UVS lijkt aT klaar na dubbele winst Honkballers zonder uitblinkers naar WK AFSCHEID VIA 9ORANJE Zweden te sterk voor nationaal volleybalteam Fehling verrassend winnaar Leidse Hout PAGINA 16 SPORT MAANDAG 22 AUGUSTUS 1988 VOORHOUT - De Foreholte-spelers Paul van dér Zwaan (links op de fo to) en Loek van Kesteren hebben op de valreep en tegen alle verwachting in toch nog 'Oranje' gehaald. Het Voorhoutse tweetal mocht een helft mee spelen in het team van de oud-internationals die als sparringpartner fun geerden bij de af scheidswedstrijd van het duo. Keeper Van der Zwaan (34) en middenvelder Van Kesteren (32) stoppen met voetbal na respectie velijk zo'n 250 en 400 wedstrijden in het eerste van de derdeklasser te heb ben gespeeld. Van der Zwaan gaat de B-selectie van Quick Boys trainen en Van Kesteren stopt vanwege een heupblessure. De oud-internationals wonnen de vriendschappelijke partij voor bijna tweeduizend bezoekers met 4-3. Ruud Geels en Henk van Leeuwen scoorden ieder twee keer voor de oranjehemden. Voor de thuisclub waren Stan Uljee, Ton Arroyo en Puck van de Voort succesvol. (foto wim van Noort) Derde in Haarlemse honkbalweek HAARLEM (ANP) - Zonder de uitblinkers van Nederlands laatste voorbereidingswedstrijd vertrekt het nationale honkbal negental morgen naar Italië. Uit gerekend Frank Bos en Ron Gi- roldi, die al weken geleden lieten weten niet beschikbaar te zijn voor de wereldtitelstrijd, vorm den zaterdag de voornaamste be dreiging voor Canada. Desondanks zegevierden de Canadezen, op 29 augustus in Pesaro opnieuw tegenstander, na tien innings met 11-10. In een zouteloze finale werd de ploeg van de uit Nederland afkomstige manager Bernie Beekman ver volgens gestuit door de Sullivans (6-3), die als het er echt op aan komt elke Haarlemse honkbal- week kunnen opeisen. Bob Sullivan deed dat drie keer eerder: in 1963,1968 en 1969. Bij de voorlaatste gelegenheid was er slechts de derde plaats voor de meubelmagnaat uit Grapd Rapids. Sullivan achtte zich toen enige jaren minder wel kom in Haarlem, nu verheugt hij zich al op een invitatie voor de vijftiende honkbalweek. Nog nooit werd het toernooi gewonnen door Nederland. Aan de derde plaats kunnen nauwe lijks conclusies worden verbon den. Overwinningen op een zwak Antilliaans team en een jeugdselectie uit Taiwan kunnen de Nederlandse honkballers niet de illusie geven tijdens het toer nooi om het wereldkampioen schap in de bovenste helft van het twaalf landen tellende deel nemersveld te finishen. Manager Tom Petroff, voor drie toernooien de hoogste tech nische baas in de KNBSB, som de op welke landen Nederland vrijwel zeker de baas zijn: we reldkampioen Cuba, Verenigde Staten, Japan, Taiwan en Zuid- korea. Canada kwalificeerde Pe troff, die zijn carrière lang in het Amerikaanse college-honkbal werkte, als sterk. Sterker dan Nederland, zoals zaterdag in een met regenpauzes onderbroken treffen bleek. Ze- kgr als Petroff in het tweede van de drie grote toernooien niet be schikt over Bos, die voor vier honkslagen en een homerun te kende. En zeker ook als Petroffs beste relief-pitcher Giroldi niet present is. Bos en Giroldi hiel den voor 7000 kijkers de span ning er in totdat een honkslag van Greg Roth de'Canadese ster Matt Stairs voor de winnende run over de thuisplaat bracht. Petroff, net een maand in Ne derland, is door zijn assistenten Leen Volkerijk en Harry van der Vaart met een uiterst smalle se lectie opgezadeld. Door blessu res van Gerlach Halderman en Bill Groot kwam die zwakte op de voorlaatste dag van de honk balweek duidelijk aan het licht. Eerder was allrounder Rikkert Faneyte door het breken