet daar best zijn collega's goed voor belonen." Overigens zit er op dit moment nog geen gulden in de prijzenpot. De KNWU heeft nog geen sponsor gevonden voor de jaarlijkse bijdra ge van 35.000 gulden. m Van de baan in Gent verplaatst de internationale wieleraandacht zich vandaag dus naar Ronse, stad je van 25.000 inwoners op de taal grens, nog net in de Vlaamse Ar dennen. 1988 is een Olympisch jaar, vandaar ook op de weg een in gekort programma. Maar, Ronses burgemeester en tevens voorzitter van Het Onafhankelijk Wiel, Orp- hale Crucke, heeft voor zijn inves tering van twee miljoen gulden toch een driedaags feest kunnen opzetten. Vandaag rijden op het WK-par- koers de wielertoeristen hun wed strijd, morgen, is er het officieel 50 km ploegentijdrit-kampioenschap voor vrouwen (mét Nederland: Knol, Hage, Schuitema, Westland), morgenmiddag rijden de amateurs een internationale wedstrijd, en zondagmorgen tien uur klinkt het startschot voor de apothéose, het WK op de weg voor profs. De wedstrijd gaat over twintig ronden van 13,5 km. totaal 270 kilo meter. Voornaamste hindernis: de Kruisberg, een horde van 1300 me ter die twintig keer moet worden genomen. De BRT-tv zendt het grootste deel van het WK live uit, de NOS prikt zondag ook meerma len in. De Nederlandse ploeg, onder lei ding ditmaal van Jan Raas, is als volgt samengesteld: Adrie van der Poel, Steven Rooks, Gert-Jan Theunisse, Peter Stevenhaagen (al len PDM), Erik Breukink, Peter Winnen, Teun van Vliet (allen Panasonic), Jelle Nijdam en Frans Maassen (beiden Superconfex), Jo- han van der Velde en Peter Pieters (beiden TVM), Matthieu Hermans (Caja Rural). Reserves zijn: Twan Poels, Gerrit Solleveld, Theo de Rooy en Gerard Velscholten. Na vier jaar vruchteloos probe ren, met alleen twee zilveren me dailles, veroverde Danny Clark gis teren in Gent eindelijk de wereldti tel bij de profstayers. De bijna 37- jarige Australiër, populaire vedette uit de Europese zesdaagse-carrous- sel, ondervond achter de Neder landse gangmaker Danny Clark al leen tegenstand van de Belg Stan Danny Clarke draait achter Bruno Walraven zijn rondjes i besnorde Australiër greep eindelijkde wereldtitel. CHRISTCHURCH (ANP) - De Ne derlandse vrouwen-waterpolo- ploeg is sinds gisteren de grootste kanshebber op winst van de FINA- Cup. de wereldbeker. In Christ- church. Nieuw-Zeeland, won Ne derland ook zijn derde wedstrijd. Hongarije werd met 14-11 (2-1, 3-6, 5-1, 4-3) verslagen. Australië, hou der van de beker en vooraf als favo riet bestempeld, verloor voor de tweede keer: nu van Canada met 5- 9. De Nederlandse vrouwen had den opgezien tegen het duel met de Hongaarsen, die net als Nederland zonder nederlaag waren. In Honga rije poloën de vrouwen nog niet zo lang, maar de speelsters uit het Oostblokland hebben snel geleerd. Vooral als het gaat om hardheid kunnen ze met de besten mee. De ploeg van coach Peter van de Big- gelaar had in de eerste twee perio den veel moeite met het spel van de tegenstander. Na een 2-1 voor sprong in het eerste tijdvak, ging de tweede periode met 3-6 verlo- Nederland veranderde vervol gens van systeem. Pressing in plaats van spelen in de zóne. Die in greep bleek succesvol. Via de uit blinksters Jannie Spijker en Liene- ke van de Heuvel werden de derde en vierde periode met een'voordeli- ge