I I I I De Koning vraagt: ALL-ROUND SECRETARESSE PERSONEELSFUNCTIONARIS M/V (20 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt TANDARTSASSISTENTE kamsteeg V-A-G schoonmaker m/v ADM. MEDEWERKER m/v medewerkers (m/v) betaalde hulpkrachten m/v reserve hulpkrachten m/v Typiste PW III Adm. medewerker Adm. medewerker Het Nederlands Drukkerij Bedrijf BV is een moderne, goed geoutilleerde en springlevende drukkerij, waar op Europees niveau gewerkt wordt. Dagelijks zijn er ca. 200 medewerkers in een aangename werksfeer bezig met het vervaardigen van tijdschriften, brochures en reclamedrukwerk. Met drie rotatie- en een aantal vellenpersen vervaardigt het NDB zo'n 80 verschillende periodieken, waaronder weekbladen, veertiendaagse bladen en maandbladen. Hel bedrijf is gevestigd in een groot modern pand waar veel aandacht besteed wordt aan de routing en prettige werkomstandigheden. Wij zoeken met spoed een Ben jij die secretaresse? (M/V) Wij zitten om je te springen! Je gaat er voor zorgen dat de commercieel adjunct-directeur en zijn 4 buitendienst medewerkers optimaal kunnen functioneren. Je regelt hun agenda's, vergaderingen, verslagen, correspondentie e.d. Je hebt ervaring met tekstverwerking, bij voorkeur met IBM-PC Display-Write-36, je spreekt je talen en verder zul jij het team bij alle voorko mende werkzaamheden ter zijde staan. Interesse? Schrijf snel aan onze afdeling personeelszaken. r.: 1 1 Produktieweg 5 2382 PA Zoeterwoude Tel. 071 - 410114 STICHTING VAKOPLEIDING WEGVERVOER De Stichting Vakopleiding Wegvervoer is een landelijk werkend opleidingsorgaan. Dagelijks zijn ca. 60 medewerkers bezig met het organiseren en ontwikkelen van opleidingen en het be geleiden en instrueren van leerlingen/cursisten. Ca. 1500 leerlingen-werknemers zijn in dienst bij de stichting in het kader van hun praktijkopleiding. Als gevolg van een gestage groei hebben wij behoefte aan een allround uur per week) die de volledige verantwoordelijkheid draagt voor de uitvoering van het personeelsbeleid en direct aan de directeur verantwoording schuldig is. Onze gedachten gaan uit naar een zelfstandig werkende, praktisch ingestelde man of vrouw, met een behoorlijke dosis ervaring, die zowel uitvoerende taken als managementtaken op energieke wijze ter hand neemt. Opleiding: MBO-PW Leeftijd: vanaf 35 jaar Tot de taken van de personeelsfunctionaris rekenen wij o.m.: - werving, selectie, personeelsplanning - toepassen/bewaken van arbeidsvoorwaarden - adviseren t.a.v. opleiding en training - vormgeven aan personele zorg - adviseren van directie en staf - onderhouden van interne en externe contacten Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u voor 22 augustus richten aan: de directie van de Stichting Vakopleiding Wegvervoer, Postbus 112, 2400 AC Alphen aan den Rijn, onder vermelding van referentie: PZ 08/88. Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden haematolo- gische bepalingen verricht ten behoeve van de patiëntenzorg. Tevens wordt wetenschappelijk onderzoek gedaan op haematologisch gebied. De afdeling telt 40 medewerkers. Voor de drie staf leden van het laboratorium zoeken wij per 1 september 1988 een secretaresse m/v (part-time, 19 uur per week voor halve dagen) vac.nr. 88.F. 19.32. LD Werkzaamheden: - maken van afspraken en het bijhou den van de agenda; - verzorgen van inkomende en uit gaande post; - onderhouden van diverse contacten; - administratieve werkzaamheden zo als het typen van brieven, verslagen, voorschriften, mededelingen en roos ters; één en ander m.b.v. tekstver- werkende apparatuur; - typen en verzorgen van wetenschap pelijke publicaties; - bijhouden van het archief. Functie-eisen: - HAVO/MEAO/secretaresse-oplei- ding; - kennis van de Engelse taal en medi sche terminologie; - in staat zijn zelfstandig te werken en bij voorkeur praktijkervaring in een soortgelijke functie. Werktijden: van maandag t/m vrijdag in de middaguren. Salaris: max. f 2972 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. G.J. den