Herhalingsoefening voor Jelle Nijdam Olij slager opnieuw naar record Ruiterploeg mist eerste plaats Bovelander zet Oranje op winst Opnieuw in leiderstrui in Ronde van Nederland Spaanse clubs met extra buitenlander Hockeyteam verslaat Spanje KNWU geeft geen geld voor WK wielrennen Hordeloopster toont in Brussel stijgende vorm voor Spelen BEEK/UBBERGEN (GPD) Jelle Nijdam gaat vandaag in de profronde van Nederland op herhalingsoefening. Met de oranjetrui, die hij gisteravond in 16 kilometer lange race te gen het uurwerk heroverde op John Talen, om de schouders trekt hij vandaag het Lim burgse heuvelland binnen. Een identieke uitgangspositie voor de slotdag had Nijdam zich vorig jaar in deze ronden bevochten. Waarna hij vervolgens in de pottebak belandde en de controle over de gang van zaken volledig kwijtraakte. Op de glooiende wegen kreeg hij liefst zeventien minuten aan zijn broek en ging Teun van Vliet er met de eindzege vandoor. Dat scenario zit er dit keer niet in, al was het alleen maar omdat Van Vliet als kanshebber kan worden doorgehaald. Echter, ook voor Nijdam lijken de kaarten nu geheel anders te liggen. De Brabander, net 25 geworden, heeft begin dit sei zoen een slepend Limburg-syn droom van zich afgeworpen. Altijd meende hij dat-ie in het land van bronsgroen eikehout niks te zoe ken had. Totdat hij zich afgelopen winter meer is gaan toeleggen op koersen van de lange adem. Prompt zegevierde hij in de Amstel Goldrace en juist die blijde erva ring geeft hem vertrouwen voor de finale van de vaderlandse trek tocht. Nijdam: „Ik heb toch bewe zen dat ik het wferk in Limbufg aan kan en daarom geef ik mezelf nu wel kansen". Tussen Groesbeek en Beek/Ub- bergen, waar voor de tijdrit een fraai geaccidenteerd traject dat onder andere leidde over de uit de Nijmeegse Wandelvierdaagse be kende Zavenheuvelenweg was uitgezocht, toonde Nijdam ander maal zijn kwaliteiten als jachtrij- der. Tot dusver bewees hij deze dis cipline louter in prologen, maar in de Tour (Wasquehal) en gisteren in het Gelderse Montferland blijkt hij nu ook de wat langere rit tegen het uurwerk onder de knie te hebben. Gevestigde specialisten als Erik Breukink (op 22 seconden), Peter Stevenhaagen (eveneens 22), Char- ly Mottet (42) en Thierry Marie (11) moesten voor de tweede maal in een tijdrit nederig het hoofd bui gen voor Nijdam, die maandag in Groningen ook al de proloog op zijn naam had geschreven. Windgevoelig Wellicht had Nijdam zijn concur renten op nog grotere achterst.—, gezet als hij met driespaaksu ïeien had mogen fietsen. Dat werd hem evenwel niet toegestaan door het internationale jurylid Hansen (De nemarken). „Onbegrijpelijk", meende Nijdam. „In Italië mag blijkbaar wel alles. Onlangs heb ik ze daar nog zien fietsen met dichte wielen met drie gaten erin. En dat mag blijkbaar wel. Ik had graag met die driespaaks wielen gereden. Het grote voordeel ervan is dat ze minder windgevoelig zijn". De uitvinder van dit nieuwe wiel is de ontwerper Eric van Breemen uit Naarden. Volgens hem zijn driespaaks wielen, gefabriceerd uit carbon, binnen enkele jaren ge meengoed in de wielersport. Tes ten met enkele baanrenners heb ben enkele sensationele resultaten opgeleverd. Zo reed Thierry De- tant, olympisch deelnemer in Se oul, de kilometer met staande start al eens in een minuut rond. Het we reldrecord staat nota bene op 1.02.91 (de Oostduitser Malchow op de hooggelegen baan van Colorado Springs). Van Breemen: „Verder hebben we ook vaak testen gedaan over 300 meter met staande start. En steeds bleken de fietsen met mijn wielen een seconden sneller". Vandaar dat Van Breemen dol graag zijn materiaal in echte wed strijden wil testen. Nijdam en diens ploegleider Jan Raas gaven hem alle ruimte. Zo nietde UCI-ju- ryleden. Eerder al mocht