van een sleutelbeen uitgeschakeld. Waarschijnlijk kan Faneyte, vo rig jaar tijdens de Europese titel strijd waardevolste speler maar dit jaar in de competitie minder op dreef, tijdens het Olympisch demonstratietoernooi weer mee doen. Achter de plaat kan Alfred de Leeuw de nood lenigen, de eer ste honkpositie levert grotere problemen op. Aangezien Pe troff over niet meer dan drie bui- tenvelders beschikt, kon Eric de Bruin de zieke Groot niet ver vangen. Petroff deed daarom een beroep op startende werper Bart Volkerijk, die een vrije dag had. Als Voikerijk bij zijn' club ADO niet op de heuvel staat, bewaakt hij het eerste kussen. Dat hij niet onverdienstelijk slaat, mag blij ken uit de homerun waarmee hij de eerste Nederlandse punten op het bord bracht. Voor de r le selectie mag het toch wel een verlegenheidsoplossing heten. De door Haitze de Vries gelei de verdediging capituleerde in de vijfde slagbeurt. Een fout en een honkslag deden Petroff be sluiten zich tot de relievers te wenden. De Amerikaan baarde opzien door achtereenvolgens Hans van Renselaar en Paul Nanne tegen de Canadezen in te zetten. Beiden hadden het toer nooi nog niet geworpen. Op grond van oefenwedstrijden toonde Petroff vertrouwen in het tweetal. Bill Byckowski ("een jongen die een geweldige baan heeft opgegeven om op de Olym pische Spelen te honkballen", al dus Beekman) toonde minder respect. Zijn homerun vormde het hoogtepunt van een inning, waarin Canada vijf keer scoorde en de basis voor de finaleplaats legde. v Van Renselaar en Nanne wa ren overigens niet de eerste keus van Petroff. Vergeefs had de va derlijke zestiger Peter Callen- bach aangekeken. De werper die het tegen Sullivans uitstekend had gedaali, voelde zich niet fit. Ook Harry Koster durfde de situ atie niet aan. Giroldi, die ruim drie innings wierp, maar niet lan ger kan worden benut, redde het uiteindelijk net niet. Een etmaal later behaalden de Sullivans hun vierde toernooitri- omf. De semi-profs uit Michigan, het beste nog te vergelijken met een bedrijfsteam, hadden de eer ste wedstrijd tegen Canada met 16-3 gewonnen. Canada leverde meer verzet, maar miste met de sterkere tegenstander de erva ring om de finalezege van vier jaar geleden, toen Nederland tweede werd, te herhalen. De individuele prijzen van het toernooi gingen naar: Werper: Line Mikkelsen (Sullivan). Beste binnenvelder, meest belovende speler, beste nieuweling en waar devolste speler: Matt Stairs (Can). Beste buitenvelder: Eric de Bruin (Ned). Beste slagman: Chen-Yow Chen (Tai), .550. Homerunking: Scott Makare- wicz (Sul) 4. Beste Nederlandse slagman en waardevolste speler: Frank Bos .458. De organisatie van de Europe se bekerstrijd honkbal voor vol gend jaar is in principe toegewe zen aan Spanje. Nederlands kampioen Haarlem Nicols had zich kandidaat gesteld. Op deze wijze wilde de club het 25-jarig jubileum luister bij zetten. Competitie kan beginnen voor hoofdldasser LEIDERDORP - Hoofdklasser UVS heeft het afgelopen weekeinde zijn oefencampagne met succes afgerond. Zaterdag ging RCL met 3-0 ten onder en gisteren werd UDO met 2-1 verslagen. In de wedstrijd tegen UDO toonde de ploeg van trainer Ruud de Groot niet zijn ware gezicht. De hoofdklasser speelde duidelijk verstoppertje en liet enkele basisspelers thuis met het oog op morgenavond. Dan komen beide ploegen tegen elkaar uit voor de dis trictsbeker. Bij RCL kon de uitblinkende doel- man Ron Sinteur niet verhinderen dat ex-Wilhelmus speler Marcel Tolsma (2x) en Gerry Jansen UVS naar een 3-0 overwinning schoten! Tegep UDO kwam de UVS-zege wat moeizamer tot stand. Marcel Tolsma en Fred Filippo