Otto- lander, of door mevr. Dr. J.C. Kluin-Ne- lemans (071 -262219). Hemostase en Thrombose- onderzoek Op het stollingslaboratorium bestaat de vacature van administratief medewerker m/v (0,5 dagtaak) vac.nr. 88.F.21.32.LD De werkzaamheden bestaan uit: - maken van afspraken met patiënten; - verzorgen van correspondentie; - archivering; - data opslag in computerbestanden. Vereisten: - HAVO-niveau; - ervaring met tekstverwerker; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur medisch secretaresse opleiding. Werktijden 19 uur per week van 8.30 tot 12.30 uur. Salaris: max. f 2736 op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door de heer J. Dubbeldam, hoofdana list (071-261942) of door Dr. E. Briët, chef de laboratoire (071 -262261). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Gevraagd met spoed te Leiderdorp 0,4-0,5 werkweek, maar bereid af en toe een hele week te werken Havo-nivo en/of tandartsassistente oplei ding/ervaring Belangrijk zijn eigen initiatief, organisatie vermogen, gevoel voor hygiëne en collegi aliteit Handgeschreven brieven met vooroplei ding, ervaring en referenties onder no. 33748 van dit blad. Autobedrijf De Rijn b.v. een jong dynamisch bedrijf zoekt voor de functie van RECEPTIONIST/ MAGAZIJNBEDIENDE m/v een enthousiaste medewerker. Schriftelijke sollicitaties Autobedrijf De Rijn b.v., Valkenburgseweg 56a, 2223 KE Katwijk. PhytoNova Prot. Chr. Stichting van ouders en vrienden van verstandelijk gehandicapten in Leiden e.o. De Stichting beheert een aantal gezinsvervangende tehuizen voor ver standelijk gehandicapten in de regio. Voor het GVT "Vlletlande" te Voorschoten zoeken wij per 1 september aanstaande een (voor 15 uur per week) In het GVT wonen 20 bewoners, verdeeld over twee leefgroepen. Overdag bezoeken de bewoners een dagverblijf of zijn werkzaam in WSW-verband. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht, dat hij het GVT schoon houdt (inklusief bewonerskamers en meubilair). Precieze uitwerking van de werk zaamheden zal binnenkort geregeld worden in een taakomschrijving van de betreffende funktie. We verwachten van de kandidaat, dat de Prot. Christelijke signatuur van de Stichting wordt gerespekteerd. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt maximaal f 2.297,81 bruto per maand, bij een volledig dienstverband. Inlichtingen over de funktie kunnen worden verkregen bij Joke Brinkman, hoofd van het GVT, telefoon: 01717 - 8410. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, te richten aan mevrouw Joke Brinkman, GVT "Vlietlande", Kwikstaartdreef 1, 2251 NH VOORSCHOTEN. een van de grootste VAG-dealers (Volkswagen/Audi) in Nederland met vestigingen in Oegstgeest, Leiderdorp, Katwijk, Voorschoten, Lisse, Hillegom en Al phen aan den Rijn Voor onze Verkoop Binnendienst in Oegstgeest zoeken wij een die als taken krijgt het verwerken van verkoopgegevens, het organiseren van een vlek keloze auto-administratie en door middel van veelvuldige in- en externe telefonische contacten een belangrijke spilfunctie vervult op een dynamische afdeling. Er wordt dan ook van de kandidaat verwacht dat hij/zij stressbestendig is, prioriteiten kan stellen, goed in teamverband kan werken, accuraat is en het vermogen bezit om ondanks drukke werkomstandigheden overzicht te behouden. De juiste kandidaat is in het bezit van een HAVO of MEAO-CE diploma en beschikt over een goede typevaardigheid. Leeftijd 21-24 jaar. Wij bieden een afwisselende en uitdagende functie in een prettige werksfeer. Gezien de samenstelling van het team wordt de voorkeur gegeven aan een vrouw. Degenen die belangstelling hebben voor deze functies verzoeken wij schriftelijk (graag met pasfoto) te reageren aan onderstaand adres. Kamsteeg Holding B.V. afd. Personeelszaken, Postbus 8, 2340 AA Oegstgeest. Telefoon" 071-173414 tst. 29. De aktiviteiten van deze nieuwe onderneming- zijn ge richt op het gebruik van weefselkweektechnieken voor de vermeerdering