Detant het Van Breemen-wiel in een offi ciële wedstrijd niet gebruiken. Van Breemen: „Ze zijn hier Roomser dan de paus. Kijk naar Moser, die mag doodleuk met een heel groot achterwiel het werelduurrecord verbeteren". Breukink Volgens Van Breemen rijdt Erik Breukink momenteel ook op 'ver boden' materiaal. „Hij heeft een fiets waaraan stroomlijntoevoegin- gen zijn aangebracht die volgens de reglementen zijn verboden. Nie mand echter die er wat van zegt, hoewel hij toch duidelijk in over treding is. Ik heb de indruk dat ze het mij niet gunnen. Dat het alleen maar goed is als de gevestigde fir- MADRID (Reuter) De Spaanse Voetbal Federatie (RFEF) heeft de clubs vrijdag toestemming gegeven komend seizoen drie buitenlandse spe lers op te stellen in plaats van de twee tot nog toe. Het voor stel, dat gunstig is voor de rijke clubs, werd ondermeer onder steund door de Jesus Gil. Gil is de schatrijke president van At- letico Madrid, tegenstander van FC Groningen in de eerste ronde van het UEFA Cup-toer nooi. Gil liet na de beslissing weten dat hij nog niet weet of hij de vacante plaats voor een buitenlander op zal vullen. Wel is bekend dat hij PSV-libero Ronald Koeman graag zou aan trekken. ma's met zo iets komen. Want dan doen ze er niets tegen". Hoe dan ook, toen Nijdam een uur voor de start kreeg te horen dat hij die driespaakswielen moest ver wisselen, was meteen reserve-ma teriaal voorhanden. En daarop ging het ook voortvarend met de man uit Zundert, die zijn tweede oranje trui in deze ronde niet zonder slag of stoot wenst af te geven. Concurrentie van het duo Rooks en Theunisse heeft hij in elk geval niet meer te dulden. Rooks meldde zich gisteren in Nieuwegein voor het ochtendritje naar Beek/Ubber- gen absent, terwijl Theunisse het na een uurje koersen voor gezien hield. Respectievelijk diarree (Rooks) en een steenpuist op het zitvlak hadden beiden Tour-vedet ten uit competitie gehaald. Ook de Mexicaan stopte er gisteren mee. De rit-in-lijn leverde eindelijk Mathieu Hermans zijn felbegeerde etappewinst op. De 'Spaanse' Ne derlander was iedereen de baas in een 'halve' massasprint, want na een tamelijk levendige rit was het peloton verbrokkeld over de meet gesneld. LUTON (GPD) De strafcorner blijft voor de Nederland se hockeyploeg een even belangrijk als dodelijk wapen. Op de momenten, dat de scherpte bij de aanval ontbreekt, kan Floris Jan Bovelander een wedstrijd nog beslissen. Zoals bij voorbeeld gisteren gebeurde in het Engelse Luton. Op het kunstgrasveld van de League-voetbalclub Luton Town zorgde de Bloemendaler voor een geslaagde ouverture van het vierlandentoernooi door Spanje 'weg te slaan' (2-1). Jelle Nijdam: nieuwe BEEK/UBBERGEN (GPD) - De Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) stelt geen premiegeld meer beschikbaar voor het wereldkampioenschap op de weg voor profs. Tot vorig jaar was het gewoonte dat de Unie een bedrag van 35.000 gul den beschikbaar stelde in geval van een Nederlandse titel. De kampioen was dan verplicht die inzet te verdubbelen. Dat beloningssysteem is op de helling gezet. Theo Mangnus, voorzitter van de sectie beroeps- wielrennen van de KNWU, vindt een bondsbijdrage niet meer van deze tijd. „Het bedrag dat wij be schikbaar stelden staat in geen enkele verhouding meer tot wat een wereldkampioen tegenwoor dig waard is. Die 35.000 gulden zijn gewoon een lachertje. Meer geld kan er budgettair bij ons echter niet af en daarom leek het ons een goede zaak maar hele maal met dit systeem kappen." Volgens Mangnus is het de be doeling dat een eventuele kam pioen in zijn eentje de premiepot gaat vullen. „Hoe ze dat geld bij elkaar krijgen, regelen ze zelf maar. Maar het zal beduidend meer zijn dan we de laatste jaren gewend waren, dat is zeker." De Nederlandse