John Talen de koning te rijk SpoORPtTV Beste honkballer staat buitenspel wsmmmmm Houtman weer eens terug in De Kuip Anderhalf miljoen voor tien seconden sprintgeweld 'Rooie van Spijkenisse leeft op in Ronde van Nederland Noordkorea verwerpt laatste IOC-voorstel Bloemenhulde, maar geen cadeautjes voor Nijdam Noordwijk eervol ten onder tegen Haarlem: 0-2 Sterk Ajax langs Penarol SI PAGINA 13 Baranco aan de kant geschoven HAARLEM (ANP) - De honkballer met de beste cijfers van het seizoen mist in Haarlem geen wedstrijd. Toch is hij tijdens de veertiende honkbalweek gedwongen buiten het veld te blijven. Judsel Baranco kan maar niet begrijpen dat de Nederlandse bondscoaches hem niet hebben ge kozen voor het Nederlands team en ergert zich aan het bedenkelijke peil waarop de Antillianen acteren. „Mij is niets verteld. Als ze een blank team willen hebben, moeten ze dat zeggen." Baranco (25), afkomstig van de Antillen, kan een uitstekend rap port overleggen. Alleen het cijfer voor gedrag valt uit de toon. „Twee keer heb ik met Harry van der Vaart in de clinch gelegen", weet Baranco in de veronderstelling dat met de naam een van Petroffs as sistenten de kwade genius is ge noemd. De honkbalautoriteiten en Ba ranco liggen elkaar niet zo. Van der Vaart en Leen Volkerijk, die de groep van de Amerikaanse mana ger Tom Petroff hebben samenge steld, vinden Baranco maar lastig. „Ongedisciplineerd gedrag? Wat dacht je van Marcel Joost, die gaat toch ook stappen", pareert toe schouwer Baranco. Daarmee be vestigt de honkballer het oordeel van Nicols-manager Jan-Dick Leurs, die een succesvolle honk balselectie eens omschreef als een bonte mixture van „schoffies en studenten". Gevraagd naar de reden van Ba- ranco's afwezigheid in het veld, verwijst KNBSB-bestuurslid Jules de Pierre naar een tijdschriftpubli catie waarin Van der Vaart zijn standpunt uiteenzet. „De KNBSB heeft terzake geen mening", ant woordt de honkbaldiplomaat. Van der Vaart meent dat de bot singen in het verleden de basis voor een goede samenwerking heeft weggeslagen. „Niet alleen de capaciteiten tellen. De opstelling op de bank moet ook in de beoor deling in het cijfer worden meege teld." Op het veld is de rol van Baran- co's optreden niet omstreden. Met 78 hits verbeterde de kleine Giant dit seizoen een oud record van Charles Urbanus. Zijn totaal van vijftien homeruns werd door geen hoofdklasser bereikt. Op Bill Groot na boekte Baranco het hoogste slaggemiddelde van de Nederland se topdivisie. Op het veld zo onge veer dus het toonbeeld van regel matigheid. Baranco erkent dat er buiten het veld, waar hq deze week gedoemd is te vertoeven, af en toe wel wat een behoorlijke warming-up bleek hij in staat een aardige wedstrijd te gooien of een rake tik te geven. Ook Giants-coach Cees Herkemij heeft zijn twijfels over de veelzijdige honkballer. Baranco, die eerder voor UW en Neptunus uitkwam, verwierf drie jaar geleden al tijdens de Europese titelstrijd een reputatie door de prijs voor de beste slagman weg te pikken. Met een gemiddelde van 0.593 maakte hij als 22-jarige in druk. Sindsdien maakte hij als in ternational alle grote toernooien „Het beste jaar uit mijn loopbaan wordt niet bekroond", stelt Baran co met spijt in zijn stem. Het ziet er niet naar uit dat de honkballeiders op hun beslissing terug komen. Niettemin lijkt Baranco de juiste man om tijdens de wereldtitelstrijd en het Olympisch demonstratie- toernooi als aangewezen slagman op te treden. Die rol wordt in Haar lem vervuld door Robert Knol, die in Italië het tweede honk zal bezet- Hoewel Jim Kotkas van Canada op het tweede honk wordt uitgetikt door Matt Toole van de Sullivans bleef Ca nada op de vierde dag van de Haarlemse honkbalweek ongeslagen door een 6-2 