WBBÊÊk r IfiPipiill Randstad heeft volop werk ir randstad uitzendbureau gemeente sassenheim $Êm^ÊÊIÊ^ UlMr VLEESWARENFABRIEK PERSOON B.V. ASSISTENT- EXPORTMEDEWERKER M/V GEDIPLOMEERDE PEDICURE Unity Industry B.V. COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER jong enthousiast administratief medewerker (m/v) MET SPOED GEVRAAGD NETTE CHAUFFEUR i ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. teleloon (071)161400 ÏM'.fiMHiltt is een bacon-producerend bedrijf met export v Verder worden half-produkten geëxporteerd r en Griekenland. dit produkt naar Engeland en Ierland, r West-Duistland, Belgie, Frankrijk, Italië, Spanje r versterking van onze exportafdeling vragen wij voor spoedige indiensttreding bij ons bedrijf een Deze medewerker zal ingezet worden op den zullen zijn: - verwerking van binnenkomende orders; - fakturering van de goederen; - debiteurenbewaking; - het onderhouden afdeling export, waarbij de voornaamste werkzaamhe- Voor deze funktie achten wij onderstaande punten van belang: - Mavo/Havo/MEAO-opleiding; - het beheersen in woord en geschrift van de Engelse, Duitse en Franse taal. - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in een klein team, waarbij een flexibele instelling t.a.v. de werkzaamheden wordt verwacht; - onze export wordt verwerkt met een IBM-36 systeem. Derhalve is bekendheid met verwerking van de gegevens met een computer van belang; - als maximum leeftijd stellen wij voor deze zeer afwisselende funktie 30 jaar. Wij bieden o.a. een: vaste baan bij gebleken geschiktheid; een prima salaris; 24 verlofdagen; reiskostenvergoeding op basis van openbaar vervoer; opname in het Bedrijfspensioenfonds voor de Vleeswarenindustrie. wij gaarne van U tegemoet binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad Bij de afdeling algemene zaken van de gemeente Sassenheim kan op korte termijn worden geplaatst een administratief medewerk(st)er Funktie-inhoud: De aan te stellen funktionaris zal worden belast met; - huisvestingszaken, in het bijzonder de registratie van woningzoekenden; - de uitvoering van diverse bijzondere wetten en verordeningen; andere op de afdeling voorkomende administratieve werkzaamheden. Funktie-eisen: - een afgeronde studie op HAVO/MEAO-nivo; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bereidheid tot het volgen van een vakgerichte opleiding; - ervaring met werkzaamheden op een gemeentesekretarie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - het salaris zal afhankelijk van leeftijd, ervaring en diploma's nader worden vastgesteld; - de gebruikelijke regelingen voor het overheidspersoneel zijn van toepassing. Nadere informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A. Haasnoot, chef afdeling algemene zaken, tel. 02522-19100, toestel 120. Sollicitaties: Indien u belangstelling heeft voor deze vakature, dan kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Sassenheim, ter attentie van personeelszaken, Wilhelminalaan 1, 2171 CS Sassenheim. Met spoed gevraagd een vailklbelkwaume §tuicaidl€©ir Firma Joh. Bekooij Zijllaan 2 Leiderdorp, tel. 897545 Hooglandsekerkgracht 32 2312 HV Lfiidon vraagt, in samenwerking met een verzor gingshuis, voor haar pedicuredienst een met ruime ervaring. Leeftijd vanaf 25 jaar. De voetbehandelingen worden gegeven in de behandelruimte van het verzorgingshuis aan bewoners van het tehuis en aan oudere wijk bewoners. Thuisbehandelingen bij mensen die niet naar de behandelruimte kunnen komen, zullen tot de taak behoren. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevr. H. Brakxhoofden, telefoon (071)- 123744 ('s morgens). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan bovenstaand adres. BTHE HIFI STUDIO l NUMBER ONE The Hifi Studio Number One is een jong, gezond en aktief bedrijf wat zich bezig houdt met het adviseren en verkopen van de betere audio-apparatuur in elke prijsklasse. Wij willen ons team versterken, wegens de enorme groei van onze klantenkring, met de volgende vacatures. a HIFI-ADVISEUR m/v ervaren enthousiaste kandidaat met een opgewekt humeur en een commercieel en service gerichte instelling. Uw opleiding is op Havo/ Mts niveau en u heeft natuurlijk affiniteit met Hifi en muziek. Goede contactuele eigenschappen, organisatie en improvisatie talent. 