ploeg gaat volgende week daags voor de ti telstrijd in Ronse om de tafel zit ten om een sportief en financieel plan te trekken. In die bespre king zullen zij, die denken we reldkampioen te kunnen wor den, gevraagd worden hun vin ger op te steken. Waarna het lo ven en bieden kan beginnen. Ook is de commissie van Man gnus van plan volgend jaar wat vingers uit de selectiepap terug te trekken. Mangnus: „Tot dus ver was het zo dat wij als com missie de ploeg formeerden. In een gesprek met onze ploeglei der voor dit jaar, Jan Raas, is me duidelijk dat dat niet de juiste manier is. We willen de inbreng van de man die als ploegleider meegaat vergroten. Daarom lijkt het ons een goede zaak dat hij, als man met de meeste kennis van zaken, voortaan de keuze maakt in samenspraak met slechts een Ook zal de ploeg in een later stadium worden aangewezen. Mangnus: „We hebben het nu toch niet helemaal goed gedaan door al voor de Tour acht man aan te wijzen. Als we nu een ploeg zouden moeten samenstel len, zou die er sterker uitzien. Ik denk daarnij aan jongens als John Talen en Gerrit Solleveld. Die kunnen prima werk voor on ze kanshebbers doen, meer dan iemand als Mathieu Hermans bij voorbeeld. Maar ja, die had in het vooijaar twintig koersen gewon nen. Dan kun je daar toch niet omheen, wel dan?" Een resultaat, dat niet alleen qua uitslag, maar ook wat de uitvoering van het duel betrof, nadrukkelijk in de schaduw stond van de presta tie (7-0 winst) van vorige week tij dens het vijflandenevenement in Amstelveen. Op zich was het alles behalve opmerkelijk, dat het aan sprekende succes van elf dagen ge leden niet werd herhaald. Bonds coach Hans Jorritsma is in Luton met een groep neergestreken, waarin liefst vier routiniers ontbre ken. Mare Delissen (examens), Cees Jan Diepeveen (werk), Hidde Krui- ze en Tim Steens (beiden gebles seerd), samen goed voor totaal 514 interlands, konden de korte over steek naar het Britse schiereiland om uiteenlopende redenen niet maken. Om de groep met zestien man compleet te maken, werden in allerijl de Jong Oranje-spelers Bas- tiaan Poortenaar (SCHC), Jean Pierre Pierie (Kampong) en Walter Drenth (Oranje Zwart) opgeroe pen. De kans, dat het drietal z'n eer ste officiële A-interland kan bij schrijven is echter minimaal. Jorri tsma verklaarde na Amstelveen al dat hij het toernooi in het gammele en brandgevaarlijke stadion van Luton Town zou gebruiken om zijn olympische reservisten in te zetten. „Dit evenement is een tussenfase in de voorbereiding", benadrukte de coach na afloop. „Volgende week in Eindhoven tegen West- Vraagtekens BRUSSEL (ANP) De twaalfde editie van de Yvo van Damme Memorial heeft gisteravond in Heizelstadion in Brussel twee nieuwe beste wereldseizoenprestaties opge leverd. De Engelsman Steve Cram won de 1500 meter in 3.30,95 en de Portugees Jose Regalo liep de snelste 5000 meter van het seizoen in 13.15,62. Brussel leverde bij de ju nioren één wereldrecord op. De Ethiopiër werelkampioen Adis Abebe bevestigde zijn klasse met een tijd van 27.50,24 op de 10.000 meter. Nederland hield aan de laatste wedstrijd voor de finale van het Grand Prix-circuit volgende week vrijdag in West-Berlijn een fraai na tionaal record op de 100 meter hor den van Maijan Olijslager over: 12,83 seconden. De stem van Wilfred Geeroms, de speaker in het Heizelstadion, sloeg over toen hij de winnende tijd van Marjan Olijslager op de 100 meter horden van de electronische tijdwaarneming op het veld aflas. „12,84 seconden, een nieuw Neder lands record voor Marjan Olijsla ger". Later werd de officiële tijd zelfs 12,83 seconden. Het enthou siasme van de Belg was verklaar baar want hij is al jaren trainer van Marjan Olijslager. Vijf dagen geleden was Marjan Olijslager in Hengelo waar zij haar hordenrecord