overwinning op het Amerikaanse team. (foto anp> ten omdat Frank Bos voor het WK- Resteert de weinig sjieke wijze zo'n jaar hebt gehad, verwacht je toernooi niet beschikbaar is. Van waarop Baranco aan de kant werd iets meer. Ik ben hier de hele week. der Vaart laat echter weten dat het geschoven, „Ik heb niets gehoord. Het lijkt wel of ze me totaal nege- hoofdstuk Baranco uit is. Geen brief, geen telefoontje. Als je ren." ZURICH (DPA) - De duurste tien seconden uit de geschiedenis van de atletiek. Voor het record bedrag van bijna 1,5 miljoen gul den komen Ben Johnson en Carl Lewis vanavond tegen elkaar uit op de honderd meter tijdens de Grand Prix-atletiekwedstrijd in Zürich. Het is hun eerste onder linge duel sinds de finale van de wereldtitelstrijd in Rome, toen Johnson goud won en het we reldrecord op 9,83 seconden bracht. Volgens Larry Heiderecht, de manager van Johnson, is de race tussen de rivalen mogelijk, om dat Amerikaanse televisiesta tions extra reclametijd hebben verkocht en zodoende meer geld voor het uitzenden van de wed strijd kunnen betalen. Boven dien is het organisator Res Brüg- ger gelukt om, louter voor deze race, extra geldschieters te vin den. Door die financiële inspan ningen zien de atleten vermoede lijk ruim 700.000 gulden de man bijgeschreven op hun rekening. bevestigen. Waren de sprinters in aparte races van start gegaan, wat de bedoeling was, dan had den ze 'slechts' 80.000 gulden aan hun inspanningen overgehou den. Johnson, die de laatste vijf confrontaties met Lewis win nend afsloot, heeft de strijd op papier tegen de Amerikaan in ie der geval gewonnen. „Ik wil Le wis in Zürich zo duidelijk ver slaan, dat hij niet meer weet waar zijn voor- en achterkant is", zei de Canadese spierbundel in het dagblad Toronto Star. „De hon derd meter zijn van mij. Laat Le wis maar op andere nummers uitblinken." Lewis, de Olympisch kam pioen van 1984, uitte zich wat ge matigder. „Ik ben blij dat we nog voor Seoul tegen elkaar lopen. Ben is een klasse-sprinter en ik zal in beste vorm moeten zijn om hem te verslaan." De Amerikaan is dit jaar houder van de beste re guliere seizoensprestatie in de wereld. Hij liep twee keer 9,96 se conden. Johnson heeft een beste tijd van 9,98 staan. ROTTERDAM"(ANP) - Feyenoord heeft de 31-jarige spits Peter Hout man voor een jaar gecontracteerd. Voor de Rotterdamse club, die zon dag in De Kuip zijn eerste wed strijd van de competitie tegen landskampioen PSV speelt, is het de achtste aankoop voor het nieu we seizoen. Houtman speelde reeds drie keer eerder voor Feye noord. Bij zijn laatste club, Spor ting Lissabon uit Portugal, zat hij meestal op de reservebank. Peter Houtman zat, sinds de af loop van zijn Portugese avontuur, zonder club. Ver gevorderde con tacten met Sparta en Vitoria Setu- bal liepen op niets uit. Bovendien stond hij sinds afgelopen weekein de hoog op de verlanglijst van FC Utrecht, dat op zoek was naar een opvolger voor de naar Roda JC ver trokken John van Loen. Om zijn conditie op peil te hou den, trainde Houtman de laatste weken mee met Feyenoord. Hoe wel trainer Rob Jacobs met Mit chell, Hofman, Smolarek, Krom mendijk en Blinker niet slecht in zijn voorwaartsen zit, liet hij weten Houtman graag aan zijn selectie te willen toevoegen. Jacobs kreeg zijn zin, omdat de transfervrije Houtman geen geld hoefde te kos ten. Feyenoord investeerde in ze ven aankopen (Lokhoff, Metgod, Nortan, Krommendijk, Brands. Van Geel en Smolarek) reeds 3,5 miljoen gulden. Alleen het salaris van de kopsterke spi^ zal op de Rotterdamse begroting drukken. In de carrière van Houtman zijn Feyenoord en FC Groningen de op vallendste clubs. Hij speelde drie perioden voor Feyenoord en drie maal voor FC Groningen. Club Brugge en Sporting