scoorden ieder een keer. Voor UDO redde Ruud Stuifzand de eer. In de nederlaagserie om de Piet Bootbokaal was Lugdunum bij De Sleutels te gast. Door doelpunten van Edwin. Verhoogt (2x), Peter Schouten en Bert Bakker werd een regelmatige overwinning behaald. In het toernooi van DEVJO is Kat wijk er niet in geslaagd de finale in winst om te zetten. Het hard spe lende DUNO trok met 2-0 aan het langste eind. Ook voor Leiden was bij DEVJO weinig eer te behalen. De wedstrijd om de derde plaats werd tegen de gastheren met 4-0 verloren. Noordwijk maakte een slechte beurt tegen zondaghoofdklasser AFC. Bij een 0-0 ruststand kwamen Kwart-triatlilon voor Rob Barel AMMERSTOL (ANP) - Rob Barel heeft zaterdag in Ammerstol een kwart-triathlon gewonnen. Barel toonde daarmee opnieuw aan bij deze afstand in Nederland op een zame hoogte te staan. In de sterk bezette wedstrijd, waar vrijwel alle nationale toppers aanwezig waren, bleef Marcel Osse het dichtst in de buurt van Barel. Het jeugdige ta lent werd tweede, met een achter stand van een minuut. Axel Hoen ders, die onlangs in West-Duits- land het wereldrecord op de hele triathlon verbeterde, finishte als derde. de roodbroeken nog enigszins sla perig uit de kleedkamer. Eenmaal wakker geschrokken .keken de pu pillen van John Eelman al tegen een 0-2 achterstand aan. Wel zorg de René van Hensbergen voor de aansluiter, maar AFC liet met twee doelpunten zien dat zij klaar zijn voor de competitie (1-4). Gemakkelijk Oegstgeest speelde een aardige partij tegen tweedeklasser Tone- gicjo. De Voorburgers kwamen erg goedkoop aan de doelpunten en wonnën met 3-2. Eric van Grieken en Ronald Maenhout verzorgden de Oegstgeester produktie. Het scoren gaat vierdeklasser VVSB de laatste weken gemakke lijk af. Gisteren produceerde de ploeg uit Noordwijkerhout een half dozijn treffers tegen derdeklasser HFC. Paul Warmerdam en Theo Aanhaane scoorden ieder twee keer. Berend van der Linden en Robert Marijnen zorgden voor een 6-0 einduitslag. FC Lisse (zo) en de Amsterdam se derdeklasser KBV speelden een oervervelende oefenwedstrijd die niettemin nog twee doelpunten op leverde. Twee momenten van on achtzaamheid in de Lisser defensie zorgden voor een 2-0 stand. De wedstrijd werd gekenmerkt door veel middenveldspel. "Een typi sche 0-0 wedstrijd", toonde trainer Wim Verburg zich niet bepaald rea listisch. LFC en VTL speelden een doel puntrijke wedstrijd, waarin eerst genoemde aan het langste eind trok. Na een 2-2 ruststand werd met 4-3 afgesloten. Sidny van der Pluijm (2x), Sjaak Rietbergen en Yvan van 't Hart scoorden voor de thuisclub. Bij VTL toonde Fred van Haarlem zich produktief met twee doelpunten. LDWS heeft te kampen met een flink aantal blessures. Bart en Erik van der Weijden, Bennie de Roo, Hannie Sjardijn en Ger Nachtegel- Ier ontbraken gistermiddag op het appèl in de oefenstrijd tegen Oran jeplein (3-2). Hassan Mink en Cees de Roode scoorden voor de Vliet- club. Docos heeft het Wilco Westgeest- toernooi van SVLV gewonnen. De Leidenaars versloegen de thuis ploeg in de finale met 2-0. Beide teams zijn duidelijk nog op zoek naar de juiste vorm voor het nieu we seizoen en wisten in de eerste helft niet te scoren. Docos toonde aan toch al een stapje verder te zijn dan SVLV en zette de wedstrijd na RCL-spits Marcel van der Blom wordt opgevangen door UVS-keeper René de Graaffd i. Op de achtergrond kij ken Leon Meijs en Pierre van Gemerden rechts) toe. De Leiderdorpers verloren met 0-3. (foto Loek zuyderduin) de pauze gemakkelijk naar zijn hand. Rob Reizevoort en Hans van Marwijk brachten de beker bij Do- coS: 2-0. Meerburg haalde in de