op 12,92 seconden bracht nog verbaasd over haar prestatie. Zij was op dat moment nog volop in haar voorbereiding op de Olympische Spelen van Seoul en had daarin vrijwel uitsluitend op techniek en nog maar weinig op snelheid gewerkt. De aanloop naar de recordrace was bepaald niet ide aal. Na drie valse starts waren de loopsters goed weg. Olijslager had een goede start, nam direct de lei ding en werd geen moment meer bedreigd. Voor Maijan Olijslager was het record een dubbele triomf. Op 29 juni liep zij bij wedstrijden in Lille een tijd van 12,87 seconden. Zij werd daarbij evenwel gesteund door een niet toelaatbare rugwind van 3,6 meter per seconde, waar door de prestatie niet als nationaal record in aanmerking kon komen. Hels tempo De beste wereldseizoenprestatie van Sydney Maree, die afgelopen zondag bij de Adriaan Paulen Me morial in Héngelo de 5000 meter in 13 minuten en 15,85 seconden liep, hield slechts vijf dagen stand. In Brussel bleek de Portugees Jose Regalo de snelste: 13.15,62. Een tweede beste wereldseizoen prestatie kwam op naam van Steve Cram, die bij het ingaan van de laatste ronde op een wereldrecord leek af te gaan. Het helse tempo uit de beginfase, een seconde onder als derde achter een Amerikaanse i op. Het was echter wel een boeiend duel, dat op de streep beslist werd in het voordeel van Aouita. De Marokkaan moest op de laatste 200 meter nog zeker vier meter goed maken op Gray. Voor Aouita betekende de winnen de tijd van 1.44.36 een persoonlijk record. Gray finishte 0,07 seconde later. Carl Lewis, die in Zürich zijn po sitie als snelste 100 meter loper van dit seizoen bevestigde door in 9,93 seconden het duur betaalde presti ge duel met wereldkampioen en- recordhouder Ben Johnson duide lijk te winnen, was ook in Brussel superieur. De 27-jarige Amerikaan had bepaald geen briljante start maar kwam na zestig meter met zijn lange passen onweerstaanbaar naar voren. Concurrentie had hij daarna niet meer. Lewis zegevierde in 10,04 seconden bij 0,66 meter te genwind. Dennis Mitchell (VSt) fi nishte als tweede 0,18 seconde la ter. Elly van Hulst werd het slachtof fer van een massaal deelnemers veld op de 1500 meter. De Belgi sche organisatoren hadden liefst tweeëntwintig atletes toegelaten tot de race. Van Hulst, die in de bin nenbaan stond, raakte direct na de start ingesloten in het massale veld. „Ik was als de dood voor een blessure. In zo'n wedstrijd kun je een trap op de achillespezen krij gen en dan is je seizoen mooi naar de knoppen." Elly van Hulst finish te in 4.07,72, de Roemeense Paula Ivan won de race in 3.59,17. Nelli Cooman revancheerde zich voor haar zesde plaats in Zürich. De Rotterdamse, die veruit de bes te start had van alle deelneemsters, eindigde als tweede achter de Olympische kampioene Evelyn Ashford, die 11,10 liet afdrukken. Cooman kreeg een tijd van 11,29. Els Vader eindigde als zesde in 11,52. De race werd gelopen met 0,7 meter tegenwind. De Nederlandse vrouwen esta fetteploeg op de 4 x 100 meter, die door een achillespees blessure van tweede loopster Gretha Tromp niet in de normale samenstelling kon lopen eindigde in 44,02 seconden De Amsterdammer gaat er op voorhand van uit. dat hij in Bra bant buiten Diepeveen en Delis sen de beschikking heeft over de gekwetste Kruize (beklemde ze nuw in de voet) en Steens (bloed uitstorting op de enkel). „Dat ze thuis zijn gebleven, is domweg een preventieve maatregel. In deze fase van de voorbereiding op de Olym pische Spelen nemen we geen en kel risico". Desondanks zijn er vraagtekens te plaatsen bij de beschikbaarheid van Steens. De 32-jarige Hagenaar, die driejaar op non-actief stond na een ingrijpende knie-operatie, mis te vanwege zijn enkelblessure ook al de strijd om de BWM-trofee. Zijn afwezigheid in Engeland