Lissabon wa ren zijn andere werkgevers. Hout man vierde zijn grootste successen in Rotterdam. In 1984 won Feye noord, met Houtman, Cruijff en Gullit, het kampioenschap en de beker. In de periode van 1982 tot 1985 maakte hij 72 competitie-doel punten en werd hij gekozen voor het Nederlands elftal. In acht inter- ALMELO (GPD) In het secondenspel, dat de Profronde van Nederland vooralsnog kenmerkt, lijkt John Talen zijn i draai te hebben hervonden. De sceptici die de 'rooie' van mankeert. Verschillende keren Spijkenisse al aan het afschrijven waren, dienen tot nader liet hij zijn club tot op het laatste order een afwachtende houding aan te nemen. Talen heeft Hortin !?nm^kVereianInrlïtom z'ch gisteren onderweg van Groningen naar Almelo weer over zun komst. „Verslapen. Stom ^„*11 u -r? i natuurlyk", geeft hij toe. Zonder met veel elan gemeld aan het front. Daar waar bonussecon- den te verdienen waren, zette hij zich aan het hoofd van de karavaan. Uitgezonderd in de Twentse finishplaats dan, Littharslfi TIPt waar de Belg Wim Arras de gelegenheid aangreep zich te revancheren voor een vervelende, nog slepende dopingaf- faire. Talen kon echter eveneens het erepodium beklim- rnrtrl in lfpilmrrl men' De buitgemaakte bonificaties in totaal twaalf se- 1UUU 111 lvClllcU. 11 conden waren voldoende om de oranje leiderstrui over te nemen van Jelle Nijdam. duel met Bochum KEULEN (SID) - FC Köln heeft het inhaalduel van de derde speeldag in de Bundesliga tegen VfL Bochum met 1-0 gewonnen. Het doelpunt werd twee minuten voor tijd gemaakt door Thomas Allofs, die een strafschop na hands van Nehl benutte. Kbln heeft nu even veel punten als leider Karlsruher SC en kampioen Werder Bremen: vijf. De wedstrijd in Keulen was kei hard. Scheidsrechter Birlenbach deelde zeven gele en twee rode kaarten uit: voor international Litt- barski van Köln en libero Kempe van Bochum, die na een hard on derling duel handtastelijk werden. Littbarski had voor de wedstrijd de tegenstander uitgedaagd door vijf honderd Mark uit te loven als Bochum minder dan tien maal zou terugspelen op de eigen doelman. Na drie speeldagen in de Bundesli ga zijn reeds zes spelers voortijdig naar de kleedkamer gestuurd. Alsof dat nog niet genoeg was, ont fermde hij zich ook over de witte (jongerenklassement) en de blau we (sprintklassment) trui. Geen wonder dat Talen zich in Almelo bijkans de koning te rijk voelde. „Wat wil je", glunderde de nieuwe klassementsleider, „ik ben uit een heel diep dal geklommen. Ik heb drie verschrikkelijk slechte maan den achter de rug. Niks ging, ik zat helemaal kapot...of het nu fysiek was of psychisch, ik weet het niet. Soms zat ik huilend op de fiets. Ie dereen heeft wel eens een slechte periode. Op zich is dat niet zo erg, daar word je op zich niet minder van. Alleen duurde het bij mij zo lang. Het hield maar niet op". Positivo Desondanks werd Talen door zijn ploegleider Peter Post een plaats in diens Tour-equipe aange boden. Iets wat de Amstelvener be ter niet had kunnen doen. De gebo ren Drent had amper enige inbreng en was in het Franse land nauwe lijks vooruit te branden. Gevraagd TOKIO (Rtr) - Noordkorea heeft gisteren laten weten niet deel te zullen nemen aan de Olympische Spelen, die volgende maand in de Zuidkoreaanse hoofdstad Seoul beginnen, op de voorwaarden, die het Internationaal Olympisch Co mité onlangs heeft gesteld. Men vindt dat de zaak opgelost moet worden in gesprekken tussen par lementsleden van beide zijden. In het communique dat het Noordkoreaanse persbureau in To kio heeft uitgegeven, wordt gezegd dat de weigering is vervat in een te lex van Kim Yu Sun, de voorzitter van het Noordkoreaanse Olympi sche Comité, aan IOC-voorzitter Juan Antonio Samaranch. Het be helst het