strijd om de derde plaats fors uit tegen Alk- mania: 7-3. Werner Pilanen (2), Piet de Koning (2), Nico van der Zalm, Fred Hagenaars, en Herman dif fers scoorden voor de Zoeterwoud- se ploeg. Leidsche Boys won op eigen ter rein met 3-0 van Unitas Leiden. Het scoren was een familie-aange legenheid. Patrick, Erwin en Ri chard Kooien trokken voor de Boys de'goede lijn uit de oefencam pagne door. STOCKHOLM (ANP) - De Neder landse volleybalploeg heeft de tweede van vier wedstrijden in en tegen Zweden verloren. De Zweed se ploeg was gisteren in Stockholm op alle onderdelen de betere ploeg en won met 3-0 (15-11, 15-6. 15-11). Donderdag had Oranje de ope ningswedstrijd in Sodertalje met 3- 1 gewonnen. Maandag en dinsdag worden nog twee interlands ge speeld. Beide ploegen sluiten met de serie de voorbereiding op he* Olympisch toernooi af. In Seoul is Zweden in poule A ingedeeld, Ne derland in poule B. Coach Selinger bracht in Stock holm niet zijn vaste basis-zes in het veld. Het trio Zoodsma, Grabert en Benne werd gehandhaafd en aan gevuld met Avital Selinger, Buys en Leeuwerink. Deze ploeg gaf de uitstekend spelende Zweden in de eerste set tot 8-8 prima weerwerk, maar haakte daarna af (11-15). Voor de tweede set wijzigde de Ameri kaanse coach zijn formatie. Zwer ver en Blangé kwamen in het veld voor Leeuwerink en Selinger, ter- wijl Brouwers de plaats van Buys innam. De licht geblesseerde Post- huma werd gespaard en kwam niet in actie. De wissels hadden weinig rendement. Zweden speelde het beste volleybal, tot groot enthou siasme van de 1500 toeschouwers, en greep overtuigend de tweede set met 15-6. Selinger handhaafde zijn formatie in 4e derde set, die een buitengewoon boeiend karakter had. De Zweden namen een kleine voorsprong en stonden die on danks vele opslagwisselingen niet meer af. Vrouwen Het Nederlands vrouwenvolley balteam heeft gisteren in Boxmeer de eerste overwinning op Tsjechos- lowakije behaald. Na twee nederla gen won de ploeg van bondscoach Pang het derde duel in de reeks van vier met 3-2. De setstanden waren 7-15, 15-13, 15-6, 4-15 en 15-7. De eerste twee ontmoetingen, in Ei bergen en Bennekom, haddert bei de keren een nederlaag van 3-2 op geleverd. De laatste wedstrijd wordt morgen in Zetten gespeeld. Nederland, met de basis Doeve- dans, Boersma, Van Eijkeren, Crie- laard, Piersma en De Jong, begon, in Boxmeer zwak aan het duel. De eerste set werd kansloos uit han den gegeven. Daarna kwam het herstel. Met Hoekstra als vervang ster voor De Jong trok Oranje de tweede set naar zich toe. Tsjechos lo wakije, met twee basiskrachten op de bank aan het duel begonnen, verscheen daarna op zijn sterkst binnen dé lijnen. Het hielp weinig. Nederland beheerste de derde set, 15-6. Met de eerste overwinning bin nen handbereik viel de jeugdige ploeg van bondscoach Pang echter ver terug. In de vierde set kwam Nederland, door een gebrek aan concentratie, geen moment in het ritme. Vooral dankzij een sterke service van Van Eijkeren, Boersma en Hoekstra herstelde de formatie zich op tijd. In een fraaie laatste set trok Nederland via 10-1 de wed strijd met 15-7 naar zich toe. GOLF - Jack Nicklaus heeft als eerste golfspeler de grens van vijf miljoen dollar aan officieel prijzen geld overschreden. De 48-jarige Amerikaan bereikte die mijlpaal bij het internationale toernooi in Castle Rock. In de staat Colorado kreeg Nicklaus voor zijn aanwezig heid 5275 dollar. Dat bracht zijn to taal aan verdiensten in 26 jaar wed strijdsport op 5.00^.835 dollar, zo'n tien miljoen gulden. Zwaarbevochten zege Van der Berg LEIDEN - In het jongensenkel (tot en met tien jaar) bij de Meren- wijk speelcfe Martijn van de Berg een zware pot tegen zijn clubge noot Walter van Schie. Met 3-6, 7-6, 1-6 moest Van Schie zijn meerdere erkennen in zijn opponent. In de categorie tot en met twaalf jaar ver sloeg Barry Valstar Roeland Kui per met 5-7, 6-2. 