betekent dat de KZ'er voor de Spelen buiten de vijf oefenduels tijdens de trai ningsstage in Seoul en Australië, straks nauwelijks over wedstrijd ritme beschikt. Ofschoon de 159- voüdige international niet tot de vaste basis behoort, krijgt hij van Jorritsma, ooit samenspelend met Steens in Oranje, desondanks het voordeel van de twijfel. „Ik maak me geen zorgen over zijn herstel", wuifde de spoorleider na afloop alle bezwaren weg. „Zo'n blessure zou elke andere speler evenveel revalidatietijd hebben ge kost. Seoul is pas over vier weken. We hebben dus nog alle tijd. Ik pie ker er niet over om hem thuis te la ten". Onvoldoende Met dat schot voor de boeg kan Robbert Delissen het voorlopig doen. De HGC-er is reeds voor de Spelen uit de selectie gevallen, maar blijft tot vlak voor de start van het olympische evenement op afroep beschikbaar. Niet van harte, zoals hij gisteren nog eens onder streepte, maar de centrumspits houdt de illusie op Seoul levend. Tegen Spanje mocht hij nog een kwartieije meedoen. Dat korte tijdsbestek was echter onvoldoen de om Jorritsma's ongelijk te be wijzen. Die gelegenheid kregen de bankzitters, Gert Jan Schlatmann, Patrick Faber, Mare Benninga, wel en met wisselend succes. Met na me Benninga haalde een ruime vol doende en ook zijn clubgenoot van Bloemendaal Schlatmann toonde aan dat hij een volwaardige op roepkracht is. Dat Nederland niettemin moeite had om in de stromende regen en troosteloze ambiance afstand te ne men van Spanje vond zijn oorzaak in de vele positiewisselingen. Ze ven man acteerden op een voor hun vreemde plaats met alle ba lans-verstoringen van dien. „Dat maakte de ploeg erg kwetsbaar", verontschuldigde Jorritsma zich later. Dat er toch uitzicht was geweest op een royale score, telde voor hem minder zwaar. „Winnen is het be langrijkste. Niets meer en niets minder". Dat karwei klaarde gele genheidsmiddenvelder Bovelan der in zijn eentje door twee van de vier cirkelslagen achter de Spaanse poortwachter Rovira te knallen. Daarmee kwam hij een goal te kort voor zijn 50e jubileumtreffer, maar die zal vandaag tegen de olympi sche poule-tegenstander Kenia en zondag tegen Groot-Brittannië on getwijfeld volgen. AD HEESBEEN Nelli Cooman en Evelyn Asford (r.) schieten uit de startblokken op de 100 meter sprint. Cooman wérd tweede achter de Amerikaanse. (foto ani»> het wereldrecord (400 m in 55,71 en 800 m in 1.51,88) bleek echter' te veel van zijn krachten te hebben gevergd. Cram kwam uit op 3.30,95, zijn derde tijd ooit gelopen. De 800 meter met Johnny Gray en Said Aouita, aangekondigd als een van de topnummers van de 'Van Damme Memorial, leverde niet zoals verwacht de beste tijd formatie (42,97) en Frankrijk (43,46). Yvonne van Dorp verving Tromp. De mannenploeg bestaan de uit Jeroen Ooievaar, Rob van de Kundert, Emiel Mellaard en Achmed de Kom liep een Neder lands record (39,66), maar werd na afloop gediskwalificeerd. De tijd was 0,16 seconden boven de limiet voor de Spelen. ROTTERDAM (GPD) - Dat het gisteren op het Rotterdamse CHIO 'Ladies Day' was, vatte de Ameri kaanse ploeg letterlijk op. Voor de ogen van de meest belangrijke on der de aanwezige vrouwen, konin gin Beatrix, startte de Verenigde Staten de landenwedstrijd met vier amazones. Het waren echter twee ruiterkwartetten van louter man nen die vroeg in de avond voor de spanning zorgden. Nederland leek voor de derde keer na 1948 en '55 de strijd voor eigen publiek te win nen, maar werd op de valreep door de Olympische equipe van Zwit serland gepasseerd. Het Oranje-kwartet Jos Lan- sink, Jan Tops, Rob Ehrens en Wout-Jan van der Schans, in die sa menstelling vandaag ook officieel zeker van Seoul wist in gezel schap van bondscoach Henk Nooren niet goed wat ze met die tweede plaats aanmoest. Tevreden