ALDI I D^DZiXEGSTF filiaalleider (m/v) MTS-er SAB NIFE LEIDINGGEVENDE TIJDELIJKE GEZINSVERZORGING M/V i WIE DURFT j BROODBAKKER j beldebanenlijn 071/141845 ELEKTROTECHNIEK als testmedewerker (m/v) medewerker m/v ^Gemeente Noordwi i kerhout ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt stichting toot maatschappelijke dienstvedening Z^uiv\S"tTCc/c Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk ZH De Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek", in 1972 opgericht door de kerkgenootschappen binnen de regio, houdt zich bezig met het verlenen van gezinsverzorging, bejaardenverzorging en algemeen Maatschappelijk Werk. Ons werkgebied omvat de volgende plaatsen: Katwijk, Rijnsburg, Val kenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout/De Zilk en Voorhout. In Noordwijkerhout ontstaat per 1 oktober 1988 een vacature voor (28 uur per week) Korte functie-omschrijving: De aan te stellen functionaris is verantwoordelijk voor een goed verloop van de hulpverlening binnen de betreffende afdeling. Hij/zij geeft daaraan onder meer gestalte door: - het geven van leiding aan en het begeleiden van een groep helpsters/ verzorgsters en GGV-sters; - zorg te dragen voor een goede beoordeling van de hulpvraag; - regelmatig te onderhouden contacten met cliënten; - het verrichten van administratieve handelingen de hulpverlening be treffend Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van een diploma HBO/mw, S.A. of T.H.W.; - beschikken over goede communicatieve eigenschappen; - beschikken over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; - administratief inzicht hebben; - deelnemen aan de regelmatig te houden vergaderingen; - meedenken in beleidszaken; - bereid zijn in de toekomst daadwerkelijk werkzaamheden te verrichten buiten kantooruren i.v.m. te ontwikkelen bereikbaarheidsdienst; - in voorkomende gevallen stagiaires te begeleiden. Geboden kan worden: - een rechtspositie op basis van de C.A.O.-Gezinsverzorging en Alge meen Maatschappelijk Werk; - salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen 2.636,80 en 3.297,60 bruto per 4 weken (excl. 8% vakantietoeslag); - autokostenvergoeding voor dienstreizen volgens de C.A.O. Sollicitatieprocedure: De selectie zal verricht worden door een sollicitatiecommissie. Telefonisch is informatie te verkrijgen bij mevrouw H. Smit, hoofdlei- dinggevende en dhr. E. Godschalk, staffunctionaris PZ, telefonisch be reikbaar onder nummer 01718-30011 van 9.00-10.00 uur U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de Stichting voor Maatschappelijke Dienstver lening "Duinstreek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk, t.a.v. dhr. P. van Teeseling, directeur. plm. 20 jaar, wil solliciteren bij Bakkerij Da Costa Rijswijk. Tel. 070 - 991 I 32. J Aldi is één van de meest vooraanstaande supermarkt-organisaties van Nederland, succesvol in de markt en bekend door een geheel eigen vorm van presentatie in combinatie met een sterk concurrerende prijsstelling voor hoogwaardige merken Voor de regio Leiden zoeken wij een ■Uw taak: - leiding geven aan en motivatie van een team van vijf tot tien medewerk(st)ers; - omzetbevorderende verzorging van uw filiaal en be waking van de kosten binnen de richtlijnen van onze onderneming; - enkel administratief werk ■De juiste kandidaat - opleiding op middelbaar niveau; - leeftijd tot 30 jaar; - klantgericht, resultaatgericht, zorgvuldig en betrouw baar; - kan leidinggeven en weet zelf van aanpakken: - ervaring in de branche is niet direct vereist. ■Wij bieden: - een gedegen interne opleiding die ca. 3 maanden in beslag neemt; - naast een voor de branche hoog basissalaris, een aantrekkelijke provisieregeling; - bi) gebleken geschiktheid uitstekende promotiekan- Gaarne uw schriftelijke sollicitatie - met name ook van vrouwelijke kandidaten - met persoonlijke gegevens en vermelding van uw ervaring sturen aan AkJi Zaandam B.V., Postbus 1504 1500 AM Zaandam. T.a.v. dhr J. de Vuijst, tel. 075-517404. GEMEENTE OEGSTGEEST Op de afdeling Interne Zaken gaat op korte termijn een plaats ontstaan voor een FLEXIBELE OPROEPKRACHT M/V Functie-eisen De functie bestaat uit telefonist(e)-. receptionist(e)- en tekstverwerkingswerkzaamheden Bedoe'ing van deze functie is dat, in geval van ziekte, vakantie en extra werkdruk, betreffende kandidaat beschikbaar is om bij een oproep direct te verschijnen. Functievereisten Ervaring is een pré, maar niet beslist noodzakelijk. Bereidheid om bij een oproep direct te verschijnen is vereist. een later tijdstip vastgesteld Overige informatie Na verloop van tijd bestaat, desgewenst en bij gebleken geschiktheid, de mogelijkheid dat een tijdelijk of vast dienstverband (part-time/full-time) wordt aangeboden. Mocht u meer willen weten, dan kunt u contact opnemen met de heer J.W.M, Rutgrink of de afdeling Personeel en Organisatie (071- 172121). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, tot uiterlijk 30 augustus, richten aan het cc.lege van burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. 24 uur perdag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen ,.jr mm» ir randstad uitzendbureau SAB NIFE ZOEKT SAB NIFE BV maakt deel uit van een groot Zwseds concern en produceert batterijen, gelijkrichters en industriële nood- stroomvoorzieningen, zoals U.RS.-systemen. Onze produk- ten worden toegepast in elektrotechnische installaties in de industrie, de telecommunicatie, bij computersystemen etc. etc. Wereldwijd behoren wij in onze branche tot de toonaan gevende ondernemingen. Wij hebben een eigen produktie- en ontwerpafdeling die onder andere gebruik maakt van ge avanceerde CAE-apparatuur. Ons bedrijf biedt werk aan zo'n 60 personen en wij zijn gehuisvest aan de Zijlweg in Haarlem-West. Daar hebben wij een modem ingericht pand met prettige kantoren en ruime montage- en magazijnafdelingen. De veelal jonge mensen bij ons werken in teams samen in een prettige en collegiale sfeer. Onze personeelsvereniging leidt een bloeiend bestaan. Wij zijn aangesloten bij de Bedrijfsvereniging voor de Metaalindustrie en de Elektrotechnische Industrie en wij stel len onze medewerkers regelmatig in de gelegenheid oplei dingen en interne cursussen te volgen. Omdat ons bedrijf blijft groeien, zoeken wij nu een WAT HEEFT SAB NIFE U TE BIEDEN? Een afwisselende baan voor de elektrotechnicus die het leuk vindt om te stoeien met vermogenselektronika. In een klein team gaat u PWM-omvormers, SMR-gelijkrichters, thyristor geregelde gelijkrichters enz. testen. Daarbij wordt u geholpen door een keur aan, dikwijls engelstalige, handleidingen en procedures. Maar natuurlijk is uw vakkennis ook een steun. Uitdagend werk voor iemand, die techniek en creativiteit kan combineren. WAT HEBT U SAB NIFE TE BIEDEN? U bent maximaal 35 jaar oud en u hebt uw diploma MTS Elektrotechniek op zak. Bovendien - en dat is minstens even belangrijk - bent u en/aren in de elektronika. En dan bij voor keur in de analoge en digitale techniek en de vermogenselek tronika. U hebt interesse in het controleren en afstellen van elektronische apparatuur en bij dat werk helpt het wanneer u ordelijk en precies kunt zijn. U spreekt en leest Engels en bezit goede contactuele eigenschappen. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie ter attentie van de heer A.G. Beekhuizen. U kunt hem ook bellen voor aanvullen de informatie: 023-31 9239, toestel 48. Postbus 3176, 2001 DD HAARLEM, Tel. 023-31 92 39. voor 20 uur per week Functie-informatie: Rapportage en advisering van de BZ, de I.O.A.W., de I.O.A.Z. en voorts het verlenen van assistentie bij alle overige op het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een afgeronde opleiding M.B.O./S.D. dan wel het bezit van het M.E.A.O.- diploma (adm. richting) met een aantoonbare meerjarige ervaring; - financieel inzicht; - zo mogelijk ervaring in soortgelijke werkzaamheden; - bereidheid om in teamverband te werken. Salariëring: Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding nader worden vastgesteld. De functie kan worden ingepast in de functiegroepen 5, 6 of 7. Overige informatie: Vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ook kandidaten uit de doelgroep van de WAGW (Wet Arbeid Gehandicapten Werknemers) worden uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen over deze functie kunnen worden verkregen bij de heer H.C. van den Hil, hoofd van de afdeling Welzijn, tel. 02523-74981, tst. 240. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding vacaturenummer 88.04 iri de linkerbovenhoek van de enveloppe. Centrale Prikdienst Op deze afdeling ontstaat een vacature voor een medewerker m/v (voor 10 uur per week) vac.nr. 88.R.37.33.LD Taak: - de werkzaamheden richten zich in klein teamverband op het veneus en micro afnemen van bloed op de pa tiëntenafdelingen. Vereist: - opleiding doktersassistente/ verpleegkundige. Werktijden: maandag t/m vrijdag van 8.30-10.30 uur. Kandidaten dienen bereid te zijn om in dien nodig de werktijden aan te passen. Aanstelling zal voorshands voor een jaar geschieden op arbeidsovereen komst. Salaris: max. f 720 bruto per maand. Informatie: nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. W. Roden burg, coördinator Centrale Prikdienst (071-26 23 63, (tussen 10.00 en 14.00 uur). Neurologie I Op onze afdeling hebben we vacatures voor verpleegkundig teamleden m/v vac.nr. 88.M.48.33.LD Onze afdeling bestaat uit 2 units: - een acute opname van 14 bedden waar patiënten van alle leeftijden 24 uur per dag opgenomen kunnen wor den na een schedel en/of hersen- trauma of met een acuut neurologisch lijden. Op deze unit worden de patiënten ge mengd verpleegd. Het accent van het verplegen ligt hier op bewaking en controle; - een high-care unit van 16 bedden, waar patiënten verblijven die nog in tensieve verzorging en begeleiding nodig hebben, voordat ze naar huis, revalidatie-centrum of verpleeghuis ontslagen kunnen worden. Het ac cent ligt hier op revalidatie en active ring. Wij werken met teamverpleging. Beide units hebben een eigen team, met per week wisselende teamleiders. Ook kun nen teamleden op afgesproken perio des van team verwisselen. Wij streven ernaar mee te gaan met de nieuwe ontwikkelingen in ons beroep. Zo zijn wij bijv. al ruim 2 jaar bezig met afdelings-gebonden-toetsing. Onze belangstelling gaat uit naar en thousiaste verpleegkundigen die in het bezit zijn van het diploma A-verpleeg kundige of HBO-V. Salaris: max. f 3284 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. E. Solog- nier, verpleegkundig hoofd (071- 26 33 81) of door mevr. M.H.M.M. Hooymans, personeelsconsulente (071-26 31 43). Financieel Economisch Stafbureau Naast de Patiëntenregistratie en Finan ciële Administratie, vormt het Financieel Economisch Stafbureau onderdeel van de Financieel Economische Dienst. Gevraagd wordt een secretaresse m/v vac.nr. 88.A.20.33.LD Het Financieel Economisch Stafbureau heeft een belangrijke adviserende taak op het terrein van verwerving en beste ding van middelen en het ontwikkelen van management informatiesystemen. Het is een jong bureau dat volop in ont wikkeling is en waar momenteel 10 me dewerkers werkzaam zijn. De aan te stellen kandidaat zal samenwerken met de aanwezige part-time secretaresse. De werkzaamheden van het secreta riaat binnen het Financieel Economisch Stafbureau omvatten: - typen van verslagen, rapporten e.d.; - opzetten en bijhouden van dossiers; - registreren, kopiëren en verzenden van poststukken; - verzorgen van afspraken, vergaderin gen, verslaglegging. Vereist: - opleiding MAVO/HAVO, - ruime ervaring als secretaresse in teamverband; - bij voorkeur bekend zijn met tekstver- werkende apparatuur; - het in voorkomende gevallen kunnen werken onder tijdsdruk. Salaris: max. f 2972 bruto per maand afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer drs. H.G. Carbo, hoofd Financieel Economisch Stafbureau, (071-26 27 50) of tot de heer B. Hüve, personeelsconsulent, (071-26 25 44). Polikliniek Urologie Bij de polikliniek ontstaat per 1 septem ber 1988 een vacature voor een verpleegkundige m/v vac.nr. 88.L.55.33.LD De werkzaamheden omvatten o.m.: - het assisteren bij polikliniekspreek uren; - het assisteren bij poliklinische medi sche ingrepen. Het betreft een full-time functie. De werktijden zijn op maandag t/m vrijdag van 8.00-17.00 uur. Kandidaten dienen bereid te zijn om volgens dienstrooster beschikbaar heidsdiensten te verrichten (ook tijdens weekenden). Vereist: - diploma A-verpleegkundige. Salaris: voorshands max. f 3130 bruto per maand afhankelijk van ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J. Mayr, lei dinggevend verpleegkundige (071- 26 29 30) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-26 25 44). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 18