antwoord van Noordko rea op het IOC-voorstel van 11 au gustus j.l.. Daarin stelde het IOC voor dat beide Koreaanse delega ties bij de openings- en sluitings ceremonie zij aan zij zouden lopen; elk onder hun eigen vlag, voorafge gaan door één enkele Olympische vlag. Volgens Kim zou de voorgestel de regeling de sterke indruk wek ken, dat er twee Korea's zijn. Wel kondigde hij - aldus het persbu reau - aan dat hij Samaranchs' me dewerking zou inroepen, mochten de geprekken tussen de parlemen tariërs succes hebben. De twee de legaties hebben afgesproken el kaar vandaag voor een verkennend gesprek te ontmoeten in het grens- plaatsje Panmunjom waar destijds de wapenstilstand werd gesloten. De bedoeling is te komen tot een gezamenlijke parlementaire zitting voor de opstelling van een niet- aanvalsverdrag, waarbij de moge lijkheid van het deelnemen van Noordkorea aan de Spelen zou kunnen worden besproken. Noordkorea stelt zich ncrg steeds op het standpunt dat het recht heeft als mede-organisator op te treden. In het communique werd geen melding gemaakt van het feit. dat de Zuidkoreaanse president Roh Tae-Woo maandag een directe ontmoeting met de Noordkoreaan se leider Kim Il-Sung heeft voorge steld. naar het hoe en waarom, klaagde de Zuidhollander over van alles en nog wat Vage klachten vooral, waar de soigneurs hopeloos van werden. Voor hen was het duide lijk dat het bij Talen geestelijk niet goed zat. Post vond het blijkbaar ook allemaal gezeur en overlaadde zijn renner met een stevige lading kritiek. Hij vroeg zich zelfs open lijk af of Talen nou wel dat talent was dat zich begin 1987 in de Om loop van Het Volk had aangediend. De jongeman (23) in kwestie liet al het gal gelaten over zich heenko men. Hij reageerde niet en wachtte op betere tijden. Talen: „Ik heb dat wat er over gezegd is, niet gelezen. Wat moet ik daarmee? Kijk, als je slecht bent heeft iedereen wel wat aan te merken. Rij je goed, dan hoor je nooit iemand. Zo werkt dat toch, nietwaar? Mij ging het er om zo positief mogelijk te blijven den ken. Daarom was ik voor of na de koers ook nooit sjagrijnig. Het luk te me om het fietsen op zich en de dingen eromheen te scheiden". Als positivo kreeg Talen zijn te rechte beloning. Plotseling, als een donderslag bij heldere hemel, kon hij weer hard op de pedalen stam pen. Tot die ontdekking kwam hij twee weken geleden in de Ronde van Denemarken. Hij reed er een serie vierde plaatsen bijeen en kwam in het eindklassement op plaats zeven terecht. Een wonder lijke ommekeer waar geen dokter, soigneur of kraker aan te pas was gekomen. Talen: „Vraag me niet hoe het komt, maar opeens had ik weer macht in de benen. Kon ik weer op kop rijden en was er een gat als ik achterom keek. Daarvoor werd ik uitgelachen als ik eens aan de leiding verscheen. Afijn, ik heb in Denemarken weer zelfvertrou wen gekregen en dat is voor een sportman heel belangrijk". Volle pond In de vaderlandse trektocht lijkt de opgaande lijn zich voort te zet ten. Op weg naar het Oosten maak te hij zijn bedoelingen snel duide lijk. Na 25 kilometer (in Assen) mengde hij zich in de eerste bonifi catiesprint. Met succes, want nie mand kon zijn wiel houden. Eddy Schurer was aangewezen om Talen in deze sprints te weerstaan. De Fries, toch bepaald geen langzame jongen, kon hem nimmer de baas. „Maar nou reed ik ook niet best hoor", verweerde hij zich. Talen liet niet alleen Schurer steeds in het zand bijten, maar ook alle ande re medestrijders. Uit de vier tus- Poppel die het peloton aanvoert op weg r sensprints haalde hij het volle pond. Talen: „Die sprintsnelheid heb ik ook uit Denemarken meege nomen. Omdat onze ploeg geen sprinter bij zich had, was ik voor dat werk aangewezen. En dat ging ook al niet