100% inzet, accuraat etc. Kortom een duizendpoot, leeftijd 24 tot 34 jaar/ rijbewijs BE b HIFI-ABVISEURS (aankomend) m/v Mavo/Mts niveau, hifihobbyisten, zin om nog veel bij te leren. U steekt graag de handen uit de mouwen en heeft goede contactuele eigen schappen, kortom een schaap met vijf poten. Leeftijd vanaf 18 jaar en in het bezit van rijbewijs BE. Ervaring niet vereist. Wij bieden een prettige werksfeer en een goed salaris. Alleen schriftelijke sollicitaties met levensloop en eventueel recente pasfoto kunt u binnen 10 dagen (onder vermelding LD vacaturecode A of B) te richten aan de heer drs. A. Houtman, organisatiebureau Number One, B.V. Postbus 315, 2300 AH Leiden. Telefonische inlichtingen 071- 131512 de heer F.J. van Nimwegen. THE HIFI STUDIO de beste keus in elke prijsklasse. is een bedrijf dat zich bezighoudt met het vervaar digen van sieraden in goud, zilver en onedel en uit sluitend levert aan de groothandel. Voor op ons verkoopkantoor zoeken wij een die de leeftijd heeft van 20 a 24 jaar. Mavo/Havo- en typediploma zijn minimaal vereist. Haar takenpakket zal o.m. bestaan uit: - telefonische verkopp - orderverwerking - facturering - div. typewerkzaamheden Ervaring met een Personal computer is een pré. Bij belangstelling kunt u uw sollicitatiebrief richten aan: Unity Industry B.V. Postbus 215 2300 AE Leiden T.a.v. de Directie Voor onze Technische Dienst zoeken wi| met spoed een Werkzaamheden: - administratieve verwerking van binnenkomende onder- houds- en reparatie-opdrachten, - het telefonisch behandelen van binnenkomende storingen, - het telefonisch opnemen van onderhouds- en reparatie- opdrachten. Vereisten: - diploma MTS-elektronica of gelijkwaardig niveau, - administratieve ervaring, - ervaring met PC, - goede telefoonstem, - leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Wij bieden: - een gevarieerde job met ruime doorgroeimogelijkheden, - een goede salariëring, - een moderne, goed geoutilleerde werkomgeving, - een jong en enthousiast team collega's. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Jan Vis, chef Technische Dienst, Tel. 071 - 41 11 41. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie. Demmenie Kantoorinrichtingen bv Rietschans 68, 2352 BB Leiderdorp Postbus 109, 2300 AC Leiden l.b.v. klein rijbewijs Schriftelijke sollicitaties Voorstraat 33 Voorschoten. Ter versterking van ons team zoeken wij een KALKULATOR - WERKVOORBEREIDER m/v Wij vragen een opleiding op M.T.S.-nivo en enige jaren ervaring in soortgelijke werk. Sollicitatiebrieven te richten aan: Van Eijk Grond- en Wegenwerken B.V. Adm. Helfrichweg 11 2315 VC Leiden Voor diverse projecten in Noord- Holland'zoeken wij Nieuwbouw Timmerlieden Bëton-timmerlieden Ervaring in de nieuwbouw is vereist. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk te richten aan de afdeling personeelszaken. Parallelweg 8, 1948 NM Beverwijk, tel. 02510-29041. Mevrouw C.C. Beentjes, na 19.00 uur tel. 02550-33637. SMITS BOUWBEDRIJF BLIJFT BOUWEN kantoor Directiesecretaresse Informatie bij Regi tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. zelf laden en lossen. Deze baan is per direct v de Vreede of Ingrid Mazurel, Voor een internationaal bedrijf. Goede beheersing van Engels en Frans is een pre. Werkervaring met een Apple- tekstverwerker en bij voorkeur kennis van de programma's Lotus en Symphopie. Uw werkzaamheden zijn o.a.: notuleren, typen, agenda bijhouden en telefoonbehandeling. Informatie bij Henrike Enthoven of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Typiste/tekstverwerkster Wij hebben regelmatig werk voor ervaren tekstverwerksters