stand van respectievelijk 5-1 en 4-3 afgesloten, wat de eindstand op 14-11 bracht. Alice Lindhout van Polar Bears werd voor de derde keer Nederlands topscorer. Na vier treffers tegen de Verenigde Staten en negen tegen Puerto Rico, scoor de ze weer vier maal. Haar totaal van zeventien is het hoogste van het toernooi. De andere Nederlandse doelpun ten waren van Lieneke van de Heu vel (3), Jannie Spijker, Patricia Lib- regts, AnitraBibo (allen 2) en Greet van der Veen. Nederland speelt vrijdag tegen Australië, zaterdag tegen Canada en sluit het toernooi zondag af tegen Nieuw-Zeeland. De uitslagen zijn: Nederland - Hongarije 14-11, Canada - Australië 9-5. De stand: 1. Nederland 3-6, 2. Ca nada 4-6,3. Hongarije 4-6,4. Austra lië 3-2, 5. Verenigde Staten 3-2, 6. Nieuw-Zeeland 3-2, 7. Puerto Rico Tourn/e. Als tijdelijke Gentenaar genoot hij van de tribunes meer bij val dan zijn voornaamste concur rent, de levenslange Belg. Clark startte uit tweede positie, ging de Italiaan Giovanni Renosto voorbij toen Tourn/e oprukte en controleerde de saaie koers met op vallend gemak. Het was zijn derde wereldtitel op de baan na twee ti tels op het Japanse nummer keirin. De Fransen Fabrice Colas en Frederic Magne, twee pupillen van de oud-sprintkampioen Daniel Mo reion, veroverden de tandem-titel bij de amateurs in twee ritten tegen de Westduitsers Jurgen Greil en Uwe Buchtmann. De Zwitser Da niel Wyder won de puntenkoers. HAZERSWOUDE - Het machtsvertoon van wielrenner Paul Kooij- man in de koersen voor liefhebbers/veteranen gaat onverminderd J voort. Gisteravond greep de Leidse arts de winst in de Ronde van Ha- zerswoude. Kooijman zocht halverwege de koers in het gezelschap van Gerrit van der Plaat het avontuur en sloeg al spoedig een flink gat ten opzich te van het achtervolgende peloton. Eenmaal op veilige voorsprong schudde Koonjman vervolgens ook zijn medevluchter van zich af en I sloot de koers al solerend winnend af. Van der Plaat zag zich nog achterhaald door een drtietal achtervol gers. Cees Schoumans won van hen de spurt voor Ron Bakker. Van de Swift-renners was schaatser Richard van Kempen neg goed voor een zesde plaats, terwijl Piet Kralt, Pieter Evelein en Jan Zwaan als de res- pectievelijke nummers 9, 10 en 11 over de meet kwamen. VRIJDAG 18.25-18.55 Ned 2 Sporl: met een im pressie rond Johan Cruijff en beelden van het toernooi van Barcelona met deel name van o.a. PSV. motorcross in Eersel en een sportoverzicht. 1855-22.00 BRT 2: Atletiek recht streeks verslag van de IAAF Grand Prix finale vanuit Berlin. 20.05-20.30 BBC 2 Athletics: verslag van de Grand Prix atletiekkampioen- schappen in Berlin. 20 15-21.45 Did 3 ISTAF '88: finale atle- tiek-Grand Prix m Berlijn. 20.30-21.30 BBC 1 Athletics: verslag van de Grand Prix atletiekkampioen- schappen in Berlijn. 22 35-23.35 Super Sportsworld. 22.40-23.40 Ned 3 Studio Sport: atletiek (finale Europese Grand Prix Circuit m Berlijn. 23.00-23.30 Did 1 Sporlschau: met Bun- desliga-voetbal en de Grand-Prix finale atletiek in Berlijn. ZATERDAG 10.03-10.35 Did 1 Sportschau. 11.55-18.05 BBC 1 Grandstand. Met cricket: eerste testmatch tussen Enge land en Sri Lanka in het Lords-stadion, paarderaces in Goodwood, basketbal en truckraces in Silverstone.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17