7-6. Kuiper stond met 5-0 voor, maar durfde de set niet te pakken en ging te voorzich tig spelen. Valstar was bij de natio nale jeugdkampioenschappen tot en met twaalf jaar als elfde geëin digd. Oscar Schoordijk kon het Bartel Swart niet echt moeilijk ma ken in de groep tot en met veertien. Slechts vijf games kon hij Swart ontfutselen: 3-6,2-6. In de leeftijds categorie tot en met zestien jaar stonden twee ongeplaatsten in de finale Marcel Ladeur en Sipko Adriaansen. De laatste moest met 6-1, 6-2 het onderspit delven. Bij de meisjes tot en met tien jaar waren twee poules gemaakt. Julia Knott en Jolanda Mens kwamen als poulewinnaar uit de bus. De fi nale won Knott met 6-2,6-1. Ingrid Kruit leverde een knappe prestatie door zowel in de categorie tot en met twaalf als tot en met veertien te winnen. Zij won respectievelijk van Judith Verhoef (6-1, 6-2) en Ca rina Smaal (6-3,7-5). Tot en met zes tien won Mariëlle van der Bent op overtuigende wijze van Marieke Stiernuih: 6-2, 6-3. In het jongensdubbel tot en met twaalf jaar moesten de als nummer één geplaatsten, Barry Valstar en Mark Irwin, het afleggen tegen de nummers twee, Martijn Sterken- burg en Roeland Kuiper: 4-6, 2-6. Tot en met veertien bleken Mark Stigt en André Ensing te sterk voor Oscar Schoordook en Jos Ver geert: 6-3, 6-3. Ewoud Hennepman en Edwin Leunisse bleven aan de positieve kant van de score tegen Jan-Sijbrand en Taco Nijhoff met 6-4, 7-6. Bij de meisjes stonden In grid Kruit en Judith Verhoef tegen Anna Asselman en Andrea Bosse in de finale en bleven zonder moei te overeind: 6-1, 6-1. De meisjes Kruit en Verhoef stonden ook in de categorie tot en met veertien in de finale, maar verloren deze van Ca rina Smaal en Sophie van Doorn met 6-4 6-3. Tot slot zegevierden Mariëlle van der Bent en Mariëlle van Duin over Pauline Tromp en Hanneke van Oormondt in de leef tijdsgroep tot en met zestien met 6- 4, 6-1. LEIDEN - Hennie Fehling won gis teren verrassend dé vrouwen enkel B-finale bij haar eigen tennisclub, de Leidse Hout. De als eerste ge plaatste Marcelin'e Spaan had wei nig in te brengen en verloor met 6- 1, 6-2. Fehling was heel goed op dreef en vooral haar back-hand rechtdoor 'liep als een trein'. Echte lange ralleys waren er niet bij, want Spaan kreeg de ballen niet diep ge noeg, waardoor haar tegenstands ter juist alle kans kreeg om diep te spelen en te spreiden. Fehling kwam ook regelmatig met i naar het net en Spaan niet in haar te passeren, wat z maal gesproken goed kan met haar back-hand. De partij tussen Martijn Krans en Kees-Jan Schuilenburg leek aanvankelijk eindeloos te gaan du ren, want de eerste games duurden per stuk zo'n tien minuten. Schui lenburg stond in de eerste set nog 2-1 voor, maar maakte deze spel- reeks geen game meer. Krans liet zich de voorsprong niet meer ont glippen en nam tevens de tweede spelreeks voor zijn rekening: 6-3. De mannen dubbel ging Krans minder goed af met Wijnand Nuyts. De eerste set tegen Jan-Wil lem Lugthart en Stephan Faas ging nog redelijk gelijk op, maar werd met 6-4 door het laatste duo gewon nen met 6-4. Nuyts en Krans maak te een goede start in de volgende set, door met 1-0 voor te komen. Het bleef echter bij deze ene game en ze verloren de tweede set met 6- 1. In het gemengd dubbel konden Monique en Max Langelaan hun ti tel niet prolongeren. De eerste spelreeks tegen Marceline