van geselecteerde planten. De onderneming zoekt voor de afdeling produktie. voor ondermeer het snijden en overzetten van plantmate- riaal onder steriele omstandigheden De voorkeur gaat uit naar personen met ervaring in deze techniek. Geïnteresseerde kandidaten worden hierbij uitgenodigd hun curriculum vitae op te sturen naar: Phytonova B.V. Vinkenweg, Postbus 85, 2230 AB Rijnsburg. Gedurende het schooljaar 1988-1989 zal op vier basisscholen in Leiden een experiment met een continurooster worden verlengd. Dit betekent o.a. dat de kinderen in de middagpauze op school blij ven en daar eten en spelen. Voor de begeleiding van de kinderen uit de groepen 1 t/m 3 (4-7 jarigen) zal de leerkracht bijgestaan worden door hulpkrachten. Dit experiment vindt plaats op de volgende vier scholen: Lorentz, openbare school Van Vollenhovenkade 19, dir.: hr. E. Filemon Lucas van Leyden, openbare school Vliet 20, dir.: mw. J. Cliné en hr. W. Hogenbirk Woutertje Pieterse, openbare school Anthonie Duycklaan 13, dir.: mw. W. Hofman De Singel, r.k. school Lusthoflaan 2, dir.: mw. H.A.M.A.C. Weytens Voor dit experiment vragen wij voor bovenstaande Taken: Hun taak zal bestaan uit: - voorbereiden van de pauze (drinken klaarzetten etc.) - met de leerkracht en de kinderen eten, 30 mi- - bij toerbeurt met andere hulpkrachten na het eten opruimen danwel toedicht houden, buiten of binnen. Per 30 leerlingen wordt 1 hulpkracht toegewezen. Reserve-hulpkrachten worden ingezet bij ziekte en/of verlofdagen. Werktijden: dagelijks, behalve woensdag van één kwartier voor de pauze tot één kwartier erna 11.30-13.00 uur of 11.45-13.15 uur. Vereisten: Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij ervaring hebben met het begeleiden van jon ge kinderen. Vergoeding bedraagt f 8,50 netto per uur. Dienstverband: Hulpkrachten komen in dienst bij de gemeente Lei den, Directie Onderwijs op een arbeidsovereen komst voor de duur van de verlenging van het experiment te weten vanaf 22 augustus 1988, gedu rende, 46 weken schooltijd. Zij werken onder de inhoudelijke verantwoordelijkheid van de directeur van de betreffende school. Voorkeur voor een bepaalde school kan worden vermeld. Indien het experiment succesvol is, is verlenging van het dienstverband mogelijk'. Informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de Directie Onderwijs, de heer J. Cattin, tel. 254333 en mevrouw L. Hesselink, tel. 254314 of vanaf 22 augustus, bij de directeur van de school. Tevens kan bij de Directie Onderwijs (tel. 254318) een exemplaar van de omschrijving van het experi ment worden opgevraagd. Sollicitatie: Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 978 dienen uiterlijk 26 augustus a.s. in het bezit te zijn van de Directie Onderwijs van de gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leideri. Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een ty piste met ervaring op het programma DW III. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verwerken van korrespondentie en het uittypen van Nederlandstalige ver slagen. Er wordt hele dagen gewerkt en de baan zal onge veer 2 weken gaan duren. Bij een bedrijf te Zoeterwoude kunnen wij een administra tief medewerker plaatsen die gaat assisteren op de boek houding. Wij zoeken hiervoor een kandidaat op MEAO nivo die eni ge werkervaring heeft en die voor langere tijd hele dagen wil werken. De werkzaamheden bestaan uit het bijhouden van de debiteuren- en crediteurenadministratie en de ge gevens verwerken met behulp van een computer. Op korte termijn zoeken wij een enthousiaste medewerker die bij een bedrijf te Leiden hele dagen wil gaan werken. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van muta ties met behulp van een pc en veel telefonische kontakten onderhouden met cliënten. Wij zoeken iemand met mini maal MAVO D, die enige werkervaring heeft en voor lan gere tijd wil werken. Enige kennis van de Engelse taal is een pre. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 18