met WordPerfect, DisplayWrite III of IV. De banen zijn zowel part-time als full-time voor kleine tot zeer grote bedrijven. Bel voor meer in formatie! Informatie bij Henrike Enthoven of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief medewerker Voor een bedrijf in Leiden. Ervaring met exportdocumenten is een vereiste evenals een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. Bij voorkeur iemand die zelfstandig kan werken. Deze baan is An3ÜSt voor lange tijd. Informatie bij Annemarie de Groot of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Bouwkundig tekenaar Voor een architectenbureau in Roelofarendsveen zoeken wij e zeer ervaren tekenaar. Minimaal 5 jaar tekenervaring is een vere te. Deze baan is voor zeer lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, LTS'ers Metaal Voor een bedrijf in Leiderdorp. Uw taak bestaat o.a. uit het bedie nen van machines. Ervaring opgedaan in een productiebedrijf is gewenst. De werktijden: 07.00-15.30 uur. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. Secretariaatsmedewerkers Voor 2 directieleden van een groot internationaal bedrijf. Taken o.a.: algemene secretariële werkzaamheden, notuleren van ver gaderingen en zelfstandig voeren van correspondentie in de En gelse en Duitse taal. Full-time, voor fa. 5 maanden. Leeftijd: 30-35 Een snelgroeiend bedrijf in Leiden zoekt een analist op MLO-ni- veau. De werkzaamheden bestaan uit analyse en controle van een farmaceutisch produkt. De baan is met'^poed voor zeer lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. gezondheidszorg Informatie bij Annemarie de Grc tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. industrie t of Nicoline Gieskes, Ziekenverzorgenden Produktiemedewerksters Voor enthousiaste dames hebben wij regelmatig werk bij bedrij ven in en om Leiden. Het betreft alle voorkomende werkzaamhe den zoals inpak- en plakwerk. De werktijden zijn variabel en de duur van de uitzending kan in overleg worden bepaald. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Magazijnmedewerker Op dit moment hebben wij werk voor een stevige magazijnmede werker. Het werk bestaat uit het inruimen van het magazijn, klaar maken van orders, lossen van vrachtwagens, etc. Je moet wel wat ervaring hebben met een heftruck. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Keetdame Voor een bouwbedrijf in Oegstgeest zoeken wij een enthousiaste dame die van 09.00-12.00 uur de bouwkeet wil schoonmaken en de koffie wil verzorgen. De baan gaat in per 22 augustus en is voor enige maanden. Informatie bij Regina de Vreede of Ingrid Mazurel, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. In een bejaardentehuis in de directe omgeving van Leiden kunnen wij ziekenverzorgenden plaatsen voor verschillende diensten. De ze kunnen in onderling overleg worden vastgesteld. Informatie bij Margot van Beusekom of Ronald Schuurmans, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kraamhulp Met ingang van zo spoedig mogelijk kunnen wij een kraamhulp plaatsen bij een gezin in de omgeving van Leiden. Ervaring is noodzakelijk. Informatie bij Margot van Beusekom of Ronald Schuurmans, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. Verpleeghulpen Chauffeur Voor dag- en/of avonddiensten. Het betreft het verplegen van be jaarden in een klein bejaardenhuis. De duur van de opdracht vari eert van 1 dag tot een aantal weken. Informatie bij Margot van Beusekom of Ronald Schuurmans, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. horeca Serveersters/kelners Regelmatig hebben wij werk voor ervaren serveersters en kelners die ook kunnen u'rtserverenHet werk is meestal in de avonduren. De uitzendingsduur is variabel en kan in overleg worden bepaald. Vereist wordt zwart/wit kleding. Informatie bij Regina de Vreede of Ingrid Mazurel, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Natuurlijk zijn welkom.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 24