slecht. Trouwens, er zijn veel sprinters dié ik kan kloppen in tussensprints. Dat is toch weer iets anders". Hetgeen ook bleek in Almelo. In het sprintfestival dat daar gestalte kreeg, kwam Talen er niet aan te pas. Dat gold trouwens eveneens voor twee sprinters met een inter nationale reputatie, Jean-Paul van Poppel en Mathieu Hermans. Zo wel de keizer van Frankrijk (Van Poppel) als de koning van Spanje (Hermans) gaf niet thuis. Hermans (22ste) vond het veel te link om zich aan een massaprint te wagen. Hij gaf de organisatie een veeg uit de pan. Hermans vond het parcours van aankomst maar niks. „Veel te smal en zonder een rechte lijn. Bo vendien zaten er vluchtheuvels in de weg. Ik ben niet bang uitgeval len, maar ik kneep nu toch wel even in de remmen. Dit zijn geen aankomsten voor sprinters. Waar deloos". Revanche De Belg Wim Arras had daar ui teraard geen boodschap aan. Hij zocht en kreeg eerherstel nadat hij in juni door het management van PDM ontslag aangezegd had gekre gen. Aanleiding was een doping- zaak in de Ronde van Zweden. In het plasje van Arras bleek de ver- ALMELO (GPD) Nog maar nauwelijks had wedstrijdleider Wim Roosenburg gisteren in Groningen het startsein voor de eerste etappe van de Profronde van Nederland of oranjetrui-drager Jelle Nijdam de marreerde uit het peloton. Het peloton wreef zich eens goed uit de ogen en vroeg zich af: „Wat bezielt die vent?" Slechts één coureur had de tegenwoordigheid van geest om te rea geren, de Belg Bruno Geuens. Om weldra te ervaren dat de ontsnap ping van Nijdam eentje met een speciale bedoeling was. Vier kilome ter na de start stond oma Nijdam voor haar huis in Eelderwolde (de ge boorteplaats van Jelle's befaamde vader Henk) met een bos bloemen klaar om haar kleinzoon te feliciteren met zijn 25ste verjaardag. Toen even later het peloton langskwam, werd er massaal in de rem men geknepen. Vervolgens werd de jarige oranjetruidrager door zijn collega's spontaan toegezongen. Cadeautjes daarentegen waren er niet bij voor de renner uit Zundert, die later op de dag zelfs zijn oranje- trui afhandig werd gemaakt door John Talen. Het samenwerkingsverband tus sen Feyenoord en Excelsior kent naast een nog nader uit te werken aantal bepalingen een opmerkelij ke clausule. Als de papieren wils- overeenkomst niet naar het genoe gen van de sponsor van de eerste- divisionist wordt nageleefd, eist Akai dat trainer Rob Jacobs alsnog zijn contract bij Excelsior nakomt. De samenwerking tussen beide clubs is vooral gebaseerd op de be reidwilligheid van beide partijen. Of zoals Hans Kraay het namens Feyenoord duidelijk maakte: „Er is hier meer sprake van een raam werk dan van een vaststaand plan. Als er slechts aan de hand van deze papieren zal worden gewerkt, is het verband weinig waard. Dan is er van beide kanten te weinig be reidwilligheid." Vervolgens bena drukten Kraay en Van Roon dat er wat hun betreft daarover geen twij fel hoeft te bestaan. Het verband regelt vooral wat zaken in de mar ge. Excelsior kan Feyenoord vra gen een bepaalde speler, die bij de eredivisie-vereniging overbodig is geworden, uit te lenen. Maar dan dient de betrokken speler wel toe stemming te verlenen en moet het aanbod van een tweede vereniging dat van Excelsior niet alteveel te boven te gaan. In principe dus slechts een vastlegging van de gang van zaken van de laatste ja ren. Overeengekomen is ook om meer oefenwedstrijden tegen el kaar te gaan spelen. LEIDEN Zaterdageersteklasser Noordwijk heeft de oefenwed strijd tegen eredivisieclub Haar lem eervol met 0-2 verloren. Marcel Peper en Rini van Roon scoorden voor Haarlem al in de eerste helft. Na de thee waren beide ploegen aan elkaar gewaagd en totaal onge vaarlijk. Quick Boys moest zijn meedere erkennen in