zijn, over de weinige springfouten, of teleurgesteld, over het net mis sen van die eerste plek. Het laatste overheerste. Nooren: „Als je er zo dichtbij bent, is het jammer als je het net niet redt. Het is goed hoor, wat de equipe hier heeft laten zien, maar er had meer ingezeten. Zeker, na de eerste manche, en toen Jos Lansink de tweede omloop ook nog fantastisch t?egon, had daar een vervolg op moeten komen". Lange tijd ging Nederland het veld van negen landen vooraf, maakte in de eerste omloop alleen Lansink een springfoutje en waren er andere strafpunten voor tijds overschrijding en een weigering. Toen in de tweede manche zowel Tops als Ehrens tweemaal in de fout ging, konden de Zwitsers langszij komen. Na een foutloze rit van de laatse rijder uit dat sterke hippische land, Thomas Fuchs, hoefde Nederlands slotrijder Van der Schans niet eens meer in actie te komen. Bij een eveneens fout loos parkoers zou zijn ploeg nog al tijd een kwart punt mëér in de min staan. Geen risico's De klassering van drie rijders per equipe telt in een landenwedstrijd, dus liet Van der Schans zijn Olympic Treffer maar op het in- springterrein staan. „Het had geen zin onnodige risisco's te nemen, ik kon toch niets meer aan de stand veranderen. Bovendien is er zon dag nog de Grote Prijs". Waarin de ruiter uit Lunteren nu kan starten met het zelfvertrou wen, opgedaan in de eerste man che van gisteren. „Die was formi dabel", vond hij zelf, ondanks een weigering van Treffer op de derde hindernis. „Het was weer het eer ste echt zware parkoers van Treffer sinds tijden, daar is-ie heel goed uitgekomen". En zo gingen langzaamaan toch de positieve geluiden in het Kra- lingse Bos overheersen. Dat het met de Nederlandse ruiterploeg dit jaar goed gaat, was bekend, maar na een wat moeilijker periode vol kleine blessures van verschillende toppaarden, is in het laatste con cours voor de Spelen het herstel overduidelijk. Neem daarbij de op komst van Jos Lansink en zijn paard Felix, en bondscoach Nooren kan over drie weken met een medaille-rijpe equipe naar Se oul afreizen. De vier genoemde Olympische ruiters plaatsten zich de afgelopen dagen individueel al voor de Grote Prijs van morgen, daarnaast zullen nog ruiters als Laarakkers en Hen- drix in de 'grote finale' in actie ko men. Dus heeft Nooren weinig te klagen, althans naar buiten toe. „Natuurlijk zijn er ook nu de nodi ge fouten gemaakt, maar daar wil ik liever eerst binnenshuis over praten. Niks dramatisch hoor, klei ne dingetjes, alleen hebben die fou ten tot gevolg die niet hadden mo gen gebeuren". Boze blikken Zoals een 'ruiterfout' van de meest ervaren van het stel, Rob Ehrens, die in de landenwedstrijd om de Gucci-Cup in feite de beslis sing betekende. Van boze blikken in het kleine kamp was echter geen sprake. Van der Schans: „Ik ben er van overtuigd, dat iedereen zijn best doet, maar er kan wel eens iets fout gaan. De jongens die die fou ten maken, zijn zelf het meest on gelukkig, en met elkaar moet je daar overheen komen". Dat er springfouten werden ge maakt, was niet echt verwonder lijk. Opmerkelijker was het juist, dat de Nederlanders na de eerste manche met slechts viereneenhal- ve strafpunt afsloten. Want par koersbouwer Olaf Petersen ook de verantwoordelijke man in Seoul had een technisch zeer zwaar cir cuit uitgestippeld, waarop de rui ters het uiterste van hun paarden en concentratie moesten vragen. Na een snelle sprong over een sloot moesten ze direkt inhouden om twee steile hindernissen te nemen. En de afstanden tussen sommige obstakels stelden veel combinaties voor problemen. Zo zocht een erva ren ruiter als de Brit Nick Skelton na de tweede manche met liefst 28.25 strafpunten de uitgang op. EDWIN WINKELS

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15