Spaan en Wijnand Nuyts konden zij ter nauwernood met 7-6 naar zich toe trekken. De volgende twee ,sets gingen echter naar de tegenpartij met 6-2, 6-4. Maarten Kallenberg speelde naar eigen zeggen boven verwach ting goed tegen Eric Bolten in het mannen enkel C. Zijn service liep erg goed, hij sloeg maar één dub- belfout. "Dat is uniek" aldus de winnaar, "Ik heb veel op Erics back-hand gespeeld en ik ben vaak naar het net gekomen". Het was de derde finale, die Nathalie van der Voort en Petra Velzel dit jaar tegen elkaar speelden. Beiden hadden een keer gewonnen en deze keer viel de winst weer in het voordeel van Van der Voort. Beiden speel den ze nogal wisselvallig. Van der Voort probeerde met haar fore hand zoveel mogelijk te spreiden. Van der Voort kwam 5-4 voor in de eerste set en 40-15 achter. Toch kon ze de set nog met 6-4 winnen. In de tweede spelreeks keek ze even te gen een 4-3 achterstand aan, maar ook deze set won ze met 6-4. Velzel had meer succes in het gemengd- dubbel met Bart Krans. Zij speel den tegen de Leidse Houters, Esther van Dijk en Hein de Jong en wisten de wedstrijd in drie sets met winst af te ronden: 4-6, 6-1, 6-4. Niek vap de Linden en Piet van Meel hadden nog een set-point te gen in de eerste spelreeks, maar konden hun tegenstanders, Enno Zimmerman en Michael van Maar- en, toch in twee sets aftroeven: 7-6, 6-1. Piet van Duyvenvoorden speel de heel sterk in het veteranen enkel tegen de favoriet Har Meijer. Van Duyvenvoorden pakte meteen al de eerste set met 6-2, daarna nam Meijer het initiatief over en won de tweede met 6-3. De laatste spel reeks kwam Meijer nog 2-0 voor en verloor vervolgens zes games op een rij. Het vrouwen enkel tussen Joan Zonnevylle en Tilly van Over loop was eveneens een driesetter, die door Zonnevylle uiteindelijk gewonnen werd: 6-4, 2-6, 6-2. Zon nevylle speelde met Marianne Lief- broer de dubbelfinale tegen Joly Drok en Inge van Zuuren. Beide koppels vergaarden een set met 6-4 en de derde set werd door Van Zuuren en Drok gewonnen gege ven. Grimbergen en Holster boek ten een overwinning in het ge mengd dubbel op het duo de Boer en Sikkes: 6-3, 6-4. De mannen dubbel was heel erg spannend tus sen Piet van Duyvenvoorden en Piet Guyt enerzijds en Grimbergen en Tibboel anderzijds. Het laatste koppel won de eerste set met 7-5 en verloor de tweede met dezelfde uit slag. De derde set moest middels een tie-break beslist worden. Van Duyvenvoorden en Guyt namen een voorsprong van 6-4 en ver speelden twéé match-p'oints. Daar na kregen hun tegenstanders een match-point, die eveneens niet be nut werd. Vervolgens waren Van Duyvenvoorden en Guyt weer aan de beurt om een match-point te verknoeien, maar de volgende werd tenslotte afgemaakt en de winst was een feit (tie-break: 10-8). ESTHER VAN ZUUREN Plaatsings lijst OLTC 30+ toer- MEC: 1: Mens, 2: Kallenberg; VEC: 1: Zonnevylle, 2: Van Over loop; MDC: 1: Janzen/Treffers, 2: Brebde/Bieïling; VDC: 1: Van der Hoeve/Zonnevylle, 2: Drok/Vos- kuil; GDC: 1Van Es/Brebde, 2: De Mey/Bierling; MED1 :1: Leeuwen- burgh, 2: Dahlhaus;VED: 1: Vier kant, 2: Wensel; MDD1: 1: On- vlee/Manuputty, 2: de Klerk-Wol- ters/Batelaan; VDD1: 1: Booy- /Freylink, 2: Minnema/Beyen; GDD1: 1: Beyen/Doesselaar, 2: Le- feber/Lefeber; GDV: 1: Spieren burg/De Groot, 2: Grimbergen- /Grimbergen. Plaatsings lijst Zoeterwoude toer- MEC: 1: Kieboom, 2: Adrichem, 3: Royen, 4: Mattke; VEC: 1: Hoog houdt, 2: Van Dijk; MED: 1: Bouw man, 2: van der Jagt; DED: 1: Bethlehem, 2: Velzel. Marceline Spaan (rechts) feliciteert Hennie Fehling met een hand e% Zuyderduir

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 16