hoofdklasser Wilhelmus (3-4). Opvallend was dat de Katwijkse defensie wederom vier maal werd gepasseerd. Arthur Dijkstra (2), Ronald Willemse en Ronald Hes (Wilhelmus) en Leo van der Weteringh, Marcel Har- teveld en Theo van Rijn (Quick Boys) waren de doelpuntenma kers. Roodenburg toonde zich te gen vierdeklasser Docos erg pro- duktief 8-2). Glenn Helder (3), Mar cel Prins (2), John van Berkel, Bou- di Pijnakker en Richard Gottmer schoten voor de Kooibewoners raak. Voor Docos scoorden Hans van Marwijk en Ronald Hoogen- boom. Oegstgeest kwam duidelijk te kort tegen de reserves van Noordwijk, die in Gerben Vogelaar (drie doelpunten) zijn gevaarlijkste man had. Rein Groters redde voor Oegstgeest de eer (1-3). De zaterdag en zondagtak van FC Lisse won nen ieder met 3-1. Het zaterdagelf tal van trainer Wim Eilander had in Rob Vermeulen, Jan Broekhuizen en Arie Schalk zijn doelpuntenma kers. Bij zondagtrainer Wim Ver burg waren dit Wim Bouckaert (2) en Ruud Warmerdam. Voor vanavond staan de volgen de oefenwedstrijden op het pro gramma: Foreholte - WSB, Rijnsburgse Boys - Aalsmeer, Voorschoten - Te Werve, RCL - Noordwijk, SJZ - Ha- zerswoudse Boys, UDO - Quick Boys en Meerburg - Bernardus. boden stof efedrine te zitten. Of schoon de zaak nog altijd niet is af gewikkeld en Arras (zich beroe pend op procedurefouten) ook nog niet is bestraft, zag PDM zijn goede naam aangetast en zette Arras bui ten de ploeg. De Belgische formatie van Lotto ving de kleine man uit Lier barm hartig op en in 'eigen huis' is Arras zodanig opgekalefaterd dat hij weer kan winnen. De triomf in Al melo beschouwde hij vooral als een revanche op de bazen van PDM, die hij het meten met twee maten verweet. Arras: „Theunisse wordt de hand boven het hoofd ge houden, terwijl ik moet hangen. Dat klopt toch niet?" ATHENE (ANP) - Ajax heeft de eindstrijd bereikt van een interna tionaal voetbaltoernooi in Athene. In het Olympisch Stadion versloeg Ajax, dat een sterke wedstrijd speelde, voor 43.000 toeschouwers Penarol uit Uruguay met 4-1. De Amsterdammers namen, onder het toeziend oog van bondscoach Thijs Libregts, een voorsprong van 4-0 door John van t Schip (29e mi nuut), Arnold Muhren (37e en 67e) en Stefan Pettersson (57e). Drie mi nuten voor tijd bepaalde Oscar de eindstand op 4-1. In de finale ont moet Ajax vanavond Olympiakos dat met 2-1 van Atletico Madrid WOENSDAG 18.25-18.55 Ned 2: Veronica Sport: American Football. 19.55-23 30 BRT 2: Atletiek rechtstreek se reportage van de internationale wed strijden van het Europese Grand Prix cir- 20.20-20.40 BBC 2: Under Sail: zeilma- 20 20^22.30 Ned 3: Studio Sport. Met voetbal: rechtstreeks verslag van de vriendschappelijke wedstrijd PSV-AC Milan ter gelegenheid van de opening van het vernieuwde PSV-stadion en atle tiek: verslag van de wedstrijden uit het Europese Grand Prix circuit te Zürich 20.40-22.00 BBC 1: Athletics: verslag van de Grand Prix-atletiekwedstrijden m het Zwitserse Zürich. 21 30-22.23 SKY: International Motor Sports: mei o a de tiende ronde van het F.I.M wereldkampioenschap (de Grote Prijs van Joegoslavië). 22.00-22.30 BBC 2 Athletics: verslag van de Grand Prix-atletiekwedstrijden in Zürich. 22.35-22.40 Super: Golf Nieuws: het laatste nieuws van internationale toer- 22 40-23.40 Super: Wielrennen: Tour of Britain Cycling '88 (verslag van de etap pe Manchester-Liverpool. 23 00-00 00 Did 1ARD-Sport extra atle tiek (Grand Prix wedstrijden in Zünch) 23.00-00.30 Ned 3 Studio Sport. Honk bal verslag van de vandaag gespeelde wedstrijden tijdens de veertiende Haar lemse honkbalweek en atletiek (Grand Prix Meeting te Zürich). DONDERDAG 10 23-11.25 Did 1 Atletiek Grand Prix wedstrijden in Zürich.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 13